هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: تابلوی اعلانات
پیام زده شده در: ۹:۵۶ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
اطلاعیه آخر

کلام آخر (روایت ترم)

در این ترم طبق برنامه ریزهای انجام شده قرار بود که مشکلات ترم پیش برطرف بشه ! بی خبر از اینکه هزاران مشکل جدید در سر راه قرار دارد !
ترم در خرداد ماه امسال با ثبت نام رسمی آغاز شد !
در آغاز ترم که اول تیر ماه بود مشکلاتی به چشم نمیخورد تا اینکه اولین امتیاز توسط اساتید محترم و محترمه این ترم زده شد !
سیل اعتراضات از همه گروه ها به سوی دفاتر اساتید و مدیریت روانه شد!
این اعتراضات اولین قدم برای سست شدن قوانین از پیش تعیین شده بود و بدین ترتیب مجبور به تهیه و تنظیم قوانین سنگینتری شدم ... که گویا این فقط 10 در صد ماجرا بود !
ما در ترم های پیش قوانین خاصی مبنی بر اینکه (به طور مثال) امتیاز اعشاری وارد نکنید در شرح امتیازات داشتیم که تمامی افرادی که در این ترم حضور داشتن به این نکته توجه نداشتن که یک سری از قوانین هماننده ترم پیش است و نیازی به نوشتن ندارد !
استادان با کمال نارضایتی تکالیفی ارائه میکردن که ربطی به شاخه ی ایفای نقش سایت نداشت !
و این هم گوشه ای از اعتراضات دیگر بود ....

بعد از پایان دومین مسابقه ی کوییدیچ به مشکل صفحات سفید در سایت برخوردیم که سخترین مشکل در این ترم بود ... داورهای کوییدیچ نمیتونستن صفحات تاپیک مسابقه رو باز کنن و امتیازات کوییدیچ بعد از پایان هر مسابقه ای وارد نمیشد ...

در اواسط مرداد ماه تصمیم بر این گرفته شد که انجمن امتحانات سمج برای اطلاع رسانی هر چه بیشتر و توجه بیشتر به کلاس ها زده بشه !
هدف از زدن این انجمن این بود که به تمامی اعضای سایت ثابت شود افرادی که در کلاس ها شرکت میکنن رول استاد آن درس را اصلا مطالعه نکرده و فقط به قسمت تکالیف مراجعه میکنن تا رقابت رو تنگ تر کنن !
قرار بود که انجمن هاگوارتز به طور کامل قفل شود و گروه های خصوصی هم به موجب آن تعطیل شوند تا تقلبی حداقل در سایت انجام نگیرد که متاسفانه این کار انجام نشد و به موجب آن اتفاقات جالبی روی داد ...

و در مورد امتحانات ...
متاسفانه مسائل مدیریت هاگوارتز من و مدیریت سایت رو دوستانی با همدیگه یکی کردن و احساس میکردن که من دارم به نفع گروه گریفیندور کار میکنم ... من در این سه ماه مدیریت هاگوارتز فقط یک پست در گروه گریفیندور ارسال کردم اونم فقط برای اطلاع رسانی !
در سه ترم پیش با مدیریت پروفسور کوییرل عزیز (که هم مدیر سایت بودن هم مدیر هاگوارتز) همه چیز عادی بود و حتی پست هم در گروه خودشون که گریفیندور باشه ارسال میکردن !
در هر صورت با فشاری که به من وارد میشد از سمت تمامی گروه ها مجبور به استعفا شدم تا عزیزانی که میتونستن ترم رو هدایت کنن این کار رو انجام بدن !
بعد از گذشت یک هفته و خاک خوردن این انجمن تصمیم به بازگشت گرفتم تا حداقل قهرمان این ترم مشخص بشه تا زحمات گروه قهرمان به هدر نره !
دوستانی لطف کردن در این ترم من رو همراهی کردن که اسمشون رو در پایین میارم بلکه تشکر کویچیکی ازشون کرده باشم:

پرسی ویزلی - مری باود - بارتی کراوچ - دنیس - راجر دیویس - آنیتا دامبلدور - آلبوس سوروس پاتر و ....

امیدوارم که ترم دیگه بدون هیچ مشکلی برگزار شود ...

قهرمان هاگوارتز و کوییدیچ در تاپیک تابلوی شنی امتیازات مشخص شد .

موفق و پیروز باشید
استرجس پادمور

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۰۳ سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه شماره 23

آخرین مهلت

بدون هیچ نکته ای باید اشاره کرد که استادان این ترم نهایت بی هماهنگی رو با مدیر مدرسه داشتن و باعث به وجود آمدن هزاران مسائل شدن !

من تا فردا شب مهلت خواهم داد برای ارسال نمرات توسط استادهای باقی مانده ! + جلسه آخر
در صورت وارد نشدن امتیازات پرونده این ترم به طور کامل بسته و قهرمان اعلام خواهد شد !
این ترم به شدت طولانی شد به دلایل خاصی که واقعا از مرز فکری خارج بود !

موفق باشید.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۱۵ چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه شماره 22:

توضیحات:

بعضی از استادان سوال کردن که امتیازات جلسه ی آخر رو کی باید وارد کنیم .
امتیازات جلسه ی آخر رو همزمان با تصحیح سوالات امتحانی وارد و بررسی میکنید ! چون تاپیک ها در 22 شهریور بسته میشه و به نوبت برای امتحانات باز میشه !

استادان دقت کنن تا آخر امشب بیشتر برای ارسال سوالات به دست من بیشتر مهلت نیست !

استادهایی که سوالات از آنان دریافت شده:

ریموس لوپین
بارتی کراوچ
پیوز
دنیس
جیمز پاتر
باب آگدن
تد ریموس لوپین
درک
آلبوس سوروس پاتر
پرسی ویزلی

بقیه استادها برای ارسال سوالات اقدام کنن هر چه سریعتر !

موفق باشید

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۲۱ ۱۰:۴۷:۰۳

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۴۳ جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه شماره 21:

امتحانات پایانی:

استادان توجه کنن لطفا اگر تا امروز تدریس عقب افتاده ای دارن حتما تا 18 شهریور تدریس خود را ارسال نمایند در غیر این صورت امتیاز سنگینی از دست خواهند داد .
از بازرسان نیز در خواست میکنم که دقت نمایند استادان تدریس های جلسه ی آخر خود را انجام دهند !

به استادان کلاس های تشویقی:

جلسه ی تشویقی کلاس های شما کنسل شده است به دلیل فشرده بودن امتحانات !

قابل توجه تمامی استادان:

امتحان پایانی شما نیز هماننده امتحان نیم ترم است توضیحات بیشتر در دفتر اساتید ارسال گردیده است. مهلت ارسال سوالات امتحان به من تا 20 شهریور در نظر گرفته شده است(از امروز که آخرین تدریس مدرسه است به مدت 5 روز مهلت است ) لطفا سوالات رو از طریق پیام شخصی ارسال نمایید . دقت نمایید حتما پاسخ نامه را همراه آن ارسال نمایید !(توضیحات بیشتر در دفتر اساتید)
حتما هم دقت کنید سوالات رو نزد خودتون نگه دارید و پاکش نکنید از داخل سیستم خودتون !

و نکته ی آخر:

آخرین مهلت ارسال تکالیف در کلاس ها ساعت 23:59 دقیقه روز 22 شهریور است ! بعد از این ساعت و تاریخ تمامی تاپیک ها قفل خواهد شد تا سوالات ارسال گردد !

موفق باشید

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۵۱ شنبه ۹ شهریور ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه شماره 20:

داوری مسابقات کوییدیچ:

به دلیل دیدن صفحات سفید در سایت داوران کوییدیچ موفق به دادن امتیازهای مسابقات نشدند .

اگر همچنان داورها صفحات سفید را مشاهده میکنند با ناظرین گروه خود در میون گذاشته و فرد جدیدی را تا 17 شهریور ماه جایگزین خود نمایند .

*در دفتر مدیریت توسط ناظر اعلام شود

بعد از 17 شهریور داوران باید پست های مسابقاتی را که وظیفه ی داوری آن را بر عهده دارند به طور کامل در شرح امتیازات گزارش دهند !

به گروه اسلاترین:

طبق درخواست اینیگو در اول ترم من داوری این گروه رو بر عهده گرفتم ولی چون الان در حال تنظیم کارنامه ها هستم یک داور دیگه انتخاب نمایید.

موفق باشید.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۲۶ جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
اطلاعیه شماره 19

ثبت نام

برای آخرین بار در ترم ششم دفتر ثبت نام باز شد تا پذیرای افرادی باشه که تمایل به شرکت در آخرین جلسات کلاس ها دارند و هنوز موفق به ثبت نام نشدند باشه . این ثبت نام تا پنج روز آینده ادامه خواهد داشت !

موفق باشید

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۸:۵۰ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه شماره 18

کلاس های تشویقی

قوانین ویژه ی اساتید دروس تشویقی

1-تدریس در روز های تعیین شده باید صورت گیرد

2-حداکثر امتیاز برای هر دانش آموز 30 امتیاز بوده و در صورتی که شخصی 30 امتیاز کامل کسب نماید 5 امتیاز اضافی نیز باید اضافه گردد !

3-تعداد جلسات شما 4 جلسه است 2 جلسه تدریس 1 جلسه تشویقی 1 جلسه امتحان پایانی

4-بقیه ی قوانین هماننده سایر اساتید است .

----------------------------------

برنامه ی تدریس کلاس های تشویقی

چهارشنبه

معجون سازی (با تدریس پروفسور باب آگدن)

آموزش جادوی سیاه(با تدریس پروفسور جیمز پاتر)

مرداد : 23
شهریور : 6
جلسه ی تشویقی : 20 شهریور
امتحان پایانی : 27 شهریور

پنجشنبه

پرواز و کوییدیچ (با تدریس پروفسور الیواندر)

مرداد : 24
شهریور : 7
جلسه ی تشویقی : 21 شهریور
امتحان پایانی : 28 شهریور

-----------------------------------

توضیح جلسه ی تشویقی :

این جلسه به صورت آزاد در نظر گرفته شده است یعنی در صورت آزاد بودن وقت اساتید تدریس انجام میگیرد و در صورتی که تدریس صورت نگرفت امتیازی نیز کسر نخواهد شد . بنابراین تدریس جلسه ی تشویقی بستگی به وقت استاد و برنامه ریزی وی دارد .
بقیه ی کلاس ها باید تدریس شود.

-----------------------------------

ویژه ی بازرسان در مورد کلاس های تشویقی

*در صورت تدریس نکردن اساتید در روزهای تعیین شده 5- امتیاز کسر گردد .

*سایر قوانین ماننده کلاس های دیگر است .

در صورت هر گونه مشکل در دفتر مدیریت مطرح نمایید.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱۹ ۱۴:۳۸:۰۸

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۲۴ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه شماره 17

در این پست نحوه ی ارسال سوالات و ابهاماتی در مورد تدریس جلسه ی سوم بعضی از اساتید توضیح داده شده است .

نکته ی قابل ذکر:

اساتیدی که سوال های خودشون رو ارسال میکنن پاسخ نامه ی آن را برای من به وسیله پیام شخصی ارسال نمایند تا در صورتی که کسی از امتیازات بعدا شاکی بود رسیدگی بشه !

موفق باشید.

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۶ ۱۶:۲۹:۰۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۴ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه شماره 16

ثبت نام

افرادی که موفق به ثبت نام در خرداد ماه نشدند میتوانند تا ساعت 23:59 دقیقه روز 2 مرداد ثبت نام خودشان را در دفتر ثبت نام انجام بدن !

موفق باشید.

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۷ ۱۶:۳۶:۲۲

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۱۳ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه شماره 15 (بسیار مهم)

این پست قبلا توسط پرسی ویزلی تهیه شده بود من ویرایش نهایی و تصمیمات خودمو روش انجام دادم !

قوانین ویژه ی دانش آموزان:

1-دانش آموزان حق هیچ گونه ارسال تکلیف جلسه ای را بعد از تدریس جدید نداشته و در صورت ارسال و گذشت 24 ساعت بازرسان میتوانند 3- کسر نمایند!

2-در صورتی که شک دارید پاسخ شما به سوال استاد امتیازی در بر نخواهد داشت و در کل در صورتی که مفهوم سوالی رو متوجه نشدید در دفتر اساتید از استاد مربوطه سوال کرده تا ابهامات بر طرف شود !

3-در صورتی که شخصی تغییر شخصیت دهد امتیازهای شخصیت قبلی او به گروه قبلی او واگذار میگردد و خود شخص به حالت معلق در آمده و باید تا ثبت نام بعدی صبر کرده و مجددا ثبت نام کند !

4-در صورتی که به امتیاز خود در کلاسی اعتراض داشتید ابتدا در دفتر اساتید مطرح کرده و همزمان در دفتر بازرسین مسئله را مطرح کرده تا بازرسین از مورد مطلع و رسیدگی خود را آغاز نمایند !

5-در صورتی که در دفتر بازرسین شکایت خود را مطرح نکنید بازرسین بعد از گذشت 24 ساعت حق رسیدگی ندارند ! پس به محض زدن پست در دفتر اساتید بازرسین را از طریق دفترشان در جریان بگذارید

قوانین ویژه ی اساتید:

1-اساتید به هیچ عنوان حق دادن امتیاز به صورت اعشاری به دانش آموزان را نداشته و در صورت انجام این کار بعد از 24 ساعت 5- کسر میگردد از گروه وی !

2-اساتید باید به اعتراض دانش آموز خود رسیدگی کنند و در صورتی که حق با دانش آموز است امتیاز وی را تصحیح نمایند !

3-(مهم) در صورتی که به اعتراضی رسیدگی نکنید و حق با دانش آموز باشد بازرسین بعد از 24 ساعت از انجام شکایت وارد عمل میشوند و ابتدا 3- از گروه شما کسر کرده و امتیاز دانش آموز رو نیز تصحیح میکنند ! در صورتی که بازرس تشخیص دهد اعتراض وارد نیست حق کم کردن امتیاز نه از دانش آموز را داشته نه از استاد !

4-لطفا در صورتی که برای تدریس در روزهای تعیین شده مشکل دارید حتما در دفتر مدیریت اعلام نمایید ! در صورتی که اعلام نکنید و تدریس خود را انجام ندهید 3- توسط بازرسین از گروه شما کسر میگردد.

5-(مهم) اگر قصد دارید استعفا دهید این مورد را به دقت مطالعه نمایید:

5-1: بعد از استعفا نام شما از لیست دانش آموزان(در صورت ثبت نام) نیز خط خورده و تا آخر ترم حق ثبت نام ندارید !

5-2: در صورت استعفا از 20 تا 50 امتیاز از گروه شما با مشورت با اعضای شورا و مدیریت آن از گروه شما کسر میگردد که احتمالا باعث حذف گروه شما از دور رقابت میشود !

5-3:استادی که از درسی استعفا داده فقط حق امتیاز دهی آخرین جلسه ی خود را داشته و در صورت دخالت بیشتر در کلاس قبلی خود باعث کسر امتیازهای بیشتر از گروه خود نیز میشود !

6-لطفا تکالیف خود را با رنگ دیگه ای در پست مشخص کرده و سوال ها را واضح طرح نمایید !

7-انجمن هاگوارتز انجمنی جزو شاخه ی ایفای نقش است بنابراین سخت گیری های بی مورد را کنار گذاشته تا مشکلی برای گروه شما پیش نیاید !

8-(مهم) قبل از تدریس جلسه ی قبل حتما امتیازهای جلسه ی قبل را وارد نمایید ! در صورتی که بعد از یک هفته امتیازهای جلسه ی قبل را وارد نکنید 10- از گروه شما کسر میگردد !

9-نقد در این ترم اجباری نبوده ولی در صورتی که دانش آموزی در دفتر اساتید تقاضای نقد کرد در صورت امکان پست وی را نقد نمایید !

10-حداکثر امتیاز برای هر تکلیف 30 بوده و بیشتر از آن مجاز نیست

11- در صورتی که دانش آموزی تکلیف را کاملا اشتباه وارد کرده است و باید 0 امتیاز را بگیرد لطفا امتیاز وی را 3 وارد نمایید !

12-در تقسیم امتیازاتی که در تاپیک شرح امتیازات وارد میکنید دقت کامل رو به عمل بیارید این مورد اگر به وجود بیاد طبق قانون قبلی در صورت گذشت مدت ویرایش (24 ساعت) 3- از گروه شما کسر میگردد.

قوانین ویژه ی بازرسین

1- شما از این لحظه دفتر خاصی داشته و باید به شکایت های آنجا رسیدگی نمایید ! دانش آموز اعتراض خود را هم در دفتر اساتید مطرح کرده هم برای اطلاع رسانی به شما در دفتر شما مطرح میکند !

2-بعد از گذشت 24 ساعت از شکایت دانش آموز شما میتوانید وارد عمل شده و تصمیم گیری خود را به عمل آورید ضمنا 3- از گروه استادی که به شکایت رسیدگی نکرده کم نمایید.

3-در صورتی که استادی امتیازات را به صورت اعشاری وارد نمود بعد از گذشت 24 ساعت 5- از گروه وی کسر نمایید

4-در صورتی که استادی در تاپیک شرح امتیازات تقسیمات خود را اشتباه وارد نمود بعد از گذشت 24 ساعت 3- از گروه وی کسر نمایید.

5-(مهم) در صورتی دیدن هر گونه تخلف (به طور مثال اشتباه در تقسیمات در تاپیک شرح امتیازات) به هیچ عنوان حق اطلاع رسانی به استاد را نداشته و فقط منتظر اتمام 24 ساعت باشید !

6-در صورتی که استادی امتیازهای جلسه قبل خود را بعد از گذشت یک هفته وارد نکرد 10- کسر گردد.

7-در صورتی که تدریسی در روز معین شده انجام نشد بعد از چک کردن دفتر مدیریت 3- کسر گردد !

8-در صورتی که دانش آموزی بعد از تدریس جدید استاد در کلاسی تکلیف جلسه ی قبل را ارسال کرد بدون هیچ درنگی 3- از گروه دانش آموز کسر گردد

داوران کوییدیچ

1-تمامی امتیازات وارد شده توسط شما توسط مدیریت چک شده و صورتی که شکایتی صورت گیرد از گروه داور خاطی 5- کسر میگردد !

بازیکنان کوییدیچ و کاپیتانها

1-در صورت خراب شدن سایت به صورت کلی (بالاتر از 1 ساعت) شما میتوانید تقاضای تمدید وقت یا برگزاری مجدد رو انجام بدید !

2-برای هر مسابقه 7 روز کامل وقت داده شده است پیشنهاد میگردد پست های خود را در روزهای آغازین هر مسابقه وارد نمایید زیرا بازیکنان پست ها را برای آخرین دقایق مسابقه گذاشته و ترافیک شبانه ی سایت نیز سنگین بوده و احتمالا قطعی از طرف دیتابیس زیاد است !
---------

کلام آخر :

متاسفانه این ترم هاگوارتز رو من کمی آسون گرفتم چون تابستان بود و من فکر میکردم در صورت آسان بودن رقابت جالب تر است . من قصد آسون گرفتن رو از اولین روز مدیریت گرفته بود و و در داخل اعلامیه های قبلی موارد سنگینی رو وارد نکرده بودم ! ولی متاسفانه شرایطی رو در هاگوارتز دیدم که متاسفانه تصمیم گرفتم هاگوارتز رو به روال قبل برگردونم و متاسفانه عده ای هم فکر میکردن من قصد دارم هاگوارتز رو به حال خودش رها کنم !
از امروز که هنوز یک ماه هم از آغاز ترم نگذشته این مورد رو ذکر میکنم که هاگوارتز در این ترم به شدت سخت گرفته خواهد شد و این رو نیز مطرح میکنم در صورت ایجاد شدن شرایط امتحانات نیز به صورت کوییز برگزار میگردد !

تمامی موارد بالا از همین لحظه اعمال میگردد !

موفق باشید.

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۹ ۱۷:۱۶:۲۵

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.