هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر خانه ریدل(مجوز تاپیک)
پیام زده شده در: ۱۱:۳۶ یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۵

جاگسن اون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۹ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
از سوسک می ترسم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
نه تقریبا یه چیزی مثل تاپیک تالار عمومی اسلیتیرین توی تالار اسلی هست .هر داستان یه سوژه ای داره . مثلا هر دفعه یه داستانه ولی باشرایطی که در پست قبلی گفتم .

من یه شبح و�

پیام زده شده در: ۸:۵۷ یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۵

توبیاس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۰ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۵
از پیش پدرخوانده
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 294
آفلاین
من می خوام یک تاپیک بزنم و در اون زندگی نامه لرد ولدمورت رو بنویسم.
از بدر تولد تا اوج قدرت...
خواهش می کنم مجوز بدید
مطمئن باشید ارزشی نخواهد بود....

مجوز داده نمیشه !
فکر می کنم یک همچین تاپیکی وجود داشته قبلا .
می تونین توی صفحه ی اصلی انجمن خانه ی ریدل ها نگاه کنید !
به هر حال این تاپیک ، جای کار زیادی نداره !

موفق باشین

ویرایش شده توسط بادراد ریشو در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۲۶ ۱۱:۰۵:۲۰

فقط فروم وجود دارد و کسانی که از زدنش عاجزند

[b]فقط اسل

پیام زده شده در: ۸:۲۷ یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۵

جاگسن اون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۹ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
از سوسک می ترسم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
من می خواستم تاپیکی بزنم به نام خانه ریدلها . داستان از خانه ریدلها شروع شده و به جای دیگری هم کشیده می شود .
مرگخوارها هم همان مرگخوارهای تو داستان و مرگخوارهای درون سایت هستند .
در راس کار این تاپیک هم مبارزه با جادوگران سفید و شکنجه آنها و به قدرت رسید ن مرگخوارها و ولدوورت است .

این کاری که شما می خوای بکنی رو میشه به عنوان سوژه برای یکی از تاپیک های سیاه انتخاب کرد !
من برای هر سوژه ای یک تاپیک باز نمی کنم !
می تونین این داستانتون رو به یکی از تاپیک ها وارد کنین و یا با لرد یا معاون لرد صحبت کنین !

موفق باشین

ویرایش شده توسط بادراد ریشو در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۲۶ ۱۰:۵۹:۵۰

من یه شبح و�

پیام زده شده در: ۱۳:۱۶ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام علیکم

ببخشید کی تاپیک عضویت در باند مرگخواران باز میشه ؟

تعداد مرگخوارا که زیاد نیست

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۵۴ شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 404
آفلاین
خب من باز هم اومدم مجوز تاپیک برای این فروم رو بگیرم... راستش چند نفری بودن که از تاپیک قبلی ام یعنی « گذرگاه دیگاروس » خوششان آمده باشه اما متاسفانه کسی افتخار پست زدن رو توش نداد..! الآن هم اومدم برای تاپیک « قصرآیس ورینگ » مجوز بگیرم!

خلاصه ی داستان:
در زمان هایی نه چندان دور در شهر کم سکونت و کوچک لیتل تاون خانواده ای فقیر زندگی می کردند. این خانواده متشکل از مادری زحمت کش به نام تیشا و دختری 16 ساله به نام تیرا بود، آن ها پدر را از دست داده بودند... در این خانواده از طرف مادری رسم بود که نام دختر با « ت » شروع شود و به « آ » ختم شود... دختر این خانواده تا حدودی جادوگر به نظر می رسید؛ چون می توانست کارهای خارق العاده ای انجام بده، مثلاً با حرکت دست میز رو جابه جا می کرد و یا با نیروی چشمان کاغذ را از روی میز بلند می کرد؛ از این جهت همه او را با نام جادوگر می خواندند و سرانجام یک جادوگر نهان چوبدستی ای به او هدیه می کنند و برخی از اوراد را به او تعلیم می دهد؛ و از این جا بود که او یک جادوگر واقعی شناخته شد، با این حال او هنوز به مدرسه ی ماگلی ها می رفت... در یکی از روزهای زمستانی مادر به قصد رفتن به سفری طولانی خانه را ترک می کند و بعد از مدتی باز می گردد... در این بین با خوشحالی به دختر وعده ی خانه ای بزرگ را در منطقه ای دیگر می دهد؛ به همین خاطر همگی وسایلشان را جمع می کنند، تا با هم از آن جا دیدن کنند... سرانجام به آن منطقه ی دور افتاده می رسند، به خانه ای بزرگ و زیبا که سراسر آن شیشه است، باغ زیبایش که انسان را محصور خود می کند... در این میان آقای وستانسر کسی که خانه را پیشنهاد کرده روبروی خانه ایستاده و به آن ها خوش آمد می گوید. آقای وستانسر در معرفی خود می گوید که: من دختر شما رو می شناختم و از آن خانه اومدم، به خانه ی آیس ورینگ خوش آمدید... در این بین به خانه ای بزرگ و عجیب که در فاصله ای نه چندان دور روی تپه ای قرار گرفته بود، اشاره می کند، خانه ای که دور آن را حصار گرفته شده بود و به نظر می رسید کسی قادر به رد شدن از آن ها نیست... سرانجام مادر و دختر بدون پرداخت پولی صاحب خانه ای عجیب می شوند... در آیس ورینگ هوا به شدت سرد است... وقتی دختر به شیشه های آن که تمام خانه را ساخته بودند، نزدیک می شود، می بیند که آن ها شیشه نیستند، بلکه ورقه ی نازکی از یخ هستند که شکسته نمی شوند... آن جا خانه ای است که مکان های ناشناخته ی بسیار دارد... آن ها تا مدتی همان جا زندگی می کنند، اما دختر متوجه رفتارهای عجیب مادر می شود... مادری که هر روز چهره ای سردتر و شبیه یخ پیدا می کند و به نظر می رسد هر روز جوان تر می شود... مادر کم کم قدرت های جادویی پیدا می کند و انسانی سنگدل می شود، حتی دیگر به دختر خود نیز فکر نمی کند، سپس مادر اسم خودش را از تیشا به ترندین تغییر می دهد ( درواقع سنت خانوادگی شون رو در هم می شکنه)... بعد از آن نیز دختر شاهد وقایع عجیب و باور نکردنی همچون به یخ مبدل شدن بعضی از وسایل می شود... از این جهت به همراه همکلاسی پسر خود ( در چند کیلومتری آن جا یک مدرسه ی خلوت وجود داشته ) به نام پرلاک که دوست او نیز به شمار می آمد، تصمیم می گیرند که از اسرار خانه سر دربیاورند و..!

باید بگم که آقای وستانسر از طرف خانه ی ریدل هاست... در واقع همون خانه ای که روی تپه ها بوده همون خانه ی ریدل هاست! ... و این که آن ها به وستانسر که یک مرگخوار بوده دستور می دهند که خانه رو به اون ها بدهد... در واقع دختر طرف سفید و مادر طرف سیاه بود، قصد آن ها این بود که دختر را از بین ببرن و مادر رو به جبهه ی خود وارد کنن! ... به هر حال... نمی دونم خوشتون اومده یا نه!!!

اگر یک فرد انسان، واحد یک بود ، آیا یاز یک با یک برابر بود؟!
[b][s

پیام زده شده در: ۱۰:۵۶ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

رولاندا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۴ دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۲۶ شنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۵
از یه جای گمنام توی سازمان جاسوسی TMM(تاریکی مطلق مرگ)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
ناظر محترم من می خواستم یه تایپک با نام"نفرین شده" بزنم .به گفته ی یک شخصیت مشهور:جز نفرین شدگان بودن یک مهارت است انها برای این کار تحصیل می کنند واموزش می بینند انها حق عاشق شدن ندارند.انها حرفه ایند وبه حرفه ی خود عشق می ورزند.انها ادامه دهنده ی یک سنت قدیمی اند .انها.....این تایپک واعضای ان برای لرد کار می کنند و هیچ وقت از هیچ دستوری سرپیچی نمی کنند . نفرین شدگان اموزش می بینند تادر هر شرایطی زنده بمانند به راحتی بکشند و بتوانندهمیشه درست فکر کنند .ستاد نفرین شدگان یک ستاد قدیمی ومخفی است که در تاریکی ها زنده می ماند واز نور بیزار است این تایپک نحوهی انجام ماموریت ها ودستورهارا یاد میدهد (بهتر ودرستر نوشتن وبا هیجان تر) برای ورود بهاین ستاد مراحل زیادی لازم است .... (لطفا بپذیرید چون من به کارهایی که گفته شد عمل می کنم)

----------------------------------------------------------

ویرایش ناظر : در دست بررسی ، احتمال موفقیت زیاد !

ویرایش شده توسط پروفسور هوچ در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۱۵ ۱۱:۰۴:۲۹
ویرایش شده توسط زاخاریاس اسمیت در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۱۵ ۱۱:۵۶:۰۷

ما ارباب ها هستیم ما برده ها هستیم ما همه جا هستیم

پیام زده شده در: ۱:۱۶ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۵

کونتین تریمبلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۹ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۶
از از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 46
آفلاین
با سلا م ایا لرد سیاه جادوگر با نفوذ ی در هاگوارتز رو نمیخواهد در اینده من تدریس دفاع در برابر جادوی سیاه رو به عهده میگریم ومیتوانم ذهن دانش اموزان رو برای خدمت به شما اماده کنمروش فکر کنید با تشکر از شما لرد ولدمورت

-------------------------------------------------------

ناظر : جای این جور درخواست ها این جا نیست .
در این جا فقط و فقط درخواست مجوز برای تاپیک داده میشه . این درخواست ها جاش توی پیام شخصی است ولی در صورتی که شما مرگ خوار شده باشی .

زاخار

ویرایش شده توسط زاخاریاس اسمیت در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۱۰ ۱۷:۵۶:۴۲

آواداکداورا کروشیو ایمپریو مشنگ ها و جادوگران سفید اسوده نخواهند بود تا زمانی که لرد تاریکی ها در بین ماست

پیام زده شده در: ۲۲:۵۸ دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۸۵

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۹ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۰۱ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از اون بالا دختر میایَ !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 106
آفلاین
زمان ثبت نام برای مرگخوار ها رو لرد مشخص میکنه و آخرین ثبت نام هم تازه تموم شده پس فعلا ثبت نام جدید مداریم ( در آینده ی نزدیک)

شما برای عضویت در گروه مرگخوار ها فعلا باید فعالیت کنی( توسایت و در حمایت از لرد) مثلا توی تاپیک های همین انجمن
بعدا وقتی عضو گیری جدید شد شما درخواست بده و با توجه به فعالیت هات در خواستت برسی میشه

زاخار

تومی این رو گ

پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۸۵

مالسیبر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۳۷ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 56
آفلاین
با سلام خدمت مدیران محترم خانه ریدل ها می خواستم ببینم کی می شه دوباره برای مرگخوار شدن ثبت نام کرد وآیا غیر ازمر گخوار ها دیگران می تونن خدمتگزار لرد کبیر باشن(پاچهخواری منظور همون فعالیته)

سلطان طلسم فرمان lord of imperius curse

پیام زده شده در: ۲۰:۵۴ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۹ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۰۱ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از اون بالا دختر میایَ !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 106
آفلاین
الکتو جان مشکلی نیست
شما تاپیک رو بزن ولی بعد از سه شنبه
چون من الان یه مقدار سرم شلوغه
از سه شنبه به بعد بزن (همون حرفی که خودت زدی)

تومی این رو گ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.