هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۲۳:۴۴ جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۸۵

برودریک بودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۹ یکشنبه ۷ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۰۷ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 39
آفلاین
ها سلام رئیس! خوبی؟ چیزه ، من شاید فردا این کلاسم تشکیل نشه ، گفتم که اگه تشکیل نشد بازرسای محترم منو نترکونن!!...

کاری باری؟
قربونت ، یا حق!

یه قسمت پستت ویرایش شد...منظورت از فردا چند دقیقه دیگس؟من گفتم یکی دو روز قبل نه چند دقیقه! چون استاد سربزیری!!! هستی اینبار عفو میشی...موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۴ ۰:۰۰:۰۱
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۴ ۰:۰۴:۲۰

<خالی خواهد بود ، برای همیشه>

پیام زده شده در: ۲۱:۳۹ جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۸۵

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
نقل قول:

جوزف ورانسكي نوشته:

اول اینکه این حرفتون کامل صحیحه که نباید به پستهای طولانی امتیاز بیشتری داد.اکثر بچه ها همینطورن و فکر میکنن اگه زیاد بنویسن امتیازشون بیشتر میشه و از نظر من کوتاه نویسی همراه با دقت در جواب از همه مهمتره
دوم این امتیازی که اشتباها اضافه شده باید توسط بازرس گروه (راجر دیویس) در تاپیک شرح امتیازات کم بشه.
و سوم اینکه یکم پاراگراف بندی رو رعایت میکردی چشم مام درد نمیگرفت
ممنون از توضیحتون

به خاطر اينكه يه پروژه براي دانشگاه سرم ريخته بود هنوز اين هفته وقت نگاه كردن به نمرات رو نداشتم! ممنون كه خودت اطلاع دادي!

!

پیام زده شده در: ۱۷:۰۳ جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۸۵

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
با سلام ، درباره ي اينكه من پست ها رو نمي خونم بايد بگم كه كاملا اشتباه مي كنيد . به دليل اينكه من تمام پست ها رو با دقت مي خونم ولي شما خودتون گفتيد كه من به پست كوتاه آرتور ويزلي 20 امتياز دادم ولي به پست بلند سامانتا ولدمورت 18 امتياز دادم . دوست عزيز ، اينجا كلاس انشا كه نيست من وجبي نمره بدم . من پست آرتور رو خوندم و با توجه به كوتاه بودنش متوجه شدم كه مطالب خوبي در اون وجود داره . ولي اينو اعتراف مي كنم كه به دليل اينكه در حالي كه داشتم پست سامانتا رو مي خوندم بايد از خانه مي رفتم اون پست رو كمي بي دقت خوندم و بعد هم به خاطر بي دقتي خودم به سامانتا امتياز كامل رو دادم . در مورد عكس هم بايد بگم كه اشتباه از من بوده چون وقتي پست جديد آرتور رو در كلاس خوندم مقاديري قاطي كردم و 20 امتياز اشتباهي به ايشون دادم . بنابراين از مدير گرامي خواهش مي كنم كه اين 20 امتياز رو از گريفيندور كم كنن . اگر لازمه امتياز هاي ديگري هم گريفيندور كم بشه من اعتراضي ندارم به دليل اينكه حق با شماست و من بايد درباره ي آرتور دقت بيشتري مي كردم . در مورد اين هم كه گروه برتر انتخاب كردم اين بود كه ديدم گريفيندور داره در دو جلسه بالاترين امتياز ها رو به دست مياره و به همين دليل اين گروهو به عنوان گروه برتر اين دو كلاس انتخاب كردم . اگر اسليترين يا ريونكلا و هافلپاف هم در امتياز هاي كلاس من اول ميشدن بهشون عنوان گروه برتر رو ميدادم و براي من كه در مقام يك استاد بايد بي طرف باشم هيچ فرقي نداشت . اگر بي طرف نبودم به خاطر اشتباه در پست سامانتا مي گفتم پست زده شده و همينه كه هست . اگر بيطرف نبودم براي يك سوال كه درش اشتباه تايپي داشتم به همه امتياز كامل اون سوال رو نمي دادم . در مورد تشخيص ندادن پست دوم و سوم از هم آرتور هم بگم كه من پست درست رو خوندم و بهش نمره دادم فقط وقتي پست سوم رو ديدم فكر كردم كه عكس مال جلسه ي دومه و به اشتباه به اون 20 امتياز دادم كه از مدير تقاضا كردم از گريفيندور كم كنن . در صورتي كه جوابهام قانع كننده نبود بهم اطلاع بدين تا بالافاصله استفاي خودم رو تقديم كنم .
با تشكر ، جوزف ورانسكي

اول اینکه این حرفتون کامل صحیحه که نباید به پستهای طولانی امتیاز بیشتری داد.اکثر بچه ها همینطورن و فکر میکنن اگه زیاد بنویسن امتیازشون بیشتر میشه و از نظر من کوتاه نویسی همراه با دقت در جواب از همه مهمتره
دوم این امتیازی که اشتباها اضافه شده باید توسط بازرس گروه (راجر دیویس) در تاپیک شرح امتیازات کم بشه.
و سوم اینکه یکم پاراگراف بندی رو رعایت میکردی چشم مام درد نمیگرفت
ممنون از توضیحتون

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۳ ۱۸:۲۲:۵۶

[

پیام زده شده در: ۱۶:۲۶ جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۸۵

توبیاس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۰ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۵
از پیش پدرخوانده
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 294
آفلاین
به نام خدا
نمیدونم
شاد به مخم زده باشه ولی میخوام تغییر گروه بدم
درسته
ولی دیدم که استاد درس تاریخ جادوگری هستم و باید یک جانشین برای خودم انتخاب کنم
و از اون طرف دیدم میخوان عضویت در ایفای نقش رو سخت کنن
خوب من هم دست بهکار شدم و دوست عزیزم اینیگو ایماگو قبول کردن که به جای من اون دو جلسه ای رو که مونده تدریس کنن
خوب اگه مشکلی هست من سراپاگوشم...

من مشکلی با استاد جدید ندارم میتونه بیاد درخواست بده ولی قبلش مطمئن بشو که تصمیم درستی گرفتی و مدیران این اجازه رو به شما میدن یا نه.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۳ ۱۸:۱۱:۵۷

فقط فروم وجود دارد و کسانی که از زدنش عاجزند

[b]فقط اسل

پیام زده شده در: ۲:۳۷ جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۸۵

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
سلام دوباره خدمت مدیر گرامی!
من بالاخره راز این مشکل آقای ورانسکی رو پیدا کردم!!!!
ایشون به صورت زیر امتیاز دادن:

نقل قول:

امتيازات جلسه ي دوم كلاس تغيير شكل :

گريفيندور :
مرلين كبير : 30 امتياز ( به علت پست بسيار عالي )
آرتور ويزلي : 40 امتياز ( به علت پست خوب و 20 امتياز به دليل عكس )
دارن اليور فلامل : 19 امتياز ( به علت اشكالات كوچك )
فايرنز : 28 امتياز ( به علت پست بسيار عالي )
ابوالهول : 14 امتياز ( به علت پست متوسط )
جيني ويزلي : 16 امتياز ( به علت پست متوسط )
پرسي ويزلي : 30 امتياز ( به علت پست بسيار عالي )
جرج ويزلي : 25 امتياز ( به علت شركت دائم در كلاس و پست خوب )
پروفسور پي ير برنا كورد :‌ 18 امتياز ( پستي كامل ولي داراي اشتباه )
پروفسور سينيسترا : 10 امتياز ( به علت پست ناقص )
سارا اوانز : 23 امتياز ( به علت پست خوب )
...
..
.

همین طور که میبینید ایشون پست آرتور ویزلی رو پست خوب فرض کردن و گفتن به خاطر عکس 20 امتیاز میگیرد! ولی این عکس کجاست الان معلوم میشه!!!.....
ایشون پست کوتاه و مختصر آرتور ویزلی را 20 امتیاز دادن و پست سامانتا رو به اون بلندی و کامل تر از ایشون 18 امتیاز داده!!! ولی این از روی قصد نبوده بلکه ایشون اصلا به طور کل در سوالات خود نیز اشتباه کرده...
یعنی ایشون در جلسه ی دوم تکالیف آرتور ویزلی رو ندیدن و تکالیف جلسه ی سوم آرتور رو خوندن ( در تکالیف درس سوم عکس قرار دارد ) و امتیازش را در جلسه ی دوم اعمال کردن که اصلا سوال کاملا فرق داشته!

خوب نتایجی میشه گرفت که ایشون اصلا پست های گریفندور رو نمی خونن و فقط از روی طولانی بودن و یا نبودنش امتیاز میدن مگرنه هیچوقت یک استاد سوالی که خودش داده است را نمی تواند اشتباها با سوال جلسه ی بعد قاطی کند؛ نتیجه ی بعدی اینه که این شکلی نمیشه!!!!! باید رسیدگی بشه! اخه فقط پست آرتور نیستش اگه ببینین فکر کنم یکی یا دو تا گریف دیگه باشن که ایشون تکلیف جلسه ی سومشون رو منظور کردن!

فکر کنم با همچین کاری که صورت گرفته از گروه ایشون امتیازی باید کاسته شود به دلایل زیر:
1- امتیاز دادن بیش از حد تعیین شده ( 30 امتیاز! ) به یک دانش آموز
2- نخواندن پست های هم گروهی خود و تشخیص ظاهری آن
3- تشخیص ندادن سوالات جلسه ی دوم و سوم از هم
4- تکرار اشتباه خود در چند دانش آموز دیگر
و...

فکر کنم به قدر کافی دلیل باشه که از ایشون امتیازی کم بشه.
البته یک نکته ای هستش که من شک داشتم ولی می گم: این استاد در کلاس خود بهترین گروه را انتخاب کرده که هیچ استادی این کار رو انجام نداده ولی ایشون چون گروه گریفندور بهترین بودن آن را انتخاب کردن و امتیاز جداگانه ای قائل شدن ....( که البته اشتباها به جمع کل اضافه نکردن! )
خوب اینم جزء سوء استفاده های استادان از مقام خود برای منفعت گروه است و بی اخطار نخواهد ماند!

امیدوارم قضاوت صحیحی به عمل بیاید.

نکته*: درست است که من بازرس استادان گریفندور نیستم ولی می تونم اشتباهات رو که به چشم خودم میاد رو اعلام کنم ، همون طور که یک دانش آموز هم می تواند.

( پروفسور ورانسکی من قصد هیچ توهینی رو ندارم و فقط طبق قوانین اشکالات موجود را پیدا کردم )

با تشکر
← بازرس عالی رتبه ی هاگوارتز :مارکوس فلینت →

من منتظر پاسخ جوزف در این تاپیک هستم..ممنون

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۳ ۱۲:۲۴:۱۳

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۲۲:۳۸ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۵

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
با سلام خدمت مدیریت هاگوارتز!پروفسور عزیز من در کلاس آقای جوزف ورانسكي به دانش آموزی برخوردم که 40 امتیاز گرفته بود و گویا 20 امتیاز رو فقط به خاطر عکس دادن! که البته من عکسی رو ندیدم که در پست ایشون باشه!

نقل قول:
( به علت پست خوب و 20 امتياز براي عكس )

ولی خوب من نمی دونم چجوری عکس به دست ایشون رسیده ولی در هر حال آیا استاد مجاز به امتیازی به یک دانش آموز بدهد که بالاتر از ماکزیموم امتیاز دهی باشه!؟؟؟!!!
البته سوال جهت اطلاعات دیگر استادان هم باید باشه چون شاید اونا هم بخوان امتیاز بیشتری به یکی از اعضا بدن ولی چون توی قوانین ننوشته ناچارن نمی دن!

در آخر هم باید این رو ذکر کنم که من فقط برای رفع افکار خودم اطلاع دادم و قصد توهین به پروفسور عزیز را نداشتم!

با تشکر
بازرس عالی رتبه ی هاگوارتز

امتیازا فقط تا سقف 30 باید داده بشه نه بیشتر

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۲ ۲۲:۵۷:۰۷

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۱۶:۳۵ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۵

ژرمانیا پندلتونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۶ دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۰۹ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 76
آفلاین
پروفسور كوييرل عزيز
سلام
ببخشيد كه توي اين چند روز اخير خيلي مزاحم شدم . پرسي ويزلي تكاليف جلسه دوم را در اين جلسه ( جلسه سوم) زده است . آيا من مي تونم تكاليفش را قبول كنم ؟ لطفا انتخاب را به عهده خودم نگذاريد ! خودتان بگيد كه قبول كنم يا نه ؟

با تشكر

ژرمانيا پندلتون(راونكلاو)

من اگه میخواستم خودم بگم میرفتم قانون مینوشتم که اجازه دارید یا نه ولی این مورد رو به خواست اساتید قرار دادم.هر تصمیمی گرفتید من موافقم.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۲ ۱۹:۳۲:۴۴

Only[size=x-large]Raven

دعا كنيد كه المپياد نجوم قبول بشم!

پیام زده شده در: ۱۲:۱۰ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۵

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
پروفسور كوييرل عزيز ، من تا آمدم كه براي كلاسم پست بزنم فهميدم اي دي اس الم تمام شده و كار نمي كنه . همون پستي رو هم كه براي اطلاع زدم با هزار التماس موبايل آي ميت يكي رو قرض گرفتم تا فقط خبر بدم كه نمي تونم تدريس كنم . فرداش كه كلاسمو تدريس كردم . خواهش مي كنم از گريف امتياز كسر نكنيد .

منظورت برای ده بهمن هست؟ چون قبلا یه بار امتیاز کم شد دفعه دوم کم نمیشه...موفق بشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۲ ۱۲:۱۸:۲۷

[

پیام زده شده در: ۰:۵۰ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۵

ژرمانیا پندلتونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۶ دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۰۹ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 76
آفلاین
با سلام
ساعت پيام من براي تدريس جلسه سوم نجوم و اخترفيزيك ساعت 23:59:50 نوشته شده كه درست است. مخواستم بدونم كه آيا امتيازي از من كسر ميشه يا نه؟ ( 10 ثانيه تا ساعت 12 شب مونده!)

با تشكر

ژرمانيا پندلتون

نه امتیازی کسر نمیشه

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۲ ۱۲:۰۷:۲۷

Only[size=x-large]Raven

دعا كنيد كه المپياد نجوم قبول بشم!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۳ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
ببخشید!من اصلا قصد هیچ دخالتی دارم.ولی وقتی ریموس عزیز دوباره امتیازات رو اعشاری داده است لازم نیست اخطاری به او داده بشود!؟
----------------------
در ضمن من نمیدونم چرا حرفهای کوییرل عزیز را متوجه نمیشم.منظورتون این هست که روزای قبل از موقع کلاسمون اجازه داریم تدریس کنیم!؟

خب بازرس برای چی گذاشتم اونجا که به نوع امتیاز دهی نگاه کنه و در صورت لزوم امتیاز کمکنه

من کی گفتم روز قبل از تدریس اجازه دارید پست بزنید...من گفتم اگه احتمالا نتونستید در روز تعیین شده تدریس کنید یه روز قبلش در دفتر مدیریت اطلاع بدید نه اینکه دو سه ساعت قبل

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۰ ۱۷:۲۸:۱۴

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.