هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵

آناکین  استبنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۲۳ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از زیر سایه ی ارباب لرد ولدومرت کبیر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 329
آفلاین
اعتراض به زمان تدریس اساتید

با سلام
جناب پروفسور در خواست دارم به کار اساتید بیشتر نظارت بشه
این دوستان هر زمان که دلشون میخواد تدرسی میکنن و این برای ما خیلی دردسر درست کرده

ما الان طبق یه برنامه توی گروه هافل داریم تو کلاس ها پست میزنیم
ولی این جابه جایی ها و بینظمی ها باعث شده که بچه های هافل بعضی از کلاس ها رو از دست بدن

اگه شما به نمره ی اساتید نگاه کنید موتجه میشین که توی بعضی از نمرات یه اسم هافلی هم نیست
ولی اون کلاس های که هافلی ها توش شرکت کردن و اساتید طبق برنامه درس دادن
بچه های هافل یا بالاترین نمره رو گرفتن یا نمره ی دوم رو

مدرسه تا چند روز دیگه بازرساش مشخص میشه از هر گروه یه نفر.تا اون زمان یکم صبر کنید چون من یکی از بس تذکر دادم خسته شدم.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۸ ۱۳:۱۰:۳۲

پیام زده شده در: ۲۲:۰۶ جمعه ۶ مرداد ۱۳۸۵

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
پروفسور كلاس كوئيديچو و پرواز بايد زده ميشد شما اين فرصتو به من بديد قول ميدم كه پشيمون نميشيد
با تشكر ادوارد خاكي

باید یکم صبر کنی تا من کارای مدرسه رو درست کنم و از هر گروهم یه بازرس انتخاب کنم بعدا به مسائل کلاسها خواهیم رسید.انشالله تا آخر هفته مشکلات هاگوارتز حل خواهد شد.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۷ ۱۳:۰۸:۱۰

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

پیام زده شده در: ۱۷:۳۳ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
استرجس عزیز . از کی تا حالا گروه ارزشی شده توهین ؟؟؟
پس معرفیه شخصیت برای چیه ؟
من تا به حال فکر میکردم اسلیترینی ها باید بر اساس کتاب رفتار کنن و نشون بدن که با گریفی ها بد هستن . ! مثل اینکه اینجا قوانینش فرق داره !

نقل قول:
ايشون گفتند ميتونيد امتياز كم كنيد...پس مشكلي در اين مورد وجود نداره!!!

پروفسور عزیز . اولا که همه میدونن این موضوع تنها یه شوخی بوده . ثانیا این که ایگور با توجه به شخصیتش رفتار کرده و هیچ مشکلی نیست . ثالثا اینکه خودتونم میدونید کلمه ارزشی هیچ توهینی نیست . بعد اینکه خودتونم میدونید که در اینجا موضوع بازرس نبوده و قصد فقط کم کردن امتیاز بوده .

خلاصه اینکه من نمیدونم باید این پونزده امتیاز رو درست کنید
( ضمنا احساس میکنم معرفی شخصیت در اینجا به درد نمیخوره . چرا این معرفیه شخصیت رو برنمیدارید ؟ )

اگر ببینم همینجوری الکی از اسلی امتیاز کم میشه شخصا به عنوان یه اسلیترینی نه در کلاسم تدریس میکنم نه هم در کلاسا شرکت میکنم تا گریفی ها رستگار شوند

با استرجس صحبت کن و براش توضیح بده.در این جور موارد من نمیتونم کاری بکنم.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۶ ۱۳:۰۴:۱۱

پیام زده شده در: ۱۷:۰۵ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به زاخاریاس:
باشه من موافقم.از هر گروه یه بازرس انتخاب میشه تا هم مسئول رسیدگی به کار اساتید باشه و هم سرپرست دانش آموزان.کاری که قرار بود اول ترم انجام بشه اما به دلایلی نشد.من فردا یه متن در تابلوی اعلانات میزنم و طبق شرایطی که عنوان میگنم هر گروه میتوهه یه نفر رو به عنوان بازرس برای گروهش انتخاب کنه.

به کاترین بل:
مدرسه از اول تیر باز شده اگه شما جزو تازه واردین هستین و به تازگی در مدرسه ثبت نام کردید باید تا هشتم مرداد صبر کنید تا اسمتون توسط مدیر بر روی تابلوی اعلانات در قسمت ثبت نام برای مدرسه قرار بگیره تا بتونید در مدرسه پست بزنید.

به ادوارد:
بعدا برای استاد جایگزین تصمیم میگیرم.ممنون از درخواستت

به آنیتا:
تقلب از طریق یه وسیله ماگلی؟فکر کنم باید اون سایت کذایی رو توسط جادویه قفلیریوس طلسم کنم تا شاگردا از فکر خودشون استفاده کنن.
دوست عزیز خب مگه مجبوری بیخودی وقتت رو سر سرچ کردن بزاری از مغزت کمک بگیر هم آسونتره هم بیخرج.

به آناکین:
در مورد نکته اول و دوم که اشاره کردید باید بگم که حتما رسیدگی میشه اما در مورد عکس این دیگه به استاد کلاس مربوط میشه که چطوری بخواد نمره بده.

به ایگو:
شما وقتی نمیخواید در کلاستون در همون روز شرکت کنید یا هر چیزه دیگه بهتر به دفتر مدیریت مراجعه کنید نه دفتر اساتید.(اینو فراموش کردم اونروز زیر پستتون بنویسم)
اگه با بازرسی مشکلی دارید هم ترجیحا یا پیام شخصی بزن یا تو دفتر اساتید مطرح کن.ممنون

به بلیز:
دالاهوف که متاسفانه توسط وب مستر فعلا بلاک شده.دلورسم که خیلی وقت پیش استعفا داد و بجاش استرجس رو آوردیم.
به احتمال زیاد تا سه شنبه از هر گروه یه بازرس به انتخاب اعضای هر گروه میزاریم و نظارت بر کار اساتید رو بینشون تقسیم میکنیم که دیگه کمتر مشکل پیش بیاد.

به اساتید و دانش آموزان:
طبق قوانین درصورتیکه امتیازی توسط اساتید اشتباه داده بشه ،بازرس موظف است از گروه ایشون امتیاز کم کنه.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱ ۱۸:۲۷:۱۸

پیام زده شده در: ۱۵:۵۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به نام دوست

اول از همه سلام...
نقل قول:
حرفتون در مورد توهین رو هم اصلا قبول ندارم . اولا که من نمیدونم این توهین کجا بوده ؟ اگر توی چت باکس یا توی مسنجر بوده که دیگه چه ربطی به امتیازات مدرسه داره ؟ در این صورت اگر شما قرار باشه از اینا امتیاز کم کنید پس وظیفه کسانی که بر چت باکس نظارت دارن چیه ؟ اگر در خود پست بوده که بعید میدونم باز ناظرم گذاشتن برای اینکه اون قسمت ها رو پاک کنه . ضمنا اگر در پست چنین چیزی صورت گرفته حتما خود استاد اون درس هم این موضوع رو منظور کرده و امتیاز کم داده .

دوست عزيز بليز...ميتوني بري توي امتيازاتي كه كاركاروف عزيز داده ببيني جلوي گروه گريفيندور نوشته :
(گروه ارزشي)
من در اين مورد با پروفسور كوييرل صحبت كردم...و ايشون گفتند ميتونيد امتياز كم كنيد...پس مشكلي در اين مورد وجود نداره!!!

نقل قول:
در مورد اینکه یه امتیاز رو به یه نفر دیگه اشتباهی داده من در تعجبم که چرا دفعه پیش که این موضوع برای من پیش اومد و یکی از معلمین امتیاز منو به یک گروه دیگه بود فقط یه اخطار داده شده بود ؟ ( یا همون قضیه کلاس ماگل شناسی که همتون میدونید ) گویا توی این یه هفته قوانین تغییر کرده . اگر میشه بگید این قوانین در کجا عوض میشه . یا این از امتیازات اسلی بودنه که هی باید امتیاز کم بشه .

در اين مورد هم با پروفسور كوييرل صحبت ميكنم و نتيجه رو ميگم!!!

نقل قول:
در مورد دوم منظورتون رو از شک نفهمیدم.یعنی مثلا شما خواب بودید ناگهان بیدار شدید و گفتید(من فکر کنم ایگور تو امتیازا مشکل داشته)

دوست عزيز من اولش فهميدم ايشون جزو گريفيندور نيستن ولي رفتم مطمئن شم بعد اومدم پست زدم
بازم اين مورد رو به پروفسور كوييرل ميگم اگر گفتن كم نكن روي چشمم كم نميكنم...
من هيچ دشمني با گروه اسلاترين ندارم و با تك تك اعضاعش دوست هستم...

ارادتمند
استرجس پادمور

پ.ن:10 امتياز بابت دير تدرريس شدن به جاي خودش بازگشت!!!

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۲۰ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
هووووووم . منم با این ایگور موافقم .

در مورد این که نمیتونه درس بده که همینجا اعلام کرده بود . همون روز هم خود من دیدم .

در مورد اینکه یه امتیاز رو به یه نفر دیگه اشتباهی داده من در تعجبم که چرا دفعه پیش که این موضوع برای من پیش اومد و یکی از معلمین امتیاز منو به یک گروه دیگه بود فقط یه اخطار داده شده بود ؟ ( یا همون قضیه کلاس ماگل شناسی که همتون میدونید ) گویا توی این یه هفته قوانین تغییر کرده . اگر میشه بگید این قوانین در کجا عوض میشه . یا این از امتیازات اسلی بودنه که هی باید امتیاز کم بشه .

حرفتون در مورد توهین رو هم اصلا قبول ندارم . اولا که من نمیدونم این توهین کجا بوده ؟ اگر توی چت باکس یا توی مسنجر بوده که دیگه چه ربطی به امتیازات مدرسه داره ؟ در این صورت اگر شما قرار باشه از اینا امتیاز کم کنید پس وظیفه کسانی که بر چت باکس نظارت دارن چیه ؟ اگر در خود پست بوده که بعید میدونم باز ناظرم گذاشتن برای اینکه اون قسمت ها رو پاک کنه . ضمنا اگر در پست چنین چیزی صورت گرفته حتما خود استاد اون درس هم این موضوع رو منظور کرده و امتیاز کم داده .

نقل قول:

استرجس عزیز میخواهی یک تاپیک جدا بزنی به نام کم کردن از اسلی.و به همه اعضای گروه بگی که بیان هر موقع وقت کردن یک 10 یا 2 امتیازی کم کنند؟

موافقم....

پ ن : پروفسور کوییرل . میگم بازرسین هاگوارتز عوض شدن ؟

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۵ ۱۱:۲۴:۰۸

پیام زده شده در: ۱۰:۴۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب خب!!!
استرجس عزیز میخواهی یک تاپیک جدا بزنی به نام کم کردن از اسلی.و به همه اعضای گروه بگی که بیان هر موقع وقت کردن یک 10 یا 2 امتیازی کم کنند؟
اولا اگر شما بازرس خوبی بودی که میرفتی تاپیک دفتر اساتید رو میخوندی که من نوشتم یا یک روز قبل یا یه روز بعد کلاس رو میزنم.پروفوسور هم لطف کردند قبول کردند.این امتیاز اول!
در مورد دوم منظورتون رو از شک نفهمیدم.یعنی مثلا شما خواب بودید ناگهان بیدار شدید و گفتید(من فکر کنم ایگور تو امتیازا مشکل داشته)
اشکال نداره کم کن.من و گروهم فکر نکنم اهمیت بدیم به اینجور چیزا.فدای سرت!!
در ضمن اگر یکی دیگرو بیاری که بگه گریف ارزشی بده و فحش بیناموسیه من بهت اجازه میدم 5 امتیاز دیگه کم کنی.
ولی من از امروز میشینم فقط دوست دارم یک معلم(بخصوص ار گریف)یک اشتباه کنه.
ممنون.
ایگور کارکاروف!!!!!!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۸:۵۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

آناکین  استبنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۲۳ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از زیر سایه ی ارباب لرد ولدومرت کبیر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 329
آفلاین
باز هم سلام

در مورد کلاس های کویدیچ و پرواز
در خوسات دارم که این ادوارد جک رو به عنوان استاد این درس انتخواب کنید
چون هم برنامه های خوبی داشت و همچنین چون از گروه هافل هستش میتونه انگیزه ی خوبی به بچه ها برای پست زدن بده
بهتون پیشنهاد میکنم کهتاپیک زیر رو ببینیند که به پیشنهاد ادوارد زده شده فکر میکنم این نشون میده که این بابا کارش رو خوب بلده و میتونه کلاس رو هم خوب اداره کنه

در مورد تکالیف کلاس ماگل شناسی
در خوسات دارم به روند نمره دادن این تکالیف خیلی دقت کنید چون به نظر می اومد که خیلی از کسانی که در این مورد مطلبی دادن مطالبشون درست بوده ولی احتمال داره استاد به بعضی از این مطالب که در موردش اطلاع نداره (مخصوصا مال خودم) نمره یکمی بده
در ضمن این مطالب هیچ ربطی به سایت نداره و من نمیدونم چرا بعضی از اساتید از این جور تکالیف میدن

یه چیز دیگه
ای آنیتا دامبلدور خود تو که خیلی بیشتر از همه داری تکلیف میده به ملت من هر وقت اومدم تو کلاس تو پست بزنم از بس تکلیف زیاد بود بیخیال شدم شما هم لطف کن یه مقدار حجمش رو بیار پایین

یه مورد خیلی همه
بعضی از اساتید از ما میخوان که عکس های رو توی پستمون اضافه کنیم و معمولا در مورد موضوعی که عکس میخوان تقریبا عکس ها یک شکله
این موضوع خیلی باعث دردسر میشه که برای نصف کلاس های هاگوارتز بخوای توی نت دنبال مطلب یا عکس بگردی

پیام زده شده در: ۲۱:۴۴ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
سلام!!
ببخشیدا!
این کلاس ماگول شناسی هست، خیلی سخت بود تکالیفشون!
واقعا باید میرفتم سرچ گوگل!!
بعد خب من که 283578 کار دارم!!! نمیرسم دیگه!!
لطفا بگید از الین به بعد، کمتر سخت گیری کنند!
با تشکر!!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۸ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۸۵

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
با سلام درخواست براي كلاس و استادي
من ميخوام كلاس كوئيچيچ را متحول كنم يعني اينكه بر اساس كتاب كوئيديچ در تاريخ اعصار درس بدم كسي تا حالا اين كارو نكرده

هر چي شد امسال بقيش برا ترم بعد

1.تحول جاروهاي پرنده
2.بازي هاي جارويي باستاني
3.بازي در باتلاق كوييرديچ
4.اقدامات احتياطي ضد مشنگي
5.ورود گوي زرين
6.تغييرات كوئيديچ بعد از قرن چهاردهم
زمين بازي
توپها
بازيكنان
قوانين بازي
داوران
7.تيمهاي كوئيديچ بريتانيا و ايرلند
8.گسترش كوئيديچ در جهان
9.تكامل جاروهاي مسابقه
10.كوييديچ امروزي

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.