هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   9 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۰:۰۱ جمعه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
و لطفا بقیه که دو هفته اس پرسش های خودتون رو مطرح میکنید ! دهن خودتونو ببندید !!!

اگه این حرفم زشته همین الان عذر خواهی می کنم یه وقت فردا نیام ببینم بلاک شدم !

پیام زده شده در: ۱۵:۴۳ جمعه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
امروز ۱۰:۳۴:۵۴
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
پیام: 1504
آفلاین
چون در موردش اطلاع دارم جواب میدم:

یاکسلی عزیز.شما میتونید در تنظیمات شخصی تون تم سایت رو عوض کنین.اگه این تم براتون مشکل سازه یکی دیگه از تم های موجود رو انتخاب کنین.

در مورد ساخت تم جدید هم چون ما از یه نسخه قدیمی زوپس استفاده میکنیم و دیگه کسی بر اساس این ورژن تم نمیسازه فعلا امکان پذیر نیست.در صورتیکه که ورژنش رو به روز کنیم اون وقت میتونیم تم جدید برای سایت طراحی کنیم.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۱۵:۳۷ جمعه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰

یاکسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۲ چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۰:۰۰ شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰
از محله ی سارکوزی اینا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 46
آفلاین
آی مدیران!!!!ـ
سلام علیکم
بی زحمت توجه کنید
پدر من چشم پزشکه و در مورد ترکیب رنگ بک گراند سایت به من اعتراض کرد
میگه این ترکیب رنگی برای چشم و اعصابش خیلی ضرر داره و اعصاب چشمی رو برای واضح دیدن به طور دائم به فعالیت وا میداره.این مشکل برای کسانی مثل من که مانیتورشونFULL HDهست بسیار بیشتره و باعث سردرهای بی امان چشمی میشه.
مدیران محترم یه خورده از امید کرات و سایت دمنتور یاد بگیرید. ببینید چه سایت قشنگی درست کرده!!!
یه فکری به حال چشمای ما بکنید.
باتشکر فراوان

ویرایش شده توسط یاکسلی در تاریخ ۱۳۹۰/۲/۲ ۱۵:۳۹:۲۵

مرگ برای یک انسان فرهیخته شروعی دوباره است
آدولف هیتلر
به نقل از آلبوس دامبلدور

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
الان چرا باید پست حذف شه ؟!
و بقیه از خوندنش محروم شن !
سیاستاتون جداً دیگه داره از حد میگذره !!!
واقعا کاراتون برامون لوس شده !
یعنی یه مدیر ارشد نیست بیاد یه سر بزنه به سایت ؟!
هری کوییرل ؟!

پیام زده شده در: ۲۱:۳۲ دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۰

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به ریگـولوس بلـک:

پست شما عینا توسط بلیط ایجاد شد براتون ... موارد اضافه هم اونجا ذکر میشه ! بلیط قبلیتون موجود بود اعلام میکردید ارسال میکردم براتون!!

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۳۶ شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۰

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۵۳:۱۷
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین
گویا بنده در مواردی اشتباه یا زیاده روی کردم. من اصلا حواسم به انجمن خصوصی مدیران نبود و به این دقت نکرده بودم که ممکنه اون تو فعالیت هاتون رو انجام بدین.

اما باید این رو بپذیرین که هرکاری اونجا میکنین مربوط به خودتونه و ما متوجه کارای شما تو اونجا نمیشیم. شما اینجا رسما جوابای سربسته میدین ، لا اقل بگین داریم روش کار میکنیم یا یه جواب دندان شکن بدین که تو شک نیفتیم که فقط خواستین توجیهمون کنین یا صرفا برای اینکه بگین جواب دادیم دو سه خط چیز بمون گفتین.

شما سه نفرین یه ایل که نیستین که تصمیم گیریا کلی زمان ببره. پس یا به ما بگین روش کار میکنین یا سریع تر به نتیجه برسین و مارم مطلع کنین.

در مورد اون پست استر هم باید بگم که من منظورم فقط ورودش به سایت بود که اطلاع دادین اگه نه مسلما جوابارو خودش داده!

اگه به کسی تو پست قبلیم بی احترامی کردم یا اینکه توانایی کسیو زیر سوال بردم معذرت میخوام! ببخشید!

در مورد وارد کردن اسم مدیرا و تشکر ازشون که قبلا انجام شده بود و من به اشتباه گفتم انجام ندادینم بازم معذرت میخوام ، ندیده بودم. پنهانی کار میکنین خوو!

اما نگفتین که چرا پس اون افراد هنوزم مدیرن؟ ما که سه تا مدیر که وارد سایت میشن بیشتر نمیبینیم. استر ، ایوان و آنتونین! دلیل مدیریت بقیه چیه؟

و بازم میگم من در توانایی آنتونین و استر و ایوان برای مدیریت شکی ندارم!

الانم همون طور که مک گونگال گفت فقط جواب چندتارو دادین که به نظرم اونم نباید میدادین! چون گفتم بیخیال گذشته بشیم و از نو شروع کنیم بدون جنگ و دعوا. همون طور که قبلنم گفتم خواهشا ملت دوباره درخواستاشونو بدن. این قدر پست خورده و شکایت شده که منم جای مدیرا بودم قاتی میکردم و بعضیارو جا مینداختم.

مینروا، همونطور که آنتونین گفت دوباره پیشنهادتو بگو به جای اینکه بگی چرا گزینشی جواب میدی با این همه پستی که خورده آنتونین اونایی که حضور ذهن داشته جواب داده. دقیقا منم گفتم که بیاید پیشنهاداتون رو دوباره بدید نه اینکه باز به هم تیکه بندازین و دوباره بحثا شروع بشه.

و مدیرا هم صرفا دو سه خط جواب ندن ، قشنگ قانع کنین ملتو. اگه دارین تو انجمن خودتون روش فکر میکنین اینجا بگین تا بدونیم بیخیال از کنارش رد نشدین.

و در نهایت اضافه میکنم که من نه با کار گروه دوم موافقم و نه به نحوه ی پاسخ گویی مدیرا. هر دو طرف مستقیم یا غیر مستقیم نمیذارن بحث به نتیجه برسه!

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۲۷ ۱۴:۰۸:۳۰
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۲۷ ۱۵:۳۹:۳۲

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۰۹ شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۰

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
فقط آدم میتونه حرص بخوره از این گزینشی جواب دادن !!!!!
واقعا چیه هدفتون ؟!

پیام زده شده در: ۱:۵۲ شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۰

یاکسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۲ چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۰:۰۰ شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰
از محله ی سارکوزی اینا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 46
آفلاین
ببخشید بنده هم خودمو آدم حساب کردم
ولی خیلیا تو ای سایت یه ریزه احساس قدرت کاذب بهشون دست داده!ـ
بازم معذرت میخوام
مخصوصا از لرد عزیز

مرگ برای یک انسان فرهیخته شروعی دوباره است
آدولف هیتلر
به نقل از آلبوس دامبلدور

پیام زده شده در: ۱:۱۳ شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۰

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
به گودریک گریفندور:

در مورد تاپیک گفتگوی اعضا:

من کاری با اون تاپیک نداشتم ولی با استرجس موافقم که در آینده مشکل ساز میشد. پست های اون تاپیک هنوز موجوده و اگه خواستین براتون کپی میکنیم تا ببینید که عملا تبدیل به چت باکس شده بود. شما اگه منظورتون بحث در مورد سایت و ارائه پیشنهاد هست فکر میکنم همچین تاپیکایی وجود داشته باشه بگید تا بهتون لینک بدم یا اگه نبود اون تاپیکو ایجاد کنید ولی واقعا در مورد سایت بحث بشه نه جک و خنده. چون برای جک و خنده مسنجر و چت باکس الانم وجود داره و دیگه تاپیک زدن صورت خوشی نداره.

در مورد پیشنهادتون برای نوشتن فن فیکشن های هری پاتری:
الانم انجام مطالب اشتراکی هست و میتونید داستان هاتونو اونجا قرار بدید یا اگه بخواین میتونید از قسمت ارسال برای سایت استفاده کنید و به عنوان داستان بفرستید.

به چارلی ویزلی
ما یه زمانی همکار بودیم و من همیشه خاطره خوبی از اون زمان در ذهنم هست پس قصد و غرضی در کار نبوده. کلا دسترسی اعضایی که خیلی وقت فعالیت نکرده بودن در ایفا گرفته شد. به شخصه خوشحال میشم دوباره وارد ایفا بشید فقط لطفا در تاپیک شخصیت خودتونو معرفی کنید پست بزنید.

به لینی وارنر و گلرت گریندل والد:

کاش قبل از پست زدن به صفحه درباره ما میرفتید و میدیدید که قبلا پیشنهادتون در راستای ایجاد همون تالار یادبودها انجام شده و لیست مدیران ویرایش شده.(البته من انجام ندادم)

به لینی وارنر و بلیز زابینی:

در مورد اینکه گفتید یکی از مدیران با استرجس تماس گرفته و ...:
موضوع رو بیش از حد تخیلی و جنایی کردید دوستان عزیزم. من یکی که شماره استرجس رو ندارم و کلا ما اگه نیاز باشه هماهنگ کنیم در انجمن مدیرا هماهنگ میکنیم و صحبتامونو انجام میدیم.

به بلیز زابینی و مینروا مک گونگال:
اگه پیشنهادی دارید لطفا دوباره مطرح کنید یا لینک بدید که بررسی بشه دوباره. چون من الان حضور ذهنی ندارم منظورتون چه پیشنهاداتی هست.

--------

قبلا، یه لیست از اصلاحات و ادغاماتی که قرار شد روی انجمن ها انجام بشه و در انجمن مدیرا مطرح شد و با اون ها موافقت شد اینجا گذاشتم تا اگه خواستید ببینید و شما هم نظرتونو بگید. اون کارها هم به زودی انجام میشه.

پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
نقل قول:
من حسم میگه استر آخرین پستش توی این تاپیک بعد از برقراری ارتباط با یکی از مدیرایی که سوالارو دیده یا از طریق زنگ یا از طریق اس ام اس بوده. میاین شرط بندی؟

احسنت ... حس منم دقیقا همینو میگفت ... ولی ترسیدم بخاطر سوابقم ملت فکر کنن که حس بغض و کینه و نفرت چشمانمو کور کرده و فقط میخوام الکی گیر بدم، برای همین تنها سربسته اشاراتی داشتم :دی

نقل قول:
شاید مدیرا به این دلیل به این شیوه عمل میکنن ، چون از قدیم این طور بوده اما هرچیزی که قبلا بوده دلیل بر درستیش نیست.

نه ... اتفاقا این یک رسم جدیده ... هیچ وقت ادعا نداشتم که مدیریت قدیم جادوگران کامل بوده اما اگر بخوام مقایسه کنم مدیریت جدید نسبت به مدیریت قبلی واقعا افتضاح بوده ....
مدیریت قدیم جادوگران با تمام نواقصش سایت رو واقعا مدیریت میکرد اما مدیریت جدید نه تنها مدیریت نمیکنه بلکه حتی فکر میکنه مدیریت یعنی رنک گرفتن و این چیزا و هر موقع ما میگیم این چه وضع مدیریته با افتخار به تعداد رنگ هاش اشاره میکنه، اما دریغ از یک ایده یا برنامه برای حل مشکلات سایت ....

نمونشم همون نظراتی که من چند ماه پیش دادم و با همه نظرات و حتی نظرات و ایده های بعدی هم مخالفت شد ... خود مدیران هم که هیچ ایده یا نظری ندارن ، نتیجه اینکه نشستیم همدیگر رو نگاه میکنیم :دی

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۲۶ ۲۳:۰۳:۰۳
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۹۰/۱/۲۶ ۲۳:۱۳:۰۲

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.