هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس پرواز و كوييديچ
پیام زده شده در: ۲۱:۴۹ دوشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۰

جینی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۶ چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۱۶ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۱
از سر خط...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 309
آفلاین
1-معیارهای یک دروازه بان خوب :
داشتن مهارت در کنترل جارو حین نگاهبانی از دروازه !!
داشتن هیکلی درشت جهت محافظت از دروازه !!
چابک و سریع بودن جهت سریع عمل کردن
مجهز به کفش میخ دار جهت سریع دویدن !! ( وای ، کوویدیچ رو با فوتبال ماگلی اشتباه گرفتم !! )

2-منشور اخلاقی کوییدیچ :
این منشور که توسط گروهی از داوران خبره کوییدیچ به تصویب رسیده شامل یکسری توصیه ها و نکات جهت یک بازی جوانمردانه می باشد ،
من چندتا از اونها رو اینجا نوشتم :
احترام به داور بازی حتی اگه ناجوانمردانه حق تیم شما رو بخورد چون داور چیزهایی می داند که شما نمی دانید !!
اگه کسی به داور اعتراض کند باید بساطشو جمع کرده و از میدان مسابقه خارج شود !!
داور حق دارد هر تیمی را که دوس دارد و به آن تعصب دارد به عنوان برنده اعلام کند !!
زدن گل به معنای کسب امتیاز نیست بلکه این داور است که مشخص می کند شما گل زده اید یا خورده اید !!

3-بهترین آرزوی کوویدیچی شما :
من ارزو دارم که روزی بتوانم جایگاه مدیر کنفدراسیون بین المللی بازی های مختلط کوییدیچ را بدست بیاورم

4-خود را به عنوان بهترین مهاجم کوییدیچ توصیف کنین :
این منم ، بهترین مهاجم تیم گریف ، سریع ترین ، چابک ترین و درعین حال فرز ترین مهاجمی که کوییدیچ به عمرش دیده ، همیشه تو جیبم یه خودکار دارم تا به طرفدارام امضا بدم ، تا به حال 3 بار مدال طلای خروس نشان از آن من شده ، 5 بار هم سوسک طلایی بهترین مهاجم رو بدست آوردم ، من مثل خیلی های دیگه نیستم که وقتی به جایی می رسم به کسی توجه نکنم چون من عاشق هوادارام هستم و همیشه باهاشون عکس می گیرم . شما هم امضا می خواین ؟؟

در اندرون دل خسته من ندانم کیست
که من خموشم و او در فغان و در غوغاست...

در زندگی مثل زودپز باش...هر وقت جوش آوردی در کمال آرامش سوت بزن!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۴ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۰

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
یاهو

جـلسه ی سـوم کـلاسِ پـر هیجانِ پـرواز و کـوییدیــچ ...

مکان: زمین خاکی اطراف هاگزمید !!
موقعیت: صبحِ یک روزِ سگی!!

جسی در حالی که بالشت بادی اش را بر روی دسته ی صندلی تنظیم میکرد و در دل به مدیریت اعظم مدرسه درود میفرستاد که چــــــــــــــرا؟؟ کلاسهایش را در صبح برگزار میکند؟؟؟؟؟ ... زیر لب او را مورد عنایت قرار میداد و از پَسِ بخارِ نسکافه ای که روی میزش بود به زمینِ بازی و تمرینِ بچه ها خیره شد :

جینی با شتاب شِديدي مي خوره زمين . از موجي كه در اثر اين ضربه ايجاد مي شه ، سر ارگـــ كه داشت حركت تاييد رو مي رفت از تنش جدا مي شه و ميفته توي چاله اي كه از فرو رفتن جینی ، توي زمين ايجاد شده . جینی كه هيچ آسيبي نديده ، خاك رداشو مي تكونه ، از چاله مياد بيرون و سر ارگــــ رو پرت مي كنه واسه تنه اش !
- سرم ، سر عزيزم !! من سردار ارگــــ هستم ! من سر دارم !
لینی نگاهي به ارگـــ مي اندازه ، نُچ نُچي مي كنه و سوزن نخ رو از جيبش در مياره و به دنبال چيز ديگه اي مي گرده . شاكي ، جيب خودش و بقيه رو زير و رو مي كنه .. سر انجام با موفقيت عينكشو از لاي موهاي آماتا مي كشه بيرون !!
- اَي ! آداااااااااااااااااااااامس !!
لی لی لونا يَه يَه مي خنده ، نگاهي پليدانه به آماتا مي كنه و منتظر حركتش مي مونه . آماتا خيره بهش نگاه مي كنه ، ولي هيچي نمي گه ..

لی جردن تو دروازه استراحت مي كرده كه يكهو چيزي با سرعت از كنارش رد مي شه و گــــــــــــــل ! هری خيلي رله ، خاك دستاشو مي تكونه و به سمت دروازه ي خودشون بر مي گرده .
آماتا سرخگون رو مي گيره و به سمت دروازه ي مقابل مي ره . مرلین كنار دروازه منتظر بود . آماتا سرخگون رو مي اندازه ، مرلین همچنان سر جاش مي مونه و سرخگون به راحتي وارد دروازه مي شه . صاعقه اي زده مي شه و صداي خشمگين لینی به گوش مي رسه :
" چرا هيچ كاري نكردي ؟! "
لی پليدانه مي خنده و ابراز مي كنه كه تو شرایط ثبت نام قيد شده كه اون به هيچ وجه بازي نمي كنه ، فقط هست كه باوشه !

حوصله ي همگي سر رفته بود . صدايي كه اصلا معلوم نيست چه كسي مي باشد ، گفت :
- ديگه هوا خیلی سرده مام كه بازيمون هيجان نداره !!
همه ي اعضا با سر تاييد كردند و مسلما ارگـــ هم از اين قاعده مستثني نبود . ارگــــ تاييد كرد و سر ارگـــ كه كمي لق مي زد ، در معرض افتادن قرار گرفت و تنها با يك تكه آدامس به گردنش وصل مونده بود .
در همان لحظه اي كه لی لی لونا مشعوفانه به همه نگاه كرد ، تا به او افتخار كنند كه ارگـــ را نجات داده ، آن يك پِت آدامس هم نابود شد و سر ارگـــ غلتيد و غلتيد ...

- عثیثِ دلم وای وای ؛ بیدار شو گلم وای وای . . . ( افکتِ آلارمِ گوشی استاد !!! )
جسی کش و قوسی به خودش میده و از اینکه چــــــــــــــرا؟؟ جای رختخوابِ گرم و نرمش باید روی یک صندلی چوبی خودش رو مچاله میکرد ؛ به حالتِ در آمده و فی الفور به سمتِ شاگردانش به راه می افته!!!

.:. سیم ثانیه بعد !! .:.

هر کدام از شاگردان در حالی که دورِ پیتِ حلبی روغن که نقش بخاری را در این قسمت به عهده گرفته بود جمع شده بودند و همزمان!!! به حرفهای پایانی استاد گوش فرا میدادند !! و تنها صدای زوزه ی باد بود که به گوش میرسید همی !!! ( فضاسازیم تو حلقم! )

جسی برگه ی تکالیف رو روی سرِ ارگــــ که کنار صندلی قرار داشت میذاره و بعد از گفتن " بابای بچه ها " ... از رختکن خارج میشه !!

بچه ها :

لینی بلافاصله تیز بازی درمی آره و تکالیف رو روی برد یادداشت میکنه:

1- معیارهای یک دروازه بانِ خوب را توضیح دهید !

2- آیا با منشورِ اخلاقی فدراسیونِ کوییدیچ آشنایی دارید ؟! چند خط توضیح دهید!!

3- بهترین آرزوی کوییدیچی شما چیست ؟!

4- خود را در قالبِ بهترین مهاجمِ کوییدیچ توصیف کنید!!

پیام زده شده در: ۲۳:۴۰ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۹۰

لیلی پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۰۳ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۴:۴۶ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 111
آفلاین
1- اگر شما حواستان به کلاس بود، بفرمایید آن دانش آموزِ فوق الذکر که بود ؟!

فکر کنم رز ویزلی بود اخه رز تنها شاگرد باجسارتی که به ذهنم میرسه البته رز اینقدر هم پر دل و جرات نیست پس به این نتیجه میرسیم میتونسته برادرم البوس بود ه باشه یکی بین ای دوتا بوده

2- آیا میتوان گفت " رافائل نادال " یک چماق زن ( مدافع) خوبی خواهد شد ؟!
رافائل نادال همین الانش هم بهترین چماغ زن جهانه نادال به عنوان یک چماغ زن اینده ای روشن و درخشانی داره و میتونه نفر اول جدول چماغ زنان جهان باشه خیلی هم خوب بازی می کنه

3- در مورد پروفسور! جسیکا پاتر ( ینی من ، استادتون ) چه میدانید ؟!

از اونجایی که عمه گلم استاد ماست من فقط می توانم حقیقت رو بگم پس شروع می کنم

استاد جسیکا پاتر بهترین معلم کوییدیچ یکی از باسابقه ترین های هاگوارتز و بهترین بازیکن کوییدیچ که تاحالا شناختم شجاعت بش از اندازه ای دارد که باعث می شود از چیزی نترسه وهمیشه این شجاعتش است که ادم رو به سمت خودش جذب می کنه وقار ومتانت ایشون الگوی تمام ما دخترا هاست و نحوی برخورد ایشون بادیگران باعث این می شود که طرف مقابل هم متقابلا احترام بزاره و درنهایت از افتخارات ایشون برای گریفندور هرچی بگم کم گفتم استاد پاتر بزرگ ترین شخصی هستن که من بعد از پدرم شناختم(از لحاظ سن نه از لحاظ اخلاق و رفتار)

4- نام 4 خطای عمده در فیلم را بیان کنید !!
1:استفاده از جادو وصدمه رسوندن به جاروی دیگران توسط چو
2:حمله ورشدن سالازار به سمت کریچر
3:انجام دادن حرکات منفی18 در وسط بازی توسط بازی کنان
4:شروع شدن بازی در بد موقع

دانش بهترین هدیه است وشجاعت بهتر

پیام زده شده در: ۱۵:۳۳ چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۰

جینی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۶ چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۱۶ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۱
از سر خط...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 309
آفلاین
1.
استاد یادتون باشه من آخر کلاس اجازه گرفتم و گلاب به روتون ، یه سر رفتم مرلینگاه . به جان مرلین نفهمیدم کی بود طرف !!

2.
بله . ایشون از وجناتشون پیداست که آینده ی درخشانی در انتظارشونه و طی صحبتهایی که با یکی از پیشگوهای بزرگ (سبیل‏)‏ داشتم به من خاطر نشان کردند که در آینده یکی از مدافعان سرشناس تیم خودش خواهد شد

3.
عمه جسی ، ببخشید یعنی همون جسیکا پاتر بزرگ یکی از پر سابقه ترین اعضای مدرسه هاگوارتز می باشد که طی سالیان دراز افتخار آفرینی های زیادی را برای گریف کرده اند و از همان زمان که گریف تالاری قحط النساء بیش نبود جادوگران بسیاری همواره به دنبال شماره گرفتن از ایشان بودند ولی ایشان هیچگاه به کسی افتخار نمیدادند و بسیار متشخص و با وقار در تالار قدم می زدند و توجه همگان به ایشان جلب می شد !!! و از همان زمان من به داشتن همچین خواهر شوهری به خودم می بالیدم :دی
از افتخارات ایشان می توان به :
عضویت در تیم کوویدیچ

.. یه لحظه .. یادم رفت ... بذار به کاغذ تقلبم یه نگا بندازم ... آها ..
عضو گروه الف دال !
عضو محفل ققنوس !
دانش آموزان مدرسه ي علوم و فنون جادوگري هاگوارتز!
عضو افتخاري ارتش وزارت سحر جادو( در زمان وزير مردمي)!
و ...
به دلیل محدودیت و کوچک بودن پوستین از نوشتن بقیه افتخارات معذوریم .

4.
چشم چرانی بیش از حد مجاز
ارائه یک بازی ناجوانمردانه مثل تضعیف روحیه تیم مقابل
به کار گرفتن مخ دروازه بان جهت خالی کردن دروازه
به مرلین همینا رو فهمیدیم

ویرایش شده توسط جینی ویزلی در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۹ ۱۶:۵۴:۰۸

در اندرون دل خسته من ندانم کیست
که من خموشم و او در فغان و در غوغاست...

در زندگی مثل زودپز باش...هر وقت جوش آوردی در کمال آرامش سوت بزن!

پیام زده شده در: ۱۳:۳۰ چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۰

Amata

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۷ سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 29
آفلاین

آن دانش آموز فوق الذکر که بسیار هم فضول تشریف داشت گویا مفتش مملکت بود! البته احتمال این هم وجود دارد که آن دانش آموز، دانش آموز نبوده باشد و جاسوسی از اداره ی jadoogaran bureau of investigationُ یا همون JBI خودمون باشه! البته بعید هم نیست که اون یه مامور آمار ساده بوده باشه و من الکی این همه تهمت زده باشم به این طفلکی! خب در هرحال پرفسور شما باید محتاط باشید!این شخص فق الذکر که حتی شما هم نمیدونید کی بوده و از ما میپرسید، هر کسی میتونه باشه! برشماست که مواظب خودتون باشید که در این شرایط فوق حساس فقط نسبت به خودتون مسئولیت ندارید! شما مسئول ما هم هستید که دانش آموزان فوق العاده گولاخ و حرفه ای جارو سوار تحویل جامعه بدید!

نخیر! نمیتوان گفت! آخه پرفسور از شما دیگه بعیده که یه همچین سوالی رو بپرسید! این ماگل اسپانیایی خیلی خودش رو به زحمت بندازه میتونه بازی مشنگانه ی تنیس رو با تلفیق حرکات رقص اسپانیایی انجام بده که البته همین رو هم شک دارم که بتونه!
برای مدافع بودن باید زور داشته باشی! این آقای نادان .. ببخشـــــید! آقای نادال از رشته ورزشی که توش فعالیت میکنه معلومه زور و بازوی چندانی نداره. حداقل اگه کشتی گیری چیزی بود خوب بود (مخصوصا اگه اون کشتی از نوع کج باشه!). اما این آقا اینطور به نظر میرسه که سنگین ترین چیزی که تو عمرش بلند کرده راکت تنیس بوده!
پس نتیجه میگیریم که اگه این ماگل اسپانیایی به اصرار شما وارد بازی کوییدیچ شد ازش نهایت استفاده رو در پست شریف جارو گرم کنی ( )بکنیم! و البته قبلش باید انتظار هر نوع هجوم سیل احساسات رو از طرف دانش آموزاتون داشته باشین استاد! از من گفتن بود..!

شما! پرفسور جسیکا پاتر هستید! استاد ما!
کافی بود دیگه ؟؟!
6 ساله که قاطی ملت جادوگر هستید و یه جورایی ریش سپید و گیس سپید این جامعه ی خوشگل حساب میشید! خاله و آبجی خیلی ها هستید و تا اون جایی که یادمه یه زمانی توی مسابقات کوییدیچ فقط پستای شما رو میخوندم و درباره ی قوت تیمتون نظر میدادم پیش خودم !
اونقدر گیساتون سپید هست که میشه فهمید جزو اولین گروه های ورودی هستید که بدون ابن که شخصیتتون از کتاب باشه، تو ایفای نقش فعالیت دارید!
یادمه یه روز تو زنگ انشا (اون زمانی که سرور نارنجی نشان رماتیسم مغزی، لارتن کرپسلی معلم انشا بود!!) آخر پستتون یه تیکه ی قصار رو رفتید که هنوزم که هنوزه امضای لارتن کرپسلی
رو خوشگل کرده!:
"ما مخلوقاتي آسماني هستيم. تمام خلقت هدفدار است. من خليفه ي خداوند و شبيه او هستم. ما بايد اين عبارت را بر آگاهي مان خالكوبي كنيم و آن را با افتخار به تن كنيم."
خلاصه که شما جزو اون کسایی هستین که جادوگران رو با اون افراد میشه شناخت!!

هعی! بعد از یادآوری هایی که برام از گذشته ها گذشته ی قدیما شد خیلی سخته که اون فضای نوستالژی درست شده تو درونمو عوض کنم و جواب این سوالتون رو بدم پرفسور! درک کنید خوب!

خطای اول : استفاده از جادو توی بازی توسط چو چانگ! حق نداشت جارو رو بترکونه! خلاف اصول بازی جوانمردانه اس! غیر انسانیه! غیر قابل قبول و وحشیانه اس! کاریه که حتی ماگل ها هم نمیکنن .. یکی منو بگیره!

خطای دوم: دو نفری نشستن روی یه جارو و انجام حرکات فوق العاده قبیح و خاک برسری ای مثل این : !! غیر قابل بخششه!! این دومین خطاییه که جو انجام میده!!

خطای سوم: شروع شدن بازی تو اون شرایط نامساوی و نابرابر و اعتراض نکردن بازیکنای دو تیم و شورش نکردن و اعتصاب نکردنشون برای عدلت خواهی عملی خطا و غیر شجاعانه بود و کوییدیچرها باید شجاع باشن خیر کله شون!!

خطای چهارم: استفاده مکرر از حقه ها و مکر ها و نامردی ها و ناجوانمردی ها و هم چنین وارد کردن ضربه های بدنی سخت به هم و بی ادبی کردن در حین بازی و خلاصه اینجور چیزا ار خطاهای دیگه ی بازی بود!

و اگه بخوام عمده ترین خطا رو نام ببرم باید بگم که کل این بازی خطا بود و نه تنها تک تک بازیکنا بلکه داور و تماشاچیا و مسئولای برگزاری این مسایقه باید اخراج بشن برای همیشه از پستاشون! این چه وضع بازی بود آخه آدم خجالت میکشه نقدش کنه!!

What if you were feeling something you are not able to talk about or you are not allowed to think about ??

پیام زده شده در: ۲۳:۳۶ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۰

ریونکلاو

ارگ کثیف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۰ یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۳:۳۶:۳۸ شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
از این به بعد...
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
پیام: 108
آفلاین

یکی از دانش اموزان کلاس بود !! ( خود حضرت حق هم نفهمید کی بود خواهر من .. مگه من بروسلی ام !؟)

همین طوری نمی توان نظر داد ، بستگی دارد به اینکه شبها به پهلو می خوابه یا به اون پهلو .. همچنین باید دید زیر شلوار از لباس زیر استفاده میکنه یا خیر !

اها حالا شد ، به این میگن استاد اهل حال .. شمارمو یاداش کن !!

من چون گوییدیچ خیلی دوس دارم از همه دقیق تر نگا کردم ، واسه همین چیزای رو فهمیدم که هیچکی نفهمید !

1. سرخگون کلا پنچل بود !
2.داور موهای پاشو زده بود .. چه چیزیم بود لامصب .. بازیو میگم !
3. مک بون از اول تا اخر بازی دستش تو شرت ورزشی کریچر بود .. شایعه شده جن بازه !!
4. خانوم معلم دامنش به میز گیر کرده بود رفته بود بالا .. راستشو بخواین گوییدیچ جذابیتشو از دست داده بود تو اون لحظه ، فکرم یه جای دیگه بود ... لامصب !!

arAm EsSa

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۰

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۵:۰۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
1.

پروفسور، من همه ی حواسم فقط و فقط و فقط به درس شما بود و وقتیم با اون دانش آموز حرف زدین، فقط به شما زل زده بودم و با نگاه کردن به اون حواس خودمو پرت نکردم. از رو صداشم نتونستم تشخیصش بدم.

2.

شاید! نادال عادت کرده حواسشو به جلوش جمع کنه و اون توپا رو بزنه، اما توی کوییدیچ باید هر چهار طرفو مراقب باشه. اگه بتونه عکس العمل سریعی داشته باشه و زور بازوش (!) در حدی باشه که بتونه بازدارنده و فرت و فرت بزنه، چرا که نه؟

اون یه توپ کوچیکو خوب میتونه بزنه، پس چرا بازدارنده که بزرگ تره رو نتونه؟ ولی بازم میگم اگه بتونه بازدارنده و با قدرت پرت کنه. چون فقط دور کردن بازدارنده مهم نیست، باید اونقدر ضربه قوی باشه که واقعا در حد زیادی دورش کنه.

3.

ساعت دوازده و ربع یکشنبه، سی مرداد سال 1384 هجری شمسی، رسما چشم به جادوگران _ با این شناسه _ گشود!

کارنامه ی بسی درخشان در همه ی زمینه های سایت از حضور در کابینه ی وزرای ایفای نقش گرفته تا معرفی شدن بعنوان ستاره های کوییدیچ و استاد شدن و نظارت سازمان های مختلف ( انجمنا ) دارد!

پروفسور پاتر، در کنار همه ی اینها، در حزب ( گروه گریفیندور ) فعالیت خوفی داشته، داره و یحتمل خواهد داشت و اعضای این حزب با تقدیم مدال های گوناگون ( رنک ) به ایشون، تشکرات خودشونو به گوشش رسوندن.

از دو گروه سیاسی هم ( محفل و مرگخوار ) هم اکنون تو محفل حضور داره و البته اونجا هم از اعضای قدیمی و کسانی محسوب میشه که روش حساب ویژه ای بازه.

اگه بخوام کلشو بگم، دهنم خشک میشه. ( دستم واسه تایپ کردن میترکه )

4.

چند تا از خطاهای فیلم مربوط به شیوه ی به نمایش گذاشتن کوییدیچه! که شامل اینا میشه:

1. داور علاقه ی شدیدی به نگرفتن خطا داره! مثل تیکه ای که سالازار به سمت کرچ الدوله حمله ور میشه و میفته بغل کریچر!

2. تعداد جاروها پنج تاس! توی کوییدیچ هر بازیکن حتما باید یه جارو مخصوص به خودش داشته باشه و حق استفاده ی مشترک با دیگری رو نداره! ( چو سوار جاروی مک بون میشه! کرچ الدوله و کریچر هم همین طور! )

3. تعداد بازیکنای ریون هشت نفره، درحالیکه کوییدیچ هفت نفره س! ( مکیه، مک بون، چو، کریچر، کرچ الدوله، اندرو، ونوس، 8 » آنیتا )

4. اسم تیم ترنسیلوانیا هست که تریسیلوانیا گفته میشه!

5. اگه شماره 4 حساب نیست، پس بعنوان چهارمی میگم که اصلا داور نباید اجازه ی شروع بازی رو میداد ( به خاطر پنج جارو ) یا خیلی جاها وسط بازی، باید بازیو متوقف میکرد. ( مثل وقتی که کرچ الدوله میپره پایین یا بازیکنا وسط بازی به هم لاوپرونی یا دعوا میکنن! )

پیام زده شده در: ۱۷:۰۳ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۰

لی جردن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
از سوسک سیاه به خاله خرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
اگر شما حواستان به کلاس بود، بفرمایید آن دانش آموزِ فوق الذکر که بود ؟!

چشمم روشن!هری رفته یه زن دیگه گرفته, شما دونسته مخفی کاری میکنی؟!اون وقت به بچش میگی خاله تابلو نشه؟!!!

2- آیا میتوان گفت " رافائل نادال " یک چماق زن ( مدافع) خوبی خواهد شد ؟

مدافعین به نیروی بدنی بسیاری نیاز دارند. آن ها باید حس تعدل عالی هم داشته باشند زیرا گاهی ممکن است برای ضربه زدن از هر دو دست استفاده کنند.
حالا راف با هیکل مردنیش که فوتش کنن از جارو افتاده چطوری می خواد مدافع _ اون هم ار نوع خوبش _ بشه؟

این دفعه با دست پراومدم.

[spoiler=واسه خشمل سازی پست این روش را ابداع کردم]عضویت از: ۱۳۸۴/۰۵/۳۰
عضو تيم كوييديچ گريفيندور ،
در پست مهاجم و دروازه بان! ( درگذشته )
عضو ارتش قدرتمند وايت تورنادو !
عضو دانش آموزان پايه ي گريفيندور !
عضو كتابخانه ي مكانيزم و محرمانه ي گريفيندور!
فرمانده ي سابق ارتش وايت تورنادو !
ناظرسابق تالار خصوصي گريفيندور !
عضو گروه الف دال !
عضو محفل ققنوس !
دانش آموزان مدرسه ي علوم و فنون جادوگري هاگوارتز!
عضو افتخاري ارتش وزارت سحر جادو( در زمان وزير مردمي)!
معاون دوم زندان آزكابان ( در زمان وزير مردمي)!
معاون سابق محفل ققنوس !
ناطر سابق انجمن محفل ققنوس !
عضو سابق گروه خادمان ارباب سياه ( مرگخواران)!
عضو تيم كوييديچ "ريش سفيدان" در پست مهاجم!
قهرماني تيم ريش سفيدان در ليگ سوم كوييديچ !
جادوکار اعظم و نماینده ی محفل در شورای ویزنگاموت !
بهترين بازيكن كوييديچ گريفيندور=== < 2 بار !
فعالترين عضو گريفيندرو ===< 4 بار !
بهترين نويسنده ي گريفيندور ===< 3 بار !
برترين دانش آموز گريفيندور در ترم تابستاني هاگوارتز !
دارنده ي كارت زرشك و هزار آفرين و ده آفرين از تاپيك زنگ انشا !!![/spoiler]

همه رو با چشم خودم دیدم, جون تو

4- نام 4 خطای عمده در فیلم را بیان کنید !

1.طلسم کردن واستفاده از چوبدستی
2.ضربه زنی
3.ارنج زنی
4. تعداد بازیکنان (با پنج نفر یارانتم نمیدن چه برسه بزارن بازی کنی)

منبع: کوییدیچ در گذر زمان

ویرایش شده توسط لی جردن در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۷ ۱۷:۰۶:۴۶
ویرایش شده توسط لی جردن در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۷ ۱۷:۲۱:۳۶
ویرایش شده توسط لی جردن در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۷ ۱۷:۲۸:۳۰
ویرایش شده توسط لی جردن در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۷ ۱۷:۳۱:۴۳

Modir look at that ticket
I work out
Modir look at that ticket
I work out
When I go to "contact us", this is what I see
Modirs are in bed and they wont answer me
I got passion in my head and I ain’t afraid to show it

I’m ANGRY and I know it

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۳۵ شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۰

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
یاهو

.:. جلسه یِ دومِ کــلاسِ پـــرواز و کـــوییدیچ .:.

کلاسِ 701 ... سمعی و بصری

لنز دوربین کلاسِ تاریک و ساکتی رو نشون میده که نورهای رنگی و صدای افکت های پیاپی بی وقفه از آن شنیده میشد ...
از شواهد اینگونه به نظر میرسید که کلاسِ پرواز و کوییدیچ به دلیل مساعد نبودنِ هوا و برف گرفتگی زمین! ... در این کلاس تشکیل میشد و استادِ محبوبِ قلبهای این درس!... یکی از مسابقاتِ تیم تریسیلوانیا که در دورانِ دور از رقیبانِ قهرمانی شان بود، به نمایش گذاشته بود ....
استاد: !
شاگردان : !

" چو یک نگاه به جاروی کرچ الدوله و کریچر میکنه و به این نتیجه میرسه که چیزی از کرچ الدوله کم نداره!! برای همین وردي رو زمزمه مي كنه كه باعث مي شه جاروش بتركه ، بعد با خوشحالي به سمت جاروي مك بون مي دوه و سوارش مي شه !
مك بون و چو : !
مکیه : !

آخراموویچ با نارضايتي انگشت اشاره اش به طرف بازيكناي تريسيلوانيا مي گيره ؛
- قبول نيست ، اينا با پنج تا جارو شانس برد بيشتري دارند !
ملت : !
در همين لحظه داور بازي دوان دوان وارد زمين مي شه و قبل از اينكه دو فرد مجهول الحال قبلي دوباره سرش رو توي گوني جديدي بكنن ، سوت بازي رو مي زنه. ( به سلامتي بازي شروع شد !! ) ...

سالازار سرخگون رو مي گيره ، اندرو رو دور مي زنه و با كريچر و كرچ الدوله رودر رو مي شه ؛
- ‌برين كنار جناي خونگي كوچولو !
كرچ الدوله ابروهاي پرپشتشو بالا مي اندازه و با تمسخر نگاهي به سالازار مي اندازه ؛
- از همون بچه گيات كه پسر عمه ام تر و خشكت مي كرد هم همين قدر پررو بودي !
سالازار با نارضايتي فيـــــشششي مي كنه ، سرخگون رو به دراكو پاس مي ده و به كرچ الدوله حمله ور مي شه و تو بغل كريچر مي افته ، كرچ الدوله از جارو مي پره پايين و در حالي كه گوش هاش مثل چتر نجات عمل مي كردند ، به آرومي روي زمين فرود مياد ، عينك خلبانيشو با قيافه اي شرور به چشم مي زنه ! و مچ بندي كه روش عبارت Bad Boy نوشته شده رو به مچش مي بنده !!!

دراكو از كنار كريچ و سالازار كه حالا به اين حالت --> در اومدن مي گذره و ونوس رو كه حالا شديدا شاكي به سمت اون دو تا مي رفت هم پشت سر مي ذاره ! مكيه با قيافه اي نه چندان مهمان نواز منتظرشه ، دراكو قيافه اي بس خاله زنك به خودش مي گيره و به مكيه نزديك مي شه تا كسي حرف هاشونو نشنوه ؛
- ببين آبجي اون دو تا رو ببين ، مك بون از وقتي با اون چو دوست شده ديگه به تو كه خواهرشي و تر و خشكش كردي توجه نمي كنه ، به نظر من بهتره ريشه اين رابطه رو هر چه زودتر از جا بكني !
مكيه غيرتي ميشه ، سرش رو برميگردونه و چو رو در اين حالت و مك بون رو در اين حالت مي بينه ، خون جلو چشماشو مي گيره ، با خشونت به سمت چو و مك بون مي ره و دروازه رو تنها مي ذاره !!
دراكو سرخگون رو تو دروازه مي اندازه ، حلقه نامزديشو مي بوسه و يه دور افتخار مي زنه ، آنيتا كه حالا اشك شوق چشماشو تر كرده بود ، با خوشحالي لبه چادرشو از دست راست به دست چپ مي ده و ردای بغل دستیشو می کشه !!
ـ شوورمه ها ، واسه من دور زد !

گزارشگر : بله بله ، اينجوري كه معلومه ما كم كم شاهد حضور بازيكنان جديدي در بازي هستيم ، گويا توي ليست اشتباهي پيش اومده بود ، چون توي اين ليست جديد تعداد دامبل ها به يك تقليل پيدا كرده !!!

کریچر که این رو می شنوه ٬ با نارضايتي ! از تو بغل سالی میاد بیرون و به سمت گزارشگر می ره ... "

- دینگــــــــ ... استاد خمیازه ای میکشه و تی وی خاموش میکنه و متعاقبا برق ها اینا هم روشن میشن و کلاس به یک منظومه ی شمسی تبدیل میشه!!! سپس با گامهای استوار به سمتِ بچه ها میره و میگه:
خب همونطور که دیدید، این نمونه ی یک بازی " دور همی بخندیم" بود که از پیروی نمیکرد ...
مورد دوم وجود بازیکنانی بود که فاقد شخصیت ایفای نقش بودند ؛...

- مثلِ خودِ شما استاد ؟! شمام ایفای نقش نداری !!
- آخــی ... شما چن سالته خاله ؟!
- !

- بعــــــــله ! این از توضیحاتی که تو فیلم هم دیدین و من در صورتِ لزوم تذکر رو دادم ، چیزی به پایانِ کلاس نمونده ، بهتره تکلیف جلسه ی بعدی رو یادداشت کنین ....

موفقیت شما آرزوی آرزوی ماستِ خیار ماست!

ویرایش شده توسط جسیکا پاتر در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۵ ۱۴:۳۹:۱۷

پیام زده شده در: ۱۴:۲۲ پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۰

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۰ سه شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۰:۲۶ یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳
از مرگ نميترسم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 178
آفلاین
1- آیا شما همیشه جلسه ی اول درس اساتید سر کلاس حاضر میشوید ؟!؟!
والا تو اونجايي كه يادمه من هميشه سر موقع سر كلاس حاضر بودم

2- از کوییدیچ چه میدانید ؟!
خب بايد بگم كه پدر هر چيز رو كه به من ياد داده به لي لي هم گفته اطلاعاتمون يكسانه ولي اگه ميخوايد بشنويد خب منم ميگم:اين بازي شمامل هفت نفر بازيكنه كه راستش الان حسش نيست نام ببرم ولي خب چهار پست جداس كه از همشون مهم تر جستجو گريه اين بازي شامل چند توپ كه مهم ترين آنها تراسنيچ است چيزي اضافه ديگه رو نميدونم

3- نام 3 تیم از تیم های معروف کوییدیچ را نام ببرید !! " دفعاتِ قهرمانی شون رو نمیخواما ... .."
من اسم خودمو به زور حفظ كردم

4- یک خاطره از مسابقاتِ کوییدیچ ... ( در 2 خط بگین ، نه بیشتر!)
خب يكي بو يكي نبود يه روز آلبوس پاتري بود كه داخل زمين بازي كوييديچ مشغول بازي با تيم اسلايد بود:حالا آلبوس پاتر دنبال توپ تراسنيچ هستش رقابت با اسكوپروس خيلي تنگا تنگه اسكوپروس آلبوس رو با يه ضربه از زمين پرت ميكنه بيرون دست آلبوس ميشكنه و...

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۳ ۱۴:۲۵:۲۳

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.