هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: عضویت در کوییدیچ و مشكلات بازيكنان
پیام زده شده در: ۱۷:۲۵ سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۷

گریندل والدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۴ یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۳ دوشنبه ۶ آبان ۱۳۸۷
از دور دست ...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 27
آفلاین
ببخشید ! من اومده بودم اینجا ثبت نام کردم ، ولی الان هی چی لیست رو می گشتم که ببینم قیمتم چقدره ، اسم خودمو ندیدم لطفا منو در لیست قرار بدین ! در زمان نظارت خود شما هم من ثبت نام کردم !

تا جایی که من اطلاع دارم شما ثبت نام نشدید ، اونموقع نیم فصل نبود و ثبت نام انجام نمی شد .
در ضمن فکر میکنم فقط کسانی قیمت داشته باشن که حداقل یه بار بازی کنن !

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱۶ ۵:۵۴:۴۷
ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱۶ ۶:۰۱:۲۶

پیام زده شده در: ۱۵:۳۶ دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۷

لیلی لونا پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۵ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۱:۵۱ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 389
آفلاین
ایی که ناظر کوییدیچ تا یه هفته سرش شلوغه و اینا من جواب تری بوت رو میدم.

تنها کار برای عضویت در کوییدیچ اینه که بری با یکی از کاپیتان های تیم ها صحبت کنی و ازش بخوای وارد تیمش بشی. اگه کاپیتان قبول کنه ، هر دوتون میاین اینجا اعلام می کنین که عضو کوییدیچ و تیم فلان شدی و بعد تمام.

در مسابقات لیگ شرکت می کنی البته اگه تیمت شرکت کرده باشه.

برای پیدا کردن کاپیتان ها می تونی به انجمن * سازمان عقد و ثبت قرار داد بازیکنان * مراجعه کنی.

پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۷

تری  بوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۵ یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۲ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 474
آفلاین
سلام من می خوام عضو کوییدیچ بشم باید چیکار کنم ؟

Only Raven!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۴۳ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
پست هایی که تو کمیته داوران زده شد اینجا کپی میشه و از اونجا حذف شد.این تاپیک برای این مشکلات هست!

شکایت پیوز:

نقل قول:
نقل قول:
روبیوس هاگرید نوشته : گرین فایر و گانگستر یونایتد گرین فایر : 93 گانگستر یونایتد : 86ر
اولا چرا امتیاز ما اینجا 86 نوشته شده اما شما به ما 70 دادی ؟ چی باعث شده امتیاز کم کنی وقتی دارو دومی وجود نداره که امتیازش با این میانگین گرفته بشه ؟؟؟؟؟؟ دوما چرا امتیاز گرین فایر 25 تا بهش اضافه شده ؟ چه منطقی پشت این 25 امتیاز هست ؟؟؟ لطفا توضیح بدین این چیزا رو که مساله بوجود نیاد ... ممنون ...

جواب من:

نقل قول:
نقل قول:
اولا چرا امتیاز ما اینجا 86 نوشته شده اما شما به ما 70 دادی ؟ چی باعث شده امتیاز کم کنی وقتی دارو دومی وجود نداره که امتیازش با این میانگین گرفته بشه ؟؟؟؟؟؟
داور دوم به این دلیل که وقت نداشت،داوری نکرد.به جای ایشون من پست ها رو خوندم و این تغییر تو امتیازات به وجود آوردم چون که به نظرم داور به شما امتیاز بالا داده بود.تیم بی نوایان نسبت به این مساله معترض بود و منم مجبور شدم که رسیدگی کنم. نقل قول:
دوما چرا امتیاز گرین فایر 25 تا بهش اضافه شده ؟ چه منطقی پشت این 25 امتیاز هست ؟؟؟ لطفا توضیح بدین این چیزا رو که مساله بوجود نیاد ...
اگر قوانین رو با دقت خونده باشی به تیم های برنده هر بازی 25 امتیاز داده میشه.تیم گرین فایر برده و این امتیاز بهش اضافه شده.فکر نمیکنم مشکلی باشه. ممنون و موفق باشید.

اعتراض دوباره پیوز:

نقل قول:
نقل قول:
آلبوس دامبلدور نوشته: تیم بی نوایان نسبت به این مساله معترض بود و منم مجبور شدم که رسیدگی کنم.
جانم ؟ ما با گرین فایر بازی کردیم اونوقت بینوایان اعتراض کرده ؟ بینوایان سر پیازه یا ته پیاز ؟ من به این امتیاز شدیدا اعتراض دارم ! اون ماتیاز 86 حق ما بود ! شما حق ندارین در امتیازات یک داور دیگه دخالت کنید ! شما میتونید خودتون امتیاز بدین و میانگین بگیرین ! اگر این کار رو کردین یعنی اینکه شما به ما 54 دادین که من بازم به این امتیاز اعتراض دارم چون خیلی پائینه ! پ.ن : در مورد 25 امتیاز اشتباه از من بود ! قوانین رو کامل خونده بودم اما توی اون لحظه فراموش کردم این قانون رو !

گفته الیواندر به پیوز:

نقل قول:
با اجازه آلبوس جناب پیوز زیاد زور نزن. اگه توجه کنی امتیاز ما هم در تاپیک قبلی داوران 93 داده شده بود ولی اینجا 86 شده پس اگه به امتیاز شما اضافه بشه باید به امتیاز ما هم اضافه بشه و هیچ فرقی به حال شما نمی کنه چون بازم ما برنده ایم.

----------------
خب!پیوز عزیز لیگ به صورتیه که هر بازی هر تیمی،مربوط به تمام تیم ها میشه.یعنی برای شما فرق نمیکنه تیم بی نوایان تمام بازی های دیگشو 100 بگیره؟همه برای قهرمانی تلاش میکنن و اینم با امتیاز بالاتر خودشون امکان پذیره.

در ضمن شما چرا فکر میکنی من حق ندارم تو امتیاز داور کمکی که آوردم دخالت کنم؟من به عنوان مسوول کوییدیچ و داور اصلی حق دارم تو امتیاز تمام داورهای کوییدیچ دخالت کنم.من احساس کردم هاگرید امتیاز بالا داده،پس وارد کار شدم و امتیاز رو درست کردم.

هووووم،شما داستانتون رو تموم نکردین،این هم امتیاز منفی برای هماهنگی داره و هم امتیاز منفی برای میزان لذت خواننده از پست.خب بقیه فاکتورهام که برای شما عالی نبوده،به نظرم همین امتیاز بسیار خوب و مناسبه.

به لیلی:

نه هیچ کدوم از مورد ها مشکلی ایجاد نمیکنه!به نظرم به همین شکل بهتره.

پیام زده شده در: ۱۹:۱۸ چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۷

لیلی لونا پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام:

دو مسئله ی مهم هست که می خوام بیان کنم.

اول از همه اینکه ، به نظر من باید قانونی که در لیگ سوم وضع شد و از این قرار بود که تیمی که در روز آخر چندین پست می زنه باید ازش امتیاز کم بشه ، در این لیگ هم اجرا بشه.

باید تیمی که با هماهنگی کامل در طی هفت روز پست ارسال می کنه ، با تیمی که در روز آخر یهو چندین پست می زنه فرق داشته باشه!

تیمی که در طی چند روز پست میزنه ، نشان دهنده ی هماهنگی بیشتر نسبت به تیمی که در روز آخر تمام و یا بیشتر پستاش رو می زنه.

به نظر من اگه این قانون در این لیگ هم اجرا بشه و در مسابقات بعدی مورد اهمیت قرار گیره خیلی عالی میشه.

مورد دوم هم اینکه ، از بین بردن امضا در زیر پستامونه.
کسانی هستن که صفحات براشون دیر لود میشه و با قرار دادن امضایی پر محتوا و پر از شکل باعث دیر لود شدن و یا حتی لود نشدنه.
بنابراین اگه این قانون هم اجرا بشه که عضوی نباید امضایش ( امضای پر محتوا و پر حجم ) را در زیر پستای کوییدیچش در ورزشگاه ها بذاره هم اجرا بشه عالی میشه.

در هر صورت امیدوارم این قوانین اجرا بشه ، چون کاملا عادلانه و عاقلانه و منصفانه هست.

با تشکر

پیام زده شده در: ۲۲:۰۳ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
پست زدن در کوییدچ نیاز به عضویت داره یا نه ،اگه داره باید چکار بکنم.

شما باید تو همین تاپیک درخواست عضویت تو کوییدیچ رو بدی.بعد باید تا نیم فصل صبر کنی تا تیم ها بتونن از شما به عنوان بازیکن استفاده کنن.بعد با کاپیتان ها صحبت میکنی و در صورتی که موافقت کردن عضو یکی از تیم ها میشی.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۲۳:۴۱ جمعه ۲۸ تیر ۱۳۸۷

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۱ یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۱۰ سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۲
از قبرستون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 64
آفلاین
سلام

پست زدن در کوییدچ نیاز به عضویت داره یا نه ،اگه داره باید چکار بکنم.

ما برای پوکوندن امدیم

پیام زده شده در: ۱۴:۱۶ چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
ببخشید که زیاد سوال می کنم ولی باید بگم که من در تاپیک مسابقات جام حذفی رفتم و بعد از مطالعه ی پست های شما فهمیدم شما در این تاپیک ننوشتین که مهلت ارسال پست تا چه زمانی هست و شما زمان گفتن نماینده رو مشخص کردین.

من زمان رو نباید اونجا مشخص کنم.زمان های کل بازی ها تو تاپیک پایگاه اطلاع رسانی کاملا زده شده.شما به عنوان کاپیتان باید هر روز اونجا رو چک کنی..نمیدونم چرا اصلا خبر نداری برنامه جام حذفی خیلی وقت پیش اونجا زده شده.

مهلت به خاطر بسته شدن سایت تا آخر امشبه!

پیام زده شده در: ۱۴:۱۰ چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۷

لیلی لونا پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام:

ببخشید که زیاد سوال می کنم ولی باید بگم که من در تاپیک مسابقات جام حذفی رفتم و بعد از مطالعه ی پست های شما فهمیدم شما در این تاپیک ننوشتین که مهلت ارسال پست تا چه زمانی هست و شما زمان گفتن نماینده رو مشخص کردین.

بنابراین تا کی زمان داریم برای ارسال پست های جام حذفی؟

نتایج مسابقات هنوز داده نشده در صورتی که مسابقات هفته ی دوم شروع شده.

آیا قراره بعد از پایان مسابقات نتایج داوری داده بشه و یا استثنا این دفعه دیر نتایج داده میشه؟

با تشکر

ویرایش شده توسط لیلی پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۶ ۱۴:۱۳:۵۴

پیام زده شده در: ۱۳:۲۵ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
مهلت و زمان که به طور کامل زده شده.داستان ها هم باید به صورت تکی باشه و ادامه دار نباشه!

برنامه چهارده هم به زودی کارشو شروع میکنه!

موفق باشی.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.