هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: بررسی پست های خانه ی ریدل ها
پیام زده شده در: ۱۵:۴۲ چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

گریفیندور، مرگخواران

پیتر جونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۳ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۹:۴۱:۵۲ پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲
از محله ی جادوگران جوان تحت آموزش هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
گریفیندور
پیام: 234
آفلاین
سلام بر ارباب سیاهم!
اینو میشه نقد کنید؟
میخوام ببینم طنزش به اندازه بود یا نه؟ اصلا خنده دار بود؟ حالا شما که این پست رو می خونید یه نقد بزنید براش فقط رو طنز پست بیشتر نقد کنین.

خلاصه: مرگخوارا می خوان برای فنر زن بگیرن و یه دفترچه از همسر های مناسب هم دارن. رودولف دفترچه رو دزدیده بود و حالا ازش پس گرفتن رودولف رو با دفترچه کت بسته بردن پیش لرد تا این که فهمیدن دفترچه گم شده.

رودولف رو لازم نبود بگم ولی حس میکنم لازم بود!

ممنون.

سلام و ممنون بابت خلاصه.

نقد شما رو فرستادیم. رودولف رو چرا لازم نبود بگی؟ لازم بود!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۸ ۱۶:۲۳:۱۴

پیام زده شده در: ۱:۱۸ چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

فلور دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۱ یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۲:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 196
آفلاین
سلام ارباب
میشهاین رو نقد کنید.

Happiness cannot be found But it can be made

پیام زده شده در: ۲۲:۰۶ سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
نقد خواهندگان عزیز

وقتی برای پستی که خارج ازانجمن خانه ریدل ها زده شده درخواست نقد می کنین، لطفا خلاصه داستان رو هم یا این جا بذارین یا توی پیام شخصی بفرستین. اونا انجمنای تحت نظارت من نیستن...ممکنه سوژه هاشون رو ندونم. برای نقد یه پست مجبور نشم برم چندین پست قبلیش رو هم بخونم.
یه خلاصه کلی کافیه که فقط داستان رو بدونم. لازم نیست دقیق و با جزئیات باشه.

یه مورد دیگه هم که برای تازه واردا یادآوری می کنم اینه که درخواست نقد های خارج از خانه ریدل ها تا وقتی قبول می شه که برای هیچ پستی از هیچ نقد کننده دیگه ای درخواست نقد نکرده باشین.
یه دلیلش اینه که کار من کمتر بشه(که عملا بیشتر شده )، یه دلیلش هم اینه که درخواست کننده، با نقدای متضاد گیج نشه.

درخواست نقد برای پست های داخل انجمن خانه ریدل ها همیشه قبول می شه.

جواب سوال احتمالی "اگه از نقد کننده دیگه ای درخواست نقد کنیم بده یا ناراحت می شین یا مثلا تاثیری روی مرگخوار شدنمون می ذاره یا نه؟" کاملا منفیه.
نقد کننده های ویزنگاموت الان بلاتریکس و هکتور هستن که هر دوشونو کاملا قبول دارم. نقداشون هم به نظرم درسته و با نقدای من تضادی نداره. ولی اگه نقد کننده دیگه ای بود که به نظرتون حرفاش براتون مفید بود هم ازش کمک بگیرین.

...............................

از تام جاگسنمون بابت خلاصه تشکر می کنیم. خلاصه رو برای ما فرستاد. کمک نمود!

...............................

نقدای پایینی رو یکی یکی ارسال می نماییم!

پیام زده شده در: ۲۰:۱۱ سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

مرگخواران

ادوارد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۰۲ پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲
از باغ خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام ارباب.

ارباب میشه این رو نقد کنید.

خلاصه: مرگخوارها و محفلی‌ها تو یه هتل گیر افتادن و هرکدوم رفتن داخل یه اتاق. محفلی‌ها خیلی سر و صدا می‌کنن و لرد سدریک رو می‌فرسته تا ساکتشون کنه. بعد از اینکه سدریک به پروفسور توهین کرد توسط ضربه هاگرید رفت زیر زمین. لرد هم که دید سدریک برنگشت ادوارد رو به جاش فرستاد.

دست تکون می ده!

نقد شما رو فرستادیم. با قیچی ریز ریزش کن!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۸ ۱۴:۴۵:۰۰

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

نهی از معروف و امر به منکر.

پیام زده شده در: ۱۴:۵۹ سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

Amir.Potter

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۲ چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۰:۴۴ یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
سلام لرد

میشهاینو نقد کنید.

سلام... نقد شما رو با مار فرستادیم نیشت بزنه!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۶ ۲۲:۵۸:۴۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۵۹ دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
سلام
درخواست نقد این پستو دارم
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... wtopic.php?post_id=347791

سلام.

شما عجله داشتین. نقدتونو با حلزون فرستادیم.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۶ ۲۲:۱۸:۴۳

هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۲۷ دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

مرگخواران

تام جاگسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۲:۳۸:۱۷ دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲
از تسترال جماعت فقط تفش به ما رسید.
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 643
آفلاین
سلام ارباب!
ارباب فک کنم از قبل عید تا حالا نقد نخواسته بودم.
ارباب نظرتون درمورد این چیه؟

خلاصه ی سوژه هم تا اول این پست ازین قراره که:
اتوبوس شوالیه یه تور برگزار کرده. ملت سوار این اتوبوس شدن، ولی اتوبوس بیرون انداختتشون، مرگخوارا و محفلیا رفتن توی یه مسافرخونه، ولی اونجا خراب شد و حالا میخوان دنبال یه جا برای استراحت باشن.

نقل قول:
ارباب فک کنم از قبل عید تا حالا نقد نخواسته بودم.
پس چرا قیافت اینقدر برای ما تکراریه! احساس می کنیم هر روز نقد خواستی!

نقد و نظر با هم فرق می کنن. نقد یعنی کل پست رو خط به خط نقد کنیم...نظر یعنی یه نظر کلی و نسبتا کوتاه در مورد پست بدیم و نکته های اصلی رو بگیم. واضح تعیین بنمایید که نقد می خواهید یا نظر. ما نقد نمودیم. کار سخت رو انجام دادیم.

آفرین که خلاصه دادی به ما.

نقد شما با زنبوری خسته فرستاده شد. بهش قول دادیم اجازه بدی سه نیش بهت بزنه. مقاومت نکن. ما آبرو داریم. نیش هاتو بخور و نقدت رو بگیر.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۵ ۱۴:۵۱:۱۵

آروم آقا! دست و پام ریخت!

پیام زده شده در: ۱۹:۴۵ یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
سلام زاخاریاس

بررسی پست شماره 69 حکومت تاریکی، زاخاریاس اسمیت:

نقل قول:
گابریل زیر لب به بانز گفت:
-بانز، تی من خیلی ضایع است.تو برو ازش امضا بگیر.
- اما قرارمون این نبود که.
-حرف نباشه .
شروع خوبی بود. این جا قسمتیه که باید به طرف گادفری برن...و اشکالی نداره که قبلش کمی حرف بزنن. این حرف زدن، باید نکته داشته باشه. هدف داشته باشه. هر چند خیلی ریز و کوچولو.
شما توی همین گفتگو به ویژگی های دو شخصیت اشاره کردین که کار خوب و جالبیه. نه خیلی مستقیمه که حالت طبیعیشو از دست بده و نه خیلی بی ربط به ماجرا. گابریل نسبتا مقتدرتره و بانز بیشتر اطاعت می کنه. اشاره به تی گابریل هم خوب و به جا بود. این که حاضر نیست حتی توی این موقعیت ازش جدا بشه جالب بود.

نقل قول:
بانز در حالی که سعی میکرد مثل یک مشنگ رفتار کند ، که اصلا هم ضایع نبود ، با ترس و لرز سراغ گادفری رفت و گفت:
تا جایی که ممکن باشه، نظر خودمون رو به عنوان نویسنده بطور مستقیم نمی نویسیم. به جاش توصیف می کنیم. اگه بانز رفتاری داشته که ضایع بوده، بهتره توصیف بشه. هم نویسنده رو وارد ماجرا نکردیم و هم این جوری از سوژه هایی که وجود داره بیشتر استفاده کردیم.

نقل قول:
ناگهان حراست سیرک وارد محوطه شد اما قبل از اینکه حرفی بزند تی گابریل روی سرش فرد آمد. گابریل با حالت عصبانی گفت:
جمله رو دوباره بخونین.
تی روی سر کی فرود اومد؟
اگه به همین شکل بخونیم، تی روی سر مامور حراست فرود اومده. یه گادفری اون وسط جا افتاده. "اما قبل از این که گادفری حرفی بزند"...
از سوژه های شخصیت ها غیر مستقیم استفاده می کنین.صبر می کنین تا موقعیت مناسب پیش بیاد. این خیلی خوبه. چون حتی خیلی از قدیمی تر های سایت هم هنوز این اشتباه رو می کنن که دائم مستقیم به سوژه شون اشاره می کنن. اون کلمات وقتی چند بار تکرار بشه، اثرش رو کاملا از دست می ده. مثلا یکی که ترسوئه دائم نباید بره و بیاد و بگه من ترسو هستم. این ترسو بودن رو باید تو موقعیت های مختلف توصیف کنه. تی گابریل برای شما یه وسیله اس که هر جا مفید بوده ازش استفاده کردین.

نقل قول:
بانز خواست چوبدستیش را خواست بالا ببرد که گابریل گفت:
خب...فکر می کنم مشخص شد که کمی تند و با عجله می نویسین. بعد از خوندن یه بار بخونین که اشتباهای کوچیک تایپی و جمله بندی، خواننده رو متوقف نکنه.

نقل قول:
اما گابریل در واقعیت تسلیم نبود.او نیم نگاهی به تی انداخت .آیا با تی میتوانست کاری بکند؟
این جاش هم خوب بود. شاید بتونه کاری انجام بده...شاید هم نه. ولی به هر حال پیشنهادش به نفر بعدی داده شده.

سوژه رو سریع جلو بردین. این کاریه که معمولا توصیه می کنیم انجام ندن. ولی این جا سوژه کشش تند پیش رفتن رو داشت. برای همین به نظر من مشکلی ایجاد نکرده و خوب پیش رفته.

به شخصیت گابریل خوب توجه کردین. سوژه اش رو شناختین و ازش خوب استفاده کردین. در مورد بانز یه ایراد کوچیک وجود داره. بانز نامرئیه. تو بخش امضا خواستن اصولا باید مشکلی براش ایجاد می شد. ولی اینا مهم نیستن. چون تازه شروع کردین و کم کم سوژه های همه شخصیت های سایت رو می شناسین.

طنز پست جا داره که قوی تر بشه، ولی مسیرش درسته. همون استفاده از تی گابریل نشون می ده که شروع درستی دارین. همینا رو می شه تقویت کرد. متفاوت کرد.

شکلک ها خوب و درست بودن. بجز شکلکی که تو جمله "اصلا هم ضایع نبود" استفاده شده که اون جمله و شکلکش کلا بهتر بود حذف بشه. بقیه شون خوب بودن. حتی جمله هایی که دو شکلک داشتن.

سوژه خوب تموم شده. چه گابریل بخواد با استفاده از تی به پلیس حمله کنه یا حواسشون رو پرت کنه و چه دستگیر بشن. هر دو مسیر خوبه. حتی می تونه ادعا کنه که مقصر نیستن و فقط داشتن اونجا رو تمیز می کردن و کل ماجرا یه سوء تفاهم بوده. فقط در صورتی که به هر شکلی، توی سیرک بمونن که ماجرا ادامه پیدا می کنه...ولی اگه دستگیر، یا از سیرک خارج بشن، ماجرا هر چه زودتر (طی دو پست مثلا) باید برگرده به همین جا.سوژه فرعی نباید اونقدر پیش بره که نشه برش گردوند. هدف اصلی گادفریه. باید برگردن سراغش.

این که خیلی راحت تو سوژه ای که شخصیت خودتون توش نیست پست می زنین خیلی خوبه.

پست شما خوب بود. ایراد خیلی مهمی نداشت.

.......................

سلام فلور!

بررسی پست شماره 66 حکومت تاریکی، فلور دلاکور:

نقل قول:
گابریل با فریاد

_ آهای مشنگ بهتره بیدار شی واگر نه بد میبینی.

_ گیر عجب مشنگی افتادیما.
اون بخش "گابریل با فریاد" کمی ناقص به نظر می رسه. دو تا کار می شد انجام داد. یا کامل تر توصیف می شد و یا کلا حذف می شد و اون فریاد رو با شکلک نشون می دادین. هر دوشون درست بودن.

یکی از کارایی که برای بهتر نوشتن باید انجام بدیم اینه که از معمولی نوشتن فاصله بگیریم. این کارو همیشه و همه جا نمی شه انجام داد...ولی باید دقت کرد و موقعیتش رو پیدا کرد. توصیف های معمولی و ساده، دیالوگ های خیلی ساده و بدون نکته، اگه زیاد باشن خواننده رو خسته می کنن. چیزی که در این مورد بهمون کمک می کنه، ویژگی های هر شخصیته. برای همینه که شخصیت ها رو باید خوب شناخت. مثلا گابریل وسواس داره. بانز نامرئیه. موقع توصیف عصبانیت و خوشحالی و هر احساس دیگه شون معمولا می شه از ویژگی هاشون استفاده کرد. فقط باید دقت کنین که خیلی مستقیم و بی ربط نباشه. یعنی لازم نیست حتما و به هر شکلی که شده این ویژگی ها رو وارد کنیم. باید موقعیت رو سنجید و هر جا ممکن بود از همینا برای معمولی ننوشتن استفاده کرد.

نقل قول:
گابریل با جادو مقداری آب درون فنجان مرد مشنگ درست کرد و آن را روی سر او ریخت اما مرد تکانی نخورد ، معلوم بود به خواب عمیقی فرو رفته .
شکلک برای نشون دادن حالت و احساسات شخصیت ها، موقع حرف زدنه. شکلکی که تو بخش توصیف ها زده بشه، بیشتر، احساس نویسنده رو نشون می ده که درست نیست. خیلی به ندرت پیش میاد که شکلک برای بخش توصیف مناسب باشه. این جا هم همین که گفتین به خواب عمیقی فرو رفته کافی بود. احتیاجی به شکلک نداشت. اینجا هم همینطوره:
نقل قول:
ناگهان بانز آن چنان به پشت گردن مرد مشنگ زد ، که به دیوار چسبید و بالاخره به هوش آمد و کبودی بزرگی روی سرش نمایان شد .
و همینطور این جا:
نقل قول:
مرد بلند شد تا به سوی آنها برود و بابت کارشان با آنها برخورد کند اما بانز دوباره از کوره در رفت ، چشمانش قرمز شده بود ، یقه مرد را گرفت و به او گفت
برای توصیف حالت ها از جمله استفاده کنین.

نقل قول:
گابریل برای تلاش دوم ، با یک تکه سنجاق به دست و صورت مشنگ می زد اما او هر بار فقط با دستش آن را دور می کرد . گابریل این بار فقط فهمید که مرد زنده است.
تکه سنجاق درست نیست. سنجاق که تکه تکه نمی شه. یک سنجاق!
جمله آخر خوب بود. این که این بار گابریل فقط فهمید که مرد زنده اس. برای بهتر شدنش می شد کمی روی خواب عمیقش بیشتر تاکید کرد. یعنی قبل از این قسمت، یه ذره بیشتر برای بیدار کردنش تلاش می کردن و کوچکترین حرکتی نمی کرد و مطمئن می شدن که مرده...و وقتی با سنجاق، حرکت می کرد می فهمیدن که زنده اس.

آخر هر جمله ای، بدون استثنا باید علامت بذارین. هیچ جمله ای رو بدون علامت تموم نکنین.

نقل قول:
مشنگ که به طرز عجیبی وحشت کرده بود کبودی سرش یادش رفت و فورا برایشان بلیط تهیه کرد .
می رسیم به مهم ترین بخش.
پیش بردن سوژه.
توی سوژه ها، سوژه فرعی داده می شه. برای شخصیت ها مانع ایجاد می شه. جلوی کارشون گرفته می شه.
همیشه یادتون باشه که رسیدن به هدف نهایی و آخر پست، اتفاق خوبی نیست. برای همینه که سعی می کنیم سوژه ها رو تا جایی که ممکن باشه طولشون بدیم. و چی مانع این کار می شه؟
این که مشکلات سر راه شخصیت ها رو حل کنیم. سریع و ساده حل کنیم.
هر جا مشکل یا گرهی وجود داشت، باید دقت کنیم که این سوژه اصلیه یا فرعی!
این جا سوژه اصلی، ماموریتیه که لرد به این دو نفر داده.
سوژه فرعی همین خواب عمیق بلیت فروشه.
سوژه های فرعی خیلی نباید کش داده بشن...ولی تا جایی که جا دارن باید ازشون استفاده کرد.
همین بیدار کردن بلیت فروش سوژه خوبی بود. به نظر من کل پست شما می تونست در همون مورد نوشته بشه. بعدش هم صادر کردن بلیت می تونست کمی طول بکشه و براش مشکلی ایجاد بشه.
بیدار شدن و فروش بلیت مشکلی برای سوژه ایجاد نمی کنه. الان هم درست پیش رفته. ولی می شد بیشتر طولش داد. جایی که می شه بیشتر طولش داد و سوژه کافی وجود داره، این کارو بکنین.

اولین نکته ای که توی این پست جلب توجه می کنه، شکلک هاشه. بین توصیف ها از شکلک استفاده نکنین. خوشبختانه جمله هاتون برای توصیف کافی هستن. برای همین نمی گم خود توصیف کردن رو تمرین کنین. جمله هاتون اصلا احتیاجی به شکلک ندارن. شکلک رو بذارین برای دیالوگ ها...اونم فقط موقعی که لازم یا مفید باشه.

پست کمی ساده اس. ولی این طبیعیه. با خوندن پست های بقیه و نوشتن بیشتر، خیلی زود با سوژه هایی که می شه از شخصیت ها و داستان گرفت آشنا می شین.
داستان رو خوب و درست پیش بردین. این خیلی خوبه. چون خیلی از تازه کارا علاقه دارن تغییرات اساسی روی سوژه ها انجام بدن. شما این کارو نکردین. آروم و منطقی پیش رفتین.

طنز رو سعی کردین از صحنه ها در بیارین. من پست های زیادی از شما نخوندم و هنوز نمی دونم در چه زمینه ای از طنز نوشتن، استعداد دارین. ممکنه همین صحنه ها باشه. ممکنه شخصیت ها باشه، ممکنه دیالوگ ها یا بازی با کلمات باشه. در مورد طنز خودتونو تحت فشار و اجبار قرار ندین. شخصیت ها رو توی موقعیتی که توی هر سوژه دارن تصور کنین. ویژگی هاشون رو در نظر بگیرین. طنز خودش کم کم پیش میاد. در این مورد هم خوندن پست های اعضای خوب سایت خیلی کمک کننده اس. اینجوری می شه با روش های مختلف، بیشتر آشنا شد.

ساده و راحت می نویسین. اینم خوبه. سعی نکردین حرکت خارق العاده ای انجام بدین. همین آرامش کمک می کنه که راه درست رو زودتر پیدا کنین. بعضی از اعضا زیادی هیجان زده می نویسن. مجبوریم اول آرومشون کنیم، و بعد راهنمایی!

پست ساده ای بود. این ساده بودن امیدوار کننده اس چون نکته خیلی منفی و بدی نداشت که بگم حذفش کنین. الان فقط باید بعضی قسمت ها تقویت بشه که کم کم می شه.

..........................

آیلین

نقد شما رو خواهیم فرستاد. خلاصه هم که داره تو پست قبلش.

منتظر جغد ما باش!

پیام زده شده در: ۱۹:۲۰ یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

ریونکلاو، مرگخواران

آیلین پرینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۶:۱۸:۳۳
از من به تو نصیحت...
گروه:
مترجم
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 304
آفلاین
سرورم! لطفا اینو نقد کنییین!

نقد شما با جغدی کوچک فرستاده شد. جوجه بود. شکارش کنید!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۵ ۱۴:۳۰:۰۴

............................... Bird of death ................................

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۵۳ یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

فلور دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۱ یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۲:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
درود بر لرد سیاه
درخواست نقداینپست رو دارم.

ویرایش شده توسط فلور دلاکور در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۴ ۱۶:۵۷:۰۳
ویرایش شده توسط فلور دلاکور در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۴ ۱۶:۵۸:۵۳

Happiness cannot be found But it can be made

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.