هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۸:۲۱ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷

RupyRonyFeriBillieWeasley

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۷ چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷
از neverLand
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
خوب... حالا می تونم وارد قسمت ایفای نقش شم؟!

برای ورود به ایفای نقش باید ابتدا در تاپیک های بازی با کلمات و کارگاه نمایشنامه نویسی تأیید شید و بعد شخصیت مد نظرتون رو از بین شخصیت های گرفته نشده انتخاب و در این تاپیک معرفی کنید.

ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۸ ۲:۳۴:۵۶

The Last Enemy That Should Be Destroyed Is Death
"Strange Sisters"

"The Hands Of Destiny On A Clock Are Like A HEART"

پیام زده شده در: ۱۵:۱۲ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷

هپزیبا اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۴ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
از شیون آوارگان.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 62
آفلاین
نام:هپزیبا
نام خانوادگی : اسمیت
مشخصات ظاهری : خوش هیکل ،زیبا ،موهای بلند خرمایی روشن ، چشمان عسلی و قد بلند.!
اصالت : اصیل زاده ،یکی از نوادگان هلگا هافل پاف
مشخصات اخلاقی: دختری بسیار مهربان ،خوشرو ،سخت کوش و یک هافل پافی اصیل
چوب جادو: :پنجه ي گوركن استوايي پوشيده شده با كيتين شاخ اسب تك شاخ.35 سانتي متر.
توضیحات اضافه : هپزیبا اسمیت یکی از نوادگان اصیل هلگا هافلپاف است که شباهت بسیار زیادی از لحاظ اخلافی و ظاهری با وی دارد .همچنین او وارث چوب دستی هلگا هافل پاف بوده و یکی از سخت کوش ترین دانش اموزان هافلپاف است .همچنین امتحانات سمج را با بهترین نمرات پشت سر گزاشته و به نوعی نگهبان مخفی ارثیه ی هافل پافی هاست همان طور که پیشبینی شده بود یک نفر از نوادگان هلگا که بسیار به وی شبیه است خواهد امد و وارث هافل پاف خواهد شد .!
.....

توجه :هپزیبا اسمیت قبلی خیلی وقته که فعالیت نکرده : من از بچه ها ی هافل پرسیدم!!

.................

من همون هرمیون گرنجر هستم !فکر می کنم دیگه احتیاجی به پست زدن در بازی با کلمات و همچنین کارگاه نمایش نامه نویسی باشه چون من یک بار عضو گیریفندور و ایفای نقش بوده ام با شناسه ی هرمیون گرنجر .! بنا برگفته ی پرفسور کوئیریل باید یک شناسه ی جدید می ساختم!

تأیید شد

ویرایش شده توسط هپزیبا اسمیت در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۷ ۱۷:۳۷:۳۷
ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۸ ۱۲:۲۴:۵۶

پیام زده شده در: ۱۳:۵۵ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷

لونا لاوگود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
دیروز ۲۲:۴۰:۴۲
از خرس مستربین خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 706
آفلاین
نام: رز ویزلی.
نام پدر: رونالد ویزلی.
نام مادر: هرمیون گرنجر.
نام برادر: هوگو ویزلی.
نوع چوبدستی:چوبدستی نازک و دارای ریسه ی اژدها و چوب بلوط.
کوییدیچ: خیلی خیلی دوست دارم.
علاقه مندی ها: کوییدیچ- جادوی سیاه- جاروی پرنده- کتاب تاریخ جادویی.
خصوصیات اخلاقی: دختری جدی اما مهربان موهایم شبیه موهای مادرم است .سخت کوش وقتی حرفی می زنم روی ان پا فشاری میکنم. درس خوان.
خصوصیات ضاهری: دختری قد بلند با موهایی قهوه ای و بلند
رنگ چشم: قهوه ای.
رنگ مو: قهوه ای.
جنس : دختر.
گروه: گیرفندور.
سال: دانش اموز سال اولی.

ببخشید من نمیدونم این شخصیت گرفته شده یا نه .

این شخصیت در حال حاضر در ایفای نقش وجود داره. برای اطلاع از لیست شخصیت های گرفته نشده به اینجا مراجعه کنید.

ویرایش شده توسط لیلی اوانز در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۸ ۲:۳۱:۳۶

Only Raven !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
سلام:

اگر من بخوام شناسه ی جدید بسازم بایددوباره توی کارگاه نمایشنامه نویسی و بازی با کلمات پست بزنم؟

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۲:۰۵ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷

گریندل والدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۴ یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۳ دوشنبه ۶ آبان ۱۳۸۷
از دور دست ...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 27
آفلاین
سلام , ببخشید می خواستم تغییر شناسه بدم به گلرت گریندل والد در گروه اسلیترین ... قبلا دیده بودم که اعضایی که حدودا یک ماهه عضو شدن یا تعداد کمی پست زدن می تونن شناسشونو عوض کنن !

* ممنون می شم اگه قبول کنید و شناسم رو به گلرت گریندل والد تغییر بدید *

معرفی شخصیت :

نام کامل : گلرت گریندل والد

گلرت گریندل والد
گلرت گریندل والد جادوگر سیاه برجسته ای بود که دامبلدور بخاطر شکست دادن او مشهور شد، اما او دوست سابق دامبلدور نیز بود. دو نوجوان در سال 1899 درست بعد از بیرون آمدن دامبلدور از هاگوارتز، با هم آشنا شدند.

معاني اسم
گلرت: احتمالاً اشاره به بیشاپ گلرت اهل بوداپست (1046-980) که در یک شورش ضد مسیحی در مجارستان شهید شد. یک تپه، غار و هتل چهار ستاره در بوداپست به یاد او نام گذاری شده است.

گریندل والد: یک دهکده کوچک در کوه های آلپ کشور سوییس است. این اسم همچنین می تواند به گرندل، هیولای غول مانند آنگلوساکسون در حماسه بیوولف اشاره داشته باشد. رولینگ نام گریندل والد را GRIN dell vald تلفظ می کند.

تاریخ تولد و مرگ
تاریخ تولد: 1883 (دو سال کوچکتر از دامبلدور) .

تاریخ مرگ: 1998؛ در نورمنگارد به دست لرد ولدمورت کشته شد . سرنوشت گریندل والد در یادگاران مرگ مستقیماً گفته رولینگ در سال 2005 مبنی بر مردن گریندل والد در سال 1945 را نقض می کند.

خانواده
تبار: به احتمال زیاد اصیل زاده

خاله بزرگ: باتیلدا باگشات نویسنده کتاب تاریخ جادو .

روابط: آلبوس دامبلدور در 17 سالگی عاشق او شد، ولی وقتی فهمید گلرت قادر به چه کارهایی ست «از او بسیار ناامید شد»

شکل ظاهري
مو: موی بور و مجعد تا شانه .

خصوصیت بارز: نگاهی شاد و شیطان .

چوبدستی، غیره
چوبدستی: ابرچوبدستی، یکی از سه یادگار مرگ که آن را از گریگورویچ دزدید.

مدرسه: دانش آموز درخشان در دورمشترانگ ولی در سال 1899 اخراج شد .

شغل: سعی کرد حکومت جادوگران بر مشنگ ها را بنا کند، ولی شکست خورد و تا آخر عمر زندانی شد.

دوران حبس: از 1945 تا 1998 در نورمنگارد، زندانی که برای زندانی های سیاسی خودش ساخته بود حبس شد .

شرح حال
گلرت دو سال از آلبوس دامبلدور کوچکتر ، و در نوجوانی بور بود، موهای موج دارش را تا شانه بلند می گذاشت و نگاهی شاد و شیطان در صورت او وجود داشت .

گریندل والد در مدرسه دورمشترانگ دانش آموز ممتازی بود، ولی در سن 16 سالگی اخراج شد. در همان زمان تصمیم گرفت برای چند ماه به خارج از کشور سفر کند و با خاله بزرگش باتیلدا باگشات در دره گودریک زندگی کند چون مجذوب افسانه یادگاران مرگ شده بود و می خواست محلی را که ایگناتیوس پاورل در آنجا مرده و دفن شده جستجو کند). در طول اقامت در دره گودریک، گلرت با آلبوس دامبلدور 18 ساله صمیمی شد و او را هم بسوی نقشه هایش برای سلطه جهانی کشاند. آنها با هم درباره حکومت جادوگران بر مشنگ ها «بخاطر منافع مهم تر» و اینکه چطور یادگاران مرگ یعنی ابرچوبدستی، شنل نامرئی و سنگ زندگی مجدد را پیدا کنند فرضیه بافی می کردند. ولی دوستی آنها فقط چند ماه دوام داشت؛ گریندل والد بعد از کشتن خواهر روانی دامبلدور در یک دعوا، گریخت و دامبلدور به حماقت خود پی برد .

گلرت در طول مدت به قدرت رسیدنش به عنوان یک جادوگر سیاه، زندانی بنام نورمنگارد ساخت تا مخالفانش را در آن نگه دارد. روی سردر این ساختمان نوشته شده بود «بخاطر منافع مهم تر».

نبرد نهایی تماشایی بین دامبلدور و گریندل والد در سال 1945، آخرین سال جنگ جهانی دوم و سالی که ولدمورت هاگوارتز را تمام کرد، به وقوع پیوست. در پایان، دامبلدور دوئل را برد و چوبدستی گریندل والد، یعنی ابرچوبدستی معروف یادگاران مرگ را گرفت. این نبرد آنچنان واقعه مهمی بود که در شکلات قورباغه ای دامبلدور از آن بعنوان یکی از سه چیزی که دامبلدور بخاطر آنها مشهوراست، نام برده شده ( گریند والد در نورمنگارد زندانی شد و در آنجا ماند تا اینکه در سال 1998 به دست ولدمورت به قتل رسید .

اولا این برای اعضای تازه‌وارد صدق می‌کنه! نه برای قدیمی‌ها که شما نیوت اسکمندر بودین قبلا

و دوم در صورتی که میخواین گریندلوالد باشین، دلایل تغییر شخصیت خودتون رو باید بلیت بزنین!
تایید نشد

تایید شد!
بلیت ارسال شد.

ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۷ ۲۳:۰۲:۴۲
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۰ ۱۱:۵۰:۴۱

پیام زده شده در: ۲۱:۱۳ دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
با سلام و عرض ادب و خسته نباشید:

بنده هرمیون گرنجر قصد مهاجرت به گروه هافلپاف را داشته و درخواست انتقال به این گروه با مشخصات جدید را دارم :

نام:هپزیبا
نام خانوادگی : اسمیت
مشخصات ظاهری : خوش هیکل ،زیبا ،موهای بلند خرمایی چشمان عسلی و قد بلند.!
اصالت : اصیل زاده ،یکی از نوادگان هلگا هافل پاف
مشخصات اخلاقی: دختری بسیار مهربان ،خوشرو ،سخت کوش و یک هافل پافی اصیل
چوب جادو: :پنجه ي گوركن استوايي پوشيده شده با كيتين شاخ اسب تك شاخ.35 سانتي متر.
توضیحات اضافه : هپزیبا اسمیت یکی از نوادگان اصیل هلگا هافلپاف است که شباهت بسیار زیادی از لحاظ اخلافی و ظاهری با وی دارد .همچنین او وارث چوب دستی هلگا هافل پاف بوده و یکی از سخت کوش ترین دانش اموزان هافلپاف است .همچنین امتحانات سمج را با بهترین نمرات پشت سر گزاشته و به نوعی نگهبان مخفی ارثیه ی هافل پافی هاست همان طور که پیشبینی شده بود یک نفر از نوادگان هلگا که بسیار به وی شبیه است خواهد امد و وارث هافل پاف خواهد شد .!
.....

توجه :هپزیبا اسمیت قبلی خیلی وقته که فعالیت نکرده : من از بچه ها ی هافل پرسیدم!!

شما باید با شناسه جدید دوباره خودتون رو معرفی کنید تا این شخصیت به شما داده بشه. موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۷ ۱۱:۰۷:۵۷

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۴:۴۲ دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۸۷

RupyRonyFeriBillieWeasley

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۷ چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷
از neverLand
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
سلام...
ببخشید...
حالا حتما باید تو قسمت های بازی با کلمات و کارگاه...پست بزنیم؟؟ بی خیال بابا این قرتی بازی ا چیه؟!
نام و نام خانوادگی: جینورا مولی ویزلی
سال: فک کنم تموم کردم..؟!
چوبدستی: چوبدستی فرد مرحوم رو بعد مرگش دادن به من.
علاقه مندی ها: کوییدیچ...final fantastic
رنگ چشم: قهوه ای
رنگ مو: مثل تموم اجدادم:قرمز
گروه: گریفیندور
توضیحات: یکی از باحالترین و شوخ طبع ترین دانش آمزان هاگوارتز... یه سال از هری اینا کوچولوترم...اگه بخوام بیشتر از این بنویسم خیلی می شه...خودتون بهتر می شناسینم...نیازی به توضیح بیشتر نیست!

بله حتما باید پست بزنید تا بتونم شما رو وارد ایفای نقش کنم. به اینم نمیگن قرتی بازی میگن احترام به قوانین سایت.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۷ ۱۱:۰۷:۰۸

The Last Enemy That Should Be Destroyed Is Death
"Strange Sisters"

"The Hands Of Destiny On A Clock Are Like A HEART"

پیام زده شده در: ۱۹:۳۶ یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۷

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۲ یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۲۹ دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
سلام .
راستش توی پیام شخصی که برای من فرستادن حرفی از کارگاه و بازی با کلمات و اینجور چیزها نبود...
به من فقط گفتن بیام معرفی شخصیت کنم :

اوتو بگمن :

هافلپاف

با چشمانی آبی

برادر لودو بگمن ، موهای بود کوتاه و کورنلی دارد ، مدام در حال شوخی است و برعکس برادرش هیکل متناسبی دارد .
از کوییدیچ متنفر است ، بارها سر بلاجر هایی که در اتاقش می افتادند با لودو بحث می کرد .
اوتو جوانی شاداب و سرزنده و ولخرج است .

من به تایید در بازی با کلمات و کارگاه برای دادن این شخصیت به شما نیاز دارم.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۷ ۱۱:۰۵:۵۹

پیام زده شده در: ۱۹:۳۵ پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۷

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۷ جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۴۳ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 47
آفلاین
نام:گراهام پريچارد

گروه:اسليترين

سال:دانش آموز سال دوم

معرفي كوتاه:

گراهام پريچارد پسري ساده و معمولي است كه در سال دوم هاگوارتز مشغول تحصيل است.گراهام زندگي ساده اي را در كنار خانواده جادوگرش سپري ميكند.در سن يازده سالگي پس از دريافت نامه هاگوارتز با اشتياق به آنجا رفته و طبق تشخصي كلاه گروهبندي وارد گروه اسليترين ميشود.پدر گراهام كارمند ساده وزارت سحر و جادو و مادرش هنرمند است.تابلوهاي جادويي مادر گراهام شهرت جهاني دارد(البته در بعد جادويي).خانواده پريچارد هميشه سعي كرده اند خود را از جادوي سياه و مرگخواران دور نگه دارند.آنها طرفدار صلح و آرامش در دنياي جادوگري هستند.گراهام علي رغم اسليتريني بودنش هميشه سعي ميكند با دانش آموزان گروههاي ديگر با احترام رفتار كند.گراهام دانش آموز متوسطي است كه معمولا در درس تغيير شكل با مشكلات جدي روبرو ميشود.

لينك تاييد در بازي با كلمات:

http://www.jadoogaran.org/modules/new ... SC&type=&mode=0&start=690

لينك تاييد در كارگاه نمايشنامه نويسي:

http://www.jadoogaran.org/modules/new ... php?topic_id=1742&forum=7

این شخصیت گرفته شده، ولی از اون جایی که پستی نزده، و اگه شما این شخصیت رو می‌خواین باید یه هفته‌ی دیگه صبر کنین، تا یک‌ماه فعالیت نکردنش تموم شه

ویرایش شده توسط گراهام پريچارد در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۲ ۱۹:۴۲:۳۵
ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۲ ۲۱:۳۲:۱۸

پیام زده شده در: ۱۶:۴۳ پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۷

سوزان بونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۲ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۳۸ جمعه ۲۶ مهر ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
لیلی این لینک پستیه که من اینجا زدم و پروفسور کوییرل در جواب گفته نیازی به تایید در بازی با کلمات یا کارگاه نمایشنامه نویسی نیست.

http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=185903#forumpost185903

من می خوام شخصیت سوزان بونز رو بگیرم از چند تا هافلپافی سوال کردم گفتن اونو جایی ندیدن بپسته پس من شخصیت اونو می گیرم.

نام و نام خانوادگی: سوزان بونز
سال: سال اول هاگوارتز
چوبدستی: 25 سانتی متر و از موی دم تک شاخ
علاقه مندی ها: کوییدیچ
رنگ چشم: قهوه ای
رنگ مو: خرمایی
گروه: هافلپاف
توضیحات: در سال اول هاگوارتز یکی از کسانی بودم که با هری گروه بندی شدم و کلاه گروه بندی منو با پشتکار فراوان و خیالباف دانست و منو تو هافلپاف انداخت.

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۳ ۱۱:۵۱:۲۷

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.