هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس پيشگويي
پیام زده شده در: ۲۲:۰۸ یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۲

الادورا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۲ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۱۵ یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
از مد افتاد ساطور، الان تبرزین رو بورسه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 572
آفلاین
1. در صورتی که اجازه ی پیش بینی کردن تنها یک چیزی را داشته باشید، در چه رابطه ای خواهد بود. (5 امتیاز)

راستش اصن تو این مملکت هیچی قابل پیش بینی نیس که! در حدی که ما به کرامت رسیده ییم، اصن یه وضعیتی !!
با توجه به این مسئله، احتمالا چیزی که بخوام پیشبینی کنم قهرمان جام جهانی آینده س (تازه اونم به دلیل حضور ایران در جام جهانی چندان اعتمادی بهش نیست.... )

2. در آخر کلاس چه اتفاقی برای اما، دخترک دانش آموز افتاد؟ لحظه به لحظه بعد از نا پدید شدنش را توصیف کنید.(5 امتیاز)

بعد از ناپدید شدنش؟ قبل از ناپدید شدنش؟ یا در حین ناپدید شدنش؟

قبلش که خب خودتون سر کلاس بودین و دیدین چی شد ...تازه اصلا خودتون اینا(!) نقش کلیدی و استراتژیکی تو ناپدید شدن یارو داشتین. حالا ما نمیخواستیم رو کنیم ولی خب به هر حال...

در حین وقوع حادثه هم که خب ما داشتیم می دویدیم که جونمون رو برداریم و از کلاس بزنیم به چاک کلاس رو علیرغم میل باطنیمون به موندن و استفاده از وجود پر فیض استاد ترک کنیم و حواسمون نبود به اطراف...

بعدش اما! ... اول

نقل قول:
صدای جیغی از سمت نیمکت اما اومد. وقتی دانش آموزان سرشون رو برگردوندن، مشاهده کردن که نه تنها اما، بلکه میزشم نیست و از داخل درزها و ترک های سطح زمین دود بلند میشه.

سپس

نقل قول:
نگاه ها به سمت دافنه برگشت . دافنه حلقه دودی که به شکل قلب داشت به هوا میفرستاد قورت داد و سرش رو به نشونه ی «چرا اینجوری منو نگا می کنین؟ » و «من هرگونه نقش داشتن در تولید دود رو تکذیب می کنم» و چند نشونه ی دیگه * تکون داد.

در ادامه

نقل قول:
پانسی آب دهنش رو قورت داد و پاورچین پاورچین به سمت سوراخ ایجاد شده در محل نزدیک شد. کمی خم شد، کمی نگاه کرد، کمی آب دهنش رو قورت داد، کمی باز نگاه کرد، بعد رنگش مثل گچ شد و با سر افتاد همانجا که عرب نی...یعنی همانجا که اما غیب شد. و با هم به ابدیت پیوستند
بعد از اون بقیه با سرعت دو سانتی متر در دقیقه به محل نزدیک شدن و ضمن در آوردن دوربین ها و موبایل ها و دیگر ادوات مشنگی و غیر مشنگی برای تصویر برداری از این واقعه، مشاهده کردن که سوراخ از آشپزخونه عبور می کنه، دیگ قرمه سبزی زیرش رو شتلپ زیر می گیره، دفتر آرگوس فیلچ که طبقه پایین تری بوده رو پشت سر میذاره و ضمن رد کردن دخمه ها، به پی ساختمون می رسه و فونداسیون رو از بیخ مورد عنایت قرار میده

به عبارهٍ أخری، اما به صورت «سیر به خط مستفیم» (که به علت «اینرسی ذاتی اجسام» هست) به همراه میزش سقوط آزاد دلنشینی رو تجربه کرد.
دلیل این واقعه، استفاده غیر مجاز استاد از دیو آتش برای پخت قرمه سبزی و داغ شدن بیش از حد سطح زیرین میز اما، و فرسوده بودن بافت کلاس گزارش شده. عمدی یا غیر عمدی بودن این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی ست.

خبرنگار واحد مرکزی خبر، الا، ررررررررم!

*از توانایی های وی، سر تکون دادن به نشانه ی یه پاراگراف مفهوم گزارش شده.

3. با مراجعه به کتاب های پیشگویی، و انتخاب یک روش مناسب، رخدادی را در هفته ی آینده پیش بینی کنید.(10 امتیاز)

کتاب های پیشگویی روش هایی مثل رفتن به کما با درصد هشیاری زیر 5% ، خوردن قهوه ی تلخ قجری، مطالعه آمار کنکوری های 91 رو برای پیشگویی پیشنهاد میدن که به علت خطرناک بودن از انجامشون خودداری می کنیم.

این کتابها ضمنا انتخاب هایی مثل گوی بلورین، تفاله چای، کف دست، دل و روده ی ماهی، یا دود عود رو برای پیشگویی پیش پای ما میذارن. این روش ها به علت دمدگی و رنگ و رو رفتگی و خز شدگی، از همون اول از دور انتخابات رد می شن.

در ادامه به علت ناکامی ما در انتخاب روش مناسب یک فالگیر خبره اجیر کرده، ازش درخواست کردیم برامون چیزی پیشنهاد کنه، که اونم در اومدن درب ورودی عمارت بلک از پاشنه، به علت هجوم خیل عظیم خواستگاران رو برای ما پیشگویی کرد. تاثیر یک گالیونی که اول کار کف دستش گذاشتیم در این امر رو از بیخ و بن تکذیب می کنیم.

4. نبرد بین جبهه ی سیاه و سفید به چه نتیجه ای میرسه؟ (5 امتیاز)

کیف داستان اینه که به نتیجه ای نرسه، اگه قرار بود به نتیجه ای برسه که زندگی اساسا بی معنی می شد باو!
جبهه ی سیاه علیرغم میل باطنیش برای کردن حال سفیدیون(!) در قوطی، جهت حفظ هیجان زندگی و روی فرم نگه داشتن اعضا از در هم شکستن اونا خودداری می کنه و این نبرد تا ابد الدهر ادامه خواهد داشت!

5. یکی از راه های پیشگویی را که من نام نبردم رو نام ببرید و سپس روش انجامش را شرح دهید؟ (اینجا باید از خلاقیت خودتون استفاده کنید. مثال: پیشگویی به وسیله ی اشکال ابرها! مثلا اگه عکس چاقو باشه، به این معنی هست که یکی از دوستان به زودی ازتون دور میشه... و چندین اشکالش رو توصیف کنین.)(5 امتیاز)

پیشگویی به روش خراب کردن کتاب!

یه کتاب زیر دستمون میذاریم، به صورت کــــــــــاملا سهـــــــوی یه چیزی می ریزیم روش اگر هیچ بلایی سر کتاب نیاد نشونه ی بی عرضه بودن ماست! اگر نصف کتاب نابود شه نشونه ی کمی تا قسمتی عرضه داشتن ماست! اگر کل کتاب خراب شد آنگاه کتاب رو به صورت شانسی باز می کنیم ، یک صفحه ای رو رندوم نگاه می کنیم ببینیم چه شاهکاری زدیم روش . بعد می گردیم دنبال شکلی، چیزی...
مثلا ممکنه عکس سس مایونز افتاده باشه که نشونه ی حلول عید فطره :zogh: (داریم چشم بسته غیب میگیم، کار رو متوقف کرده، میریم یه اسفند برای خودمون دود می کنیم، بر می گردیم )
یا مثلا عکس خر افتاده باشه که نشون میده در کنکور مشنگی افتخار افرینی کردیم و برای انتخاب رشته بار خر آورده، باقالی بار کنیم!
اگر دسته گل افتاده باشه نشون میده فالگیر سوال بالا کمی تا قسمتی حق داشته
گاز پنج شعله، یخچال، دیگ، ملاقه، ماشین ظرفشویی و... نشونه ی شیش و هشت بودن اوضاع مالیه و نداشتن توان مالی برای جهاز است
پارو، جارو، پودر ماشین نشونه ی شروع سریال دودکش است!

و غیره...

پیام زده شده در: ۲۱:۳۶ جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۵:۰۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
1. در صورتی که اجازه ی پیش بینی کردن تنها یک چیزی را داشته باشید، در چه رابطه ای خواهد بود. (پیشبینی کردن اهداف والایی داره، بچه بازی که نیست)(5 امتیاز)

آخر تو زندگیت کامروا میشی یا نه؟ بدبخت و فلک زده میشی یا خوشبخت و شنگول؟ کلا آینده روشنه یا تیره؟

2. در آخر کلاس چه اتفاقی برای اما، دخترک دانش آموز افتاد؟ لحظه به لحظه بعد از نا پدید شدنش را توصیف کنید.(5 امتیاز)

از شواهد برمیاد که این دخترک دانش آموز شخصی پرخور و خوش اشتهاس! اما از اول تا آخر کلاس تمام تلاش خودشو به کار بسته بود تا اون بوی قرمه سبزی ای که از آشپزخانه ی واقع در زیر کلاس بلند میشد اونو برای بیرون جهیدن از کلاس وسوسه نکنه. بالاخره بعد از تلاشای فراوان اما برا جلوگیری از دنبال کردن بوی قرمه سبزی آخر کلاس چون دیگه قبلش خیلی تحمل کرده بود، صبرش به پایان رسید و تک تک اجزا و سلول های بدنش تجزیه شدن و بدون رضایت صاحبش(یعنی اما) و بدون دستور مغز، با دستور قلب سریعا به سمت کف زمین هجوم بردن و از لای زمین به سقف طبقه پایین که آشپزخونه س رخنه کردن و تنها دودهای حاصل از تجزیه ی این اجزا بر جای اومد!

اینکه چی شد صندلی هم همراش ناپدید شد هنوز بدست پژوهشگران ما در حال تحقیقه اما فعلا اینطور میگن که گویا علاقه ی شدید اما و تحمل به شدت بیشترش باعث ایجاد جرقه هایی تو چوبدستیش شده و اون جرقه ها باعث از بین رفتن میز شدن.

البته گروه دیگه ای از پژوهشگرا معتقدن که این علاقه ی اما در میز هم نفوذ کرده و اجزای میز هم همچون اجزای بدن اما برا رسیدن به قرمه سبزی به کف زمین حمله ور شدن.

و ما هم برای اینکه بتونیم ربطی بین دو نظریه ی متفاوت پژوهشگرامون بدیم میگیم که همون جرقه ها علاقه رو به میز منتقل کرده. اینطوری به هیچ کدوم از دو گروه برنمیخوره و همزمان از هر دو نظریه برا توجیه شما استفاده کردیم.
اینجا دنیای جادوییه و هرچیزی امکان پذیره پس این اتفاقا اصلنم عجیب نی!

3. با مراجعه به کتاب های پیشگویی، و انتخاب یک روش مناسب، رخدادی را در هفته ی آینده پیش بینی کنید.(10 امتیاز)

تو فال قهوه ی فردی(!) درختی رو مشاهده نمودم که چیزی مثل تبر وسطش فرو رفته و چیزی نمونده بود درختو دو نیم کنه. پیش بینی اینه که این شخص تو هفته آینده شکست عشقی میخوره!

مسلما پیروزی جبهه ی سیاه! چیزی جز این حتی در رویاها هم مشاهده نمیشه. ارباب لرد ولدمورت کبیر پرچم پیروزی رو بر پشت خودشون برافراشتن و سر تک تک محفلیا و امثالهم جلوشون افتاده و موزه ی " کله ی فرزندان سفیدی " بوجود میاد تا عبرت همه ی سفیدهای عالم گردد!

5. یکی از راه های پیشگویی را که من نام نبردم رو نام ببرید و سپس روش انجامش را شرح دهید؟ (اینجا باید از خلاقیت خودتون استفاده کنید. مثال: پیشگویی به وسیله ی اشکال ابرها! مثلا اگه عکس چاقو باشه، به این معنی هست که یکی از دوستان به زودی ازتون دور میشه... و چندین اشکالش رو توصیف کنین.)(5 امتیاز)

پیشگویی بوسیله ی طرز چیدمان منجوق های جادویی(همینجوری مینویسن؟)!

تو این پیشگویی که ظرف مخصوص به خودشو داره، تعداد زیادی منجوق میریزن و بعد طرف باید چشمشو ببنده و ظرفو کج کنه و منجوقا چندتا چندتا و نه یهویی از دهنه ی باریک ظرف بیرون میریزن و همزمان اون شخص باید ظرفو به اطرافم تکون بده و هراز گاهی پیشگوی اعظم هم تکونی به دست طرف میده و در نهایت وقتی منجوقا تموم میشه، پیشگو با دقت به شکل ایجاد شده نگاه میکنه و سعی میکنه و موجودات یا اشیا یا کلمات یا حروفی رو توش پیدا کنه و بعدم که با توجه به اشکال میگه چه اتفاقی میفته.

چون این منجوقا جادویی هستن همین دخالت دست پیشگو و البته حرکت ظرف توسط طرف باعث ایجاد شکلی میشه که واقعا معنی دار باشه و تشخیصش توسط پیشگو خیلی خیلی سخت و نیاز به تفکر عمیق و شاید توصل به تخیلات پیشگو() نشه!

مثلا اگه شبیه استخون شد یعنی یکی میمیره، اگه غنچه در اومد یعنی قراره کسی از نزدیکان بچه دار بشه. اگه ابر در اومد یعنی برکت تو زندگی و گشایش درهای فرج مرلینی و ... دیگه بسه دیگه!

سوال امتیازی: تا به حال فال گرفته اید؟ یا چیزی را پیشگویی کردین؟ چگونه؟ آیا این اتفاق افتاد؟ کی؟ با کی؟ ...امممم...شرح دهید.

خیر! بله! چطوری؟ مثلا هوا ابری بوده لطف کردم فرمودم که قراره بارون بیاد! و یک پیشگویی تبدیل به اتفاق همیشگی شده و اون اینه که هروقت مشنگ همسایه مون ماشینشو بشوره مطمئنا روز بعد یا نهایتا چند روز بعد بارون میاد و تمام زحماتش بر باد میره. مرلین بده صبر به اوشون!

پیام زده شده در: ۱۲:۱۹ سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۲

پادما پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۱ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳
از چادر سرخ پوستى
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 271
آفلاین
1) این که در آینده چه بلایی سر جادوگر ها می آید.
2)شما جن های خانگی شیطانی را به مدرسه راه دادید و آن ها زیر طندلی او را سوراخ کردن و به آشپز خانه بردند و برای نهار پختند.
3)من با استفاده از گوی بلورین پیشگویی می کنم که هفته ی آینده هوا مهی است پس یعنی کسی در هفته ی آینده خواهد مرد.
4)هیچی بابا اینقدر باهم می جنگند و همدیگه را می کشند که فقط جبه ی بی رنگ ها می ماند.
5)اگر ظرفی را شکسدید و به تیکه های بزرگ تقسیم شد یعنی عضوی از بدنتان را از دست می دهید.
اگر پودر شد همان لحظه خواهید مرد.
6) من بعضی وقت ها لحظه هایی از آینده را خواب می بینم.

به ياد قديما

پیام زده شده در: ۸:۲۴ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین

1. در صورتی که اجازه ی پیش بینی کردن تنها یک چیزی را داشته باشید، در چه رابطه ای خواهد بود. (پیشبینی کردن اهداف والایی داره، بچه بازی که نیست)(5 امتیاز)

دوست دارم بدانم در اشپزخانه هاگوارتز یا پناهگاه چه غذایی درست می شود.

ما داشتیم از کلاس می رفتیم اما امد پیش شمابعد یه اوادا روش رفتین ما برگشتیم دیدم هیچی نبود.

من از سیاره ب 612و خ511 نتیجه گرفتم هفته ایند شورش بزرگی علیه وزارت درست می شود ودوباره کارگاهان حمله می کنند به شورش کنندگان.

به برد جبهه سفید .
اینقدر این دوتا جبهه جنگ می کنند در طالع که من سفید برگزیدم.

پیشگویی اینترنتی
اگر صفحه باز نشد می میرید.اگه خواب رفتی درحال بز کردن صفحه می میری.اگه صفحه نصفه باز شد اوادا می خوری می میری-اگه درحال باز کردن صفحه رایانه خاموش شد به درک واصل می شی.

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۲۳:۳۰ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
با سلام به پرفسور دابز

در مورد چیزهای کلی و آینده نسل ساحره و جادوگر. فرضا اینکه چه کسی بر ما مسلط میشود و او از چه جبهه ای است، سیاه است یا سفید؟ و اینکه در نبرد بین خیر و شر و سیاه و سفید و تاریکی و روشنایی کدامیک پیروز میشود و امثال این موارد. حتی آینده کلی جادوگران در این سیاره و یا کل جهان. در کل، موارد جهان شمول و کلی. ولی از پیش بینی آینده شخصی خودم اجتناب خواهم کرد چون انگیزه و امید انسان را ممکن است بگیرد و کسی چه میداند شاید همین پیش بینی باعث بشود آن اتفاق رخ بدهد و اگر آن پیش بینی را فرد جادوگر نداند به تلاشش ادامه بدهد و به هدفش برسد! بنابراین نتیجه میگیریم استفاده از پیشگویی مثل چاقوی دو لبه است و بسیار خطرناک.

با توجه به اینکه شما گفتید به موقعیت کلاس توجه کنیم و اینکه کلاس پیشگویی در بالاترین قسمت برج مدرسه جادویی ما یعنی هاگوارتز واقع است نتیجه میگیریم که آن دختر یعنی "اما" که تصادفا یا عمدا هم اسم شما هم هست بصورت کمپلت همراه با میزش از درزها و ترک های کلاس به پایین فرو رفته و در حال سقوط، انواع و اقسام افکار وحشتناک و نزدیک به مرگ به سراغش می آید. سقوط وحشتناک و یک باره او به همراه میزش در کنار پیشگویی ای که او از پرفسور دابز در ذهنش داشت همه و همه دست به دست هم میداد تا او در مدت زمانی که در حال سقوط از بالاترین قسمت برج بسیار بلند هاگوارتز بود مرگ را در برابر چشمانش ببینید... و در نهایت او در پایین ترین قسمت برج درست روبروی دفتر معاون مدرسه یعنی استرجس پادمور پخش زمین شد و ... در روزها و سالیان بعد همه روحی سفید را میدیدند که چند روز یک بار از بالاترین قسمت هاگوارتز به پایین شیرجه میزد و درست در جلوی دفتر معاونت مدرسه به زمین سقوط میکرد و در زمین فرو میرفت.

در کتاب های پیش گویی روش هایی چون پیشگویی بواسطه قدرت درون که ذاتی است و فقط در بعضی افراد خاص نهادینه شده، پیشگویی از طریق حرکت سیارات و ماه و همینطور ابرها، پیشگویی از طریق رمل و اسطرلاب، پیشگویی از طریق گوی بلورین و مواردی دیگر ذکر شده که بنده پیشگویی از طریق گوی بلورین را انتخاب کردم. همانطور که میدانید در این نوع از پیشگویی باید از قدرت تمرکز درونیمان کمک بگیریم و اشکال و تصاویری که در گوی مشاهده میکنیم را تفسیر کنیم. چیزی که من با تامل زیاد در گوی دیدم این بود که دو منطقه وجود داشت و در بین آن ها یک دریاچه بود. در یک طرف عده ای سوار بر جاروی پرنده و اژدها بودند و با خوبی و خوشی تفریح میکردند و در سمت دیگر دریاچه عده ای کاملا رسمی با کت و شلوار و لباس های رسمی دیگر قرار داشتند که هیچ گونه نشانی از جادو نداشتند و دل نگران بودند. تفسیر من این است که طبق این بینش و دیدم، مملکت ما جادوگران در هفته آینده دستخوش تحول خاصی نمیشود و آرام و خوب به فعالتش ادامه میدهد اما مملکت مشنگ ها دستخوش تغییری بزرگ میشود یعنی یکی از مسئولان ارشدشان میرود و مراسم تحلیف مسئول جدیدی برگزار میشود.

به این نوع از پیشگویی ها پیشگویی چند مجهولی میگویند که سخت ترین نوع پیشگویی و تابع عوامل مختلف است. پیش بینی من این است که اگر پسر هری پاتر سنگ احظار مردگان که یکی از سه یادگار مرگ بود را در جنگل هاگوارتز پیدا کند و بوسیله آن بتواند روح لرد ولدمورت را به جهان فانی برگرداند با راهنمایی او میتواند پدرش را از تخت به پایین بکشد و خودش با قدرت تاریکی جایگزین او و یکی از ادامه دهندگان راه لرد ولدمورت و منشا اتحاد مرگخواران باقی مانده شود. اما همانطور که گفتم این پیشگویی چند مجهولی است یعنی اولا مشخص نیست پسر هری پاتر به آن قسمت از جنگل ممنوعه که پدرش سنگ را در نبرد آخر انداخته برود و یا خیر و اگر برود، آن سنگ را پیدا بکند و یا خیر و اگر پیدا بکند اشتباهی انجام بدهد و مسئولان مدرسه متوجه بشوند و سنگ را معدوم بکنند و یا خیر و همینطور صدها مجهول دیگر که ممکن است داستان را صد و هشتاد درجه برگرداند و یا طبق پیشگویی پیش برود.

نقل قول از پرفسور دابز:
نقل قول:

برای مثال، من امروز با در نظر گرفتن دو سیاره ی ژوپیتر و مارس، به این نتیجه رسیدم امروز شخصی به اسم اما در این اتاق به سختی جان میدهد.

پس یکی از راه های پیشگویی در نظر گرفتن حرکت سیارات است. در این نوع از پیشگویی اولا باید از نجوم هم اطلاعات درخوری داشت ثانیا از نیروی جادویی درونی پیشگویان برخوردار بود که بتوان با تجزیه و تحلیل حرکت سیارات و همینطور ماه پیشگویی انجام داد. این نوع از پیشگویی را سانتورها نیز انجام میدهند. اگر بخواهم بیشتر توضیح بدهم در این نوع از پیشگویی که اتفاقا مشکل و تخصصی میباشد باید به حرکت تک تک سیارات به صورت منفرد توجه کرد و بتوان آن ها را تحلیل کرد و گذشته از آن حرکت سیارات را بصورت دو به دو یا سه به سه و همینطور تصاعدی به طرف بالا را تحلیل نمود و در نهایت حرکت کلی سیارات که بتوان در آخر از آن نتیجه مورد نظر را گرفت. گذشته از آن باید حرکت ماه که نزدیکترین و جادویی ترین قمر زمین میباشد را نیز لحاظ نمود و در کنار آن پیشگویی ها قرار داد. فرضا اگر مریخ موازی مشتری قرار بگیرد و ماه نیز در آن شب به نیمه رسیده باشد این سه تاثیری را بر هم میگذارند که در نتیجه آن در آن شب ممکن است انسان های کاملا بی آزار حرکاتی کاملا غیرقابل پیش بینی و حتی جنایت انجام دهند. به این نیرو نیروی شوم سه گانه نیز میگویند.

سوال امتیازی: تا به حال فال گرفته اید؟ یا چیزی را پیشگویی کردین؟ چگونه؟ آیا این اتفاق افتاد؟ کی؟ با کی؟ ...امممم...شرح دهید.

بله. یک بار در عنفوان کودکی ناخوداگاه حس کردم نیرویی بر من مستولی شد که از درونم نشات میگرفت و آن نیرو کمک کرد آمدن و رفتن چیزی را پیشگویی کنم. آن حالت هرگز تکرار نشد و البته این اتفاقات شخصی و محرمانه و غیرقابل گفتن هستند و نمیتوان بیشتر توضیح داد چون اولا ارزشش از بین میرود ثانیا ممکن است توهمی بیش نباشد و بقیه را منحرف کند و یا حتی درست باشد ولی بقیه برداشتی شبیه توهمی پوچ از آن داشته باشند و فرد تعریف کننده ضایع بشود.

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۷ ۰:۰۹:۲۸

پیام زده شده در: ۱۵:۲۸ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۲

بارتی کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۵ شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۲۱ شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از خانه ریدل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 121
آفلاین
یعنی باید اینجا پروفسور صدات بزنم؟!

پیشینی میکنم فردی که فقط به من اجازه یک پیشبینی رو داده چطور شکنجه بشه و بمیره باحال تره!(به شرط اینکه اوون فرد ارباب و یا شما نباشید!)

من یه چیز رو نفهمیدم!چرا اون دختره هم اسم شما بود؟!چـــــــی؟!به خاطر جو دادن به کلاس؟!چون میخواستید وقتی پیشگوییتون رو مطرح میکنید ملت فک کنن شمایید و...؟!آها...باشه گرفتم!

باید اعتراف کنم که مرگ اون دختر تقصیر من بود!بله مقصر من بودم!
حب کلاس دقیقا روی آشپزخونه اسلی قرار داره...منم قبل از حاضر شدن سر کلاس واسه افطار کله پاچه ی آدم بار گذاشته بودم و یادم رفته بود شعله رو کم کنم!در نتیجه غذا سر رفت و سوخت.و چون اما دقیقا جایی که اون زیر،دیگ غذا بود نشسته بود،با نیمکتش تبخیر شد!
دودی هم که در اطراف محلی که اما نشسته بود،مشاهده میشد دو دلیل داشت:
1-تبخیر اما و نیمکتش(که از اونجایی که خون لجنی بود،کلی خسارت وارد کرد)
2-دود حاصل از سوختن کله پاچه!

به دلیل آلودگی هوا نمیشه از گزینه ابر استفاده کرد.همچنین قهوه تالار تموم شده وکسی تو این گرما قهوه نمیخوره!از روی ستاره ها و صور فلکی هم حوصله شو دارم و نه اینکه شب ها ماشاالسالازار آسمون پر از ستاره ست!
به این ترتیب تک تک راه های استاندارد حذف میشن و به این نتیجه میرسیم چون روش مناسبی برای پیشگویی پیدا نشده،اتفاق خاصی نمیوفته!

از اونجایی که سفیدا اعتقاد راسخ و اینا رو دارن و رولینگ هم کلا اکسپلیارموس رو پسر خودش میدونه و اینا،اگه رولینگ بخواد پیشگویی کنه بدون معطلی سفیدا پیروز میشن.ولی اگه من و کلا مرگخوارا پیشگویی کنن خودمون پیروز میشیم دلیلشم که معلومه! اما اگه خود سفیدا پیشگویی کنن بازم ما پیروز میشیم ولی چون نمیخوان کم بیارن میگن مساوی شده!

خواب!
بله،خواب!روش کار اینجوریه:

یه سری اطلاعات رو از زیر زبون طرف میکشی بعد میری که بخوابی!قبل از خواب معجون نگرانی میخوری و میخوابی!وقتی که خوابی باید نگران آینده طرف باشی.اگه سالازار بخواد،آینده شو تو خواب میبینی.اگه نخواد،نمیبینی!در صورت ندیدن باید طرف رو دست به سر کنی و یا یه سری چرت و پرت تحویلش بدی!

البته روش دیگه ای هم وجود داره که همین چند روز پیش یادم دادید و گفتید که فقط آشپزهای خون خوار و مثل من و شما همه چیز پز از این روش پیشگویی اطلاع دارن و چون یه رازه نمیتونم بگم روش کارش رو!اینکه اول چیزی رو که میخوایید بپزید(مثلا یه انسان!)انگشت اشاره دست چپش رو قطع میکنید بعد تو آب توی دیگ که کاملا جوش اومده میندازید.بعدش شاهرگش رو میزنید و سه قطره خونی که اول خارج میشهرو تو پاتیل میریزید و بعد با ساطور خونی همش میزنید.اونوقت ورد "آشپزیوس آنسانیوس گولاخیوسیوس" رو میخونید.بعدش میبینید که چطوری اون انسانی رو که میخوایید بپزیبد رو میشه باحال و خفن و خوشمزه پخت!

فال! فال! نه تاحالا از این کارا نکردم!

ولی پیشگویی رو هزار بار انجام دادم.یکی شم همین چند روز پیش با خودتون بود!بله همون آدم بدبخت که قرار بود بپزیمش و نمیدونستیم چجوری...همونی که کله پاچه شد و سوخت...همون آلت قتل اما !!!

چگونه ش رو که سوال بالا توضیح دادم!اتفاقم افتاد و معلوم شد باید تبدیلش کنیم به کله پاچه!کی رو هم گفتم که چند روز پیش!با کی هم،با خود شما بود دیگه!...امممم...شرح هم نمیخواد چون خودتون اونجا حضور داشتید!

به یاد اما دابز!

I'm bad.And that's good
I'll never be good.And that's not bad

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۱۵ شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲

پانسـی پارکینسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۷ جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۰:۰۷ شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 37
آفلاین
1.در صورتی که اجازه ی پیش بینی کردن تنها یک چیزی را داشته باشید، در چه رابطه ای خواهد بود. (پیشبینی کردن اهداف والایی داره، بچه بازی که نیست)(5 امتیاز )
عمل، رفتار و نظر بقیه در شرایط مختلف و در قبال کارهام! این چیزیه که همیشه دوس دارم پیشگویی کنم چون باعث میشه بدونم چی تو سرشون میگذره و در کل بتونم کنترل اوضاع رو به دستم بگیرم، به عبارتی همه چیو در جهتی که میخوام پیش ببرم!

اما علاقه ی بسیار زیادی به قرمه سبزی داشت زیر کلاس هم که آشپزخونه بود تصمیم میگیره با یک نقشه ی زیرکانه کلاس رو بپیچونه و بره آشپزخونه ولی هیچ راهی به ذهنش نمیرسه تا اینکه به طور اتفاقی متوجه میشه که مزائیکی که میزیش روش قرار گرفته یکمی بالاتر از سطح اون یکی موزائیکای کلاسه پس شروع میکنه به ور رفتن باهاش.
با پاش محکم روش فشار میده، مشت میزنه وکتابشو پرت میکنه روش که در این لحظه همه بر میگردن نیگاش میکنن اونم یه دو نقطه دی نثارشون میکنه و باز به تلاشش ادامه میده تا اینکه آخرای کلاس که دیگه داشت نا امید میشد یهو یه پر از سقف کنده میشه(!) میاد میوفته رو موزائیک. یهو زمین دهن باز میکنه و اما رو میکشه تو یه تونل تاریک و پر گرد و خاک و اما تا میاد خودشو جمع کنه با سر میره تو دسگ قرمه سبزی... شاهدا میگن اون روز تو ظرف غذای خیلیا مو پیدا شده ولی دلیلش مشخص نبوده چون جنا ی اشپزخونه که مو ندارن...! و البته این اتفاق هم نتونست از علاقه ی اما به قرمه سبزی اندکی کم کنه!
هفته ی بعد تو این روز یک میلیون وهزارو هفصد و پنجاه و شیش نفر و نیم در دنیا میمیرن و دو میلیون سه هزارو شیصدو هشتاد و نه نفر به دنیا میان.
پای دامبلدور میپیچه به ریشش و با مخ میره تو زمین.
به مورفین پیشنهاد کار میشه تو ناسا.
کافیه یا بازم بگم؟! بگم؟ بگم؟

زندگی واقعی مثل کتابها و افسانه ها نیست که همیشه سیاهی نابود میشه و سفیدی و عدالت برقرار میشه. عمل نشون میده که تنها با دروغه که میشه دنیا رو اداره کرد اینکه آدمها کارایی انجام میدن که ازشون متنفرن تا با پولش چیزایی رو بخرن که نیازی بهش ندارن به دنبال منفعت خودشونن و حرفایی رو میشنون که دوس دارن بشنون اونا دوس دارن بشنون سفیدی پیروز شده و ما هم همینو بهشون میگیم اما اون پشت، کار خودمونو میکنیم. این چیزیه که هر پیشگوی ماهری میدونه، در باطن و عمق هر مساله ای سیاهی غالبه میدونه.

فال قهوه البته این نوع قهوه ای که من ازش استفاده میکنم بعد تحریما دیگه وارد نشد کل دیاگونو زیر و رو کردم حتی بوش باعث خمر و مستی میشه کمیابم که هست واسه همین باید خیلی کم ازش استفاده بشه ...
به اندازه ی یک هشتم قاشق چای خوری از این قهوه دم میکنیم بعد نوشیدن فنجون قهوه رو بر میگردونیم روش شکر میریزیم(اینجا قند پیدا نمیشه) یکم که گذشت فنجونو دوباره بر میگردونیم توشو نیگا میکنیم و علائم رو میخونیم.
همین دیروز یکی خواست براش این فال رو بگیرم عکس یه خط بود که تهش یه پله بود یه نفرم وسطش دراز کشیده بود. خط ینی راه سرنوشت و پله میزان عمره یه نفرو نشون میده، اینکه شخص وسط پله دراز کشیده بود نه ته پله یعنی خط عمرش او وسط تموم میشه و جوون مرگ میشه... حالا نمیدونم چرا طرف با شنیدن فالش دپرس شد

خب همین چند وقت پیش بود تو هوای بهاری حیاط هاگوارتز داشتم قدم میزم که گفتم بذار فال دست بگیرم فال دست چیه؟ خوب دستتو میاری جلو موقعیت هوا رو بررسی میکنی که قراره باد بیاد طوفان بیاد و از این قبیل مسائل... که یهو یه قطره آب افتاد کف دستم. جلل خالق! همینجا بود که فهمیدم قراره بارون بیاد هوا هم داشت ابری میشد فقط کسی با هوش و ذکاوت اصیلی زاده ای مثل من میتونست اینو بفهمه و باید در کمال مسرت و افتخار عرض کنم که بله! بارون بارید و هوا واقعا عالی شد.. با کی بودم؟! چی؟ معلومه که تنها بودم ما از اون خانواده هاش نیستیم.

میشناسی مارو

پیام زده شده در: ۱۷:۴۷ شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین

دوست دارم بتونم پیش بینی کنم که وقتی میخوام یه حرفی رو بزنم تا فقط اعصاب و حال یه نفرو خوب کنه، یا توجهشو جلب کنه باید در چه زمینه ای باشه. ابدا دوست ندارم به نیت بهتر کردن حال کسی اعصابشو خرد کنم!

همچنین بدم هم نمیاد که بتونم پیشگویی کنم که وقتی دارم اس ام اس میدم به یکی یا زنگ میزنم بهش( جادویی باید باشه؟ئه؟! دارم جغد میفرستم یا با پودر پرواز تماس میگیرم ) در دسترس هست یا نه
اصلا احساس خوبی نیست وقتی یکی از اعضای خانواده جوابتو بدن!

اما با درد و رنج بسیار محو شد. اول انگشت سبابه ی دست راستش محو شد و خون پاشید بیرون. بعد سایر انگشتاش محو شد و دوباره خون پاشید بیرون. در این مرحله قلم اما از دستش افتاد روی میز و صدا داد.
بعد دست راست از بازو کامل محو شد و چون یه مدت قبلش قلب محو شده بود دیگه خون با فشار زیاد نپاشید بیرون. بعد دست چپ محو شد. بعد هر دو پا، بعد تنه و در نهایت سر.و بعد تمام اجزای جدا شده و همچنین میز به علت برخورد تکه های دست چپ اما به چوبدستی ش به دود تبدیل شدن.
این اتفاق به دلیل این بود که قبل از ورود به کلاس، سر میز صبحانه یکی از بچه ها "پودر فروپاش" ریخته بود توی آب پرتقال اما در حالی که فکر میکرد شکره.
لازم به ذکره که این اتفاقا همه ش زیر یک ثانیه رخ داد

آقا من با مراجعه به کتاب "پیشگویی پیشرفته برای رز های کلافه شده از دست خواهر برادر های بزرگتر" و بررسی فال قهوه ی خواهر بزرگترم متوجه شدم که هفته ی آینده میاد و از من عذر خواهی میکنه

بر طبق پیشگویی های من با گوی بلورین، برای پایان این جنگ دو راه وجود داره که هر دو راه به جایی ختم میشه که جنگ بی نتیجه به نظر بیاد از بیرون!
راه اول اینکه همینجور یکی یکی از اینور و اونور می میرن اعضا، اعضای جدید میان جاشون. خب این جوری تا ابد جنگ ادامه داره.
راه دوم اینکه توی نبرد نهایی عین فیلم های هندی هر دو گروه آوادا رو میگن و هر دو نابود میشن.
شخصا به راه اول تمایل بیشتری دارم!

یکی از راه های جالب و خیلی خاص پیشگویی، پیشگویی با حبابای هوا زیر آبه.
در این راه سر کسی که میخواین درباره ش پیشگویی کنین رو میکنین زیر آب، بعد از حبابایی که میاد بیرون می فهمین توی آینده ش چه خبره.
این حبابا ممکنه به راست متمایل باشن یا چپ یا بالا یا پایین و هر کدوم ممکنه کره ی کامل باشن یا شبه کره.
و این زبون 8 حرفی برای پیشگویی کافیه تعداد حرفاش هم کم نیس، کامپیوتر قربونش برم زبونش دو حرفه کلا

چیزی را پیشگویی کردین؟ چگونه؟ آیا این اتفاق افتاد؟ کی؟ با کی؟ ...امممم...شرح دهید.

بعله بعله
من دیروز از مامانم یه سوال پرسیدم. درسته که پیشگویی برای آینده ی خیلی نزدیک سخته، ولی من موفق شدم به درستی پیشگویی کنم که مامان الان جواب میده
و اینکه کلا من پیشگوی خفنی هستم

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۹ شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲

گیلدروی لاکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۸ جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
از شبنم عشق خاک آدم گِل شد...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین

این که آینده ی این مملکت با وجود یه وزیر چیز کش می خواد به کجا برسه...واقعاً واسم سواله!

ابتدا رفت توی یه تونل وحشت پر از سوکس... چنتا سوکس رفت تو حلقش گلاب به روتون بعدشم بالا آورد اون تونلو کلا به گند کشید...تونل که حالش به هم خورد اما کوچولو رو تف کرد تو دستشویی دخترونه بعدش دیگه رفت حموم و این حرفا که دیگه صحنه سانسور شد نتونستم ببینم شرمنده!

هفته ی بعد قراره سیستم پروفسور اما دابز منفجر بشه و ما دانش آموزا یه نفس راحتی بکشیم. ان شاءالمرلین تعالی...یعنی میشه؟

خب باید برای پاسخ دادن به این سوال بریم سر پیشگویی از روی رنگ ها...این دو تا جبهه با هم می جنگن می جنگن تا این که در نهایت با هم قاطی میشن انجمن جبهه ی خاکستری به وجود میاد با نظارت لرد پرسی و پر از تایپیکای مزخرف.

پیشگویی از طریق فال قهوه...ابتدا قهوه رو تا آخر می خوریم...بعدش دو حالت داره:
یا حالت تهوع داری یا نه...اگه داری دو حالت داره:
یا تو قهوه سم بوده که به زودی عزرائیل میاد سراغت یا اینکه توش سم نبوده یعنی مرض از خودته که بعدش میری سنت مانگو
حالا اگه حالت تهوع نداشتی دو حالت داره:
یا سمی که تو قهوه بوده دیر اثر میکنه که بازم به زودی یه ملاقات خصوصی با عزرائیل داری یا اینکه تو قهوه سم نبوده که می تونی با خوبی و خوشی به زندگیت ادامه بدی.

فال که تا دلتون بخواد...دیوان یه مشنگ به نام حافظ...این شعرش اومد:
آن کس که به دست جام دارد...سلطانی جم مدام دارد

تا آخرش که خوندم دیدم هیچ ربطی به حال و هوای من نداره فهمیدم باید شعرو تغییر بدم اینطوری:
آن کس که به دست وام دارد...در بورس دو صد سهام دارد
اوقات فراغتش زیاد است...ده دیش به پشت بام دارد
همواره سری درون سایتِ...سه نقطه و دات کام دارد!
بر دیدن فیلم‌های سیما...البته هم التزام دارد
ویلای فراخ! در لواسان...که مرغ و خروس و دام دارد
آنجا همه روزه با نگارَش ...دیم دام دارادام دارام دارد

که البته این شعر با حال و هوای امروز ما کاملا مرتبط بود!

ما سزاواران قدرتیم نه شیفتگان خدمت

ملقب به مرگخوار الشعرا ، از جانب جناب لرد

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۲۶ شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲

مینروا مک گونگالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۹ پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۰:۵۹ پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۲
از کلاس تغییرشکل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 116
آفلاین
در اینده چکاره میشم و در اینده برام چه اتفاقایی میوفته وچه شکلی میشم

طبق گفته ی پرفسور به سختی جان داد ومرد خدایش بیامورزد اون توسط نیمکتش طلسم شد واب شد رفت در زمین نیمکتش توسط فردی که دشمنش بود طلسم شده بود
مرگ اون را به همه ی باز مانده هاتصلیت می گم

افزایش 1% قیمت طلای ماگل ها وتورم وبال رفتن قیمت لبنیات

طبق معمول سفید ها میبرن همیشه همین طوری بوده نیازی به پیشگویی نیست .

5. یکی از راه های پیشگویی را که من نام نبردم رو نام ببرید و سپس روش انجامش را شرح دهید؟ (اینجا باید از خلاقیت خودتون استفاده کنید. مثال: پیشگویی به وسیله ی اشکال ابرها! مثلا اگه عکس چاقو باشه، به این معنی هست که یکی از دوستان به زودی ازتون دور میشه... و چندین اشکالش رو توصیف کنین.)(5 امتیاز) اگر قیچی بود یعنی وزیر جادو را میخواهند ترور کنند اگر شبیح شیر بود یعنی گریفندور در جام کوییدیچ برد اگر دیوانه کننده بود یعنی الفاتحه و صلوات داری میمیری .
فال خون: این فال یکی از کارامد ترین فال هاست روش خون کسی که می خواهید فالش را بگیرید را در پاتیل ریخته کمی استخوان کلاغ مو گربه دم اسب دندون شیر و مو تک شاخ را در پاتیل ریخته هم میزنیم وبعد می گوییم اینده را نشان بده بعد میتوانیم اینده ان کس را در پاتیل ببینیم . بسیار اسان

بله در زمستان بودیم باران کم امد امسال گفتم کمبود اب در انتظارمون است همون هم شد واصلا هم سوپرایز نشدم از حرف سازمان اب که گفت صرفه جویی کنید.

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

نشان سازمان حمایت از ساحره ها =

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.