هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

گفتگو با ناظرين فروم ((بیا تو جادوگر منتظریم))
پیام زده شده در: ۸:۴۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵

ماتیلدا(طلا.م)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۰۱ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 271
آفلاین
سلام
من یه مشکلی دارم
من نمیتونم در انجمن مدرسه ی علوم و فنون هاگوارتز نظر بدم!!!!
من که هم عضوم و هم کار خلاف قانون انجام ندادم!

میشه بگید مشکل از کجاست!!!

Re: گفتگو با ناظرين فروم ((بیا تو جادوگر منتظریم))
پیام زده شده در: ۱۴:۱۴ چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۵

آیدن لینچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۲ چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۲۹ یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
سلام.
من نمیتونم وارد گروه هافلپاف بشم در حالی که خیلی وقته اونجا عضوم و حتی دو سه تا پست هم زدم و علاوه بر اون چت باکس هم ندارم.میشه یکی برام توضیح بده که چرا اینجوریه؟یکی بیاد به داد من برسه.

مشکلی نیست ! طبق قوانین ایفای نقش ، کسی که بیش از سی روز در ایفای نقش پستی ارسال نکنه ، از این گروه خارج میشه ! شما هم شامل همین قانون شدی !
چت باکس هم فقط برای اعضایایفای نقش فعال هستش !
موفق باشین ! در صورت درخواست می تونین مراحل جدید ایفای نقش رو دوباره برای برگشتن به ایفای نقش بگذرونین !

ویرایش شده توسط بادراد ریشو در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۲ ۱۶:۲۲:۴۱

پیام زده شده در: ۱۶:۲۰ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۵

آرماندو  دیپت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۰ شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۱۵ پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۶
از هاگوارتز و لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
شخصیت دامبلدور را می شود رزرو کرد و تا وقتی که نوبت ما برسه یک شخصیت دیگر داشته باشیم؟

شخصیت دامبلدور به اعضای تازه وارد داده نمیشه ! این شخصیت در حال حاضر واگذار شده ! موفق باشین .

ویرایش شده توسط بادراد ریشو در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۲ ۱۶:۱۸:۳۵

draco dormiens nancouam titilandus
هرگز یک اژدهای خفته را قلقلک ندهید
عکس توسط مدیر برداشته شد.

پیام زده شده در: ۱۶:۱۶ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۵

آرماندو  دیپت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۰ شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۱۵ پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۶
از هاگوارتز و لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
به ترتیب برای ورود به ایفای نقش چه کار باید بکنیم و چگونه؟باتشکر

اول توی بازی با کلمات پست میزنین !
در صورت تایید شدن از سوی مسئولین ، می تونین توی تاپیک کارگاه نمایش نامه نویسی پست بزنین !
دوباره اگر تایید شدین ، می تونین توی تاپیک معرفی شخصیت پست بزنین ! موفق باشین

ویرایش شده توسط بادراد ریشو در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۲ ۱۶:۱۶:۰۲

draco dormiens nancouam titilandus
هرگز یک اژدهای خفته را قلقلک ندهید
عکس توسط مدیر برداشته شد.

پیام زده شده در: ۲۱:۱۰ شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۵

پوریا دفتری بشلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۴۶ جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۸۶
از یک جایی در این دنیای بی کران
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 85
آفلاین
سلام بر سرکار خانم چوچانگ . من دیگه این عادت را کنار گذاشته ام . ولی یه خواهر دارم که می خواهد ایفای نقش لونا لاوگود ( لونی ) را بگیرد .
ارادتمند شما فرگوس فینیگان

شناسه قبلي من
هرگز یک اژدهای خفته را قلقلک ندهید .

پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۸۵

پوریا دفتری بشلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۴۶ جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۸۶
از یک جایی در این دنیای بی کران
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 85
آفلاین
سلام . ببخشيد مي خواستم بدانم چرا در بازي با كلمات فرگوس فينيگان را قبول نمي كنيد ؟

برای اینکه شما مرتب شناسه عوض می کنید و این خلاف قانون سایته و با همشون هم میاید پست می زنید در حالی که شناسه نویل لانگ باتم تو ایفای نقش هست. لطفا این عادت شناسه باز کردن رو کنار بذارین!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۸ ۱۴:۲۲:۴۸

شناسه قبلي من
هرگز یک اژدهای خفته را قلقلک ندهید .

پیام زده شده در: ۱۶:۴۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۸۵

استیو ترویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۱ جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۰۶ سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 62
آفلاین
آقا توي ليست هافل چرا اسم من نيست درضمن ابركسس شناسه قبلي منه از اسلي حذفش كنين...!

باتشكر

دو چشم سبزش مثل خیاره
موهاش سیاه مثل تخته سیاهه
کاش مال من بود این پسر خوب
فاتح جنگ با لرد سیاهه

پیام زده شده در: ۱۵:۲۴ چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۵

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
سلام
2 تا سوال داشتم:
اول مي خواستم بدونم قسمت كارگاه نمايشنامه نويسي هر چند وقت يكبار ويرايش مي شه؟من تقريباً دو روزه منتظر نتيجه ي پستم هستم ولي هنوز جوابي نديدم. اين باعث مي شه ورود اعضا به معرفي شخصيت و ايفاي نقش به تعويق بيافته و نتونند نقش ها ي مورد علاقه شون رو بگيرن ضمناًبيشتر از يك هفته ست كه عكس اين قسمت به روز نشده.

و حالا موضوع دوم:
اونطور كه من ديدم اسم لي لي اوانز توي ليست شخصيت ها هنوز هم با رنگ سياه نوشته شده كه نشون مي ده اين شخصيت هنوز گرفته نشده. اميدوارم زود تر ليستو اصلاح كنيد تا بقيه مثل من الكي خوشحال نشند و به اشتباه نيفتند.
البته در مورد شخصي كه نقش لي لي اوانز رو گرفته من به پروفايلش سر زدم و متوجه شدم با وجود اينكه 11 روزه شخصيتش تاييد شده هنوز هيچ پستي در ايفاي نقش نزده و فقط در مجموع 3 پست داره كه دو تاش معرفي شخصيته و يكيش ارسال يه عكس به گالري(چون قبل از قانون جديد نقش رو گرفته توي بازي با كلمات و كارگاه نمايشنامه نويسي پست نداره)

فكر مي كنم يه جا خوندم بايد با شخصيتهايي كه قصد ايفاي نقششون رو داريم آشنا و نزديك باشيم.فكر مي كنم من توي هر 2 پستم(بازي با كلمات و كارگاه نمايشنامه نويسي) نزديك بودن به اين شخصيت رو نشون داده باشم. به هر حال حالا كه قبل از من كس ديگه اي اين شخصيت رو گرفته ممكنه منو توي ليست انتظارش قرار بديد؟

پیام زده شده در: ۱۴:۱۲ سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۵

درکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۶ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۱۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
از اون بالا کفتر که هیچ، کرکس هم نمیاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 299
آفلاین
گويند در زمان هاي نه چندان دور، پشت مرزهاي هافلپاف، جوانكي سر به زير مي زيسته كه گزندش كسي را دچار نيامده و شوقش نيز راه راست بر كسي نكجيده بود. از عادت هاي وي ياد شده كه چون از كار و كوشش فارغ آمدي، سر به زير انداخته، ساعتي چند گشت و گذار مي نمود. روزي به قضاي عادت، در انوار طلايي خورشيد هافل مي گشت، كه ...
ناگاه بانگ برآمدكه "پسرك كجا ميري؟" جوان چون به چنين آواز خطاب گشت، به تجربه گذشتگان اعتماد نموده، بنابه قصه هايي كه از آنان به ياد سپرده بود، پاسخ گفت: "مي روم چرخ بزنم، برنج و مرغ تو رگ بزنم، چاق بشم، چله بشم اون وقت ميام تو منو بخور!" صاحب آوا چون پاسخ شنيد، به چنين روز در آمد. پسرك سر فراز آورد و پهنه ديده اش را بر مقهقه (قهقهه بر وزن مفعّل) گستراند، او ...
فرشته اي تپل و زيبا روي بود كه بال هايش بر اثر خنده چروك افتاده، به جمع گراييده بود و قامت كوتاهش بر زمين گسترانده شده بود. چون فرشته به نگاهش آگاه آمد، چون ليمو رو ترش كرده و چنين گفت: "از چه سود سر به زير افكنده اي؟ كه فلك بوقلمون، اژدهايي به بزرگي ده ها بوقلمون را به سياه روزيت گمارده و بر ريش نداشته ات قهقهه بربسته!" جوانك چون خون در رگ به خروش آمد و بي درنگ دست در گريبان فرو برده، لبه عصاي خويش لمس نموده و غيب شد و ...
چون فرسنگ ها دورتر، قدم بر وادي ديدگان برزد، دمي چون زنجير اسارت عرصه بر وي تنگ نمود و گلويش فشرد و دمي سوزناك، چهره اش را بنواخت و طنين غرش سهمگيني در گوش وي لرزه افكند كه "آيا تو را درك است نام؟" به خيره سري پاسخ برآورد: "آري، چه از من مي خواهي كه اين چنين مي كني؟" اژدها بگفت: "من پوستت بخواهم و ديگر هيچ!" درك در عجب ماند و گفت: "چه مي خواهي؟ " اژدها پوزخندي زده و او را با تكاني دم، امتاري (جمع مكسر متر) آن طرف تر پرت نمود و ...
با دم سهمگينش ضربه اي فرود آورده و گفت: "پوستت مي خواهم و اينك از تنت بربكنم!" درك نيم رخي به حريف و نيم نگاهي به عصاي شكسته در دستش افكند. چون عصا را در ميان اندر دستمالي همه فن حريف از اسكي بپيچاند، عصاي شكسته خود به خود تصحيح گشت و اين از عجايب روزگار است. درك چون قوه عصاي خود بازيافت، به ميدان شده، ورد بر سر و روي اژدر باريد تا اينكه ...
بنگ بانگي بنگيد و از پس آن بنگ، بانويي پديد آمد در لباسي تنگ (گير نديد اينو فقط براي حفظ سجع آوردم) چنان فريادي كشيد كه شد هك بر سنگ و بازماندند از جوشش حتي كر و منگ. گفتا: "منم چنگ (همون چانگ) داور اين جنگ! اي كه گشته ايد درگير چون شير و پلنگ، ادامه دهيد دعوا را بعد از اين زنگ." بزد دستي بر سر زنگ و ندا برآمد: "دينگ دنگ"
لپ كلام براي كسايي كه حال خوندن نثر قديمي ندارن: خانم چو چانگ، فك نكنم شناسه "درك" با شناسه "دريك" كه جناب سماگ در خواست داده اند، فرق چنداني داشته باشه و در واقع هر دو يك شخصيتند. اگ هم فك مي كنيد كه "دريك" يه دونه "ي" بيشتر داره، بايد بگم كه پوست هر كي رو تن يه اژدها بكني، كش مياد و "ي" بهش اضافه ميشه بنابراين اگه يه نيم نگاه به سمت راست اين پست، جايي كه مشخصاته فرستنده رو نوشته بندازيد، متوجه كل ماجرا ميشيد. در ضمن داورخوبي باش!
آها راستي از پستم ناراحت نشيدا اينا شوخين. مي تونين موقع خوندن يه تو ذهنتون در نظر بگيرين.
با تشكر

هوم اوکی مرسی!!!
بهش گفتم!

ویرایش شده توسط درک در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۴ ۱۴:۱۹:۰۱
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۸ ۱۴:۳۳:۵۱

پیام زده شده در: ۹:۳۱ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۵

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
به نظر مي رسه به اين قسمت دير تر از قسمت هاي ديگه رسيدگي مي شه!
به هر حال من هنوز منتظر جواب شما هستم!

والا اونطور که من دیدم لیلی اوانز تو ایفای نقش هست!!

ویرایش شده توسط lili_potter_ در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۳ ۹:۳۳:۵۸
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۳ ۱۶:۳۲:۰۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.