هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۷:۴۵ پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵

آماندا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۰ یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۵:۵۵ چهارشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۰
از همه جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 225
آفلاین
1- هر گونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخواران را با زبان خوش شرح دهید.
متاسفانه سابقه ای ندارم.

2- به نظر شما مهم ترین تفاوت دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟
شاید اینکه دامبلدور سر تا پا مو و ریش بود ولی ارباب نه مو داشت نه ریش داشت.

3- مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟
خدمت به لرد سیاه.

4- به دلخواه خود یکی از محفلی ها را انتخاب کنید و لقب مناسبی برایش بگذارید.
همچنان پای آرتور ویزلی،موقرمزی هستم ولی اینم هست: دامبلدور، پشمک حاج عبدالله!

5- به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟
احتمالا چون دامبلدور مدیر هاگوارتزه از بچه های هاگوارتز پول قرض میگیرن البته از یکی شنیدم تازگی ها زدن تو کار پشمک فروشی!

6- بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
چون خیلی ضعیفن فقط کافیه یه کروشیو بزنیم بهشون حتی اواداکداورا هم لازم نیست.

7- در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی خواهید داشت؟
رفتار عالی! (خیلی کوتاه و خلاصه)

8- چه اتفاقی برای بینی و موهای لرد سیاه افتاد؟
درمورد مو باید بگم از دست هری پاتر حرص خورد اخرش موهاشون ریخت و درمورد بینی احتمالا زیادی بینیشون عمل کردن (مد روزه)

9- یک یا چند مورد استفاده از ریش های دامبلدور را شروح دهید. در صورت تمایل توضیح دهید.
پرفسور بازی - یه لباس گرم توی زمستون.

سلام من دوباره اومدم. نمیدونستم باید دوباره این سوالات بنویسم یا نه برای همین نوشتم

آماندای عزیز

فرم رو یک بار کافیه پر کنین. ولی باز بهتره که در صورت درخواست مجدد، فرم قبلی رو کپی کنین(یا اگه خواستین جوابی رو عوض کنین این کار رو انجام بدین) که درخواستتون کامل تر بشه.
پست های شما خیلی بهتر شدن. هنوز اشکالات کمی از نظر شخصیت پردازی دارن. ولی نکته های مثبتی هم دارن که نمی شه ندیده گرفت. فکر می کنم اشکالاشونو بتونیم با هم حل کنیم.

تایید شد.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ ۱۵:۰۴:۴۸

پیام زده شده در: ۲۱:۵۶ چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵

الیزابت امکاپا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۶ یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
از اربابم بترس!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
سلام حقیقتا من انتخابم این گروهه.
من سعی کردم فن نویسیم رو بهتر کنم.نمی دونم از نظر شما الان می تونم عضو گروه بشم یانه هرچند خودم خوب می دونم خیلی جای پیشرفت دارم

الیزابت عزیز

جای پیشرفت رو که هممون داریم. حتی کسی که از روز اول این جا بوده.
شما هم همیشه جای پیشرفت دارین.
ولی برای رسیدن به سطح یک مرگخوار هنوز جای کار دارین. البته منم امکان زیادی برای بررسی پست های شما نداشتم. چون بعد از درخواست قبلیتون فقط دو پست ایفای نقش ارسال کردین. همونا رو خوندم. یکی خیلی ضعیف بود. و یکی نسبتا قابل قبول تر...ولی هنوز نه...
شما خیلی باید به سوژه ها و شخصیت ها مسلط تر بشین. شخصیت های شما هنوز شخصیت های کتابن. نه سایت! اونم بطور خیلی محدود. شخصیت ها باید قوی بشن. با سوژه ها و روش های پیش بردنشون باید بیشتر آشنا بشین.

عجله نکنین...زوده! خیلی زوده.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ ۰:۰۵:۱۵

زنده باد لردولدمورت

σŋℓყЯムvεŋ

پیام زده شده در: ۲۳:۳۹ سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵

الیزابت امکاپا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۶ یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
از اربابم بترس!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
1- هر گونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخوران را با زبان خوش شرح دهیدـ
سابقه ای ندارم. ولی امیدوارم که سابقه دار خوبی بشم!

2-به نظر شما مهم ترین تفاوت دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟
دامبلدور دنبال جادوی سفید وجادوی سیاه هم دست ارباب رو می بوسید

3-مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخوارن چیست؟
طلسم کردن تک تک محفلی ها

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها را انتخاب کنید و لقب مناسبی برایش بگذارید.
مالی ویزلی:عجوزه

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟
شنل هر یرو می پوشن و جیب جادوگران وساحره هارو میزنن

6-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
اول با حرف حرصش بدیم سعی کنیم طلسم نخوره بهمون بعدشم یه اواداکاداورا شیک
7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی خواهید داشت.
توی تختم می تونه بیاد.بعد اینکه اگه شکار مناسبی پیدا شد حتما براش میگیرمش

بینی:نجینی جان کندنش؟
موها:خب مسلما ارباب علاقه ای نداره مثل دامبلدور هشت متر مو و بیست متر ریش داشته باشه پس اینجوری کرده!
9-یک یا چند مورد استفاده از ریش های دامبلدور را شرح دهید. در صورت تمایل توضیح دهید.
اممم از پنجره خونه ها بکشه بره بالا یا همون اسانسوری استفاده کنه.توش می تونه محفلی هارو قایم کنه

الیزابت عزیز

یکی از بزرگترین اشتباهات تازه واردا، عجله برای عضویت در گروه هاست.

این گروه ها هدف دارن...فعالیت دارن. شما باید اونقدر در ایفای نقش یاد بگیرین و جا بیفتین که بتونین به پیشبرد این اهداف کمک کنین.

الان شما درخواست عضویت محفل دادین. رد شده. بلافاصله درخواست عضویت در گروه مرگخوارا رو دادین. این به من می گه که برای شما فرقی نمی کنه که سیاه باشین یا سفید!
و برای من خیلی فرق می کنه که برای شما فرقی بکنه که سیاه باشین یا سفید!
یعنی خیلی مهمه.

ایفای نقش یعنی همین. شما شخصیتی انتخاب می کنین و اونو شکل می دین. الیزابت یه شخصیته. هنوز جا نیفتاده. هنوز نمی شناسیمش. لازم نیست خاص باشه. لازم نیست خارق العاده باشه. ولی باید تکلیفش با خودش روشن باشه.
شما یه شخصیت رو در دنیای جادویی تصور کن. ممکنه امروز بخواد محفلی بشه و فردا مرگخوار؟
طرف یا باید جاسوس باشه...یا اتفاق خیلی بزرگ و مهمی براش بیفته(مثل اسنیپ) که اینجوری تغییر رویه بده.
برای همینه که شما اول باید ایفای نقشتون رو تقویت کنین. الیزابت رو بشناسین و به بقیه هم بشناسونین. الیزابت باید تصمیم بگیره می خواد چه جور آدمی باشه. سیاه و سفید بودن دو نقطه مقابل هستن. نمی تونی به هر دو علاقه داشته باشی.

برای همین اولین کاری که باید انجام بدی اینه که برای الیزابت اخلاق و رفتار مشخص و ثابتی در نظر بگیری. مثلا اگه فضوله، همیشه فضول باشه. اگه شروره همیشه شرور باشه. طبق همین اخلاق و رفتار هم می تونه تصمیم بگیره که می خواد مرگخوار بشه یا محفلی.

در مورد نوشته هاتون!

شما اول راهین. ایراد هاتون باید بر طرف بشن. استعدادهاتون رو باید کشف کنین. بعضی ویژگی هاتون باید تقویت بشن.

من همیشه به اعضا توصیه می کنم کوتاه بنویسن. می گم تا وقتی دلیل خاصی برای طولانی شدن پست وجود نداره، کوتاه بنویسین.
ولی پست های شما زیادی کوتاهن. اونقدر کوتاه که نمی تونه کار خاصی انجام بده. نمی تونه وظیفه ای رو ایفا کنه.

اشکالات همه پست هاتونو نمی تونم این جا بگم. ولی ایرادهای اساسی دارن. که با توجه به تازه کار بودن شما خیلی عادیه. با کمی فعالیت و تلاش برطرف می شه.
شما هنوز نمی تونین سوژه ها رو درست پیش ببرین. هنوز نمی تونین صحنه ها رو درست توصیف کنین. اینا مهارت هایی هستن که با خوندن پست های دیگران و نوشتن، به تدریج یاد می گیرین. اشتباهات تایپی زیادی دارین.
اولین توصیه ای که می تونم بهتون بکنم اینه که فعلا سعی نکنین تغییری در سوژه ها ایجاد کنین. هنوز برای شما زوده. داستان رو همونجوری که هست فقط کمی جلو ببرین. عوضش نکنین!
شخصیت ها رو باید بشناسین. چون موقع نوشتن مجبورین ازشون استفاده کنین. شخصیت های کتاب به هیچ عنوان کافی نیست. شما باید شخصیت های سایت رو بشناسین. از پست های ایفای نقش...و از چت باکس.

به جای استفاده بیش از حد از دیالوگ، صحنه ها رو توصیف کنین. دیالوگ کافی نیست. حداقل نه برای شما. می شه پستی نوشت که سراسر دیالوگ باشه. ولی برای این کار به کمی مهارت احتیاج دارین.

خلاصه این که شما راه درازی در پیش دارین. راهی که می تونین با تلاش خیلی سریع طی کنین...یا آروم و به تدریج. ولی مسیر زیبا و شیرینیه که همه ما یه موقعی طی کردیم. هدف داشتن چیز خوبیه. این که گروهی رو انتخاب کنین...و برای ورود به اون گروه تلاش کنین. قدر این موقعیت رو بدونین. مثلا شما الان کلی انگیزه و هدف دارین که من ندارم!

پست ها رو بخونین...هم بهتون کمک می کنه شخصیت ها رو بشناسین و هم کمک می کنه کم و بیش با سبک و نوع پست زدن آشنا بشین و کم کم نقاط ضعف و قوت خودتون رو هم کشف کنین.

به تعداد رد شدن درخواست هاتون اهمیتی ندین. خیلی از بهترین مرگخوارا و محفلی های فعلی بارها و بارها درخواستشون رد شده.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۴ ۰:۱۶:۲۰

زنده باد لردولدمورت

σŋℓყЯムvεŋ

پیام زده شده در: ۲۰:۳۱ پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵

ریونکلاو، مرگخواران

لیسا تورپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۶ چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۹:۱۱:۱۷ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از من فاصله بگیر! نمیخوام ریختتو ببینم.
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 539
آفلاین
من رفتم فعالیت کردم اومدم.قبلا فرم پر کردم.
میشه بیام یا برم بیشتر فعالیت کنم؟
قبلا هنوز نمیدونستم مرگخوار بشم یا محفلی اما الان تصمیم گرفتم.

لیسا

فعالیت لازم نیست بیشتر باشه. کافیه کیفیت داشته باشه و در حد قابل قبولی مستمر باشه.
راستش وقتی جمله های حاکی از تردید شما رو خونده بودم، تصمیم گرفته بودم قبول نکنم!
برای من خیلی مهمه که کسی که وارد گروه می شه واقعا این گروه رو بخواد.
همیشه معتقد بودم عضو باید دنبال گروه باشه، نه گروه دنبال عضو.
پست هاتون ایراد خاصی ندارن. نقطه تردید برای من هنوز همینه که نکنه همون روحیه "فرقی نمی کنه سیاه باشم یا سفید" رو حفظ کرده باشین.
ولی وقتی می گین تصمیمتون رو گرفتین، منم راه رو براتون باز می کنم که تصمیمتون رو ثابت کنین.

موارد دیگه ای هم هست که خصوصی می فرماییم!

تایید شد.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ ۰:۴۰:۵۳
ویرایش شده توسط لیسا تورپین در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ ۰:۴۵:۴۵

قهر،قهر،قهر تا روز قیامت!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۸ پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵

آماندا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از همه جا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
1- هر گونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخوران را با زبان خوش شرح دهید.
متاسفانه هیچ سابقه ای ندارم.

2-به نظر شما مهم ترین تفاوت دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟
دامبلدور خیلی خل بود ولی ارباب ماشالله خیلی عاقل بود؛به افتخار ذهن عاقل ارباب یک کف مرتب

نابودی محفل ققنوس و خدمت به لرد سیاه.

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها را انتخاب کنید و لقب مناسبی برایش بگذارید.
آرتور ویزلی، مو قرمزی

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟
ریش دامبلدور پشمک میکنن میدن بخورن! (منم نمیدونم این چه روش احمقانه ایه ولی محفلین دیگه، چی میشه کرد؟)

6-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
اینا انقدر نابود شدن که حتی با یک کروشیو کوچولو هم نابود میشن چه برسه به اواداکداورا.

7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی خواهید داشت.
رفتار خوب مثلا براش موگل پلو درست میکنم که خیلی دوست داره و خیلی کارای دیگه.

بینی: احتمالا رفته پیش یه جراح بینی که مشنگ بوده خب خودتون هم که میدونید این مشنگ ها چیزی سرشون نمیشه و به احتمال زیاد بینی ارباب بیش از حد عمل کرده!
موها: یا از دست هری پاتر موهاشون ریخته یا از روغن موی اسنیپ زدن به موهاشون البته الان بی مویی خیلی مد شده
9-یک یا چند مورد استفاده از ریش های دامبلدور را شرح دهید. در صورت تمایل توضیح دهید.
همونطور که توی جواب سوال 5 گفتم پشمکش میکنن میدن ویزلی ها بخورن البته به درد اینم میخوره که الکی ادای مرلین در بیاره که مثلا چقدر باهوشه

میدونم لرد سیاه عمرا نمیذاره یه تازه وارد تازه کار عضو ارتش پر ابهت و قدرت مندش بشه ولی باور کنید خیلی به دردتون میخورم! اگه نذارید عضو مرگخوار ها بشم میرم فعالیت میکنم که پیشرفت کنم و دوباره درخواست میدم اگه نذاشتید دوباره همین کارو میکنم تا زمانی که بالاخره بذارید عضو مرگ خوار ها بشم (از دستم خلاص نمیشید!)
و اینکه میدونم همین هفته ی پیش بود که پرسیدم چقدر باید فعالیت کنم ولی دیگه نتونستم جلوی خودمو بگیرم، شرمنده

آماندا

تازه کار بودن اهمیتی نداره. تو مدت کم، با فعالیت کم هم می شه جا افتاد.

پست های شما هنوز خیلی خامن. خیلی اشکال دارن که باید برطرف بشن. اگه اشکالاش کم و جزئی بودن همین جا می گفتم. ولی زیادن!
شاید بگین خب اجازه بدین من وارد گروه بشم، بعدا اشکالامو بر طرف می کنم.
داخل گروه ماموریت داده می شه. ماموریت های گروهی و انفرادی. شما باید به سطحی برسی که بتونی از عهده انجام این ماموریت ها بر بیای. وگرنه عضویتت در گروه معنای خاصی نخواهد داشت.
جو ایفای نقش جو خاصیه...باید با پیچ و خم هاش آشنا بشی...با قوانین گاها ناگفته! مثلا همین "دامبلدور خل بود"...این یه اشکاله! ما همچین چیزی نمی گیم. ایفای نقش یعنی شخصیت خودتو بشناسی. شخصیت های دیگه رو هم بشناسی. و درست رفتار کنی. درست نقشت رو ایفا کنی.
شما رفتار مرگخوار ها رو زیر نظر بگیر. چرا هیچکدوم نمی رن مثلا تو چت باکس بگن:" هی دامبل خل...چطوری؟". ایفای نقش محدودیت هایی داره. اینا رو باید کاملا یاد بگیرین. چون بعد از ورود به گروه، علاوه بر خودتون، من هم خودمو مسئول کارای شما می دونم.
این که گفتین در صورت رد شدن باز هم تلاش می کنین حرف خیلی قشنگی بود.
این که نتونستین جلوی خودتونو بگیرین و درخواست دادین هم کار مضری نبود. حداقل این جوری می فهمین اشکال کار کجاست و روی همون قسمت کار می کنین.
کمی رک بهتون می گم. خیلی جای کار دارین. خیلی باید یاد بگیرین. خیلی باید تلاش کنین. این "خیلی" می تونه سریع اتفاق بیفته و یا به تدریج.

اگه سوالی داشتین بپرسین.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط آماندا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ ۲۲:۲۰:۵۵
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ ۰:۱۵:۴۰

پیام زده شده در: ۲۰:۰۴ جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
آماندای عزیز

هیچ شخصی نمی تونه این مقدار رو برای شما مشخص کنه. من الان بگم سه ماه...یا بگم صد پست...ممکنه بعد از اون سه ماه یا صد پست، شما هنوز به سطحی که برای عضویت در این گروه لازمه نرسیده باشین. بستگی به خودتون داره که چقدر طول بکشه تا تو ایفای نقش جا بیفتین.
اعضایی داریم که در پست دومشون تایید شدن...و اعضایی داریم که بعد از سال ها و چند صد پست هم تایید نشدن.
مهم اینه که شما فعالیت کنین. حضور داشته باشین و سطح نوشته هاتون هم به حد قابل قبولی برسه.
الان من دو پست ایفای نقش شما رو خوندم. که بطور تقریبی بهتون بگم چقدر کار دارین! یکیش نسبتا خوب بود و یکیش ضعیف! در نتیجه به نتیجه مشخصی نرسیدم!

شما باید فعالیت کنین. برای این که سطح نوشته ها و ایراد هاتون مشخص بشه.

در قدم بعدی شما باید تمایلتون رو به مرگخوار شدن نشون بدین. الان آواتار شما چیه؟ هرمیون! خب این برای کسی که می خواد عضو ارتش سیاه بشه، امتیاز مثبتی نیست!

دراکو هم قبلا همین سوال رو پرسیده بود. هم درباره سیاه نوشتن و هم میزان فعالیت اینجا بیشتر توضیح دادم.

اینو بخونین...بعد اگه سوال یا مشکلی داشتین بپرسین. چه در مورد عضویت چه فعالیت و چه نوشته هاتون.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۹:۳۲ جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵

آماندا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از همه جا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ببخشید، بی زحمت میشه بگید چقدر باید فعالیت کنیم که عضو مرگخوارها بشیم؟

پیام زده شده در: ۱:۲۴ شنبه ۴ دی ۱۳۹۵

ریونکلاو، مرگخواران

لیسا تورپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۶ چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۹:۱۱:۱۷ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از من فاصله بگیر! نمیخوام ریختتو ببینم.
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 539
آفلاین
1- هر گونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخوران را با زبان خوش شرح دهید.
من تازه دارم درک میکنم مرگخوار یعنی چی

2- به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟
اون خیلی ریش و سیبیل داره ولی ارباب نداره؟

خدمت به ارباب و استفاده از جادوی سیاه

4- به دلخواه خود یکی از محفلی ها را انتخاب کنید و لقب مناسبی برایش بگذارید.
دامبلدور=پشمک حاج عبدالله

5- به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟
گدایی در هنگام تعطیلات هاگوارتز

6- بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
استفاده از روش مشکی و استفاده از تفنگ

7- در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی خواهید داشت؟
من با مار ها رابطه ی خوبی دارم خوشبختانه

8- چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده؟
موها که باید بگم در حال حاضر روی مد هست ولی برای بینی باید بگم در هنگام عمل زیبایی دکتر حواسش نبود از بین رفت

9- یک یا چند مورد استفاده از ریش دامبلدور را شرح دهید. در صورت تمایل توضح دهید
برای تمیزی سرامیک های اشپزخانه
به عنوان پتو مسافرتی
نوعی پشمک

میشه منو قبول کنید

مدت خیلی زیادی از زمانی که من یه تازه وارد بودم گذشته.
شاید الان دیگه زیاد نمی تونم تازه واردا رو درک کنم. بفهمم چطوری نگاه می کنن و چی می بینن و از چیزایی که می گم چه برداشتی می کنن.
برای همین خیلی سعی می کنم که توضیحاتم از صفر باشه. واضح و روشن باشه.
اگه پست های قبلی رو ببینین هم متوجه می شین.
با وجود این گاهی تلاشم برای درک کردن این که کجای کار اشتباه بوده کافی نیست.

شما تو پیام شخصی از من پرسیدین چطوری می تونین مرگخوار بشین.
من براتون توضیح دادم که اول باید تصمیم بگیرین که می خوایین سیاه باشین یا سفید.
بعد طبق اون فعالیت کنین. سوژه ها رو بخونین و ادامه بدین. با جو ایفای نقش و شخصیت ها آشنا بشین.
گفتم مرگخوار شدن به تاریخ عضویت ربطی نداره. به فعالیتتون ربط داره. به این که چقدر در ایفای نقش جا افتادین.
گفتم فعالیت کنین. بخونین و بنویسین. بعد درخواست بدین.

بعد از اون پیام شخصی شما بدون زدن حتی یک پست، درخواست مرگخوار شدن می دین.

و من فقط تعجب می کنم.

که پس فعالیت چی شد؟

نفس عمیقی می کشم...و دوباره، سه باره، ده باره تکرار می کنم:

فعالیت کنین. فعالیت ایفای نقش. بدون فعالیت ایفای نقش کسی تایید نمی شه. حتی با فعالیت ایفای نقش هم ممکنه کسی تایید نشه. ولی بدون اون مسلما تایید نمی شه.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۴ ۱۸:۰۵:۴۲

قهر،قهر،قهر تا روز قیامت!

پیام زده شده در: ۱۴:۵۵ سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵

دلفیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۹ چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۷:۳۹ شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 44
آفلاین
ارباب هدیه ها را گذاشتم تو جوراب دوستان مرگ خوار من می رم و با فعالیت بیشتر بر می گردم....

پیام زده شده در: ۱۹:۰۹ شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵

دلفیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۹ چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۷:۳۹ شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 44
آفلاین
ارباب چندین روز مانده به کریسمستان مبارک من دلفی نوئل هستم اومدم برای بروبچ مرگخوار هدیه ی کریسمس آورده ام آیا در را می گشایید یا من اینین قدر بیرون می مانم تا یخ بزنم.
_

_

_

_

_

_

ارادتمند:دلفی نوئل کنه

دلفی عزیز

کنه بودن اصلا بد نیست. آدم باید برای رسیدن به چیزی که می خواد تلاش کنه.
در جواب درخواست قبلیتون اینو گفته بودم:
نقل قول:
در درخواست قبلیتون گفته بودم که فعالیت ایفای نقش ندارین. چیزی عوض نشده! شما هنوز هیچ فعالیت ایفای نقشی ندارین. دقت داشته باشین که ایفای نقش اینجاست! سوژه های طنز و جدی، تکی و ادامه دار، فرقی نمی کنه. ولی باید ایفای نقش باشه. شما تجربه ای ندارین...برای همین باید مدتی فعالیت کنین. ما با سطح نوشته هاتون آشنا بشیم...شما هم با جو و شکل فعالیت در ایفای نقش آشنا بشین. اعضای گروه سطح مشخصی دارن. باید به اون سطح برسین.

این یعنی شما دو بار بدون فعالیت ایفای نقش درخواست دادین. و در جواب بالایی من حتی بهتون نشون دادم که ایفای نقش کجاست.

حالا اینجا رو ببینین. اینا پست های شما هستن.
بین درخواست قبلی و این درخواست شما حتی یک پست ایفای نقش هم وجود نداره. من چطوری بفهمم شما چطوری می نویسین و در چه سطحی هستین؟
من فکر می کنم سوء تفاهمی این وسط وجود داره.شما احتمالا هنوز نمی دونین منظور من از ایفای نقش کجاست.

ایفای نقش اینجاست!

انجمن اولش(کینگزکراس) رو بذارین کنار. دیوان عالی ایفای نقش رو هم بذارین کنار. تالار ریونکلاو رو هم بذارین کنار. چون با وجود این که ایفای نقشه، خصوصیه و من نمی بینمش.
بقیه انجمن های این قسمت هر کدوم ده ها تاپیک دارن. اینا ایفای نقش محسوب می شن. تو اینا باید فعالیت کنین.

اینم بگم که اگه در سطح خیلی خوبی قرار نداشته باشین من با یک پست کسی رو تایید نمی کنم. اگه از سطحتون مطمئن نیستین کمی فعالیت کنین. اشکالاتونو برطرف کنین. بعد درخواست بدین. چون علاوه بر سطحتون، باید با اصول و جو ایفای نقش هم آشنایی پیدا کنین.

هر سوالی داشتین بپرسین. پرسیدن بهتر از اینه که مدام اشتباهمونو تکرار کنیم و برگردیم اول خط.

هدیه هاتونم بذارین پشت در. بر خواهیم داشت!

تایید نشد.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۵/۹/۲۷ ۲۲:۴۸:۱۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.