هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: آموزشگاه مرگخواری
پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۱

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین
آگوستوس در زد و وارد اتاق لرد شد . تعظیمی کرد و پرسید : ارباب ، با من کار داشتین ؟

لرد همانطور که چوبدستیشو تمیز می کرد گفت : آگوستوس ، ارباب حس می کنه تو لیاقت جانشینی اربابو نداری ، برای همین تصمیم گرفتم تو رو امتحان کنم .
تو با یکی از افراد مورد اعتماد لرد دوئل می کنی ، اگه بردی جانشین ارباب می شی اگه باختی اون فرد جانشین میشه .

آگوستوس پرسید : و اون فرد مورد اعتماد شما کیه ارباب ؟

لرد به سردی گفت : فلور دلاکور .

آگوستوس با پوزخندی پرسید : ارباب شما یه ساحررو به دوئل می فرستین ؟

لرد با همان لحن جواب داد : انتخاب اربابو زیر سوال می بری ؟

آگوستوس فوری جواب داد : نه ارباب .

و بعد از کسب اجازه از لرد از اتاق خارج شد . بیرون که رسید مرگخوارارو دید که مشتاقانه منتظرن خبرارو بشنون .

ایوان پرسید : خوب چی شد ؟

آگوستوس جواب داد : ارباب گفت با فلور دوئل کنم .

سپس سرگرم آماده کردن خودش شد .

در آن طرف فلور با پوشیدن چسبون ترین رداش و تمرین چند تا طلسم مشغول آماده کردن خودش بود .

دو ساعت بعد

فلور با ژستی دلربا وارد زمین دوئل شد ، آگوستوس هم با چشمای چهارتا شده منتظر فلور بود .

لرد که بر بالاترین نقطه نشسته بود گفت : شروع کنین .

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۱

فرد.ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۸ چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۱۰ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲
از عزیزتون لیلی رفتم زیر تریلی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
لینی که از خشم سرخ شده بود با تمام سرعت از پله های گرد بالا رفت تا به در قهوه ای رنگ اتاق لرد رسید و بعد دست هایش را بالا برد و با تمام قدرت به در ضربه زد.

تق تق تق

لرد که تا حالا ندیده بود کسی اینطوری به در ضربه بزند با صبانیت گفت:
- کیه؟
- لرد منم،لینی.
- بیا تو.
لینی در را باز کرد و با صورتی که از عصبانیت داشت منفجر میشد به سمت لرد رفت و جلوی او تعضیم کوتاهی کرد.پس از آن که لرد به لینی اجازه داد که سر پا بایستد ، لینی رو به لرد کرد و گفت:
- ارباب این آگوستوس خیلی پر رو است و از مقامش برای راحتی خودش استفاده میکند.
- مگه چیکار کرده؟
- همین جور به ما دستور میده که این کار را بکنیم ایم کار را نکنیم.لرد من حتی حاضرم کروشیو های شما را تحمل کنم ولی از آگوستوس دستور نگیرم!!
لرد:
لرد همین طور که دستش را زیر چانه اش گذاشته بود به فکر فرو رفت و پس از چند دقیقه رو به فلور کرد و گفت:
- تو دوئلت خوبه؟
- به پای شما که نمیرسه اما بد نیست.
- یعنی میتونی آگوستوس را ساکت کنی؟
- بله سرورم.
- خب پس من ترتیبی مدیم تا تو و آگوستوس با هم دوئل کنید.هر کس که برد به مدت یک هفته جایگزین من میشود.
لرد رو به لینی کرد و گفت:
- برو و به آگوستوس بگو بیاد این جا.
- چشم سرورم.
لینی به طرف در رفت که از اتاق خارج شود اما ناگهان ایستاد و رو به فلور کرد که الان داشت خودش را برای دوئل آماده میکرد و گفت:
- تو را به ریش مرلین این آگوستوس را ساکت کن.
فلور رو به لینی کرد و گفت:
- تمام تلاشم را میکنم.
لینی که خیالش راحت شده بود از پله های مار پیچ پایین رفت.وقتی به آگوستوس نزدیک شد آگوستوس با نیشخندی گفت:
- تصمیم خودت را گرفتی؟
لینی که داشت از کوره در میرفت رویش را از آگوستوس برگرداند و گفت:
- لرد کار مهمی با تو دارند.
آگوستوس که متعجب شده بود به طرف اتاق لرد رفت تا با چیزی که نمیدانست چیست رو به رو شود.

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!‏
برای گریفیندور ‏.

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

چوبدستی یاس کبود / بدبختی و فقر و رکود

پیام زده شده در: ۱۲:۲۵ جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۱

تری  بوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۵ یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۲ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 474
آفلاین
فلور ادامه داد : ارباب من نمیدونم شما از این آگوستوس چی دیدین ... اما به نظر من همه چی به هم ریخته.

لرد دستی به سر و صورتش کشید و به فلور گفت : نظر تو چیه فلور؟ ارباب میخواد نظر شما رو بدونه.

فلور عشوه ای اومد (!) و رو به لرد کرد و گفت : آه ارباب! به نظر من یا خودتون دوباره ارباب بشین یا میتونین کس بهتری رو جایگزین کنید. هوم؟! :pretty:

- ارباب میخواد منظور شما رو بدونه فلور.

فلور چیزی نگفت و با قیافه ی دلربا و حق به جانب به ولدمورت نگاه کرد. ناگهان دوباره صدای جیغ بنفش لینی اومد و گوش همه را کر کرد.

لودو چشم هایش را بست و با عصبانیت دست هایش را روی گوش هایش گذاشت.

- کروشیو لودو. ارباب کر شد. به جای اینکه حواست به ارباب باشه گوش های خودتو میگیری؟ کروشیو.

فلور خنده ای کرد و گفت : خب ارباب... نگفتین میخواین چیکار کنین...

- فلور داری ارباب رو تحریک میکنی که به سمت تو هم کروشیو بفرسته!

- آه ارباب گرانقدر! من حاضرم اینقدر جلوی شما بایستم تا شما هرچقدر میخواین کروشیو به سمتم بفرستین!

- ارباب داره از زبون بازی شما خوشش میاد فلور! شاید شما بتونین مدتی جانشین ارباب بشین! هوممم... آره!

در این لحظه لودو :

مرگخوارا

لینی گوشه ای ایستاده بود و با عصبانیت به آگوستوس نگاه میکرد.

همه ی مرگخوارا منتظر بودند تا ببینند در آخر لینی تسلیم میشود یا نه...

...

Only Raven!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۰۵ پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۱

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
_ لینی بیا پامو ماساژ بده . رز ظرفارو بشور ، ایوان موسیقی ، روفوس حمومو آماده کن ، لینی تو هم با من میای .

در اتاق لرد

فلور در حالتی بسی دلربا قرار گرفته بود و هر کس به جز لردو از هوش می برد .

_ آه ، ارباب . ای سیاه ترین . امروز مرگخوارا یه چیزایی می گفتن ، مثلا این که شما مثل دامبلدور شدین ، خرافاتی . در ضمن این آگوستوس داره مرگخوارارو علیه شما تحریک میکنه ، مثلا ارباب من شرط می بندم الآن صدای جیغ میاد .

_جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ ، آگوستوس تو همین الآن چه غلطی کردی ؟

فلور ادامه داد ، دیدین ارباب .

- جییییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ ، جییییییییییییییییییییییییییییییییغ ، جیغ

لرد سیاه با اخمی عمیق گفت : چه خبره ، اگه همین جوری پیش بره ، ارباب کر میشه .

آن طرف مرگخوارا

لینی با عصبانیت از آگوستوس دور شد .
و آگوستوس با گوش های کر شده رفتن او را تماشا کرد .

فلش بک

لینی با تعجب پرسید : کجا بیام ؟

آگوستوس با لبخندی موذیانه جواب داد : حموم .

پایان فلش بک

پیام زده شده در: ۱۳:۵۲ پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۱

فرد.ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۸ چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۱۰ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲
از عزیزتون لیلی رفتم زیر تریلی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
آگوستوس که از خوشحالی در پوست خود نمیگنجید از اتاق لرد خارج شد و به سمت اتاق نشیمن رفت تا در آنجا ارباب شدن خودش را به رخ دیگران بکشد.وقتی که وارد اتاق نشیمن شد تصمیم گرفت قیافه ناراحتی به خود بگیرد تا دیگران فکر کنن لرد او را حسابی تنبیه کرده است.وقتی که در را باز کرد و وارد اتاق شد رز و لینی زیر چشمی به او نگاه کردند و وقتی که دیدند او ناراحت است هر دو با هم به او خندیدند.آگوستوس که از این که نقشه اش عملی شده بود خوشحال بود صدایش را صاف کرد و با تمام قدرت فریاد زد:

دیگر خفه شوید!!!!

لینی و رز که از عصبانیت آگوستوس خوشحال شده بودند بلند تر از قبل خندیدند.آگوستوس که واقعا عصبانی شده بود فریاد زد:

کروشیو!!!

لینی و رز که از درد جیغ میکشیدند فریاد زدند:
- تو چجوری جرات کردی به ما ورد بزنی؟
- از الان شما باید از من دستور بگیرید.در مدت یک هفته من رییس شما هستم و شما باید به من احترام بگذارید.
لینی و رز که باور نمیکردند لرد او را رییس کرده باشد باهم گفتند:
- آخه چجوری؟
- لرد تا نامه را خواند فکر کرد که شاید نیاز به استراحت داشته باشه برای همین من را رییس کرد تا خودش بتواند مدتی استراحت کند.
لینی و رز که خیلی خیلی متعجب شده بودند نگاهی به آگوستوس کردند و لینی پیش دستی کرد و گفت:
- ما به شما احترام میگذاریم سرورم.

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!‏
برای گریفیندور ‏.

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

چوبدستی یاس کبود / بدبختی و فقر و رکود

پیام زده شده در: ۲۳:۴۴ چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۱

ویکتور کرام old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۸ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱:۳۵ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵
از گیلیمت دراز تر نکن اون پاهاتا.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 115
آفلاین
تق تق تق

اسکور با پشت دستش به در اتاق لرد چند ضربه زد و سپس وارد اتاق شد و گفت:
- ارباب. کاری داشتید با من؟

ولدمورت برگه ای که در دستانش بود را به سمت اسکور گرفت و گفت:
- از اونجایی که این اگستوس سواد درست حسابی نداره و من هم دچار سر درد شدم میخواستم که این برگه را برای من بخونی.

اسکور برگه را از دستان ولدمورت گرفت و پس از صاف کردن صدایش شروع به خواندن کرد:
- اینجانب لرد ولدمورت تمام دارایی های خود به اضافه ی اربابیَتم (!) را به نام آگوستوس دلبندم میکنم.

آگستوس قبل از منفجر شدن لرد با ترس و لرز گفت:
- ارباب. گفتم که بهتون. به من گفتید بیام توی اتاقتون بعد این را نوشتید. لینی و اینا هم به عنوان شاهد جلسه اونجا حضور داشتن. ولی بعد یهو همه ما را بیرون کردید.

ولدمورت بار دیگر به فکر فرو میره تا اون صحنه ها را یادش بیاد اما هر چه تلاش کرد چیزی دستگیرش نشد و با صدای آرامی گفت:
- حتما حکمتی در کار بوده است و برای افزایش اقتدار ما قرار است شما چند روزی را به جای ما ارباب باشید آگو جان. از امروز تا یک هفته دیگر تمام اختیارات به دست شماست. موفق یاشید.

امضا نمی دم.

پیام زده شده در: ۲۲:۳۲ چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۱

آستوریا گرینگرس old1

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۴ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۷:۵۴ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 267
آفلاین
-نــــــــــــــــــــــــــــــــــه

لرد سیاه که بخاطر فریاد گوش خراش آگوستوس شش متر به هوا...نپریده بود بلکه کروشیویی نثارش کرد بود، احساس کرد سرش در مرز منفجر شدن است:
-کروشیو...کروشیو...کروشیــــــو آگوستوس؛ تو اتاق لرد داد میزنی؟ گوش ارباب رو اذیت میکنی؟
-من غلط بکنم ارباب...اما تا صبح منو کروشیو کنین اما اون کاغذ رو نخونین.

لرد که کمی مشکوک شده بود، او را وراندازی کرد:
-چـــــی؟! به ارباب میگی چیکار کنه و چیکار نکنه؟
-نــــه نه ارباب، به جونه سوروس نه. :worry:

و همان لحظه فسفر های مغذش به دادش رسیدند:
-مگه نگفتین سرتون درد میکنه؟ خب اگه الان اونو بخونین به چشمای مبارکتون فشار میاد سردردتون بیشتر میشه هـــــــا! حالا هرطور که مایلین

لرد لحظه ای تأمل کرد.
-آره درسته، حوصله سردرد رو دیگه ندارم.اسکـــــــــــــــــــــــــــــور ! بیا ببینم!

و قلب آگوستوس جایی نزدیک به حلقش شروع به تپیدن کرد، سه روز قبل او اسکور را به آستوریا فروخته بود و باعث شده بود که به شدت تنبیه شود و حالا باورش نمیشد که قرار است زندگیش در دستان او باشد.

پیام زده شده در: ۱۸:۱۸ چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
آگستوس به صورت سرپایی وصیت نامه اش رو در دلش مرور کرد و یک دور به همه آرزوهای از دست رفته اش و زندگی بر باد رفته اش فکر کرد و با زانوانی لرزان بعد از در زدن وارد اتاق شد!
...کروشیو اگوستوس، چرا وقتی صدات کردم اینقدر لفتش دادی؟
...ارباب ببخشین من بیگناهم، ارباب من فریب خوردم، ارباب تقصیر من نیست، به من رحم کنین!من ده سر عائله دارم!!

لرد با عصبانیت دمپایی چوبی ای که نجینی از اون برای بازی استفاده میکرد رو به سمت آگوستوس پرتاب میکنه که مستقیم و وسط پیشونیش میخوره و دادش رو در میاره!
لرد:هوم، لذت پرت کردن اشیا طرف مغز ملت هم دست کمی از کروشیو نداره...خوشم اومد. بگذریم. میخوام خیلی واضح و شفاف برام توضیح بدی که تو و اون نخاله های دیگه توی اتاق من چیکار داشتین؟

آگستوس با شنیدن این جمله جان تازه ای میگیره و سرش رو بلند میکنه. با این حساب لرد هنوز چیزی به خاطر نیاورده و یا اون وصیت نامه رو نخونده. احساس میکرد هنوز فرصت داره جونش رو نجات بده و خرابکاری ای که به وجود اومده رو جمع کنه. اما برای این کار اول باید هر چه سریع تر جوابی برای سوال لرد پیدا میکرد.
...کروشیو، زود باش جواب بده. ارباب عادت نداره یه سوالو تکرار کنه. هوم، این جمله چقدر آشنا بود. انگار قبلا هم اونو گفتم.

آگوستوس با ترس از اینکه نکنه لرد همه چیز رو به خاطر بیاره با لکنت و دستپاچگی گفت: ارباب شما خودتون گفتین که بیایم داخل اتاقتون. میخواستین چیزی بهمون بگین.
لرد ابرویش را بالا انداخت و گفت: من گفتم؟ اگه من گفتم چرا یادم نمیاد؟ این وسط یه چیزی درست نیست. این سر درد دیگه از کجا پیداش شد. هوم اصلا این کاغذ چیه که تمام مدت دست منه؟ بذار ببینم چی هست...

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۰ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۱

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
لینی اشتباه بزرگی کرد زیرا با این کارش اربابو به حالت عادی در اورد .

_ کروشیو ، مرگ خوارای احمق شما تو اتاق من چی کار می کنین . تسترالا . بیرون زوود .

مرگ خوارا در حالی که از درد به خودشون می پیچیدند از در بیرون پرت شدند .

لینی نالید : وای اثر معجون رفت حالا ارباب به حالت عادی بر می گرده بد بخت شدیم . ارباب ورقو ببینه .

مکثی کرد و به حرف خودش کمی فکر کرد و گفت : ارباب ورقو ببینه آگوستوسو خفه می کنه . با من کاری نداره .

سپس شاد و شنگول به کار های روزانش بر گشت . رز هم حرف لینی رو تایید کرد و آگوستوسو تنها گذاشت .

آگوستوس با بیچارگی فکر کرد : الآن ارباب منو خفه می کنه آخه چی کار کنم . نمی دونم . فکر کنم باید برم ورقرو بدزدم .

اما هنوز لبخند خوشحالی روی لب آگوستوس ننشسته بود که صدای فریاد لرد از اتاقش بلند شد .

_ آگوستووس ، بیا این جا .

پیام زده شده در: ۱۵:۲۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۱

تری  بوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۵ یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۲ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 474
آفلاین
لرد دوباره با خوشرویی روشو به لینی میکنه و کاغذ و قلم رو از دستش می گیره و میگه : خب لینی... بگو چی بنویسم؟

همون موقع آگوستوس سینه سپر میکنه و سرشو بالا میگیره و با اعتماد به نفس کامل میگه : بنویس اینجانب لرد ولدمورت...

لرد سرشو از روی کاغذ بلند می کنه و چشم غره ای به آگوستوس میره و میگه : تو حرف نزن آگو. اول جواب سوال منو بده.

آگوستوس ملتمسانه به لینی نگاه میکنه و لینی پا در میانی میکنه و میگه : ارباب ، بیخیال آگو! منو دریاب!

لرد دوباره حواسش پرت میشه و به حرف لینی گوش میکنه.

لینی هم ادامه میده : بنویسین اینجانب لرد ولدمورت تمام دارایی های خود به اضافه ی اربابیَتم (!) را به نام ...

در همین حین دوباره آگوستوس ابراز وجود میکنه و وسط حرف لینی می پره و میگه : به نام آگوستوس دلبندم میکنم! :pretty:

و لرد همچنان می نویسد ...

همه :

آگو :

لینی جیغ بنفشی میکشه و به لرد دستور میده : ارباب یه کروشیو نثارش کنین!!

...

Only Raven!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.