هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "رودولف لسترنج"
پیام زده شده در: ۱۹:۳۴ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

نارسیسا مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۹ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۲ شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴
از جهنم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 49
آفلاین
خیابان های شهر لندن، تیره و دودناک(!) بودند؛ با این وجود هیچ چیز خفنی در این خیابان ها به چشم نمی خورد. نه صحنه ی دعوایی، نه جنگی و نه حتی یه ذره شلوغی.

بانوی شنل پوش، آهسته طول خیابان خالی را طی می کرد و از گام هایش هیچ صدایی برنمی خاست اما حتی یک ذره هم خفن و باحال نبود.
"مارسیسا" آهسته و با صرخوردگی ای که دلیلش را نمی دانست، به سمت قصر مالفوی ها پیش می رفت.

یک لحظه خیابان خالی بود و لحظه ای بعد، صدای گوشخراشی در گوشش پیچید:
- روزنامه، روزنامه!

ساحره با ژستِ "چی شده" به روزنامه فروش خیره شد. روزنامه فروش پرسید:
- حاج خانوم یکی می بری؟
- سر تیترش چی هست؟

روزنامه فروش سرِ کچلش را خاراند و جواب داد:
- تایید صلاحیت شدنِ لسترنج!
- جدی؟؟ سه چارتا بده بیاد! (ساحره ی فرهیخته از اینکه تعداد روزنامه ها، تغییری در سرتیتر ایجاد نمی کرد خبر نداشت!)

دو ساعت بعد - ستاد " این یارو لسترنج!"

- نارسی اینجاس، فرار... (متاسفانه من در این مورد ا.م ندارم )
- این اینجا چیکار می کنه؟ همینو کم داشتیم!

نارسیسا با صدایی که باعث شکسته شدن بطری نوشیدنی، قفسه ها و پنجره های ستاد شد، فرمود:
- حمایتت می کنیم!
(چیز دیگه ای هم باید می گفت؟!)

رودولف، برنامه هاتو پسندیدیم و قصد حمایت داریم.

EVERY THING TAKES TIME
AND
TIME TAKES EVERY THING...

پیام زده شده در: ۱۷:۲۷ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
بارتی!

همقطاری...هم سلولی...رفیق!
هیچ وقت شکنجه کردن لانگ باتم ها رو که با هم انجام دادیم یادم نمیره...تو مثل خانواده ی منی...مثل راب و بلا...تو با ما اومدی!

بسه دیگه...در مورد برنامه ها پرسیدی؟!خب یکیش رو که خودت میدونی! اجازه بده بعدا کم کمک توی بیانیه ها معرفی کنم برنامه ام و تیمم رو که رسمی تر باشه!
تو میدونی!

بازم بیا پیش ما...ستاد خودته قاضی!

وندلین!

نقل قول:
الف-من شوخی ندارم:|

منم ندارم بعضی موقع ها...ولی اکثرا دارم!

نقل قول:
ب-شاید هم اون کسانی که میان حمایت می کنن جزو تیم اون بندگان خدان...شما مگه تیم بقیه رو دیدی؟ نه، دیدی؟!

چی شده؟!کدوم بندگان خدا؟!متوجه نشدم!
ولی واقعا ندیدم کسی تیم داشته باشه غیر از هاگرید که اونم یه مشاور انتخاباتی داره فقط (پرسی خائن!)...من معاون،رییس زندان و دادگاه،قبل از اینکه رد صلاحیت میشدم مدیر موزه و حتی مشاورین و رو هم انتخاب کرده بودم...فقط ناظر های لندن و دیاگون و هاگزمید رو انتخاب نکرده بودم...باقی کاندیدا ها تیم داشتن اینجوری؟!

نقل قول:
ج-الان رای نیاری هم میذاری میری؟:|

بستگی به مزاجم داره!

نقل قول:
د-منم نسبتا برنامه جدی دادم:دی حالا من در حالت کلی خیلی چکش و :دی استعمال می کنم ولی در کل حرفم جدیه! پرودفوت هم برنامه ش جدی بود!:| آیا منظورت اینه که ما اونجا هویج بودیم؟ آیا چی؟

منظورم هاگرید،آرسینوس،فلورانسو وهری بود...هرچند آرسینوس بازم چندتا برنامه رو گفته بود!

نقل قول:
ه-چه کسی امنیت ما ساحره ها رو در صورت تصدی این مقام توسط تو تضمین خواهد کرد؟

خودم...غیرتی بودن از صفات این بزرگوار است!

پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
الف-من شوخی ندارم:|
ب-شاید هم اون کسانی که میان حمایت می کنن جزو تیم اون بندگان خدان...شما مگه تیم بقیه رو دیدی؟ نه، دیدی؟!
ج-الان رای نیاری هم میذاری میری؟:|
د-منم نسبتا برنامه جدی دادم:دی حالا من در حالت کلی خیلی چکش و :دی استعمال می کنم ولی در کل حرفم جدیه! پرودفوت هم برنامه ش جدی بود!:| آیا منظورت اینه که ما اونجا هویج بودیم؟ آیا چی؟
ه-چه کسی امنیت ما ساحره ها رو در صورت تصدی این مقام توسط تو تضمین خواهد کرد؟

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
وندلین
چی شده؟!
شما قرار نیست که فرار کنید...باقی نامزدها و دشمنان باید فرار کنن...اون فرار کردن رو با اونا بودم!

نقل قول:
تنها پرسش من از تو...[یک آن یاد مهندس قَر... افتادم، چقدر مناظره هاشون مفرح بود ایشون منم که تو هم ستاد ها یه سوال بیشتر ندارم! من دیگه سوالی ندارم با آیکن مهندس قَر...!] اینه که چرا فکر می کنی تنها راه نجات جامعه جادویی و با همه کاندیدا ها میخواستی ائتلاف کنی و اینا؟ چی تو چنته داری اصن مگه؟(اگه قمه ست جون بلارودولفیا غلط کردیم...نمیخواد نشون بدی)

بله...یاد و خاطره مهندس و دستت رو از جیب فقرا بکش بیرون گرامی باد!
خب...اولا که با احترام به همه کاندیدا ها که خارج از سایت هر چهار نفر از دوستان من هستن...ولی شما همون برنامه ای که نامزد ها توی فرم ثبت نام رو نگاه میکنید میبینید تنها کسی که برنامه جدی داده من بودم...نه خبری از اخراج یا استخدام ویزلی هاست و نه پخش کردن کیک و معجون!
من فقط سه تا برنامه از های ناقصی که دولت قبلی وقت اجرایی کردنش رو نداشت،گفتم پیگیری میکنم...چون دولت قبلی برنامه های خوبی داشت...مهمترینش مجلس بود و اون طرح آزکابان!
طرحی که برای آزکابان بود واقعا طرح فوقالعاده ای بود...لتفاقا براش آدم دارم به عنوان مسئول پیگیری و اینها که چند روز دیگه با بقیه اعضای تیمم اعلام میکنم!
در ضمن...دقت کردین؟!من تیم دارم...اینجوری نیستم که هرکی بهم رای داد بیام بهش مسئولیتی بدم!

نقل قول:
+پیشنهاد می کنم بابت اون مخی که از ما خوردی تو چت باکس با اصرار بر بی اخلاق بودنت، یه کله پاچه جمع رو مهمون کنی:|

پیشنهادت رد میشه!

نقل قول:
+اصنم به رو خودش نمیاره نصف سوخت فندک من حروم کز دادن ریش سیبیلش شده ها:|

یک بار توی دنیای مشنگی یکی این شوخی خرکی رو با من کرد و من انگشتش رو شکوندم!
قاطع بودن از صفات بارز این کاندیدای بزرگوار است!

ممنون که اومدی!

حاجی!

حاجی...کاش بقیه هم مثل شما همین دید رو داشتن...من اینجا یه توضیح کلی بدم!

من و آرسینوس جیگر کاملا قبل از اینکه نتیجه تایید صلاحیت ها بیاد،با هم هماهنگ بودیم و قرار بود که با هم یه کارایی انجام بدیم!
نتیجه تایید صلاحیت ها که اومد و شورای عالی ویزنگاموت آرسینوس رو تایید کرد و تشخیص داد من ممکنه بعدا با قشر خاصی مشکل پیدا کنم(!) داستان عوض شد و آرسینوس شد تنها نماینده مرگخوارها و طبیعتا از حمایت خیلی هاشون برخوردار شد!
اونایی که قبلا از من حمایت کرده بودن و توقع نداشتن رد صلاحیت بشم،بعد نتایج تایید صلاحیت ها اکثرا به طرف باقی کاندیدا ها کشیده شدن و دیگه منتظر نتیجه تجدید نظر نشدن...چون توقع نداشتن رای برگرده همونطور که حتی من انتظار نداشتم!
حالا طی اتفاق عجیب و بی سابقه ای توی همون ساعات اولیه ملت بدون اینکه برنامه ها رو ببینن پریدن و اعلام حمایت کردن از کاندیدا ها...و الان احساس میکنن که ضایع است اگه رای شون برگرده...نه...ضایع نیست...تا 18ام فرصت تبلیغات گذاشتن که چی؟!برای اینکه ملت تصمیم بگیرن به کی رای بدن!

یه مورد مهم دیگه رو هم باید اینجا بگم تا سوتفاهمی پیش نیاد....فکر کنم قشنگ نباشه لرد رو بیارم اینجا توضیح بده...ولی داستان اینه که حمایت لرد از آرسینوس قبل از تایید صلاحیت من بود و حتی اگر نظر واقعی لرد آرسینوس باشه(که هست)همونطور که ایشون فرمودن صرفا نظر شخصیه حضرت لرد بوده و به باقی مرگخوارها صریحا اعلام کردن که به هر کسی که میخوان رای بدن...نه فقط من و آرسینوس...به هر کدوم از پنج کاندیدای دیگه خواستن میتونن رای بدن!

امیدوارم این شایعه پراکن ها از دست این کارشون که میگن لرد گفته به مرگخواراش به آرسینوس رای بدن،بردارن...مطمئن باشین اگه لرد میگفت به آرسینوس رای بدین،من خودم به عنوان وفادارترین مرگخوار ایشون در کتاب و سایت میرفتم و به ارسینوس رای میدادم!

مرسی حاجی که هستی!

لینی!

نقل قول:
من شنیدم سال‌ها تمرینات مخفیانه قمه‌کشی داشتی. حالا اینش مهم نیست، بگو چیش مهمه! می‌گن تو این مدت حشره بال‌دار می‌ذاشتن جلوت پرواز کنه، تو از دور قمه‌رو پرت می‌کردی و حشره مذکور از وسط به دو نصف مساوی تقسیم می‌شده!!

شایعه است...من نیازی به تمرین نداشتم...من به طور ناخودآگاه مهارت قمه کشی داشتم...من به همراه قمه از شیکم مادرم در اومدم اصلا!

نقل قول:
پس می‌شه از برنامه‌هات برای این قشر از جامعه بگی؟ آیا شاهد رشد جمعیت حیوانات و حشرات در دوران وزارتت خواهیم بود؟

شاهد رشد جمعیت تمام موجوداتی که به نفع لرد سیاه باشه خواهیم بود انشاالمرلین!
مطمئن حالا من تسترال مرگخواری رو به جادوگر خون خالصی که مرگخوار نباشه ترجیح میدم حتما!
مگه نشنیدی گفتن "خیر الموجود بینکم،آکلتالموت عند الرودولف"!
حالا این به چه معنیه؟!یعنی فرقی نمیکنه شما رنگ پوستت چی باشه...انسان باشی یا حیوان...پیر باشی یا جوون...همه مثل هم هستن... اونی بالاتره که مرگخوار باشه!
متاسفانه در مورد جنسیت چیزی تفسیر نشده که ایا مرد و زن بودن هم برای رودولف فرق نمیکنه یا نه!

نقل قول:
+ آیا حشره مونث، حیوان مونث، روح مونث، فشفشه مونث و ماگل مونث هم می‌دوستی؟

به هر کدوم به طور خاص علاقه دارم!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۴ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۲ جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۲:۱۲ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴
از ایفای نقش حالم بهم میخوره
گروه:
کاربران عضو
پیام: 39
آفلاین
بله دوستان، من یادمه یبار در محضر ارباب لرد ولدمورت نشسته بودیم. صحبتی شد که بلی، ما فرد مناسبی برای وزارت نداریم.

ارباب فرمودن که چرا نداریم؟؟ همین رودلف لسترنج

پ.ن: افزایش بودجه دادگاهو یادت نره

پ.ن2: برنامه های تکمیل ترتو منتظرم ببینم بقیه کاندیداهای مرگخوار ام در دیدم هستن

ویرایش شده توسط بارتی کراوچ در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۸ ۱۶:۰۶:۴۱

ex Marcus Flint
تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۱۷ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۵:۰۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
رودولف!

من شنیدم سال‌ها تمرینات مخفیانه قمه‌کشی داشتی. حالا اینش مهم نیست، بگو چیش مهمه! می‌گن تو این مدت حشره بال‌دار می‌ذاشتن جلوت پرواز کنه، تو از دور قمه‌رو پرت می‌کردی و حشره مذکور از وسط به دو نصف مساوی تقسیم می‌شده!!

می‌خواستم بدونم حقیقت داره؟ تو را با ما حشرات چه مشکلی است؟

در صورتی که این موضوع حقیقت محض باشه، ما را با شما کاری نیست! اما اگه شایعه‌ای بیش برای لکه‌دار کردن شما نیست، پس می‌شه از برنامه‌هات برای این قشر از جامعه بگی؟ آیا شاهد رشد جمعیت حیوانات و حشرات در دوران وزارتت خواهیم بود؟

+ آیا حشره مونث، حیوان مونث، روح مونث، فشفشه مونث و ماگل مونث هم می‌دوستی؟

پیام زده شده در: ۱۳:۵۱ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
حاج خانمی بی‌حجاب این‌جا نیست؟ یالله!
حاجی من هم از شما حمایت می‌کنم هم از آرسینوس. دیگه هر کی آخرش نکشید کنار و برنامه ها و ایناش بهتر بود بهش رای می‌دم.

زیر سایه ی تسبیح من، وارد گونی نشوی.

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۵۹ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
"This is the end
Beautiful friend
This is the end
My only friend, the end "
تیغ رو میکشم رو رگ هام...میپاچه خونم رو عکسات"
"Sunday is gloomy my hours are slumberless"
"سه و چار و پنج و شیش تیغا رو پشت هم بزنم....وقت جون دادن من وایسا تو چشمام زل بزن"
"Bang bang, he shot me down
Bang bang, I hit the ground
Bang bang, that awful sound
Bang bang, my baby shot me down.."

این صدای ضبط صوت جادوی رودولف لسترنج بود...رودولف لسترنجی که روزی شهره ی خفنیت و جذابیت بود،ژولیده و افسرده،در حالی که یک بطری نوشیدنی کره ای در دست گرفته بود،در بالای برج ساعت قلعه هاگوارتز ایستاده بود...
از وقتی که رودولف برای تدریس در هاگ و کاندیداتوری وزارت رد صلاحیت شده بود،ضبط صوتش را پر از آهنگ های غمگین و افسرده کرده و با قرض گرفتن نوشیدنی های وینکی،ساعتها در گوشه ای تاریک دوران افسردگی را سپری میکرد...تا اینکه شب به فکر خودکوشی افتاد و برای این کار به برج ساعت آمده بود!

رودولف در حالی که در بالای برج ایستاده بود آخرین قطره موجود در داخل بطری نوشیدنی کره ای را سر کشید و سپس بطری را به گوشه ای پرت کرد...نفس عمیقی کشید...این پایان کار بود...

_نه!

رودولف سریعا به پشت سر خود و منبع صدا نگاه کرد...معاونش بود...یعنی کسی که اگر رودولف وزیر میشد،معاونش میشد...
_نه رودولف...نپر!
_چه فرقی میکنه؟! این زندگی دیگه ارزشش رو نداره...من باید بمیرم!
_دیگه نیازی نیست...چون درخواست تجدید نظرت برای وزارت قبول شد...الان تو صلاحیتت تایید شده!
_جون رودولف راس میگی؟!
_آره...الان آمبریج بهم کلید ستادت رو داد...زود باش بریم...مردم حتما منتظرتن!
_آره بریم...مردم حتما از من حمیات میکنن!

دو دقیقه بعد ستاد انتخاباتی رودولف لسترنج!

_جیر جیر جیر جیر جیر جیر جیر جیر!

_میگم معاون گرامی...کو مردم که حمایت میکنن؟!
_ام...راستش نمیدونم...قرار بود ازت حمایت کنن وقتی کاندید شدی دیگه؟!
_نامردا...میذاشتن حداقل جواب تجدید نظرم بیاد بعدا ول میکردن من رو...بده من اون ضبط صوت و اون بطری رو!
_دهه!نمیخواد دوباره افسرده بشی...چون تو با تاخیر ستادت راه افتاد،همه روز اول موضعشون رو مشخص کردن!
_خب کی پاسخگوئه؟!
_هوووم...به جاش بهت استثنا یه تبلیغ اضافه دادن...شاد باش!
_جبران میکنه؟!
_دیگه همینه که هست...تو هم به جای افسردگی بیا این قلم کاغذ رو بگیر و یه بیانه بده!

رودولف قلم و کاغذ را گرفت و شروع به نوشتن بیانیه کرد...

نقل قول:
بیانیه شماره یک رودولف لسترنج

به نام نامی ارباب!

ای آحاد ملت جادوگری...به گوش باشید...رودولف اینجاست...ولی نیازی نیست فرار کنید!
رودولف اینجاست تا چشم بدخواهان دربیاد...رودولف اینجاست که نشون بده "هستم حتی وقتی که نیستم" یه شعار نیست...واقعیته!

آی ملت...خوب توجه کنید...خیلی نامردین!خب مگه قرار نبود از من حمایت کنید؟!میذاشتین یه 24 ساعت میگذشت از رد صلاحیتم،بعد میرفتیم ستاد های دیگه!
ولی هنوز هم دیر نیست...آغوش رودولف برای همه ساحره ها بازه و جادوگره ها بیان یه فقط دست بدن،تا فردا برامون حرف در نیارین!
راه بازگشت همواره...

آحاد!در این وانفسای سانسور و چیز(!) این رودولفه که به پا خواسته تا از حق دفاع کنه و جلوی حق خوری وایسه!

روده درازی نمیکنم...رودولف خودش رو معرفی نمیکنه...همه رودولف رو میشناسن!
رودولف همون بوده که هست...از دوران طفولیت تا مرگ!

برنامه های تفصیلی خودم رو توی بیانیه های بعد اعلام میکنم...هرگونه پرسشی هم داشتین در خدمتم!
در ضمن...به زودی افراد کابینه ی احتمالی خودم رو معرفی میکنم تا مردم بدونن اگه به من رای بدن چه کسایی میان سر کار...به این میگن شفافیت!

همین دیگه!
باقی نامزد ها هم فرار کنن که رودولف اینجاست!

رودولف نگاهی به بیانه انداخت...معاونش را صدا کرد و گفت:
_برو تکثیرش کن و پخشش کن بین ملت...همه باید بدونن رودولف اینجاست!

پیام زده شده در: ۰:۲۳ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
رودولف اینجاس؟!
فرار کنید!

تنها پرسش من از تو...[یک آن یاد مهندس قَر... افتادم، چقدر مناظره هاشون مفرح بود ایشون منم که تو هم ستاد ها یه سوال بیشتر ندارم! من دیگه سوالی ندارم با آیکن مهندس قَر...!] اینه که چرا فکر می کنی تنها راه نجات جامعه جادویی و با همه کاندیدا ها میخواستی ائتلاف کنی و اینا؟ چی تو چنته داری اصن مگه؟(اگه قمه ست جون بلارودولفیا غلط کردیم...نمیخواد نشون بدی)

+پیشنهاد می کنم بابت اون مخی که از ما خوردی تو چت باکس با اصرار بر بی اخلاق بودنت، یه کله پاچه جمع رو مهمون کنی:|
+اصنم به رو خودش نمیاره نصف سوخت فندک من حروم کز دادن ریش سیبیلش شده ها:|
+هیچی دیگه فرمایشاتم تموم شد...بفرما تاپیکتو افتتاح بنموی

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

ستاد انتخاباتی "رودولف لسترنج"
پیام زده شده در: ۲۳:۱۷ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
تصویر کوچک شده

ستاد برگزاری یازدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو
موضوع: اعلام تایید صلاحیت با تاخیر

کاندیدای محترم جناب آقای رودولف لسترنج،

سلام. بنا به درخواست بازنگری صلاحیت شما، پس از بررسی های انجام گرفته و رای گیری مجدد، صلاحیت شما جهت شرکت در یازدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو به طور رسمی محرز گردید. هرگونه اطلاعیه تکمیلی از طرف کادر مدیریت سایت، ناظران و کاربران دیگر در خصوص صلاحیت شما از این لحظه تا پایان انتخابات فاقد اعتبار است و طبق هماهنگی های انجام گرفته تنها این اطلاعیه از رسمیت نهایی برخوردار است.

از این لحظه با تاخیر 24 ساعته، ستاد انتخاباتی شما فعال شد و تا پایان روز 16 تیر نیز فعال خواهد بود.

جهت آشنایی هرچه دقیق تر با حقوق انتخاباتی و تبلیغاتی خود و یا هواداران می توانید اطلاعیه مربوطه را در مرکز اطلاع رسانی وزارت سحر و جادو مشاهده نمایید.

در راستای جبران خسارت وارد شده برای تاخیر یک روزه تایید صلاحیت شما، به طور استثناء یک مورد به موارد تبلیغاتی مجاز برای شما و هواداران تان در رسانه ها اضافه خواهد شد. جهت آشنایی با تعداد پیشفرض و مجاز تبلیغات، به اطلاعیه لینک شده در بند بالا مراجعه کنید.

با احترام
دلوروس جین آمبریج
ستاد برگزاری یازدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۷ ۲۳:۲۴:۱۲

No Country for Old Men

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.