هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۵:۰۵ سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
سلام دوباره!
اولا که تشکر میکنم بابت پاسخگویی به موقع و سریع،واقعا توقع نداشتم...مرسی!

خب...یه کلیتی رو اول بگم...الان وضع خوبه یا نه؟الان ما باید یه حرکتی بکنیم یا نه؟قراره به قول دلفی اخرش همین یه سری مدیر و ناظر و چارتا معتاد بدبخت به سایتی مثل من بمونن پست بزنن تو سایت یا نه؟
قراه حرکتی بکنیم دیگه...فقط حرف نمیشه که...بگیم سایت مال ماست نبندینش،بعد بریم شونصد روز دیگه لاگین کنیم...هاگ که به دلایل متعددی مثل "ضعف مدیرت سایت"(منجمله من) پاچید رف پی کارش همون جلسه اول...الان تابستون نخواییم کاری کنیم،قربون امت جادوگران برم همه سمپادی و معدل الف و دانشجوی نمونه ان،مهر غیبشون میزنه،کی میخواییم یه کاری بکنیم؟

من جواب این سوالم رو نگرفتم که الان وضع خوبه به نظرتون و اگه نگیم مشکل از مدیرت هست،حداقل بخشی از مشکل از مدیرت نیس؟
بخش اعظم مشکل که خود کاربران....ما نمیتونیم به زور فعالشون کنیم،میدونم...ولی میتونیم یه کاری کنیم که برای فعالت تشویق بشن،راه برای فعالیت رو هموار کنیم که...نمیتونیم؟

اما بریم حالا به صورت جزئی تو کارش!

نقل قول:
بنابراین حقیقتا... نمی‌تونه عزل و نصب مدیرا دست اعضا باشه.

دست کی باشه پس؟ تلفن زدن به عله؟
دلیلی که اوردی این بوده که کارای مدیریت معلوم نیس،و مدیرت به صورت تیمی کار میکنه و نمیشه تشخیص داد کی چیز بوده و کی فلان...درسته؟
اما جوابش اینه که خب پس دست رو دست بذاریم؟معلومه که نه...ببین لینی...ایکس و ایگرگ و وای یه تیم هستن...نمود کاراشون مثلا نمره قبولی نمیگیره...شاید وای کارش خوب باشه...شاید ایکس هم کارش خوب باشه...اما در کنار هم و در قالب یه تیم نتیجه اش بد میشه!

الان فکری که من(بقیه رو نمیدونم)که میکنم اینه که "ترکیب" مدیریت خیلی بده...حتی اون موقع که ایلین هم بود...دلایلش رو هم قبلا گفتم بهت تو تله!

فک میکنی مثلا نمیشه تشخیص داد کدوم مدیر کارش خوب بوده یا بد...ولی خیلی راحت میشه تشخیص داد تیم مدیرت کارش خوب بوده یا بد!
الان تیم بده...آم...زیر سوال نمیبرم کاراتون رو...صرفا نمره قبولی نگرفته!

نقل قول:
و اینو آرسی برای ویولت برد، و ویولت قبول کرد. و آرسی بحثو برد گروه مدیرا. من بدیهتا از حرفای پی ویم مشخص بود نظرم مثبته، ولی نصف شب بود. خسته بودیم. گفتیم فردا نظر نهایی رو می‌گیم. ولی کاملا واضح بود با مدیریت ویولت موافقت می‌شه. این همه جار و جنجال هم نداشت.

:/جدی؟الان داستان من اینه که ویولت مدیر شه؟میخوام صد سال سیاه مدیر نشه...اصولا اگه تضمین خودش بهم نکنه که وقتش رو داره ویولت،من اگه مدیر بشه میام اعتراض میکنم حتی!

نقل قول:
مجلس. اولا تا جایی که من یادمه هیچ‌وقت صحبتی بر مبنای اینکه مجلس توانایی عزل مدیرو داشته باشه مطرح نکردی. پستت هست. حتی دیوان هم چنین چیزی رو در خودش نداشت. همه‌ش صحبت از کمک و دیدن روند تصمیمات بود. دلایل رد شدنش هم به تفصل تو این گزارش توضیح داده شده. اما کاری که ما می‌خوایم بکنیم، اینه که ازین به بعد هر تصمیمی تماما بین مدیرا بحثش بشه و همونطور که می‌بینین با تمام دلایلش بره تو گزارش مدیریت، "اما" فقط در حد نهایی شدن تصمیم در بین مدیران. بعدش مدتی رو فرصت می‌دیم تا اعضا در مورد محتوای تصمیمات نظر بدن و تو تاپیک طرح سوالات، انتقادت و پیشنهادات پیرامون رول و ایفای نقش به مشارکت در مورد ایده بپردازین و خوبیا و بدیاشو گوشزد کنین.

اون ایده مجلس برای وزیر و دیوان برای مدیرت بود...مجلس صرفا ایفای نقشی بود و دیوان برای موضوعات کلان!
دلیل رد شدنشم گفتی که کمبود عضو و ایناس...و بعد اینکه ملت اگه نظر دارن بیان اونجا مطرح کنن و اینا..که من اون موقع شناسه ام بسته بود جواب ندادم،وگرنه میگفتم توی دیوان حق رای و تصمیم گیری دارن کاربرا،ولی انتقادات پیشنهادات،مثل صندوق انتقاد پیشنهاد مدرسه اس،مینویسی فلان معلم بده،فرداش معلمه میاد میزنتت که چرا همچین چیزی نوشتی!:همر:

نقل قول:
رودولف... تو خودت مدیر شدی. نمیگم مدت طولانی‌ای بود، ولی فرصتشو داشتی ایده مجلسو مطرح کنی و دوباره همه رو به تکاپو بندازی. ولی هیچ صحبتی ازش نکردی. می‌تونستی قبل از استعفا، هر آنچه که لازم می‌دونی و الان داری میگی رو بعنوان مدیر مطرح کنی. شنیدم بهانه‌ی من تک بودم و هیچ‌کس گوش نمی‌کرد و اعصاب نذاشتن برامو مطرح کردی. ولی باید بگم تا وقتی تو بودی هر بحثی مطرح شد در نهایت نتیجه‌ش همونطور که تو می‌خواستی شد. پس نمی‌تونی بگی تک افتاده بودی.

تک که افتاده بودم...ولی اینکه چرا مجلس رو مطرح نکردم دوباره،اصولا من مخالف اون طرح برای انتخابات بودم،ولی قبل اومدن من تصویب شده بود...من همین که تونستم جلوی قطب سوم طور شدن وزارت رو بگیرم بعد اینکه سرش توافق کرده بودین،کلام رو انداختم هوا!دی:

اعصاب نذاشتن هم درسته رو اعصاب بودین،ولی تقصیر من به هر حال که آدم عصبی هستم!

اینکه نتیجه اش اونطور شد که من میخوام هم اینطور نبوده...من خیلی چیزای دیگه میخواستم،ولی اون نتایج حاصل کوتاه اومدن من از یه سری چیزا و کوتاه اومدن شما از یه سری چیزا بود...یعنی حاصل تعامل بود که همه اون تصمیما نتیجه خوبی داشته خدا رو شکر فعلا!

نقل قول:
شایعه عجیبی مبنی بر اینکه من و هکتور همیشه موافق هم هستیم شنیدم. والا اونقد که من تو سر هکتور زدم تا موافقتشو سر مسائلی بگیرم، تو سر بقیه نزدم. سر همین ایده ترین‌های سالانه من خودمو کشتم تا هکتور موافقت کنه. تو مدت کوتاهی تو مدیریت بودی و کلا تا جایی که یادمه دو سه تا مبحث بیشتر پیش نیومد. اینکه من و هکتور دو سه جا با هم موافق بودیم، دلیل نمی‌شه در کل این یک سال مدیریتمون هم موافق بوده باشیم. اتفاقا من بیشترین درگیریم همواره با هکتور بوده. و متاسفم که یک بازه زمانی کوتاه رو ملاک قرار می‌دی و همه دوستانت رو با این حرف پر می‌کنی. دوستی و دشمنی من و هکتور، هیچ ربطی به موافق یا مخالف بودن همواره‌مون تو ایده‌ها نداره. امیدوارم متوجه بشین.

شایعه که نیس،حقیقته...ولی این هیچ اشکالی نداره...منم...آم..من نه...ممد پاتر هم ممکنه نظرش شبیه ممد ویزلی باشه،مشکلی داریم مگه؟
مشکل اینه که فقط شما دو نفر هستین الان که تصمیم میگیرید و وقتی نظر مخالفی براتون نباشه(نیست...خودتم میدونی نیست)،شما دیگه توجهی به اینکه این امر ممکنه بدی هایی داشته باشه نیستین!
و هس...نظرتون موافق هم هست توی اکثر مواقع ناموسا!

نقل قول:
در نهایت اضافه می‌کنم، اگه مشکلی با من و مدیریت من دارین، لطفا بگین. اگه اینقد بدیم و همواره به ضرر سایت کار می‌کنیم، بگین. من استعفا می‌دم و دسترسیو به خودتون می‌دم که اینجا پست زدین. از پشت پرده اشاره می‌کنن هکتور هم نظرش همینه.

بقیه رو نمیدونم ولی من با "ترکیب" حال حاضر به شدت مشکل دارم...و نه قربون دستتون اگه میخواستم اینجوری مدیر شم که پس نمیدادم مدیرت رو...صرفا خواهان اینم دو الی سه نفر به تیم مدیرت ایفای نقش اضافه بشه و ترجیحا کاربرا انتخابشون کنن!

چون اونجوری که شما انتخاب شدین یا بدتر استر برگشت،قشنگ نبود...به ایده مجلس و وزارت و اینا هم نیم نگاه داشته باشین ...و ایده "ترین طور" هم!

خلاصه بحث:
1_ویولت رو همینجوری مدیر نکنید!:همر:
2_ضمن تشکر و اعلام چشم نپوشیدن از نیمه پر خالی و خدماتی که شما ارائه دادین و قدردانی بابت انها،لطفا خواهشمندم ترکیب تیم مدیرت رو با "نظر اعضا" بچینید!
3_استر ناموسا قبل مدیرت توی ایفا بره یه انجمن رو نظارت کنه،ببینیم بلده یا نه،آخه هاگ رو که...اره دیگه!
4_در پشت صحنه حرف نزنیم...بیاریم جلو صحنه!

من هنو سر حرفم هستم...اگه ناصواب حرفی زدم بیایین بزنید تو گوشم!

در مورد ویرایش:مخالفم من شخصا...تاپیک ترین طور رو هنو پیشناد میکنم!

پیام زده شده در: ۱۳:۴۰ سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
ملت! لطفا! حقیقت اینه که نصف کارای مدیریتی تو عموم نیست. شما هیچ‌وقت اون حرکات رو نخواهید دید. مگه اینکه مدیری پاشه تلگرام جار بزنه من فلان کارو کردم. بهم افتخار کنین. یا فلانی فلان کارو کرده من بی‌تقصیرم، لهش کنین! :دی

تنها چیزایی که جلوی صحنه می‌بینین چهارتا تاییدیه تو کارگاه و تاپیک معرفی شخصیته، چهارتا گزارشه (که اونم شاید من بنویسم ولی حرفای تک تک مدیرارو دارم میارم توش و حتی شاید حرف خودمو نیارم! در نتیجه نمی‌شه گفت اونم کار یه مدیر خاصه). دیگه چه چیزی از مدیریت رو می‌بینین که بخواین روش نظارت کنین؟ همین ایده‌هایی که تو گزارشا مطرح می‌شه، اگه یکی از جمع مدیرا لطف نکنه ببره بیرون، نمی‌فهمین کی داده. ما ایده‌هایی که اعضا دادن رو می‌گیم فلانی داده، ولی ایده‌ای که تو جمع مدیرا بوده رو هیچ‌وقت نمی‌گیم گوینده‌ش آرسی بوده یا لینی یا هکتور یا استر. اینه که واقعا... واقعا من نمی‌دونم رو چی می‌خواین نظارت کنین و بر چه اساسی قضاوت کنین که کدوم مدیر به به ایده می‌ده، بمونه پس. اون یکی خاک می‌خوره بندازیم بره بیرون.

البته می‌دونم ممکنه بحث شما صرفا روی ایده دادن و ندادن نباشه، ولی این یه مثال کوچیک ملموس بود که خواستم بزنم.

بنابراین حقیقتا... نمی‌تونه عزل و نصب مدیرا دست اعضا باشه. اگه انجمن مدیرا باز بود، همه می‌دیدن، همه تو گروه مدیرا بودن، حرف شما صحیح بود. ولی هیچ‌کدوم از اینا وجود نداره. شما هیچ‌کدوم رو به جز دهن‌لقی مدیر نمی‌تونین بفهمین. پس دقیقا با چه ملاکی می‌خواین نظر بدین؟ حرفایی که تو تلگرام بین هم می‌زنین؟ یا حتی مدیرا بهتون میزنن؟ هیچ فکر کردین ممکنه یه مدیر کاری که حتی خودش توش دخلی نداشته رو چون به هر حال مدیره به گردن بگیره؟ یا برای بد جلوه دادن بقیه کل حرف رو فروارد نکنه و دقیقا همون یه دونه که می‌دونه دردسرساز هست رو ببره؟

به هر حال ما مدیرا هم آدم هستیم و شاید با هم یه جا باشیم، و فک کنین دلیلی نداره این بیاد بد اون رو بگه. ولی ما هم ممکنه با هم مشکلاتی داشته باشیم و از روشای مختلف خودمونو خالی کنیم. چیزی که نمونه‌ش رو دارم تو پست دامبلدور می‌بینم. "انجمن مال مدیریت ایفای‌نقشه". تو تمام حرفای قبل از این جمله، تماما مدیرا داشتن می‌گفتن "ویزن مال مدیرا+ ناظراس" تو تمام جملات... دقیقا آخرین جمله‌ی بحث که همین بود و عصبانیت توش موج می‌زد، باید بره بیرون!

بدیهیه اگه کل حرف می‌رفت بیرون، الان دامبلدور اینو نمی‌گفت. بدیهیه اگه اون حرف صحت داشت و در کمال آرامش و منطق زده شده بود، الان انجمن جدیدی برای مدیرا زده نمی‌شد تا ناظران ویزنگاموت از دخالت مدیرا رنج نبرن. غیر از اینه؟

در مورد مدیریت ویولت. دیشب آرسینوس این بحث رو مطرح کرد که ویولت بعنوان نماینده محفل، و یک مدیر از طرف محفل، می‌خواد به جمع مدیرا اضافه بشه. (هیچ حرفی در مورد اینکه ویولت می‌خواد نظر مخالف جمع باشه و اینا نشد) ما هم گفتیم یک مدیر هرگز نباید جبهه‌ش توی سایت، روی نظرش اثر بذاره و مدیری که با این دید بخواد بیاد، بله رده! و اگه قراره محفل نماینده‌ای تو جمع مدیرا داشته باشه، باید از لرد هم بخوایم نماینده بده.
و من به آرسینوس توی پی وی (کاملا سرخود و بدون مشورت با مدیرا) گفتم، برو به ویولت بگو با این عنوان مخالفت می‌شه با مدیریتش، ولی اگه می‌خواد برای منافع کل سایت بیاد، حالا قضیه عوض می شه.(اصلا هم نگفتم طرح یکساله از ویولت بخواه ولی حس کرد نیازه بگه)

و اینو آرسی برای ویولت برد، و ویولت قبول کرد. و آرسی بحثو برد گروه مدیرا. من بدیهتا از حرفای پی ویم مشخص بود نظرم مثبته، ولی نصف شب بود. خسته بودیم. گفتیم فردا نظر نهایی رو می‌گیم. ولی کاملا واضح بود با مدیریت ویولت موافقت می‌شه. این همه جار و جنجال هم نداشت.

دیگه چی بود؟ :|
آها...
در مورد کند جواب دادن و اینا... اگه منظورتون پستای اینجا یا ویزنگاموته (مشخصا منظورم اوناییه که خطاب به مدیراس، وگرنه کاری به ناظرین انجمن ندارم)، باید بگم من تا وقتی ناظر این انجمن نبودم، حقیقتا می‌گفتم خب بقیه جواب می‌دن. در واقع خودمو "اولویت اول" تو جواب دادن نمی‌دیدم. ولی از وقتی ناظر شدم، کسی بود در عرض 24 ساعت بهش جواب داده نشه؟ من تمام تلاشمو کردم سریع جواب بدم. اگه کسیم در رفته احتمالا واقعا نتونستیم. شاید الانم که من ناظرم، بقیه مدیرا چنین حسی داشته باشن. بگن خب لینی که هست، "اولویت" با اونه، میاد جواب می‌ده! کما اینکه سایر مدیرا هم اینجا طی این مدت جواب دادن. (فنی رو فاکتور گرفتم، من مدیر فنی نیستم و در مورد اون هیچ صبحتی نکردم)
درسته که گفتگو با مدیرانه و همه مدیرا هرلحظه می‌تونن اینجا بیان و جواب بدن، ولی کارای مدیریتی دیگه هم هست. شاید یکی بگه من این کارو می‌کنم، فلانی تو فلان‌جارو برس تا من این کارو می‌کنم. خلاصه که... ببخشید.
ویزنگاموتم بعنوان مدیر ایفای‌نقش خودمو اولویت اول می‌دونستم و تا جای ممکن سعی کردم سریع جواب بدم.

ولی در مورد ایده هری پاتر، که شخصا یادمه چندین بار به خود من گفت... باید بگم که من واقعا هم تو انجمن مدیرا و هم تو گروه مدیرا مطرح کردم. ولی موضوعی که وجود داره اینه که ایده در مورد دورمشترانگ بود و دروغ چرا! فعلا دورمشترانگ رو هواس و قرار نیست اجرا بشه. آره ما گفتیم ایده خفن و جالبیه، ولی تو دورمشترانگ قرار شد اجرا بشه. ما اگه بخوایم دورمشترانگو راه بندازیم ایده هری میاد رو، صریحا می‌گیم جواب نهایی چیه. ولی تا وقتی دورمشترانگی در کار نیست، نمی‌تونیم تمام جوانب ایده رو در نظر بگیریم و یه جواب کامل بهت بدیم. علتش اینه.

ایده باروفیو و وزارت هم من بلافاصله تا مطرح شد نظرمو دادم. مسئول پیگیریش من نبودم پس صحبت بیشتری نمی‌کنم. ولی می‌دونم وقتی هم همه نظر دادن، یهو بحثو عوض کردین و گفتین کلا زیرانجمن شه. (همین دیشب) بعد گروه زدین، خواستین بحث کنیم، ولی به یک ربع(!) نکشیده قهر کردین رفتین، چون مدیرا نظر ندادن. در حالی که من گفتم داریم انجمن جدید می‌زنیم و درگیر اون هستیم، لطفا بذارین تموم شه میایم.

مجلس.
اولا تا جایی که من یادمه هیچ‌وقت صحبتی بر مبنای اینکه مجلس توانایی عزل مدیرو داشته باشه مطرح نکردی. پستت هست. حتی دیوان هم چنین چیزی رو در خودش نداشت. همه‌ش صحبت از کمک و دیدن روند تصمیمات بود. دلایل رد شدنش هم به تفصل تو این گزارش توضیح داده شده.

اما کاری که ما می‌خوایم بکنیم، اینه که ازین به بعد هر تصمیمی تماما بین مدیرا بحثش بشه و همونطور که می‌بینین با تمام دلایلش بره تو گزارش مدیریت، "اما" فقط در حد نهایی شدن تصمیم در بین مدیران. بعدش مدتی رو فرصت می‌دیم تا اعضا در مورد محتوای تصمیمات نظر بدن و تو تاپیک طرح سوالات، انتقادت و پیشنهادات پیرامون رول و ایفای نقش به مشارکت در مورد ایده بپردازین و خوبیا و بدیاشو گوشزد کنین.

رودولف... تو خودت مدیر شدی. نمیگم مدت طولانی‌ای بود، ولی فرصتشو داشتی ایده مجلسو مطرح کنی و دوباره همه رو به تکاپو بندازی. ولی هیچ صحبتی ازش نکردی. می‌تونستی قبل از استعفا، هر آنچه که لازم می‌دونی و الان داری میگی رو بعنوان مدیر مطرح کنی.

شنیدم بهانه‌ی من تک بودم و هیچ‌کس گوش نمی‌کرد و اعصاب نذاشتن برامو مطرح کردی. ولی باید بگم تا وقتی تو بودی هر بحثی مطرح شد در نهایت نتیجه‌ش همونطور که تو می‌خواستی شد. پس نمی‌تونی بگی تک افتاده بودی.

شایعه عجیبی مبنی بر اینکه من و هکتور همیشه موافق هم هستیم شنیدم. والا اونقد که من تو سر هکتور زدم تا موافقتشو سر مسائلی بگیرم، تو سر بقیه نزدم. سر همین ایده ترین‌های سالانه من خودمو کشتم تا هکتور موافقت کنه. تو مدت کوتاهی تو مدیریت بودی و کلا تا جایی که یادمه دو سه تا مبحث بیشتر پیش نیومد. اینکه من و هکتور دو سه جا با هم موافق بودیم، دلیل نمی‌شه در کل این یک سال مدیریتمون هم موافق بوده باشیم. اتفاقا من بیشترین درگیریم همواره با هکتور بوده. و متاسفم که یک بازه زمانی کوتاه رو ملاک قرار می‌دی و همه دوستانت رو با این حرف پر می‌کنی. دوستی و دشمنی من و هکتور، هیچ ربطی به موافق یا مخالف بودن همواره‌مون تو ایده‌ها نداره. امیدوارم متوجه بشین.

چقد حرف زدم. اگه مسئله ای جا مونده بگین. حقیقتا من اینا تو ذهنم موند و جواب دادم تا جایی که میدونستم.

در نهایت اضافه می‌کنم، اگه مشکلی با من و مدیریت من دارین، لطفا بگین. اگه اینقد بدیم و همواره به ضرر سایت کار می‌کنیم، بگین. من استعفا می‌دم و دسترسیو به خودتون می‌دم که اینجا پست زدین. از پشت پرده اشاره می‌کنن هکتور هم نظرش همینه.

ویرایش:

حالا که این همه به مشارکت علاقه دارین، همونطور که بالا هم گفتم مدیرا با مدیریت ویولت بودلر موافقن. اگه شما هم موافقین بیاریمش، اگه هم نمی‌خواین نیاریم.

اینم بگم قبل از اینکه حرفای شما پیش بیاد، من حتی به ویولت هم گفته بودم که می‌خوایم ایده‌ی این‌چنینی رو مطرح کنیم که قبل از اجرای تصمیمی از جانب مدیریت، تو گزارش بیاد و از همه بخوایم نظرشون رو بدن و بعد به مرحله اجرا در بیاریم. در نتیجه کاملا بدیهیه در این صورت نظر همه (چه موافق چه مخالف) به سادگی می‌تونه داده بشه. پس جلو اومدن با عنوان مدیریت برای وجود یک نظر مخالف... همین. :|
(البته اینم به ویولت گفتم که هنوز به مدیرا نگفتم و نظر شخصیمه، ولی خب به هر حال آگاهی کامل داشت چنین بحثی هست.)

به باروفیو هم پیشنهاد مدیریت دادیم، رد کرد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۲۹ ۱۴:۱۳:۱۹
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۲۹ ۱۴:۱۵:۵۲

پیام زده شده در: ۱۰:۳۱ سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵

هری پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۶ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۹:۳۱ یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
از فضا آورد منُ پایین بین شما بر زد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
یه حرکت مفید اینه که از اول مدیرا انتخاب بشن بدون نگاه به جبهه، بدون نگاه به نمایندگی و همه ی اینا. شاید بر فرض مثال بین هافل 3 نفر باشن بمب ایده، پرتلاش، همیشه حاضر، خوش رفتار، صبور و ... این خیلی ظلمه که فقط یه نفر رو بیاریم از هافل چون فقط یه نماینده می‌خوایم و مثلا فرض کنیم از گریف هیچ فرد مناسبی نباشه و بخوایم یه نفر رو به زور برداریم مدیر کنیم که خدای نکرده تر بزنه وسط منو و به گند عظما بکشه سایت رو از بس هی نخونده رای مخالف بده فلانی چون اسلیه یا مرگخواره بهش اجازه ی فلان کار رو نمی‌دیم یا فلانی تو رولش رفیقم رو کشت بزنم بلاکش کنم یا مدام استعفا بده و غر بزنه یا ... . اصلا بزنیم کل جبهه های سایت رو دگرگون کنیم یه مدت با جبهه های جدید یا بدون جبهه فعالیت کنیم خیلی خیلی با ارزش تره تا چنین بحثایی که فلانی چون محفلیه نمیاریمش یا ... .

سال پیش یادمه یکی از ناظرین وسط گروه اومد گفت سریع یکی رو از بین اعضا انتخاب کنید و تو پخ معرفی کنید. گفتیم قضیه چیه گفت نمی‌دونم. دقیقا همچین اوضاع مسخره‌ای بود، خب یعنی چی که نمی‌گن برای چی قراره انتخاب کنیم؟ اینم مربوط به چیزی که رودولف گفت درباره ی تیم مدیریتیمون که کاملا در پشت پرده انتخاب شدن.

نظر من هم در این مورد استثنائا مشابه رودولفه و باید رای گیری به شکل واضح رخ بده برای ورود یه مدیر جدید و حتی رفراندوم توسط کاربرا قابل انجام باشه. قبلا به یکی از مدیرا گفتم قبل وارد کردن یه مدیر جدید خبر بدین شاید مخالف باشیم جوابی که داد مشابه این بود که بگه " برو شیرت رو بنوش باو، به تو چه که کی قراره انتخاب بشه؟ اصلا تو کی هستی که بخوای نظر بدی؟" البته خیلی مودبانه تر این مفهوم رو رسوند اون مدیر محترم.

جدای از اینا من اعتراض بسیار بسیار شدید دارم به کندی مدیریت سایت. کلهم اجمعین سه نفر بیشتر نیستین گروه هم دارین تو تله چه وضعشه که ما هر چی می‌گیم می‌گین باشه فکر می‌کنیم و نه جواب بله‌ای میاد نه خیری. من یه طرح رو تقریبا سال پیش بهتون دادم سه یا چهار بار هم یادآوری کردم. نه جواب بله اومد نه خیر. در جواب هر یک از مدیرا فقط می‌گفت جالبه تو پی.وی ولی از نظر جمعی خبری نبود. یکم سریع تر باشید خواهشا.

خدافظ.

All you touch and all you see, is all your life will ever be

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۰۱ سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
سلام لردک!

گفتی اعضای "گروهک" پایین بیان جواب بدن، می‌دونم حس می‌کنی یه مافیایی چیزی کودتا کردن، ولی ای‌جور نی. حقیقتش تا دامبلدور پست نزده بود من اصن نمی‌دونسّم خودش ناراضیه یا راضی. که خب، ارتباطی به بحث نئاره.

من یه بار دیگه روشن‌تر کنم قضایای رُخ داده رو. تا اینجای قضیه روشنه که من مِنو می‌خوام. دقیقاً بهترین آدم روی زمین واس این که مِنو بدن دسّم نیستم، می‌دونم. آدمم، مثل همه، و بیشتر از بقیه عیب و ایراد دارم، اینم می‌دونم. ولی هنوزم فکر می‌کنم لازمم. و کلّ ماجرا از اینجا شروع شد که گفتم اوکی، من حس می‌کنم مدیریت تک‌صداییه (همونطور که شرح دادم توی پستم) و اوکی من احساس می‌کنم پیوسته باهاشون توی تصمیماتشون مخالفم (همونطور که باز پایین شرح دادم) و اوکی، لازم می‌دونم یه نظر مخالف که من باشم تو جمعشون باشه.

از اونجا که نمی‌شه در انجمن مدیرا رو وا کرد و گف یالله، خیلی صادقانه، گشتم دنبال منفذ ورود برای "ویولت بودلر"ـی که مخالفه، و می‌خواد نظرات متفاوت بده. می‌خواد یه مقدار بحث و نظرسنجی مدیریت چالشی‌تر بشه. و نگاه کردم دیدم اوکی، هر سه تا مدیر ایفای نقش مرگخوارن. مهمه؟ نه. فرقی داره؟ نه. من تا اون لحظه متوجه شده بودم اصلاً که ایفای نقش مدیر محفلی نداره؟ نه ناموساً. ولی اگه این چیزیه که من می‌تونم باهاش برم جلو و بگم آقا این و این و این اشتباهه، من به این کار و این کار اعتراض دارم، روشتون توی این و این باید عوض شه، اوکی. از همین راه می‌رم جلو.

باز هم، خیلی رک و راست.. رفتم به دامبلدور گفتم کل حکایت اینه. خودش از قبل و از طریق کانال‌های دیگه گویا در جریان یه سری موارد بود و نارضایتی داشت (که تأکید می‌کنم، من نمی‌دونستم و حتی مطمئن نبودم راضی باشه که من به اسم محفل برم جلو. ) و گفتش مشکلی نیست. تو برو جلو، من پشتت هستم.

در ادامه، من رفتم به آرسینوس گفتم آقا من مِنو. گفت تو چی می‌گی این وسط، گفتم بگو اصن یه مدیر محفلی اضافه کنیم حدیثی نباشه، من مِنو. آرسینوس انتقال داد. لینی (اگر اشتباه نکنم) تأکید کرد که مدیر باید بی‌طرف و بدون جبهه باشه. مخالفت شد با کلیت قضیه. گفتن برو برنامه‌تو بنویس بیا و به ناموسم قسم که من برنامه‌ی یک‌ساله نداشته و ندارم. بعد لینی گف حالا نه اینجوری هم، میخوایم بدون جبهه بیاد. من همون موقع به آرسینوس گفتم تو می‌دونی من برای چی می‌خوام بیام. می‌خوام یه مخالفتی بشه تو بعضی موارد. می‌خوام یه ذره بزنم به دل یه دستی تیم مدیریت. و آرسینوس گفت باشه انتقال می‌دم. خلاصتاً مذاکرات در جریان بود که رودولف اومد اینجا پست زد. نمی‌دونم اونور مذاکرات به کجا کشید، چون وقتی رودولف اینجا پست زد، من کل داستان رو آوردم علنیش کردم که احتمالاً الان دیگه رسماً مدیریت بخواد گردن منو بزنه و چتر چارسانتی‌شونم دسّ من ندن، چه برسه به مِنو.

توی پستم هم تأکید کردم.. منافع سایت. و بعدش موارد دیگه. همونطور که مثلاً برای لینی اولویتش منافع سایت و بعدش منافع گروه ریونکلاس.

خواستم بگم سوء تفاهم نشه. حتی مطرح شد که ببینیم سایر محفلی‌ها کجای داستانن، و دقیقاً اولین کسی که جواب داد من بودم:
"نمی‌خوام بشه جنگ بین مرگخوارا و محفلیا."

متأسفم اگر سوء تفاهمی به وجود آوردم یا به نظر رسید دارم به مرگخوارا توهین می‌کنم یا حسن‌نیّت لینی، هکتور و آرسینوس رو به عنوان مدیرایی که مرگخوار "هم" هستن، زیر سؤال می‌برم.

با اجزه.

ویرایش پس از پست آقای باروفیو:
صحیح است.
پاسختون رو در پست فوق مطالعه بفرمایید.
در مورد مشغله، همچنان صحیح است. در پاسخ به تدریس در هاگوارتز هم به دنبال اشک و آه فراوان جناب لسترنج هم همین رو گفتم. ولی دو مورد از زمان بحث تدریس در هاگوارتز + بحث بنده و شما در ارتباط با نقد (که البته دلیلش رو چیزای زیادی ذکر کردم) تغییر کرده. شماره‌ی یک، مشغله‌های من، شماره‌ی دو، برنامه‌ی آتی من. از طرف دیگه آش رو به قدری شور دیدم و عرصه رو انقدر خالی که عرصه‌ی سیمرغ جولانگه ِ بنده هم شد.

در ادامه، خیلی روشن و واضح این مسئله رو تبیین کنم: در صورت برگزاری رفراندوم، اضافه شدن کاندیداهای مناسب دیگه (به زعم خودم البته) که بتونن حافظ منافع سایت باشن، من کنار می‌کشم.

ویرایش شده توسط ویولت بودلر در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۲۹ ۲:۰۹:۲۲

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱:۴۸ سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۲ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۵ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
از محصولات لبنی میش استفاده کنید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 191
آفلاین
سلام.

بنده هم انتقاداتی رو به تیم مدیریت ایفای نقش وارد میدونم و با انجام اصلاحات در کادر موافقم ولی لازمه نکاتی رو هم ذکر کنم.

خانوم بودلر، مدت‌ها قبل من به محفلی بودن ناظران ویزن اعتراض کردم و گفتم خودتون با نظر خودتون یک مرگخوار رو هم انتخاب کنید که باهاتون همکاری کنه، و این اتفاق دقیقا وقتی افتاد که شما از این محفلی بودن استفاده ی عنوانی کردین و گفتین ما محفلی ها داریم تازه واردارو تربیت میکنیم و تحویل جامعه سیاه میدیم. تا قبل اون اعتراضی نبود. شما در پاسخ ویزن رو بی طرف و فارغ از رنگ ها دونسین و زیر بار نرفتین و رایتون هم به کرسی نشست. در صورتی که حرفتون که ذکر کردم با این رنگی نبودن در تضاد بود.

مدتی بعد از اون اتفاق، مدیران از سران دو جبهه نظرخواهی کردن و نمایندگانی به ویزن اضافه کردن که این اتفاق باز هم به مذاق شما خوش نیومد و رنگی کردن ویزن رو برنتابیدید و جنجال هایی پیش اومد که عده ای در جریانن.

حالا از شما میپرسم، ویزنگاموت که کار آموزش تازه واردان رو برعهده داره چه تفاوتی با مدیریت ایفای نقش داره که وظیفش مدیریت و بهبود فعالیت ایفای نقشه که اون رو فارغ از رنگ ها و این رو رنگی میدونید؟

من شخصا اظهار نظری نمیکنم که به نظرم انتخاب مدیر از گروه های مختلف رو درست میدونم یا نه. صرفا امیدوارم شما نظراتتون یکسان باشه و تضاد درشون نبینیم.

جدای از این مطلب، ضمن تایید حرف خانوم بودلر مبنی بر این که اگر قراره باز هم مدیری به شیوه انتخابات درون گروه ها انتخاب بشه، بهتره اعضا بدونن چه کسی رو دارن انتخاب میکنن. واقعا به دور از منطق بود اتفاقی که دفعه قبل افتاد و افراد همینجوری دورهمی طور انتخاب شدن.

سوال دیگه ای هم از خانوم بودلر دارم. شما چند ماه درخواست نقد بنده رو به تاخیر انداختید و اول گفتید که به خاطر مشکل وقت و درگیر بودن این اتفاق افتاده و البته بعد مساله رو شخصی کردید. علی ای حال زحمات شما از کسی پوشیده نیست اما با استناد به گفته خودتون وقت چندانی ندارید و این مورد رو در تیم کوییدیچ ریونکلا هم متذکر شدید. آیا مشغله های شخصیتون فقط در مورد نظارت ویزن و فعالیت های گروهتون جلوی فعالیت بهینه رو میگیره و مدیریت شما نیازی به زمان کافی و به دور بودن از مشغله های زیاد شخصی نداره؟

بنده با توجه به پیگیری های بسیار کند و البته بدون پاسخگویی مناسب که مدیریت در قبال برنامه های ما در وازرتخونه داشته و وقفه ای که تا الان ایجاد کرده، در صورتی که با اضافه شدن ایشون وضعش نامطلوب تر هم بشه، به همراه معاونم از وزارت سحر و جادو استعفا خواهیم داد. نامطلوب تر رو بر پایه ی همین مشغله های ایشون و البته سوابق همکاری ای که قبلا داشتیم و تجاربی که قصد ذکر کردن جزییاتش ندارم عرض کردم.

I'm sick of psychotic society somebody save me

پیام زده شده در: ۱:۴۶ سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
نقل قول:
هر کاری می خوایین بکنین. هر حرفی می خوایین بزنین. ولی قضیه رو جبهه ایش نکنین. ما هم نماینده نداریم. یه جوری حرف می زنین انگار لینی و هکتور نماینده مرگخوارا هستن و محفل بی نماینده مونده. من نمی دونم مدیر نماینده مرگخوار دقیقا چه خدمتی قراره به مرگخوارا بکنه که به محفلیا نمی کنه...لطفا یکی از اعضای گروهک پایینی بیاد توضیح بده که اگه لازمه ما هم نماینده بخواییم.

سلام ارباب....ملت بیایین جواب ارباب رو بدین،مخاطبش من نیستم!

من فقط یه بار دیگه بگم،ایده ام مثل اینکه مغفول موند..بنده هدفم از گفتن اون قضیه این بود که شیوه انتخاب شدن مدیرا اشتباه بوده که نماینده بخوان،اگه اشتباه نبوده پس بازم باید همون حرکت رو زد!
منم دارم میگم نظر شخصیم این بود که این حرکت اشتباه بود...تازه نگن برای مدیرت میخواییم حتی!

ایده من مجلس بوده و هست...نماینده ها توی مجلس هستن و از حق و حقوق گروهاشون و کاربرایی که بهشون رای دادن محافظت میکنن...و مدیر و مدیرا رو بازخواست میکنن یا مطالبات گروهاشون رو میگن!

اگه این کار زمان بره فعلا همون ایده "ترین طور" رو انجام بدیم که پنج نفری که بیشترین رای رو اوردن،فارغ از گروهشون،مدیر بشن!

بازم میگم...در جواب مهمترین کاربر سایت...من خودم مخالف انتخاب مدیر به صورت گروهی هستم،واسه همین لینی و هکتور رو مثال زدم!

اگه حرف ناصواب زدم یکی بیاد بزنه تو گوشم!:همر:

پیام زده شده در: ۱:۳۱ سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
هر کاری می خوایین بکنین. هر حرفی می خوایین بزنین. ولی قضیه رو جبهه ایش نکنین.

ما هم نماینده نداریم. یه جوری حرف می زنین انگار لینی و هکتور نماینده مرگخوارا هستن و محفل بی نماینده مونده. مرگخوار هستن...نماینده نیستن.

من نمی دونم مدیر نماینده مرگخوار دقیقا چه خدمتی قراره به مرگخوارا بکنه که به محفلیا نمی کنه...لطفا یکی از اعضای گروهک پایینی بیاد توضیح بده که اگه لازمه ما هم نماینده بخواییم.

پیام زده شده در: ۱:۲۳ سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵

آلبوس دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۲ جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۲:۴۶ چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 178
آفلاین
با سلام.

اول اینکه تشکری بکنیم از تیم مدیریت، خوب و بد و زشت و زیبا هرچی بودن بالاخره مدیرن و برای سایت زحمت میکشن که حالا یا موفق بودن یا نبودن کاری ندارم، دستشون درد نکنه، دمشونم گرم، خسته هم نباشن.

با توجه به حرفای ویولت و اینا، حرفایی که به مدیریت زده رو بنده تایید میکنم که از طرف من زده شده و از طرف خود من هم حمایت میشه ترسی هم برای گفتنش ندارم، حالا به قول خود ویولت ممکنه این عمل خیلی قدرت طلبانه و کثیف به نظر بیاد که هنوز یه سال از نظارتش نگذشته اومده گفته آقا ما مدیر محفلی میخوایم و اینا اما خب این حق هر گروه و جبهه ای هستش که یک نماینده، اون هم با ذکر این که: " اقا ما این طرفو واسه مدیریت میخوایم، درست انتخاب کنین " داشته باشه.

من ویولت رو به عنوان مدیر مد نظر محفل ققنوس معرفی کردم، چون به نظرم لازمه که یک نظرسنجی، رای گیری یا هرچی برگذار بشه تا هر جبهه، بهترین و لایق ترین فرد خودش رو برای مدیریت سایتی معرفی کنه که قراره با دوستی و نیروی عشق () اداره بشه و همه از فعالیت خودشون لذت ببرن.

والا این چندوقت روش مدیریت و اخباری ک ازشون میرسید، دروغ چرا به دلم نچسبید، حرفی نزدم چون گفتم یک نفر در مقابل اکثریت باید سازش کنه اما وقتی متوجه شدم که این افراد کم نیستن گفتم حرفمو بزنم. یکی از اون چیزایی که دلم نچسبید، یه جورایی قدرتنمایی یا هرچی از سوی بعضی مدیران عزیز بود که روش برخوردشون رو دیدم و خوندم که چطور با ناظر یک انجمن برخورد میشه و از لفظ " فلان انجمن مال مدیریته " استفاده شد. هیچ انجمن ایفای نقشی " مال " مدیریت سایت نیست، " مال " ناظرم نیست بلکه متعلق به کاربرا و زیر نظر ناظر اون انجمنه.

در کل همون طور که بعضی دوستان آخر پست خودشون ذکر کردن، از مدیریت بعضی دوستان ناراضی هستیم، و امیدوارم افراد واقعا دلسوز سایت، کاری که صلاح اینجاست، انجام بدن. چه نظرسنجی، چه انتخابات.

به یاد گیدیون و هری.

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!
برای گریفیندور ‏.

پیام زده شده در: ۱:۰۰ سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
سام‌علک.

عه؟ عجب.

آقا من اول یه چیز بکنم.. چی می‌گن. شفاف‌سازی پشت ِ پرده. می‌دونم خیلی ضایع‌ و چیپه حرکت، ولی حرف اولمو آخر می‌زنم همونطور که رفتم رک و راست به خود مدیرا گفتم.

من گفتم آقا محفل بین مدیرای ایفای نقش مدیر نئاره. با دامبلدور صحبت کردم، دامبلدورمون گف تو برو، من پشتتم. به عبارتی تأیید کرد منو به عنوان یه ممدی که از محفل پاشه بره مدیر شه. منم بدیهتاً رفتم تو شکم سینوس (مظلوم ِ دو عالمه این بچه. ) و گفتم آقا من مِنو. می‌دونم می‌دونم، خیلی مشمئزکننده‌س کل حکایت. می‌دونم خیلی کثیفه. می‌دونم خیلی از اخلاق به دور و قدرت‌طلبانه‌س. همه‌شو می‌دونم.

حکایت به مدیریت انتقال داده شد و گویا به اتفاق (از جزئیات آراء بدیهتاً بی خبرم) رأی به رد صلاحیت من داده شد. گفته شد که "نمی‌خوایم یکیو به خاطر محفلی بودنش مدیر کنیم" یا "نمی‌خوایم کسی بهمون اضافه شه که به چشم محفلی نگاش کنیم". توضیح بدم که البته از نظر من منظور مدیریت این نبود که نمی‌خوایم یه محفلی مدیر شه، بیشتر منظورش جبهه و دیدگاه من بوده.

امّا..

حالا رودولف میاد می‌گه خود مدیریت اولش که تیمشون شکل گرفت، با داستان نماینده‌ی فلان و فلان و بهمان شکل گرفت.

اگه حکایت نماینده داشتن تو تیم مدیریته، من دوباره درخواست چیپ و کثیف و قدرت‌طلبانه‌مو تکرار می‌کنم: من مِنوی مدیریت می‌خوام. راستشو بخواید، "نه فقط" به خاطر منافع محفل و این که حداقل یک مدیر محفلی داخل تیم مدیریت باشه، "بلکه" ، "مضافاً"، به خاطر منافع کل سایت. که این رو هم توضیح میدم الان:

مدیریت ایفا اگر اشتباه نکنم، با لینی، هکتور و آرسینوسه. پیشاپیش، پساپس، در هر لحظه‌ی ممکن به خاطر زحمات بی هوا زی این عزیزان برای سایت وزین جادوگران قدردانی می‌کنم. مدیریت کار پر دردسری که عموماً ملت اصن نمی‌دونن حتی طرف داره چیکار می‌کنه، در حالی که داره واقعاً کار می‌کنه.

آمّا!

من یه خلاصه از وضعیت بدم. لینی و هکتور دیدگاه‌های مشابه دارن. این چیز منفی‌ای نی. برمی‌گرده به شخصیت آدما. ربطی به دوستی و دشمنی هم نداره. من شخصاً الان فردی رو داریم حی و حاضر در سایت که ازش متنفرم، ولی متأسفانه نظراتم در بعض موارد کپی پیست این آدمه که خیلی دردناکه البته.
آرسینوس هم فردی‌ست بسیار موافق.

به من گفته شده استر هم نظر می‌ده در مورد مسائل سایت، عرضم به حضورتون که بنده خاطره‌ای دارم از کلیات ماجراهای سایت، که بعد از یه آشوب عمومی مثل همین بسته شدن اخیر سایت، استر به آرامی از دور دست نمایان شد و دیالوگش توی انجمن مدیران یه چیزی تو مایه‌های پاسخ ِ "سطح مسابقات را چگونه ارزیابی می‌کنید" بود. یه بارم اومد من و هلگا رو بعد از گذشتن قرن‌ها از یک نظرسنجی در مورد داستانی دعوا کرد که چرا بدون هماهنگی کار می‌کنین، بعدش دوباره قرن‌ها به غارش بازگشت. می‌خوام بگم ینی..

من احساس می‌کنم این تیم به یه آدم ِ کثیف و چیپ و مشمئزکننده‌ای مث من همونطور که در بالا ذکر کردم نیاز داره. رأی‌گیری‌ها خلاصه‌شون به این شکله:

لینی: مخالفم.
هکتور: مخالفم.
سینوس: هرچی اکثریت.
مافلدا: هر بوقی دلتون می‌خواد بزنین.
استر: ---

نتیجه: مخالف.

بنابراین، من در راستای منافع سایت، منافع محفل و با پشتیبانی ناظر محفل، درخواست خودمو تکرار می‌کنم:

من مِنو می‌خوام.

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۰:۴۷ سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
درود

با برگذار كردن نظرسنجي و اينجور چيزا؛
١-خودتون رو مي سنجيد كه توي اين مدت چقدر ازتون راضي هستن يا نيستن.
٢-افراد پويا و ايده دار تزريق ميشن.
٣-افراد غير پويا و بدون ايده بركنار ميشن.
٤- كاربرا به اصل كلمه ي از ماست كه بر ماست مي رسن.

ضمناً بنده لجبازي و رفتار هاي كودكانه از برخي در مدت اخير ديدم كه توهين به خودم تلقي كردم
و اين توهين من رو مجبور ميكنه كه شوما رو مجبور به برگذاري رفراندوم كنم.(چيقد من من كردم! چيقد شبيه يه آقايي شد...)

در آخر عرض كنم كه هر كاربر يك تف بيندازد، اتاق مديران غرق مي شود!
يا حق

ویرایش شده توسط روبيوس هاگريد در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۲۹ ۰:۵۲:۲۶
ویرایش شده توسط روبيوس هاگريد در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۲۹ ۰:۵۳:۱۱

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.