هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: خبرگزاري سياه
پیام زده شده در: ۱۴:۴۴ پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۰

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
عكس هايي جديد از فساد اخلاقي دامبلدور !

تصویر کوچک شده

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۰:۵۴ شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۰

مونتگومریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۴۵ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 588
آفلاین
لرد کبیر: دامبلدور جدید حتی ریش هم ندارد!

صبح امروز لرد کبیر در دیدار با مرگخواران، آشپز شخصی و گورکن خویش نقش مرگخواران در منطقه و نا آرام کردن منطقه را بی سابقه و بسیار مهم دانستند و تأکید کردند: در این اوضاع حساس، که محفل نه خویش شناسد، نه دوست شناسد نه دشمن، این ما مرگخواران هستیم که باید با روش های نوین به نقش آفرینی مؤثر برای از بین بردن ماگل ها و دو رگه ها بپردازیم.

تصویر کوچک شده

ایشان در دشمنی گسترده با مستکبران جهانی هم چون محفل و وزارت خانه ، نقش سیاهی و مرگخواران را در شکل گیری جهانی پر از جادوگر و جادوگرزاده نقشی بی‌همتا دانستند و خاطرنشان کردند:
شعارهای ما مرگخواران تا به امروز بدون هیچ مشکلی به پیش رفته، به گونه ای که اکنون حتی اعضا خود محفل هم در راهروهای خلوت شعارهای مارا تکرار میکنند.دانشمندان و دانشجویان ما امروز در تمامی علوم و صنایع بسیار پیشرفت کرده اند. بگونه ای که ما امروز حتی تاپیک نیروگاه اتمی را نیز راه اندازی کرده ایم.

حضرت لرد ولدمورت کبیر در بخشی از سخنانشان در جمع مدیر ایفای نقش، ایوان کبیر، و مسئولان وزارت گورکنی آشپزی در کشورهای آرایش اجتماعی و سیاس دنیا را در حال تغییر برشمردند و فریاد زنان فرمودند: حوادثی بزرگ جهان جادوگرای را تکان داده است تا جایی که میگویند دامبلدور جدید ریش هم ندارد!

ویرایش شده توسط مونتگومری در تاریخ ۱۳۹۰/۱۰/۱۰ ۰:۵۷:۲۱

تا زمانی که عشق دوستان هست، مونتی هرگز فراموش نخواهد شد!!

[i][b][color=669933]"از این به بعد قبل از

پیام زده شده در: ۵:۵۱ جمعه ۹ دی ۱۳۹۰

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
تصویر کوچک شده

طبق گزارشات مردمی که به دست ما رسیده عصر امروز یعنی 24 ساعت مانده به کریسمس سیل بیشماری از کلاغ ها وارد خانه ی جادوگران شده اند و کارت پستالی را رسانده و رفته اند.
تصویری از این کارت پستال های مرموز را مشاهده میکنید که روی واژه ی مبارک ما ماده ای که طبق بررسی کارشناسان ما خون بوده پوشانده شده و واژه شوم جایگزین آن شده است!

آیا مرگخواران قصد دارند کیریسمس را به کام مردم تلخ کنند؟ آیا به جای بابانوئل اسمشونبر به ما کادوخواهد داد؟

وزیر در این باره قول داده که هیچ خطری جامعه جادویی را تهدید نخواهد کرد و مردم با خیال آسوده به جشن و سرور بپردازند که این کارت ها چیزی جز یک شوخی بی مزّه نیست اما با این حال کارآگاهان وزارتخانه در حالت آماده باشند و این نشان میدهد که خود وزیر هم حرف خود را قبول ندارد!

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۰/۱۰/۹ ۵:۵۲:۴۹

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۵۸ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۰

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
دامبلدور و فساد اخلاقی ...

تصویر کوچک شده

با انتشار این عکس بار دیگر انگشت اتهامات به سوی آلبوس پرسیوال والفریک برایان دامبلدور گرفته شد . برای اولین بار نیست که موضوع فساد اخلاقی دامبلدور مطرح میشود و هربار هم او منکر این موضوع شده است . حال باید منتظر ماند و دید که واکنش او در قبال انتشار این عکس چیست !

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۲:۵۹ شنبه ۵ آذر ۱۳۹۰

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۰ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۱
از البرز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
طبق اخبار واصله از منابع موثق درون مرگخواران، چندی پیش مسابقه ای تحت عنوان "شعرهایی برای لرد سیاه" در خانه ریدل برگزار شده و لرد ولدمورت شخصا تضمین کرده به نفر اول یک عدد چوبدستی طلاکوب جایزه بدهد.

دیروز مهلت ارسال آثار برای این مسابقه به اتمام رسیده و هیئت داوران شامل "لرد ولدمورت، نجینی، لرد ولدمورت، نجینی و بلاتریکس لسترنج" آثار منتخب را برگزیده اند.

طبق وعده قبلی لرد ولدمورت امروز در میان تدابیر شدید امنیتی، شخصا در مراسم اهدای جوایز در ضلع جنوبی خانه ریدل حاضر شده اند و جایزه "چوبدستی طلاکوب سیاه" را به نفر اول یعنی "رز ویزلی" اهدا کرده اند.

ما موفق شده ایم نسخه ای از شعری که رز ویزلی برای لرد ولدمورت سروده و بواسطه آن برنده شده است را به دست آوریم. البته این شعر بسیار بلند است و ما فقط قسمت هایی از آن را نقل قول میکنیم:

نقل قول:

شبا که ما میخوابیم، لرد ولدمورت بیداره ...
ما خواب خوب میبینیم، لرد دنبال شکاره ...
لرد ولدمورت زرنگه، با دشمناش میجنگه ...
تا اونا رو میبینه نجینی رو صدا میزنه ...
نجینی فیش فیش میکنه دشمناشو نیش میزنه ...
لرد ولدمورت شاد میشه از غم ها آزاد میشه ...
ما لردو دوست میداریم، بهش احترام میذاریم ...
.
.
.

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
ثبت است بر جریده عالم دوام ما

پیام زده شده در: ۱۶:۰۲ یکشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۰

بانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۴ شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۷:۳۸ دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸
از زیر سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 539
آفلاین
شایعه ساز مخصوص ارباب، بانز خالی بند، برنده جایزه کاریکاتور طلایی شد.

به دنبال برگزاری سری جدید مسابقات جهانی (از خنده روی زمین بغلت) تعداد زیادی از جادوگران و ساحره های مستعد و هنرمند در این مسابقه شرکت کرده و خلاقیت خود را به نمایش گذاشتند.

پس از طی پانزده روز و بررسی بیش از دوازده هزار کاریکاتور هیئت داوری متشکل از ققنوس و جوجه اش، بانز خالی بند را به عنوان برنده انتخاب و جایزه لبخند طلایی را تقدیم او کردند.
کاریکاتور ارائه شده از طرف بانز موجب خنده بی وقفه داوران به مدت 18 دقیقه شد.خبرهای رسیده حاکی از آن است که بانز ادعا میکند کلا کاریکاتوری در کار نبوده و این چهره واقعی طرف است...ولی داوران این حرف را باور نکردند و مدعی هستند که کاریکاتور طراحی شده توسط بانز مضحکترین چهره ایست که آنها طی شصت سال گذشته مشاهده کرده اند.

کاریکاتور برنده:

تصویر کوچک شده

چهره و هویتم مال شما...از زیر سایه ی ارباب تکان نخواهم خورد!

پیام زده شده در: ۲۱:۳۳ شنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۹

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
همانطورکه مستحضرید، ما شب گذشته اطلاعیه ای از روابط عمومی مرگخواران با امضای لرد ولدمورت پخش کردیم که طبق آن جایزه ای 10000 گالیونی به شخصی که زنده یا مرده دالاهوف خائن را به مرگخواران تحویل دهد تعلق میگیرد.

امشب آنتونین دالاهوف اطلاعیه ای برای ما جغد کرده و کلا قضایای استعفا و متواری شدنش را تکذیب کرده.

متن اطلاعیه دالاهوف:
نقل قول:

درود بر ارباب لرد ولدمورت کبیر

اینجانب آنتونین دالاهوف، کلیه اتهامات وارد شده به خود را تکذیب میکنم و اعلام میکنم که آقا جان اینا همه شایعه می باشد. ارباب و مرگخوار دعوا کنند، مردم بیکار باور کنند!

از این گذشته شام شب نجینی شدن یه خرده دردناکه و همینطور هنوز جوانم و آرزو دارم! دنبال من نگردید که یک گالونم گیرتون نمیاد!

سایه لرد مستدام

Re: خبرگزاري سياه : VDNS
پیام زده شده در: ۰:۱۰ دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۸

مونتگومریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۴۵ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 588
آفلاین
گورکن خانه ریدل در سایت مشاهده شد

جادوگران-صفحه اصلی. به گزارش گزارشگر خبرگزاری سیاه، در نیمه شب یکشنبه، گورکن خانه ریدل بعد از چند ماه، برای اولین بار در سایت دیده شد. گورکن که همچون همیشه بیل کثیف و خاکی خود را بر شانه داشت، از صفحه اصلی سایت به خانه ریدل قدم گذاشت.

به گزارش خبرنگار ما، گورکن مجددا برای مدت کوتاهی فعالیت خود را شروع کرده است.

سایه لرد مستدام

تا زمانی که عشق دوستان هست، مونتی هرگز فراموش نخواهد شد!!

[i][b][color=669933]"از این به بعد قبل از

پیام زده شده در: ۱:۵۷ پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۸

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۱۱ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از ل مزل زوزولـه .. گاو حسن سوسولـه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 553
آفلاین
دینگ، دینگ، دینگ..

ساعت 25 . صدا و سیمای جمهوری جادوگری جادوگران، تهران، ایران .

با سلام و درود به پیشگاه مقدس حضرت مرلین کبیر و شهدای میلیون ها سال دفاع مقدس جبهه جادوگران، و درود به شنوندگان و بینندگان عزیز.
من . روونا ریونکلا تازه ترین رویدادهای جادوگران را به سمع و نظر شما می رسانم .

طبق گزارشات خبرنگار ما از فروم های زیر زمینی ایفای نقش، گودریک گریفیندور یکی از چهار موسس مدرسه جادوگری هاگوارتز، و رئیس گروه مخوف ارتش دامبلدور طبق یک عملیات شهادت طلبانه، دست به نزاع با یگانه عامل فعال ارزشی و ورزشی سایت، سیریوس بلک، معروف به سگ سیاه، رئیس ارشد کارآگاهان و ناظر تالار اصلی بر سر شناسه گولاخ جد بزرگوار و پوسیده ی لرد ولدمورت کبیر، یعنی سالازار اسلیترین زد.

گزارشگر ما آنتونین دالاهوف از محل حادثه گزارش می کند . آنتونی..! میشه الان بگی اوضاع چطوره؟

- پوخش.. بله. همونطور که مستحضر نیستید درگیری شدیدی بین طرفین برای کسب شناسه سالازار اسلیترین در حال انجام هست. ماگل ها همه اینجا جمع هستند و شاهد دوئل این دو اسطوره ند ولی متاسفانه از مامورین وزارت هنوز خبری نیست .

- امیدواریم اوضاع بهبود پیدا کنه ولی میتونی بگی احتمال پیروزی کدومیک از طرفین بیشتر هست ؟

- خب نمیشه بطور دقیق گفت . اما با توجه به اون چیزی که پیداست، احتمالا گودریک به خاطر تجربه و سربودنش در جادو نسبت به سیریوس برنده میشه . اما هنوز نمیشه چیزی رو به قطع قبول کرد . اما هرگونه تغییر در روند و اتفاقات حاصل رو متعاقبا اعلام می کنم .

- از تو بابت گزارشت ممنونیم . وقت بخیر.

ادامه اخبار .

ابرکسس مالفوی طبق پستی سراسر خشونت، مدیران سایت را محکوم کرد .
ابرکسس مالفوی دیروز در حالی که رگی در کنار شقیقه اش به شدت می تپید و سرخ شده بود، از اتاق ضروریات بیرون آمد و در را بشدت پشت سرش بست.
او طبق نامه ای که بخاطر عصبانیت زیاد بدخط نوشته شده بود، مدیران را بخاطر درج تبلیغات نامطلوب که باعث تحت شعاع قرار گرفتن مثود فکری فرزند یازده ساله اش بود محکوم کرد. شرح نامه از این قرار است :

من بچه یازده سالمو فرستادم اینجا بیاد دو تا درس عبرت یاد بگیره! بتونه در محیطی سالم فروم کنه تا شخصیتش قوی شه و واسه خودش مردی بشه... بعد حالا یه هفته بعدش اومده به من میگه: پدر؟ میگم جان پدر؟ میگه من میخوام .... شم! حالا چرا؟ چون الگوش شده اون دامبلدور ...! اینه اونی که به بچه یاد میدین؟ بچه رو میکشونین اینجا رو تبلیغاتون کلیک کنه؟ که مغزشو بشورین؟ فکر میکنین ... خوبه؟ نه به خدا نیست! من خودم یه بار گول خوردم امتحان کردم اصلا راضی نبودم!

حالا ما این حرفا رو زدیم، امیدواریم به گوش مدیران برسه! یا که اصلا مدیرا اینجارو میخونن خدا میدونه!

با تشکر!

ما هم امیدواریم که مدیران به این مهم رسیدگی کنند .
بیننده گان و شنونده گان محترم. به خبری که هم اکنون به دست ما رسیده است توجه کنید .

در پی درگیری شدید بین سیریوس بلک و گودریک گریفیندور بر سر کسب شناسه سالازار اسلیترین، در عین ناباوری، سیریوس بلک بر دشمن فائق آمده و در یک حرکت عامه پسند، گودریک گریفیندور را فتحعلی پیچ کرد.

گزارشات حاکی از آن است که سیریوس با ثبت این شناسه، تمامی ملحقات ارزشی خود را نیز منتقل کرد. سیریوس یا سالازار کنونی در جواب گزارشگر ما که پرسیده بود چه عاملی به مرگخوار شدن یک محفلی انگیزه داده است گفت : مشکی رنگ عشقه.. !

در پی این گزارشات، گودریک گریفیندور در سمینار اختصاصی اش، تمام این داستان را تکذیب کرد و گفت: دروغه. من هیچ وقت شخصیت سفید و پاکمو سیاه و آلوده نمی کنم.

لرد ولدمورت هم در جواب مرگخوار مارکوس فیلینت، اضافه کرد : من فکر نمی کنم که گودریک بخواد اینکارو انجام بده و مرگخوار بشه. تا بحال همچین چیزی نداشتیم که کسی 180 درجه تغییر شخصیت بده.
و در آخراینکه سالازار اسلیترین همانگونه که سازمان ثبت احوال را ترک می کرد، باسیلیسک سبز رنگ خود مانند یک شال روی شانه اش انداخت و انگشتانش را به نماد پیروزی در کادر دوربین فرو برد .

بینندگان و شنوندگان گرامی
من روونا ریونکلا، از طرف خود و همه دستاندر کاران پخش با شما مرلین حافظی می کنم .
شاد و سربلند و پیروز باشید.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۸/۱۲/۲ ۴:۲۲:۴۴

»»» ارزشـی متفکــر «««
.
.
.

باید که شیوه ی سخنم را عوض کنم!
شد..شد! اگر نشد دهنم را عوض کنم!!

I have updated a new yahoo account, plz add the last one!

پیام زده شده در: ۲۱:۴۲ چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۸

سلاار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۵ دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۲:۰۹ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۹
از زود قضاوت كردن و قضاوت غلط متنفرم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 19
آفلاین
يادگار هاي جديد چهار بنيان گذار رو نمايي شد!

به گزارش خبر گزاري VDNS امروز بعد از ظهر، نمايشگاهي در دهكده هاگزميد افتتاح شد!
هري پاتر مالك اين نمايشگاه با توافق چهار بنيان گذار مدرسه علوم و فنون جادوگري هاگوارتز، چهار يادگاري جديد از اين بانيان را كه به دست خود اين اشخاص ساخته شده بود را، به معرض نمايش گذاشت:
(به دليل بزرگي تصوير لينك داده مي شود)

http://ssirius.persiangig.com/Slytherin_Pen_4aa4bfc0a2410.jpg

هر يك از اين وسايل داراي قدرت جادويي اين اشخاص بوده و غير قابل خريد و فروش است! اما در پايان نمايشگاه به دليل بدهي هاي گاليوني عله نله، اين يادگاري ها به فروش گذاشته شد و يادگار سالازار اسليترين، كه يك خود كار فرا امتحاني با قدرت هاي ويژه بود(استفاده از آن در كليه امتحانات ممنوع است) ، در نهايت با قيمت 698 هزار گاليون، بالاتر از ساير رقبا توانست مقام اول را كسب كند!

تصویر کوچک شده

گفتنيست 70% اين مبلغ به حساب خود سالازار اسليترين واريز شده است!

ویرایش شده توسط سالازار اسلیترین در تاریخ ۱۳۸۸/۱۱/۲۸ ۲۱:۴۴:۱۹
ویرایش شده توسط سالازار اسلیترین در تاریخ ۱۳۸۸/۱۱/۲۸ ۲۱:۴۵:۳۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.