هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: مدیریت جلسات حضوری سایت (غیر رسمی)
پیام زده شده در: ۱۶:۰۵ پنجشنبه ۳ آبان ۱۳۸۶

معین محمدی دهج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۲ دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۲۲ دوشنبه ۳ آبان ۱۳۸۹
از اتاق کارم در وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 120
آفلاین
اول از همه سلام
منم میخوام باشم. با تاریخاشم مشکل ندارم. چون دینشجو ام و هر وقت بخوام به راحتی عمل پیچش رو انجام میدم.(دلتون بسوزه).
فقط با موبایلم تماس بگیرید. به علت اینکه فقیر شدم نمیتونم پول اینتر نت بدم. پس خبرم کنید.

شماره تماس پاک شد. لطفا هیچ گونه شماره ای در سایت قرار ندید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۳ ۱۷:۰۴:۱۸

فکر جنگ را با فکر قویتر صلح مقاومت کنید. فکر نفرت را با فکر قویتر عشق مقابله نمایید.

پیام زده شده در: ۱۵:۵۰ پنجشنبه ۳ آبان ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

به لی :
همراهتو ندارم برادر ، پیام شخصی کن یا آف بزار

به کالین :
برادر 23 آبان ماه هست ، که روز پنجشنبه میشه ، ولی ساعت 6 به بعد خیلی دیر هست ، چرا که هوا تاریک میشه و بسی سرد !

به احتمال زیاد میتینگ به 24 آبان ماه روز جمعه ساعت 11 صبح تا 4 بعد از ظهر موکول میشه که همه بتونن بیان ! نظرتون رو میتونید درباره این ساعت و تاریخ بگید که بدونیم چه کسایی میتونن در این ساعت و تاریخ حضور داشته باشن

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۱:۱۳ پنجشنبه ۳ آبان ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
همانا من از همينجا آعلام ميکنم منظور 23 آبان بود يا امروز؟...اگر امروز بود جلسه بندازين ساعت 6 به بعد وگرنه بندازين فردا صبح ساعت 10 به بعد همانا آعلام مي شود که 23 آبان با پنجشنبه موافقم اونم 6 به بعد همي

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱:۳۶ پنجشنبه ۳ آبان ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
سلام. خوب از اونجایی که من همیشه باید همراه آقای وزیر باشم. و از آنجایی که من از همه به ایشون نزدیکترم. پس همینجا اعلام میدارم میام. پس آقای وزیر هر وقت خاصی بری یه تل بزن با هم بریم. وگرنه به ننه بزرگه ی نویل میگم آه کنتت:ِ!
در ضمن. اگر زمانش تغییر کرد حتما به گوشیم تل کن پرسی جون.

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۱۵:۴۲ چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

نه عزیزم تو به خودت فشار نیار الکی ، اصلا طوری برنامه ریزی کردیم که تو نباشی یه ذره با کالین و بچه ها در مورد وزارت و اینها و ... حرف بزنیم پشته سرت به ریشت بخندیم کجا میخوای پاشی بیای

ولی خوب ، امکان تغییر هست ، اگر ملت با جمعه موافق باشن و وزیر هم بتونه بیاد و این حرفا ، حتما تغییر میکنه !

پیام زده شده در: ۲۰:۵۳ سه شنبه ۱ آبان ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
همي بوق بر شما..اي بوقي ها تاريخ رو به جمعه همون هفته تغيير بديد كه منم بيام والا پنجشنبه اينقدر كلاس و درس اينا هست كه همه شم بپيچونم نميتونم بيام ميتينگ!

پس اگر جمعه شد من هستم و ميام!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۸:۲۶ سه شنبه ۱ آبان ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

خوب ما توی این چند وقت چند تایی میتینگ گذاشتیم که اغلب یکسری از دوستان حضور داشتند ، حالا از الان خبر میتینگی رو میدم که در آینده برگزار میشه ، البته غیر رسمی هست ولی پیشتر اطلاع داده میشه ، تا ملتی که دوست دارن بیان ، با خانواده و ... هماهنگ کنند هم بتونن بیان و وقت تنگ نباشه براشون !

زمان : 23 آبان ماه ، روز پنجشنبه !

مکان : روبروی درب اصلی پارک ملت !

* امکان داره که به احتمال 5 درصد این تاریخ تغییر کنه ، که اطلاع داده میشه !

دوستانی که میخوان بیان ، میتونن توی این تاپیک بنویسن درباره این میتینگ و ...
به طرفداران وزیر و ... اینا هم باید بگم که وزیر هم توی میتینگ خواهد بود ... جیغ ... سوت ... دست ... بوق

پیام زده شده در: ۱۹:۱۳ یکشنبه ۸ مهر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام و اینا

با اینکه یک روز از میتینگ گذشته ولی گزارش کوتاهی رو به عرض ملت جادوگر میرسونم که بخونید و لذت ببرید و نگید چه اتفاقاتی افتاده توی میتینگ که اینا نمیخوان توی سایت درز و شکاف و سوراخ و اینا پیدا کنه

ساعت 9 جمعه مقابل انتشارات رسمی تندیس قرار داشتیم ، من تقریبا 15 دقیقه زودتر رسیدم و با کورنلیوس فاج و تئودور نات مواجه شدم ... سلام و اینا بالاخره بعد از چند دقیقه استرجس از راه رسید و کمی اونطرف تر ایستاد و به این ور و اون ور نگاه کرد و به دلیل داشتن منوی مدیریت از نگاه کردن به این ور و اونور پرهیز کرد و ما رو ندید و به همین ترتیب کالین ، هوریس ، آناکین ، لی جردن ، ماندانگاس و ایگور و سالازار و ... رسیدند و توی صفحه چندین متری ایستادیم و همینطور که با صف حرکت میکردیم صحبت و اینا میکردیم .

بالاخره رفتیم توی انتشارات و سلام و اینا و پرداخت پول کتاب و گرفتیم و رفتیم امضا گرفتیم و این بحثا ... مدیر انتشارات بحث جادوگران رو پیش کشید که ایگور گفت این مدیرشه و کالین و نشون داد و استرجسم اینو اظهار کرد ، ایگور هم منو نشون داد و گفت اینم مدیر اصلیشه ... منم برای حمایت از این جوات بازی و اینا مجددا با مدیرش دست دادم و گفتم : حاله شما خوبه ؟ بنده عله و اینا هستم

بالاخره اومدیم بیرون و یک ساعتی این بچه ها خز و خیل بازی در آوردن و منم که خسته و این بحثا بودم با تماس دراکو به پایین خیابون مورد نظر رفتم تا آدرس درست و بدم بهش و بیاد ... باید خاطر نشان کنم که دراکو برای آدرس دادن اشتباه من دیر نکرده بود و خودش پیدا نکرد راهو بالاخره دراکو هم اومد و اون جا هم یه خرده حرف و این بحثا و استرجس و کالین و کورنلیوس هم برای مصاحبه با ویدا رفتن تو ... ما هم صحبتی با مدیر انتشارات داشتیم البته هوریس داشت !

بالاخره بعد از 3 ساعت تصمیم گرفته شد که به پارک لاله بریم ، که از انتشارات فاصله ای معادل رفتن پیاده از آریاشهر به ولیعصر ! داشت ( قضیه ولیعصرم میدونید که از یه بنده خدایی میپرسن چی شد اسمه اینجا شد ولیعصر میگه ایلده اینجا صبح و ظهر خبری نیست ولی عصر بیا ببین چه خبره و اینا که شما ها بهتر آشنایید ) بالاخره پارک لاله رفتیم و در حین قدم زدن و اینا چند تا کلیپ از گوشی برادر ایگور تماشا کردیم ، کلیپ هایی از برادران و خواهران بس آسلامیمون و بالاخره ملت نشستن !

ما هم نشستیم و بعد از کلی عکس و حرف و اینا خداحافظی کردیم و به همراه ملت به سمت مترو و منزل و اینا به راه افتادیم و بحث های جالبی هم در راه داشتیم که بماند .

بچه هایی که بودن :

هوریس ، آرشام ( مسعود )
تئودور نات ( احمد )
ماندانگاس فلچر ( کمیل )
سالازار اسلیترین ( علیرضا )
دراکو مالفوی ( شهاب )
استرجس پادمور ( توحید )
لی جردن ( فراز )
کورنلیوس فاج
آناکین مونتاگ ( حسین )
کالین کریوی ( میلاد )
ایگور کارکاروف ( سورنا )
پرسی ویزلی ( آرش )
هری پاتر دیوانه ساز
بلید

برید برا بچه محلاتون تعریف کنید لذت ببرید

پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام و اینا

به به چه بچه های خوب و جیگر و اینای ... بپرید بغل عمو

فردا هم میتینگی هست ... البته نه میتینگی که خودمون گذاشته باشیم ولی میدونید که فردا جلد دوم هری پاتر و یادگاران مرگ از تندیس منتشر میشه و بچه های جادوگران هم اونجا جمع میشن ... لذا با اومدنتون ما رو خوشحال میکنید .

مکان ! : بالاتر از مطهری ، فاطمی ، انتشارات تندیس !

اگر هم بلد نیستید و میخواید نپیچید و اینا ، بیاید ولیعصر و بگید انتشارات تندیس ، ملت میشناسن !

ساعت : 9 صبح الی هر وقت خواستیم

دوستانی که نمیخوان کتاب رو هم بگیرن بیان لذت ببریم

قربون همگی ... بای

پیام زده شده در: ۱۷:۱۰ شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۶

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۷ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
از پایان...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 121
آفلاین
سوت سوت...دسسسسسسسسست...آره...میدونم که عاشق گزارشای من هستین..

من و یکی از دوستام و سورنا ساعت چهار و نیم یا یه کم بیشتر زیر پل پارک وی پیاده شدیم و بعد با یه سرعتی کمتر از سرعت نور به سمت پایین حرکت کردیم و از اونجایی که افراد همراه با من همگی روزه بودن من دائم بهشون گوشزد میکردم که چه غذاهای خوشمزه ای میشه خورد!!

همینطوری رفتیم پایین که کم کم رسیدیم به پارک ملت و بعد از دقایق بسییییار طولانی سه موجود ارزشی رو دیدیم که کناری وایسادن و صحبت میکنن...ناگفته نمونه که اول فکر کردیم جمعیت کثیری که رو به روی تلویزیون ها بودند بچه های مائن...

خلاصه رفتیم جلو و بوس بغل لاو کردیم و اینا و بعد سراغ کمیل جووونمونو گرفتیم!!!
بعد از دقایقی چند، آرش هم از راه رسید(البته با یه فیگور بسیار ارزش کارانه) و بعد هم به سمت تپهء کذایی جادوگران راه افتادیم...البته چون خیلی خیلی خفن مشغول صحبت بودیم مسیر رو کاملا عوضی رفتیم و به جای جنوب رفتیم شمال و کلا این جور چیزا...
بعد هم رفتیم بالای تپه و خدا رو صدها هزاران مرتبه شکر با برخورد غیر ورزشی سیستم امنیتی پارک مواجه نشدیم.بعد هم شروع به صحبت از مدت ها پیش سایت کردیم که با همکاری میلاد بسیار خوب جلو میرفت و ملت هر از گاهی تف و فحش و دستی مینداختن وسط.
در این بین من مشغول کشف یک جور دانهء روغنی بودم که به نظر می رسید اصطکاک رو خیلی کم میکنه

بعد هم یه تماس تهدید آمیز با کمیل گرفتم و گفتم که در صد ثانیه خودشو به ما برسونه و طی یک عمل انتحاری به سمت ورودی پارک رفتیم.در این بین به لطف میلاد یه بازی خفن یاد گرفتیم و میلاد کلی از میتینگ های خفنی گفت که رفته!

بعد هم یه سطح لغزشی خوب پیدا کردیم که خوراک اسکی بود
تماس دوباره ای با کمیل بر قرار شد و فکر کردیم باید از رو به رو جلومون سبز بشه، ولی چون به دلایلی هر دوی ماها چشمای عقابی داریم نفهمیدیم که کنار همدیگه داریم راه میریم...ملت هم که از دیدن کمیل خیلی ذوف کیف شده بودن خودشون رو به کمیل میچسبوندن و فشارش میدادن

بعد هم از هم فاصله گرفتیم و به سمت پایین رفتیم که بریم افطار کنیم، بعد هم با کمیل مقداری صحبت های خفن و فراخفنی زدیم که کلی خندیدیم و اینا...بعد هم با یه سری دستمال مرطوب حرکات ورزشی انجام دادیم

میلاد هم در وسط راه رفیق نیمه راه شد و ما مسیرمون رو به سمت بانی چوووووووووووووو ادامه دادیم!!در این بین تصمیم گرفتیم که نماز جماعت به جا بیاریم که به دلایلی مشکوک هیچ کس پیش نماز نشد...در مسیر های تاریک هم که ملت کلی نوستالوژیک می شدن و کلا مسیر بانی چوو از میدون مین خطر ناک تر بود

بعد هم اونجا خوردیم و نوشیدیم و چون بعد از خوردن و نوشیدن چشم و گوش ملت وا شده بود(بی ناموسی نیست باب...یعنی همدیگه رو بهتر میدیدن...صدا ها رو هم بهتر میشنیدن)کلی حرف زدیم و اینا...بعد هم گفتیم مراسم نخود نخود رو انجام بدیم...

نکات:
* یه عکس بسیار جیگر از سورنا و مسوت گرفتم که کلی خنده بود.
* توی مترو انقدر به ریش سورنا خندیدیم که بچه افسرده شد.
* با مسوت و سورنا طرحای خفن ریختیم.
* کلی خفنیم!
* از خنده جر خوردیم

[b]The sun enter

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.