هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۳:۴۶ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
اگه گرداننده ی سایتی، باید به همه جواب بدی، نه یه نفر، اگه مسئول مشکلات کاربری و بخش اخبار هستی، پس چطور گرداننده ی سایتی، وظیفه دقیق و مشخصت رو در باکس گروه بندیت درج کن تا بدونیم و پست من نپیونده به بایگانی.

نقل قول:

- مدیران کل: این افراد علاوه بر اینکه اختیارات و وظایف مدیران انجمن ها را دارند مسوولیت رسیدگی به سایر بخشهای سایت از جمله خبر ها ، مقالات ، گالری تصاویر ، همه پرسی و غیره برعهده آنهاست. در هر حال وظیفه اصلی این افراد مدیریت انجمن ها نیست.

- گردانندگان سایت ( وب مستر ها): علاوه بر اختیارات و وظایف سایر مدیران وظایف اصلی آنها عبارت است از: ارتباط با هاستینگ سایت ، تامین زمینه های فنی لازم جهت پیشبرد اهداف سایت ، تامین امنیت سایت ، پاسخ دادن به ایمیل های زده شده به سایت ، انتخاب مدیر برای سایت و برقراری ارتباط و هماهنگی بین مدیران و ناظران و دخالت در مسایلی که بین مدیران پیش می آید ، گرفتن نسخه پشتیبان از سایت به طور منظم ، پاسخ به مشکلات ، نیاز ها و سوالات مطرح شده در مورد سایت

بازم میگم، لینک دادن برای عکس از طریق اخبار به وبسایت های خارجی، جالب نیست. باید توی گالری خودمون بره. اما این گالری به من یک نفر انگار اجازه نمیده بیشتر از اینی که تا حالا فرستادم، تصویر بفرستم. ایناهاش:

http://irupload.ir/images/ugmh44n9sqdn6753agv6.png

پس بی زحمت، از اونجایی که مدیران کل نمی بینیم و همه گرداننده اند، لطفا جواب بدید. چون اگه مدعی بشین استرجس مسئول گالریه، باید بگم ایشون هم گرداننده هستن. ضمنا از ارسال اون پست ما تا کنون هم سه دفعه بازدید داشتن از سایت اما به من جواب ندادن. خب در نظر داشته باشین، چنین مواردی هست که سرعت رو در عین حال پیشرفت رو کاهش میده تا حدودی.

لطفا یکی جواب بده.
با سپاس

ویرایش شده توسط آلبوس دامـبـلدور در تاریخ ۱۳۸۹/۱۲/۲۷ ۲۳:۴۸:۳۷

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۹

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
به ماندانگاس:
اون مشکلی که اشاره کردید یکی دو روز بعد رفع شد ولی من دو تا لینک میذارم که اگه احیانا دوباره مشکلی نظیر موردی که اشاره کردید بوجود اومد بتونید ازشون استفاده کنید:

1) اگه خواستید به شخصی پیام شخصی بفرستید و نتونستید وارد صفحه پروفایلش بشید، از لینک زیر استفاده کنید فقط به جای عدد 1 که آخر لینک قرار داره شماره یوزر شخص مورد نظرتونو بذارید. بعنوان مثال عدد 1 شماره یوزر هری پاتره و لینک زیر لینک فرستادن پیام شخصی به هریه:

http://www.jadoogaran.org/modules/pm/ ... e.php?send2=1&to_userid=1

حالا اگه خواستید به جای هری به من پیام شخصی بفرستید شماره یوزر من که 21504 هست را در آخر لینک قرار میدید:

http://www.jadoogaran.org/modules/pm/ ... p?send2=1&to_userid=21504

شماره یوزر، همون uid هست که اگه نتونستید وارد پروفایل شخص مورد نظرتون بشید به جاش میتونید اشاره گر mouse را روی شناسه شخص مورد نظر ببرید که لینک پروفایلش در پایین مرورگرتون نشون داده میشه و uid هم نشون داده میشه. بعنوان مثال لینک زیر لینک پروفایل منه که uid=21504 در اون مشخصه:
http://www.jadoogaran.org/modules/profile/userinfo.php?uid=21504

2) لینک زیر لینک ویرایش پروفایل شماست. حالا هر عضوی بخواد پروفایلشو ویرایش کنه و نتونه وارد صفحه پروفایل بشه باید به جای عدد 32342 که در آخر لینک قرار داره شماره یوزر خودشو بذاره. بعنوان مثال لینک زیر لینک ویرایش پروفایل ماندانگاس فلچره:

http://www.jadoogaran.org/modules/pro ... user.php?op=edit&id=32342

حالا اگه من بخوام پروفایل خودمو ویرایش کنم به جای عدد 32342 باید در لینک فوق شماره یوزر خودم یعنی 21504 رو بذارم که بصورت زیر میشه:

http://www.jadoogaran.org/modules/pro ... user.php?op=edit&id=21504

پیام زده شده در: ۱۶:۵۷ پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام.

آقای مدیر فنی سایت. من حدس میزنم رکورد شکونده باشم.

چون دیگه گالری به من اجازه آپلود کردن عکس نمیده و با ایشون رو به رو هستم.

بینم، تقسیم می کنید پهنای باند و حجم رو ؟
یعنی الان من مال بقیه رو میخورم بیشتر ارسال کنم؟ یعنی حرامه ؟

ویرایش شده توسط آلبوس دامـبـلدور در تاریخ ۱۳۸۹/۱۲/۲۶ ۱۷:۰۰:۰۹

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۹ پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۹

gadfather

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۰ چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۴:۳۵ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
با سلام

من یه مشکلی دارم که میخواستم اطلاع بدم
صفحه پروفایل خودم و دیگران برای بنده باز نمیشه و پیج سفید میاد

مرورگر من موزیلا 3 هست البته از کافی نت هم تست کردم و این ربطی به اینترنت من نداره چون احتمال میدادم نت مشکل داشته باشه امیدوارم پیگیری کنید شاید دیگران هم این مشکل رو داشته باشند. با تشکر

اگه تو نیای اون میاد دنبالت این یک قانونه

پیام زده شده در: ۰:۲۹ چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۹

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
_خب، اون بلاک شروع هوم پیج سایت اصلاح شد.
_پیشنهاد آلبوس در مورد برگزاری مسابقات و معرفی بهترین رول هم در قسمت ایفای نقش مطرح شد و پیگیری میشه.
_همونطور که گفتم تو انجمن مدیرا قبلا موضوع اصلاح انجمن هارو مطرح کرده بودم و بزودی با استرجس عزیز عملیش میکنیم. متنشو میذارم تا شمام ببینید و اگه نظری دارید بگید:
نقل قول:

انجمنای خارج ایفای نقش:
_انجمن"نامه از هاگوارتز" میتونه تو انجمن"ایستگاه کینگزکراس"ادغام بشه.
_انجمن"مخصوص ناظران مقالات" میتونه تو انجمن"مخصوص ناظران" ادغام بشه.
_انجمن های"تالار اصلی" و "تالار اسرار" تعریفاشونم شبیه همه و یکیشون میتونه تو اون یکی ادغام بشه.

انجمنای ایفای نقش:
_انجمن"قلعه هاگوارتز" تاپیکاش برن تو یه انجمن مناسب دیگه ایفا
_تاپیکای مناسب انجمن"دیاگون" برن تو یه انجمن دیگه ایفا و خودشم غیرقابل دید بشه تا تاپیکاش بمونه و بعدا هر کدومو خواستیم برگردونیم.
_تاپیکای مناسب "آزکابان" برن تو یه انجمن دیگه ایفا و خدشم غیرقابل دید بشه.

_ آلبوس جان اون ماهنامه جادویی با فرمت pdf که گفتی رو من تنهایی که نمیتونم درست کنم اگه خودت میتونی بگو من و بقیه اعضایی که خواستن کمکت کنیم.
_ روزشمار اکران قسمت دوم فیلم هفتم هم سعی کردم ولی تا الان که نتونستم بسازم. اگه کسی بلده بسازه یه جایزه بش میدیم:دی

به گلرت گریندل والد:
در مورد اینکه گفتید موضاعاتی غیر از هری پاتر در سایت مطرح کنیم:
فک کنم اولین بار این پیشنهادو مونالیزا داده بود و چندبار دیگه م توسط چند تا مدیر دیگه مطرح شد ولی هر دفعه به اینجا ختم شد و باین نتیجه رسیدیم که برای موضوعات دیگه سایت های دیگه ای هست و این سایت فقط برای هری پاتر بمونه.

ویرایش:
یه مورد دیگه پیام شخصی ایه که در ابتدای عضویت برای اعضا ارسال میشه. اونم صحبت میکنیم و تصحیح میکنیم و سعی میکنیم جذابتر و ترغیب کننده تر بشه.

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۹/۱۲/۱۱ ۱:۳۳:۴۳

پیام زده شده در: ۲۱:۰۳ سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۹

گلرت گریندل  والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
از تو خوشم میاد.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 298
آفلاین
سلام خدمت دوستای خوبم
من به عنوان کوچکترین و ارزشی ترین عضو سایت از همه ی دوستانم گلم خواهش میکنم، نه به خاطر من، نه به خاطر بقیه ی اعضا یا به خاطر هر کسی، بلکه فقط به خاطر این سایتی که هر کدومتون شاید 3-4 سال از عمر با ارزشتون را براش گذاشتین، اختلافاتتون را با هم کنار بگذارین و بدون هیچ پست کنایه آمیز که همدیگه رو مسخره کنین بیاین و نظراتتون رو بگید. مطمئن باشید 6082 پست که هیچی اگه 600000 پست هم بزنید و دعوا کنید عضو جدید که نمیاد هیچ همین عضو ها را هم از دست میدیم.
به نظر شما تا حالا این تاپیک و نحوه چندتا قربانی گرفتن؟
به نظر شما چند تا از بهترین عضو های سایت به خاطر این دعواها رفتن و دیگه پشت سرشون رو هم نگاه نکردن؟
یه بار دیگه از بزرگان سایت، بلیز، آنیتا،مینروا، لرد، آلبوس، دابی، کینگزلی، رفوس و هر کسی که من الان یادم نمیاد خواهش میکنم بیاین و نظراتتون رو بدون غرض ورزی و حتی المقدور با لحن ملایم بگین.
ازتون خیلی متشکرم.

یه نظر هم خودم داشتم:
اگه بتونین عضو های سابق که به دلایل مختلف از سایت رفتن رو هم دوباره برگردونیم خیلی خوب میشه.
یه عده قبل از بسته شدن سایت برگشته بودند.

و یه نظر دیگه:
اگه بشه انجمن هایی برای موضوعات فانتزی غیر هری پاتری مثل آثار درن شان و گرگ و میش و امثالهم به وجود بیاد با توجه به اینکه سایت طرفداران درن شان هم بسته شده فکر میکنم بتونیم خیلی عضو جذب کنیم.

ببخشی سرتون رو درد آوردم.

میون یه مشت مرگخوار/ زیر علامتی شوم
توی خ�

پیام زده شده در: ۱:۲۷ سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۹

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
بله آلبوس جان شما از همون موقع بازگشایی مجدد سایت این پیشنهادارو میدادی، مقصر من و امثال منن که رسیدگی نکردیم. البته بعضی موانع هم بود مثلا همین بخش اخبار و گالری و اینارو گفتم. اما در هر صورت گذشته ها گذشته و الانو باید دریابیم. که بعدا افسوس الآنو نخریم. بنظرم تو همین تاپیک صحبت کنیم بهتر از نحوه برخورده. چون نحوه انگار نفرین شده و بحثای اونجا آخرش به دعوا ختم میشه.

اما در مورد پیشنهادات شما:
بترتیب بیایم پایین:

شاخه ی ظاهر سایت:

1) کاملا موافقم ولی نمیتونم طراحی کنم.
2) اینو قبلا استرجس هم گفته بود. من که در اولین فرصت آزادی که گیر بیارم روش کار میکنم و سعی میکنم درستش کنم.
3) اینم خوبه میشه براش بلاک زد.
4) اصلا میتونیم یه بلاک باسم یادگاران مرگ در صفحه اصلی بزنیم و هم مورد سوم و قبلی رو شامل بشه و هم همین موردو.

شاخه ی انجمن:
1) ایده خوبیه منتها قسمت سختش جایزه شه. بنظر من بجای جایزه نقدی، بیایم یه بلاک تو هوم پیج بذاریم و همیشه برنده هارو با ذکر اسم(اگه خودشون بخوان) و شناسه و آواتار تو صفحه اصلی بذاریم که همه ببینن. بعدم این رنک بهترین نویسنده ایفای نقشم یا یه رنک مناسب دیگه م بشون بدیم.
2) میشه یه بلاک درست کرد که هم مورد قبلیو شامل بشه و هم این موردو. میتونیم یه شورای داوری تشکیل بدیم که اینا هر هفته بهترین رول رو انتخاب کنن و ما معرفی کنیم.

کل سایت:
1) این منوط به اجرای موارد قبلی و جواب دهی اوناس. یعنی فعالیت به یه حدی برسه که نوشتن خبرنامه و وقت گذاشتن براش ارزش داشته باشه.
2) اینم خوبه فقط وقت آزاد و چند تا عضو پای کار میخواد
3) هووم ویدیویی؟ نمیدونم والا
4) اینم مثل مورد شماره دوم
5) اینا یه خرده پر طمطراق و سخت و وقت گیر میشه. کار خودته آلبوس جون
6) اینم عالیه. فقط نیرو میخواد دیگه.

در کل:
خیلی پیشنهادات خوبی بودن. من که در اولین فرصت آزاد درست حسابی که گیر بیارم اوناییشون که عملیه و میتونم انجام میدم. بقیه شونم یواش یواش درست میکنیم.
مضاف بر اینا اون بلاک شروع هوم پیج هم که گفتم اصلاحش میکنیم و جدیدا در انجمن مدیرا یه بحثی کردیم در مورد ادغام و جمع و جور کردن چند تا از انجمن های سایت. الان دیگه این پست خیلی طولانی میشه اونم بعدا همینجا میذارم که در موردش صحبت کنیم.

البته همونطور که واضحه همه اینا منوط به موافقت بقیه مدیرام هست. من از بقیه مدیرا خواهش میکنم اگه نظری دارن به جای انجمن مدیرا همینجا بگن که بقیه اعضام در جریان باشن و بتونیم به یه نتیجه ای برسیم.
مثلا همین پیشنهادات آلبوس که با ما در میون گذاشت خیلی خوب بودن و اگه تو انجمن مدیرا فقط میخواستم بحث کنیم طبیعیه که نظرات آلبوسو نمیفهمیدیم.

به مری فریز باود:
در مورد اینکه گفتید مگه انجمن مدیرا خصوصی نیست؟:
من فقط پست خودمو کپی کردم و مورد خاص و محرمانه ای هم نبود فقط خواستم شماهام در جریان باشید و بحثامون فقط محدود به انجمن مدیرا نشه.

پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام. قبلا هم اشاره کردم بهشون. ولی خب بازم میگیم:

شاخه ی ظاهر سایت:

1. طراحی قالب جدید با افزونه های نوروزی و یادگاران مرگ
2. درج بلاک روز شمار قسمت دوم فیلم یادگاران مرگ در صفحه ی اصلی
3. درج بلاک میزان فروش و رتبه های قسمت اول فیلم یادگاران مرگ در صفحه ی اصلی
4. درج بلاک جوایز دریافت شده و نامزد شده توسط خود و فیلم و بازیگران و عوامل در صفحه ی اصلی

شاخه ی انجمن:

1. برگزاری مسابقه ی رول نویسی با جایزه
2. درج بلاک لیست و آواتور بهترین های رول در صفحه ی انجمن ها

کل سایت:

1. تهیه ی خبرنامه (مثل گذشته)
2. تهیه ی ماهنامه ی جادویی با فرمت pdf پیرامون هری پاتر و سایر آثار مشابه (معرفی، نقد، مصاحبه، پا به پای رسانه و سرگرمی، گسترش در جهان سوم، گسترش در ایران و ... )
3. تهیه ی گزارش و مصاحبه های ویدیویی از جایگاه فعلی هری پاتر و محبوبیت آن در سراسر ایران
4. تشکیل گروه ترجمه جهت ترجمه کردن مقالات و نظرات منقدان خارجی پیرامون کتاب ها و فیلم های هری پاتر
5. نوشتن نقد و بررسی در قالب مقاله پیرامون عقاید نشریات و رسانه های داخلی و خارجی در رابطه با هری پاتر
6. کمک جهت معرفی و ترجمهی هر چه بیشتر مطالب و راهنماهای پارک های تفریحی و استودیوهای هری پاتر در سایت جادوگران برای فارسی زبانان علاقه مند که مقیم آمریکا، بریتانیا و کره جنوبی هستند.

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۲۷ دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۹

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
این امکان وجود نداره !
وقت این کار نیست !
این کار صلاح نیست !
این ایده قبلا مطرح شده !
این ایده قبلآ رد شده !
این ایده سخته !
این یکی وقتش نیست !
اصلا تو که پست نمی زنی بیخود می کنی بیای نظر بدی !
کیه کیه کــــــــــــــــــــــــــــیه ؟!

پیام زده شده در: ۱۰:۲۵ دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۹

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
خوب وقتی آدم با خوندن صفحه های این تاپیک میفهمه از پیشنهادات کوچک و ساده و عملی با یک جمله میگذرن دیگه کسی حال داره بیاد و پیشنهاد و طرح اساسی بده؟ وقتی مطمئنه کسی حال اجراشو نداره؟!

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.