هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۱:۱۶ شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲

مروپی گانت old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۶ شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۳۴ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴
از درس ِ علوم، جمله بگریزی؛ به!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 297
آفلاین
راه رو باز کنید ای فشفشه‌های بی‌مقدار. مادر ِ عظیم‌الشأن ارباب ِ تاریکی‌ها، سرور تمام موجودات ِ زنده و مرده، نور چشم جادوگران ِ سیاه و به دنیا آورنده‌ی وحشت ِ دوران اینجاست!

با هماهنگی ِ جادوگرهای ِ یک کم کمتر فشفشه، ما برای تغییر شناسه‌مون از اون دورگه‌ی بی‌مقدار به چیزی که فی‌الحال می‌بینید، اومدیم.

نام شخصيت انتخابي:

مروپی گانت

گروه:

اسلیترین بالاجبار.

البته جایی گفته نشده به طور ِ مستقیم که در طی ِ دوران ِ تحصیلش اسلیترینی بوده‌ها. می‌تونه مثلاً ریونی هم باشه!

ویژگی های ظاهری و اخلاقی:

ظاهری

در دوران ِ پیش از مُردن، مروپی گانت یک موجود نحیف و خسته با موهای صاف و بلند مشکی و چشمای مشکی بوده. آما! آما پس از بازگشت به دنیای زندگونی توسط پسر نازنین و دوست‌داشتنی و گوگولی‌ش، یه مقدار فاز و نولش با مُرده‌های دیگه قاطی شده و یک‌هو ظاهرش بدون ِ این که بخواد، تغییر می‌کنه.

مثلاً یهو می‌بینید تبدیل شد به پیرمرد ِ پشمکی. نخند عاقا جان! کروشیو! آواداکداورا ! آدم نباید مشکلات و مصائب سایرین رو به سُخره بگیره که! عجب دوره زمونه‌ای شده‌ها!

اخلاقی

ما جادوگران ِ اصیل ضرب‌المثلی داریم که می‌گه از بس بلاجر خورده، بلاجر شده. مشنگ‌های بی‌مقدار می‌گن: از بس مار خورده افعی شده که البته اصلاً هم حائز اهمیت نیست.

باری‌به‌هرجهت، مروپی گانت زمانی موجودی بود مظلوم و بی‌صدا و عاشق ِ مشنگ‌ها. آما! پس از اتفاقاتی که رولینگ ِ مشنگ نقل کرده و حضور طولانی مدت در دنیای مردگان، دیه ناحیه‌ای که همه می‌دونیم رو لولو بُرد و دوشیزه گانت تبدیل شده به بانویی که تصمیم داره تمام مشنگ‌ها رو با خاک ِ گور ِ سالازار یکسان کنه.

بعد در طی ِ این حضور ِ طولانی‌مدت در اون برزخ ِ بی در و پیکر برای ِ گذران ِ وقت، علاقه‌ی شدیدی به مُد و ماسک‌های صورت و جراحی‌های زیبایی پیدا کرده. همینطور هم ایشون بسیار علاقه‌مندند که بنشینند و سایرین رو مسخره کنند.

لازم به ذکره که بانو گانت، از بازگشتش دو هدف ِ والا رو دنبال می‌کنه:
1. پیدا کردن ِ شوور.
2. زن گرفتن برای ِ تک پسر ِ قند عسلش.

چوبدستی:

چوب ِ درخت ِ بید کتک زن و موی تک‌شاخ.

جارو:

جارو؟! جارو؟! از سر راهم برید کنار جادوپیشه‌های شعبده‌باز! مادر ِ سیاه، برای پرواز نیازی به جارو و پارو و آلو و زالو و قس‌علی‌هذا نداره. :گولاخ:

معرفی کوتاه:

آهـــــــــــــــا! بشنوید ماجرای ِ مروپی گانت رو از زبان ِ خودش:

از نوادگان ِ سالازار اسلیترین و مار زبان همچو جد ِ بزرگوارش، فرزند ماروولو گانت و خواهر ِ مورفین گانت، مظلوم و ساکت، شیفته‌ی ارباب ِ دهکده‌ی مشنگی‌شون، تام ریدل می‌شه و با خوراندن معجون ِ عشق به اون، باهاش فرار می‌کنه و ابرقدرت ِ تمام ِ دوران، لرد سیاه رو به دنیا میاره.

قبل از تولد ِ تامی کوچولو، اون مشنگ ِ بی‌مقدار با خون کثیف ِ در رگ‌هاش در اثر ِ یک لحظه شفقت ِ حماقت‌آلود ِ مروپی از بند ِ معجون ِ عشق رها می‌شه و به عمارت ِ اربابی‌ش برمی‌گرده. مروپی در روند ِ تولد بخشیدن به فرزند ِ نازنینش، نور چشمای ِ دو دیده‌ش ( مادر به فدایش ) می‌میره.

اما این پایان ِ ماجرا نبود. لرد ِ سیاه ( مادر به فدایش ) در شبی تاریک و مخوف گور ِ مادرش رو پیدا کرده و با استفاده از قدرت‌های ماورایی و گولاخانه‌ش مادرش رو به زندگی برگردوند تا اثباتی باشد بر قدر قدرت و قوی شوکت بودنش.

باشد که عبرت گیرید و سر ِ تعظیم فرود آورید!

شناسه قبلیت رو هم باید بنویسی تا اونو ببندم و به این یکی دسترسی بدم

شناسه‌ی قبلی ِ من، ویولت بودلر بوده.

لینک ِ شناسه

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۱۷ ۱۱:۴۳:۳۵
ویرایش شده توسط Vili-b در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۱۷ ۲۱:۱۰:۲۷
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۱۸ ۸:۵۸:۵۱

پیام زده شده در: ۲۱:۴۵ دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۲

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین

نام شخصيت انتخابي:

ویولت بودلر

گروه:

ریونکلاو

ظاهری

عرضم به حضور عنبر و انورتون که ما قبلاً یه بار یه معرفی داده بودیم خدمت مبارکتون، ولی بچه بودیم، نفهم بودیم، نمی‌دونستیم آواتار پیدا کردن واسه یه موجود ِ چشم سبز چقدر مصیبته!

خلاصه این که شما در نظر بگیر ویولت دگرگون نماست. ولی قیافه‌ی اصلی‌ش اینطوریاس که چشم-ابرو مشکیه. موهای صاف مشکی داره و یه قیافه‌ی خیلی معمولی. ولی خب این دگرگون‌نماهای جونم مرگ شده هر دفعه یه شکلین دیه! :pashmak:

اخلاقی

والا اینم جونم براتون بگه که این بچه، قدیما یه شخصیتی واسش ساخته شده منم دیه ازش تعدی نمی‌کنم. ویولت یه موجودیه که علی‌رغم سنش، خیلی راحت خوشحال و هیجان‌زده می‌شه، ولی در برابر عصبانیت، ترس و ناراحتی؛ خونسرده. اهل ریسکه و هیجان‌طلب.

تو بدترین شرایط شوخی می‌کنه و با کل کل و حاضرجوابی رو اعصاب ملته.

بعد این که چون مادرش مشنگ بوده، به وسایل مشنگی خیلی علاقه داره و کلاً مخترعه. عشق کاراگاهیه، اما کلاً چون هایپره، نمی‌تونه یه جا آروم بگیره که بشینه فک کنه. دوست داره درجا عکس‌العمل نشون بده و وارد عمل شه.

تنها وقتی هم آروم می‌گیره که داره با یه وسیله‌ی مکانیکی ور می‌ره.

چوبدستی:

چوب درخت بید و موی تک‌شاخ.

جارو:

نیمبوس دوهزار. بنده خدا اصن در بند مادیات نیس!

معرفی کوتاه:

ویولت بودلر، یه جادوگر دورگه‌س. مادرش مشنگه و پدرش، جادوگر. کودکی شادی داشت بنده خدا، تا وقتی که والدین گرام در عنفوان طفولیتش، مردن و این فلک‌زده هم دهنش آسفالت شد از اون به بعد. خلاصه سیستم آسفالتسیون ادامه داشتــــــــــــه تا روزی روزگاری در سرزمیــن های خیلی خیلی دور، یه جغد می‌خوره پس کله‌ش و اون رو فرا می‌خونه به هاگوارتز و از اونجا هم شوت می‌شه به ریونکلاو و فوقع ماوقع!

برای مطالعه‌ی ادامه‌ی این سرگذشت، به وب‌سایت زیر مراجعه بفرمایید:

www.jadoogaran.org

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۷:۳۰ دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۲

زنوفیلیوس لاوگود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۴ پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۹:۰۲ جمعه ۵ مهر ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین
نام:زنوفیلیوس لاوگود

نژاد:اصیل زاده

گروه:راونکلاو

چوبدستی:چوب درخت بلوط,بیست و دو سانتی متر,وسطش موی تک شاخه و تقریبا انعطاف

پذیره

جارو:خیلی وقته همون پاک جارو رودارم..

ویژگی ظاهری:میگن یه چشمم انحراف به سمت بینی داره اما مزخرفه,قدم بلنده و رنگ موهام

روشنه.

اخلاقیات:زیاده واقع بین و واقع گراهستم,وعاشق اسنور کک شاخ چروکیده هم هستم,به خورخط هاهم اعتقاد دارم(همون روح اتش)

معرفی کوتاه:سردبیر مجله طفره زن,با تنها دخترم تو همون خونه هه که عین رخ هستش زندگی

خوبی رومیگذرونم وکلی گل وگیاه برا بازسازی همون نیم تاجه پرورش دادم.

تایید شد !

ویرایش شده توسط سوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۱۱ ۲۱:۰۸:۴۷

هنگامی که ابران میگریند,زمان گریستن نیست...

بدان شاد باش که زمین میخندد..

پیام زده شده در: ۲۱:۲۵ یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۲

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۵:۴۸ پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۲
از خانه ی ریدل ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
نام: رودولف لسترنج

وضعیت نژاد: اصیل زاده

گروه: ریونکلاو

وضعیت ظاهری: قدبلند با موهای جو گندمی و چشمانی به رنگ قهوه ای بسیار تیره با نگاهی نافذ و پوستی سبزه!

مهارت ها: جادوی سیاه، ربودن دل نداشته ی بلاتریکس لسترنج

رودولف لسترنج یکی از مرگخواران وفادار به لرد سیاه بود و در تمام مدت عمر خویش و تا آخرین لحظه به ارباب خویش وفادار ماند و در راه اهداف مقدس او خود را فدا کرد!
رودولف لسترنج همسر بلاتریکس می باشد و او را بسیار دوست میدارد، این زوج سیاه همیشه و همه جا در خدمت ارباب تاریکی هستند و تا ابد نیز به وی وفادار خواهند ماند!

تایید شد !

ویرایش شده توسط سوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۱۱ ۲۱:۰۱:۱۲

از من بترس، همچون بزرگترین وحشت هایت!

پیام زده شده در: ۱۹:۴۰ یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۱ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵
از همین پشت مشتا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 217
آفلاین
خب به نام خدا
نام:آلبوس سورس پاتر(یکی ازاعضای هافل پاف بود که 1 ماه نیومد
دیگه دوستمون گفت بدنش به من )
گروه:هافل پاف
نام پدر:هری پاتر
ظاهر:شبیه هری پاترم یکم پوستم روشن تره!!
اخلاقیات:شوخ طبع با اراده هوای ودستاشم داره تاآخر
درس مورد علاقه و استعداد اصلیم:دفاع در برابرجادوی سیاه(خیلی توش مهارت دارما!!)
چوب دستی:چوب درخت قرمزبانا + پرققنوس
جارو:تیر قرمز(خب 19 سال بعد هری پاتر باید جدیدش باشه یانه؟؟این 5 برابرآذرخش سرعت داره )
سال:سال پنجمی هست!!

سلام

لطفا به مراحل ورود به ایفای نقش دقت کنید:

1. ارسال رول (نمایشنامه) مطابق با آخرین تصویر داده شده در کارگاه نمایشنامه نویسی
2. پس از مشاهده تایید در ویرایش پست شما در کارگاه (بعد از گذشت 1 روز)، مراجعه به لیست شخصیت ها و انتخاب یکی از شخصیت های گرفته نشده هری پاتری
3. معرفی شخصیت انتخابی در تاپیک شخصیت خودتون رو معرفی کنید با فرم معمول داده شده برای معرفی شخصیت

موفق باشید

تایید نشد !

ویرایش شده توسط سوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۲/۶/۱۱ ۲۰:۵۸:۲۲

برای شرکت در بزگترین همایش جادوگران سال اینجا کلیک کنید .

زوپس! بلاک! زمستان! دیگر اثر ندارد!
حتی اگر شب و روز، بر ما برف ببارد!

تصویر کوچک شده

باشد که هیچ کس نباشد باشد که فقط که خودم باشم.

گروهک تروریستی الهافلیه ...

پیام زده شده در: ۷:۵۵ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

جیم موریارتی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۷ سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴
از کمی دور٬ کمی نزدیک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
نام شخصيت انتخابي: جیم موریارتی (لعنت الله علیه)

گروه:(یک گروه از بین چهار گروه گریفندور-اسلایترین-ریونکلاو-هافلپاف):

هر چی صلاح می‌دونید٬ ما راضیم به رضای وزیر!

ظاهری: آواتار را مشاهده کنید.

اخلاقی: یه آدم خعلی خوف که خوف بازی در میاره و باعث می‌شه مردم خوف برشون داره٬ از بس که این بشر خوفه! در طول سال‌های زندگیش به فعالیت های خوف مشغول بوده که از خوفش نمیتونم به کارهای خوفـ ـش اشاره کنم.
اگه لازمه بدونید در کل آدم بدیه پس لطفن فاصله‌ی ایمنی را رعایت بوکونید!

چوبدستی: به این قرتی بازیا اعتقاد نداره!

جارو: جارو؟!
دیگه گذشت اون زمون که رو آسمون یا رو بام / پرت میشدی با جارو٬ به زیر نور آفتاب

الآن با یه پورشه مشت با یه باند و رینگ مشت / طی میشه راه هر چی هست٬ با پورشه ی مشت من

معرفی کوتاه:(معرفی کوتاه یا داستان از زندگی شخصیت مورد نظر)
بعله! می‌رسیم به داستان :دی

عرضم به حضورتون که اصلا به این جیم ما ظلم شده!

بذارید تعریف کنم:

یه روز خدا با آدم و حوا نشسته بود داشت چایی می‌خورد(این ابی و اینا دروغ می‌گن) و در همین حین حوا ییهو فرمود: یا آدم حوصله یمان سر برفت چه کنیم؟

در همین احوال خدا فرمود: جادوگر گم گشته باز آید به هستی غم مخور و اینا.

بعد خدا ییهو از طلای ناب به اضافه الماس و هر چیز قیمتی که دم دست بود یک عدد جادوگر بسی خوف خلق کرد و اسم او را جیم موریارتی نهاد

این جیم موریارتی که اصلا جنبه قدرت نداشت! در زمان های خعلــــــــــی قدیم یکسری جنگولک بازی در آورد (ولدومورت بازی در آورد٬ البته اون موقع اجداد این بشر هم به دنیا نیومده بودن چه برسه به خودش٬البته این جد ولدومرت میشه ولی شما به روی خودتون نیارید) خدا امانوئل رو فرستاد که یه پس گردنی به جیم بزنه٬ ولی به دلیل شدت ضربه جادو از یاد جیم برفت٬ یه خداحافظی هم نکرد٬ خدا هم برای اینکه از دل جیم در بیاره یه عمر به شدت دراز و خوفی به جیم داد که بره حالش رو ببره. برای همینـ ـکه الآن در خدمت شماست.

حالا ممکنه این سوال پیش بیاد که جیم در طول این سال ها کجا بوده! این که سوال نداره راننده ی قطار هاگوارتز بودند ایشون!٬ نخند برادر من٬ نخند٬ من با شغلم شوخی ندارم دهه! شما برو توجه کن که چقد این بشر خفن بوده که به قطار حمله نمی‌شد!

همین دیه
والسلام
و من الجیم ِ توفیق

جیمـ . ـموریارتی

طبق قوانین ایفای نقش اجازه نداریم شخصیت های غیر هری پاتری رو تایید کنیم ولی گاهی وقتا هم میشه استثنا قائل شد اونم برای افرادی که خوب مینویسن.
قبلا عضو سایت نبودی!؟ خیلی منو یاد یه بنده خدا میندازی که عضو گروه راونکلاو بود برای همین شما رو هم در این گروه قرار میدم.

ویرایش شده توسط Jim_Moriarty در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۳۰ ۸:۰۶:۲۵
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۳۰ ۹:۳۶:۳۱

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۵۲ دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۲

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
ممنون میشم اگه ادامشو پیام شخصی بدید

پیام زده شده در: ۴:۱۸ دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۲

بلاتریکس لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۷ پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 188
آفلاین
ميفهمم . ولي اين به خروش اومدنا لازم نيس اصن که ... اگه دقيق ميخوندين متوجه ميشدين دقيق به همه چيز اشاره شده . منظورم از حرکت پنهاني رو واسه اين گفتم که تمايلي به صحبت ِ خصوصي يا در وبگاههاي ديگه درمورد ِ اين موضوع نداشتم و درست ديدم همينجا که مربوط به اين موضوعات هس مطرح کنم و روو باشم . من خودم رو گفتم . مگه شما حرکت غيرقانوني انجام دادين که فک کردين با شمام ؟ نه اينجور نيس .

ولي اين حق رو براي خودم محفوظ نگه ميدارم که خودم رو سرزنش کنم چون جوري که شايسته بود فعاليت نداشتم که البته اقرار ميکنم اهميت حياتي و مرگ و زندگي واسم نداشته حضور ِ هميشگي ِ اينجا . قبلن من عمه مارج بودم و اينجا صرفا واسه تفريح و سرگرميه . ميتونم اگه قصد فعاليت داشتم اون رو درخواست بدم وارد ايفاي نقش کنن که البته باتوجه به اينکه توي موود فعاليت نيستم شايد شناسه ديگه اي درخواست بدم .

اميدوارم اگر مدتي که شناسه رو در اختيار نداشتيد موجب ناراحتي بوده واست عذر منو بپذيري . آرزوي موفق شدن در ايفاي اين نقش رو دارم واست .

مرسي و خوش باشي . :)

?You dare speak his name
!Shut your mouth
!You dare speak his name with your unworthy lips

پیام زده شده در: ۳:۴۴ دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۲

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
بلاتریکس عزیز،

همونطور که ذکر کردید شما از دوستان خوب من هستید خارج از سایت و البته بماند که من تازه این موضوع رو متوجه شدم. همونطور که شما ذره ای ناراحتی ندارین، من هم دلگیری از شما ندارم ضمن روشن شدن ذهن سایرین، تموم پست هایی که اینجا و البته توی گفتگو با ناظر این انجمن زده شده بود همش در حیطه ی طنز و ایفای نقش دو شخصیت بود و جنگ و دعوایی بینش نبود. اینو که دفه ی پیش هم خودتون ذکر کردین هم من. نیازی به ذکر دوبارش نیست.

اما چیزی که باعث شد بخوام جواب این پستتون رو بدم ، اینه که حرکت پنهانی ای صورت نگرفته دوست من. نمیدونم منظورتون چیه! دفعه ی پیشم که همینجا داشتین پست میزدین، گفتین که من بار ها غیبت داشتم و هیچ مشکلی پیش نیومده و این شناسه برای من مونده! منم بهتون گفتم که چون تا به حال کسی نبوده که از پس این نقش بر بیاد و جرات نکرده سراغش بیاد ولی الان هست. حتی وقتی شخصیتمو مجدد معرفی کردم ذکر کردم که به محض این که شما برین و فعالیتی نداشته باشید من دوباره درخواست میدم برای این نقش. مهم ترین دلیلم هم اینه که 4 سال با این نقش تو ایفای نقش بودم و یه جورایی بهش عادت دارم! پس پنهان کاری ای نبوده.

همونطور که میبینید، درخواست من هم اینجا کاملا قانونی و در ملاء عام اعلام شده. نمیدونم چرا زیرش نزدن تایید شد..ولی در هرصورت تایید شده و دسترسی ها داده شده. ولی چیزی خارج قانون پیش نرفته!
با توجه به این که یه مدت نبودین و از فضای سایت دور بودین، یه توضیح دیگه هم بدم! اون موقعی که من عضو سایت شدم یعنی سال 87، به خاطر این که این نقش رو الکی به بازی میگرفتن و کسی از پس ایفای نقشش بر نمیومد، واگذار کردنش با اجازه ی لرد صوت میگرفت! یعنی لرد باید اجازه میدادن که کی بلاتریکس بشه و ایشون تایید میکردن...که خب اون موقع منو تایید کردن! ولی الان دیه اینطوری نیست. . . یعنی همچین قانونی هیچ جای سایت نوشته نشده! پس فکر نکنید که ایشون نقشی در این مورد داشتن و یا قصوری از شما دیدن که خواستن نباشید. این خواست خودم بود..من و شما توافق کردیم! شما برگردین و من نقش دیگه ای رو گرفتم ! ولی بعد دوباره شما رفتین و خب منم برگشتم سر جای اول. . . پس نتیجه گیری ته پستتون اشتباهه.

لازم دیدم یه توضیحی بدم که سو تفاهم پیش نیاد براتون. ضمن این که از دوستان خوبم هستید.
موفق باشید.

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۳:۲۸ دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۲

بلاتریکس لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۷ پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 188
آفلاین
چون حرکات ِ پنهاني خوشايند و موردپسندم نيست و بنظرم حتا تاپيک گفتگو با ناظر رو نميشه اين چند جمله رو نوشت ، اينجا پست ميزنم .

درمورده شناسه بلاتريکس .

بلاتريکسي که قبل از من بود ، کاملن از سايت رفته بودن . هم اينجا و هم خارج از اينجا اعلام شده بود . جوري که لردولدمورت هم گفتن تاييد ِ گرفته شدن ِ اين شناسه به عهده ايشون هست . براي همين هيچ حرکت ِ پنهاني اي براي گرفتنش صورت نگرفت . همه چيز طبق مراحل عضويت بود .

دفعه قبل که اقدام شد براي پس گرفتنش ، من طبق اصول ِ خصوصيات ِ شخصيت ِ بلاتريکس ايفا کردم نقشش رو حتا در پستهاي اين تاپيک . ايشون از دوستان من بــودن ولي چون مدتي رابطه نداشتيم مطلع نبودن از اينکه کسي که اين نقش رو داره من هستم . و البته من ذره اي ناراحت نشدم ازشون . و حتا خارج از اينجا و در فضاي دوستانه تري اشاره کردن نميتونن کاري به شناسه من داشته باشن چون خودشون رو دوست من ميدونستن . ولي مطمئنا من کوتاهي کردم در فعاليتم و هيچ مشغله اي توجيه کننده ي اين کوتاهي نيست . از اونجايي هم که اشاره شده که ماموريت هست و به اين شناسه نياز بوده و مسلما بدون کسي که ايفا کننده ش باشه رول جلو نميره ، نتيجه ميگيرم لردسياه ديگه نتونستن از قصور من چشم پوشي کنن و من حق ميدم بهشون . وظيفه ي خودم ميدونم از هر دو دوست عزيز و قديمي عذرخواهي کنم براي همه ماجراهاي ايجاد شده درمورده اين شناسه ! : )

مرسي .

?You dare speak his name
!Shut your mouth
!You dare speak his name with your unworthy lips

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.