هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شنل جیمز پیش دامبلدور چی کار میکرده ؟
پیام زده شده در: ۱۰:۵۱ سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۵

ادوارد بونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۵ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
از اینوره!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 475
آفلاین
نقل قول:
ارباب لرد ولدمورت كبير نوشته: دامبلدور مخصوصا میخواست که ولدمورت بر اساس پیشگویی عمل کند چرا که تا اون موقع ولدمورت نقطه ضعفی از خودش بروز نداده بوده دامبلدور از این فرصت استفاده میکنه تا اگر شد با طلسم باستانی کار ولدمورت رو بسازه و اگر نشد بتونه بزرگترین دشمن ولدمورت رو روبرویش قرار بده در نتیجه از لیلی و جیمز خواسته آگاهانه خودشون رو فدا کنند تا طلسم باستانی شکل بگیره البته این فقط یک تئوریه ولی هر چی میگذره این مسئله شکل جدی به خود میگیره
خب من در اين مورد بايد نظرتو به جواب دامبلدور در مورد حرف هري جلب كنم كه گفته بود : فكر مي كني در غيبت هايي كه در طول امسال داشتم حتي يكبار هم شده كه مدرسه رو بدون محافظ گذاشته باشم؟ نه، نشده. امشب ، بعد از رفتن من باز هم در اين جا اقدامات حفاظتي اضافي خواهيم داشت . خواهش مي كنم نگو كه من با جديت امنيت شاگردها مو تامين نمي كنم ، هري.(ش.د پيشگوي لو رفته) دقيقا ليلي و جيمز مثل شاگردهاي دامبلدور مي مونن و حتي يه چيزي فرا تر از اون چون ليلي و جيمز به اون پناه آورده بودن همچنين شاگردهاي قديمي آلبوس و عضو محفل بودن شما چطور فرض كردين دامبلدور از جون اين آدمهاي به اين نزديكي بهش مي گذره شما از دامبلدور توي مغزتون چه تصوري داريد يعني آلبوس اين قدر سنگدله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اين اصلا امكان نداره كه دامبلدور به خاطر هدف خودش همه رو قربوني كنه! در مرود بخش دوم نوشته ي بالا : اولا بزرگترين دشمناي لرد اون موقع هم مشخص بودن (طبق پيشگويي) دوما باز هم امكان نداشت دامبلدور بقيه رو به خاطر هدفش قربوني كنه!!! متاسفانه اين تئوري شما هر چي داره مي گذره از اعتبارش كاسته مي شه!!

می تراود مهتاب..

"وقتش رسیده که همه‌ی ما بین چیزی که درسته و چیزی که آسونه، یکی رو انتخاب کنیم."
- پروفسور دامبلدور

پیام زده شده در: ۰:۵۵ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵

رضا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۸ شنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۳۰ دوشنبه ۴ مهر ۱۳۹۰
از كوچه نتراسون ( كوچه ي بغلي دياگون ) شماره ي 555
گروه:
کاربران عضو
پیام: 36
آفلاین
من فکر می کنم که احنمالاً یک روز جیمز داشته با جاروی پرنده از بالای خانه ی دامبلدور رد می شده که یکدفعه شنلش را باد می بره و میاندازه تو خونه ی دامبلدور ...

دامبلدور می دونسته که این شنل برای جیمزه اما حال نداشته این همه راه بره تا دم خونه ی جیمز برای همین هی به خودش می گفته بعداً می برم می دم ...

تا اینکه بعد از چند سال دامبلدور هری رو تو هاگواتز می بینه و یادش می افته که باید شنل را به صاحبش بر گرداند ( حالا پدر نشد می دم به پسر ... )

این هم دلیل منطقی من

ویرایش شده توسط شاهزاده ي دو رگه در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۴ ۱:۰۱:۰۰
ویرایش شده توسط شاهزاده ي دو رگه در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۴ ۱:۰۶:۵۴

فقط زندگی وجود دارد و کسانی که از درک آن عاجزند...
فقط خدا وجود دارد و کسØ

پیام زده شده در: ۷:۴۰ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵

تام ریدل پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۴۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
از نا کجا آباد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 233
آفلاین
دوستان عزیزی که توی باغ تشریف ندارند چرا از خودشون اظهار نظر میکنند؟
گویا خبر ندارید رولینگ اعلام کرده که جواب به این سئوال کلی از قضیه کتاب هفتم رو روشن میکنه
در حال حاضر این سئوال در قسمت همه پرسی سایتهای لیکی و ماگل نت قرار دارد

این سئوال در حال حاضر از ارزشی زیادی برخوردار هست

ویرایش شده توسط ارباب لرد ولدمورت کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۰ ۷:۴۲:۲۹

[b]دلبستگی من به ریون و اعضاش بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!!.....بچه های اسلایت

پیام زده شده در: ۴:۳۷ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵

استابی بوردمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۸ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱
از بالاتر از دست راست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 291
آفلاین
منم با جوزف ورانسكي موافقم
انگار رسمه تو سایت به 1 چیز الکی گیر بدن بدم مهمش کنن؟
ولی خداییش بی خیال این بحثا شید بچسبید به کارو زندگیتون

اینجوری پیش بره باید کم کم گفت:
نقل قول:
دلبستگی من به جادوگران و اعضاش کمتر از اون چیزیه که قبلا فکرشو میکردی

پیام زده شده در: ۲۳:۳۷ یکشنبه ۹ مهر ۱۳۸۵

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
بابا جيمز شنلو به دامبل داده تا اگه مرد و به فرظ هري زنده موند شنلو به هري بده اينقدر قضيه رو پيچيده اش نكنيد در ظمن رولينگ بي دقته ممكنه اين فقط براي اين بوده شنلو به دست هري برسونه حالا شما هي گير بدين به جاهاي نازكش !

پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ یکشنبه ۹ مهر ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
نقل قول:
آناکین جان نظر جدیدت اشکال داره دامبلدور گفته شنلو جیمز بهش داده اونوقت بعد از مرگ لیلی جیمز کدوم جیمز اومده شنلو به دامبلدور داده

خودت میگی دامبلدور اینو گفته . اگه خوب دقت کنی توی همون کتاب متوجه میشی که دامبلدور گفته: هری پدرت قبل از مرگش شنل رو به من داد . ولی خوب اون نظر من در مورد پیتر بشتر یه حدس بود و مدرکی در موردش ندارم فقط گفتم مطرحش کنم شاید کسی بتونه چیزی بهش اضافه کنه

نقل قول:

آناکین جان فرضیه دومت رده چون چون اگه به کتاب محفل ققنوس مراجعه کنی می بینی که برای ذهن روبی احتیاج به نگاه کردن به چشم طرف داره
2.اگه حمله به آرتور رو یادت باشه مار در نگاه اول چیزی ندید ولی تو نگاه دوم آرتور رو می بینه و یک مورد دیگه اینکه آرتور تو اون لحظه خواب بود پس اصلا ممکن نیست!!!!!!
منتها در گرانبها بودن شنل شکی نیست!!!

اولا که ما از ولدمورت صحبت میکنیم نه کل ملت دوما ولدمورت به خوبی میتونه احساسات قوی رو تشخصی بده و نیاز به نگاه مستقیم نداره

من نگفتم که ولدمورت بره تو ذهن طرف ببینه چه خبره فقط گفتم حظورش رو تشخیص بده

مثلا توی کتاب 4 جایی که مرگخوار ها جمع شدن ولدمورت میگه بوی گناه میاد و ... و ترس مرگخوار ها به خوبی قابل درکه و ولدمورت اون رو حس کرده

نقل قول:
((به هر حال معتقدم اون شب جز ولدمورت کس دیگه ای در خانه پاترها بوده....کسی که عضو محفل بوده.....وگرنه ملت از کجا فهمیدن که ولدمورت با حمله به هری قدرت خودش رو از دست داده؟))

واقعا همین منو گیج میکنه اگه یه نفر محفلی اونجا بوده ولدمورت چطور اون رو تشخصی نداده ؟ اصلا ولدمورت میتونسته اون فرد رو اگه شنل پوشیده بوده از زیر شنل ببینه یا میتونه حس کنه کسی اونجاست که خیلی نگران یا ناراحته؟

اگه شنل دست دامبلدور بوده باز هم میگم که دامبلدور اون رو برای غیب شدن نمیخواسته وگرنه میتونسته از افراد دیگه ای که کمتر در خطر بودن بگیره

در ضمن اگه یکی از اعضای محفل اونجا بوده و زیر شنل بوده چه دلیلی نداشته شنل جیمز رو که جونش خیلی در خطره بگیره میتونسته شنل دوم مودی رو بگیره ( تو کتاب 5 محفلی ها استفاده میکردن)

پیام زده شده در: ۱۱:۵۱ یکشنبه ۹ مهر ۱۳۸۵

تام ریدل پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۴۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
از نا کجا آباد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 233
آفلاین
نقل قول:

ادوارد بونز نوشته:
1-جناب لرد ولدمورت کبیر نظر شما هم خالی از اشکال نیست می شه بگین چه طور آلبوس صبر کرده تا جلوی چشمش لیلی و جیمز و بکشن ؟؟

گویا دوست عزی،ز شما از کل نظریه من بی اطلاع هستید
اگر اونو میخوندید اینجوری از خودتون علامت تعجب بیرون نمیدادید

من پست قبلی رو نقل قول میکنم:
نقل قول:

دامبلدور مخصوصا میخواست که ولدمورت بر اساس پیشگویی عمل کند چرا که تا اون موقع ولدمورت نقطه ضعفی از خودش بروز نداده بوده

دامبلدور از این فرصت استفاده میکنه تا اگر شد با طلسم باستانی کار ولدمورت رو بسازه و اگر نشد بتونه بزرگترین دشمن ولدمورت رو روبرویش قرار بده
در نتیجه از لیلی و جیمز خواسته آگاهانه خودشون رو فدا کنند تا طلسم باستانی شکل بگیره

البته این فقط یک تئوریه ولی هر چی میگذره این مسئله شکل جدی به خود میگیره
یک علت اینکه دامبلدور هیچوقت سعی نکرد این ماجراها رو کامل برای هری توضیح بده ....همین نکته میتواند باشد

توجه شما رو به این قسمت از شاهزاده دورگه جلب میکنم:
دامبلدور خود را با ترس جمع کرد، گويی شکنجه گران نا پيدايی دور تا دورش را گرفته بودند. چنان با وحشت دست هايش را تکان می داد که چيزی نمانده بود جام پر شده را از دست لرزان هری به زمين بيندازد . ناله کنان می گفت: اذيــــــــتشون نکن، آزارشون نده، خواهـــــــش می کنم، خواهــــــش می کنم،تقصــــير منه، به جای اونا منو زخمی کن

به جای کلمه ((اونا))میشود راحت لیلی و جیمز رو قرار داد

البته نظر من دچار تغییراتی شد که با توجه به نوشته دوستان رخ داده که اونو در یک پست دیگه زدم

نقل قول:

همه ما میدونیم آلبوس دامبلدور آدمی نبوده که بخواد باعث مرگ کسی بشه و همچنین از خائن بودن پیتر پتی گرو بی خبر بوده
من هنوز سر حرفم هستم که دامبلدور مخصوصا کاری کرده که ولدمورت مثل پیشگویی عمل کنه چطور؟
خب شبی که اسنیپ خاطره رو شنید و آبفورث اونو دستگیر کرد.....خب دامبلدور مطئنا فهمید که اسنیپ موضوع رو فهمیده...چرا اونو آزاد گذاشت؟چرا سعی نکرد کاری کنه که این خاطره از ذهن اسنیپ پاک بشه؟چرا اونو زندانی نکرد؟چرا حتی به اون شک نکرد؟
من معتقدم اسنیپ همه گناهانشو به دامبلدور اعتراف کرد و با دامبلدور پیمان نا گسستنی بست که به محفل بپیونده و به ولدمورت خیانت کنه
دامبلدور نقشه ای کشید که اسنیپ اون قسمت از پیشگویی رو که شنیده به ولدمورت بگه

نه دامبلدور و نه اسنیپ نمیدونستن که ولدمورت سراغ کدوم پسر خواهد رفت....هری یا نویل؟
اینجاست که به کتاب رجوع میکنیم

((دامبلدور:اسنیپ ناراحت و شرمسار بود که ولدمورت به سراغ پدر و مادرت رفت،هری
هری:این دروغه اون از پدر و مادر من متنفر بود))

اسنیپمرگخوارارو نمیشناخت و نمیدونست که پیتر جزو مرگخواراست...دامبلدور هم خبر نداشت
اسنیپ وقتی به دامبلدور خبر میده که ولدمورت بدنبال هریه و دنبال مخفی گاه لیلی و جیمز میگرده
دامبلدور سعی میکنه از اونا محافظت کنه و طلسم رازداری رو به کار میبره و سیریوس به ظاهر رازدار میشه ولی این کار به پیتر میرسه و پیتر پتی گرو با خیانت جای اونا رو به ولدمورت لو میده
من هنوز قانع نشدم که چرا در موقعی که جیمز و زنش به شنل نیاز مبرم دارن حداقل به خاطر مرگخوارا....باید شنل رو به دامبلدور بده

اون شب اتفاقاتی افتاده که ما هنوز بیخبریم
حدس من اینه که دامبلدور چون مجری طلسم رازداری بوده از شکسته شدن این طلسم مطلع میشه و فوری خودشو به خانه پاترها میرسونه ولی دیر میرسه و فقط صحنه های شکنجه و مرگ اونا رو میبینه

((به هر حال معتقدم اون شب جز ولدمورت کس دیگه ای در خانه پاترها بوده....کسی که عضو محفل بوده.....وگرنه ملت از کجا فهمیدن که ولدمورت با حمله به هری قدرت خودش رو از دست داده؟))

[b]دلبستگی من به ریون و اعضاش بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!!.....بچه های اسلایت

پیام زده شده در: ۱۱:۰۷ یکشنبه ۹ مهر ۱۳۸۵

ادوارد بونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۵ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
از اینوره!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 475
آفلاین
نقل قول:
آناکین مونتاگ نوشته: یه نظریه ی جدید شاید پیتر شنل جیمز رو امانت گرفته بوده .درست بعد از اینکه رازدار پاتر ها شده . شنل رو از جیمز گرفته که مثلا بیشتر از خودش محافظت کنه.بعد شب مرگ لیلی و جیمز به دستور ولدمورت همراهش رفته تا اگه مثلا در دادن اطلاعات کلک زده باشه ولدمورت حسابش رو برسه یا ولدمورت یه کار دیگه باهاش داشته ولی چون نمیخواسته جیمز و لیلی وقتی در حال مرگ هستن اون رو ببینن ( توجه داشته باشین قرار نبوده لیلی بمیره) یده که نامرئی باشه . بعدا که مثلا مرده شنل هم یه جوری به دامبلدور رسیده
آناکین جان نظر جدیدت اشکال داره دامبلدور گفته شنلو جیمز بهش داده اونوقت بعد از مرگ لیلی جیمز کدوم جیمز اومده شنلو به دامبلدور داده نقل قول:
شنل رو پوشاین هم باز ثابت میکنه یکی در شب مرگ پاترها در خانه اونها بوده ولی کی؟ من نظریه خودمو قبلا دادم که اون شخص آلبوس دامبلدوره!! ولی شنل و دامبلدور؟ خیلی به این مسئله فکر کردم و به نتیجه جالبی رسیدم فقط یک سئوال ذکر میکنم و نتیجه گیری رو به شما واگذار میکنم اگر کسی بتونه نامرئی بشه و در حال ناپدید شدگی شنل نامرئی هم بپوشه...چه اتفاقی رخ میده؟آیا حتی ولدمورت هم میتونه این شخصو ببینه؟ من همچنان به تئوری خودم معتقدم
جناب لرد ولدمورت کبیر نظر شما هم خالی از اشکال نیست می شه بگین چه طور آلبوس صبر کرده تا جلوی چشمش لیلی و جیمز و بکشن ؟؟ اگه فرض کنیم کسی بوده باید کسی باشه که جرئت مبارزه با لرد نداشته و گرنه بیکار نمی مونده هر کسی که بوده از دیدن اون صحنه ها خشکش زده و سر جاش میخ کوب شده بقیهش یه بار همین چند تا نظر پایین تر گفتم دیگه نمی خوام دوبار بشه

ویرایش شده توسط ادوارد بونز در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۹ ۱۱:۱۰:۳۴

می تراود مهتاب..

"وقتش رسیده که همه‌ی ما بین چیزی که درسته و چیزی که آسونه، یکی رو انتخاب کنیم."
- پروفسور دامبلدور

پیام زده شده در: ۱:۵۰ یکشنبه ۹ مهر ۱۳۸۵

فرانک  لانگ باتم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۵ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۹ چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۶
از خانه شماره 12 میدان گریموالد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 70
آفلاین
نقل قول:

آناکین مونتاگ نوشته:
منظور شما اینه که دامبلدور نامرئی شده بعد شنل پاتر رو هم پوشیده؟

خوب فکر کنم این مشخص شده که یه نفر اونجا بوده. ولی مشخص نمیکنه که طرف شنل پوشیده بوده یا نه . چون اگه طرف با ولدمورت اومده بود شنل لازم نداشت .

در مورد شنل هم دو تا حدس میشه زد

1 دامبلدور شنل رو برای یه قدرت خاصی که شنل داشته از جیمز قرض گرفته

2 اون شنل در شب مرگ جیمز و لیلی توسط دامبلدور یا یه نفر دیگه استفاده شده تا ولدمورت طرف رو نبیده . من مطمئنم اگه یه محفلی اوجا بوده اون شخص دامبلدور بوده . چون ولدمورت به راحتی میتونه ذهن یه نفر رو که در نزدیکیشه و احساسات قویی داره ( مثلا ناراحتی یا ترس) تشخیص بده بدون اینکه اون رو ببینه . پس فقط دامبلدوره که میتونه ذهنش رو در برابر ولدمورت ببنده

من واقعا گیج شدم دامیلدور اون شنل رو برای نامرئی شدن میخواسته یا یه کار دیگه

آناکین جان فرضیه دومت رده چون چون اگه به کتاب محفل ققنوس مراجعه کنی می بینی که برای ذهن روبی احتیاج به نگاه کردن به چشم طرف داره
2.اگه حمله به آرتور رو یادت باشه مار در نگاه اول چیزی ندید ولی تو نگاه دوم آرتور رو می بینه و یک مورد دیگه اینکه آرتور تو اون لحظه خواب بود پس اصلا ممکن نیست!!!!!!
منتها در گرانبها بودن شنل شکی نیست!!!

پیام زده شده در: ۱۶:۵۴ شنبه ۸ مهر ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
منظور شما اینه که دامبلدور نامرئی شده بعد شنل پاتر رو هم پوشیده؟

خوب فکر کنم این مشخص شده که یه نفر اونجا بوده. ولی مشخص نمیکنه که طرف شنل پوشیده بوده یا نه . چون اگه طرف با ولدمورت اومده بود شنل لازم نداشت .

در مورد شنل هم دو تا حدس میشه زد

1 دامبلدور شنل رو برای یه قدرت خاصی که شنل داشته از جیمز قرض گرفته

2 اون شنل در شب مرگ جیمز و لیلی توسط دامبلدور یا یه نفر دیگه استفاده شده تا ولدمورت طرف رو نبیده . من مطمئنم اگه یه محفلی اوجا بوده اون شخص دامبلدور بوده . چون ولدمورت به راحتی میتونه ذهن یه نفر رو که در نزدیکیشه و احساسات قویی داره ( مثلا ناراحتی یا ترس) تشخیص بده بدون اینکه اون رو ببینه . پس فقط دامبلدوره که میتونه ذهنش رو در برابر ولدمورت ببنده

من واقعا گیج شدم دامیلدور اون شنل رو برای نامرئی شدن میخواسته یا یه کار دیگه

____________________________________________-

یه نظریه ی جدید

شاید پیتر شنل جیمز رو امانت گرفته بوده .درست بعد از اینکه رازدار پاتر ها شده . شنل رو از جیمز گرفته که مثلا بیشتر از خودش محافظت کنه.بعد شب مرگ لیلی و جیمز به دستور ولدمورت همراهش رفته تا اگه مثلا در دادن اطلاعات کلک زده باشه ولدمورت حسابش رو برسه یا ولدمورت یه کار دیگه باهاش داشته ولی چون نمیخواسته جیمز و لیلی وقتی در حال مرگ هستن اون رو ببینن ( توجه داشته باشین قرار نبوده لیلی بمیره) شنل رو پوشیده که نامرئی باشه . بعدا که مثلا مرده شنل هم یه جوری به دامبلدور رسیده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.