هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   6 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۸:۵۳ شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۲

مادام پامفری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۹:۱۴ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
سلام!
نام: بچه ها صدام می کنن 002
شخصیت مودر علاقه برای ایفای نقش: مادام پامفری. آخه مگه نقش دیگه ای مونده که جالب باشه!؟
ویژگی های فیزیکی: یه چیز تو مایه های سوروس اسنیپ،چشم مشکی، موهای سیاه ولی کمی کوتاه تر از سوروس (ولی موهام چرب نیست آخه زود زود می رم حموم.).
ورزش مور علاقه: کوییدیچ
نوع قدرت جادویی: قدرت من جادویی نیست. به چوب و سحر و افسون و... نیاز ندارم. کلام من به تنهایی جادوییه! آخه من نویسندگی رو دوست دارم. اسم این قدرت هست «قدرت درون با تمرکز فکر»
تفریح مور علاقه: نقاشی، آخه روح لطیفی دارم. ولی خاله کوچیکم معتقده با این رفتار های خشنی که دارم به زودی به یک خون آشام تبدیل می شم. دست خودم نیست، شغلم نیاز به خشونت داره.
تالار و گروه مورد علاقه: ریونکلاو. اگه خدا بخواد.
سوابق تحصیلی: بار اوله که میام تو هاگوارتز.
یک سوال: میشه در مورد چگونگی و نحوه ی برگزاری کلاس ها، تعداد واحد های درسی، نحوه ی تدریس و... بیشتر توضیح بدین؟ ثواب داره!

با تشکر

شما هنوز در کارگاه نمایشنامه نویسی تایید نشدید. در ضمن شما میتونید از لیست شخصیت ها شخصیت های انتخاب شده رو بررسی کنی و هر کدوم که فعال نبود معرفی کنی تا به شما داده بشه.

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۹/۲۳ ۱۴:۴۰:۲۲

پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۲

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۷ پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۴۳ چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۳
از نارنیا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 32
آفلاین
سلام
نام : سدریک دیگوری
رنگ مو : قهوه ای
رنگ چشم : خاکستری
گروه : هافلپاف
سال : هنوز وارد هاگوارتز نشدم
قد : تقریبا بلند
چوبدستی : از جنس چوب درخت راش ، پر ققنوس و موی تکشاخ (نایاب)
سپر مدافع : عقاب
مشخصات ظاهری :
پسری زیبا و جذاب با قد بلند و چشمانی گیرا و درکل بسیار خوشگل و خوشتیپ
مشخصات اخلاقی :
پسری بس مهربان و جوانمرد و پایبند به اصول اخلاقی و اجتماعی هستم ، برای تاکید دوباره بیان می‌کنم که بسیار جوانمرد هستم و این را در آینده ای نزدیک به همه ثابت خواهم کرد و البته وقتی برای لذت بردن از معروفیتم نخواهم داشت (متاسفانه) ولی نامم تا ابد جاودان خواهد ماند (حالا می‌گی نه وایسا 5 سال دیگه بهت می‌گم)
مشخصات کلی : درکل هم بسیار مهربان و جوانمرد و زیبا و خوشتیپ هستم دیگر... آهان راستی ... به تحصیل در هاگوارتز بویژه درکنار دوستان باوفا و خوبم و همچنین درس جادوی سیاه و تغییر شکل عشق می‌ورزم ...(چوچانگ را بسیار دوست دارم)........ راستی داشت یادم می‌رفت که بگم یکی دیگر از اخلاقیات مهم و اصلی من مودب بودن و کم حرف بودن است البته اینجا فرق می‌کنه چون نگاشتن با سخن گفتن کاملا متفاوت است.
امیدوارم کامل باشه
با تشکر بسیار از خوانندگان و ناظر گرامی

(لطفا هرچه زودتر تایید کنید که چیزی به بازگشایی هاگوارتز نمونده و وقت من هم کم است)

تایید شد!

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۹/۶ ۱۰:۲۳:۰۷

به یاد روزهای هری پاتریمون
به یاد روزهایی که از طریق اینترنت،تلوزیون،رادیو،فامیل و یا حتی دوستان مدرسه ایمون با هری پاتر آشنا شدیم.به یاد روزی که چندین کتابفروشی رو گشتیم تا تونستیم هری پاتر و سنگ جادو رو بخریم.به یاد اون روزهایی که به بابامون التماس میکردیم تا ازش پول بگیریم و بریم کتاب هری پاتر بخریم.به یاد روزهایی که غصه میخوردیم که چرا هری پاتر تو ایران اکران نمی‌شه.کمی از اون روزها دور شویم...به یاد روزهایی که اینترنتو زیر و رو میکردیم و دنبال عکس و فیلم و خبرهای هری پاتری می‌گشتیم.به یاد فصل آخر کتاب شش (آرامگاه سپید)و گریه هامون برای مرگ مردی با نوای ققنوس.به یاد اشکهایی که برای مرگ دابی،فرد،سیوروس اسنیپ و خیلی های دیگه در کتاب آخر ریختیم و بیشتر از اینها برای پایان داستانمون.
به یاد این چند سال زندگیمون که هری پاتری گذشت.
حالا نوبت ماست...هرکدوم از ما باید یک هری پاتر در زندگی خودش باشه...این زندگی خنده ها و اشکهای زیادی داره اما ماهم مثل هری تا آخرش وایمیستیم تا به پیروزی و هدفمون برسیم تا برای خانواده هامون و جامعمون مایه ی افتخار باشیم. سدریک پاتر

ببخشید خیلی طولانی شد چون اولین امضام بود (موفق باشید)

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۲

دملزا رابینز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۸ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۶:۴۷ سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳
از تهران/پرند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
نام: دملزا رابینز

گروه: گریفندور

ویژگی های ظاهری: دملزا دختری نسبتا زیبا با موهای قهوه ای و یک نشان هلال ماه روی پیشانیش داره . دملزا رابینز از بازیکنان تیم کودییچ و از دوستان جینی ویزلی است.از نظر اخلاقی حساس و زود رنج اما مهربان...درسش هم بد نیست.ظاهرا خیلی آرام و لطیف اما در عمل شاد و فعال.

چوب دستی: از جنس چوب یاس سفید و موی اسب تک شاخ اما اکثرا بدون چوب دستی از قدرت درونی استفاده می کند.

جارو: آذرخش

.معرفی کوتاه:دملزا یک دورگه است که پدرش جادوگر و مادرش مشنگ بوده.زمانی که فقط 3 سالش بود در یک حادثه سرش لای در گیر کرد و جمجمش آسیب دیده اما به طرز معجزه آسایی زنده مانده و امروز یه جای بخیه روی سرش که شبیه هلال داره. (لطفا موافقت کنید چون این ماجرا حقیقت داره و برای من اتفاق افتاده ) . در سال شیشم عضو محفل ققنوس شد و از سال پنجم هم تو تیم بازی می کرده.

تایید شد!

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۸/۲۸ ۱۱:۱۸:۲۸

Gizantel tangled

پیام زده شده در: ۱۷:۵۰ پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۲

آليس لانگ باتم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۷ چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۵۲ چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳
از پسش برمیام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 266
آفلاین
نام:آلیس پریوت
گروه:گریفندور
چوبدستی:از چوب بیدمجنون و هسته پر سیمرغ
چوب جارو:مدل بالا ترجیحا
خصوصیات ظاهری:الیس دختری اصیل زاده با صورتی گرد و مهربان است.
معرفی نامه:او دختری شاد و ریلکس هست و حیلی خوشبینه.الیس یک آرورور بود و این خود نشان میدهد که آلیس استعداد زیادی در دفاع در برابر جادوی سیاه و معجون سازی و ..... داشت.آلیس با فرانک لانگ باتم ازدواج میکند و دارای پسری به نام نویل میشود که ممکن بود ولدرمورت اونو انتخاب کند و باعث بشه نویل بشه پسری که زنده ماند.
پس از سقوط ولدرمورت به دست هری بلاتریکس لسترنج آلیس و فرانک را تا سر حد مرگ شکنجه میکنه.آلیس و فرانک نمیمیرن اما دچار یه بیماری لاعلاج میشن که مثل بی خیالی و فراموشی و....و هردو در بیمارستان سنت مانگو بستری میشن.آلیس و فرانک از محبوبیت زیادی برخوردار بودن و عضو محفل ققنوس بودن.نویل پس از ان با مادر فرانک زندگی میکنه

تایید شد!

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۸/۲۷ ۱۰:۱۱:۴۲

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۱۹ سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۲

بیدل آوازه خوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۶ دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از مکافات عمل غافل مشو + چخه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 110
آفلاین
درود

بنا بر دلایلی (که خودمان هم نمی دانیم چیست!) (شاید هم بدانیم و دلمان نخواهد بگوییم!!) (چقدر گیر می دهید حالا!!!) خواهشمندیم ما را به میان دوستانمان در گروه "گریفیندور" پرتاب بفرمایید.

به گمانمان چون تعداد پست هایمان کم و شخصیت مان هنوز شکل ناگرفته (!) می باشد، برای مدیریت محترم امکان قانونی این کار موجود باشد. حالا امکان لطفی آن را نمی دانیم که موجود می باشد یا خیر.

با تچکر

تایید شد!

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۸/۱۵ ۱۳:۳۲:۳۷

هه!

بدون نام
نام:پرنل(ملقب به پری)
سال تولد:1369/11/13
جنس:زن
سال:هنوز نیومدم تو مدرسه!
رنگ چشم:بنفش
گروه:اسلایترین
مو:سیاه پرکلاغی براق و بلند
ظاهر کلی:رنگ پریده و خوشگل در عین حال ترسناک(در عین اینکه سنم یه خورده بالاست خوب موندما!)
نام کامل:پرنل آیرن فلامل
کوییدیچ:بازی نمی کنم.
چوب جادو:توهین نکنید لطفا!من متخصص جادوگری بدون چوب هستم!بهش میگن جادو با قدرت ذهن یا قدرت هاله!
دسته جارو:ندارم آقا جان!من سوار اژدها می شم!
علاقه ها:کتابهای عتیقه ی جادویی و قدرت!و صد البته شوهرم!نیکلاس!
توانمندیها:بر جادوهای هفت گانه تسلط کامل دارم.قدرت تمرکز فوق العاده و هر وقت که بخواهم می توانم به شکل موجود درونم در بیایم و بال داشته باشم.قدرت تشخیص دروغ از واقعیت.
معرفی:زنی با چهره ی دخترانه با اعتماد به نفس که پیش هزاران مربی آموزش دیده ام و بر جادو های هفت گانه مسلط شده ام.مغرور و شوخ.زود عصبانی می شوم.وارث قدرت فرمانروایان جادوگر قبل از خودم هستم و می توانم با روحشان ارتباط بر قرار کنم و ازشان راهنمایی بخواهم.تا حد زیادی خبیثم و هرگز نمی توان مرا شناخت.

تایید شد!

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۸/۱۴ ۱۰:۵۴:۵۳

پیام زده شده در: ۱۸:۲۴ سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۲

بیدل آوازه خوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۶ دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از مکافات عمل غافل مشو + چخه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 110
آفلاین
شناسه مورد نظر: بیدل آوازه خوان

چوب دستی: ندارم.

سپر مدافع: بدون چوبدستی؟! طبعا ندارم!

ویژگی های ظاهری:

قدی بلند دارم
ابرو کمند دارم
ریشام چقد بلندن
بزغاله ها می خندن
وقتی میرم بینشون
منم میشم عینشون
چشام مث باقالی
گوشام پهنه تا قالی!
هم اژدهام، هم میشم
هرچی بخوام، من میشم
شکل ثابت ندارم
کار ندارین به کارم

توانایی ها:

ما جادوگری بس خفن می باشیم. برای جادو نیازی به چوبدست نمی داریم. برای تغییر شکل نیز به هکذا... نه معجون می خواهیم و نه ورد چرا که داستان ها و اشعارمان خود طلسم هایی خوفناک می باشند که هم جادوی سیاه در آنان به کار رفته و هم جادوی سفید. بستگی دارد در آن لحظه به کدام طرف متمایل باشیم. شاید هم اصلا آنقدر متمایل باشیم که خوابمان ببرد! درنتیجه همیشه تختخوابمان را در کیسه ی کهنه مان، همراه خود حمل می فرماییم.

گاه گداری ناپرهیزی می فرماییم و مهربان می شویم درنتیجه می توانیم هافلپافی باشیم. هوش بسیار ما در اشعار و داستان هایمان کاملا واضح و آشکار است درنتیجه می توانیم عضو ریونکلا هم باشیم! داستان هایی که نقل می فرماییم، کمی تا قسمتی حقیقی است درنتیجه شجاعتمان در ماجراهای افسانه ایمان واضح است که گریفیندور را نیز می تواند مفتخر به ورود ما بنماید. البته قویا قتل های خشن موجود در داستان هایمان را تکذیب می نماییم. ما و مشنگ کشی؟ ما و طلسم های شوم؟ حاشا و کلا! اصلا همین عبارت بالایی که گفتیم طلسم های سیاه و سفید بلدیم را هم تکذیب می فرماییم! ما کلا تکذیب می فرماییم! دلمان می خواد! مگه چیه؟ ولی خوب... اسلیترین نیز می تواند پذیرای ما باشد.

اصلا گیج شدیم! آیا می شود وسط بازی، تغییر گروه داد؟ اگر که می شود، گروه مورد نظر: هافلپاف... اگر بعد دیدیم که مهربانی مزاحم بازی مان می شود به اسلیترین تغییر منزل خواهیم داد. می شود؟ نمی شود؟ اگر نمی شود همین اسلیترین بفرستیدمان و خیرش را ببینید.

تایید شد!

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۸/۸ ۱۰:۳۸:۱۶

هه!

پیام زده شده در: ۱۸:۰۸ سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۲

هوریس اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۵ چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۲:۰۲ جمعه ۱ آذر ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نام:
هوریس اسلاگهورن

گروه:
اسلیترین

توضیح کوتاه شخصیت:
هوریس اسلاگهورن از آن دلبرهاست، شکمی دارد که هر موجود دارای کروموزوم XX را شیفته خود میکند، سیبیلی دارد، مهیب، داخل کرینگوتز بخشی احداث شده، که وی تار سیبیل هایش را گرو میگذارد و کار ملت راه می افتد. سری دارد طاس، روشنی بخش شبهای تار.
استاد در معجون سازی و فوق العاده محافظه کار، خط دهنده به تام ریدل برای ساخت جان پیچ ها.

توضیح مطابق با کتاب:
استاد معجون سازی، در خانه ی ماگل های در سفر زندگی میکند، کلوپی دارد متشکل از دلبر های هاگوارتز، در نوجوانی تام ریدل از او در باب جان پیچ ها سوال میکند و اون چیزی که نباید بگوید را میگوید، خاطرات او در حل کردن معمای ریدل بسیار ثمر بخش است.

تایید شد!

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۸/۸ ۱۰:۲۷:۵۲

بدون نام
نام:الیویا
سال تولد:1999/11/13
جنس:زن
سال:هنوز نیومدم تو مدرسه!
رنگ چشم:بنفش
گروه:اسلایترین
مو:سیاه پرکلاغی براق و بلند لوله لوله
ظاهر کلی:رنگ پریده و خوشگل در عین حال ترسناک
نام کامل:الیویا وایولت دایاموند
کوییدیچ:بازی نمی کنم.
چوب جادو:توهین نکنید لطفا!من متخصص جادوگری بدون چوب هستم!بهش میگن جادو با قدرت ذهن!
دسته جارو:ندارم آقا جان!من سوار اژدها می شم!
علاقه ها:کتابهای عتیقه ی جادویی و قدرت!
توانمندیها:بر جادوهای هفت گانه تسلط کامل دارم.قدرت تمرکز فوق العاده و هر وقت که بخواهم می توانم به شکل موجود درونم در بیایم و بال داشته باشم.قدرت تشخیص دروغ از واقعیت.
معرفی:دختری با اعتماد به نفس که پیش هزاران مربی آموزش دیده ام و بر جادو های هفت گانه مسلط شده ام.مغرور و شوخ.زود عصبانی می شوم.وارث قدرت فرمانروایان جادوگر قبل از خودم هستم و می توانم با روحشان ارتباط بر قرار کنم و ازشان راهنمایی بخواهم.تا حد زیادی خبیثم.

لطفا یه شخصیت از لیست شخصیت ها انتخاب کن.

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۸/۸ ۱۰:۱۷:۱۶

پیام زده شده در: ۲۲:۴۱ سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۲

لاکشسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۲ پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۲:۳۱ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 40
آفلاین
لاکسش
ویژگی های ظاهری: چهره ای زیبا و جذاب با موهای سیاه و چشمای آبی روشن مثل جدم مرگانا و ظاهری سنگدل.علاقه مند به آموختن هر چه بیشتر.
گروه: ریونکلا
چوب جادویی: از درخت بید مجنون با مغز دندان باسیلیسک.
جاروی پرواز: من بنیان گذار فن پرواز بدون نیاز به جارو هستم این توهین بزرگیه به من!

معرفی: جادوگری سیاه از نسل مرگانا هستم. در خاندانی اصیل بزرگ شدم و به خاطر هوش زیاد کلاه گروهبندی بلافاصله منو تو گروه ریونکلا قرار داد. چنان تشنه یادگیری علوم مختلف به ویژه جادوی سیاه بودم که هرگز ازدواج نکردم و تمام عمرم رو به کشف طلسم ها و معجون های مختلف گذروندم و در این راه از هرشخص یا شیی استفاده می کردم برای همین مردم که هیچوقت اهمیت و ظرافت این کارو درک نمی کردن منو از خودشون روندن ولی من هرگز از تلاش برای کشف و گسترش دانشم دست نکشیدم. چون معتقد بودم و دنیا فقط با یه چیز میشه به موفقیت رسید و اونم قدرته! چیزی که فقط با دونستن هرچه بیشر به دست میاد.در دهه سوم زندگیم با بررسی متون تاریخی و تطبیقش با افسانه هایی که در مورد وجود یادگاران مرگ بودن به وجود این سه شی پی بردم. با این همه چوبدستی برتر چنان منو به خودش جذب کرده بود که پیدا کردن اون برام تبدیل به یه آرزو و هدف بالا شده بود. برای همین با پشتکار زیاد ردشو گرفتم تا بالاخره اونو تو دستای بارناباس دوریل پیدا کردم. من شایعه کشتن اونو رد میکنم. این وصله ها به من نمی چسبه.این حرفو مردم پشت سرم درآوردن چون به من حسودیشون میشد.
من می خواستم چوبو از بارناباس بخرم چون اون ابله حتی نمی دونست چه جوری باید چوبو دستش بگیره و لیاقت اون وسیله باارزش رو نداشت. ما سر قیمتش با هم بحثمون شد و من فقط هلش دادم همین!

تایید شد!

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۸/۱ ۱۰:۰۰:۵۸

when there is a will,there is a way

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.