هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: به نظر شما اگه دامبلدور مرده حالا رازداره محفل کی می شه؟؟
پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۸۴

نیمفادورا تانکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۸ سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲:۲۴ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۵
از دره گودریک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
به نظر من راز دار محفل مک گونگال میشه و امکان نداره که محفل رازدار نداشته باشه چون دیگه محفلی نیست و لرد سیاه و مرگخواران به راحتی پیروز میشن

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۷ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۸۴

شاهین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۶ پنجشنبه ۵ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۰ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
خب پیتر عزیز محفل ممکنه که مثل قبل فعالیت گسترده نداشته باشه ولی 100% پا بر جاست
اگه میشه لطفا اونایی کی میگن که محفل دیگه نیست جواب این سوالو بدن:((اگه محفل نباشه اورد که ولدمورت و مرگخوارانش سه سوته پیروز میشن و بر همه جا حاکم میشن چون دیگه کسی نیست که کارای اونا رو مختل کنه و سر از کاراشون در بیاره و جلوشون دربیاد و تمام زحمات محفل در این صورت بعنی هیچ و پوچ ))خب نظرتونو در باره اش بدین

دامبلدر تا وقتی مردم یادش باشن زندس و نمرده!

زنده باد دامبلدور
زنده باد گریفیÙ

پیام زده شده در: ۱۰:۴۶ پنجشنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۴

پیتر پتیگرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۸
از هرجا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 231
آفلاین
به نظر من دامبلدور نمرده... حالا اگه هم مرده باشه .... محفل فکر نکنم مثل قبل باشه ... ولی شاید مک گوناگال بیاد روی کار یا مودی یکی که از بقیه زرنگتره باید رییس بشه... حالا تو کتاب 7 مهم نیست که محفل باشه یا نباشه مهم اینه که دامبلدور چه طوری هری رو آخر کار نجات می ده.

در جنگ سرباز بی طرف وجود ندارد .....
دامبلدور نمرده ....

پیام زده شده در: ۲۲:۴۱ چهارشنبه ۲۳ آذر ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
خب البته من یک نظریه دارم اونم اینه که رولینگ به طور ناگهانی تصمیم گرفته که اسنیپ رو در کتاب تبدیل به یک شخصیت خیانتکار کنه برای حرفام هم دلیل دارم یک بار هم میخواستم در این باره یک تاپیک بزنم که متاسفانه ناظرین مخالفت کردن و بعدش سعی کردم یک تاپیک دیگه بزنم که به طور غیر مستقیم منظورم رو برسونم که بازم نشد من در هر حال فکر میکنم رولینگ یک ذره این قسمت از کتاب رو خوب ننوشته و عجله کرده و فکر میکنم خود رولینگ هم در کتاب هفتم دچار مشکل شه
به هر حال اونم آدمه دیگه شاید اشتباه کنه

پیام زده شده در: ۲۲:۰۹ چهارشنبه ۲۳ آذر ۱۳۸۴

پرنل  فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۸ دوشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۵۳ یکشنبه ۵ آذر ۱۳۸۵
از نا كجا آباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
به چند دليل:
1- دامبلدور بهش اعتماد داشت
2-دوست صميميه دامبلدور بود با سيريوس هم دوست بود
حلا از كجا معلوم اصلا" دامبلدور مرده باشه ها.....

به اميد پيروزي :angel:

پیام زده شده در: ۲۲:۳۱ سه شنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۴

شاهین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خب بیشترین رای تا حالا گزینه ی اخر اورد اما خوب اگه اینطور باشه که ولدمورت و مرگخوارانش سه سوته پیروز میشن و بر همه جا حاکم میشن چون دیگه کسی نیست که کارای اونا رو مختل کنه و سر از کاراشون در بیاره و جلوشون دربیاد و تمام زحمات محفل در این صورت بعنی هیچ و پوچ
لطفا دلیل خودتون رو هم بگین

زنده باد دامبلدور
زنده باد گریفیÙ

پیام زده شده در: ۱۹:۲۵ پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۴

شاهین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
من که همون جوری که توی پست قبلیم گفتم فکر نکنم که محفلی باشه چون همونطوری که در پست قبلیم گفتم اول اینکه تا زمانی که کسی مثل دامبلدور نباشه و جاسوس خائنی هم مثل اسنیپ نباشه کار محفل پیش نمیره ولی این به این معنی نیست که هر کدوم از اعضای محفل برن پی کارای خودشون بلکه احتمالا دامبلدور قبل از مردنش دستوراتی رو به آنها داده تا اجرا کنند و غیر از این اونا همیشه دورادور مواظب هری هستند و هر جا که نیاز بود ازش حمایت میکنند ولی دیگه فکر نکنم مثل سابق محفلی باشه ( محفل بدون دامبلدور که معنی نداره ) ولی حتی اگر بخوایم فرض کنیم که محفل در کتاب هفتم هنوز پابرجاست دیگه اصلا امکان نداره که هری رازدار محفل بشه چون که هری هنوز دوران تحصیلاتش در هاگوارتز تموم نشده و هنوز خیلی چیزا باید یاد بگیره خیلی جوونه و کم تجربه هست و تا زمانی که کسانی مثل پروفسور مکگونگال باشند دیگه باید دور هری رو خط بکشید البته قبلا گفتم الانم میگم فکر نکنم در کتاب هفتم اصلا محفلی وجود داشته باشه

نقل قول:
حالا که دامبلدور مرده دیگه محفلی در کار نیست.

خب من از یه نظر با شما دو دوست موافقم و از یه نظر نه چون اگه محفل نباشه ولدمورت و مرگخوارانش سه سوته پیروز میشن و بر همه جا حاکم میشن چون دیگه کسی نیست که کارای اونا رو مختل کنه و سر از کاراشون در بیاره و جلوشون دربیاد و تمام زحمات محفل در این صورت بعنی هیچ و پوچ از یه نظرم موافقم چون هیچ کس به جز دامبل نمیتونه محفل اداره کنه و فکر کنم محفل بدون جاسوس و رهبر مناسب یعنی هیچ

نقل قول:
این که کاری نداره هری ولی حالا کمی هم احتمال داره مگ گونگال باشه.میتونیم درصد بندی کنیم.

هری90%

مک گونگال 10%

خب دوست من فکر کنم که درصد هری رو با مک گونگال عوض کنی بهتره

زنده باد دامبلدور
زنده باد گریفیÙ

پیام زده شده در: ۱۸:۳۵ پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
من که همون جوری که توی پست قبلیم گفتم فکر نکنم که محفلی باشه چون همونطوری که در پست قبلیم گفتم اول اینکه تا زمانی که کسی مثل دامبلدور نباشه و جاسوس خائنی هم مثل اسنیپ نباشه کار محفل پیش نمیره ولی این به این معنی نیست که هر کدوم از اعضای محفل برن پی کارای خودشون بلکه احتمالا دامبلدور قبل از مردنش دستوراتی رو به آنها داده تا اجرا کنند و غیر از این اونا همیشه دورادور مواظب هری هستند و هر جا که نیاز بود ازش حمایت میکنند ولی دیگه فکر نکنم مثل سابق محفلی باشه ( محفل بدون دامبلدور که معنی نداره ) ولی حتی اگر بخوایم فرض کنیم که محفل در کتاب هفتم هنوز پابرجاست دیگه اصلا امکان نداره که هری رازدار محفل بشه چون که هری هنوز دوران تحصیلاتش در هاگوارتز تموم نشده و هنوز خیلی چیزا باید یاد بگیره خیلی جوونه و کم تجربه هست و تا زمانی که کسانی مثل پروفسور مکگونگال باشند دیگه باید دور هری رو خط بکشید البته قبلا گفتم الانم میگم فکر نکنم در کتاب هفتم اصلا محفلی وجود داشته باشه

پیام زده شده در: ۱۷:۰۵ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۴

شاهین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
benazar man ham lopin razdar ast

خب دوست عزیز لوپین یه گرگینه است نمیتونه همچین مسئولیت رو قبول کنه
نقل قول:
به احتمال زیاد خود هری می شه

نقل قول:
به نظر من اگه بخوايم فكر كنيم دامبلدور ميشه هري بهترين شخصه . چون به شدت در برابر طلسم هاي نا بخشودني مقاوم هست . مودي امكان نداره چون اون به اندازه ي عضو هاي قديمي سابقه نداره . ريموس هم نه چون موقع تبديل شدن خيلي خطرناكه . آرتور هم نه چون كه خيلي سست و مشنگ پرسته ولي هري : طلسم مرگ نمي كشتش . طلسم فرمان براش مثل قلقلك ميمونه و شكنجه گر در مقايسه با درد پيشونيش هيچي نيست . فقط بديش اينه كه خيلي جوونه و تازه امسال عضو محفل ميشه !!!

خب نمیتونم صد در صد مخالفت یا موافقت کنم چون از یه لحاظ دلیل های اقای دابی کمی قابل قبوله و از یه طرف هری حتی عضو محفلم نیست پس چیزی نمیگم!!!
نقل قول:
به نظر من اگر واقعا دامبلدور مرده باشه که شک دارم دو نفر برای این کار مناسبند.یکی مک گونگال و دیگری مودی .چون مودی قبلا کاراگاه بوده و در ضمن به همه چیز و همه اطرافیانش شک دارد مناسبترین شخص است.

مک گونگال شاید بتونه از عهده ی مدیریت مدرسه بر بیاد اما نمیتونه محفل اداره کنه مودی هم خیلی شکاکه و تقریبا عقلشو از دست داده فکر نکنم کسی بپذیره

به نظر من یه فرد کاملا نا اشنا مسئولیت رو بر عهده میگیره که احتمال میدم برادر دامبل باشه

زنده باد دامبلدور
زنده باد گریفیÙ

پیام زده شده در: ۱۳:۲۲ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۴

دابی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۳ چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۱۵ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵
از زير ميز هاي غذا خوري تالار اصلي هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 53
آفلاین
به نظر من اگه بخوايم فكر كنيم دامبلدور ميشه هري بهترين شخصه . چون به شدت در برابر طلسم هاي نا بخشودني مقاوم هست . مودي امكان نداره چون اون به اندازه ي عضو هاي قديمي سابقه نداره . ريموس هم نه چون موقع تبديل شدن خيلي خطرناكه . آرتور هم نه چون كه خيلي سست و مشنگ پرسته ولي هري : طلسم مرگ نمي كشتش . طلسم فرمان براش مثل قلقلك ميمونه و شكنجه گر در مقايسه با درد پيشونيش هيچي نيست . فقط بديش اينه كه خيلي جوونه و تازه امسال عضو محفل ميشه !!!

قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي!
تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخرين نفس!
ميجنگيم ب

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.