هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۱:۰۱ شنبه ۶ فروردین ۱۴۰۱

اسلیترین، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

اسکورپیوس مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۱ پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰
آخرین ورود:
دیروز ۱۳:۰۱:۰۵
از دست حسودا و بدخواها!
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ایفای نقش
ناظر انجمن
پیام: 216
آفلاین
نام: اسکورپیوس مالفوی [میتونید اسکور یا پیوس هم صداش بزنید]
گروه: اسلایترین
جبهه: مرگخوار

ویژگیهای ظاهری: مثل تموم خانواده و اجدادش مو های سفیدی داره و چشم هایی که به رنگ سبزه. لباس های ساده و بدون زرق برق می پوشه و دوست نداره ظاهرش تو چشم باشه.

معرفی شخصیت: اسکورپیوس به جادوگر اصیل هست که توانایی زیاد و قابل توجه ای تو جادو نداره و همیشه سعی میکنه کارهایی رو انجام بده که توی اونا جادو معنایی نداشته باشه.
اون از وقتی به دنیا اومد اصلا مورد توجه خانواده اش قرار نگرفت و اصلا از طرف خانواده اش بهش محبتی نشد و دلیلشم معلوم بود.

اسکورپیوس از کوچیکی استعداد فوق‌العاده ای در خودش کشف کرد و اون رو پرورش داد.
اون استعداد هوش کلاهبرداری و دزدی و تقلب بود. اون تو کودکی تونست کلاغی رو گیر بندازه و با مهارت اونو تبدیل کنه به ققنوس، البته نقشه اش طبق برنامه پیش نرفت و گیر افتاد. خانواده بعد این اتفاق سعی می کردند اسکورپیوس رو اگاه کنن و کاری کنن اسکورپیوس دیگه این کار رو تکرار نکنه تا مایه آبروریزی خانواده مالفوی نشه.
ولی تلاش هاشون نتیجه عکس داد. اسکورپیوس با خودش فکر کرد اگه خانواده میگن این کار بدیه حتما کار خوبیه، چون نمی‌خوان اسکورپیوس مثل خودشون لذتش رو ببره و این شد سر آغاز یک زندگی پر فراز و نشیب.
اسکورپیوس بعد اینکه استعدادش رو ارتقا داد از ترس مخالفت های خانواده از خونه فرار کرد و رفت هاگوارتز تا اونجا کار هاش رو با سرعت و تمرکز بیشتری انجام بده، ولی از قضا همونجا عمارت ریدل ها رو هم دید و گفت چرا من عضو نشم؟ چی از بقیه کم دارم؟ تازه خیلی هم بهترم و به همین خاطر رفت و عضو شد.

اون بقاگرا هم هست و همیشه سعی میکنه واسه اتفاق های ناگوار آماده باشه ولی همیشه ناموفق بوده.

در حال حاضر کسب کار بزرگی راه انداخته و همیشه سعی میکنه با سواستفاده از دیگران و با توانایی های خودش چیز های ارزشمند دیگران رو بدزده یا کلاه شون رو ور داره و دستشم رو نشه.

یه سری تغییر کوچیک توش انجام دادم بی زحمت جایگزین بشه.

انجام شد.

ویرایش شده توسط ملانی استانفورد در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۷ ۲۰:۵۳:۲۵

پیام زده شده در: ۱۲:۵۹ دوشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۰

جرج ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۶ جمعه ۶ اسفند ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱
از پنا هگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
نام= جرج
نام خانوادگی = ویزلی
سن=20
پاترونوس=سنجاب
چوبدستی=دو تار مو از اسب تک شاخ.کمی ریشه ی درخت افرا.چوب توسکا.
ویژگی های ظاهری=سایر ویزلی‌ها مو قرمز بود وطبعی بسیار شوخ وداشتن یک برادر دوقلو به نام فرد
استعداد= در اختراع کردن وسایل شوخی ودر جابجایی به وسیله غیب وظاهر شدن
قسمتی از زندگی جرج = وی برادر بزرگ‌تر رون ویزلی و برادر دوقلوی فرد ویزلی به حساب می‌آید. او و برادر دو قلویش پس از بیل، چارلی وپرسی چهارمین فرزند مالی و آرتور ویزلی هستند. او در زمان تحصیل در هاگوارتز در تیم کوییدیچ گریفیندور به همراه فرد مدافع تیم بودجرج به همراه برادرشاز مدرسه فرار کردند و یک مغازه شوخی‌های جادویی بسیار موفق در کوچه دیاگون تأسیس کردند. همچنین او به همراه برادرش به عضویت محفل ققنوس درآمد و در یکی از مبارزات یکی از گوش‌های خود را توسط طلسم سکتوم سمپرای اسنیپ از دست داد

اگه تایید شدم اسمم رو جرج بزار ممنون میشم عاشق سایت جادوگران هستم .

واینکه امید وارم همین شخصیت تایید بشم .

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدی جرج.

ویرایش شده توسط amiraza در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۹ ۱۳:۰۷:۵۲
ویرایش شده توسط amiraza در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۹ ۱۳:۱۲:۱۱
ویرایش شده توسط amiraza در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۹ ۱۳:۱۷:۳۱
ویرایش شده توسط ملانی استانفورد در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۹ ۱۳:۲۲:۱۳

پیام زده شده در: ۱۵:۴۷ یکشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۰

آگاتا تراسینگتون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۴ یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۵:۳۵ پنجشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۱
از کتابخونه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
نام: مگان جونز - اما دوستام مگ صدام میکنن-

گروه:از قیافه مهربونم مشخصه! هافلپاف.

پاترونوس:اسب وحشی.

چوبدستی:چوب آبنوس ،انعطلاف پذیر،14 اینچ،مغز ریسه ی قلب اژدها.

در یکی از روز های بارانی پاییز در ماه نوامبر وقتی خورشید داشت روز رو به ماه می سپرد قدم به این دنیا گذاشتم.وقتی دو سالم بود با مامانم و بابام(رزتا و والتر جونز) سوار ماشین داشتیم می رفتیم مسافرت که تصادف سنگینی کردیم و مامانم عمرشو داد به شما.
دو سال بعد پدربزرگ مادربزرگم فوت کردن و ما هم از آمریکا به انگلستان مهاجرت کردیم.
سال های سختی بود...پدرم در نبود مادرم و پدر و مادرش که فوت شده بودن به شدت عصبی شده بود و من رو درک نمی کرد.

ولی بالاخره وقتی که کلاس دوم بودم یعنی 4 سال بعد از مهاجرتمون پدرم دوباره ازدواج کرد.
ازدواج موفقی بود، اما من راضی نبودم.
می تونم از کارهای عجیبم مثال بزنم که،وقتی عصبانی می شم موهام قرمز می شه و یا می تونم با حیوانات صحبت کنم و این برای بابام عادی بود اما برای مادر خوانده ام نه!
یک روز وقتی که از دست مادرخوانده ام بسیار بسیار عصبانی بودم و از شدت خشم تمام اتاقم را بهم ریخته بودم نامه ای از هاگوارتز دریافت کردم،وقتی نامه به دستم رسید فکرکردم مثل بقیه نامه های بدردنخوریه که میاد،نامه رو گذاشتم روی میزم.پدرم وارد اتاق شد تا درباره ی کار اشتباهم با مادر خوانده ام با من صحبت کند که نامه رو دید،انگار روی ابرا بود.خودش جادوگر نبود،اما مادر واقعی خودم چرا.

قد بلندی دارم و پوست سفید،چشمان قهوه ای روشن و اندام نرمال(اندام ورزشکاری در اصل.ساحره بودن دلیل بر ورزش نکردن نیست).

هنر و کتاب و شکلات و بستنی از عناصر جداناپذیر از من هستند.یعنی این 4 تا کنار هم به همراه جادو برای من دقیقا خود بهشت ه.

سلام آگاتا
برای پس گرفتن دسترسیت به گروه هافلپاف باید با معرفی شخصیت آگاتا تراسینگتون برگردی.
اگه میخوای شخصیتت رو عوض کنی نیاز داری تا اکانت جدیدی بسازی. بلیت بزن تا توضیحات لازم بهت داده بشه.

ویرایش شده توسط ملانی استانفورد در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۹ ۱۳:۱۰:۵۹
ویرایش شده توسط ملانی استانفورد در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۹ ۱۳:۱۱:۳۰

نذار مشنگ ها روزت رو خراب کنن :)

هافلپاف عشقه

پیام زده شده در: ۲۳:۲۵ جمعه ۶ اسفند ۱۴۰۰

جرج ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۶ جمعه ۶ اسفند ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱
از پنا هگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
نام=فرد
نام خانوادگی= ویزلی
نژاد=اصیل زاده
گروه=گریفیندور
ویژگی های ظاهری= سایر ویزلی‌ها مو قرمز بود وطبعی بسیار شوخ وبرادر دوقلو به نام جورج
چوبدستی=دو تار مو از اسب تک شاخ.کمی ریشه ی درخت افرا.چوب توسکا.
قسمتی از زندگی فرد =فرد ویزلی برادر بزرگ‌تر رون ویزلی و قل دیگر جورج ویزلی بود. او در زمان تحصیل در هاگوارتز در تیم کوییدیچ گریفیندور به همراه جورج دو مدافع تیم در برابر توپ‌ها بود. او نیز مانند سایر ویزلی‌ها مو قرمز بود وطبعی بسیار شوخ داشت. فرد به همراه جرج در کتاب سوم به هری پاتر نقشهٔ غارتگر را داد که باعث شد هری بدون اجازهٔ سرپرستش بتواند از طریق تونلی مخفی و ناشناس به هاگزمید برود. فرد به همراه برادرش در کتاب پنجم از مدرسه فرار کردو با توجه به برنامه‌های خود تصمیم به بازکردن یک مغازهٔ شوخی گرفت و این مغازهٔ شوخی مورد استقبال مردم به ویژه دانش آموزان هاگوارتز قرار گرفت. او شخصی شجاع و ماجراجو بود و هنگامیکه به سن قانونی رسید به همراه برادرش جورج به عضویت انجمن محفل ققنوس به ریاست آلبوس پرسیوال والفریک برایان دامبلدور درآمد
نظر خودم درمورد فرد = من شخصیت فرد ورج رو خیلی دوست دارم واینکه مونده بودم کدومشون رو انتخاب کنم ولی فرد انتخاب کردم چون باحال بود البته برادرش جورج هم باحال بود ولی من فرد بشتر دوست داشتم واینکه یک جاناراحت شدم که فرد کشته شد واقعا یکی از شخصیت هایی نباید میمرد فرد بود خلاصه امید وارم تا یید بشم چون خیلی این شخصیت رو دوست دارم تعصب دارم روش

•~•~•~•~•~•~•~•~•

سلام. برای ورود به ایفای نقش لطفا مراحل زیر رو به ترتیب زیر طی کن و هروقت نوبتش رسید دوباره برای معرفی شخصیتت برگرد.

1. خواندن قوانین ورود به ایفای نقش.
2. شرکت در تاپیک کارگاه داستان نویسی. (مرتبط با یکی از تصاویر کارگاه)
3. مطالعه‌ی بیوگرافی گروه‌های چهارگانه هاگوارتز و مراجعه به تاپیک گروهبندی.
4. انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی در تاپیک معرفی شخصیت.

ویرایش شده توسط amiraza در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۶ ۲۳:۵۴:۴۰
ویرایش شده توسط amiraza در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۶ ۲۳:۵۵:۵۴
ویرایش شده توسط کتی بل در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۷ ۸:۵۷:۳۱

اگر میخواهید از کلاس های خسته کننده راحت بشید .
یا نه میخواهید از دست کسی در برید .
یاکسی رو شیفته خودتون کنید .
یا نه یک چیز برای سرگرمی میخواهید .
پس پیش به سوی فروشگاه ویزلی ها .

پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ جمعه ۶ اسفند ۱۴۰۰

دورا ویلیامز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۴ پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱:۴۸ سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
نام:دورا ویلیامز
گروه:هافلپاف
نژاد:اصیل زاده
چوبدستی:ترکیبی از عاج فیل و چوب درخت افرا. با انعطاف پذیری بالا و استحکام بسیار بالا
جارو:نیمبوس ۲۰۰۰
ویژگی های ظاهری:موهای مشکی با رگه های نقره ای در انتهایش، چشمان سیاه با رگه های خاکستری، لبخند زیبایی دارد که تاکنون کمتر کسی موفق به مشاهده آن شده است.ظاهرش بسیار دلنشین است ولی همیشه صورتش حالتی سرد و بی روح دارد.
ویژگی های اخلاقی:در اولین برخورد با هر کس او را مورد بررسی قرار می دهد و هر کسی را به جمع دوستانش راه نمیدهد.
در جمع های صمیمی بسیار شوخ طبع، گرم و صمیمی ظاهر می شود؛ به طوری که از مصاحبت با او خسته نمی شوید...

داستانی از زندگی دورا:مادرش در خاندانی اصیل ولی مغرور و سرد تربیت شده بود، دختری از جنس یخ...
پدرش متعلق به خاندانی اصیل بود که در فضایی گرم و دوست داشتنی رشد کرده بود و با خلق و خوی آنها در هم آمیخته بود...
بگذارید اینکه چگونه این دو به هم رسیدند و عشق بینشان صورت گرفت، همچنان یک راز باقی بماند...
مهم دورا است که با ملحق شدن به خانواده اش انرژی و شور و شوق خاصی به زندگی شان تزریق کرد.
اما این خوشبختی تنها هفت سال دوام آورد و پدر مادر دورا به دست لرد سیاه لرد ولدمورت کشته شدند.
دورا به خانواده مادریش سپرده شد؛چون خاندان پدری دورا نیز کشته شده بودند و تنها دلیل این کشتار ها مخالفت آشکارای آنها با ولدمورت و تاریکی بود...
دورا تنها بازمانده خاندان ویلیامز بود و تحت تربیت خاندان مادریش پوسته سرد و بی روح داشت ولی درونش همچنان گرم و دوست داشتنی باقی مانده بود...
و این دورا است با ظاهری سرد که از مادرش به ارث برده، درونش که با شوخ طبعی و گرمی درونش یاد آور پدرش است، و کینه ای از لرد تاریکی که از دوران کودکی در او شکل گرفته و با او رشد کرده است...

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدی دورا‌‌.

ویرایش شده توسط ملانی استانفورد در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۸ ۰:۵۹:۳۸

پاسخ به: Kasiopa Black
پیام زده شده در: ۱:۱۸ سه شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۰

کاسیوپا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۹ یکشنبه ۱ اسفند ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۶:۲۷ سه شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
کاسیوپا بلک
گروه:اسلیترین
چوبدستی:چوب توسکا و پر ققنوس،11 اینچ
نژاد:با افتخار اسلیترین (از خاندان سلطنتی بلک)
پاترونوس:یوزپلنگ
حیوان خانگی:گربه حنایی
محل زندگی:عمارت مخفی بلک در بیرمنگام
ویژگی ظاهری:موهای سیاه و صاف،چشمان سبز و خاکستری،همیشه مرتب،دگرگون نما،چهره ای سرد وبی روح
ویژگی اخلاقی:با ابهت و مغرور،طرز رفتار و نگاهش افراد را می ترساند،زیرک و قانون شکن ماهر،از افراد پر فیس و افاده متنفر است،در ظاهر سرد است اما با دوستانش شیطنت زیادی دارد،همه راه های مخفی را بلد است و به اسلیترین عشق می ورزد،الگوی او سالازار اسلیترین است و عاشق عمه اش بلاتریکس است.
قسمتی از زندگی:او در ماه مارس و در یک شب بارانی به دنیا آمد.مادرش فردی باهوش و شجاع بود و عاشق دخترش بود.او می خواست دخترش را به مانند باقی بلک ها مغرور و قدرت طلب بزرگ نکند اما در زمانی که کاسیوپا دو سالش بود مادرش فوت شد و او توسط پدر سختگیر و قدرت طلبش بزرگ شد.کاسیوپا عاشق پدرش بود و تک تک چیز هایی را که توسط پدرش یاد می گرفت را در ذهنش حک می کرد به همین دلیل فردی قدرت طلب و قدرتمند به بار آمد که حتی قبل از آمدن نامه هاگوارتز و آموختن جادو در مدرسه توسط پدرش آموزش هایی دیده بود.
او جادو های سیاه را می شناسد اما از آن روی هیچ انسانی مگر در مواقع ضروری استفاده نمی کند.او در همه درس هایش بخصوص درس تغییر شکل و دفاع در برابر جادوی سیاه مهارت دارد.

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدی.

ویرایش شده توسط Noora در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۳ ۱:۳۷:۲۷
ویرایش شده توسط ملانی استانفورد در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۳ ۱:۴۳:۵۱

رز
پیام زده شده در: ۱۸:۵۹ شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۹ شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۵:۴۵ دوشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۱
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
نام : رز ویزلی گرینجر
گروه : گریفیندور
نکات ظاهری و اخلاقی : همچو پدرش رون موهای نارنجی و چشمانی سبز و مثل مادرش هرماینی باهوش / مهربان/ و شخصیتی اجتماعی دارد .
چوبدستی : دو تار مو از اسب تک شاخ/ کمی ریشه ی درخت افرا / عصاره ی دندان مار ولدمورت /
جارو : اذرخش < هدیه گرفته شده از هری و جینی به مناسبت تولد 14 سالگی اش>
پاترونوس : اسب تک شاخ
معرفی کوتاه : شخصیتی به شدت اجتماعی و حتی از محدود نفراتی است که با اعضای تمام گروه ها دوست است و دو نفری که بسیار از گفتگو با انها لذت میبره یکی مالی ویزلی مادربزرگش و دیگری پورفسور مک گونا گال است که حتی در کویید ویچ به کمک پورفسور مک گوناگال این مسابقات را برنامه ریزی میکند .
و یک سال هم برنده ی جام اتش شده است .
به علت رابطه پدر مادرش با خانواده ی ویزلی و پاتر رابطه ی صمیمی با انها دارد .
او همیشه حواسش به هوگو برادر کوچکش همینطور البوس / لیلی لونا یعنی فرزندان هری و جینی بوده و هست و با جیمز همانند دوستی صبور و مهربان رفتار میکند .
از دروغ و حیله گری به شدت متنفر است و وقتی کسی به دوستان او توهین کند ضربه ی شدیدی خواهد خورد !
از دوستان صمیمی او میتوان به البوس و اسکورپیوس پسر دراکو مالفوی اشاره کرد او معتقد است که دراکو و پسرش تقسیری نداشته اند پس باید با انها به گرمی رفتار کرد .
او هر سال سالگرد فوت پورفسور اسنیپ / پورفسور دامبلدور / پورفسور لوپین / سیروس بلک /لیلی وارنر / جیمز پاتر / و همینطور عموی خود فرد ویزلی و تمام قربانیان جنگ دامبلدور را در هاگوارتز گرامی میدارد و سعی میکند این را یک مراسم رایج بداند .
او همیشه سعی میکند خوب بنظر بیاید و همیشه حال دیگران را خوب کند .

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدی رز.

ویرایش شده توسط Padideh در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ ۱۹:۰۷:۱۳
ویرایش شده توسط ملانی استانفورد در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱ ۹:۱۴:۲۸

پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

ریونکلاو، مرگخواران

سوزانا هسلدن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۶ دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۲:۳۶:۵۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲
از بچگی دلم می خواست...
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 90
آفلاین
اطلاعات شخصی :

نام : سوزانا { ملقب به سو }
نام خانوادگی: هلسدن
نام کامل : سوزانا سرئوس هلسدن
تاریخ توّلد : 5 اُکتبر سال 2007

سرزمين جادو :

گروه هاگوارتز : ریونکلاو
جبهه : فعلا نامشخص
رده خونی : اصیل زاده
پاترونوس : قو ی سفید
چوب دستی : شاخ تراشیده شده ی اسب تک شاخ ، با لایه ی نازک چوب درخت بید مجنون با تکه ای از بال پروانه ی سفید برای ریشه ، ٢٩ سانتی متر ، انعطاف پذیری کم
جارو : آذرخش با شعله آبی
حیوان خانگی : گربه ی سفید با چشمان هفت رنگ

ظاهر و اخلاقیات :

چهره :
دختری با موهای پر کلاغی سیاه ، لخت و بلند (تا زانو) و مدلش همیشه چتری ، چشمانی درشت ، با یک رنگ خاص ( به رنگ سبز آبی پر رنگ )،
قد بلند ، پوست تقریبا روشن ، لب های سرخ با یک ماه گرفتگی پشت گردن

ظاهر :
سعی می کنه همیشه ظاهر متفاوتی نسبت به روز قبل داشته باشه ، اما معمولا موهاش رو گوجه ای می بنده و چتری هاش ( که واقعا بهش میاد ) رو روی پیشونیش میندازه ، لباس ریونکلاو تن می کنه و یه گردنبند عقیق طوسی{که همیشه همراهشه } میندازه گردنش ؛ یا اینکه موهاش رو دو گیس می بافه و یه تونیک با دامن بلند می پوشه ، بیشتر مواقع هم مو هاش رو ساده روی شونه هاش می ریزه

اخلاقیات:
عاشق کتابه و یکی دو تا کتاب درباره معجون سازی و شطرنج هاگوارتز نوشته ، موسیقی رو دوست داره و تو ویولن زدن خبرست ، پیشگویی رو دوست داره و هر وقت بهش نیاز باشه صحبت می کنه ، همیشه از همه چیز خبر داره هیچکس نمیدونه چطوری ، هر خبری بهش بدن خودش از قبل می دونسته و می تونه شایعه هارو از واقعیت تشخیص بده ، حرف هاش همیشه درست درمیان ، بیشتر وقتا بقیه رو نصیحت می کنه ، اما زبون نصیحت هاش با بقیه فرق می کنه ، جوری که همه رو به راحتی قانع می کنه

زندگی نامه :

توی یک روز پاییزی وقتی اولین برگ از درخت هلوی کنار خانه روی زمین افتاد به دنیا امد .
همون موقع ای که برای اولین بار خندید ، مادرش بوسه ای بر روی گونه چپش برجای گذاشت ، که حالا موقع خندیدن جای آن بوسه چال ریزی پدیدار شده ، در سن هشت سالگی به توانایی هایش پی برد ، البته از همان بدو توّلد ساحره متولد شده بود و قرار بود به هاگوارتز برود زیرا پدرش وزیر انجمن سحر و جادو و مادرش ساحره ای با تجربه بود . موقعی که می خواست چیزی را بدون بلند شدن از جایش ، بردارد نیازی به چوب دستی نبود کافی بود به آن وسیله زل بزند و بخواهد آن را به طرف خودش بکشد ، آن وقت بود که رنگ چشمانش تغییر می کرد و شیء مورد نظر در هوا شناور می شد و به طرفش می آمد ، بخاطر علاقه زیادش به کتاب بیشتر مواقع در تابستان ها به دنیای خاطرات دیگران سفر می کند . دختر قوی و دل رحم که جن خانگی خود را آزاد کرد . یک نوجوان نابغه است ، که در بعضی درس ها حتی از استادانش هم جلو می زند ، از کودکی شروع به یاد گیری زبان حیوانات کرده است ، به همین خاطر حالا زبان بیشتر جانور هارا می داند ، بعضی ها درباره استدلال این که چطور از همه چیز خبر دارد می گویند : [ دیوار موش داره ، موش هم گوش داره ] و کسی که بهتر از سوزانا زبان موش هارا بداند سراغ دارید ؟

نکات تکمیلی :

سعی کنین هیچ وقت بهش دروغ نگین (چون هر چی باشه اون می فهمه و اصلا از این کار خوشش نمیاد )
با همه خیلی زود صمیمی میشه ، اما حواسش هست که به کی باید اعتماد کنه ( پس شمام حواستون باشه )
فرق نمی کنه مرگ خوار یا محفلی اگه تهِ قلبِ کسی رو پاک ببینه با هاش دوست ♡ میشه .
بهتره جلوش جانداری رو اذیت نکنی ( از ما گفتن بود)

علاقه مندی ها :

پاتیل پر از کلمه ای که بالای سرش وایسم و ازش یه معجون کامل بسازم ، ریونکلاو، عقیق نقره ای ، قهوه ، کتاب راهنمای چطور صبور باشیم ، مهتاب ، پروانه ای با بال های امید ، شطرنج هاگوارتز و هیپنوتیزم

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدی سوزانا.
فقط نام خانوادگی شخصیتت توی لیست هسلدن‌ه.
من توی معرفی‌ت اصلاحش کردم.

ویرایش شده توسط Howra در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ ۲۰:۵۸:۰۰
ویرایش شده توسط Howra در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ ۲۰:۵۸:۵۳
ویرایش شده توسط Howra در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ ۲۰:۵۹:۱۳
ویرایش شده توسط Howra در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ ۲۲:۱۰:۰۴
ویرایش شده توسط Howra در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ ۲۲:۱۰:۳۹
ویرایش شده توسط Howra در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ ۰:۲۱:۳۲
ویرایش شده توسط Howra در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ ۰:۵۳:۱۲
ویرایش شده توسط Howra در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ ۰:۵۴:۲۵
ویرایش شده توسط Howra در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ ۰:۵۵:۳۹
ویرایش شده توسط Howra در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ ۲:۲۶:۵۹
ویرایش شده توسط ملانی استانفورد در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ ۹:۴۱:۱۳

˹.🦅💙˼

پیام زده شده در: ۱۶:۴۲ چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

ماتیلدا استیونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۷ سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ یکشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۰
از زیر سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین
نام:ماتیلدا استیونز
گروه:هافلپاف
نژاد:ماگل زاده
چوبدستی:چوب درخت افرا،ریسه قلب اژدها، 34 سانتی‌متر،انعطاف پذیری متوسط
پاترنوس:روباه
جارو:ماه نورد
ویژگی های ظاهری:
https://s6.uupload.ir/files/11d4e5180d ... dbe035272e7c0894_6d05.jpg

ویژگی های اخلاقی:
به‌عنوان افرادی آرام و تحلیل‌گر توصیف می‌شود. از خلوت‌کردن، فکرکردن درباره نحوه کارکرد چیزهای مختلف و رسیدن به راه‌حل مشکلات لذت می‌برد.برای خود یک دنیای داخلی غنی دارد و ترجیح میدهد که توجهش را به‌جای دنیای بیرونی، بر افکار درونی خود متمرکز کند. به‌طور معمول، دایره گسترده‌ای از روابط اجتماعی ندارد، اما تمایل دارد که به گروهی منتخب از افراد، نزدیک باشد. ساکت، محفوظ و متفکر است. به‌عنوان فردی درون‌گرا، ترجیح می‌دهد که با گروه کوچکی از دوستان نزدیک که با آنها علایق و ارتباطات مشترکی دارد، معاشرت کند.
از تفکر درمورد مفاهیم نظری لذت می‌برد و تمایل دارد که برای منطق، بیش از احساسات ارزش قائل شود؛ و تصمیماتش را بر پایه اطلاعات عینی اتخاذ می‌کند، نه احساسات ذهنی. هنگام ‌تحلیل داده‌ و تصمیم‌ گیری، بسیار منطقی و عینی است.
هیچ‌کس به اندازه او تاکنون نبرد ذهنی را دوست ندارد، چرا که این کار به او فرصتی برای به‌کار بستن شوخ طبعی خود بدون اینکه به زحمت بیفتد، نشان دادن دانش گسترده خود و ظرفیت ربط دادن ایده‌های پراکنده برای اثبات حرفش را می‌دهد.
شیفته ایده‌پردازی و نظریه‌پردازی است و به ایده‌پردازی نیز شهرت دارد و میتوان او را با صفاتی همچون نوآور،‌ خیال‌پرداز و مناظره‌گر توصیف کرد
به‌راستی وکیل مدافع شیطان است، یعنی نابود کردن استدلال‌ها و اعتقادات و در معرض دید همگان قرار دادن حاصل این تلاش.

چکیده ای از زندگی:
تنها وقتی شش سال داشت پدرش به طرز مشکوکی در خیابان در نیمه های شب به قتل رسید.
البته این قضیه به همین جا ختم نشد و چند ماه بعد از آن مادرش دچار حمله عصبی شدید شد و در یک بیمارستان مخصوص بیماران روانی سپری کرد. به این ترتیب مسئولیت بزرگ کردن ماتیلدا به گردن یتیم خانه ای در لندن افتاد.
در سن 11 سالگی نامه مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز را دریافت کرد.
و با توجه به چیزی که عقل گواه میکرد به این نتیجه رسید این نامه نقشه ای برای به تمسخر گرفت اوست اما سرانجام کنجکاوی بر او و گشادیسمش غلبه کرد و به دنبال پیدا کردن آن تمسخر کننده ساخته ذهن خود راه افتاد و سپس با حقیقت رو در رو شد و آن را با خشنودی پذیرفت

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدی ماتیلدا.

ویرایش شده توسط ملانی استانفورد در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ ۹:۴۷:۲۸

پیام زده شده در: ۲۳:۴۷ یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

نورین کرکبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۵ چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۹:۳۷ شنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
نورین کرکبی
گروه: ریونکلاو
ویژگی های ظاهری: بعد از ناکامی مشهودش سو تغذیه داره و اونقدر لاغر مردنیه که استخون دنده ها و قفسه سینه ش کاملا قابل رویته قدش متوسط رو به بلنده. پوست به سفیدی گچه و به کبودی می زنه .موهای سیاه-خاکستری نا مرتب گره خورده که به طرز ناشیانه ای با چاقو کوتاه شدن. معمولا زیرپوش های نخکش و شلوار های جین کهنه و رنگ و رو رفته می پوشه. کتونی های سیاه رنگ ساق بلندش رو از توی سبد خیریه پیدا کرده.
ویژگی های اخلاقی:
بدبین و سرگردون در مورد ادم های اطرافش/ کم حرف/عمیق/ نور گریز
/ ضد اجتماعی / متوجه جزییاتی که کسی نمی بینه می شه.
چوبدستی: چوب درخت سپیدار، ریسه قلب اژدها
جارو: ماه نورد
داستان زندگی:
در دوران تحصیل در هاگوارتز متوجه استعداد خود در نویسندگی شد و از سال سوم تحصیلی شروع به نوشتن با نام مستعار برای مجلات دنیای جادوگری کرد. پس از فارغ التحصیلی مدتی خبرنگار روزنامه پیام امروز بود در همین زمان طی ازمایشاتی غیر قانونی، دمنتوری را در دخمه ای تاریک زندانی کرده و با دوست خود در جهت ثبت نظریات ناگفته ای در رابطه با این موجودات به همکاری پرداخت سپس به دلایلی خود داوطلب شد تا جسمش را برای مشاهدات علمی در اختیار دمنتور محبوس قرار دهد. برای مدت های طولانی ادامه دادن این کار باعث شد روحش ذره ذره خورده شود. سر انجام دمنتور توانست فرار کند و ازمایشات ناقص ماند، همچنین روح او هم نیمه جان.
شور زندگی را از دست داد و حقایق پیرامون را به طرز عمیق و تکان دهنده ای می بلعید. از شغلش نیز استعفا داد.
زمانی که بالاخره دوباره قلم به دست گرفت ، متوجه شد پس از همه ی انچه بر او گذشته ، هیچ ایده ای برای نوشتن ندارد. پس بدل به نویسنده ای اشفته و عصبی شد که چشمه ی ایده هایش به زجراور ترین شیوه ممکن خشکیده بود، در منطقه ای فقیر نشین در غرب منچستر جای گزید و راه شومی برای احیای قلمش پیدا کرد.
شبانه دور می افتد ، در خانه ماگل ها سرک می کشد و دفترچه های خاطرات را می دزدد. از خاطرات الهام می گیرد و از ان ها داستان هایی تاریک و عجیب می رویاند.
علاقه مندی ها: کتاب- چای سیاه تلخ- پرواز توی هوای بارونی- روح ها -سبد حمایتی خیریه- داستان زندگی ادم ها.
پاترونوس: جیجاق خاکستری

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدی.

ویرایش شده توسط ملانی استانفورد در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ ۱۲:۲۰:۴۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.