هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر خانه ریدل(مجوز تاپیک)
پیام زده شده در: ۲۳:۳۲ شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۵

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۰ دوشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۲ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 286
آفلاین
سلام لرد جان
منم اومدم یه نظری در مورده جنگ بدم.
به نظر من جنگ خوبی بودی اماا مشکلات اساسی توش بود.
1: به نظر من بهتره بود قبل از اینکه جنگو شروع میکردید یه تاپیک تو محفل یا تو اینجا ایجاد میکردین تا کسانی که میخواستن پست بزنند اول تو این انجمن میگفتند که دارن پست مینویسند ومدتی به او وقت داده میشد تا پسته خود را نوشته و در جنگ قرار میداد چون من دوبار پست نوشتم و در هر دو بار هم وقتی خواستم بزارم تو کافه محفل دیدم کس دیگری پست رو ادامه داده که در آخر مجبور شدم یه پست حول حولکی بنویسم و زود بزارم تو کافه تا کس دیگری پستی رو که من میخوام ادامه بدم رو ادامه نده ,البته من تنهام نبودم که مجبور شدم چندتا پست بنویسم تا بتونم یکیشو تو جنگ قرار بدم بلکه بیشتر کسانی که در جنگ شرکت کرده بودن این مشکل را داشتند. پس بهتره دردوری بعدی یه فکر اساسی در این مورد بکنید.
2:بابا این دیگه بی انصافیه چون بیشتر مرگخوارها تو جنگ شرکت کردند و خیلی بهتره از ما بود ند چون هیچ کدام از مدیران محفل تو روز جنگ نیومدن و این باعث شد محفل خیلی ضعیف کار کنه برای همین لرد جان بهتره قبل از شروع جنگ با ناظر محفل هم هماهنگ کنی (اخه این دیگه یک طرفی میشه)
3: به نظر من زیاد اطلاع رسانی نکرده بودید چون بعضی از پستها یی که زده شده اصلا از سوژه خبر نداشتن و به دلخواه خود پست زده بودند مثلا پست سدریک یا پست سارا که اصلا به سوژه ی داستان توجه نکرده بودند(حالا یا میدونستند ویا نمیدونستند) پس بهتره بعدا بیشتر اطلاع رسانی کنی
4: نمیدونم چرا هر لحظه یه سوژه ی جدید وارده جنگ میشد مثلا پیدا کردن مدیر سازمان موجودات جادویی و کشتن سدریک و... البته بیشترشو لرد وارده کرده بود اما بهتره بود میگفتی چه چیزایی رو میخوایی وارد جنگ کنی چون وقتی کسه دیگه ای پست رو ادامه میداد نمیدونست باید چیکار کنه,...
امیدوارم در دوره ی بعدی جنگ خوبی رو در پیش رو داشته باشیم.

در اینجا از لرد که میشه گفت به تنهایی جنگ رو اداره کرد تشکر کنم.
لرد جان خسته نباشی

فعلا با این حال میکنیم...

شخصیت جدید

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
سلام به لرد و مرگخوارهاش .
جنگ خوبی رو پشت سر گزاشتیم ولی میشد بهتر از اینهام بشه . منم با نظر ماروولو موافقم . اگر رولها ارزیابی میشد و لااقل امتیاز بهشون می دادند یا حتی نقدشون می کردن خیلی هیجانش بالا می رفت و انگیزه رو برای بهتر نوشتن بیشتر میکرد . من به لرد هم یکبار گفتم که اگر جنگها بصورت تک به تک و در تاپیکهای مختلف صورت می گرفت بهتر بود . بطور مثال بلرویچ و آرتیکوس در تاپیک کافه محفل بترتیب پست میزدن ، یا مثلا دو به دو . بلرویچ با بلیز ، علیه آرتیکوس و آنیتا جنگ در کافه رو ادامه می دادند . اینجوری هم ارزیابی راحتتر بود هم هیجانش بیشتر .

در مورد حرفهای بلیز و ماروولو در مورد حظور نداشتن مرگخوارها هم باید بگم که من یکی حاظر بودم و در جنگ شرکت کردم ، فکر کنم پستمم بد نبود . شب قبلشم بنده به دستور لرد تا صبح چشم بر هم نذاشتم و تا 30. 7 بامداد در انتظار پستی از سفیدها شدم ولی دریغ از پست . با این حال یک پست زدم . اینقدر هم نگین سیاه ها بد بودن . ما خیلی از سفیدها بهتر بودیم .

از لرد می خوام در جنگ بعدی لا اقل به پستها امتیاز بدین .

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

نظر !
پیام زده شده در: ۲۱:۱۲ شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۵

ماروولو گانتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۳ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۳۹ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
از تالار اسلایترین میرم بیرون !!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 168
آفلاین
خب ... دوستان حالا که جنگ تموم شده و همه دارن نظر میدن ، پس منم میگم !

خب ... فکر می کنم الکتو از این ناراحت شده که یه بار مجبور شده پستشو پاک کنه . ولی شاید من بد متوجه شدم . ببین ، همین جا لرد اعلام کرد که اگر من بعد از یه ربع پست نزدم ، شما پست رو ادامه بده . خب ... من اومدم به لرد گفتم من ادامه میدم . خب ، شما نمی دونستی که من ادامه میدم درسته ؟ همون روز هم اعتراض کردی !
عزیز نباید این جوری میشد ... قبول دارم ولی یه کم این اشکال به خاطر گیج بودن من و شلوغی سر لرد بود .

دومین مورد هم فکر کنم حق با بلیز بود .... چرا از این ارتش عظیم سیاه ها ، این قدر کم پست زدن ؟ چرا ؟ من هر وقت اومدم ، الکتو بود ، لرد بود و بلیز . دیگه کس دیگر رو ندیدم . حالا میگیم من ندیدم ، پست چرا نزدن ؟
ارتش سیاه الان خیلی قدرمتند تر از قبله ... نباید به خاطر یه سری نا هماهنگی ها این جوری بشه ! تازه ما این همه جلسه و کنفرانس و بحث خصوصی! کردیم که این جوری نشه !
فکر می کنم لرد باید یه سری کارهای اساسی در مورد ارتشش انجام بده . چون این طوری فقط ارتش سیاه ها متزلزل و بدون هماهنگی نشون داده میشه .

از حق نگذریم ! جنگ خوبی بود . ولی بهتره قبل از ادامه پیدا کردن ، لرد یه سر و سامانی به ارتشش بده !

با تشکر از لرد !

---------------------------------------------------

خب .... نظری رو که الان این جا می نویسم ، بهتره در موردش بحث بشه و بچه ها همه نظر بدن .

پیشنهادی شد که بیان بعد جنگ ، لرد و مثلا یکی دیگه بیان و پست هایی که تو جنگ نوشته شده رو بررسی کنن . بیان اون پست ها رو نقد کنن . توی یه تاپیکی این نقد ها گذاشته بشه و هر کسی سعی کنه تا تو پست بعدی این اشکالات رو رفع کنه . این طوری دیگه تو ادامه ی جنگ ها مشکل گذشته رو نداریم . خیلی هم می تونه به بالا اومدن سطح نوشته ها کمک کنه .

لطفا ادامه بدین !

آن چه ثابت و برجاست ، ثابت و برجا نیست . دنیا این چنین که هست نمی ماند .
برتول برشت

پیام زده شده در: ۲۰:۲۱ شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۵

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
بلیز جان تمام این حرف هایی که شما زدید درسته.منتها من در تمام اوقاتی که وقت داشتم میومدم و سعی می کردم ارتش رو پیروز کنم.ایده می دادم نمایشنامه می زدم(البته نمایشنامه های ده دقیقه ای بعد ده دقیقه یه بد بیاری پیش میومد که نمایشنامه پاک می شد )
دیگه این شد که من دیگه از زدن نمایشنامه وحشت دارم به دو دلیل یکی که همین الان گفتم و دو هم این که امروز شنبه است

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۰ شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
خب این اولین دور رسمی بود که من در جنگها شرکت کرده بودم اما در همین یه جنگ چند اشکال عمده دیدم .
ارتش سیاهان یه چیزی حدوده بیست نفره . این همه اعلام آمادگی کردید این همه رول زدید این همه برنامه ریزی کردیم این همه جلسه گذاشتیم اونوقت سر جنگ که میشه همه باید برن قایم شن ؟
اول که جنگ شروع شد لرد پست خودشو زد رونانم ادامش رو داد بعد منم ادامه اونو نوشتم ولی بعدش دیگه جنگ خوابید . چرا چون که هیچ کس نبود بیاد رول بزنه !
اون اول که جنگ شروع شد من فکر کردم که سفیدا جا زدنو دیگه هیچ کس نمیخواد رول بزنه ولی وقتی که اونا نمایشنامه خودشونو زدن بعد مدتی دیدم که نه مثل اینکه ما هم دست کمی از اونها نداریم .
حتی اون آخر جنگ با اینکه من وظیفه خودمو به عنوان یه مرگخوار انجام داده بودم ولی دیگه کسی نبود که رولهای سفیدا رو ادامه بده در نتیجه من مجبور شدم برخلاف میلم اونجا دوبار دیگه پست بزنم که طبیعتا چون که با عجله هم نوشتم تا مبادا زمان رو از دست بدیم و سفیدا نمایشنامه بنویسن رولم اون کیفتی رو که باید داشته باشه رو نداشت .
موضوع اصلی اینه که چرا اصلا چنین اشکالاتی پیش اومد ؟
خود من اشکالی در نحوه کار لرد ندیدم ولی عملا روز اول جنگ تقریبا فقط از سیاهان منو لرد و گه گاهی هم الکتو و ماروولو میامدند توی سایت . اونم از ارتش بیست نفره ای که این همه اعلام آمادگی میکرد و من شک نداشتم که میتونیم جنگ رو با اقتدار به سود خودمون تموم کنیم ولی متاسفانه چنین نشد !
به هر حال همونجور که خود لرد هم متوجه شدند این جنگ از نظر کیفیت خیلی پایین بود چرا که اصلا انگار نه انگار جنگ شده .
به هر حال این مهمترین اشکالی بود که در بین ما وجود داشت و چه بسا اگر محفلی ها بیشتر تلاش میکردن قشنگ یه حالی بهمون میدادن !
به هر حال امیدوارم از این به بعد از این مشکلات به وجود نیاد .

پیام زده شده در: ۱۴:۲۷ شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۵

بارتیموس کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۳ جمعه ۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۱۷ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶
از تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین
درود صد سلام بر ارباب خودم.

یه مشکلی بود که تو 80 درصد پست ها چه سیاه چه سفید بودو جنگو به یه قدرتنمایی شخصی تبدیل کرده بود !! هرکی پست میزد تو پستش خودشو سوپمن میکرد بقیه هم تقریبا بوق بودن

[مواظب افکارت باش که تبدیل به گفتار می شود.
مواظب گفتارت باش که تبدیل به رفتارت می شود.
مواظب رفتارت

پیام زده شده در: ۱۳:۱۹ شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
سلام ولدی جون!
چنگ خوب بود.... اما اینکه سفیدا یک رهبر نداشتند، چنگ یک سویه پیش رفت.
پستای مرگخوارا عالی و مال سفیدا ضعیف بود.

بعدشم اینکه، موضوع دفتر حیوانات رو باید یه کم بازتر میکردی!
دیگه اینکه جنگ خوبی بود، یعنی بد نبود!

راستی، تو جنگ بعدی جنگ رو به بقیه تاپیک ها هم بکشونید!
آخه آدم باید چهار ساعت صبر میکرد، بلکه یه پستی بزنه!
کلی پول اینترنت افتاد!!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۷:۵۵ جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
سلام ناظرین محترم خانه ریدل . خوفید ؟
ها... من میخوام یه تاپیک اینجا بزنم به اسم فضا پیمای تحقیقاتی سیاهان !!!

در این تاپیک سیاها سوار این فضا پیما شده و به کرات مختلف میرن و هر دفعه با ماجراهای حیرت انگیزی روبه رو میشن ( البته گاه و گداری هم به زمین برمیگردند . خود منم برای راه اندازیه تاپیک تا الان چند تا سوژه جالب پیدا کردم .

در هر حال من خواستار گرفتن مجوز از شما هستم دیگه منتظرم

هم..با اينكه من عمرا دلم نمي خواد بهت مجوز بدم ولي به نظرم ايده ي جالبيه!
خلاصه من موافقم! اگر لرد هم موافقت كرد بزن!

ویرایش شده توسط پيتر پتي گرو در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۱۸ ۲۲:۰۷:۰۰

پیام زده شده در: ۱۰:۱۹ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
من می خواستم یک تایپیک باز کنم به نام زیر زمین معبد هگزیا .همون طور که توی کتاب ششم گفته شده گرگینه های تحت فرمان لرد تاریکی در زیر زمین سازماندهی می شن.
این زیرزمین هم همون جا است اول ما با یه رول پایه شروع می کنیم و بقیه ادامش می دن.

الكتو عزيز!
مشابه اين تاپيك توي انجمن امپراطوري تاريكي و تحت عنوان " معدن متروك متروپوليس" موجوده. سوژش هم دقيقا همين تشكيلات گرگينه ها در زير زمينه. براي فعاليت مي تونيد به اونجا مراجعه كنيد.
مجوز داده نمي شه!!

پيتر پتي گرو........ناظر انجمن!

ویرایش شده توسط پيتر پتي گرو در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۷ ۱۰:۵۷:۵۲

تصویر کوچک شده

Re: دفتر خانه ریدل
پیام زده شده در: ۲۲:۵۷ یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
سلام و درود بر سرور سیاهان !
یک خواهشی داشتم ...
اگر ممکنه لیست مرگخوارهات رو اعلام کن تا مام بدونیم بالاخره وزارتخونه رو وارد جنگ بکنیم یا نه !! این جور که از شواهد پیداست اگر وزارت رو سومین نیرو بذاريم ارتش شما خیلی ضعیف میشه چون نصفشون از بچه های وزارت هستند !
لطف کن اسمشون رو بده که ببینم چندتاشون عضو وزارت هستن و در مورد وزارتخونه هم تصمیم گیری بشه که بدونیم فقط محفل و ارتش سیاهان میشه یا محفل و وزارتخونه و سیاهها !
توضیحات کامل رو قبلا بهت دادم و میدونی میخوام چی کار کنم اما لطف کنی و اسمشون رو کامل بدی ممنون میشم .
احتمالا کنسل شدن وزارتخونه زياد هستش ...
ممنون
دراکو

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.