هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: باکینگهام پلیس(قلعه مرموز لندن)
پیام زده شده در: ۱۱:۰۵ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
بلا با خونسردی رو به ریموس گفت:اوووووووه...حالا حالا مونده تا شناسش تایید شه!!
ریموس با شنیدن این سخن غیرعادی به این حالت در میاد: تصویر کوچک شده
لرد رو به دومبل گفت: می بینم که همچنان از آهنگ های خز استفاده می کنی.
دومبل: ما اینیم دیگه...چی ؟ ها یعنی منظورم اینه که این آهنگ اصلا هم خز نیست ما شما خزه.
لرد: به حق چیزهای ندیده ونشنیده.
جمعیت سیاه و سفید به سمت درب ورودی حرکت کردند، چهره ی دومبل همچنان از حالی که لرد از او گرفته بود خشمگین و سرخرنگ بود.
در همین لحظه ، صدای خنده های محفل به گوش رسید: بچه ها آیفون تصویری رو ... ماااااااااااا...مااااااااااااااا...
- سیس ساکت ... این کارا چیه!!نمی خوام جلو این سیاه ها ضایع بشیم ... فهمیدین...
دامبل این سخن را به آرامی گفت.
لرد:هههههههه.... تصویر کوچک شده
دامبل: چیه چیزی شده؟
لرد در حالی پوزخندی بر لب داشت گفت:نه نه چیزی نشده... فقط یه سری صحبت های خنده دار شنیدیم
دامبل: تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط مورگان الکتو در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۹ ۱۱:۰۶:۴۸

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۳۳ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
چیزی نمانده بود که چشمان زن دراکولا یعنی داناکولا از حدقه بیرون بپرند.سپس من من کنان از دراکولا پرسید:لرد سیاه واسه تو نامه نوشته میخواد واسه تعطیلات بیان اینجا؟شوخی میکنی؟
دراکولا با افتخار سینه اش را جلو داد و گفت:تازه این به کنار!آلبوس دامبلدور هم نامه نوشته میخوان واسه تعطیلات بیان اینجا!
داناکولا که کمی از شوهرش عاقل تر بود گفت:حالا چی شده اینا به قصر علاقه مند شدن؟
دراکولا گفت:به قصر نه!به من!
داناکولا سری تکان داد:باشه.بگو بیان اینجا!
چند ساعت بعد!
هیشکی مث من تو رو دوست نداره!این رو از تو چشام میتونی بخونی!
این صدای نوار ماشین حامل ملت محفلی که جلوی قصر باکینگهام ترمز میکنه و دقیقا پشتشون یه ماشین میاد که صدای آهنگش گوش فلک رو کر کرده:مشکی رنگ عشقه!مث رنگ چشای مهربون ولدی جون!
و از ماشین بعدی هم ملت مرگخوار و ولدی میپرن بیرون!بعد هر دو گروه از دیدن اون یکی گروه به این شکل در میان:
بعد از خروج از کف کردگی هر دو بلافاصله چوبدستی میکشن که یه صدایی که بوی خطر میداد گفت:آ آ آ!نبینم اینجا درگیری به وجود بیاد ها!وگرنه همه پرت میشید بیرون!
ریموس لوپین که چوبدستیش را غلاف میکرد گفت:برای حال گیری این ملت تابلو راه هایی غیر از درگیری فیزیکی هم هست!
بعد با لحن مهربونی به رودولف و بلاتریکس گفت:راستی بلا!رودولف بهت گفته که دو تا زن داره؟
=====================================

ویرایش شده توسط ويولت بودلر در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۹ ۱۰:۳۵:۱۹

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۰:۰۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶

الیور وود قدیم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۱ یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴
از دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 321
آفلاین
یا لطیف

سلام
با جازه شروع میکنم
........................
داک داکولا ... داک ... کجائی ... مگه دستم بهت نرسه ... زلیل مرده گدوم گوری هستی ؟
این صدای زن داکولا بود که در سرسرای بزرگ باکینگهام پلیس پیچید .
داک داکولا سرش را از میان انبوه نامه های وسط سرسرا بیرون آورد و با صدای بلند گفت : هاااااا !
زن داکولا در حالی که جاروی دسته بلندی در دست داشت به سمت داکولا آمد : زلیل مرده مگه نگفتم هیچی تو خونه نداریم ! تو عوض غذا و خرت و پرت برام این آت آشغال ها رو آوردی . حالا من می تونم با تو ... حسابتو می رسم!
داکولا با عجله بلند شد و با لحن گشداری گفت : اینا آت آشغال نیست . نامه هاییه که برا من آوردن . برای خودِ خودم !
زن داکولا در حالی که با جاروی دسته بلندش آماده ی حمله به داکولا می شد گفت : آخه کی به تو نامه می ده ؟ همه که مثل من ابله نیستن .
داکولا سینه اش را جلو داد و گفت : همشون برای منه ... برای خود ِ خود ِ من.
زن داکولا نامه ی توی دست داکولا را قاپید و به آن نگاه کرد . با دیدن اسم نویسنده ی نامه چشمانش از حدقه بیرون زد ... امکان نداشت .
...............
خوب من شخصیت زن داکولا رو آوردم تا یه کم حماقت های داکولا رو جبران کنه .
با تشکر
فعلا ....
یا علی

این روزها که می گذرد
شادم
این روزها که می گذرد
شادم
که می گذرد
این روزها
شادم
که می گذرد...

«قیصر»

باکینگهام پلیس(قلعه مرموز لندن)
پیام زده شده در: ۱۹:۴۷ سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
اینجا قلعه باکینگهام،قلعه مرموز شهر لندنه و هر اتفاق عجیبی توش می افته.
جناب دراکولا و خانوادش سالیان سال در این قلعه زندگی کردند و الان بعد از سالها،سرپرستی قلعه به دست داک داکولا،جادوگر کم عقل و نواده جناب دراکولا افتاده.
در قلعه داکولا گنجینه ای ارزشمند که قبلا برای اسلیترین بود پنهان شده و لرد هم به دنبال اون گنج هست و از طرف دیگر دامبلدور،ارتش و محفل هم دنباال این گنجینه هستند برای همین هر دو(ولدمورت و مرگخوارها و آلبوس و ارتش و محفل)به قلعه میرن تا گنج رو بدست بیارن. ولی قلعه ماله داکولاست و یکی از قوانین اینه که همه با هم دوست هستن. برای همین هیچ جنگی نباید بین این دو گروه پیش بیاد.اگرچه این دو گروه همیشه با هم در حال کلکل هستن(اجازه کل کل هست فقط در صورت داستانی*) ولی باز هم به هم توهین نمیکنن و شونات اسلامی هم رعایت میکنن.
و یادتون باشه که داکولا از گنج خبری نداره و اگر خبر دار بشه خودش گنج رو برای خود نگه میداره(آدم خسیسیه) .

کل کل در صورت داستانی=یعنی در داستان باهم کل کل کنید و نه در واقعیت(نه مثل نحوه برخورد)

ویرایش شده توسط باب آگدن در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۸ ۲۱:۳۱:۰۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.