هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اولین رول شما در سایت
پیام زده شده در: ۱۳:۱۵ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶

پرد فوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۶
از در به در!خوابگاه برای من جا نداشت!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 136
آفلاین
با شناسه ی قبلیم در شخصیت خودتون رو معرفی کنید بود ولی با پردفوت من اول توی بازی با کلمات پست زدم و بعد در کارگاه نمایشنامه نویسی.خب برای یه بچه مثل من سایت جادوگران عالیه!توی تابستون سرگرم میشم!من فکر می کردم خیلی خراب می نویسم اما بعد از این که توی چند جا عضو شدم کمی اعتماد به نفس پیدا کردم.خب اون موقع ها قوانین کوییدیچ این قدر سفت و سخت نبود!امیدوارم که وضع سایت بهتر بشه!البته بگم سایتمون خیلی طرفدار داره!یه 5 دقیقه ای 105 نفر آنلاین بودن!جالب نیست؟
خب در رول پلینگ باید خیلی سعی کنی!فکر کنم من تا الان بد پیش نرفتم!

تصویر کوچک شده

عضو رسمی محفل ققنوس

-------------------------------------
در مسابق

پیام زده شده در: ۱۲:۱۸ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
ياهو

خب منم بگم !
من پست اولم با اين شناسه نبود ! ... ولي با اين شناسه تونستم پستهاي اولمون رو بزنم ! ... دروازه ي ورودي ارتش وايت تورنادو اينجا پست اول نيمه رولم رو زدم!البته زماني كه هرميون فرمانده بود !اعضاي محفل ...از جلو نظام ! اينجا پست اولم در محفل بود !
خب من اولش از رول زدن ميترسيدم! چون مطمئن بودم گند ميزنم ! 2 سال پيش نويسندگان بزرگي توي سايت بودن ! ... همه قوي و توپ مينوشتن!... در رولهاي گريفيندرو هم اولين بار (رون ويزلي سابق / مك بون حالا ) منو وارد كرد ! اونم توي تاپيك خوابگاه هاي گريف ! از اون به بعد ديگه با كمك ايوانا و هرميون و تري پاتر (استرجس) راه افتادم!!
ايول ! ياد آوري خاطرات هم شد ! !
بسيار مشعوف شديم ! ... و اما نكته ي مهم از اين پست اينكه :
- تازه واردين ترسي نداشته باشن ! ... همه چيز آهسته آهسته درست ميشه !!

پیام زده شده در: ۹:۵۶ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
خب منم مثل لارتن اولین پستهام با بازی با کلمات و کارگاه نمایشنامه نویسی شروع شد.دو پست کاملاً هری پاتری با محوریت شخصیت های "لیلی اوانز"،"جیمز پاتر" و بقیه دوستاش.
هنوز ویرایشی که ناظر زیر پستها زده بود رو یادم نرفته!
جالبیش به اینه که من با همون پستها توی مسابقه ی فن فیکشن نویسی آکادمی مقام آوردم!
بعد از اینکه وارد ایفای نقش شدم دیدم اینجا همه چیز پیدا می شه به جز هری پاتر!درنتیجه من هم وارد جو رول(!!) شدم و اینی شدم که می بینید(بوقی،ارزشی و غیره!)
چقدر این تاپیک ایده ی خوبی داره...من تا حالا فکر می کردم اولین پستم همون پستی بوده که توی خوابگاه گریف زدم.یادمه برای اون پست کلی فسفر سوزوندم و شونصد خط نوشتم!هنوز چند ساعت از زدن پستم نگذشته بود که آبرفورث یه پست چندخطی زد و توش نوشت همه ی چیزایی که من نوشته بودم رویای هری بوده و کلاً منو در حد یک بووق هم حساب نکرد !!
منم به این نتیجه رسیدم که هیچکی منو دوست نداره و در نتیجه رفتم خودکشی کردم!!(اینا رو برای جدیدالورود ها می گم که درس عبرت بگیرن)
ولی الآن که پروفایلمو چک کردم دیدم اولین پست رولم اون نبوده! اولینش پستی بوده توی تاپیک روز عشق!بووقی ترین پستی که تا حالا زدم!...جالب اینه که اون پستم هنوز پست اوله و هیچ کس ادامه ش نداده آخه کو تا ولنتاین؟
در کل من هم مثل هدی لبخند رضایت می زنم و ذوق می کنم و اینا!!
یکی از پستهای خوبم هم از نظر خودم پستی بود که توی تاپیک اعضای محفل از جلو نظام زدم!(چقدر خود تحویلی!) به طرفداران پستهای هری پاتری توصیه می کنم برن بخونن و لذت ببرن!!

به نظر من بهتره بقیه هم مثل من لینک پست هاشون رو بذارن.اینجوری می تونیم روند رول نویسی رو بین اعضا بررسی کنیم و از تجربه های هم دیگه استفاده های خوبی ببریم.

پیام زده شده در: ۹:۵۴ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
ایول ایول!من اولین رولمو درست یادم نیست توی کافه ی سه دسته جارو زدم یا میخانه ی دیگ سوراخ!کافه ی سه دسته جارو که نیستش!یعنی نابود شد ولی میخانه دیگ سوراخ هستش!اصولا تابستون که من وارد رول شدم یه جو باحالی روی سایت بود!همه تند تند پست می زدن یک دقیقه دیر می جنبیدی باید بیخیال پست زدن توی کافه ها می شدی!اصولا همه توی کافه ها برو بیا داشتن و منم به همین دلیل برای آغاز کار از مرلین کمک گرفتم و رفتم توی میخانه ی دیگ سوراخ پست زدم!که می تونم بگم جالب نبود چون من خودمو انداختم وسط ماجرا و یه مدت بعدش بلا پست زد!بعد یکم سو تفاهم شد و اینا!که بلا گفت عمرا دیگه اسمت رو نمی یارم توی رولام!خب کوچولو بودیم و بی جنبه!

اون وقتا من تایپ فارسی نداشتم!یعنی فارسی ساز نداشتم!همش با تایپ عربی می نوشتم که پ و چ وگ ژ نداره!دقیقا همه سریع شناختن منو!جالب اینکه ناظرم هیچی بهم نگفت چرا با این حروف پست زدی!در کل این نوشتن ماهم سوژه ای بود!یادش بخیر خیلی باحال اون وقتا اینقدر سریع سایت پست می خورد که همش ذوق می کردی ملت معروف پستت رو ادامه می دن!مثل بلاتریکس گیلدی کینگزلی ونوس هری دارک لرد مرلین و....!کلا دوران خوبی بود

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۲:۱۷ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶

لارتن کرپسلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۲ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
از یو ویش!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 471
آفلاین
خب! این واقعا تاپیک جالبیه! منم واسه خودم جالب شد که برم یه سری به اولین پست رولم بزنم.
البته زمانی که من عضو شدم، این قانون وجود داشت که باید توی کارگاه نمایشنامه نویسی و بازی باکلمات شرکت می کردم.پست بعدی هم که بعد از ورود به ایفای نقش توی اعضای محفل..... از جلو نظام! زدم.

کلا هر سه این پست ها جدی بودن و الان که نگاه می کنم واقعا هری پاتری بودن! چیزی که الان توی نوشته های من و خیلی ها کم رنگ شده!

در مجموع به قول هدویگ، خودم راضیم دارم از پستایی که اوایل زدم!

نارنجی رو بخاطر بسپار!

طنز نویسی به موجی از دیوانگی احتیاج داره...

چه کسی بود صدا زد : لارتن!؟

پیام زده شده در: ۰:۰۶ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
دقیقاً یادم نیست ولی اولین پست رولم رو با شناسه فوق ارزشی توبیاس اسنیپ در تالار اسلایترین زدم که البته الان چون تغییر گروه دادم نمیتونم برم ببینم کدوم تاپیکه آخه فکر کنم حدودای 15 16 مرداد 85 بود! (هوی اینجورینگا نکن خود شناسه ارزشی بود به من چه؟ ارزشی بود من رو هم ارزشی کرد والا به جون پستای مالدبر )

ها چیه ؟ تموم شد دیگه چرا اینجوری نیگا میکنی؟

پیام زده شده در: ۲۳:۰۵ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
اولین رول من توی تالار ریونکلاو، خوابگاه دختران ریونکلاو موجود میباشد!

دقیقا بعد از حمله ناجوانمردانه (!) مدیران جیگر اون زمان (کرام، گیلدی، حاجی، آبر) یه رول زدم جیگر! ماه! ارزشی! پر از شکلک! خدا رو شکر یه کلمه از چیزاییم که نوشته بودن نمیفهمیدما! نه میدونستم بز چیه، نه میدونستم قضیه گیلدی چیه! همینجوری زدم! وااای که چقد میخندم!

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
بعد از عضویتم در سایت و ایفای نقش پستهای زیادی در رول پلیینگ زده بودم ولی خوب اولین رولم رو توی
محفل ققنوس(خانه شماره 12 گريمالد) زدم ، یه رول 6 خطی که الان که میخونم میبینم اگر کسی همچین پستی زده بود و من مسئول بخش بودم اون موقع ، کلا از سایت پرتش میکردم بیرون

آلبوس دامبلدور عزیز ( اسکاور ) پست من رو نقد کرد که بخشی از نقدش این بود :
در مورد پستی هم که زدی باید بگم برای اوایل کارت در سایت جادوگران پست بدی نبود.کسایی بودن که در بدو ورودشون بهتر از شما نوشتم...کسایی هم بودن که بدتر نوشتن...میتونم بگم در حالت کلی پست متوسطی بود!(البته من به تاریخ عضویت کاری ندارم...منظورم حالت کلی ورود به رول پلیینگ سایته)
یک جزء نمایشنامه که اصلا مهم نیست ولی در عین حال خیلی مهمه! فضاسازی نمایشنامست....
توضیح دادنش هم نه سخته نه آسون!....خب فضاسازی یعنی اینکه خواننده رو با نوشته هات به محلی ببری که نمایشنامه در اون اتفاق میفته...به طور مثال در این تاپیک باید یه کاری کنی خواننده به اصطلاح بره تو بحر داستان و خودشو در خانه ی شماره ی دوازده گریمالد ببینه.

فکر میکنم این تاپیک تاپیک فعالی بشه !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۲:۴۷ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
اولین رولم به کمک یکی از بهترین رفیقام داش مسعود، آرشام، اش ویندر، هوریس اسلاگهورن، زده شد ... با ایشون یه مشورت کردم و پستمو توی خوابگاه ِ گریفیندور زدم و بعد یه سال وقتی یه ماه پیش رفتم خوندمش لبخند رضایت رو لبام نقش بست چون فکر می کردم خوب باشه و از نظر خودم خیلی خوب بود جوری که بعدش دلم گرفت که من از اونموقع تا حالا چقدر کم پیشرفت کردم ... جدی نبود متمایل به طنز بود... و همین دیگه.

پیام زده شده در: ۲۲:۳۳ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
manam daghighan mese EGOR boodam. yani avvalesh asan be rol kari nadashtam.
hodoode 1salo nim bood ke faaliate ziadi nadashtam.
amma hala be lotfe bacheha yad gereftim chi be chie.
avvalin jayi ham ke post zadam 2 tarale khodemoon bood: gryf ro migama. hala dige bayad bebinim ke jadogaran edame dare ya na!! man ke delam tang mishe

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.