هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس پيشگويي
پیام زده شده در: ۱۳:۵۳ شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
1. سیبیل تریلانی چجوری با ولدک خواهرن آخه!؟ توضیح کامل بدین. {راهنمایی برا تازه واردا: رابطه ی سیبیل و ولدک مث رابطه من و مورفین گانت هست} (10 امتیاز)

ها؟!
رابطه ی سیبیل با ارباب قدرقدرت مثل رابطه ی بوژبوژی با وزیر گانت است؟!
خب پس اگر بوژبوژی برای وزیر گانت یک مخالف معاند کوچک ذره بینی باشد یعنی می شود گفت که سیبیل مخالف معاند کوچک ذره بینی ارباب قدرقدرت است؟!
شاید بشود گفت!
اما چطور می شود گفت سیبیل خواهر ارباب قدرقدرت است؟!
آخر چرا اینقدر دروغ و فریب به خورد بچه های طفل معصوم مردم می دهید شما اساتید؟ اصلا تو چرا داری درس میدی بوژبوژی؟! مگه چندتا کلاس داری این ترم؟ در هر کلاسو باز می کنی یا نهنگ میاد بیرون! یا یویوهای جیغ کش صورتی پرتاب میشن! یا گرگینه ها و بوژبوژی ها بهت حمله می کنن! والا زبل خان هم این همه جا نبود!
سیبیل خواهر ارباب قدرقدرت است؟
نخیر! سیبیل یک کلاش کلاهبردار پیشگونمای همدست پشمک است مثل تو!
شاید این دروغ ها برای فریب خوردگان پشمک و ققنوس و ملت بی خبر از همه جا قابل قبول باشد ولی برای بنده که دایی ارباب قدرقدرت می باشم نیست! بنده این بچه را بزرگ کرده ام! به جای پدر و مادر بی مسئولیتش، پدری و مادری کرده ام برایش!
تام کوچولو تازه به دنیا آمده بود که آن داماد چلمنگ مشنگمان قدر خواهر دسته گل مرا ندانست و رفت زن دوم گرفت.
مروپ ماند و یک بچه ی صغیر کچل! دقت کن! یک بچه! خواهر کجا بود؟! ارباب قدرقدرت اگر خواهر داشت که الان بینشان جنگ جهانی میشد بر سر تصاحب قدرت! اصلا اگر دوتا بودند من زنده نمی ماندم تا حالا! تو خیال کرده ای مروپ مادری کرد برای این بچه؟ نه والا! صبح تا شب درس و دانشگاه و جزوه! بعد فارغ التحصیلی هم دنبال کار و شرکت!
همه ی کارهای تام کوچولو به گردن من بود. بعد توی بوژبوژی خیال کردی پرستاری از تام کوچولویی که در آینده ارباب قدرقدرت خواهد شد کار ساده ایست؟ ده تا آوادای خفیف و کلوشیو می خوردم تا این بچه سوپشو تموم کنه! حالا وای اگه یک بچه ی تخس دیگه عین خودش هم خواهرش میشد! هیچی دیگه! تا حالا شونصدتا کفن پوسونده بودم.
فلذا به عنوان دایی و دایه!ی تام کوچولوی دیروز و ارباب قدرقدرت امروز، شدیدا چنین شایعه ای را که ساخته و پرداخته ی اردوگاه پشمک و شرکاست تکذیب می نمایم.

2. چرا سیبیل تریلانی اسمش سیبیله؟ (5 امتیاز)

من نمی دانم این جبهه ی پشمکیون بر خلاف جبهه ی پرقدرت سیاهان چه علاقه ای به ریش و سیبیل و مو و پشمک دارند.
قصه از این قرار است که بابای تریلانی پسرخاله ی بابای هوریس سگ سیبیل بود و این دو پسرخاله خیلی سیبیلشان سیریوسی بود و در مسابقات زیباترین سیبیل های دنیا همیشه مقام اول را کسب می کردند و جزو هیئت رییسه ی فدراسیون سیبیلویان بودند.
وقتی هوریس به دنیا آمد سیبیل داشت! و مایه ی افتخار پدرش بود ولی وقتی تریلانی به دنیا آمد نه تنها سیبیل نداشت بلکه در آینده نیز سیبیل نمی داشت! این شد که بابای تریلانی از لج پسرخاله اش اسم دخترش را گذاشت سیبیل!

3. لی فرضی چیکار کرد که پرت شد بیرون؟ (5 امتیاز)

عه! اونی که پرت شد بیرون فرضی بود؟! ولی خعلی واقعی طراحی شده بودا لامشب!
من که چرت می زدم و حواسم نبود ولی احتمال میدم چون این لی دائاش مایکله؛ یه سوسکی چیزی رو پرتاب سه امتیازی کرده توی سوراخ روی کله ی آقای بلوپ که موقتا باعث انسداد مجاری فورانیش شده و عصبانیت بوژبوژی رو در پی داشته.

4. چرا سیبیل تریلانی همه ی پیشگویی هاش درست بود؟ این توانایی خارق العاده رو پیشگوها چجوری به دست میارن؟ آیا پیشگو زاده شده بود یا تواناییش اکتسابی بود؟ توضیح کامل لطفا. (10 امتیاز)

نگفتم؟! نگفتم دستت با اون کلاش کلاهبردار تو یه کاسه است؟!
تبلیغ درست بودن پیشگویی های سیبیلو می کنی؟
توانایی خارق العاده؟!
تواناییش کاملا اکتسابی بوده! البته نه توانایی پیشگوییش بلکه توانایی کلاهبرداریش!
داستان هم از این قرار بوده که تو و اون یکی بوژبوژی وقتی بنگاه املاک گرگینه صورتی رو تاسیس کردین گفتین خب قدم اول برای ایجاد شبکه کلاهبرداری برداشته شد! قدم دوم اینه که خودمون تنها کلاهبردارهای موجود باشیم و بقیه رو زیرمجموعه ی خودمون کنیم و از سیبیل شروع کردین و الان شاخه ی سوءاستفاده از جهل و اعتقاد مردم به خرافات و پیشگویی رو فعال کردین که سرشاخه تونم همین سیبیله!
الانم با طراحی این فرم سوالات سعی داری شاخه ی درآمدزای خرافات رو فعال کنی! من وزیرم! ساواج (سازمان اطلاعات و امنیت جادویی!) زیردست منه. اطلاعاتم موثقه. یه کاری نکن همه نقشه های پلیدتون رو بریزم رو دایره ها! 30 بده!

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۰:۱۴ جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
من اعتراض دارم. قیافه من رو جلع (؟) جادویی نکنین.

سیبیل تریلانی چجوری با ولدک خواهرن آخه!؟ توضیح کامل بدین. {راهنمایی برا تازه واردا: رابطه ی سیبیل و ولدک مث رابطه من و مورفین گانت هست} (10 امتیاز)

رابطه؟ رابطه؟ باز یکی از اون پشت میگه بی ناموسی جادویی ننویس!

تازه دوباره می آد می گه چجوری خواهرش بود؟ من چی کار کنم آخه؟

خب، شوما ریگولس سیاه و سیریوس سیاه رو که می شناسین؟ اون یکی هر کاری می کرد؛ اون، اون یکی هم هر کاری می کرد که بگه من شبیه ـش نیستم.مثلا سیریوس حموم می رفت. ریگولس تا چهار ما حموم جادویی نمی رفت که بگه من مثلا شبیه داداش جونم نیستم.ریگولس آب جادویی می خورد؛ سیرویس هیچ مایعی کلا نمی خورد تا یکی دو سال که بگه من و داداشم عین هم نیستیم.آندرستند؟ (ویرایش: من این رو خوندم. هیچ ربطی نداشت. اما دل جادویی ـم نذاشت پاکش کنم.)

بهر حال..چون رابطه این دو تا، مثل رابطه شوما و وزیر گانت بود؛ اون دو تا با هم خوهر برادر ـن. بذارین قصه ـش رو برای شوما بگم:

روزی روزی گاری، زیر گنبد جادویی کبود؛ غیر از روونا هیچ کس نبود. ولی یه مستر ریدل پدر بود و یه خانم گانت مادر. اینا دو تا بچه داشتن.یکی تام ماروولو ریدل و اون یکی مروپ ماروولو گانت(!).

خلاصه، پدره همون اول گذاشت رفت. بعد داخل خونه، هر وقت ارباب کوچولو مامانش رو صدا می کرد؛ خوهار ـش هم جواب می داد.این شد که اون رو از خونه مجلل جادویی شون بیرون کردن و وجود اون رو مخفی کردن.

مروپ طرد شده، اسم ـش رو عوض کرد و در سایه های جادویی به زندگی ادامه داد... هم اکنون به اون دختر می گین سیبیل جادوگری!

چرا سیبیل تریلانی اسمش سیبیله؟ (5 امتیاز)

خواهر ولدک، نه... ارباب رو مسخره می کنی؟ آره؟ آرررررره؟ خو، حالا اشکال نداره.

گفته بودم مروپ ماروولو گانت اسمش رو عوض کرد؟ می دونین کجا عوض کرد؟ دم در سازمان اسم عوض کنی حاجی ولدمورت و بلاتریکس(!)... وقتی مروپ رفت؛ اون جا خیلی شلوغ بود و همه سرسری یه اسمی بر می داشتن و می رفتن. بعد سیبیل با خودش گفت: چون من این شکلی یا این شکلی م؛ بهتره یه اسمی بگیرم که به خودم بیاد...

همین دیگه...سیبیل هم فیری بود و اون... همین شد که می دونین!

واضح نیست؟ حتما سوسکیلاکسی رو پرت کرد تو صندلی ـتون.

خب، لی جردن، فردی ـه از خاندان جردن ها. یک پسره و فوق العاده حشره شناس جادویی خوبی ـه. چــــــــرا؟ الان می گم من. قصه ـش تو این کتابه.

لی: پروفسور؟ (با سوکس- زبانی جادویی، ماورا صورت)
لی: پروفسور؟ (با همر- زبانی، فرو صوت!)
لی: پروفسور؟ (با بچه بد بازی- زبانی، خود صوت(!))

پروفوسور دو تای اول رو نمی شنوه. اما آخری رو می شنوه و به روی خودش نمی آره. و لی روی اعصاب، طبق معمول(!)، دوباره ادامه می ده؟

- هوی جیمزک جون؟ پروفوک؟ جیمزکِ پروفک ِ ولدک دوست؟! هـــــــــــلو؟

خلاصه، اینقدر میگه تا پروفسور به روی خودش بیاره.

- چی ـه شلوارک؟
- چی چی ـه؟
- نخود چی ـه.
- فئونارد هویجی ـیه جادویی ـه.

خب، همین جوری کل کل می کنن و چرا اوستاد این ها رو نگفته؛ روونا می دونه... بعد لی میره سر اصل مطلب:

- کنار میز... یه گردالی صورتی بود... من اون رو خیلی دوس می داشتم؛ سر به سرش می ذاشتم... یه دفعه فهمیدم یویوی صورتی شوماست...

اوستاد هم در حالی که به یویوی جادویی ای که همین الان از جیب بیل ویزلی دزدیده بود؛ ساکت میشه و بعد، فوش جادویی می ده!

4. چرا سیبیل تریلانی همه ی پیشگویی هاش درست بود؟ این توانایی خارق العاده رو پیشگوها چجوری به دست میارن؟ آیا پیشگو زاده شده بود یا تواناییش اکتسابی بود؟ توضیح کامل لطفا. (10 امتیاز)

چرا اوستادا چیز هایی که نمی گن رو می پرسن؟ عاغا، من نمی دونم. حل ـه؟

خب، قسمت اول سوال:

چجوری بدست می آرن؟ نقل قول می کنم از خانم سیبیل تریلانی در فهمیدن روزی که پیشگویه:

من داخل اتاق تاریک جادویی بودم و به گوی کریستالی ـم زل زده بودم. هی می گفتم: بوگو! بوگو که من پیشگو ترین پیشگو هستم! بوگـــــــــــو.

اما مگه اون گوی نامرد جادویی می گفت؟ مردا همین ـن دیه.

یه دفعه، دیدم داخل رول، به جای این که صورت زیبای خودم () رو نشون بده؛ داره یه گاو جادویی رو نشون می ده که ماع ماع می کنه. من تعجب کردم. آروم دستم رو جلو بردم و وقتی نوک انگشتم به گوی خورد... باور نمی کنین چی شد. خیلی سرد بود. (انتظار نداشتین که برم توش؟! :دی) من گفتم: چقدر سرده!

یه دفعه، گاوه جادویی علف خوردن و ماع ماع رو ول کرد و به زبون من حرف زد! گفت: آره.خیلی سرده. کاپشن جادویی ـم کو؟

من که تعجب کرده بودم؛ گفتم:شوما حرف می زنین "سِر"؟

اون گفت: نه. تو فقط داری زبون ما رو می فهمی و از نظر بقیه، داری ماع ماع می کنی.

من یخورده شکه شدم. اما به رو نیاوردم. یک دفعه، گاوه تبدیل به مرلین پیر کبیر گنده هیکلی شد و گفت: هی سیبیل! تو پیشگو شدی - یعنی بودی و نمی دونستی و الان می دونی!-. خداحافظ!

بی مقدمه! منم گفتم: اِ؟ نه باو! خو، باشه.

به همین راحتی تموم شد رفت!

همین!

و آما... نحوه پیشگو شدن ـش- یعنی کلا چجوری پیشگویی کردن ش:

اون یه باو باو(!) داشت به نام تریلانی (فکر کنم اسمش کساندرا بود. حافظه رو حال کردی؟!) اون هم پیشگو بو. بعد برای همین سیبیل پیشگو شد.

اما الان این سوال پیش می آد که اگه این جوری بوده؛ پس چجوری سیبیل، مثل ولدک کوچولو نوه نتیجه سالازار بودن؟ خب، ما الان می گیم که سوال آخر به بقیه ربطی نداره و یک اثر مستقل می باشد!

پیشگو زاده شدن!

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۲۲:۵۰ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۲

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
جلسه آخر پیشگویی:

- جلسه چارم پیشگویی استاد مهمان جیمز سیریوس پاتر! خیر سرم پیشگویی ورداشتم که کلاس پیش باشه و بعد عید نیام مئرسه! پیری آلزایمری جغد فرستاده که با این که من بی طرفم ولی پاشو بیا کلاس داری کلاس داری! کدوم کلا..

دهن کجی و غرغرهای جیمز، وقتی درب کلاس پیشگویی را باز کرد به پایان رسید. در کلاس، پرنده پر نمی زد.

- بیا! نگفتم! نگفتم هفته آخر کلاسا رو هواست!؟ نگفتم بچه ها نمیان بذا زندگیمو بکنم!؟

جیمز به سمت میزش رفت. پیراهن گل منگلی آبی آستین کوتاهی به تن آفتاب سوخته اش زار میزد. از عینک آفتابی ارزان قیمت بین موهایش و شلوارک ارتشی گل و گشادی که به پا داشت آشکار بود که به تازگی از سواحل قناری آپارات کرده.

جیمز آهی کشید و پشت یکی از نیمکت های جلوی کلاس نشست و تصویر کوچک شده
ترین حالت ممکن را به چهره اش گرفت و با هیجان از صندلی استاد پرسید:
پروفسور پروفسور من بگم؟!

جیمز بعد از گفتن این حرف پرید پشت میزش و جواب داف فرضی (!) را داد:
چیو بگی؟!

بعد جیمز دوباره از روی میزش به روی نیمکت پرید:
بازم ولدک شناسی داریم استاد؟!

جیمز برگشت پشت میزش. نگاهی عاقل اندر سفیه به داف انداخت و رو به کلاس گفت:
نه! ولدک شناسی تموم شد! امروز خواهر ولدک شناسی داریم! لی! این چه کاری بود!؟ چی؟! فرضی هستی؟! دلیل نمیشه! چی؟ به گریفندور رحم کنم انقد ازت امتیاز کم نکنم؟! هرگز لی جردن! من کارمند مدیر اعظم بی طرف سالازار اسلیترینم و خیلی بی طرفم!از کلاس من برو بیرون! گوش کنین ببینین چی میگم! پروفسور تریلانی خواهر ولدکه!
تریلانی از معدود کسانیه که پیشگویی هاش درست بود. همه پیشگویی هاش. تو کتاب سه سر کلاسش به اون خواهر پاتیل (نمیدونم کدومش، احتمالا پادما چون پادما رو واس پاراگراف بعد لازم دارم ) هشدار میده که مراقب یه مرد مو سرخ باش!
همه فک میکنن مزخرف میگه ولی مزخرف نمیگه! تو کتاب چارم رون ویزلی همون پاتیل رو به رقص دعوت میکنه و بعد هواشو نئاره و اخرشم دل دختر مردمو میشکنه و میره هرمیونو میگیره و اصن از اون واضح تر همین پست قبله که رک و راست به پادما میگه:

نقل قول:
ظاهرتون هم خوب نبود.

از ظاهر یه خانم متشخص ایراد میگیره! خیلی زشته!
و موارد دیگه ای که اگه بگردین پیدا می کنین تو کتاب ها و من الان وقتشو نئارم چون چیزی به نیمه شب نمونده و زودتر تدریس نکنم از گریف امتیاز کم میشه و تازه برگه های کلاس تغییرشکلتونم گم کردم تصحیح نشدن و استر کله منو میکنه و بریم سر تکالیف:

1. سیبیل تریلانی چجوری با ولدک خواهرن آخه!؟ توضیح کامل بدین. {راهنمایی برا تازه واردا: رابطه ی سیبیل و ولدک مث رابطه من و مورفین گانت هست} (10 امتیاز)

2. چرا سیبیل تریلانی اسمش سیبیله؟ (5 امتیاز)

پیام زده شده در: ۸:۵۸ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
نمرات جلسه سوم پیشگویی:

اول از همه از همه تشکر میکنم و دوم اینکه اگه خیلیاتون تو سوال یک و دو امتیاز کم گرفتید به خاطر این بوده که باید تغییر شرایطتون منطقی بوده باشه.
*نمره کامل 45 می باشد.

گریفندور:
مینروا مک گونگال:3+5+4+4+1+4=20
الستور لنگ:10+9+5+5+9+5=43+2=45 از پست شما لذت بردیم.
جیمز جیغو:10+8+5+5+8+5=41+1=42 ظاهر قشنگی داشت.
مادام رزمرتا:8+9+5+5+10+5=42+1=43 ظاهرش خوب بود.

جمع:150

راونکلاو:
لینی وارنر:10+10+4+0+8+5=37+1=38 ظاهر قشنگ.
دافنه سبزه:10+8+10+5+5+5=43+2=45 شما خلاقیت خوبی را به کار بردید.
جیم جدیده:4+4+3+4+9+5=29
پادما پاتیل:4+8+5+3+4+3=27 ظاهرتون هم خوب نبود.

جمع:139

اسلیترین:
یاکسلی:4+6+4+4+0+2=20
ریگولی:10+10+4+5+9+5=43+1=44 خیلی خوب بود.
ایلین معجون ساز:10+9+4+2+10+4=39
پانسی:9+9+4+5+8+5=40

جمع:143

هافلپاف:
هیچ کس!

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۸:۰۸ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲

پادما پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۱ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳
از چادر سرخ پوستى
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 271
آفلاین
1- یک پیشگویی ساده انجام دهید و بگویید چگونه شرایط را به نفع خودتان بر میگردانید(10 امتیاز)

پيشگويى مى كنم كه از دماغ الا خون خواهد آمد.

مراحل كار

اين قدر سر و صدا مى كنم و همش مثل جيمز جيغ مى زنم تا ميگرنش اود كند.( والبته صداى خودم را هم مرخص مى كنم .)

قرس هاى ميگرن واقعى اش را قايم مى كنم.

قرص هاى برادران ويزلى كه در كتاب پنجم براى فرار از كلاس ساخته بود را از نوع خون دماغ را بر مى دارم و جاى قرص هاى ميگرن مى زارم.

توجه : بايد قرص را تغيير شكل دهيم.

بعد از چند دقيقه از دماغ او مثل فواره خون خواهد آمد.

2- یک پیشگویی درباره ی لرد سیاه انجام دهید و بگویید چگونه جرئت دارید تا شرایطو تغییر دهید(بنویسید که چگونه تغییر دادید!)(10 امتیاز)

پيشگويى مى كنم كه لرد سياه مو در مى آورد.

مراحل كار

دزدين كمى از خاصيت پريزادى فلور.( كار سختى نيست اما نمى گم چطورى چون ممكنه سوء استفاده شه)

مى رم دم خونه ى ريدل روزى كه لرد سياه خونه نيست.

هركى در رو باز كرد مى گم با بلا كار دارم.

با كمى از ناز و عشوه ى پريزادى ازش مى خوام كه براى من يه تور توى خونه ى ريدل بگذارد.

وقتى وارد خونه شدم خودم را از قصد روى بلا مى اندازم و دو تا از مو هاى اون را مى كنم.

وقتى تور تمام شد بيرون مى روم و با يه نامه ى الكى اون رو از خونه بيرون مى كنم.

معجون مرك پيچيده رو آماده مى كنم و مى خورم و به شكل بلا در مي آيم و به همه مى گم كه نامه را اشتباه فرستاده بودن.

اون يكى موى بلا را تو معجون رشد مو انداختم و توى اسپرى براق كننده ى سر لرد سياه مى ريزم و از خونه بيرون مى رم.

بعد از چند روز لرد داشت موها ى بلا اى اش را مى بافت.

3- چرا پروفسور کلاسو تغییر داد؟(5 امتیاز)

چون كه مى خواست نشون بده همه ى پيشگويى ها ،پيشگويى نيستن و فقط ما آن ها را بوجود مى آوريم و هم اينكه ايشون استداد پيشگويى ندارن.

4- عاقبت هر کس که به رون بگوید رونالد چه میشود؟(5امتیاز) شما پيشگويى مى كنين كه سرش را به سيخ كشيده پيدا خواهند كرد.

شما شبانه او را از خواب گاهش مى دزديد و گردن او را مى زنيد و كله اش را به سيخ مى كشيد .

تکالیف پیشرفته:
یک پیشگویی درباره ی 25 سال دیگه انجام بدید و با توجه به این که ممکن است مرده باشید چگونه شرایطو تغییر میدید؟(10 امتیاز)

پيشگويى: نسل جن هاى خانگى منقرض خواهد شد.

اول گردن زنى جن هاى خونگى رو از دوستم الا ياد ميگيريم.

با استفاده از ماشين زمان به آينده مى رم و گردن تمام جن هاى خانگى دنيا را مى زنم.

و دوباره به گذشته بر مى گردم.
سوال امتیازی:
چند مورد از وجنات پروفسور ویزلی را بگویید!(5 امتیاز)

يك دو سه

دارم كك و مكاتون رو مى شمارم.

شما بايد باهوش باشين.

چون هرميون عاشق شما شد.

بايد مهربون هم باشين.

به ياد قديما

پیام زده شده در: ۱۰:۱۶ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲

جیم موریارتی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۷ سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴
از کمی دور٬ کمی نزدیک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
1- یک پیشگویی ساده انجام دهید و بگویید چگونه شرایط را به نفع خودتان بر میگردانید(10 امتیاز)

به نام استاد!
با آچار پیچگوشتی
خب من پیشگویی می‌کنم که رون ویزلی وزیر وزارت خونه بشه٬ و در همین راستا به یه ملت عظیمی رشوه و از این چیزای خیلی خاک بر سری می‌دم تا رون وزیر بشه٬ اینجوری هم به نمره ام می‌رسم هم یه دوست خعلی قدرتمند توی وزارت خونه پیدا می‌کنم و اینا٬ البته هر چی استاد بگن همون کار رو میکنیم.

2- یک پیشگویی درباره ی لرد سیاه انجام دهید و بگویید چگونه جرئت دارید تا شرایطو تغییر دهید(بنویسید که چگونه تغییر دادید!)(10 امتیاز)

به نام شر
در این مورد یه گروه انتحاری تشکیل می‌دیم بیفتن به جونش تا می‌خوره بزننش تا هم شرایط تغییر کنه و هم دکوراسیون صورت لرد
البته می‌تونیم با سه چهار تا همستر هم لرد رو خر کنیم تا خودش شرایط رو عوض کنه
یا می‌تونیم به دختر پروفسور پول بدیم بیاد از پروفسور جواب سوال رو بپرسه و اینا
در آخر بازم هر چی استاد بگن!

بس که ایشون باهوشن!
بس که خفنن! بس که گولاخن! بس که بسن! بس که رونه!
البته احتمالا به خاطر تغییر شرایط هم بوده٬ که اصلا مهم نیستش فقط استاد مهمه!

4- عاقبت هر کس که به رون بگوید رونالد چه میشود؟(5امتیاز)

آسفالتی٬ پکیدازوسیون٬ می‌دنش دست آلبوس تا شرایط آسلام رو براش همچین خوشگل تشریح کنه! میدنش دست هرمیون دم گوشش یه بند فک بزنه(البته بچگیاش نه ایال استاد :SOT3: ) در آخر می‌توان اشاره کرد که خونش مباهه! هر کار عشقتونه باهاش بکنید

تکالیف پیشرفته:
یک پیشگویی درباره ی 25 سال دیگه انجام بدید و با توجه به این که ممکن است مرده باشید چگونه شرایطو تغییر میدید؟(10 امتیاز)

خب همان گونه که مرسوم است من یه چند تا بمب چند جا کار میزارم که ۲۵سال دیگه بپکن!
بعد نوه و نتیجه هام رو با توجه به اصول خاندان موریارتی توجیه میکنم! که بیان از این خر تو خر استفاده کنن قدرت رو توی دستشون بگیرن و همه چی رو بندازن گردن قدرت مدرای اون موقع! بعد خودشون بیان بمب‌ها رو کشف کنن و بشن قهرمان ملی
ولی از اونجایی که کار باید کامل باشه از الآن چند تا گروه درست می‌کنم که در کل طرفدار موریارتی ها باشن هر چی اینا گفتن٬ اونا بگن چشم
البته از اونجایی که خاندان ویزلی خیلی خوفن اونا رو میکنم رییس ما میشیم معاون!
(پاچه خوار خودتونید٬ اگه چیزی بشه ما میتونیم همه چی رو بندازیم گردن رییس و همچنان بر مسند قدرت بشینیم! یک فازی میده که نگو و نپرس!)

سوال امتیازی:

پروفسور ویزلی خیلی پروفسور است٬ در وصف پروفسوری ایشان تنها می‌توان گفت که بس که پروفسور است پر فسفر است! ایشان خوشجلترین٬ گولاخترین٬ خوفـ ـترین استاد عرصه ی هستیست!
شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه یه مشت هوری و پری و یه چند تا موجود خاک عالمی دیگه افتاده بودن دنبال ایشون و ایشون هم گفتن نچ!(البته شایعه است به واقعتش کار نداریم چی کار کرده)
حتی به ایشون پیشنهاد شده بیان دامبولی و وزیر بشن ولی ایشون تنها به خاطر شاگردانش گفتن نه! بس که ایشون غیوره! بس که شرف داره
مرده شور مرامتیم پروفسورا!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۲۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

مادام رزمرتا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۵ پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۵:۴۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
از کجا شروع کنم؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 43
آفلاین
۱-یک پیشگویی ساده انجام دهید و بگویید چگونه شرایط را به نفع خودتان بر میگردانید(10 امتیاز)

پیشگویی میکنم که قراره نفر اول کنکور ارشد مشنگی بشم! شرایطشم خیلی آسون و بی دردسره. تنها کاری که باید بکنم٬ اینه که٬ تمام شرکت کننده ها رو به مرلینِ مرلین بیامرز واصل کنم! اونقوت میتونم در میان یک شرکت کننده٬ نفر اول بشم و پدر و مادر جوبدستی به دستم رو بسی خوشحال کنم! بعدشم برای اینکه از دست دامبليـــــــــــــدور و وزارت سحر و کـــــادو در برم میگم مرگخوار صفت ها روم طلسم فرمان اجرا کرده بودند
هــــــــــــان چیه؟ مگه بار اولشونه؟ مگه قبلا از این کارا نکرده بودن؟ مگه از من سواستفاده نکرده بودن؟ خیلیم کار پسندیده ای میکنم! تازَشم مگه پیشگویی از این ساده ترم داریم؟

۲- یک پیشگویی درباره ی لرد سیاه انجام دهید و بگویید چگونه جرئت دارید تا شرایطو تغییر دهید(بنویسید که چگونه تغییر دادید!)(10 امتیاز)

پیشگویی میکنم که لرد سیاه قراره دماغشو اندازه ی دماغ پینوکیو (یکی از محصولات مشنگی :hammer” ) بکنه!
پس گوی جادوییم رو برمیدارم و میرم خونه ی لرد اینا! اول در رو به روم باز نمیکنند و احتمالا بخوان آوادام کنند ولی از اونجایی که من مادام رزمرتام :pretty: بالاخره راضیشون میکنم! پس دعوتم میکنند خونه و ازم پذیرایی میکنند. منم گویم رو در میارم و میگم:
-یا لرداااااااااا! اومدم خبری ناخوشایند بهتون بدم! هری پاتر کوچولوتنها یک برتری دارد که به وسیله ی آن میتواند روح های هفت گانه ی شما را نابود کند. این قدرت چیزی نیست جز دمــــــــــــــــــــــــــــــاغش که بسیار بزرگتر از دماغ شمــــــــــــاست!
بقیه شم که دیگه معلومه! لرد بالافاصه بلند میشه. جیغ میکشه. چند نفر رو کروشیو میکنه و مورفین رو هم لگد میزنه و پرت میکنه اونور. بعدش چوبشو در میاره و درازترین دماغ ممکن رو تو صورتش میکاره!

۳- چرا پروفسور کلاسو تغییر داد؟(5 امتیاز)

پرفسور که شروع کردند پست تدریس کلاس رو بنویسند٬ انگشت به چانه نشسته بودند و به این فکر میکردند که چی بنویسم تا همه بگن این استادمون گولاخه هرکی نفهمه خولاخه ( به خاطر قافیه٬ کلمه ی خل به خولاخ تبدیل شده )! این حالت تا وقتی که هر ۱۰ انگشتشون روی چونشون قرار بگیره ادامه پیدا کرد تا در نهایت به این نتیجه رسیدند که بهتره کلاس رو تغییر بدن تا هم پستشون طولانی بشه و هم به همه ثابت کنند که دلشون خواسته و این کلاس٬ کلاس استاد محوریه!

۴- عاقبت هر کس که به رون بگوید رونالد چه میشود؟(5امتیاز)

هیچی دیگه٬ عاقبت به خیر نمیشه! بدبخت میشه٬ بیچاره میشه! موش ها و عنکبوتها میان تو قبرش میترسوننش! مارا میان نیشش میزنن! بعد میره جهنم از موهاش آویزون میشه و ناخوناشو میکنند و هی آتیشش میزنند!
آخه عاقبت از این بدتر؟

تکالیف پیشرفته:

خب اگه قراره مرده باشم و چشم از این دنیا و زیبایی هــــایش و قشنگی هــــایش و خوشی هـــایش و تفریح هـــــایش و ... ببندم و در تــــــــابـــــــــــــوت زیبــــــــایم همچون گلی زیبا بخسبم و در سحرگاه روزهای شنبه عاشقانم بر مزارم شاخه گل های رز سفید و نارنجی و قرمز و بنفش و سیاه بگذارند ترجیح میدم کرم بریزم و بیمیرم
پیشگویی میکنم که ۲۵ سال بعد لرد سیاه تمام قدرتشو از دست میده و تبدیل به سوژه ای برای خندیدن میشه.
پس اول از همه لرد سیاه و خانواده ی مرگخوار صفتشو به رستورانم دعوت میکنم و حسابی ازشون پذیرایی زهرماری میکنم. بعد که لرد کاملا از خود بیخود شد و پاشد بابا کرم رقصید٬ میبرمش به یکی از اتاقا :pretty: و طلسم فرمان رو روش انجام میدم! بعد که باهم اومدیم بیرون. میگم :
-یا لرد دست روی کمر قر بده وسط !
بعدش مجبورش میکنم یکی از کلاه گیسام رو رو سرش بذاره و ناخوناشو مانیکور کنه و ردای مجلسی ساحره ها روهم بپوشه و بره خیابون ها رو بگرده و آواز “ چینی چینی ردایـِت ٬ تو رو جون عمشون “ و بخونه و خلاصه همش حال میکنم و میخندم و اینا. بعدشم که تابلوست دیگه! وقتی اثر طلسم از بین رفت لرد در جا منو به اون یکی دنیا واصل میکنه!

سوال امتیازی:

شرمنده ها پرفسور ولی به نظرتون ۵امتیاز واسه این سوال کم نیست؟ آخه این سوال خودش به تنهایی میتونس تکلیف جلسه ی بعدی باشه و ۳۰ امتیاز براش در نظر بگیرید! مثلا الان اگه من بخوام فقط راجع به موهاتون بنویسم خودش سه صفحه ی وردی (word ای ) میبره! یا بخوام راجع به دماغ کوچولو و سربالاتون بنویسم چند ساعت وقت میبره! یا حتی بخوام راجع به فهم و شعور و کمالات و افتخاراتتون بنویسم هشت صفحه میشه! استــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد رحم کنید آخه

پیام زده شده در: ۱۹:۴۵ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
یک پیشگویی ساده انجام دهید و بگویید چگونه شرایط را به نفع خودتان بر میگردانید(10 امتیاز)

اووووووووووووه...من...من تو گوی پیشگوییم...یه..یه سگ می بینم...یه سگ سیاه!...یه طالع نحس!...من...من پیشگویی میکنم که وقت تصحیح این تکالیف...جییییییییییییغ!....دایی رون تمایل پیدا میکنه که ... خدای من! مرگ!..مرگـــــــــ!......دایی رون تمایل پیدا میکنه به اینکه... به اینکه من رو به اتاق خون مودی معرفی کنه!...و بعد...بعد.. پدرصلواتی!
...بعد مجبورم می کنه که تو استخر حلزون پوست بندازم!!...

اوه! من چه پسرک بیچاره ای ام! ... دایی رون بی رحم اصلا به فامیل بودنم اهمیتی نمیده! این سرنوشت منه...اوووووه.. بعد از استخر، دایی بدن شکنجه شده ی پوست انداخته ی من رو میبنده به زمین و... ... و با کامیون از روم رد میشه!!

نه! لطفا اینکارا رو با من نکن دایی رونااااااااااااااااااااالد بیلیوس ویزلی!!

یک پیشگویی درباره ی لرد سیاه انجام دهید و بگویید چگونه جرئت دارید تا شرایطو تغییر دهید(بنویسید که چگونه تغییر دادید!)(10 امتیاز)

من پیشگویی میکنم که ولدک بی دماغ و مو، دست و پاشم از دست میده و تبدیل به یک تخم مرغ زشت بدقواره میشه.
و بعد برای اینکه پیشگوییم به حقیقت بپیونده میفتم به جون ولدک و سیریش میشم به رداش و همه جا روی زمین دنبال رداش کشیده میشم و آویزون شونه ش میشم و هی تو گوشش جیغ میزنم و عر میزنم و زر میزنم که:

تصویر کوچک شده

و هی! حدس بزن بعدش چی میشه! ولدک تخم مرغ میشه! :

تصویر کوچک شده

چرا پروفسور کلاسو تغییر داد؟(5 امتیاز)

چون می خواست تریلانی رو مسخره کنه. از تریلانی خاطرات خوبی نداشت تو دوران دانش آموزیش و می خواست این تغییر شرایط رو که دهن کجی مسلم هست به علم پیشگویی، بیش از پیش بکوبه تو دهن تریلانی و امثالش.

عاقبت هر کس که به رون بگوید اممم...چه میشود؟(5امتیاز)
من نمیتونم جواب این سوالو بدم. چون نمی تونم تیتر سوالشو بنویسم! چون نمی خوام به دایی بگم مومامد..همم..مومالد..ممم! مونالد! ...
ممم! ..

میگن یه روز ولدک به دایی گفت {همونی که خودت میدونی!} و بعد مجبور شد ولدمورتی رو رها کنه و با هویت ناشناس در مزارع برنج ژاپن مشغول به کار شه :

تصویر کوچک شده

یک پیشگویی درباره ی 25 سال دیگه انجام بدید و با توجه به این که ممکن است مرده باشید چگونه شرایطو تغییر میدید؟(10 امتیاز )

25 سال دیگه من یه پرورش نهنگ بزرگ تو سواحل خلیج فارس راه انداختم. یه ماهی مرکب هم انداختم تو دریاچه ی خزر.
علاوه بر این 25 سال دیگه من حتما تو یه ایستگاه فضایی بین زمین و آسمان معلقم.
{دایی شهر فضایی رو زمان شما نمی دادن نه؟ کارتون باحالی بود. اژدهاسواران هم می گفتیم بهش! یادت نمیاد؟ واقعا یادت نمیاد؟ قاه قاه قاه؟ سیاه قلب؟!
در هر حال.. {این حاج(!) آقا زنبور فقط برای این بود که یه بار استفاده شه و عقده ای نشه و شاید مامانشو پیدا کنه بین دانش آموزای شما! چی؟ هاچ زنبور عسل رو ندیدی؟! واقعا ندیدی؟! مامانش یک جیگری بود، اصن واس همین جیگر بودنش بود که هاچ تو تی وی ایران یتیم موند و هرگز مادرشو پیدا نکرد و تصمیم گرفت بره حاج شه! }
داشتم از شهر فضایی میگفتم! دامبلدورشون - همون رییسشون!- همیشه چند سانتی متری از کف فاصله داشت. منم مث اونم 25 سال دیگه}

و تو اون ایستگاه فضایی مدیر انفورماتیکم چون به عمو فایرنز قول دادم
برای تغییر شرایط هم ساده ست. هفته ی پیش با اجازه ی شما رشته ی مهندسی آبشش دانشگاه صنعتی جیمزتدیا رو انتخاب کردم و تو ارشد هم گرایش مدیریت انفورماتیک فضایی رو انتخاب میکنم!

چند مورد از وجنات پروفسور ویزلی را بگویید!(5 امتیاز )

از عنکبوت میترسه!
اوه..آه.. وجنات! ..عنکبوت جزو وجنات نیست!
دایی چاقه چایی داغه!
امم..نه اینم نبود! ..
کک مکیه و اسم کاملش رونالــ...امم..شطرنج باز خفنیه! و ... و... اممم..دایی! وجنات نداری دیگه! اگه داشتی که تو می شدی هری پاتر نه بابای من! میخوای یدونه مدال پاتر بوگندو پرت کنم پیشونیتم زخم شه بهت توجه کنن!؟ اه دایی زشته دیگه الان 19 سال بعده! بذار کنار این عقده های خود کم بینی تو!

پیام زده شده در: ۱۴:۳۷ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

پانسـی پارکینسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۷ جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۰:۰۷ شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 37
آفلاین
1-یک پیشگویی ساده انجام دهید و بگویید چگونه شرایط را به نفع خودتان بر میگردانید(10 امتیاز)

پیشگویی میکنم که قراره پروفسور جیمز سیریوس پاتر دستشو تا آرنج تو دماغش کنه! راه حلشم ساده ست سریع یه ورد میخونم یا یکم معجون تو غذاش میریزم که باعث میشه داخل دماغش یه جوش قد بادمجون در بیاد بعدش هم پروفسور مجبور میشه دست کنه تو دماغش! البته به این مورد اشاره کنم که ای اقدام یک حرکت بسیار سرگرم کننده و مفرح هستش و اصلا حدیث داریم از مرلین بزرگ که هرکسی دست در دماغش بکند گلی از گلهای بهشت است. :aros:

من اصلا همچین اجازه ای به خودم نمیدم که در مورد ارباب پیشگویی که حالا بخوام شرایط رو هم تغییر بدم ولی اگه ارباب خودشون بهم دستور بدن انجامش میدم :worry: و پیشگویی میکنم که ارباب قراره مورفین رو بندازه تو یه اتاق پره هیپوگریف!
یکم از چیزای مورفینو خالی میکنم تو غذای نجینی بعدش یهو نجینی شروع میکنه به تکنو زدن و پیچ خوردن. از اونجایی که ارباب خیلی باهوش و باذکاوت هستن متوجه این حرکات آشنا(!) تو نجینی میشن و مورفین رو مقصر این اتفاق میدونن وفوری میفرستنش تو یه اتاق پر هیپوگریف.

از اونجایی که پروفسور باسلیقه هستن و دکور کلاس قبلی با سلیقه شون سازگار نبود کلاس جدید رو اونطوری که دوست داشتن طراحی کردن و البته شرایطش رو هم به دلخواه خودشون تغییر دادن تا واسه تدریس درس جلسه ی جدید آماده بشه

4- عاقبت هر کس که به رون بگوید رونالد چه میشود؟(5امتیاز)

از یه صخره پرت میشه پایین و تا چندین متر تو زمین فرو میره بعد همین که طرف از جاش بلند میشه یه سنگ بزرگ و گرد قل میخوره میاد پایین از روش رد میشه مثل موکت پهنش میکنه زمین! بعد بلد میشه یکمی خودشو میتکونه که یهو یه صاعقه بهش میزنه و اسکتلش مثل چراغ روشن خاموش میشه! بعد با صورت سیاه سوخته و موهای کز خورده تلو تلو میخوره که یهو بهمن میاد و ازش یه قالب یخ میسازه بعدش یه شهاب سنگ بهش برخورد میکنه و طرف ترک میخوره تا آخره روز این اتفاقات ادامه دارن تا شخص مرد نظر کتلت شه.

یک پیشگویی درباره ی 25 سال دیگه انجام بدید و با توجه به این که ممکن است مرده باشید چگونه شرایطو تغییر میدید؟(10 امتیاز )

خب اگه قراره تا اون زمان مرده باشم ترجیح میدم در راه خدمت و دفاع از آرمانهای ارباب بوده باشه.
پیشگوییه من اینه که بیست و پنج سال دیگه شورشی علیه لرد سیاه صورت میگیره که عده ای از مرگخوارها به ارباب خیانت میکنن و با محفل ققنوس، در این راه همکاری می کنن تا لرد سیاه رو از مسند قدرت پایین بکشن. جنگ عظیمی بین این دوجبهه در میگیره. اینکه همیشه محفل در جستجوی راهی واسه از میان بر داشتن ارباب هستش یک امر واضحه و نیاز نیست کاری بکنم ولی در مورد خیانت مرگخوارها از همین الان به چند نفر مشکوکم تنها کاریکه باید برای تغییر شرایط انجام بدم اینه که بینشون نفوذ کنم و تحریکشون کنم تا خیانت کنن بعد خودم تغییر جبهه میدl و پیش لرد سیاه بر میگردم و در مورد خیانت بقیه بهش خبر میدم.

چند مورد از وجنات پروفسور ویزلی را بگویید!(5 امتیاز )

ایشون شطرنج باز ماهر و باهوشی هستن و روحیه ی هم طنزشون بالاست اما از طرفی هم خیلی حساس هستن به خصوص نسبت به رفتار دوستای نزدیکشون. البته قیافه ی طاهریشون هم منو یاد یه متنی انداخت که مطمئن باشین خودم سرودم
رون! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت، وقتی روشنی چشم‌هایت، در پشت پرده‌های مه‌آلود اندوه پنهان بود...

میشناسی مارو

پیام زده شده در: ۱:۵۴ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین

مرده باشیم؟ مرده باشیم؟ ریلکس! ریلکس. معمولا می گن "بمیرید". از مرده زیاد به عنوان صفت استفاده نمی شه. چی؟ شوما خیلی لهجه بریتانیایی دارین؟ مثلا اونا می گن :fellani is dead شوما هم خواستی بگی؟ اوکی! درک می کنیم.

من پیشگویی می کنم که در بیست و پنج سال بعد، یا من بمیرم یا 25 سال به سن ـم اضافه بشه. خب، مشاهده می کنید که هر دو امکان وجود داره. چی؟ چی این از یه پیشگویی کم تره؟ نه خیر. اینم یه پیشگویی جادویی ـه.

رون آلـــــــــــد(!)، رون آلـــــــــد نیستی اگه به این سوال 10 ندی. شوخی کردم. شوما 0.5 بده. روونا می گه: هرکسی یه کلمه بهت یاد داد؛ بالای سر تو ـه.

البته این دلیل نمی شه شوما بیاین رو سر ما ها(نیاین. لیز می خورین. گرده آخه!)

یک پیشگویی درباره ی لرد سیاه انجام دهید و بگویید چگونه جرئت دارید تا شرایطو تغییر دهید(بنویسید که چگونه تغییر دادید!)(10 امتیاز)

پیشگویی: لرد سیاه عصبانی خواهد شد!

طریقه شرایط را تغییر دادن:

- مواد مورد نیاز: گل جادویی سیاه به مقدار لازم، کروات و کت شلوار جادویی به مقدار لازم، عطر جادویی به مقدار لازم، خانه و کاشانه، مسکن و ماشین و خوش تیپی: هرچه بیشتر، بهتر!

- گل جادویی، کروات و کت شلوار و عطر را به خود می مالید؛ می پوشانید و می بندید و سندی جادویی از تمامی خانه و ... تهیه می کنید و به خواستگاری(خاستگاری؟) پرینسس نجینی می روید.

نتیجه:

- در صورت زن بودن: صدای لرد:کروشیو! تو دختری! کروشیو!

- در صورت مرد بودن: کروشیو! نجینی همسر داره! کروشیو!

- در صورت گزینه هیچ کدام: کروشیو! کروشیو!

( لرد سیاه به دلیل این که کروشیو هایش بدون درد و پایان ماند؛ عصبانی خواهند شد!)
یک پیشگویی ساده انجام دهید و بگویید چگونه شرایط را به نفع خودتان بر میگردانید(10 امتیاز)

پیشگویی:
فلور دلاکور به طرف پنجره جذب خواهد شد!

طریقه شرایط را تغییر دادن:

- مواد مورد نیاز: عطر جادویی پروانه، پروانه روباتیک هوشمند جادویی، قلاده و یک فلور دلاکور.

- یک الی سه پروانه جادویی روباتیک هوشمند دانشگاه علوم و فنون جادوگری مشهد می خریم از سوپری سر کوچه یا با ارسال عدد 13 به شماره دانشگاه. بعد از تحویل گرفتن پروانه ها، آن ها را با قلاده جادویی کنترل می کنیم و قبل از رها کردن ـشان، کمی عطر بوی پروانه جادویی بده می زنیم به شان. کمی بعد، آن ها را به طرف پنجره جادویی به پرواز جادویی در می آوریم.

نتیجه: فلور دلاکور هوشمند جادویی، با حس کردن بوی پروانه، دوان دوان به طرف پنجره خواهد رفت.

چرا پروفسور کلاسو تغییر داد؟(5 امتیاز)

خب، همون طور که همه معلم های هاگ می دونن؛ بعضی از کلاس ها که دارای ماساژور جادویی هستن؛ هر چند قرن در میون، باید نیم نات به مدیر مدرسه بدن معلم هایی که تا بحال از اون کلاس استفاده کردن. اون هم مشترکی.

خب، طبیعی ـه که آقای رونالد بخوادصرفه جویی کنه. چون این مقدار پول خیلی زیادی ـه و هر کسی از پس پرداخت ـش بر نمی آد.

کلاس قبلی که مجهز به ماساژور جادویی بود؛ رایگان نبود و برای همین، رونالد به این کلاس که ماساژور نداره و خرج الکی و گزاف(!) براش نمی ذاره؛ اومد.

عاقبت هر کس که به رون بگوید رونالد چه میشود؟(5امتیاز)

جایزه ای برای درست تلفظ کردن اسم + پس گردنی جادویی (پس گردنی جادویی با توجه به کتاب انواع ضربه ها، توسط خانم دابز: غذا دادن به سنتور ها، جویدن خرخره جادویی، پدر شصخ شصخی را در آوردن، استفاده از کامیون جادویی (چی می گی بابا؟ ویزلی جماعت و کامیون جادویی؟ شوما همون یدونه فورد آنجلینای ماگلی دارین؛ هنوز قسط هاشون رو ندادین و می خواین بدهکاری برای فرزندان ـتون به ارث بذارین. اون وقت می گه من کامیون دارم؟!)، پختن، سرخ کردن و ...)

وجنات چی هست حالا؟ من به معنی "خوبی های جادویی" در نظر می گیرمش!

دارای اسمی زیبا به نام رون آلــــــــــــــد(:دی)، خوش تیپ جادویی(!)، موی رنگ دار طبیعی که برخلاف بقیه، هر سال پررنگ تر می شود؛ عضوی از خاندان بی اصل و نصب(؟!) (چیز... خائن به اصل و نسب(؟!)) ویزلی ها، پولدار(دست می ذارم رو دل جادویی ـت که خونه. ای... روونا، ببخشید که دست به نامحرم جادویی زدم.)، توانایی غیب کردن یک فرد به وسط 6 کیلومتر آن طرف تر یک جنگل فقط با لمس کردن(!)، تغییر ناگهانی کلاس و دیگر مواردی که فقط با اارسال شماره 3 به خط 12345678910 می توانید مطلع شوید.

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.