هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۱۹:۳۴ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴

ورونیکا اسمتلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۳ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۱:۵۵ دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰
از خودشون گفتن ...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 200
آفلاین
- هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!

نداشتم.حتی اینقدر هم سابقه نداشتم، اونقدر که دیگه اصلا نداشتم، راستش قبل از این وجود خارجی نداشتم.

2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟

من موندم شما چه شباهتی بین لرد ابر قدرت وری وری کول و اون پیرمرد زپرتی وری وری کور دیدین که می خواید حالا من تفاوت هاشون رو بگم؟! نه واقعا؟!

3-مهم ترين هدف جاه طلبانه تان براي عضويت در گروه مرگخواران چيست؟

لرد عزیز ملت رو با این طلسم های خفن بگیرن بعد بدن دست ما، ما هم بریم یه دو سه تا چشم و گوش و حلق و بینی ازشون جدا کنیم و تازه می تونم آفتاب گردون رگباری و کرفس خمباره انداز و شلغم های اشک آورم رو هم ارائه کنم و خلاصه این که آزمایشاتمون لنگ نمونه و بعدشم شکنجه گاه و گلخانه اختصاصی خودم رو زیر سایه ایشون تاسیس کنم.

4-به دلخواه خود يکي از محفلي ها را انتخاب کرده و لقبي مناسب برايش انتخاب کنيد.

دامبلدور: عامل نامطلوب شماره 00 :|

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهي قادر به سير کردن شکم ويزلي هاست؟

یعنی می خواهید شکم ویزلی ها رو به کشتزار سیر تبدیل کنید؟! خب من یه سری بذر میکروسکوپی سیر های رادیواکتیو دارم که اگه بخواهید می تونم اون ها رو با یک موشک بالیستیک بزنم به خونه شماره نمی دونم چند گیریم اولد ( نه بابا، پس بگیریم یانگ؟!) شلیک کنم و خب همه شون هم شکمشون تبدیل به سیر می شه.

6-بهترين راه نابود کردن يک محفلي چيست؟

این کار یک کار ظریف و باید پارت پارت انجام بشه، اول محفلی رو به تخت می بندیم، بعد واسه خنده خودمون و اطرافیان ناخوناش رو از بیخ می کنیم. بعد از اون دست می اندازیم چشاماشو در میاریم.بعد از اون با پتک مچ پاهاش رو له می کنیم که واقعا صدای باحال لذت بخشی تولید می کنه. سپس قیچی رو برمی داریم و دهنشون رو پهن تر می کنیم و بهش می گیم: حالا اگه می تونی بگو آلبوووووووووووووووس! و بعد که اون تلاش می کنه لبه های دهنش تکون تکون می خورن و ما حال می کنیم.بعدش هم دیگه دست ها، پا ها، سیستم گوارش، سیستم عصبی، اگه سالم بود رو برمی داریم، آخر سر هم مغزشون رو وا می کنیم ببینیم پوکه یا نه( اغلب اوقات پوکه!)؟ حالا که همه کارها انجام شده، می تونید به انتخاب خودتون،سرخ کردنی، کباب کردنی، آب پز کرده محفلی رو و یا یک آمپول هوا به او زده و لذت وافر ببرید. این تنها یکی از گزینه های منو شما خواهد بود.

7-در صورت عضويت چه رفتاري با نجيني خواهيد داشت؟

می برمش خونه مامان بزرگم.

8-چه اتفاقي براي موها و بيني لرد سياه افتاده است؟

ارباب عزیز که عاشق علم و فرهنگ هستند خودشون شخصا بینی شون رو تقدیم کردن که آزمایشات ما عقب نیوفته و موهای سرشون رو هم چون خیلی پرپشت و زیبا هستند با یک افسون خیلی خیلی خیلی پیشرفته پنهان کردند از دید حسودان و بخیلان (نمونه اش همون هپزیبا اسمیت بلاگرفته!)

9-يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهيد.

واسه توی ترافیک. می کشیمش، جیغ می زنه، ماشین مشنگ نشین جلویی می ره جلوتر. :|

صحنه شکنجه که جزء به جزء توضیح دادین بسیار لذتبخش و دلچسب بود. ما مایلیم اون شیطان درون شما رو بیشتر ملاقات کنیم.

شما از این به بعد وجود خارجی دارین.

تایید شد.

خوش اومدین!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱ ۱۴:۳۴:۳۲

be happy

پیام زده شده در: ۰:۵۰ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
از (او) تا (او) با (او)...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 204
آفلاین
1- هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!
در گروه مرگخواران که تاحالا سعادت نیافته ایم! ولیکن شما پس از ان گفتید مخ..مچ...مح...چی؟خخخخخخخخخخخخخخخخ!!مخچل؟خخخخخخخخخخخخخخ
2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟
پشم!در دامبلدور این هرمون بیش ازحد فعال بوده است! :pashmak:
گفتیم شاید ارباب یک یار ویاور دوست نزدیک وباوفایی مثل مارا کم داشته باشد!البته به بلاجان هم ارادت داریم ها!
ارتور ویزلی:جغد کچل
یه مدت مجبور بودن هربار یه اژدهایی،فیلی چیزی بکشن بدن بهشون بخورن بعد یه مدت مثل اینکه سازمان حمایت از حقوق حیوانات اومد شکایت کرد ازشون به همین دلیل کلاس(نشخوار کردن)به مدیریت هاگرید براشون تاسیس شد.الان دیگه یه وعده غذا میخورن بعد دیگه تادوروز ساخته میشن
فوت کنی باد بردتش،راه نمیخواد که
نجینی جان که مدتیه رفت وامد دارن باما،اتفاقا دیشب هم شام خونه ما تشریف داشتن.خیلی ارادت داریم بهشون.
اتفاق؟کدوم اتفاق؟دماغ به اون خوشگلی!سر مبارکشون هم که به نور افکن میگه زکی!دیگه چه اربابی خوشتیپ تر ازاین؟
9-يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهيد.
ساخت جارو دستی،استفاده از انها به عنوان سیم ظرفشویی(100%تضمینی!)،به عنوان کابل برق،قلموی نقاشی و...

آیلین عزیز

به ایفای نقش خوش اومدین.

ولی برای تایید شما به پست های ایفای نقشتون احتیاج دارم. ملاک اصلی تایید، فعالیت ایفای نقش شماست که هنوز شروعش نکردین.
فعالیتتونو شروع کنین. اگه بعدا بازم خواستین عضو بشین می تونین همین فرم رو کپی کنین. لازم نیست دوباره همه سوالا رو از اول جواب بدین.

نجینی هم مسموم شده...شام رو خونه شما خورده بود؟!

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۳۱ ۱:۵۲:۰۷

پیام زده شده در: ۱:۱۸ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۲ پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۵:۰۱ شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 77
آفلاین
1- هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!

با شناسه ی قبلی مدتی مرگخوار خط شما بودم و در این راه شهید شدم! مدت مدیدی در شهادت به سر بردم تا اینکه به لطف یکی از هورکراکس هایی که از انبار کش رفته بودم به زندگی برگشتم و سریعا خدمت شما رسیدم و شما لطف کردید بنده رو پذیرفتید اما دیری نپایید ( حدود دو روز بعد! ) که من باز شهید شدم! ( شهادت اینجا یعنی رفتن از سایت! گفتم یه وقت کنایه هام زیادی پیچیده نباشن ) به همین جهت تا این لحظه شرم داشتم که باز بیام اینجا درخواست بدم!

پ.ن: اگه لازمه شناسه ی قبلی رو جغد می کنم براتون.

تفاوت اصلی اینه که دامبلدور اصلا شخصیت نیست! بی شخصیته! یه جورایی نقطه ی مقابله شخصیته که درسته کلمه ای براش نداریم ولی مطمئنم به زودی صرفا برای توصیف این موجود، در فرهنگستان ادب جادویی کلمه ای ابداع میشه!

من دماغم کوچیکه همه بچه محل هام مسخره ام می کنن،میگن هههه دماغت کوچیکه! شنیدم توی خونه ی ریدل جو مناسبی برای من و امثال من وجود داره و از حقوقمون دفاع میشه!

دامبل = پشمک منحرف

یه زمانی از طریق دست درازی به بیت المال و خزانه ی وزارت خونه می تونستن ولی حالا که به یاری سالازار وزیر سیاه داریم، برن جلو بوق بزنن! به زودی یه عده شون میمیرن و طی یه دوره ی طولانی مدت، بر اساس انتخاب طبیعی نسل جدیدی از ویزلی ها تکامل پیدا میکنه که با کمبود غذا سازگاری پیدا کردن!

یه فرد پس از ورود به محفل عملا نابود میشه! نیازی به نابود کردنش نیست، تازه یکی باید بیاد احیاش کنه و به آغوش جامعه برش گردونه! ( که البته اینا ربطی به مرگخوارا نداره! )

من و نجینی زیاد رابطه ی خوبی با هم نداشتیم ولی چند بار که دنده هام به طرز مشکوکی در خواب شکسته شد، یه حس محبت غریبی بینمون شکل که گرفت تا به این لحظه در خودم حسش می کنم و به این سادگیا گسستنی نیست!

مو و دماغ اضافی هستن، سوال اینجاست که ما چرا هنوز داریمشون!

می تونیم برای متنبه شدن و عبرت گیری مردم دم در مقر پلیس امنیت آخلاقی نصبش کنیم مثلا!

نه احتیاجی به شناسه قبلی نیست.

شما دو بار شهید شدین...امیدواریم این بار بتونین به زندگیتون ادامه بدین. زندگی باارزشه. حتی اشخاصی وجود دارن که برای ادامه حیاتشون روحشونو تبدیل به لحاف چهل تیکه می کنن...باورتون می شه؟

شما نبودی رفته بودی تو جلد ما؟!

مواظب اون جونوری که پیچیده دو گردنتون باشین! نجینی از غریبه های غیر انسانی خوشش نمیاد.

تایید شد.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۲۴ ۱:۵۲:۳۲

وقتی توی خونه ات موش رخنه میکنه، خونه رو دور نمی ریزی! موش رو بیرون میکنی!

پیام زده شده در: ۱۳:۵۹ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۲ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۵ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
از محصولات لبنی میش استفاده کنید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 191
آفلاین
با سلام و درود به شما جناب لرد اسمش ره نبر! اینجانب باروفیو فرزند فاروبیو مجرد دارای 3 خواهر و 5 برادر از روستای لیتل میش آباد سفلا با پر نمودن فرم زیر درخواست مرگخواری میدهم.

خیر! البته نه این که ما اهالی روستای لیتل میش‌آباد سفلا بی طرف بوده باشیم ... همگی طرفدار شما هستیم اما امکاناته ره به روستای ما نمیدادن یک شعبه آموزشگاه مرگخواری در اون اطراف وجود نداره که بچه های مستعد و علاقمند روستا برن مرگخواری ره یاد بگیرن ... با این حال ما تصمیم گرفتیم به شهر بیاییم تا به عنوان اولین مرگخوار میش‌آبادی برای روستایمان افتخار بیافرینیم و چشم امید کل آبادی به ما هسته!

شیر! دامبلدور تغذیه مناسبی نداشته و در بچگی پدر مادر این بهش شیر ندادن بخوره تا مغز این شکل بگیره ولی لرد اسمش ره نبر از هوش سرشارش مشخصه روزی 5 لیوان شیره ره خورده!

شغل! ما گفتیم به شما خیلی ارادت داریم بیایم بلکه در خانه ریدل کلید آبدارخانه ای چیزی ره به ما بدین یه اشتغال زدایی برای ما صورت بگیره. البته آشنا کردن اهالی خانه ریدل با شیر گاومیش هم از اهداف دیگر ما بوده.

مالی ویزلی ره به نظر من میشه ماده گاومیش گفت چون هیکل اون خیلی شبیه هست به ماده گاومیش!

از راه ناسالم و کم شیر که باعث شده همه اونا پوکی استخوان بگیرن و ویزلی هاره ببینید که پوستشون هم خراب شده و جوشه ره داره و ما روستایی ها ره ببینید که چه پوست لطیفی داریم

شیر مسموم! اینا چون همگی قحطی زده هستن یه کاسه شیر مسمومه ره که بزاری جلوی در گریمولد همشون یکجا میمیرن.
اگر اون محفلی مثل رییس محفلی ها ریش دراز باشه هم میشه ریشه اینه رنگ زد قرمز کرد بعد یه گاومیش که ول بدی با کله میره تو شکم این و شاخش میزنه!

شیرشه میدوشم

گاومیش شاخ زده ایناره کنده!

ازشون برس بسازیم گاومیشاره قشو کنیم!

در ارتش سیاه به روستاییان بسیار احترام گذاشته می شه. شما می تونین به بالا بردن میزان تولیدات کمک کنین. ولی گاومیش بیجا می کنه شاخ بزنه.

شما برو تجربه کسب کن و سوار بر گاومیش برگرد.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۱۹ ۱۵:۰۶:۰۵

I'm sick of psychotic society somebody save me

بدون نام

بله ارباب...بله...قبل از مفقود شدن مرحوم لسترنج ما رو صدا کرد گفت مالکوم...هرچی دارم ماله تو...هر چی متعلقه به منه رو به تو میسپارم...حتی افتخاراتم رو...ارباب...بزرگترین افتخار اون مرحوم این بود که 9 ماه زیر سایه شما بوده...پس افتخارات اونم هم افتخارات منه!

قدرت مند بودن لرد و ضعیف بودن اون پیری!

تسلی خاطر مرحوم لسترنج!

هاگرید = کیک خور!
(کیک رو میتونید هر خوراکی یا غیر خوراکی که خوردنش بد هست،تجسم کنید!)

از بیراهه!
اگه فقط تعدادشون زیاد بود بازم میشد یه راهی پیدا کرد...ولی لامصب سیرمونی ندارن!

ارباب...سریه...انشاالمرین اومدم زیر سایته تون،نقشه ام برای از بین بردنوشن رو میگم!

ارباب...اتفاقا رودولف علاقه خیلی خاصی به پرنسس داشت...سپرد که مواظبش باشم!
ولی در کل...من رو نخوره...نمیخورمش!

هیچی...سرجاشه...هرکی نمیبینه کور هست و نیازی به چشش نداره...قمه ی رودولف هنوز هست...میتونیم چشش رو با قمه دربیاریم!

والا ارباب دامبل کل وجودش به هیچ درد "بهینه ای" نمیخوره!شرمنده...از هیچ جای بدن منحوسش،هیچ استفاده ای نمیشه کرد!

ارباب...خجالت کشیدم همینجوری پررو پررو بیام زیر سایه تون...گفتم بیام اجازه بگیرم،فرم پر کنم،اگه لطف کردین،اجازه بدین بخزم زیر سایه ی شما....بدون رول هم نمیشد بیام...یه رول نوشتم و اومدم...ارباب...بیام؟!

رودولف؟! رودولف کیه؟! چنین شخصی رو به خاطر نداریم.

یک رول؟!

فقط یکی؟!

من نمی فهمم چطور فکر کردین با یک رول می شه مرگخوار شد. تازه وقتی ناظر شدین همون یه رولم نزده بودین.
پیر شدین...کچل شدین...ولی همچنان بدون لباس!
شکمتون رو هم پشت میز پنهان کردین. ما متوجه شدیم.

تایید شد!

ما سه تسترال قربانی می کنیم که دیگه کسی ازمون عذرخواهی نمی کنه.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۱۶ ۲۲:۳۹:۵۰
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۱۶ ۲۳:۳۱:۴۰

پیام زده شده در: ۲۳:۴۶ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴

کنت الاف old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۶ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۰۰:۴۹ جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲
از یتیم خانه های شهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 206
آفلاین

بله یا لردا! خوشحالم سالی را در گروه مرگخواران بودم.

هیچی! فقط دامبلدور میشینه یه گوشه و کارا رو به هری پاتر(لعنت المرلین) میسپره و زیر دستاش هیچ حسسابی ازش نمیبرن. ولی شما! ما میلرزیم شما رو میبینیم!

همین که زیر سایه لرد باشیم برای ما کافیست!

ما برای فلورانسو لقب خائن رو در نظر گرفتیم.

یا لردا! طنز قشنگی بود! اونا سیر نمیشن. و در آخر احتمالا شروع به خود خوری میکنند.

محفلی ها حتی با یک زیرپا گرفتن هم نابود میشن. نیازی به طلسم نیست.

ما از مار زیاد خوشمان نمیاد. ولی وقتی دم نجینی وسط باشه قضیه فرق میکند. ما تمام وجود دستورات ایشون را اجرا خواهیم کرد.

یا لردا! ما داوطلبان را چه به مسائل شخصی لرد؟ ایشون هر کاری صلاح باشه میکنند و به ما نیز ربطی ندارد.

هوم. جارو که تکراریه، فروشش تکراریه، کلاه گیسم تکراری. اهان! میتونیم به عنوان طناب دار ازش استفاده کنیم.

تشکرات

الاف ما!

دیدن شما همیشه ما رو خوشحال کرده. احتیاجی به پر کردن فرم نداشتین....ولی به هر حال ما از خوندن فرم پر شده توسط شما خوشحال می شیم.

البته که تایید شد.

مجددا.خوش اومدین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۱۱ ۱۴:۱۲:۵۶

پیام زده شده در: ۱۲:۲۹ شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴

فیلیوس فلیت ویکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸
از پیش اربابم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین

ارباب! منو سابقه؟! ندارم ارباب

تفاوت؟! اینا که سرتاپاشون تفاوته! اصلا کجاشون شبیه به همن؟! ارباب به این خوبی که همش درباره قدرت حرف میزنن ولی دامبل با اون ریشاش چی؟! همش نمیدونم عشقو از این چیزا!

-مهم ترين هدف جاه طلبانه تان براي عضويت در گروه مرگخواران چيست؟

علاقه شدید به ارباب و خدمت زیر سایه ارباب.

ارباب منو لقب؟! من به کسی لقب ندادم. همه به من میگن کوتوله .

سیر کردن؟! مگه اینا سیرم میشن؟! اونم با بودجه ای که الان محفل داره؟! امکان نداره سیر شن! ولی میشه هر هفته یکیشونو فروخت و با پولش برا دوتاشون غذا داد.

خیلی راحته که! آوادا بهشون زد.

من به مار ها علاقه دارم. باهاشون بازی میکنم. براشون بستنی میخرم.

آخه مو به چه دردی میخوره؟! فقط باعث میشه عرق کنن. ایشون برای این که گرما اذیتشون نکنه و بهتر کاراشونو انجام بدن موهاشونو کوتاه کردن.
بینی چیه آخه؟! زمین میخوری اون میشکنه! کتکت(یه نوع دعوای مشنگی)میخوری اون میشکنه. اگه هم کج باشه باعث میشه ادم زشت دیده بشه! ارباب دماغشونو برای زیبایی از بین بردن.

ریش دامبل ؟! هیچ استفاده ای! اصلا خود دامبلدور به چه دردی میخوره؟
حالا که باید جواب بدم، میشه اونارو بافت و به عنوان کلاه گیس فروخت!

هنوز کمی زوده فلیت...صبر داشته باشین. چند پست دیگه باید ازتون بخونم. بعد اگه خواستین درخواست بدین لزومی نداره فرم رو پر کنین.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط پروفسور فلیت ویک در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۲۳ ۱۳:۳۶:۵۹
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۲۴ ۲۲:۰۳:۴۸

Only Raven

پیام زده شده در: ۱۱:۱۸ سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۳ یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۰ پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۲
از از تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 124
آفلاین

من رو چه به سابقه ارباب!

دامبلدور یه جادوگر احمقه که فقط به فکر بافتن ریشاشه اما ارباب یه جادوگر قدرتمند هستند که وقت گرانبها شونو صرف کارای مفید می کنن.

علاقه ی شدید برای خدمت به ارباب

آلبوس دامبلدور: ریش متحرک

هر روز یکی از ویزلی ها رو قربانی می کنن می دن به خورد بقیه گرچه واقعا سیر کردن شکم ویزلی ها محال به نظر می رسه.

کافیه صدای ارباب رو بشنون تا همشون از ترس بمیرن.

بنده غلط کنم اصلا به ایشون نزدیک بشم که بخوام رفتاری باهاشون داشته باشم.

برای زیبایی کوتاهش کردن.

برای دراوردن بودجه ی محفل هر ماه می چیننش می برن دیاگون می فروشنش البته بعید می دونم کسی ریش پر شپش دامبلدور رو بخره.

دراکوی عزیز

ملاک اصلی برای تایید در گروه، فعالیت ایفای نقشتونه. شما تازه معرفی شخصیت کردین و هنور فعالیت ایفای نقشتون رو شروع نکردین.
برای عضویت عجله نکنین. فعالیتتونو شروع کنین. کمی تجربه کسب کنین.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۱۹ ۱۴:۰۰:۱۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۰۱ شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴

زنو فیلیوس لاوگود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۸ چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 114
آفلاین

سابقه ای دارا نمی باشد این بنده حقیر ارباب

ارباب شخصیتی مهربان هستند که از ملت بی دفاع اصیل زاده در برابر لجن زاده ها دفاع می کنند.

علاقه شدیدم به ارباب و خدمت به ایشون.

مالی توپ بسکتبال

با قرار دادنشان در یتیم خانه و کشتن ارتور ویزلی

کاری نداره فقط کافیه سایه ارباب را نشون بدیم تا نیازمند شلوار قهوه ای شن.

سعی می کنم دوستانه باشه ولی من بر ضرب المثل مشنگی دور یو دوستی اعتقاد دارم.

برای زیبایی از بین بردنشون و این تصیم واقعا تحسین بر انگیزه.

می تونیم ببافیم بعد به عنوان اسباب بازی در اختیار بچه ها قرار بدیم تا بازی کنند.
از اون کلاه گیس درست کنیم.

شما درخواست دادین...سایت بسته شد!

کسایی که برای پر کردن فرم ها وقت می ذارن ارزشی رو که برای عضویت در گروه قائلن نشون می دن.
کسایی که از لحظه عضویت راهنمایی می خوان و سعی می کنن بهتر بشن مطمئنا خودشونو بالا می کشن و موفق می شن.
همچنان فکر می کنم کمی زود بود...هنوز مشکلاتی وجود داره که البته زیاد مهم نیستن. نوشته های شما اشکال حاد و غیر قابل حل شدنی ندارن. و می دونم که شما فردی هستین که سعی می کنین پیشرفت کنین و بهتر و بهتر بشین. ما و ارتش سیاه می تونیم در این راه همراهتون باشیم.

راستی...ما با مهربانی فرسخ ها فاصله داریم!

تایید شد.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط زنو فیلیوس لاوگود در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۲ ۱۱:۴۹:۵۶
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۷ ۲۱:۰۰:۴۱

تصویر کوچک شده

آدما دو جور زندگی میکنن :
یا غرور شونو زیر پاشون میذارن و
با انسانها زندگی میکنن،
یا انسانهارو زیر پاشون میذارن و
با غرورشون زندگی میکنن

پیام زده شده در: ۱۷:۰۱ جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 21
آفلاین
دست از طلب ندارم، تا کام من بر آيد/ يا تن رسد به جانان، يا جان ز تن برآيد

اي لرد!
مي بيني که وقتي تاييد نشدم حال و روزم چجوري شده؟ دست به «خودبلاکي» زدم! شفادهنده هاي سنت مانگو به زور تونستن نجاتم بدن!
ولي مروپ حرفاشو پس مي گيره! مروپ فهميده که اشتباه کرده. مروپ رول مي نويسيه. مروپ فعاليت ايفايي مي کنه. مروپ به اهميت جواب دادن به اين سوالات پي برده اصن. مروپ شده يه چيزي تو اين مايه ها: -Link-

خواهشا اين بار مادرتو تاييد کن پسرم، وگرنه مامان ممکنه بلاهاي وحشتناک تري سر خودش بياره!
خير.

کي جرعت کرده پسر منو با اون پيرمرد ريشو مقايسه کنه؟ اصلا سوال غلطه! نگو تفاوتشون چيست، بگو شباهتشون چيست!
که اونم جوابش «هيچ»ـه!
اين از اين!

شوهر کردن!
واي! به خاطر قلم خورد شرمنده. اون هدف يه چيز ديگه بود:) هدف جاه طلبانه؟ زن گرفتن واسه قند عسلم؛ کپي رايت باي مروپ گانت قبلي!

راستش... راستش...
خوب...
مگه همون «شوهر کردن» چشه؟ خب آخه... راستش سيو خعلي چشممو گرفته مادر!

اينو عوض نمي کنم!
فلورانسو = فلوروسنت

از راه تهران-مشهد! بافروش لواشک در عوارضی ها!

اینم عوض نمیشه!
استفاده از وسيله اي «محفلي کش» به نام هري پاتر!
با وجود وسيله ي فوق محفلي ها دانه به دانه خودشان، خودشان را به کشتن خواهند داد!

براش شوهر پیدا می کنم! دختر ِ پسرم، نوه م محسوب میشه خب!

من نبودم! به خدا من حتی بهشون دست هم نزدم!
مدارکشم موجوده!

در صورت تمایل؟ تمایلی ندارم!

تازه لرد! من یه شعر هم در باب شما خوندم، که اگه اجازه بدین بخونم براتون:
«ای لرد سیاه پای در بند / ای گنبد گیتی ای دماوند»

البته فعلا تا همینجاشو سرودم، بقیشو هم بعدا که سرودم می خونم برات!

ساحره ای که بابا لنگ دراز می خونه؟!

نقل قول:
يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهيد.

اگه دقت کرده باشین قسمت اول سوال اجباریه! تمایل مال قسمت دومشه...ساحره ای که دقت نمی کنه!

پای در بند؟ پای ما در بنده؟ ساحره ای که به قافیه بیشتر از مفهوم توجه می کنه!

خوشحال شدیم که دوباره درخواست دادین.

تایید شد.

خوش اومدین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۱۳ ۱:۴۷:۱۶

!Home! Sweet Home

تصویر کوچک شده
خانه ی اصیل و باستانی گانت ها!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.