هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شهرداری هاگزمید(تعامل با ناظران)
پیام زده شده در: ۱۱:۰۹ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
من نسبت به تصمیم شما ناظران اعتراضی،یعنی در واقع پیشنهادی دارم!!

ببینید کی گفته این انجمن 100 درصد رول است؟پس چرا این تاپیک و یکسری تاپیک دیگر در آن رولی زده نمیشه و پست عادی دارند؟

عزیزان ناظر تاپیک اوباش مثل تاپیک وایت تورنادو محلی برای هماهنگی اعضاش است.اگر آنجا هم رول بزنند و از این صحبت ها،چطور میشه امتیاز و نفر برتر و ... این گروه را انتخاب کرد و حتی برنامه داد به اعضاش تا برن تاپیک های دیگر ماموریت اجرا کنند و رول بزنند!؟

ممنون،ایگور کارکاروف

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شهرداری هاگزمید(تعامل با ناظران)
پیام زده شده در: ۲۱:۳۲ شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
بورگین عزیز

منم حرفاتو کاملا قبول دارم مخصوصا اینکه فعالیت یه انجمن به ناظرش بستگی داره و این صددرصد درسته چون فعالیت های یک انجمن زیر نظر ناظر صورت میگیره و اختیار تام انجمن در اختیار ناظره و این ناظره که با سیاست های خودش انجمن رو پیش میبره...

من رویه واژه ی سیاست یه کم تاکید میکنم چونکه این مسئله ی سیاست کاملا با سلیقه ی ناظره...و خب مشخصه که هر ناظری با سلیقه ی خودش انجمن تحت نظارتش رو جلو میبره...

یه مسئله ای هم هست و اونم اینه که من به شخصه سیاست های مختلفی از ناظرین مختلف تویه این دو سال و خورده ای تویه سایت دیدم و چیزهای خوبی از بقیه ی ناظرین یاد گرفتم و سعی کردم از همون اولی که ناظر شدم تا الان نظارتم رو بر اساس اون تجربه ها انجام بدم که خوشبختانه مورد توجه هم قرار گرفت.

منظورم از این همه حرف این بود که حرف شما درسته و ناظره که انجمن رو جلو میبره و فعالش میکنه...منم دقیقا هدفم همینه...همین که یه تاپیک قفل باشه یا باز باشه خودش یه نوع سیاست محسوب میشه...ممکنه یه ناظر دیگه بیاد یه تاپیک قدیمی رو باز بکنه یا اصلا توش پست بزنه...باز این سیاست اونه!

حالا میخوام نکته وار و بر اساس انتقادهایی که داشتی جلو برم:

1-من فکر میکردم با من موافق باشی که تعداد تاپیک های فعال زیاد مهم نیستن...مهم کیفیت فعالیتشونه!...حالا مثل اینکه با من موافق نیستی!

2-چرا باید هاگزمید فعال تر از وزارت یا هر جای دیگه ای باشه؟...من هیچ قانونی توش نمیبینم...خیلی مواقع بوده که وزارت فعالیتش بیشتر از هاگزمید بوده و خیلی مواقع هم هاگزمید بیشتر از وزارتخونه....البته منم بدم نمیاد فعالیت تویه هاگزمید از بقیه ی انجمن ها بیشتر باشه...سعیمم دارم میکنم
3-من یه چیزی همین جا بگم جفتمون حالمون گرفته بشه!...متاسفانه من تویه این دو سال و خورده ای دقیقا تجربه کردم که رویه اعضای جادوگران هیچ حسابی نیست!...چه اعضای قدیمی چه جدید چه خوب چه متوسط چه بد!....هر وقت حسش باشه میان پست میزنن هر وقتم نباشه نمیزنن!...دقیقا فرق سایتی مثل جادوگران با ماگل نت تویه همینه که اعضای جادوگران با همدیگه یه ارتباط خاصی دارن که اعضای ماگل نت یا سایت های ایفای نقش هری پاتری دیگه ندارن!...از نظر خودم من حق دارم که بعضی مواقع از فعالیت اعضا انتقاد کنم...خود من که تابستون سال 83 تویه یک روز 40 تا پست رول زدم(!!!) الان هفته ای دو سه تا پست میزنم...از خودمم گله دارم! ولی متاسفانه به دلیل وقت کمم فقط میتونم نظارت بکنم و کمتر پست بزنم...الان بیشتر بچه های فعال سایت دقیقا همین حالتو دارن...به این اسامی دقت بکن که در قدیم از فعال ترین اعضای سایت بودن:
سرژ تانکیان-فنگ(سام وایز)-برودریک بود(برادر حمید)-ققنوس-هدویگ-اش ویندر-آنیتا دامبلدور-دراکو مالفوی-کریچر-بارون خون آلود(ویکتور کرام)-ماروولو گانت-....

همه ی اینا در زمانی که بودن سایت رو میترکوندن و یه نفری سایت رو فعال نشون میدادن...مطمئن باش فعالیت به اعضا کاملا بستگی داره تو جادوگران...

به جرات میخوام بگم که فعالیت تایپک ها و انجمن ها اول به اعضای فعال بعد به ناظرین بستگی داره...به هر حال من دارم سعیمو میکنم الانم نسبت به قبل خیلی بهتر شده...نشده؟

4-متاسفانه من الان فقط 1 ماهه که ناظر هاگزمیدم و زمانی که تاپیک "شب های جرره" تویه انجمن هاگزمید زده شده برمیگرده به یک سال دو سال پیش!!!...من نمیتونم تاریخ سایت رو از بین ببرم...بلکه فقط میتونم با قفل کردنشون اونارو آرشیو نگه دارم!
تویه مدت زمان نظارت من چندتا تاپیک جدید فقط تویه انجمن خورد که دو سه تاشون پاک شدن یکیشون فعلا قفله و یکیشون فعالیت خوب شد...تو این مسئله اصلا نمیتونم ایرادتو قبول کنم!....از خودم نمیخوام تعریف کنم ولی بد نیست یه نگاهی به ویژگی های فردیم بندازی....به شخصه وقتی از مدیریت داشتم برکنار میشدم شخص اول سایت بهم گفت که ما تویه نظارت به تو احتیاج مبرم داریم و تو اونجا میتونی به ما کمک بکنی...منم دارم کمک میکنم و وقتی که کنکورمو بدم کمکم 5 برابر یا حتی 7 برابر خواهد شد...مطمئن باش دوباره یه زمانی میرسه که مثل سال 83 روزی 20 تا پست رو حداقل خواهم زد...مخصوصا برای انجمن های تحت نظارتم که خرده های این شکلی نتونه کسی بگیره...به هر حال من ایراد تورو در مورد هر سیاستی تویه این انجمن میتونم بپذیرم به غیر از ایرادهایی که به سیاست های خاص منو بگیری...من با همین سیاست ها در نظارت موفق بودم...نمیتونم اونارو کنار بزارم و مثل ناظرین معمولی نظارت بکنم...قفل یا باز بودن تاپیک های قدیمی هم جزو سیاست ها محسوب میشه که اگر میخوای میتونیم تو پیام شخصی بیشتر روش بحث بکنیم

5-من از شما تشکر میکنم که به فعالیت تاپیک ها توجه دارین و خیلی هم خوشحالم که از من انتقاد میکنی و دوست داری به من کمک بکنی...من با کمال میل میپذیرم...بهتره در این مورد هماهنگ تر باشیم...مثلا تو میگی تاپیک هایی که خیلی وقته توشون پست نخورده باید فعال بشن ولی من عقیده دارم که کم کم باید به تاپیک های قدیمی برسیم!...خیلی دوست دارم در این مورد هماهنگ باشیم...چه بسا اصلا خود شما در آینده بیای همین جا با هم همکار بشیم نظارت بکنیم!...یه خواهشی دارم و اونم اینه که اگر میشه با پیام شخصی با من تماس بگیر در این مورد هماهنگ بکنیم...یعنی در اصل با دسته ی اوباش بورگین هماهنگ بکنم

اصلا من به شخصه میتونم با شما هماهنگ باشم خودمم پست بزنم...به شرط اینکه سوژه هاتون خوب باشه و کیفیت کار رو بر کمیتش ترجیح بدین

6-یه چیزی هم بگم نکته وار: تاپیک هایی مثل خوابگاه مدیران یا مهمتر از اون تاپیکی مثل خانه های هاگزمید اصلا نمیشه براشون کاری کرد...حالا چرا؟
چون که اون تاپیک ها تاپیک های خیلی معروفی هستن...تاپیک های معروف معمولا 90 درصد اوقات فعال هستن و ناظر انجمن بیشتر باید وقتشو برای چک کردن پست ها و خوندن پست های اون تاپیک ها بگذرونه و گاهی اوقات هم توشون پست بزنه و داستان رو بهتر جلو ببره...
نکته ی اصلی تو اینه که مطمئنا پستی که شما تویه اون تاپیک بعد از مدت ها میزنی تویه فعالیت دوباره ی اون تاثیر داره ولی خب بعضی مواقع هم نمیگیره!...ولی خب به هر حال در این مورد حرفتو قبول دارم...من خودم خیلی مواقع دوستان رو تشویق میکنم که تویه یه تاپیک پست بزنن تا فعالیتش بیشتر بشه...بیکار ننشستم که...چیزی که زیاده کاره ماشاالله

در مورد حرفی هم که در آخر زدی باید بگم که باهات شدیدا موافقم که خیلی مهمه که ناظر تویه انجمن تحت نظارتش پست بزنه و سوژه بده...چشم حتما این کارو بیشتر انجام خواهم داد...کما اینکه در حال حاضر 90 درصد پست هامو تویه انجمن های تحت نظارت خودم میزنم...حتما بیشترش میکنم

با تشکر از انتقاد سالم شما(واقعا خوشم اومد از انتقاد سالمت)
ناظر انجمن

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
اسکاور عزیز!
من در حدی نیستم که به شما حتی کوچکترین حرفی بزنم یا انتقادی بکنم ، بلکه فقط عیب و ایراد هایی که در پستتون هست رو پیدا کنم که برای من شک و شبهه ایجاد کرده بودند.

نقل قول:
من اول بگم که تاپیک های انجمن هاگزمید به دلیل زیاد بودنشون بیشترش به قول شما خاک میخورن و خیلیاشم تاپیک های قدیمی هستن...

خوب ، فقط انجمن هاگزمید دو صفحست که اگر در کل تاپیک های باز رو جمع کنیم ، میشه یک صفحه و صفحه دیگه هم قفل هست. ما به تاپیک های قفل شده کاری نداریم ، فقط این سوال برام پیش اومده که شما اینجا گفتید :

نقل قول:
به هر حال سایت سه سال و نیمه که دایره و تویه این سه سال و نیم تویه انجمن هاگزمید که یکی از باکلاس ترین انجمن های سایت بوده و هست

خوب خود شما دارید میگید باکلاس ترین انجمنی که تا به حال تو جادوگران تا این سه سال بوده!من هم با کاملاً و بدون هیچ شوخیی این نظر شما رو قبول دارم ولی وقتی که همچین حرفی می زنید ، نباید یک همچین انجمنی تاپیک هاش از تاپیک های به عنوان مثال وزارت خانه فعال تر باشه؟

نقل قول:
تاپیک های زیادی خورده و باید هم تویه خیلی از تاپیک هاش پست نخوره چون اعضای رول زیاد نیستن و انتظاری نمیره...

اگر دقت کنید شما دارید نداشتن فعالیت تاپیک ها رو میندازید به گردن اعضا!در صورتی که اگر برای تاپیک ها پستی با سوژه مناسبی زده بشه،مشهور ترین افراد رول پلینگ هم در آن شرکت می کنند که این کار فقط و فقط با همت شما ناظران عزیز صورت میگیره.

نقل قول:
99 درصد تاپیک هایی که قفل شدن به دلیل غیر فعال بودنشون نبوده...بلکه ناظر تشخیص داده که بهتره اون تاپیک فعلا قفل باشه...

من نمیخوام رو کار شما خورده بگیرم ولی شما از طرفی دارید میگید این انجمن با کلاس ترین انجمنه و از طرفی تاپیک هایی مثل شب های جرره توش خورده میشه؟این تاپیک ها بدون مجوز زده نشده اند ، پس اگر شما به این تاپیک ها مجوز دادید چرا دوباره بدون اینکه به نداشتن فعالیتشون توجه کنید اون ها رو قفل کردید؟

نقل قول:
چرا ما باید بریم تاپیک هایی که فعالیتی توشون وجود نداره رو فعال کنیم بعد تاپیک های فعال سایت رو ول کنیم!؟...

اصلاً این طور نیست.
هر تاپیکی یک سیر سعودی و یک سیر عمودی ( شکست داره) اما بعضی از تاپیک های استثنا هم هستن مثل " خوابگاه مدیران " که یکی از بهترین تاپیک هاست ، کسانی که در تاپیک های خاک خورده پست زده اند ، در تاپیک های معمولی هم نیز پست زده اند!

نقل قول:
...بیشتر مواقع همین کار باعث شده که تاپیک های فعال هم غیر فعال بشن و به جای اینکه سود بکنیم ضرر کردیم!

من در این مورد فقط یک مثال عرض می کنم:
حدود دو ماه یا یک ماه بود که تو تاپیک خوابگاه مدیران ، پستی زده نشده بود که من پست زدم و موضوع قبلی رو ادامه دادم.
الان هم میبینید که یکی از فعال ترین تاپیک ها شده که امیدوارم همینجوری بمونه.

خلاصه من حرفی رو که میخوام بزنم رو هم بزنم و اونم اینه که : فقط در صورتی انجمنی موفق میشه که ناظراش هم توش بپستن،سوژه بدن و اعضا رو به پست زدن در همین انجمن ترغیب کنند.
البته از دستم ناراحت نشید، من فقط انتقاداتم رو دادم.
از اینکه سرتون رو به درد آوردم ، خیلی عذر میخوام!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۶ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
بورگین نوشته:
با سلام.
همون طور که استحضار دارید من گروهی درست کردم به نام " دسته اوباش بورگین و رفقا " والله من قصد درست کردن همچین تاپیکی نداشتم تا اینکه دیدم تاپیک های خاک خورده تو انجمن دهکده هازگمید تقریبا 90% اش رو گرفته.
بر آن شدم که همچین گروهی زده و در تاپیک های مختلف بپستیم تا انجمن فعال شود.
ولی این فعالیت وقتی به نقطه ی اوج خود می رسد که شما ناظران عزیز ، لطف کرده و در این کار گروهی ، کمک کنید.
سعی کنید برای تاپیک های قفل شده مسئولی انتخاب کنید و در تاپیک هایی که خاک خورده هستند سوژه جدیدی بزنید.
من کاره ای نیستم که برای شما تعین تکلیف کنم. فقط پیشنهاداتم بود.
با تشکر.
بورگین

من اول بگم که تاپیک های انجمن هاگزمید به دلیل زیاد بودنشون بیشترش به قول شما خاک میخورن و خیلیاشم تاپیک های قدیمی هستن...به هر حال سایت سه سال و نیمه که دایره و تویه این سه سال و نیم تویه انجمن هاگزمید که یکی از باکلاس ترین انجمن های سایت بوده و هست تاپیک های زیادی خورده و باید هم تویه خیلی از تاپیک هاش پست نخوره چون اعضای رول زیاد نیستن و انتظاری نمیره...

ولی به هر حال ممنونم که تلاش میکنید برای فعال شدن تاپیک ها

یک مسئله ی دیگه ای که هست و من میخواستم این مسئله رو امروز با پیام شخصی به شما اطلاع بدم اما به دلایلی ندادم و الان اینجا میگم، اینه که تاپیکی که شما برای گروهتون زدین جالب نیست...مخصوصا اینکه در انجمن هاگزمید زده شده...
انجمن هاگزمید از دیرباز انجمنی بوده که 99 درصد تاپیک هاش تاپیک های رول بودن مثل تاپیک خانه های هاگزمید، که تاپیک های فعال و پرطرفداری هم بودن...
و مشکل اینه که تاپیکی که شما زدید کاملا غیر رول توش عمل میشه و با استانداردهای این انجمن نمیخونه...من همین جا از شما خواهش میکنم که یه فکری برای این تاپیک بکنید...یا به یه انجمن دیگه منتقل بشه یا اینکه فعالیت و هماهنگی گروهتون رو به صورت برون سایتی انجام بدین...لطفا این مسئله رو در همین تاپیک یا با پیام شخصی به من اطلاع بدید که چی کار میکنید

اما از بحث اصلی ای که شما گفتید منحرف شدیم!
99 درصد تاپیک هایی که قفل شدن به دلیل غیر فعال بودنشون نبوده...بلکه ناظر تشخیص داده که بهتره اون تاپیک فعلا قفل باشه...من به شخصه در انجمن های تحت نظارتم تاپیک هایی که فکر میکنم میشه توش در حال حاضر فعالیت داشت و فعالیت رو توش شروع کرد، قفل نمیکنم و میزارم که باز باشن...

به هر حال اگر شما خواهان باز شدن تاپیکی هستید همین جا یا با پیام شخصی به من اطلاع بدید تا اون تاپیک رو دوباره فعال بکنید(البته اگر مشکلی برای این کار وجود نداشته باشه که اکثرا وجود نداره)

به هر حال تاپیک های زیادی وجود داره که میشه توشون فعالیت کرد و من بعضی مواقع خودم گیج میشم که چرا ما باید بریم تاپیک هایی که فعالیتی توشون وجود نداره رو فعال کنیم بعد تاپیک های فعال سایت رو ول کنیم!؟...بیشتر مواقع همین کار باعث شده که تاپیک های فعال هم غیر فعال بشن و به جای اینکه سود بکنیم ضرر کردیم!
ولی به هر حال اگر فکر میکنید که بقیه ی تاپیک های دهکده ی هاگزمید فعالیت خوبی دارن و لازمه که تاپیک های دیگش فعال بشه کافیه با من هماهنگی بکنین...پیام شخصی یا تویه همین تاپیک

ممنون به خاطر توجهتون
ناظر انجمن

پیام زده شده در: ۱۸:۲۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
با سلام.
همون طور که استحضار دارید من گروهی درست کردم به نام " دسته اوباش بورگین و رفقا " والله من قصد درست کردن همچین تاپیکی نداشتم تا اینکه دیدم تاپیک های خاک خورده تو انجمن دهکده هازگمید تقریبا 90% اش رو گرفته.
بر آن شدم که همچین گروهی زده و در تاپیک های مختلف بپستیم تا انجمن فعال شود.
ولی این فعالیت وقتی به نقطه ی اوج خود می رسد که شما ناظران عزیز ، لطف کرده و در این کار گروهی ، کمک کنید.
سعی کنید برای تاپیک های قفل شده مسئولی انتخاب کنید و در تاپیک هایی که خاک خورده هستند سوژه جدیدی بزنید.
من کاره ای نیستم که برای شما تعین تکلیف کنم. فقط پیشنهاداتم بود.
با تشکر.
بورگین

پیام زده شده در: ۰:۳۹ دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۶

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
با سلام خدمت ناظرین محترم.ببخشید میخواستم بپرسم تاپیک بررسی پستهای هاگزمید دیگه فعالیت نمیکنه؟در کل منظورم اینه که اگه میشه دوباره شروع به نقد پستها کنید تا هم تازه واردان و هم کسانی که پست زدن بلد نیستند مثل من, بتوانند اشکالاتشان را متوجه شوند.ممنون.با احترام.

خب قراره به زودی (طی دو سه روز آینده) نقد پست ها در این فروم آغاز بشه و به زودی اون تاپیک باز میشه...منتظر پست های خوبت هستم!

ممنون از رسیدگی سریعت کورن عزیز!

ویرایش شده توسط كورن اسميت در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۲۷ ۱۵:۳۰:۳۳
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۲۷ ۱۵:۳۳:۲۴
ویرایش شده توسط كورن اسميت در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۲۷ ۱۵:۳۳:۴۷
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۲۷ ۱۵:۳۷:۴۰

پیام زده شده در: ۲:۳۰ چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
سلام و دو صد سلام بر اسکاور عزیز.
حاجی شرمنده ما همیشه مزاحمت میشیم/راستش غرض از مزاحمت این که میخواستم راهنمائیم کنی که ببینم تاپیکی توی سایت هست که درباره خود مدرسه هاگوارتز باشه.یعنی به صورت ایفای نقش توش پستای دنباله دار خورده باشه؟
اگر نیست میخواستم اجازه بدی من همچین تاپیکی را بزنم به نظرم جالب میشه چون هاگوارتز یکی از عمده ترین و جالب ترین قسمتهای کتابه که توش اتفاقات زیاد و جالب و حتی فاجعه باری میفته...بنظرم یه مزیت دیگه ای هم که داره اینه که همه شخصیتهای ایفای نقش میتونن توش بپستن چون بالاخره یه روزی اونجا درس خوندن...حالا اگه همه هم نتونن(چکش) بیشتر از نود در صد که میتونن...دیگه نظر/نظر خودته شما هر چی بگی ما تابعیم...راستی شاید بنظر بیاد که هاگوارتز چه ربطی به هاگزمید داره اگر بخواهیم قضیه را ماستمالی کنیم که میگیم هاگوارتز هم چسبیده به هاگزمیده و اصولا استادها و دانش اموزان هاگوارتز برای تفریح میان هاگزمید دیگه(چکش)....اصلا از لحاظ اسمی هم به هم شبیهند(دوباره چکش)...گذشته از شوخی اصلا این هم خودش میتونه تاپیکو گسترده تر کنه یعنی خوب میشه ماجرا رو به هاگزمید هم کشوند...اگر هم که راهی نداره که اینجا همچین تاپیکی زده بشه لطفا منو راهنمائی کن تا جای دیگری درخواست بدم...اسکاور جان پیشاپیش از لطفت ممنونم.

ویرایش ناظر: سلام....بله یه چنین تاپیکی وجود داره به نام "ماجراهای مرموز مدرسه هاگوارتز" که البته مدلش یه کم فرق داره ولی در کل بد نیست...در مجموع فکر نمیکنم بهتر میبینم این تاپیکو نزنی چون جای مناسبی براش نیست...میتونی تویه خود هاگوارتز بزنی...اگر مشکلی هست با پیام شخصی باهام ارتباط برقرار کن!...فعلا

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۲۲ ۲:۳۴:۴۵
ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۲۲ ۲۱:۱۵:۴۸

پیام زده شده در: ۲۰:۵۸ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۶

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
طبق فرموده ی ناظران ارزشی تاپیکی خواهم زد با نام ارگ جدید جادوگران . این مکان شامل چند هکتار زمین و پر از مکان های تفریحاتی برای هر قشر از جامعه است ،اعم از قزونی و غیره تعدادی قصر هم در این منطقه وجود داشته می باشد که افراد مشهور در آن خفته اند مکان های تفریحاتی جلب دیگری نیز در این مکان یافت می شود .

ویرایش ناظر: ایول بالاخره یکی فهمید منظور منو!....بزن تاپیکتو من حواسم بهش هست!...فقط دوتا پیشنهاد:

1-به نظرم بهتره تاپیکو یه کم متمرکزتر بکنی...اینو بر اساس تجربه میگم
2-بهتره تاپیک نه خیلی طنز باشه نه خیلی جدی...معمولی!...تو هاگزمید اینجور تاپیکا بیشتر جواب میده

در کل تاپیکو بزن اگر خوب بود که هیچی اگر خوب نبود قفل و پاک میشه...

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۱۹ ۲۲:۰۹:۳۱

پیام زده شده در: ۰:۱۰ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام!

اولا من خسته نباشید میگم خدمت عزیزانی که تا این وسط شب در خدمتشون بودیم!

دوما خسته نباشید میگم خدمت تمام این عزیزان به خاطر اینکه خیلی دقیق هستن و به مسائل توجه دارن!

اما اینجا جای بحث بر سر اینجور چیزا نیست!
چیزی که الان میخوام بگم خیلی مهمه و لطفا دقت کنید!...جان هر کسی که دوست دارید!!
مخصوصا افرادی که میخوان تو این انجمن تاپیک جدید ایجاد کنن!:

در انجمن هاگزمید نیازی به گرفتن مجوز نمیباشد و شما میتونید تاپیکتون رو هر موقع که خواستید بزنید!...اگر تاپیک جالب بود باقی میمونه و اگر به درد نمیخورد پاک میشه!

اینو برای محکم کاری دوباره خدمتتون عرض کردم!

به پیوز:
تویه سایت جادوگران چیزی با نام "مسئول تاپیک" وجود نداره که این دلایل مختلفی داره که سه تاشو اینجا میگم:

1-اینجا یه سایت کامیونتیه و همه با هم باید تاپیک هارو بگردونن!
2-وقتی یکی تاپیکو میزنه ممکنه اصلا بره دیگه برنگرده!...پس نمیشه مسئولیتی بهش داد!(این مورد تویه غیر رول خیلی مشهود تره!)
3-ما اینجا مسئولیتی با نام "ناظر انجمن" داریم که بر کلیه ی تاپیک های انجمن زیردستش نظارت میکنه و این خودش میشه "مسئول تاپیک های اون انجمن"!...ناظرها هم مدیران سایت انتخاب میکنن و از بین اعضای خوب و مستعد و شایسته انتخاب میشن!

دلایل دیگه ای هم وجود داره!

در کل خاطرتون جمع باشه...ناظرین این انجمن حواسشون به تاپیک شما خواهد بود!
شما میتونید در همین تاپیک یا با استفاده از پیام شخصی نیز با ناظرین ارتباط برقرار کنید و خواسته های خودتون رو در مورد تاپیک یا هر چیز دیگه ای به ناظر بگین تا در صورت امکان ناظر اون کار رو براتون انجام بده

پیام زده شده در: ۲۲:۳۲ شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
سلام خدمت ناظرین محترم ( سلام چطورین ؟ )
می خواستم بگم من تاپیکی با عنوان - شیون آوارگان ( ساختمان مخوف هاگزمید ) - زدم که مخصوص رول های ترسناک هست ، توی ایفای نقش گشتم ، فکر نمی کنم هیچ تاپیک دیگه ای برای داستان وحشتناک در این سایت باشه ، شاید هم من ندیدم ! ، اگر اجازه بدین من مسئولیت این تاپیک رو به عهده بگیرم !!

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.