هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: میزگرد جادوگری
پیام زده شده در: ۲۰:۳۸ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۸

مرلینold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
من نميخواستم اصن خودمو قاطي كنم.چون شخصن حوصله درگيري و حتي رول زني رو ندارم !اما خب گفتم بد نيست نظرمو بگم !

يه چيزي كه من بهش اعتقاد دارم اينه كه جادوگران براي همه به يك اندازه !اين به معنيه كه هيچ كسي حقش بيشتر از ديگري نيست.حتي اگر اون گروه جمعيتش بيشتر باشه.

الان اين دسته دوستان كه فك كنم بيش از 5 نفرم باشن اومدن و ميخوان به اين سبك رول بزنن.به نظر من اصن نيازي به درگيري نيست.اين 5 نفرم حق دارن تو ايفاي نقش كيف كنن.نميشه بگيم به زور فلان طور رول بزنيد.خب زور وارد هر چي كه بشه مزه و حال اون كار رو ميگيره.يه سري هستن با اين سبك حال ميكنن و مام نميتونيم بگيم شما نبايد فعاليت كنيد يا اگر فعاليت ميكنيد بايد اينجوري باشه. چرا كه دومين مورد رو آدماي احمق انجام ميدن.آدم از وقت و جيبش بذاره و بياد تو يه سايت و بعدش به زور يه كاري انجام بده؟خب چرا مياد اصن؟

من نظرم اينه كه اين دسته از افراد هم فعاليت كنن و هر جور دلشون ميخواد رول بزنن.جادوگران فقط مال ما نيست كه بخوايم جلوشون رو بگيريم.ما ميتونيم اونجور كه دلمون ميخواد رول بزنيم و با هم حال كنيم.يه سري هم يه جور ديگه بزنن حال كنن !من نميدونم اين جاي يه عده رو تنگ ميكنه كه اون يكي گروهم بتونه هر جور دلش ميخواد رول بزنه؟آسيبي به كسي ميرسه؟

مشكل اين مساله كه چند نوع سبك رول نويسي تو سايت باشه چيه؟يه عده اين وسط كه طرف خاصي ندارن ميبينن كدوم سبك بهتره ميرن اون طرف و مينويسن !اينم مشكلي ايجاد نميكنه به نظرم !

----------
پ.ن.من فكر ميكردم اينجا رول ميخوره اول .گفتم به به چقد فعاليت همه ملت اومدن رول ميزنن !:))

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url

پیام زده شده در: ۲۰:۳۱ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۸

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۱۸ یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۰ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
راستش من از یکی دو روز پیش عضو شدم فعال ترین تاپیکی که توی ایفای نقش جادوگران دیدم همین تاپیک بود که خب ایفای نقش نیست یه جاییه شما فقط دارین دعوا میکنین.

داخل دعواهاتونم نمیشم، فقط خواستم بگم که من با پاک کردن یه نوشته کاملاً مخالفم.
اصلاً شاید یکی یه چیز چرت و پرت بنویسه، اصلاً کفر بنویسه، پاک کردنش اشتباهه.

این شامل تمام سایت های دنیا میشه. من فقط تو این سایت فعالیت ندارم. کلی سایت هست که توشون عضوم. هیچ سایتی یه نوشته رو پاک نمیکنن مگر اینکه خلاف قوانین اون سایت باشه.
اونطور که من متوجه شدم خلاف قوانین نیست نوشتن یه پست بد. حتی اگه بد هم باشه نباید پاک بشه.

در ضمن اینجا ایفای نقشه به نظرم هر کسی میتونه یه جوری رفتار بکنه. یکی بد بنویسه و کودن باشه یکی خوب بنویسه و قهرمان باشه. اینطوری بهتر نیست؟

زت زیاد!

پیام زده شده در: ۱۹:۲۶ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
اولین مسئله اینکه ، هر کاربری ولو تازه وارد میدونه که وسط تاپیکِ رول ، پستِ غیر رول نمیزنن و بحث نمیکنن ! برای بحث در مورد مسائل پیرامون ایفای نقش تاپیکی به اسم ِ نحوه برخورد داریم ! این اولین مسئله !

دوم اینکه ، شما عزیزان منطقی و خیلی خوب بحث میکنید ، ولی متاسفانه هر دلیل و مدرکی که دوستان میارن باز شما حرفِ خودتون رو میزنین !

مسئله ای که من اینجا براش پست زدم در موردِ پستِ رول هست ! پرسیدید پستِ رول چی هست و من نظر ِ شخصیم رو در این مورد میگم ، پستِ رول تنها تفاوتی که با داستان نویسی داره این هست که شما با همکاری دیگران یه سوژه رو پیش میبرین و شما میتونی توش جای هر شخصیتی که دوست داری ایفای نقش کنی ! پستِ رول هم چند بخش ِ اصلی داره از جمله فضاسازی ، توصیف حالات ، دیالوگ و متن حاشیه !

چیزی که شما اون رو رول میدونید ، متاسفانه رول نیست ، دیالوگ نویسیه ! یعنی شما میای چهار تا شخصیت انتخاب میکنی ، دیالوگ مینویسی براشون ، خواننده وقتی پست رو میخونه ، نه فضاسازی ای میبینه توش ، نه توصیفِ حالتی و به همین خاطر نمیتونه خودش رو توی اون حال و هوا قرار بده به همین خاطر اون پست رو ارزشی خطاب میکنه !

دیالوگ نویسی کاری بود که قبلا اعضا انجام میدادن ، چند نمونه از پست ها رو براتون نقل قول میکنم :
این رول دوم مهر سال 83 تو تاپیک شيون آوارگان، مخفيگاه غارتگران نوشته شده !
نقل قول:
شاخدار: واي! مردم از خنده! سيريوس يه طلسم ضد خنده بفرست تا خفه نشدم!
پانمدي چوبدستيش رو به طرف شاخدار ميگيره و يه نوري از ته چوبدستيش خارج ميشه و خنده شاخدار قطع مي شه!
شاخدار: رفقا نظرتون چيه كه بارتي رو بياريم تو غارتگران؟ آخه تو لطيفه گويي استعداد عجيبي داره!
مهتابي: به نظر من عقلاني تر اينه كه اونو تحويل آزكابان بديم.
پانمدي: برو كنار الان خودم حساب اين خائن پست فطرت رو ميرسم.
شاخدار: نه بابا! حيف نيست چنين استعدادي رو از بين ببريم؟ خب اگه ازش خوشتون نمياد ميتونيم يه كم باهاش تفريح كنيم!
شاخدار با يه حركت چوبدستي بارتي رو از زمين بلند ميكنه و به طرف پانمدي ميندازه. پانمدي هم با حركت مارپيچي چوبدستي بارتي رو چند بار بالا و پايين ميكنه و اونو به طرف مهتابي ميندازه .

یه رول هم تو همون تاپیک از ارباب خاندان نقل قول میکنم ، این پست سوم مهر 83 نوشته شده :
نقل قول:
آبرفورث با يه ورد ريپارو! دندوناش رو درست مي‌كنه... بر مي‌گرده تا توضيح بده:
چوبدستيش رو مي‌گيره بالا و فرياد مي‌زنه! سايلنسيو! همه ساكت مي‌شن!
وينگارديوم له وياسيو! تمام بدن شاخدار مثل عروسك خيمه شب بازي به اختيار آبرفورث در مياد!
به اختيار آبرفورث شاخدار دستاش رو از پشت مي‌چسبونه به سقف! آويزون بوده...
ببين شاخدار جان... پسرم... از اين شوخي ها با من نكن... فعلا سه ساعت و نيم اون بالا بمون... چون وردش قويه... همه‌ي افراد اينجا هم كه سايلنسيو خوردن نمي‌تونن ضد طلسمش رو بخونن... هر چند بعيد مي‌دونم كسي بلد باشه.

این پست ها برای زمانِ خودشون خوب بودن ، ولی الان ملت دوست دارن پستی رو بخونن متشکل از فضاسازی ، دیالوگ ، توصیف حالت و متن حاشیه باشه .

این به این معنی نیست که شما حتما باید پونصد و پنجاه خط پست بنویسید ! شما میتونید توی ده خط بهترین پستِ رول رو بنویسید ! کاری که ما توی خوابگاه مختلط کارمندان وزارت میکردیم و در عرض یک هفته بهترین و پر بازدید ترین تاپیکِ جادوگران شده بود یکی دو سال پیش !

اینکه شما بیاید دیالوگ نویسی کنید ، فرقی نمیکنه که هشت خط باشه یا هشتاد خط ، در هر صورت فایده ای نداره و کسی هم علاقه ای نداره بهش ؛ چرا ممکنه من و مرلین و آسپ و پیوز و چهار پنج تا از دوستانِ قدیمی و صمیمی بیایم اینطوری دیالوگ نویسی کنیم و کلی بخندیم و لذت ببریم ، فکر هم بکنیم بهترین پست ها رو نوشتیم ؛ ولی این برای سایرین ، حتی خودِ شما هیچ جذابیتی که نداره هیچ ، خیلی هم مسخره به نظر میاد .

یا یک پست از تاپیک هالی ویزارد از ویکتور کرام ( بارون خون آلود فعلی ) که در 21 شهریور 83 زده شده نقل میکنم :
نقل قول:
مکان:ساختمان مرکزی کرام پیکچرز دفتر ریاست
زمان:9:30 شنبه صبح
موضوع: انتخاب بازیگر
-------------------------------
در باز میشود و مازامولا وارد اتاق میشود
کرام :اسم؟
مازامولا: مازامولا
کرام:فامیل؟
مازامولا:مازامولا
کرام:مگه میشه؟
مازامولا:چرا نشه؟
کرام:هیچی،تحصیلات؟
مازامولا:سال پنجم
کرام :سابقه فیلمسازی داری؟
مازامولا :اره مثل چو چند وقتیه آرتورو رو فیلم کردم خودشم نمیدونه هنوز

کرام :پس خوب فیلم میسازید؟
مازامولا:بله من حرفه ایم
کرام:بازیگری چی؟
مازامولا:یعنی شما اسم مازا مولا رو نشنیدید؟
کرام:نه چرا باید شنیده باشم؟
مازامولا:من تو تموم اروپا معروفم چطور نشنیدید؟
کرام:خوب اسم یه فیلمی که توش بازی کردیو بگو؟
مازمولا:(به من میگن مازامولا)
کرام : فیلمش معروفه؟
مازامولا:بله معروفه چون از زندگی من ساختنش
کرام:مگه شما کی هستید؟
مازامولا:من یکی از رئوس مثلث ترسناکم
کرام: :مثلث چی؟
مازامولا:من و آرتور ویزلی و کالین کریوی
کرام:حالا چیش ترسناکه؟
مازامولا:هیچی فقط خواستیم به مرگخوارا توپ بزنیم
کرام: یه بازی کنید
مازامولا: ای آرتور از تمام احساسم به تو میگویم که با تمام وجود از تو حمایت میکنم وزیر آیندم
کرام :خواهر وزیر فقط کینگزلیه اینجا بحثهای سیاسی نداریم جواب شما رو تا پنج شنبه میدم
مازامولا:ممنون
ای برادر و از اتاق میره بیرون

این پست شاید اون موقع خیلی خوب بوده باشه و ملت بگن ایول به فیلمسازیش ! ولی الان این پست زده بشه ، در جا پاک میشه ! چرا ؟ چون دیالوگ نویسیه ! چون هیچ جذابیتی نداره ! ولی حالا الان شما برو فیلم های هالی ویزارد رو بخون ، ببین چقدر فرق کردن ، یه سری هاشون انقدر جالب و خوبن که وقتی بخونی یک ساعت از خنده رو زمین غلت میزنی ! پستای خودمو کاری ندارم اصلا ، این همه ملت پست زدن ، مثلا پست های تره ور عزیز

نقل قول:
اصلا این سایت روح هری پاتری توش نیست، روح هری پاتری یعنی سیاه و سفید، توی ایفای نقش سفید و سیاه مبارزه کنن.
اگر من شناسه سفید دارم، با همین شناسه ام، پست بزنم لرد سیاه رو توش بکوبم، و بر عکس.
شما با شناسه تون میرید برای لرد سیاه مو بکارید.
اون روح ایفای نقش هری پاتری کجاس؟

ریگولوس عزیز ، الان هم ما این کار رو میکنیم ، الان هم جنگ بین سیاه و سفید هست ، ماموریت توسط لرد و آلبوس داده میشه و ما هم شرکت میکنیم و با طرف مقابل مبارزه میکنیم تو رول !

میگی با شناستون میرید برای لرد مو بکارید ، عزیز من ، یه سوژه تا یه مدت کار آیی داره ، مثلا سوژه ها تا یه مدت میتونن پیرامون خانه دوازده گریمولد بگردن ، ولی بعد از یه مدت خسته کننده میشن ، باید این سوژه های فرعی وجود داشته باشن !

فرق ِ ایفای نقش و رول نویسی با داستان نویسی همینه دیگه ! برای داستان نویسی هری پاتری باید به مواردِ اصلی کتاب وفادار باشی ، ولی برای رول نویسی و ایفای نقش کردن میتونی بری با یه سوژه طنز برای لرد مو بکاری و ببریش بیمارستان و اینها !

نقل قول:
وضعیت فعلی شبیه این می‌مونه که بچه‌ها کوچه بالایی بیان کوچه شما بخوان گل کوچیک بزنن و شما تیریپ " بچه این محلی؟! " براشون بذارین. در سطح همین فرهنگه متأسفانه.

وضعیت اینطوری نیست فینیاس عزیز !

مثل این میمونه که شما قبلا توی پارک میشستین توپ رو قل میدادین برای هم ، بعد رفتین و بعد از چند سال برگشتین ، حالا بچه ها بزرگتر شدن و پیشرفت کردن و به جای قل دادنِ توپ دارن فوتبال بازی میکنن ، بعد شما میای میشینی وسطِ زمین بازی ، میگی ما اون موقع که اینجا بودیم توپ رو قل میدادیم ، الانم ما وسطِ زمین توپ قل میدیم برای هم ، شما هم به فوتبالتون برسین ! مسلمه که نه اونا به فوتبال میرسن و نه شما میتونید راحت بازی کنید .

این هم همینطوره ، قبلا رول و ایفای نقش و نویسندگی خوب جا نیفتاده بود و نویسنده درست و حسابی تو اینترنت پیدا نمیشد ، ولی الان ملت پیشرفت کردن و حالا شما میگید شما میتونید رول بنویسید ما هم مثل قبل دیالوگ نویسی میکنیم !

خب این چه سودی برای شما داره ، اصلا شما برید تو همه تاپیکا دیالوگ نویسی کنید ، وقتی ببینید هیچکس جز خودتون پستاتون رو نمیخونه و همه پستای رول رو ادامه میدن ، خب ، چه ارزشی داره این ؟! شمام میتونید فوتبال رو یاد بگیرید و بیاید با همدیگه بازی کنید ، اینطوری لذتش بیشتره

نقل قول:
شما آزادی بیان و حق انتخاب آزاد کاربرانتون رو در بدو ورود له کردید. حساب کنید چندتا از پست‌های ما پاک شده چون صرفاً از قوانین فرمایشی شما اطاعت نکردیم.

دوست عزیز ، قوانین برای همه یکسانه و باید همه رعایت کنن ! منم اگر بیام تو انجمنی که حتی خودمم ناظرشم دیالوگ نویسی کنم ، ناظر همکارم میاد پستم رو پاک میکنه و میگه دیگه اینطوری پست نزنم ! این فقط مختص شما و اعضای تازه وارد نیست

نقل قول:
چرا عزیزانی که 4000 و اندی پست دارند و احتمالاً شبا هم تو سایت می‌خوابن تحمل ندارن کسی مخالفشون حرف بزنه؟

دوست عزیز ، عزیزانی که 4000 و اندی پست دارن و احتمالا شبا هم تو سایت میخوابن ، یعنی به اندازه ی مجموع ِ ساعتِ لاگین کردن و پست ها و فعالیتِ شما و سایر هم زمان های خودتون در اوایل ِ سایت ، پست زدن و فعالیت کردن !

و چنین کسی که انقدر فعالیت کرده تحمل نداره که ببینه جو داره خراب میشه و کیفیت تاپیک ها میاد پایین و ارزش انجمن هایی که یه روزی ناظرشون بوده داره کم میشه !

نقل قول:
این ممکنه برای همون سال 82 شما جواب بده ولی الان حداقل برای من با شخصیت و سن فعلی و سطح درک فرهنگیم قابل قبول نیس.

این مسئله خیلی ساده هست ، شاید برای یه کاربر معمولی درکش سخت باشه ، ولی برای شمایی که قبلا اینجا فعالیت کردی و مسئولیت داشتی و ده ساله تو اینترنت تو سایتای مختلف فعالیت میکنی باید خیلی راحت باشه ، این خیلی سادست که شما دیالوگ نویسی میکنید و سایرین رول نویسی . همونطوری که شما به پست های ما علاقه ای ندارید و حتی به قولِ ریگولوس حوصله ندارید بخونیدشون ، ما هم متقابلا به پست های شما علاقه ای نداریم و اگر هم حوصله داشته باشیم بازم نمیخونیمشون ... نه به این خاطر که شما رو قبول نداریم یا چون تازه واردین الان ، به این خاطر که از نظر ما این پست های شما ناقص هست ، یعنی فضاسازی و توصیف حالت و اینا نداره !

نقل قول:
الان دوستان مافیای فعلی که سردستشون هم کسی غیر از خداوندگار ویزلی نباید باشه در یک فروم خصوصی‌ای، مسنجری، وب‌لاگی چیزی دارن ما رو دست می‌اندازن و مسخره می‌کنند و می‌نویسن هاهاها این تازه واردای احمقو نگا هیچی نمی‌فهمن! بریم حالشون رو بگیریم خوش بگذرونیم.

خدا رو شکر مافیای فعلی که سردستشون ویزلی هست ، نه خودشون و نه سردستشون ، وقتِ رسیدن به کارهای معمولیشون توی سایت رو ندارن و برای زدنِ یک پست ، باید کلی کارشون رو کنسل کنن ، مطمئن باشید انقدر وقت ندارن که برای مسائل ِ خیلی خیلی مهمتر از اینها برن تو فروم خصوصی ای ، مسنجری ، وبلاگی چیزی ، بحث کنن و بخندن !

من همیشه سعی کردم به اعضای تازه وارد کمک کنم و راهنماییشون کنم ، الان مشاور ایفای نقشم و وظیفم اینه ، ولی زمانی که این وظیفه رو هم نداشتم ، باز هم این کار رو میکردم ، چون به نظرم این اعضای جدید هستن که سایت رو میسازن و پیش میبرن ! من هم بعد از یه مدت مثل شما محو میشم و میرم ، و وقتی بعد از یه مدتی برمیگردم نباید انتظار داشته باشم که سطح ِ پست ها اینطوری باشه ، مطمئنا انقدر پیشرفته میشه که پستهای من هم ارزشی خطاب بشن !

با توجه به اینها ، هیچ وقت من به خودم این اجازه رو نمیدم که تازه واردی رو احمق بدونم ، اگر اون تازه وارد قصدِ پیشرفت و فعالیت داشته باشه ، من کمکش میکنم ، نقد میکنم ، باهاش صحبت میکنم ، توضیح میدم ، ولی زمانی که بخواد ... من نمیتونم بیام به شما بگم تو رو خدا بیا من برات توضیح بدم یا یاد بدم چطوری بنویسی ، شما اگر بخوای به این سبک بنویسی و پیشرفت کنی ، باید از یکی کمک بگیری یا خودت سعی کنی ، مثل من و خیلی های دیگه

نقل قول:
خودتون این برخورد باهاتون می‌شد چی کار می‌کردید؟ به مدیران می‌گفتین؟ این کارو کردیم فایده‌ای نداشت!

بذارید من خیالتون رو راحت کنم ، اینجا مدیران نقشی ندارن ، یعنی شما اگر به شناسه ی خودکار ِ مافلدا اعتراض کنی ، تاثیرش بیشتره تا اینکه بری بلیت بزنی !! تنها راه این هست که گفتگو بکنید و به نتیجه برسید ... من همه اون چیز هایی که لازم بود رو گفتم ، اگر شما قصدِ منطقی بحث کردن داشته باشید ، باید رو اینا فکر کنید ، ولی اگر بازم قصد دارید حرفای قبلیتون رو تکرار کنید ، کمکی دیگه از دستِ من و کس دیگه ای بر نمیاد .

با توجه به سن ِ شما ، برای من ِ 17 ساله جایگاه برادر بزرگتر رو دارید و باید بگم هدف از گفتن ِ اینا توهین یا زیر سوال بردنِ شما نبود ، حتی برای جواب دادن هم نبود ، چون با توجه به چیزایی که دوستان گفتن دیگه جوابِ من نیاز نبود ، صرفا برای این بود که بدونید ، برای صحبت هایی که کردید ارزش قائلم و دوست دارم شما هم یکی از افرادی باشید که رولشون رو ادامه میدم .

نقل قول:
خیلی از این پستای طولانی رو بخوای قسمتای مهمشو بگیری دربیاری دو خطم شاید نشه! مثلا من بلد نیستم اول پستم شروع کنم ده خط وضعیت آب و هوا رو بررسی کنم بعدش بیام بنویسم ستاره ها به همدیگه چشمک میزدن، ماه خوشحال بود، عمه ی همسایه پرخوری کرده بود چاق شده بود و اینجور چیزا؟ میخوای بگی طرف انگشتشو کرد تو دماغش خب بنویس طرف انگشتشو کرد تو دماغش، واسه چی حالا بیای ده هزار خط همین یه انگشت تو دماغ کردنو کش بدی؟ و اینکه میگم اینا ایفای نقش نیست داستان نویسه یکی از دلایلش دقیقا همینه!

ابرکسس عزیز ، این چیز هایی که نوشتید به بخش ِ فضاسازی پست برمیگرده ... دلیل اینکه ده خط توضیح در مورد وضعیتِ آب و هوا و خوشحالی ماه و عمه ی همسایه مینویسیم ، برای این هست که خواننده بتونه خودش رو تو اون حال و هوا تصور کنه ...

به فرض ، شما یه رول مینویسی ، میخوای نشون بدی که پرسی رو بردن تو یکی از سلول های زندانِ آزکابان انداختن ، دو حالت داره ، یا میای مینویسی پرسی رو بردن زندانِ آزکابان ، پرسی گفت اِ چرا منو آوردید اینجا و این حرفا

حالتِ دوم این هست که شما میای یه مقدار فضاسازی میکنی ، که مثلا دو دیوانه ساز انگشتان دراز و باریک و لزجشان را دور مچ های او حلقه کرده بودند ، سرمای غیر عادی ای که به خاطر حضور دیوانه ساز ها تا مغز استخوانش نفوذ کرده بود او را آزار میداد ... بعد میای مثلا توی زندان رو توصیف میکنی که یه سکوی سیاه داشت ، زیر پاش استخون های ریز موش هایی که از گرسنگی مرده بودند ریخته بود و از این حرف ها ، این باعث میشه که خواننده خودش رو توی اون فضا تصور کنه و بتونه توی خیالش ببینه که زندان چطوری بوده فضاش و سوژه رول تو چه مکانی داره پیش میره

نقل قول:
منم دیگه حوصلم عملا سر رفته و واقعا حال ندارم بیام بشینم با ناظر یازده ساله چونه بزنم و برای خودمم با خوشحالی امیدوار باشم که حرف تو گوشش بره! اگه یه مدیر عاقل و بالغی بود میومد قضاوت میکرد و یه امیدی به این بود که یه حرفی بالاتر از حرف ناظر هم هست باز یه چیزی!

این حرف از شمایی که اینجا فعالیت میکردی و مسئولیت داشتی بعیده ! مدیر نقشی نداره تو ایفای نقش که بخواد دخالت کنه ...

این ناظره که یه انجمن رو رسیدگی میکنه ، این ناظره که به انجمن سوژه میده و فعالش میکنه ، این ناظره که به درخواست های انجمن رسیدگی میکنه ، ناظره که پست ها رو نقد میکنه ، باید با ناظر بحث بشه و به نتیجه برسه ، مدیر انجمن که برای انجمن های رول کاری نمیکنه که بخواد بیاد نظر بده و نظرش بالاتر از نظر ناظر باشه

در کل ، اینها رو گفتم که نگید این که نظر میداد در موردِ فعالیتِ ما ، وقتی که بحث کردیم خبری ازش نبود !

امیدوارم به نتیجه برسید و سعی کنید با سبکِ رول نویسی فعلی بیاید و با ما بنویسید

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۳۹ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
در روز خودتون چند تا پست می زنید ؟ برای هر پست چند ساعت فکر می کنید؟

شخص من در روز یه دونه پست رول هم نمی زنم (اخیرا که کارای ماگلیم کمرشکن شدن) فقط میام (بنا بر اعتیاد) به سایت سر می زنم و میرم. برای هر پستم هم اصلا وقت نمیذارم روشون فکر کنم! شاید به نظر شما یه عیب بزرگ باشه ولی به نظر خودم، چیزی که حس می کنم رو می نویسم و ندیدم کسی بگه که خیلی بوق بوده نوشتنم.

البته اگه شاید روشون فکر کنم، بشم یه نویسندۀ خوب، ولی هدف من تفریحه نه نویسندۀ خوب شدن.
نقل قول:
چرا هر وقت سایت می خوابه میاید دنبال اعضای قدیمی که برشون گردونید به سایت؟

اگه منظورتون کسیه که از شما خواست برگردید، می دونم که می خواسته با دوستانش باشه، نه اینکه فکر می کرده روند ایفای نقش خیلی وحشتناکه!!! نه عزیزم، فقط به خاطر این بوده که می خواسته "همراه" دوستاش پست بزنه. نه بیشتر. حالا اگه جواب دقیقش رو می خواین، توی مسنجر از خودش بپرسین. من بی تقصیرم.
نقل قول:
اگه به نظر شما من نویسنده ی بدی نیستم ، لطف دارید

ابدا از روی لطف یا کم لطفی نبود. من به کسی نمیگم "نویسندۀ خوب" چون خوب بودن یه امر کاملا نسبیه. هیچ کس خیلی خوب یا حتی خوب نیست. هممون معمولی هستیم. منتهاش سوژه ها و سلیقه هامون فرق داره. شرایط سنی، جغرافیایی، خانوادگی، دوستان، خلاصه خیلی چیزامون هست که با هم متفاوته و باعث تفاوت در نوع نوشتارمون شده.

پس ما "خوب" نیستیم. صرفا خودمونیم. (می بخشی که نظرم اینقدر مخالفه ها. اختلاف نظر باید باشه دیگه؟)

نقل قول:
می گید حق ادامه دادن سوژه ای که توش نیستیم نداریم

ببین، الان این حرفت منصفانه نیست. کی میگه شما "حق ندارید سوژه ای که توش نیستید رو ادامه بدید"؟ تا جایی که من متوجه شدم، همه می گفتن خودتون رو به سوژه (اونم درحالیکه توش نیستید) وارد نکنید. سوژه رو مطابق روال بقیۀ بچه ها پیش ببرید.

اسم اینم میذاریم، احترام به بچه هایی که دارن اون سبک رو ادامه میدن و دوست دارن.

خوب شما نمی خواین اونجوری ادامه بدین؟ خوب درستم نیست که سوژه رو مطابق میل خودتون بپیچونید، یا به قول ریگولوس به چالش بکشید (همینو گفتی دیگه ریگولوس؟ یا من بد متوجه شدم؟) بعد بگید اگه شماها خیلی گولاخید بیاید و ادامه بدید.

ببین... میگی به اسم تازه وارد اومدین که جبهه گیری نباشه. خوب فکر اون تازه واردی رو که هنوز نتونسته توی رول نویسی اونقدر ورزیده بشه که پست ها رو (هرجور که باشن) ادامه بده نمی کنید؟ شما که به هرحال نویسندۀ تازه کار و معمولی ای نیستید. می تونید هرجور شده سوژه رو پیش ببرید. خوب چرا وسط یه سوژه، مطابق همون سوژه پست نمی زنید که یه تازه وارد دیگه هم بیاد و پشت سر شما سوژه رو ادامه بده؟

مطمئنا اون تازه کار هم اومده از نوشتن خودش لذت ببره... و از خوندن نوشته های دیگران هم، به همچنین. ولی وقتی گیج میشه و نمی تونه توی ذهنش ارتباط منطقی بین سوژۀ قبلی و اون چیزی که توی نوشتۀ شماست پیدا کنه نتیجه چی میشه؟ همین که کسی پشت سرتون پست نمی زنه:
تازه واردا چون (شاید) نمی تونن... قدیمی ترها (شاید) چون فکر می کنن که شما دارین مسخره شون می کنین یا میذارینشون سر کار یا هرچی دیگه. (می خواین اسمشو بذارین کم آوردن... اینم میشه)

نقل قول:
اگه ما رفتیم وسط ماموریت محفل یا مرگ خوارا و خرابش کردیم ، تو نوشته ها نگفته بودید که این پست ماموریته! و حتی اگرم باشه ، تو ماموریت های واقعی هم اتفاق هایی میفته که برنامه ریزی شده نیست.

این حرفتم کاملا درسته. وقتی کسی میره ماموریتی رو انجام بده اگه پستی خلاف پیش بینیش زده میشه، اگه خیلی ادعای نویسندگیش میشه باید بیاد و سوژه رو مرتب کنه نه اینکه بره تو چت باکس ننه من غریبم بازی دربیاره. این کار (همون ننه من غریبم بازی) نشانۀ کامل ضعف نویسندگی طرف هست.

ریگولوسم که با من حرفی نزده جز... هان چرا!

ریگولوس خان، من که خودم گفتم حرارتم رفته بالا و نمی تونم آب یخ بخورم. از رو دست من تقلب می کنی؟

ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۹ ۱۷:۴۴:۲۶

پیام زده شده در: ۱۷:۱۲ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
خوب حداقل بحث ها داره کوتاه تر میشه! چون به یه سری چیزا به توافق می رسیم!

ریگولوس بلند میشه

درک عزیز، خوب ما که گفتیم ناظرا چی کار کردن، گفتن دوباره نمیخاد...ولی چون ناظری نمیاد حرف بزنه! بحث مونده رو هوا!

دراکوی عزیز، این پیام شخصی هایی که زدید، به من بوده؟؟
من یک پیام شخصی از شما داشتم که توش نوشته بودید : لطفا بس کن! "
این الان چی بوده؟؟!

از آبرفورث هم همین که پست من رو اشتباهی ویرایش کرده بوده و فکرکرده بود من بازم رفتم سایت رو ریختم بهم.
ویه دونه هم اینکه همون بحث سوژه شپلخ کردن!

از بقیه ناظرین، من از آلبوس دامبلدور داشتم که برام قوانین رو فرستادن و گفتن سوژه رو شپلخ نکن!! که ارجاع میدن به بحث چالش سوژه ها و اینا.

یه دونه هم از ایوان روزبه داشتم که ایشون گفتند: توی تالار اسلیترین پست الکی زدی و برو پاک کن.
که من رفتم پاک کردم.
[ قابل توجه بلاتریکس که میگه پست پاک نشده و این حرفا }

بگم بقیه پیام شخصی هامم؟؟؟
از پرسی هم داشتم که گفتند تاپیک حزب رو می بندن اگر ما فقط توی همون تاپیک پست نزنیم!

گرابلی ای دیمو خواسته! و تانکس هم لینک قوانین فرستاده. دستش درد نکنه.

دیگه بازم بگم؟هیچ گونه پیام شخصی که پاشو برو پستتو پاک، و من نکرده باشم نبوده.( همون یه ایوان روزیه بوده فقط و فقط )

ایفای نقش الان چون زیر نظر اجباری و زوری ناظرا اجرا میشه، پس دو بحث به هم مربوطه.

بعدشم بهتره یه ذره منطقی تر بحث کنید. اینجا کسی دعوا نداره، داریم میزگردی صحبت می کنیم. پس شما هم مثه بقیه، منطقی صجبت کنید.

ریگولوس میشینه! و دچرا بیماری مشکل مفصلی میشه بس که میشنیه و پا میشه!

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۱۷:۰۰ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۸

آرگوس فیلچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۱:۰۱ شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
من نتونستم تحمل کنم بر می گردم به بحث!

من نگفتم که پست همه ی شما عزیزان مشکل داره ،
بعله دوستانی که شما مثال زدید پستاشون خیلی هم به به هستند! شکی درش نیست!

ولی این تعدادی که میگید چند نفرند؟ در ماه چندتا رول نویس خوب بهتون اضافه میشه؟
سایت الان چندیدن هزار نفر عضو داره! ایفای نقشتون چرا این قدر سوت و کوره؟
در روز خودتون چند تا پست می زنید ؟ برای هر پست چند ساعت فکر می کنید؟

اگه تعداد پستای رولتون در روز به نسبت ساعتی که آن لاین میشید زیاده ، بله حق با شماست.
روند کاریتون درسته!
اگه نه ، چرا هر وقت سایت می خوابه میاید دنبال اعضای قدیمی که برشون گردونید به سایت؟
ما یعنی مترسک سر جالیزیم برای عضو جدید جمع کردن و فعال کردن سایت؟ ( لحنم بد نیست ، عصبانی هم نیستم ، ببخشید شاید دایره المعارف لغات و دستور زبانم یکم خشنه!)

مورگانای عزیز ، اگه به نظر شما من نویسنده ی بدی نیستم ، لطف دارید ، اما به نظر من شما کاملا نویسنده ی خوبی هستید ، چون اگه تعصبتون رو کنار بذارید با هر گروهی می تونید به خوبی بنویسید.

ما تعصبی نداریم ، اگه به عنوان عضو جدید اومدیم ، برای این بود که نمی خواستیم نوع نوشتاری خودمون رو به شما تحمیل کنیم ،
اما شما ( نه دقیقا شما! شمای نوعی!) به تک تک پستای ما کار داشتید ، و می خواستید نوع نوشتن خودتون رو به ما تحمیل کنید.

می گید حق ادامه دادن سوژه ای که توش نیستیم نداریم ، اگه خودمون رو وارد سوژه ی شخص دیگه ای کنیم ارزشی هستیم ،
اینا مفاهیمی جدید از ایفای نقش شماست که ما مطلقا نمی تونیم باهاش کنار بیایم ، چون از اساس اشتباهه!

اگه ما رفتیم وسط ماموریت محفل یا مرگ خوارا و خرابش کردیم ، تو نوشته ها نگفته بودید که این پست ماموریته! و حتی اگرم باشه ، تو ماموریت های واقعی هم اتفاق هایی میفته که برنامه ریزی شده نیست.

به دراکو : آره شما به عنوان ناظر یه انجمن ایفای نقش هیچ وظیفه ای در مورد توضیح قوانینش ندارید!
ایفای نقش الان به وسیله ی ناظرایی که شرح وظایف خودشون رو به اشتباه فهمیدن به اینجا رسیده!
شک نکن!
البته قصد توهین ندارم ها! شما به نسبت ناظر خیلی گلی هستید!

ویرایش شده توسط آرگوس فیلچ در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۹ ۱۷:۱۶:۵۵

ارزشی قوزدار

[img]http://

پیام زده شده در: ۱۶:۴۸ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۸

دراکو  مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۲ دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۳ سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۸
از دحام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 117
آفلاین
برای من سوالی پیش اومده.
الان بحث سر ایفای نقشه یا نقد ناظر ها و مدیران؟
به نظرم صحبت سر ایفای نقش بود.همون صحبتی که به جای این که به مدیران بگین اومدین و قسمتیش رو در ادامه ی بحث در دفتر ناظرین لندن گفتین.من هنوز هم نه علاقه ای دارم راجع به قوانین صحبت کنم و نه در این لحظه وظیفه خودم میدونم.برای همین هم حرفی برای گفتن نداشتم.
برام جالبه که بحثی که در مورد ایفای نقش بود رو کاملا با بحثی که با ناظران داشتید مخلوط کردید.

نقل قول:
این اکثریت شما، الان چرا نمیان از شیوه اشون دفاع کنن؟
ناظرین عزیزی که تام الاختیار هستن چرا نمیان حرفی بزنن و از کارشون دفاع کنن؟
سکوت کردن که بگن ما جو سایت رو نااروم کردیم!!!
همین سکوت شماس که جو سایت رو نااروم کرده.( اگه ناارومه! از نظر من که نیست! چون اعتراض یه حق طبیعیه برای کاربر )

هدف از این بحث ها حل سوال یک شماست یا باقی؟به نظرم صحبت در مورد دوتاش به شدت سردرگمی ایجاد میکنه.اگه میخواین درمورد رفتار ما در انجمن لندن یا ناظرین دیگه صحبت کنیم من و آبرفورث(اگه بخواد،نمیخوام به زور واردش کنم) میایم و همراه با شما صحبت و بحث میکنیم.براتون علت کارهامون رو توضیح میدیم و علت اون رفتار های شما رو با توجه به پیام شخصی ها و اخطار ها میخوایم.ولی اگه بحثتون راجع به قوانین هست من زیاد دوست ندارم دخالت کنم.ایفای نقش از وقتی که من عضو سایت شدم همین جوری بوده و من علاقه ای به نوع اولیه ندارم.

موفق باشین.

ویرایش:پست درک رو ندیده بودم.

ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۹ ۱۶:۴۹:۵۳

منم سالم بودم
حالا خوب نگاه کن
اعصاب که ندارم
داره دکتر میزنه با چوب رو زانوم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۲ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۸

درکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۶ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۱۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
از اون بالا کفتر که هیچ، کرکس هم نمیاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 299
آفلاین
درک پا میشه که حرف بزنه ولی از یه طرف ارزشی ها با ماهی مرکب می زنن تو سرش و از یه طرف غیر ارزشی ها بهش غر می زنن!
درک: ای بابا! من مجریم! من می خوام حرف بزنم! من گناه دارم، من مامانمو می خوام!
ملت: خیلی خب بابا! حالا گریه نکن. بگو بینیم چی می خوای بگی!

هین، ببینید، من الآن متوجه دو تا موضوع بحث شدم. یعنی از یه طرف دو تا گروه سر اینکه ایفای نقش چجوری باشه بحث می کنن. از یه طرف ارزشی ها به برخورددسته دیگه (یا شاید به برخورد ناظرا) ایراد می گیرن.
بحث من سر اینه که با کلی گویی و کل کل سر حال و گذشته سایت به جایی نمی رسید. آقا این ارزشی ها که همین جا پاتوق انداختن سایت هم عضو شاخ (در زمینه رول نویسی یا هر چی که هست) کم نداره. بیاید تک تک پستا و پستا رو موردی بررسی کنید. یعنی ارزشی ها میگن مثلا فلان قسمت که ما پس زدیم قشنگ ایفای نقش کردیم، همونو بذارید واسه بحث. نویسنده های فعلی سایت هم میگن ما فلان جا خوب پست زدیم، همونو بذارید واسه بحث و موردی بررسی کنید. میشه واسه این کار یه تاپیک دیگه هم زد چون پستای بلند و زیاد خواهد خورد. بعد یا روش واحد به وجود میاد از بحث. یا باز هم دو تا روش مجزا می مونه که اون وقت نتیجه بسته میشه به بحث دوم.
حالا بحث دوم چیه؟ اینکه ارزشی ها میگن ناظرا اجازه فعالیت بهشون نمیدن و ناظرا دیکتاتوری به خرج میدن و اینا. خب این یه بحث جداست و ربطی به ایفای نقش نداره. این هم بیاید موردی بگید که فلان ناظر فلان کار رو کرده و به فلان دلیل کارش اشتباهه. ناظر و اونایی هم طرف ناظران میان جواب میدن دیگه! اگه ناظری دیکتاتوری به خرج داده باشه (یعنی گیر الکی داده باشه) خب اشتباه کرده دیگه (کسی با این مشکلی نداره که؟) و رای به نفع طرف شاکی و ناظرا دیگه حق نداره اون کارش رو تکرار کنه.
و خب بعدش هم میشه پایان ماجرا. یعنی اینکه اگه تو اون بحث اول به یه روش واحد برسیم که هیچ، اگه نرسیم، می تونیم بشینیم بحث کنیم و حریم بذاریم یعنی خب کلا هر دو مدل رول نویسی رو بذاریم و اجازه بدیم اعضا انتخاب کنن دیگه. اصلا شاید یه نفر از هر دو سبک خوشش بیاد و تو هر دو مدل رول بزنه!

در آخر من باز هم تاکید می کنم که با این کلی گویی ها کار به جایی نمیرسه. باید بحث رو دقیق و موردی کنین

و درک دوباره به کرنومتر تبدیل میشه!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۲ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
مورگانا یه چشمک به ریگولوس می زنه که معلوم بشه همش فیلمه ولی جلوی آرگوس کلی جیغ و داد می کنه و کم کم داره پای تدی جونشم () می کشه وسط که دیگه یادش می افته تدی شوخی بردار نیس و درضمن، ممکنه ارباب جونشم کم کم سهمیۀ کروشیوشو زیاد کنه. درنتیجه آب قند رو از آرگوس می گیره و یه روبند خواهری (ک. ر. ب. دوشیزه مارجوری دورسلی) میندازه رو صورت آرگوس و ماچش می کنه و تمام!

و اما درمورد فرمایش جناب ابرکسس (اینم اسم بود انتخاب کردید؟ )

من ابدا موافق نیستم که نظارت ناظرها محدود بشه. ولی موافقم که نظارت مدیران روی ناظرها بیشتر بشه. این خودش دو تیکه هست که عرض می کنم:

اول: مخالفم که نظارت ناظر محدود بشه چون درحال حاضر عملا ایفای نقش رو ناظرین دارن اداره می کنن و خداییش کارشون اونقدرام ساده نیست. اگه ساده بود من هی تند و تند استعفا نمیدادم برم دنبال خوشی هام. می موندم و ناظر ده تا جای دیگه هم می شدم. پس مطمئن باشید ابدا سر و کله زدن با کاربرها و سوژه ها و منظم کردن تاپیک ها کار راحتی نیست. درسته که خودتون مدیر بودید و خیلی توی این امور تبحر دارید و شاید به نظر شما ساده بوده، ولی به نظر من ساده نیست. (نظر شخصیه دیگه؟)

الانم، من با کلیت کار ناظم ها درمورد سوژه هایی که باعث دردسر شما شدن مخالف نیستم. با پاک کردن پست ها و نادیده گرفتن کلیشون مخالفم. به نظر من، ناظر باید به جای نادیده گرفتن پست های شما، خودش یه پست می زد و سوژه رو برای بچه های دیگه جمع و جور می کرد.

شما هم باید از تسترال سالازار پیاده می شدید و یه کم ملاحظۀ کاربری که دو ماه هم نیست عضو ایفای نقشه می کردید. اون طفلی چطور می خواد بیاد پست شما رو ادامه بده درحالیکه هنوز به مهارت کافی برای پیچوندن شما نرسیده؟ هوم؟ درسته بگیم بلدی بیا پست بزن بلد نیستی نزن؟

دوم: موافقم که نظارت مدیرا روی ناظرا بیشتر باشه تا مبحث سلیقه ای بودن رول و سوژه ها یه مقدار کنترل بشه و هیچ کس خودش رو قاضی مطلق ندونه.

یه نکتۀ جدید: باید یه مرجع هم باشه که بتونه جلوی قلدری مدیرا رو بگیره. وگرنه دیگه خیلی آستکبارشون زیاد میشه ها!

پیام زده شده در: ۱۶:۲۳ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
ریگولوس از صندلیش میگه: لیدی عزیز، شما خودتون به فیلچ ایراد گرفتید، ولی خودتون که بدترش پست زدید!! و پستتون یک پست جبهه گیرانه شدید بود!

ریگولوس بلند میشه:

بلیز عزیز، من که در سایت با شما بحثی نداشتم، نه در انجمن های شما پست زدم، نه شما به من فش دادید، عکس اون، در پیام شخصی که با هم صحبت کردیم، متین و گویا صحبت کردید.
پس اگه اینطوریه واسه چی اومدید بحث میکنید؟! اگر من به شما اینا رو نگم، پس یعنی جوابتون رو نباید بدم! استدلالی می کنید ها!

این اکثریت شما، الان چرا نمیان از شیوه اشون دفاع کنن؟
ناظرین عزیزی که تام الاختیار هستن چرا نمیان حرفی بزنن و از کارشون دفاع کنن؟
سکوت کردن که بگن ما جو سایت رو نااروم کردیم!!!
همین سکوت شماس که جو سایت رو نااروم کرده.( اگه ناارومه! از نظر من که نیست! چون اعتراض یه حق طبیعیه برای کاربر )

و با تمامی حرف های ابرکسس موافقم و تکرار نمی کنم. موافقت 100 درصد!

در مورد بهتر شدن های سایت،بله اشتباه از من بود، خوب الان من میگم، به به، چقدر قالب سایت قشنگه! چقدر چتر باکس باحاله و خوشگله! و چقدر تاپیک زدید ماشالا، بسیار نیکو و زیباست! این بلیتم زمان ما نبود، خیلی خوبه.

لیدی عزیز، شما بسیار تند پست زدید، یعنی پست تندی زدید، و من جبهه نمی گیرم در برابرش.
و بازم تاکید می کنم کسی نگفت شما همه پستتاون مزخرفه و باید طبق سلیقه ما بزنید.
ما گفتیم به سلیقه ها احترام بزارید. پست های ما رو مثکه اصلا مطالعه نکردید!
بعدش، رفتن از سایت یه روند طبیعیه، این حرف بسیار غیرمنطقیه که من چون رفتم الان حق ندارم اعتراض کنم!
الان عصبانی هستید، وگرنه یه ذره فکر کنید به غیر منطقی بودنش پی می برید.

ما از چه راه غیر قانونی مخالفت کردیم که شما میگید من جلوتونو نگرفتم؟؟! ما که بسیار مودبانه و متمدنانه داریم اعتراض میکنیم، بدون جبهه گیری! شما عصبانی شدید و بحث رو شپلخ کردید!

بلیز عزیز، کسی شیوه فعلی رو به تمسخر نگرفته.
شاید بد متوجه منظور من شدید،
وقتی توی پیام شخصی و مسنجر، به من گفته میشه که از اول سایت این روند سوژه دادن بوده، و تو نمی دونی که از اول سایت! بازم ایفای نقش همین بوده، پس هر چی ما میگیم! و این اول سایت رو به عنوان شاهد! هی به من نشون میدن...
من مجبورم بیام بگم نخیر! این نبوده، بلکه اون طوری بوده!

هنوزم بحثم همونه، ایفای نقش رو آزاد بزارید، ما هم از شما( هر کی که بوده!)ا که در کل این 6 سال در سایت بودید تشکر می کنیم!
هر کس سبک خوش ایفای نقش کنه، شما هم پست پاک نکنید و ندید نگیرید. از قدرت نویسندگی تون ( که گفتم مدعی زیاده ) استفاده کنید، اکثریتتون رو ثابت کنید.

سکوت هر چه بیشتر دوستانی که در این جریان درگیر بودن، بیشتر و بیشتر باعث ادامه ی این بحث میشه.
و بیشتر و بیشتر باعث میشه که من احساس کنم، حرف کاربر در این سایت اصلا شنیده نمیشه.

ریگولوس میشینه.

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.