هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ارتباط با ناظرين مطالب اشتراکي
پیام زده شده در: ۱۳:۱۲ سه شنبه ۲۷ دی ۱۳۸۴

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۰ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۷:۳۸ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 565
آفلاین
كوييرل جان دوباره سلام
ميخواستم اجازه تايپيكي رو با اين مضمون بگيرم
"(داستانهاي يك خطي : هري پاتر در ايران)"
در اين تايپيك در ابتدا افرادي كه ميخوان پست بزنن نامشونو ذكر ميكنن و بعد از يك هفته تايپيك كارشو شروع ميكنه.
چطوري؟
افراد به ترتيب فرسط دارن كه پست بزنن و داستانو ادامه بدن و دوباره ميرن تو نوبت.
يعني من ابتدا پست ميزنم و نفر بعدي ادامه ميده
من بعد از پستم ميرم تو نوبت آخر تا نوبت به من برسه؟
روند داستان هم انطوريه كه هري براي كشتن ولمورت به ايران مياد و توي شهرهاي ايران به مبارزه با لرد ولدمورت ميپردازه.

پ.کوییرل:
میتونی بزنی بشرطی که حداقل ده خط باشه نه کمتر در ضمن هر فصل هم نامش و تعداد خطهاش مشخص باشه .دو هفته بهت برای فعال کردنش فرصت میدم پس از الان شروع کن.موفق باشی

[size=large][color=000066]من ديگه تو امضام هيچي نميزارم. هيچي هم نميگم.
به يه نوع ج�

پیام زده شده در: ۱۶:۰۳ شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۴

برتا جورکینزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۴ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۹ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵
از بوشهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 73
آفلاین
دست شما درد نکنه کوییریل جان ممنون.
حالا من ماهی یه دفعه میام؟؟
یادت نیست قبل از امتحانا چقدر می اومدم حالا بگذریم.
فعلا معضلی به نام امتحان رو سر ما افتاده که با هیچ جادویی چسبش از سرمون وا نمی شه. من می تونم هر پنجشنبه وارد سایت بشم کوییریل جان(فعلا)بعد از امتحانا می تونم مرتب بیام حالا بگو نظرت چیه نگو چون فعال نیستی مجوز نمی دم

پ.کوییرل:
سر شما درد نکنه.درسته که میای ولی ما فعالیتی از جانب شما ندیدیم جز چند تا نمایشنامه کوتاه در ضمن نظرم رو قبلا گفتم چون فعال نیستی مجوزی به شما داده نمیشه

[img al

پیام زده شده در: ۲۱:۰۹ جمعه ۲۳ دی ۱۳۸۴

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خوب كوييرل جان چرا حرف خودتو عمل نميكني؟
(مثلا:من میام میگم میخوام یه داستان در مورد هری پاتر و آخرین جان پیچ بنویسم که شامل ده تا فصل میشه با همکاری این عده.)
اين تايپيك رو بزن من م يكي از نويسندهاش.
باشه

پ.کوییرل:
اگه میخواستم تا حالا زده بودم این فقط یه مثال بود

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۴ ۱۲:۰۴:۱۸

به يه نوع ج�

پیام زده شده در: ۱۴:۵۴ جمعه ۲۳ دی ۱۳۸۴

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
كوييرل جان منظور من اينه كه شما يك تايپيك باز كنين ( فقط يك تايپيك) و به تعداد محدودي مجوز نوشتن بدين.مثلا هر ماه 5 نفر.
اين 5 نفر هركدام در اون تايپيك يك داستاني رو ( البته مجزا ولي مربوط به هري پاتر) شروع ميكنن و در طول يك ماه و در تعداد پست معين مثلا 30 پست فقط داستان خودشونو ادامه ميدن و در انتهاي ماه بهترين داستانو انتخاب ميكنين .
نفرات اول و دوم هر ماه مجوز دارن كه ماه بعد هم داستاني رو شروع كنن( يعني به طور خودكار از شما مجوز ميگيرن).
و داستانهاي نيمه تمام بعد از اتمام مهلتشون پاك ميشن و به اون افراد تا مدتي اجازه نوشتن در تايپيك داده نميشه.

پ.کوییرل:
دارن عزیز منکه نمیتونم همچین کاری رو بکنم و بگم فقط یه عده خاص اجازه پست زدن دارن.من میگم داستان بنویسین ولی درست و روی اصول.مثلا:من میام میگم میخوام یه داستان در مورد هری پاتر و آخرین جان پیچ بنویسم که شامل ده تا فصل میشه با همکاری این عده.خب میبینی هدف مشخصه همینطور تعداد فصلها و افرادی که قراره این داستان رو بصورت اشتراکی بنویسن.من چند روزه دارم اینو میگم ولی کسی اصلا متوجه منظورم نشد.فقط میخوان بنویسن در باره چی و چطوری خودشونم نمیدونن.باور کن من چند روزه دارم رو داستانهای سه کلمه ای کار میکنم واقعا این داستان اصلا سرو ته درست و حسابی نداره.منکه نمیتونم یهو بیشتر از هزار تا پست رو پاک کنم و بگم (خیلی معذرت میخوام) به جهنم.این واقعا در حق یه عده بی انصافیه.حالا خوب گوش کن چون برای بار آخر میگم یه داستان برای نوشتن انتخاب کن و همه چیش رو بسنج ببین میتونی از عهدش بر بیای یا نه.بیا در موردش توضیح بده منم مجوزشو بهت میدم اما نمیتونم قول بدم که همه چیز برات فراهم بشه و یا اینکه به یه عده اجازه ندم اونجا پست بزنن همه میتونن بنویسن مگر اینکه بدون توجه داستان رو ادامه بدن که اون موقع پستشون پاک میشه.من منتظر داستانت هستم.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۳ ۱۵:۴۹:۵۹

به يه نوع ج�

پیام زده شده در: ۱۴:۳۵ جمعه ۲۳ دی ۱۳۸۴

گلوری گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 176
آفلاین
سلام
می خواستم بگم می تونم تاپیکی با نام"داستان نویسی به روش جادوگری"باز کنم.جالبه.خیلی خوبه.مجوز بده دیگه!

پ.کوییرل:
عزیز من پس ما داریم به کدوم روش داستان مینویسیم؟بیا تو همین پست در موردش توضیح یده.منتظرم

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۳ ۱۵:۴۹:۵۰

[size=small][color=FF0000]عضو افتخاری ارتش الف د

پیام زده شده در: ۰:۰۵ جمعه ۲۳ دی ۱۳۸۴

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بازم سلام كوييرل. ( لطفا تا آخرشو بخون و بعد مخالفت كن )
اين بار يك نظر دارم : ميتونيم يك تايپيك باز كنيم كه هر كس دلش خواست كه داستان بنويسه توش شروع كنه به نوشتن و هر شخصي كه مجوزشو از شما گرفت ميتونه توش داستانشو ادامه بده.
در ضمن هركسي كه مجوزشو از شما گرفت ميتونه يك داستاني رو شروع كنه و اونو ادامه بده و افراد ديگه حق ندارن مثلا داستان منو ادامه بدن و اون شخص هم موظفه كه داستانشو تا يك تعداد پست معين تموم كنه و در انتهاي هر ماه نيز ميتونيم بهترين داستان كامل رو انتخاب كنيم.
در آخر ماه هم ميشه داستانهاي نيمه تموم رو پاك كرد.
چطوره؟؟؟؟؟؟؟

كوييرل جان حداقل ميتونستي به من كه (خودمو كشتم و) عيد رو بهت تبريك گفتم جواب بدي و بعد دعوام كني.

پ.کوییرل:
خب اگه من همچین مجوزی رو به شما بدم پس مجبورم به همه بدم تا هرکس یه تاپیک برای داستانش باز کنه و اونو توسط یه عده افراد خاص ادامه بده اونوقت سمت راست صفحه همش مربوط به داستان میشه و اگه پستی تو انجمنهای دیگه بخوره ما اونو نمیبینیم.شما که اینقدر علاقمند به داستان نویسی هستین برید در قسمت ایفای نقش یه شخصیت انتخاب کنید و اونجا داستان بنویسید باور کنید زیبایی انجا به مراتب خیلی بیشتر از انجمن مطالب اشتراکیه یه امتحان بکن قول میدم ضرر نکنی.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۳ ۱۳:۵۶:۳۶

به يه نوع ج�

پیام زده شده در: ۲۳:۴۷ پنجشنبه ۲۲ دی ۱۳۸۴

ریتا اسکیترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۰ سه شنبه ۳ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۵۸ پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۵
از يه قوطي!!مگه يه سوسك چه قد جا لازم داره؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 35
آفلاین
سلام پروفسور کوبیرل عزیز خشمگین!!!!!!
این دفعه نیومدم برای داستان های سه کلمه ای(که فک نمی کنم دیگه تحمل شنیدن اسمشم داشته باشی!!!)غر بزنم!وقتی می بینم 4-5 صفحه همین طور باهاش مخالفت کردی دیگه جرات نمی کنم چیزی بگم.
پیشنهاد من اینه:(لطفا تا تهشو بخون بعد مخالفت کن!!)داستان نویسی با 55 کلمه.یعنی هر کس فقط و فقط با 55 کلمه یه داستان کوتاه بنویسه.لزومی نداره این داستان ها به هم مربوط باشن(یعنی مثل داستان های سه کلمه ای دنبال هم نیستن و در آخر یه داستان دنباله دار بلندو نمی سازن) من چند تا داستان 55 کلمه ای خوندم.به نظرم اگه یه کم خلاقیت داشته باشیم چیز جالبی بشه.امیدوارم موافقت کنی!!!!!!

پ.کوییرل:
ببین دوست عزیز ما تو این انجمن داستانهای اشتراکی مینویسیم نه اینکه هر کس یه داستان جدا بنویسه اینطوری اینجا با قسمت ایفای نقش هیچ تفاوتی نداره.من این جور داستانها رو خوندم و میدونم چقدر زیبان اما در صورتی که یه داستان مجزا باشه نه ادامه دار.در ضمن این 55 کلمه دقیقا میشه سه خط و من گفتمکه از این جوز مجوزا دیگه نمیدم میتونی توضیحاتی رو که به دارن دادم هم بخونی.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۳ ۱۳:۵۵:۱۵

پیام زده شده در: ۱۸:۴۴ پنجشنبه ۲۲ دی ۱۳۸۴

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
كوييرل عزيز اينو جدي ميگم.
من با چند نفر از اعضا سايت صحبت كردم همشون بر اين عقيدن كه سايت بدون داستانهاي سه كلمه اي لطفي نداره.
اينو جدي گفتم يك وقت فكر نكن دارم سر به سرت ميزارم!!!

پ.کوییرل:
منم کاملا واضح عرض میکنم اگه فکر میکنید این سایت تمام زیبایش بخاطر تاپیک داستانهای سه کلمه ای هستش براتون متاسفم.یه مدت وقت بزار برو تمام داستان رو که تقریبا کامل شده بخون قول میدم نمتونی اصلا درکش کنی چون هرکس بنابر سلیقه خودش و بدون توجه به داستان کلمات رو اضافه کرده حتی من نمیدونم کجاش رو تغییر بدم تا بشه گذاشتش رو سایت.پس برای آخرین بار میگم مجوز داده نمیشه دیگم اصرار نکنید چون بدون جواب پستتون پاک میشه.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۲ ۱۹:۱۷:۴۶

به يه نوع ج�

پیام زده شده در: ۱۷:۱۴ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۴

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
كوييرل عزيزسلام.
عيدت مبارك
ببين ميتونيم تايپيكي بزنيم كه هر كس فقط يك خط توش داستان بنويسه؟
چطوره؟

پ.کوییرل:
هزار بار گفتم یه باره دیگم میگم به این تاپیکها دیگه مجوزی نمیدم چون خیلی خسته کنندس هم برای من ناظر هم برای کاربران دیگه

به يه نوع ج�

پیام زده شده در: ۱۳:۳۰ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۴

برتا جورکینزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۴ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۹ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵
از بوشهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 73
آفلاین
سلام
می خواستم بگم که یه قسمت می خوام بزنم به نام:
فن فکیشن هری پاتر
ممنون اگه تایید بشه

پ.کوییرل:
لطفا در موردش بیشتر توضیح بده البته تو همین پست

به به چشممون به جمال جناب کوییرل روشن شد خوب اینم توضیح:
فن فکیشن یعنی یه سری داستان که با توجه به داستان واقعی ریشه می گیرن مثلا تو کتاب همش بحث در برج گریفندوره اگه مطلبی در مورد اسلایترین در کتاب پیش اومده باشه ما می تونیم در این تاپیک بحث رو به تالار اسلایترین بکشونیم

پ.کوییرل:
نه صلاح نمیدونم مجوزشو بدم اونم بتو که ماهی یه دفعه به سایت سر میزنی .تو نمیتونی درخواست بدی و بری باید فعالشم کنی.متاسفم

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۱ ۱۴:۳۳:۳۵
ویرایش شده توسط برتا جورکینز در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۱ ۱۵:۰۳:۱۳
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۱ ۱۷:۲۲:۲۱

[img al

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.