هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

دوریا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۵ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
امروز ۶:۲۶:۵۱
از جنگل بایر افکار
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
گردانندگان سایت
ناظر انجمن
مترجم
پیام: 308
آفلاین
درود بر لرد همیشه پایدار و سیاه !

‎1- هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!

از روشن بختی که داشتم نتونستم به این افتخار بزرگ دست پیدا کنم. اما همیشه تمام سعی خودم رو کردم که اطلاعاتی که از محفل بدست میارم رو از راه های مختلف به دست ارباب برسونم.

‎2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟

دامبلدور با اون پشمک های روی صورتش که معلوم نیست از چی درست شده و چه چیزایی لاش مدتها مونده رو چجوری با لرد سیاه با این جذبه و تاریکی زیبا مقایسه کنم اخه؟ اصلا قابل قیاس نیستن!

‎3-مهم ترين هدف جاه طلبانه تان براي عضويت در گروه مرگخواران چيست؟

خدمت کردن به ارباب و خب اینکه میخوام سیریوس بلک که ننگ خانواده است رو به سزای عملش برسونم و لوپین رو هم که زدن پسر منو منحرف کردن چششونو در ارم.

‎4-به دلخواه خود يکي از محفلي ها را انتخاب کرده و لقبي مناسب برايش انتخاب کنيد.

مالی چاقالو با اسانس همیشه بچه

‎5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهي قادر به سير کردن شکم ويزلي هاست؟

مگه میشه ؟ مگه داریم ؟

‎6-بهترين راه نابود کردن يک محفلي چيست؟

سرتاپاش رو غذا بمالیم بندازیمش جلو یه ویزلی !
جلوی در محفل غذا بچینیم تا دم کمینگاه اونوقت ویزلیه رو هم گیر اوردیم !

‎7-در صورت عضويت چه رفتاري با نجيني خواهيد داشت؟

هر روز بهترین چیز هایی که بخوان رو براشون فراهم میکنم و نمیذارم کسی بهشون کمتر از گل بگه !

‎8-به نظر شما چه اتفاقي براي موها و بيني لرد سياه افتاده است؟

هر چیزی که بخوای شبیه همون میشی و چون لرد سیاه هم بهترین و برترین چیز ها رو همیشه خواستن شبیه به اون شدن! مثل دامبلدور خوبه با اون دماغ کله غازی و پشمک های رو سر و صورتش؟

‎9-يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهید .

معلوم نیست لای اون پشمک ها چی گیر کرده پس برای مسموم کرن ویزلی های همیشه گشنه چیز خوبیه! مرلین رو چه دیدی شاید اصلا مردن !

امیدوارم که ارباب این افتخار رو نصیب من کنن که بتونم بهشون خدمت کنم

دوریای عزیز

هنوز زوده...تجربه شما کافی نیست. تجربه ایفای نقش...آشنایی با شخصیت خودتون و شخصیت های سایت. جو سایت و قوانین نوشته و نانوشته ایفای نقش.

اعضا همه می تونن ساده بنویسن. ولی کسی که می خواد عضو جبهه ای بشه باید متمایل به اون جبهه بنویسه. در این مورد، در این پست توضیح دادم.

برای حل این مشکلات، به کمی زمان احتیاج دارین.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۲ ۲۲:۲۰:۱۹

Tranquil Departure
,Out beyond ideas of wrongdoing and rightdoing
.there is a field. I’ll meet you there
*
.I believe in poems as I do in haunted houses
.We say, someone must have died here
*
You are NOT the main character in everybody's story
*
Il n'existe rien de constant si ce n'est le changement
*
Light is easy to love
Show me your darkness

پیام زده شده در: ۴:۳۱ جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶

Polly-Chapman

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۷:۲۴ جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
از من دور شو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 202
آفلاین
‎1- هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!

من مرگخوار بودم! ولی حیف دست تقدیر منو از این تقدیر دور کرد. ارباب نمی دونید الان چه رنجی متحمل می شم؟ الان من بدون روح زندگی می کنم. یک نیمه روح من دست شماست نیمه دیگه شو رو هم دیوانه سازا مکیدن.

‎2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟

همه چیزشون! الان شما دارید خودتون رو با دامبلدور مقایسه می کنید. استغفرالرباب! ارباب شما سیاهی رو ترجیح دادید، شما قدرت رو در دست هاتون حس کردید و ما رو به سیاهی دعوت کردید ولی دامبلدور همه رو به عشق دعوت می کنه.

خیلی چیزا! مثلا پس گرفتن اتاقم از لیسا، نزدیک بودن به آقای لسترنج، دزدیدن شونه لینی و از
همه مهم تر خدمت به شما.

هرماینی مو کموایی.

به هیچ وجه امکان نداره. مگه اون خندق بلاشون سیر مونی داره؟

اول با طلسم ایپریو کاری کنیم دوستشونو بکشن، بعد با طلسم کروشیو شکنجه کنیم و در آخر با طلسم آواداکداورا بکشیمشون.

بهترین رفتار ممکن. هر رو و هرشب ایشون رو تر خشک می کنم. نمی ذارم کسی از گل نازک تر بهشون بگه.

خب ایشون یکی از مجله های مربوط به ساحره ها رو خوندن و متوجه شدن که اگه دماغشو از بین بره و موهاشون بریزه خوشتیب تر و جذاب تر می شن. که البته هر کی ندونه خودتون بهتر می دونید ه بهترین سلیقه دنیا رو دارید.

‎9-يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهيد.

دم کنی و دستگیره، اسپاگتی، کموا برای لباس گرم زمستانی و هنوز هم بر این معتقدم که بهینه ترین استفاده ش دستمال توالته.

پالی

در این که گرگینه ارباب هستی شکی نیست. چه وقتی مرگخوار بودی و چه بعدش. چیزی که خیلی قشنگ بود این بود که هیچوقت رفتارت عوض نشد. همیشه سیاه و بسیار دوست داشتنی موندی. این خیلی قشنگ و برای من خیلی باارزشه.

خب...منتظرت بودیم! حتی خیلی قبل از این.

تایید شد.

بیا برو یه گوشه بشین. از رودولف هم فاصله بگیر. دستمال توالتم کمی زیاده روی بود. همون دستگیره و اینا کافیه.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۲ ۲۱:۳۷:۰۸
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۲ ۲۱:۴۱:۰۰

shine bright like a diamond!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۱۶ پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶

پانسی پارکینسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۰ یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۱:۳۴ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
اه سلام ای لرد بزرگ! من یه اصیل زاده و از گندزاده ها متنفرم! من خودم رو از اسلیترین میدونم و سالاز اسلیترین رو بهترین بنیانگذار و شما رو بهترین جادوگر میدونم. لطفا منو برای عضو شدن به گروهتون بپذیرید!

سلام. خوش اومدین! شما همونی هستین که برای ورود به اسلیترین اصرار می کردین!

برای قبول درخواست مرگخوار شدن، به چند چیز احتیاج دارم.

یکیش فعالیت ایفای نقش شماست. شما تازه عضو شدین و هنوز فعالیتی ندارین. من باید پست ها(نه پست!)ی شما رو بخونم که اولا بتونم درباره کیفیت کارتون قضاوت کنم و دوما میزان تقریبی فعالیتتون رو ببینم.
اعضای گروه ها باید سطح قابل قبولی(متوسط به بالا) داشته باشن که بتونن برای گروه مفید باشن.
شما هم به کمی تجربه ایفای نقش احتیاج دارین. به آشنا شدن با جو ایفای نقش. فوت و فن های اولیه. این که چه کاری رو در چه حدی می تونیم انجام بدیم.
ایفای نقش یعنی وارد یک نقش شدن. به جای اون نقش زندگی کردن. همه احساسات و علایقش رو قبول داشتن.
الان شما علاقه زیادی به گروه اسلیترین و مرگخوار شدن دارین. ولی آواتارتون کیه؟ هری پاتر! خب این جالب نیست.
اولا که پانسی دختره و هری پسر...و دوما این که هری پاتر سفید ترین شخصیت کتابه.
تمام اجزای ایفای نقش شما باید با هم هماهنگ باشن.

وقتی همه اینا انجام گرفت، برای دادن درخواست مرگخوار شدن، شما باید فرم مخصوص رو پر کنین. سوال های فرم رو می تونین تو دو سه پست قبل ببینین. مثلا در پست هکتور.

فعالیتتونو شروع کنین. با ایفای نقش آشنا بشین. با شخصیت های ایفای نقش آشنا بشین. شخصیت های کتاب به هیچ عنوان برای ایفای نقش کافی نیستن. شما باید شخصیت های سایت رو هم بشناسین. اگه نوشته هاتون ایرادی دارن برطرف کنین و سطحتونو بالا ببرین. اعضای زیادی هستن که می تونین ازشون راهنمایی بخوایین. نقد کننده ها...جادوکارهای ویزنگاموت. بعد اگه خواستین دوباره درخواست بدین. هنوز زوده! خیلی زود!

تایید نشد!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۶/۳/۱۸ ۱۴:۱۹:۰۶

•~|تو زندگی هیچ وقت خودتو نباز
همیشه به دنبال اسنیچ موفقیت باش
و بر روی آذرخش رویاهات پرواز کن|~•

پیام زده شده در: ۲۲:۵۰ چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۱۳:۲۵
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
فینیاس

جواب شما کمی طولانیه. برای همین در پستی جداگانه جواب می دیم.

نقل قول:
تو از فینیاس نایجلوس بلک میخای که با زبان خوش با تویه گند زاده حرف بزنه؟
از کجا می دونین گند زاده اس؟! شاید اصیل زاده نوشته باشه خب! آرامشتونو حفظ کنین.

نقل قول:
نمیفهمم کدوم احمق نفهمی این سوالات مزخرفو نوشته!
والا ما نوشتیم! ولی ایوان روزیه هم کمک کرد. نصف فحشا مال اونه. حقشه...سهمشه! بیاد ببره.

نقل قول:
دامبولی دیمبول
هووووم...جای بسی تفکر دارد!

بذاره رو درست بنویسین! اهمیت وافری داره.

شما خیلی تازه واردین!

پست کارگاه نمایشنامه نویسیتونو خوندم. خوب بود. بهتر هم می شین. ولی برای تایید در گروه احتیاج به دونستن خیلی چیزا داریم که سطح پست های شما فقط یکی از اوناس.

اولا باید فعالیت کنین. فعالیت در تاپیک های مختلف. که مثلا ببینیم شما سوژه ها رو چطوری پیش می برین. شخصیت پردازیتون چطوره...ایفای نقشتون ایرادی داره یا نه.
الان نقش شما یه نقش عصبانی و از خود راضیه. که مشکلی هم نداره. به نظر من بامزه اس.
باید با محدودیت های ایفای نقش آشنا بشین. مثلا دامبلدور رو دامبولی دیمبول خطاب نمی کنیم. دامبل هم خطاب نمی کنیم. همونطور که مثلا لرد رو کچل خطاب نمی کنیم! فرقی نمی کنه سیاه باشیم یا سفید. شخصیت ها رو همیشه باید در نظر بگیرین.طبق قدرت و میزان احترامی که بهشون گذاشته می شه و رفتاری که در کتاب دیدیم رفتار کنین. همین سلسله مراتب هستن که ایفای نقش رو جالب و جذاب می کنن. همین که شخصیت ترسوی توی کتاب واقعا ترسو باشه. نیاد این جا قهرمان بازی در بیاره.
ممکنه اینا رو خودتون هم بدونین و رعایت کنین و این "دامبولی دیمبول" مخصوص فرم بوده باشه. برای فهمیدن این موضوع، باید فعالیتتونو ببینم. باید چند پست ازتون بخونم که بفهمم ایفای نقشتون اشکالی داره یا نه.
از نظر سیاه نوشتن، فکر نمی کنم مشکلی داشته باشین.
به نظر می رسه شخصیتتونو بتونین خوب پرورش بدین. کافیه بدونین تا کجا پیش برین و کجا متوقف بشین.

فعالیت کنین. اگه خواستین دوباره درخواست بدین(چه با پر کردن فرم و چه بدون اون) که دوباره بررسی کنیم.

پیام زده شده در: ۲۱:۲۹ چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

فینیاس نایجلوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۸ سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۲:۲۵ شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶
از اصفهان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین

با زبان خوش هان؟ تو از فینیاس نایجلوس بلک میخای که با زبان خوش با تویه گند زاده حرف بزنه؟ تنها کسی که لایق احترام منه لرد سیاهه

دهن کثیفتو ببند گند زاده ی پست فطرت! تو چی فکر کردی که لرد سیاه رو با اون پیرمرد خرفت مقایسه میکنی هاااان؟؟؟!!!!

نمیفهمم کدوم احمق نفهمی این سوالات مزخرفو نوشته! خیلی دوست داشتم تو دوران مدیریتم تو هاگوارتز میدیدمت تا میدادمت دست مستخدم اون موقع! اره یاده یبار یه پسر گریفیندوری زیر شکنجه هاش جون داد. حالا تویه یه الف بچه جلوم نشستی دلیل خدمتم به اربابو میپرسی!!! واقعا که جای تاسفه. ولی برا اینکه احمق از دنیا نری میگم که میخام مرگخوار شم که گند زاده هایی مثل تورو بکشم

دامبولی دیمبول

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهي قادر به سير کردن شکم ويزلي هاست؟

به نظرم باید از سازمان جهانی بهداشت و داروی جهانی درخواست کمک کنن یکم از بودجه نیجریه رو براشون کنار بزاره

با یه افسنو برنده ضعیف سانت به سانت از نوک انگشتای پاشون شروع کنی به کندن تیکه های بدنشوت و وقتی ب کمرشون رسیدی بگی (اکسیو هرت) تا قلبشون کشیده شه بیرون بعد میتونی از خون تازه ی انسان تغذیه کنی

اندکی کمتر از رفتاری که با ارباب خواهم داشت

به نظرم فقط یه احمق نباید بفهمه که لرد سیاه موهاشو بخاطر جلوگیری از معجون مرکب از بین برده، و به نظرم دماغشون هم بخاطر جذبه و شباهت به مار از بین برده

‎9-يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهيد.

پارچه تنظیف / کهنه بچه / لیف حمام / چوبدستی پاک کن / سیم ظرفشویی

تایید نشد. توضیح در پست بعد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۶/۲/۶ ۲۲:۵۱:۱۹

به امید انقراض گندزاده های پست...

پیام زده شده در: ۱۳:۳۵ دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۱:۴۸ شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ناظر انجمن
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین

ارباب من تا همین دو روز پیش عضو بودم، آزمایشگاه هم داشتم. ارباب یهو اومدم دیدم در قفله منم گذاشتن تو پاتیل دم در.

ارباب سیاه بودن و هستن و خواهند بود ولی دامبل فقط دنبال اینه که یه شیشه عشق بگیره دستش خالی کنه تو چشم ملت.

ارباب هدف بازگشته. ارباب اتاقم، آزمایشگاهم... ارباب حشره کش تو صورت لینی خالی کنم.

آلبوس دامبلدور عشق ورزنده.

با شعار هر محفلی یک بوته پیاز، نفری یه نهال پیاز بدن بهشون.

یه هفته بدینش دست من معجون هام رو روش تست کنم.

ارباب من که عضو بودم. همون رفتار قبلی رو ادامه میدم یعنی ایشون رو در پاتیلی از معجون آرامش رها میکنم و هر روز براشون معجون صافی پوست درست میکنم.

معجون خوش تیپی هکتور رو میل کردن؟

استفاده در معجون پیری، فسیلی و مرگ.

ببندیمش به دسته پاتیل از بالای آتیش آویزونش کنیم معجونمون دم بکشه.

ارباب هیشکی برام طناب ننداخت از پنجره بیام تو.

همون بیرون جات بهتره! بمون بیرون هک...سعی کن خودتو با وضعیت موجود وفق بدی. جنبه های مثبتش رو ببین! بی هویت و بی تعلق بودن بهت میاد!

اگه بی تاثیر بود برو همون پاتیل غمتو بار بذار دم بکشه!

تایید نشد!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۵:۱۲:۳۳

ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!

پیام زده شده در: ۰:۲۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

آستوریا گرینگرس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۴ چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۳۴ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
از زير سايه ى ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 240
آفلاین

ترجيح ميدم دست تو دست سيوروس، جلوى نجينى راه برم، ولى ننگ محفلى بودن رو تحمل نكنم.
پ.ن: در ساليان دور ، در اتاق تسترالهاى مورد علاقه لرد سياه، انجام وظيفه ميكردم.

خب دامبلدور سفيده و چرك تابه و دائم بايد وايتكس ماليش كرد و كلا ريه ديگه واس آدم نميمونه، ولى لرد سياه، معلومه ديگه...گفتن نداره...!

كروشيو...! ميگن كروشيوى ارباب گله.. هركى نخوره خله !
درسته زيادم جاه طلبانه نيس.. ولى هدف مهميه ديگه.

ماندانگاس فلچر
دزدى رو ويلچر

اميدوارم يك روز براى رسيدن به اين هدف ، مجبور به خودخورى بشن.

خب...ميتونيم از بالا شروع كنيم:
ابتدا چشم هارا دراورده ، و جايشان را با گردو پر ميكنيم؛ سپس روده هارا براى طناب بازى، كليه ها را براى تغذيه تسترال ها و استخوان هارا براى خلال دندان نجينى، كنار ميگذاريم. ساير قسمت ها كاربردى نداشته، پس با كاه، پر كرده و به عنوان مترسك در مزرعه ريدل ها ميگذاريم.
پ.ن : در ادامه حتما به تسترال ها ، چايى نبات بدهيد.

نه...نه ! اين بخش رو لطفا نه...! جاى نيش هاش بعد ٤-٥ سال، هنوز رو بازومه...

يكى از قوانين نانوشته ميگه: ميزان خفنيت جادوگر، با ميزان موى او رابطه ى عكس دارد. به عبارت ديگر، موى كمتر، جادوى بهتر!
و در ادامه ، يه فرقى بايد بين لرد سياه و بقيه باشه يا نه ؟

اين همه سال چطورى زنده مونده به نظر شريفتون؟ حكم سپر رو داره براش.. اينقدر داكسى و امثالهم تو ريشش وجود داره كه طلسم و نفرين ها خود به خود دفع ميشه!
ولى خب ميشه ريشش رو تراشيد و براى تنبيه ازش استفاده كرد، مطمئنم از كروشيو كارساز تره...!

آستوریا!

چهره عوض کردی!

بیا تو...بیا ببینیم ماموریت خفن محرمانه طولانی بسیار سخت و طاقت فرساتو چطوری انجام دادی! بازگشت همه به سوی ماست.

تایید شد.

خوش بازگشتی!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۶/۱/۱۱ ۰:۲۹:۰۲

پیام زده شده در: ۱۷:۱۸ چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶

آدلاید مورتونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۹ جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۷ جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
از سرزمین تاریکی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
1- هر گونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخوران را با زبان خوش شرح دهیدـ
من سابقه زیادی در جادو ندارم!چیزی رو میخوام بگم که ممکنه باعث بشه که خوشتون نیاد ولی من یه موگل زاده ام!خیلی وقت نیست که فهمیدم دنیای جادوگرا وجود داره وقتی متوجه شدم که هری پاتر و دوستاش داشتن جادو میکردند و من اونا رو تهدید کردم که منو به هاگوارتز ببرند و با عنوان اصیل زاده وارد شدم.همه منو مسخره میکردند که هیچ چیز بلد نیستم و همیشه تنها بودم.من بخاطر شما میخوام وارد کارای بد بشم چون اعتقاد دارم که شما تنها کسی هستین که میتونید کمکم کنید!

2-به نظر شما مهم ترین تفاوت دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟
لرد توسط دامبلدور به هاگوارتز اومد و این دامبلدور بود که اونو پرورش داد ولی برخلاف نظر اون لرد اونو اصلا دوست نداشت و دوست داشت کارایی بکنه که دامبلدور رو ضعیف نشون بده.اما مهمترینش این بود که دامبلدور رو همه دوست داشتند اما لرد رو هیچکس دوست نداشت

3-مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخوارن چیست؟
توی جواب سوال اول نوشتم.
4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها را انتخاب کنید و لقب مناسبی برایش بگذارید.
هارمونی گرنجر:غرغرو خاله زنک

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟
همه عاشق هری هستن و بخاطر همین حاضرند هرجا هری باشه پولشونو خرج کنن

6-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
از خانوادش استفاده میکنیم
7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی خواهید داشت.
روی یه تکه گوشت عکس هری پاتر رو میذارم و میدم بخوره

8- چه اتفاقی برای بینی و موهای لرد سیاه افتاد؟
دماغ که داره یه دوتا سوراخ باقی مونده:| چون مرده بود بعد زنده شد قیافش همونجوری اسکلتی موند و گوشت دماغ نداشت و مو در نیورد:|
9-یک یا چند مورد استفاده از ریش های دامبلدور را شرح دهید. در صورت تمایل توضیح دهید.
😂😂😂اگه بزنتش باهاش میشه یه کلاه گیس درست کرد،میتونه انواع مختلف مدل ریش درست کرد،طناب بازی کرد

آدلاید عزیز

برای عضویت در گروه های سایت، احتیاج به تجربه دارین. شما تازه وارد ایفای نقش شدین و هنوز هیچ فعالیتی نکردین. باید فعالیتتونو شروع کنین که سطح پست ها و اشکالات احتمالیتون مشخص بشه.
عجله نکنین. خیلی چیزا هست که باید یاد بگیرین.
جو و قوانین ایفای نقش...
شخصیت های سایت...
چی بنویسیم، چطور بنویسیم، سوژه ها رو چطوری ادامه بدیم. چطور ایفای نقش کنیم.

هنوز خیلی زوده.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۶/۱/۹ ۲۳:۴۱:۰۷

Lora:you had a nightmare
Logan:do you have nightmares?
Lora:People hurt me
Logan:mine are different.I hurt people...
LOGAN MOVIE 2017
(XMEN)

پیام زده شده در: ۰:۵۲ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵

الیزابت امکاپا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۶ یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
از اربابم بترس!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
1- هر گونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخوران را با زبان خوش شرح دهیدـ
سابقه ای ندارم. ولی امیدوارم که سابقه دار خوبی بشم!

دامبلدور دنبال جادوی سفید وجادوی سیاه هم دست ارباب رو می بوسید

طلسم کردن تک تک محفلی ها

مالی ویزلی:عجوزه

شنل هر یرو می پوشن و جیب جادوگران وساحره هارو میزنن

اول با حرف حرصش بدیم سعی کنیم طلسم نخوره بهمون بعدشم یه اواداکاداورا شیک
توی تختم می تونه بیاد.بعد اینکه اگه شکار مناسبی پیدا شد حتما براش میگیرمش

بینی:نجینی جان کندنش؟
موها:خب مسلما ارباب علاقه ای نداره مثل دامبلدور هشت متر مو و بیست متر ریش داشته باشه پس اینجوری کرده!
9-یک یا چند مورد استفاده از ریش های دامبلدور را شرح دهید. در صورت تمایل توضیح دهید.
اممم از پنجره خونه ها بکشه بره بالا یا همون اسانسوری استفاده کنه.توش می تونه محفلی هارو قایم کن

سلامــ ببخشید که اینقدر عجله دارم وهی درخواست می دم ولی خب منو هزاربار دیگه ام از در بیرون بندازین از پنجره میام بازم ببخشید که اینقدر زودبت زود جوگیر می شم درخواست میدم😂

الیزابت عزیز

بعضی از اشکال ها بر طرف شده، ولی هنوز چند تایی باقی مونده. براتون تو پیام شخصی توضیح دادم. بخونین...سعی کنین.
شخصیت های نوشته های شما کمی بهتر شدن...با سوژه ها با احتیاط بیشتری برخورد می کنین. اینا نکات مثبت هستن. نکات منفی رو هم فکر می کنم از این مرحله به بعد بتونیم با هم برطرف کنیم. مخصوصا با این اشتیاق و علاقه ای که می بینم.

تایید شد.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ۰:۴۲:۲۷

زنده باد لردولدمورت

σŋℓყЯムvεŋ

پیام زده شده در: ۲۰:۳۲ جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵

مرگخواران

دلفی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۹ پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۲۳:۵۰:۰۶ چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
از گالیون هام دستتو بکش!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
مترجم
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 233
آفلاین
1- هر گونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخوران را با زبان خوش شرح دهید.
هعــــی! از بخت سفیدم نداشتم! (سیاهی یعنی بدی، بدی خوبه! پس سفیدی بده! خیلی پیچیده شد... )

اصلا قیاس شخصیت لرد سیاه با دامبلدور که کار نا به جاییه! ولی حالا که اصرار میکنید فرقشون در شجاعتشون بود! لرد سیاه از بروز و استفاده از جادوش نمیترسید اما دامبلدور ترسو بود و وقتی تو جوونیش خواست راه قدرت رو در پیش بگیره ترسید و نتونست ادامه بده...

خدمت کردن و ثابت کردن خودم به پدر بزگوارم لرد سیاه.

الستور مودی:قیچ روانی

یه قانون هست به اسم پایستگی گشنگی ویزلی ها که میگه: در یک سامانه بسته از ویزلی ها، گشنگی ویزلی از بین نمیره و به وجود نمیاد، بلکه از یک ویزلی به ویزلی دیگه منتقل میشه...
که نتیجه میگیرم قادر نیست خیلی خلاصه و مفید

محفلیا همینجوریشم نابود شده به حساب میان ولی در کل بهترین راه اینه که ویزلی ها رو گروگان بگیری بعد که حسابی گشنه شدن بقیه محفلی ها رو بریزی جلوشون

آخی گوگولی مگولـــــــی! یه عالمه تعریف میکنیم با هم، نجینی از خودمونه.
اتفاق؟ کدوم اتفاق؟ من که چیزی نمیبینم! لعنت به اونی که میبینه! لرد سیاه با این جلال و شکوه؟ چه مشکلی؟ خیلی هم زیبا و مد روزه اتفاقا...
یه محفلی هیچ وقت نمیتونه مفید باشه هیچوقت هیچوقت... خواستم بگم زمینو باهاش تِی بکشیم دیدم لای اون همه ریش یه چیزایی زندگی میکنه که بدتر زمین کثیف میشه دم عیدی!

خب در واقع خیلی جلوی خودم رو گرفتم که بیشتر پیشرفت کنم و بعد درخواست بدم ولی سیاهی انسان رو فرامیخونه!
امیدوارم در حد مکفی بود باشه ولی اگر هم نباشه، باکی نیست ادامه میدیم.

خب...ظاهرا سیاهی به موقع شما رو فرا خونده!

تایید شد.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۲۳:۰۲:۰۴

تصویر کوچک شده

A group doesn't exist without the leader

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.