هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۹:۱۰ شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۸۷

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
نقل قول:
اما هپزیپا اسمیت که قبلا شناسه ی هرمیون گرنجرو داشته توی این تاپیک ها نظر بقیه رو نقد می کنه در صورتی که این درست نیست که کسی نظر دیگران رو حتی با دلایل خوب نقض کنه چون اون شخصی که نظر می ده خب حتما یه چیزایی رو در نظر گرفته و اون نظرو داده

در این مورد من هم با شیخ الآسلام موافقم! در بعضی از نظرات نقدمانندی که هپزییا داده ، گاها تا حدی لحن ها آمرانه و رئیس گونه بودن که بیشتر شبیه به تحقیر نظرات دیگران بودند تا بحث وگفتگو، اگر نیازی به نقل قول هست ، اطلاع بدید.
از جهتی بیشتر به نظر میرسه که ایشون ، سعی در تقلید شخصیت هرمیون گر نجر رو در فضای غیر رول ، داشتند.

انجمن یعنی هرکی بیاد نظر بده بی محتوا و با محتوا صحیح و غلط و بعد بره؟

شاید لازم باشه سایت رو به صورت مقاله نویسی محض قرار بدیم، و از افراد آگاه درخواست کنیم که بیان و نظرات صحیح و بامحتوا و هدف دارشون رو در قالب مقاله ارائه بدن و بقیه که بی اطلاع و کلا خز تشریف دارند هم نظاره کنند.!!!

من به شخصه فکر می کنم که همه ی حرف هایی که دراین پست زدم صحیح بوده است.

نمونه ای از این موارد در همین جمله به چشم می خوره ، هر کسی به شخصه فکر می کنه که همه ی حرف هایی که میزنه صحیح بودند.

اگر این نقد ها و دلایل نباشد جطور پاسخ صحیح مشخص می شود؟

هیچ کسی بی دلیل ، موضوعی رو رد نمی کنه و بی دلیل هم موضوعی رو نمی پذیره ، موضوع اینه که دلایلی که برای رد یک موضوع آورده میشوند، صحیح باشند و نه از نظر یک نفر بلکه از نظر اکثر یت.اکثریت اوقات یک تاپیک جمع بندی میشه نه اینکه شخصی بیاد و بیشتر نظرات رو رد کنه و حرف خودش رو بر کرسی بنشونه.

در ادامه، یک حس ارزشی به من میگه ، جای این صحبت ها در تاپیک نحوه ی برخورد بود ولی چون دنیس مبحثی رو باز کرد ، من هم ادامه ی اون رو گرفتم، بنابراین ، این نشان دهنده ی حس اتحاد ملت و ... است!!!

ویرایش شده توسط مورگان الکتو در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۳۱ ۱۹:۱۴:۰۰

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

پیتر پتی گرو نوشته:
سلام!
يه پيشنهاد داشتم در مورد اضافه كردن يه چيز به امكانات سايت.
البته تا جايي كه گشتم من اينو نديدم.اگه هست بگين.
يه بخش واسه هر يوزر فراهم كنيد با عنوان دوستان كه توش هر كس دوستاشو اد كنه و واسه فرستادن پيام شخصي مجبور نباشه لينك پروفايل يا پيام شخصيشو گير بياره.بعد وقتي اين امكان رو اضافه كردين باز يك كاري كنيد كه بتونه توش دوستاشو دسته بندي كنه.يعني مثلا يه قسمت بده اختصاص به گريفيندور-يه قسمت ديگه اختصاص بده به اعضاي كوييديچ و ...
موفق باشيد!

هر بخشی بخواد به سایت اضافه بشه باید در مورد بحث انجام بشه ... ممنون صحبت شما اعلام شد !

نقل قول:

ســـــــــــــــلام

توی چند تا سایت فانتزی متوجه بودن امکاناتی به عنوان :وبلاگ کاربران شدم!!
فکر می کنم اگر این امکان توی این سایت هم اضافه بشه جالب باشه.
اگر کسی کتابی برای دانلود داره ،فیلم فانتزی ،عکسی چیزی توی این وبلاگی که توی سایت جادوگران بهش داده شده می زاره . اون موقع اگر کسی چیزی نیاز داشت می تونه از وبلاگ اون برداره.!

فکر می کنم این جالب باشه اگر عملی بشه.!

موفق باشید!

این بخشی که شما گفتید در خبرنامه آخری در قسمت آینه آرزوها نوشته شده و به زودی اجرا میشه !

نقل قول:
یه سوال که در دوره ی جدید حضورم در سایت برام پیش اومده اینه که ، چرا قالب پیش فرض سایت رو تغییر دادید.
قالب قهوه ای رنگ قدیمی، هم هری پاتری تر بود و به عبارتی جذاب تر.
ولی قالب پیش فرض جدید چندان چنگی به دل نمیزنه.

البته شاید به دلیل سازگاری های بیشتر این قالب ، اون رو به عنوان قالب پیش فرض قرار دادید. ولی به هر حال ، این سوالی بود که باید مطرح میشد .

تا اونجا که من اطلاع دارم اون تم قدیمی شده شاید زیباتر از این تم باشه ولی بیشتر اعضا همین تم رو که آخرین تم و جدیدترین هستش میگن قدیمیه و خسته شدیم ازش !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۸۷

هپزیبا اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۴ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
از شیون آوارگان.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 62
آفلاین
با ســـــــــــــلام این جا ارتباط با مدیران و من لازم می دونم که این موضوع رو با مدیران مطرح کنم نه پاسخ عضوی رو بدم.
ببینــــــــید انجمن به معنای این نیست که یک نفر بیاد نظر بده و بره.! حالا نظرش درست باشه و یا غلط باشه .انجمن یعنی بحث های درون گروهی .مدیران گرامی اگر همین بحث ها و نقض و تایید های نظریه ها توی انجمن ها نباشه بهتر نیست در انجمن ها رو تخته کنید؟
در انجمن های عمومی {غیر رول }باید بحث های همراه با احترام باشه که معمولا توی این بحث ها پست ها نقد می شه و همین طور نادرست بودن یا درست بودن نظریه ها با دلیل بیان میشه .می خواستم بپرسم کجای این اشتباهه؟
انجمن یعنی هرکی بیاد نظر بده بی محتوا و با محتوا صحیح و غلط و بعد بره؟ نـــــــــــــــــــــــــه .کسانی که این فکر رو می کنند اشتباه متوجه شدند.ما می خوایم توی انجمن های عمومی مثله تالار اسرار و یا تالار اصلی از چیزهایی سردربیاریم که توی کتاب مبهم بودند.کسانی نظر می دهند بعضی ها با دلیل ان را نقض می کنند و بعضی ها با دلیل ان را می پذیرند.اگر این نقد ها و دلایل نباشد جطور پاسخ صحیح مشخص می شود؟ وقتی هرکی بیاد یک پست بزنه و بره چطوری معلوم میشه که جواب اخر چیه؟
نباید بحث بشه که این جواب درسته یا غلطه{با دلیل} تا این که جواب های اشتباه حذف شوند و این طوری پاسخ نهایی مشخص شود؟
این سایت یک سایت بی هدف نیست.انجمن های عمومی هم بی هدف نیستند وگرنه انجمن نمی زاشتند می اومدند نظر سنجی می زاشتند!
مدیـــــــــــــــران گرامی اگر من اشتباه می کنم خوشحال می شم بهم بگـــید تا همه ی اعضای سایت هم متوجه بشن اگر تا حالا نفهمیدن که حرف من اشتباهه و باید از این به بعد فقط پست بزنند و برند و وای نستن برای بحث .و بدونند که انجمن ها بی هدف است.اگر واقعا این طوره بگید خوشحال می شم که هم خودم بدونم هم اعضا متوجه بشن!
من به شخصه فکر می کنم که همه ی حرف هایی که دراین پست زدم صحیح بوده است.یعنی اگر نقد ها و رد کردن نظریات غلط {با دلیل} نباشد مشخص نمی شود کدام نظریه صحیح و کدام غلط است در نتیجه پاسخ تایپیک {هدف انجمن} هم مشخص نخواهد شد.و این یعنی خاله بازی ..
با تشکر
هپزیبا اسمیت!

[size=small][b][color=00CC00]شناسه ی جدید مÙ

پیام زده شده در: ۲۰:۱۷ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۸۷

نیلوفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۱ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۸
از عکاسی کریوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 60
آفلاین
سلام
نمیدونم این چیزی رو که می خوام بگم باید اینجا بگم یا نه اما خب جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم:
همون طور که خودتون بهتر می دونید تاپیک هایی وجود داره که غیر رول هستند که توی این جور تاپیک ها که معمولا عنوان اونا به صورت سواله اعضا میان و نظر خودشونو درباره ی اون موضوع بیان می کنند. اما هپزیپا اسمیت که قبلا شناسه ی هرمیون گرنجرو داشته توی این تاپیک ها نظر بقیه رو نقد می کنه در صورتی که این درست نیست که کسی نظر دیگران رو حتی با دلایل خوب نقض کنه چون اون شخصی که نظر می ده خب حتما یه چیزایی رو در نظر گرفته و اون نظرو داده.درست مثل خود من که توی چند تا از این تاپیکا نظر دادم و هپزیا نظر منو به طور کامل رد و نقض کرده در حالی که من هنوز روی حرف و نظرم هستم.یعنی ما حق نظر دادن نداریم و نظرمون باید مورد انتقاد قرار بگیره؟یه جورایی مثل تاپیک نمایشنامه نویسی شده که خوب یا بد بودن پستو می گه که این درست نیست چون اون روله ولی این غیر روله.
اگر هم اشتباه می کنم ببخشید.به هر حال نظر شخصیم بود شاید واقعا کارش درست باشه.

ویرایش شده توسط دنیس کریوی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۳۰ ۲۰:۱۹:۳۹
ویرایش شده توسط دنیس کریوی در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۳۰ ۲۰:۲۳:۲۰

آماده باشید که الآن عکسو می گیرما!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۱۲ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۸۷

جاناتان وایز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۱۰ یکشنبه ۹ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۴۴ یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۷
از دفتر مدیریت هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 37
آفلاین
سلام.دو تا پیشنهاد داشتم.:
1-شاید یه کم خنک باشه و لی بد نیست توی سایت بخش ازدواج هم راه بیفته.منظورم اینه که اونایی که توی کتاب با هم زن و شوهر هستن مشخص باشن (مثلا توی پروفیلشون قرار بگیره ) و بتونن با هم رول بنویسن و از این جور کارا و اونایی هم که توی کتابا هنوز ازدواج نکردن یا شخصیت های ساختگی (مثل خودم) بتونن با اعضای مجرد ازدواج کنن.(البته اگه نشد هم خیلی مهم نیست )
2-این که اعضای سایت بتونن دوستانی داشته باشن و در قالب تیمهای رول نویسی شرکت کنند و امتیاز بیارند.اگه این طور بشه خیلی خوبه چون کار گروهی هم وارد سایت میشه و مسلما رولها و پستها هم قوی تر میشه.
ممنون

و اکنون جاناتان وایز می رود تا جای خود را به جد بزرگ بدهد
شناسه بعدی من:
گودریک گریفیندور

پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۸۷

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
یه سوال که در دوره ی جدید حضورم در سایت برام پیش اومده اینه که ، چرا قالب پیش فرض سایت رو تغییر دادید.
قالب قهوه ای رنگ قدیمی، هم هری پاتری تر بود و به عبارتی جذاب تر.
ولی قالب پیش فرض جدید چندان چنگی به دل نمیزنه.

البته شاید به دلیل سازگاری های بیشتر این قالب ، اون رو به عنوان قالب پیش فرض قرار دادید. ولی به هر حال ، این سوالی بود که باید مطرح میشد .

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۵۵ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۸۷

هپزیبا اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۴ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
از شیون آوارگان.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 62
آفلاین
ســـــــــــــــلام

توی چند تا سایت فانتزی متوجه بودن امکاناتی به عنوان :وبلاگ کاربران شدم!!
فکر می کنم اگر این امکان توی این سایت هم اضافه بشه جالب باشه.
اگر کسی کتابی برای دانلود داره ،فیلم فانتزی ،عکسی چیزی توی این وبلاگی که توی سایت جادوگران بهش داده شده می زاره . اون موقع اگر کسی چیزی نیاز داشت می تونه از وبلاگ اون برداره.!

فکر می کنم این جالب باشه اگر عملی بشه.!

موفق باشید!

[size=small][b][color=00CC00]شناسه ی جدید مÙ

پیام زده شده در: ۱۰:۴۳ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۸۷

پیتر پتی گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸
از کابان...مخوف ترین زندان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 333
آفلاین
سلام!
يه پيشنهاد داشتم در مورد اضافه كردن يه چيز به امكانات سايت.
البته تا جايي كه گشتم من اينو نديدم.اگه هست بگين.
يه بخش واسه هر يوزر فراهم كنيد با عنوان دوستان كه توش هر كس دوستاشو اد كنه و واسه فرستادن پيام شخصي مجبور نباشه لينك پروفايل يا پيام شخصيشو گير بياره.بعد وقتي اين امكان رو اضافه كردين باز يك كاري كنيد كه بتونه توش دوستاشو دسته بندي كنه.يعني مثلا يه قسمت بده اختصاص به گريفيندور-يه قسمت ديگه اختصاص بده به اعضاي كوييديچ و ...
موفق باشيد!

[b]تن�

پیام زده شده در: ۰:۳۳ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
نقل قول:
بعضی موارد باید مکتوب باشه
اگر کسی امروز ناظر بشه و حوصله خوندن پستای قبلی رو نداشته باشه تکلیفش چیه؟چجور از تعامل ناظران با مدیران خبردار بشه؟
موضوع تعامل داشتن و نداشتن نیست.....موضوع اینه که بعضی موارد باید مکتوب باشه تا بقیه دچار دردسر نشوند.

با اینکه این توضیح به ضروریات اضافه بشه موافقم و شما درست گفتی اینجور موارد باید مکتوب باشه

بعضی موارد هم هست که مکتوب نیستن و نانوشته بهشون عمل میشه مثل همین بحثی که در همین تاپیک با هری پاتر بچه ها در مورد تعلق گرفتن رنک به شناسه جدید هر فرد انجام داده ن که ایشون گفتن اگه فرد در جهت مصالح سایت عوض کرده باشه شناسشو هم رنک بهش تعلق میگیره هم بقیه مزایا ولی این مورد اتاق ضروریات باید برای اعضای تازه وارد و کسانی که در جریان نیستن مکتوب باشه و بحث تعامل هم از همینجا سرچشمه میگیره یعنی وقتی شما حتما همه چیز باید برات مکتوب باشه تا در جریان امر قرار بگیری حتما تعاملت با سایت کم شده و در جریان بعضی یا خیلی چیزا نیستی و در اینصورت نباید بیای از دیگران اینطور انتقاد کنی در حالی که خودت در جریان قضیه نیستی و قصد این بود که اشتباهتون در تعریفی که از ضروریات در انجمن ناظرا ارائه دادید معلوم بشه و در جریان باشید که ممکنه بر خلاف عقیده تون ناظرا بهتر از شما تعاریف انجمنهارو بدونن

نقل قول:
من هنوز این حرف رو میزنم و روی حرفم ایستادم
حالا اینکه این حرف من باعث برخوردن به پرستیژ بعضی ها میشه مهم نیست.
اولا من نگفتم "همه ناظران" بلکه گفتم "بعضی از ناظران"

بحث اصلا پرستیژ من و بقیه نیست شما اینطور قضیه رو نگاه کن که مثل خیلی از مسائل سایت ما داریم در این مورد بحث میکنیم و نظراتمونو میگیم و وقتی شما به اون رکی و صریحی نظرتو گفتی خوب منم همین کارو دارم میکنم

نقل قول:
دوما من در صحبت با ایگور ثابت کردم چندتا تاپیک هست که نباید در بعضی از انجمنها باشند و متاسفانه با توجه به وضعیت کنونی قابل بررسی و برخورد نیستند و این هم از اهمال بعضی ناظران سرچشمه میگیره.

مطمئنا خیلی بیشتر از چند تا تاپیک این وضعیتو دارن و من در اولین فرصتی که وقت کنم جادوگری رو از این لحاظ دوباره مورد باز بینی قرار میدم و اگه در مورد تالار اصلی هم وقت کردم که فبها

پیام زده شده در: ۰:۰۳ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۸۷

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
من در این مورد صحبتامو کردم ولی چند نکته باقی موند که به اونا جواب میدم
نقل قول:

آنتونین دالاهوف نوشته:
تا جائی که من یادمه در پستی که پرفسور کوئیرل در انجمن ناظرا زدن و پیشنهاد زدن اتاق ضروریاتو دادن به این قابلیتشم اشاره کردن و کلا در بحثائی هم که با ایشون در انجمن ناظرا داشتیم به این نکته بارها اشاره شده و ناظرام قبول دارن و هم با عقل جور در میاد هم با اسمش که تشابه هم با استفاده ش در کتاب هم داره،منتها نباید که همه چیز گفته بشه خیلی چیزا ممکنه تو سایت اجرا بشه که مکتوب نباشه اگه کسی در جریان امور باشه و نظارت کنه یا مثل مدیران انجمن با ناظرا تعامل داشته باشه حتما به این ریزه کاریها آشناس

بعضی موارد باید مکتوب باشه
اگر کسی امروز ناظر بشه و حوصله خوندن پستای قبلی رو نداشته باشه تکلیفش چیه؟چجور از تعامل ناظران با مدیران خبردار بشه؟
موضوع تعامل داشتن و نداشتن نیست.....موضوع اینه که بعضی موارد باید مکتوب باشه تا بقیه دچار دردسر نشوند.

نقل قول:

اما نتیجه گیری ای که من دوس داشتم بش برسم:

شما با توجه به اینکه متاسفانه مدتی میشه در جریان امور ناظرا و ریزه کاریهاشون مثل همین قابلیتی که من از ضروریات فعلی بش اشاره کردم نبودی نباید راحت بیاین بگید ناظرا تعریف انجمنارو نمیدونن بلکه ناظرا بنظر من بیشتر از شما در این مورد اطلاعات دارن و طبیعی هم هست

من هنوز این حرف رو میزنم و روی حرفم ایستادم
حالا اینکه این حرف من باعث برخوردن به پرستیژ بعضی ها میشه مهم نیست.
اولا من نگفتم "همه ناظران" بلکه گفتم "بعضی از ناظران"

دوما من در صحبت با ایگور ثابت کردم چندتا تاپیک هست که نباید در بعضی از انجمنها باشند و متاسفانه با توجه به وضعیت کنونی قابل بررسی و برخورد نیستند و این هم از اهمال بعضی ناظران سرچشمه میگیره.

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.