هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   5 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۲:۳۹ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶

افسون گلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۰ شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۰۲ شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۷
از در یک خانه متروکه در ته اقیانوس مرگ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
نام:لاوندر
نام خانوادگي:براون
جنسيت:مونث
نوع چوبدستي:از چوب درخت همسايه
نو جارو:جارويي از جنس حصير
قد:165
رنگ چشم:مشکي
رنگ مو:سياه
گروه:گريفندر
شغل:در اينده دور پزشک
حيوان مورد علاقه:گربه ماهي
معرفي کوتاه:دوست پروتي

علايق:افراد بچه مثبت داستان

من هری رو به خاطر هری بودنش دوست دارم

پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶

افسون گلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۰ شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۰۲ شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۷
از در یک خانه متروکه در ته اقیانوس مرگ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
سلام من گوله نمک هستم یه شخصیت جدید و میخوام لاوندر براون را انتخاب کنم تو بازی با کلمات شرکت کردم و تو معرفی شخصیت هم یه نوشته ای دادم و از شما میخوام این شخصیت رو برای من قرمز کنید یا لا اقل بهم کمک کنید که چطور اونو برای خودم درست کنم

من هری رو به خاطر هری بودنش دوست دارم

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۶

مالی ویزلی old45

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۵۹ پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۱
از بارو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 86
آفلاین
نام: مالی ویزلی
تاریخ تولد:30 اکتبر 1950
سال ورود و گروه در هاگوارتز: در سال 1961 وارد هاگوارتز شدم و در گروه گریفیندور بودم. چوب جادوم از درخت ساج و دم تک شاخه (البته این قسمت تخیلیه چون در هیچ جا از چوب مالی ویزلی حرفی زده نشده و مشخصاتی ازش وجود نداره)
توضیحات اضافی:
قدی کوتاه ، چاق و چهره ای مهربان موهایی قرمز. یک لباس گل گلی می پوشم که در کنار جیبش چوبم را چسبانده ام. پدر و مادرم هر دو جادوگر بودند. حرفه ام آشپزی ، بافندگی و عشق ورزیدن به خانواده و تنها ترسی که دارم اینست که تمام اعضای خانواده ام بمیرند. یک ساعت پاندولی بزرگ دارم که به جای شماره ساعت عکس افراد خانوده ام است و موقعیت آنها را نشان می دهد مثلا در مدرسه ، سر کار و ... دو برادرم عضو محفل ققنوس در زمان اوج گیری اول ولدمورت بودند که کشته شدند .در سال 1990 عضو محفل ققنوس شدم ( در زمان اوج گیری دوباره ولدمورت) و به دستور پرفسور دامبلدور مسئول تمیزکردن خانه سیریوس شدم تا پایگاه محفل شود. من مادر زن و مادر شوهر هری پاتر و هرماینی گرنجر هستم و افتخار می کنم که این دو از اعضای خانواده ویزلی هستند.
-------------------------------------------------------------------------------
امیداوارم که این یکی تایید شود من خیلی در مورد این یکی تحقیق کردم

تایید شد!

ویرایش شده توسط Molly در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱ ۲۲:۵۶:۳۱
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۲ ۱۷:۳۵:۱۰
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۳ ۱۲:۳۶:۲۹
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۳ ۱۲:۴۰:۰۰

دارنده یه صد آفرین و یه ده آفرین تو انشاء از تدی

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۳۸ دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۶

اسکورپیوس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۹ یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۲۶ شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۰
از .... نمي دونم... اينجا كجاست؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 71
آفلاین
باشه چون گفتين يه شخصيت ديگه رو معرفي مي كنم... بعد هم من اون پست رو حذف نكردم....
نام: اسكورپيوس مالفوي
رنگ چشم: نقره اي( رنگ چشاي بابام)
رنگ مو: بلوند مايل به نقره اي
گروه گريفيندور
بابام خوشحال شد چون مي گفت اسليترين مثل زمان ما نيست...
با اينكه اصيل زاده ام ولي شجاع هم هستم.
مادرم اسمش جوزفين مالفويه و از مدرسه ي بوباتون بوده.
عاشق پرواز و كوييديچ و جست و جو گر
وضعيت مالي : روبراه.

تایید شد! معرفیت رو بعدا کامل کن. موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱ ۱۹:۰۳:۴۳

اين كه من تو رو مي خوام معلومه غيرمستقيم!
-----------
من قول شرف مي دم يك هافلپافي واقعي باشم.... به خون اصيلم سوگند!

پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۶

فرمانده ماركوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۱۳ چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۰۵ شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۲
از اسکاتلند در محل قلعه خانوادگی جدیدا هم با کنت همخونه شد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 54
آفلاین
1- نام: سر کنت مارکوس (فرمانده مردم دريايي درياچه محوطه هاگوارتز)
2- سن: 128
3- تاریخ تولد: 13/8/1880
4- جنس: مرد
5- سال : اگر انسان بودم یکی از مدیران بودم
6- رنگ چشم: سبز (پسته ای تیره)
7- گروه : اگر انسان بودم گروه دلیران و شیران گریفیندور
8- مو :بسیار بلند ، سیاه با رگه های سفید
9- ظاهر کلی : تنومند همانند پدرانم
10- نام کامل: فرمانده مارکوس (lion hearted)
11- کویدیچ : حکومت وقتی برای تفریح نمیگزارد در ضمن من انسان نیستم.
12- چوب جادو: نیازی ندارم اما اگر انسان بودم چوبی از جنس یاس کبود با رگه ای از موی تسترال
13- دسته جارو: من انسان نیستم ولی اگر بودم صاعقه(مزنه دستم نیست الان تو بازار قویترین جارو چیه؟)
14- علاقه ها: کسب قدرت و دانش و کرامت نفس
15 - توانمندیها: بسیار قوی در حکومت زیرا من از 10 سالگی حکومتم آغاز شد 118 سال است که حکومت میکنم.

میشه لطفا یه شخصیت هری پاتری انتخاب کنی؟ ما دو تا مارکوس دیگم داریم. اگه موافقی لطفا معرفیش کن.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱ ۱۸:۵۷:۰۸

خدایا مرا آن ده که آن به :oop

پیام زده شده در: ۲۳:۲۶ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶

هانیبال لکترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۸ دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۵۲ چهارشنبه ۶ مهر ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 29
آفلاین
خوب ا ول سلام
ببینم تریپ همون نایی که دستاشون رو تو هم قلاب می کنن و می گن:- به ناااااام خدا من...... از تهران هستم!!
.....................................................................................

نام : هانیبال
نام خوانوادگی: لکتر
گروه:- گریفیندور.من در مدرسه هاگواتز تحصیل کردم.
خصوصیات ظاهری:- قد بلند .هیکل نه چاق نه لاغر. صورت کشیده.پوست گندمی. چشمان البالویی. موهای تیره.
علاقمندی ها:خواهرم میشکا. گوشت انسان مخصوصا" مغز.تغییر چهره و سرکار گذاشتن اون همه پلیس ماگلی که دنبالمن.
چارو:- بلدم اما چوب جاروی خاصی ندارم.
چوب جادو:- من دو عدد چوب جادو دارم یکی مال پدرم از جنش درخت راش بیست سانتی متر انعطاف پذیر با موی پریزاد. مال خودم: چوب درخت بید. بیست سانتی متر.انعطاف پذیر نیست.و هسته ی ان یک رشته خونی از یک خون اشام است. چون من مامور مخفی وزارت هستم مجوز جادو وحمل هردوی انهارا در یک زمان دارم.
توانمدی های خاص: من قدرت هیبنوتیزم از طریق چشمانم را دارم بدون استفاده از چوب جادو .
..........................................................................................
معرفی نه چندان کوتاه: از پدرم شروع می کنم. پدر من الفرد بلک دایی کوچک سیریوس بلک بود که در زمان نوجوانی از خانواده بزرگ بلک جدا شد و ثروت هنگفتی بهم زد. سپس بامادرم اپریل میناری ازدواج کرد . البته رولینگ در کتا ب به دین پدرم الفرد اشاره ای نکرد او یهودی بود و بعد ها از ترس کوره های ادم سوزی هیتلر نام خانوادگی اش را به لکتر تغییر داد.هیتلر در ان زمان نه تنها یهودیان بلکه به قصد کشتن جادوگران کوره های ادم سوزی اش را برپا کرد.(این واقعیت تاریخی را فقط تعداد محدودی از سیاست مدارن بزرگ ماگلی و وزیر سحرو جادومیداند) پدرم و مادرم هردو در اتش کینه ی دو جادوگر که هیتلر را با طلسم فرمان کنترل می کردندسوختند و تباه شدند و من وخواهر کوچکم از چنگ مرگخواران گریندل والد در امان ماندیم......اما زمستان بود و سرما سخت گروهی متشکل از چهار نفر از دست نشانده های گریندل والد در محاصره برف و یخ ماندند و با ما در خانه حبس شدند. سه هفته بدون اب و غذا هرکس را وادار به کارهایی می کند.انها خواهر کوچولو و تپلم را کشتند و یه سوپ خوشمزه ازش درست کردند. ومن حالا بعد از گذشت سالها و تحصیل در مدرسه ی علوم و فنون هاگواتز (جادوگری از پدرم به من ارث رسیده بود) همزمان بعد از به پایان رساندن دوره های مدرسه ،در دانشگاه ماگلی روانشناسی مشغول به تحصیل و در وزارت خانه در بخش ختلفات ماگلی مشغول به کار شدم. در حال حاضر دارای چندین مدرک دکترا از دانشگاههای ماگلی در رشته های مختلف و مامور مخفی تخلفات ماگلی و قاتل چهار جادوگری هستم که خواهرم را در زمستان ان سال کشتند(البته انها متخلفین ماگل ازاری بودند که من در حین ماموریت به فجیع ترین وخوشمزه ترین وضع کشتم،کاری کردم تک تک شون از گوشت بدن خودشون خوردن برای همین وزارت خونه منو قاتل نمی دونه اما پلیس های ماگلی بدجوری خودشون رو گذاشتن سر کار و دنبالمن). دارای توانایی ویژه در هیبنوتیزم بدون استفاده از چوبدستی می باشم. لازم به ذکر است که پدرم ازدواجش را بامادرم از خانواده اش مخفی نگه داشته بود تا از خطر های احتمالی به ما صدمه ای وارد نشود. بنابر این بعد از فوت پدرم تمام ارثیه ی او به سیریوس بلک رسید .من و او در مدرسه تقریبا" هم دوره بودیم اما من زودتر فارغ التحصیل شدم. من با زن دایی دایی مرحومم در نیویورک زندگی می کردم. و اکنون به علت شغل و پلیس های ماگلی مکان معینی ندارم.
............................................................................
معرفی حقیقی: دکتر هانیبال لکتر.شخصی کاملا" حقیقی می باشد اوادمخواری معروف در سال های اخیرامریکا بود که کتاب و فیلم معروف «سکوت بره ها» را از روی زندگی حقیقی این مرد ساختند .کتاب حاضر را توماس هریس گرد اوری و تدوین کرد. چند سال بعد از ان باتوجه به فروش قابل توجه کتاب اول توماس هریس کتاب تخیلی را به نام «هانیبال» منتشر کرد که دنباله ی تخیلی کتا ب اول بود. تیراژ زیاد و قرار گرفتن نام این کتاب در لیست پرفروش ترین کتا بها، دوباره کمپانی های فیلمسازی را بران داشت که فیلی از روی کتاب با همان نام بسازند چنان که مستحضرید.
باتوجه به واقعی بودن شخصیت دکترهانیبال لکتر وجادویی بودن دنیای هری پاتر و همینطور واقف بودن من به تمام زوایای شخصیت دکتر هانیبال لکتر و مسلط بودن به دنیای جادویی هری پاتر به من این اجازه رو خواهد داد که شخصیتی با ثباط و قابل اجرا را از تلفیق این دو دنیا خلق کنم و به مرحله ی اجرا بگذارم. خوب فکر کنم همه چیزو کامل گفته باشم.امیددارم که با همین شناسه بتونم فعالیت خودمو در ایفای نقش شروع کنم.
بای

تایید شد!!!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱ ۹:۵۹:۲۴
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۳ ۸:۵۱:۱۸

دستمالی کثیف....چ�

پیام زده شده در: ۱۶:۰۸ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
آلسلآم... انأ اسنپ و هذه شناسة قدیمیو ها!
اهم بله! همون طور که کاملاً تابلوئه(!) اینجانب یه مدت سر نزده و در نتیجه از ایفای نقش شپلخ شده! و چون قاعدتاً با عقل جور در نمیومده که دوباره بشینه با کلمات بازی کنه و تو کارگاه بشینه پست و این جور چیزا از خودش در بیاره، شخصیت جدیدی به اختیار گرفته؛ تا کمی دور هم باشیم...!

نام: دات
ارتباط با کتاب: ماگلی در کافه دهکده لیتل هنگلتون
نام پدر: ها؟
نام مادر: آها
گروه: راونکلاو
چوبدستی: 6 اینچی از جنس دسته‌ی خمیردوندون اورال-بی
علاقه‌ها: حمله شبانه، شبیخون، دزدی و قاچاق مواد مخدر ِ جادویی!
مشخصات ظاهر: .
وضعیت مالی: در سطح تیم ملی(کوییدیچ)

شناسه شما بسته شده بود احتمالا بنا به این دلیل که شما یه شخصیت دیگه گرفته بودید وگرنه بی دلیل بسته نمیشه.
من نمیتونم با این شناسه شما رو وارد ایفای نقش کنم چون شخصیت انتخابی شما تغییر کرده مگر اینکه دوباره یه شناسه جدید بسازید البته نیازی به تایید در بازی با کلمات و کارگاه نیست. موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۳۰ ۱۷:۱۰:۰۴

شک نکن!

پیام زده شده در: ۱۳:۱۶ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶

اسکورپیوس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۹ یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۲۶ شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۰
از .... نمي دونم... اينجا كجاست؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 71
آفلاین
نام كامل: ايمي ويرجينيا مالفوي
نام پدر: دراكو مالفوي
نام مادر: جيني ويزلي
درسته پسر دراكو اسكورپيوس بود. اما من دخترشم....
درسته كه جيني با هري ازدواج كرد و ازش بچه دار شد ولي من بچه ي جيني و دراكو مالفوي هستم.(فكر كنم مي گن بچه ي .... ولي زوركي نبوده واقعا عاشق هم شدن)
جيني و دراكو و هري پاتر به توافق تصميم گرفتن كه من پيش بابام زندگي كنم....
گروه: گريفيندور-حتي بابام هم راضيه... مي گه اسليترين ديگه مثل زمان ما نيست
رنگ مو: قرمز- قهوه اي
رنگ چشم: رنگ چشاي بابام... نقره اي
چوب دستي: 36 سانتي متر- چوب درخت راش- مغز پر ققنوس- انعطاف پذير
علاقه ها: دوست دارم مامان و بابام برام خاطره تعريف كنن... خاطرات آشنايي شون و... عاشق كوييديچم جست و جوگر
مشخصات ظاهري: خوشگلم ديگه.... بابام و مامانم رو كه توي عكس مي بينين.... ديگه من چي مي شم!!!!
وضعيت مالي: روبراه روبراه! مالفويم ديگه!
عاشق كوييديچم.... پرواز....

من پست شما رو یه بار ویرایش کردم. شما اجازه ندارید پستی رو که مدیر ویرایش میکنه پاک کنید. در هر حال دوباره تکرار میکنم شخصیتهای ساختگی تایید نمیشن. در صورت تمایل یه شخصیت دیگه انتخاب کنید. موفق باشی

ویرایش شده توسط ايمي ويرجينيا مالفوي در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۳۰ ۱۴:۴۱:۳۸
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۳۰ ۱۷:۱۱:۱۲

اين كه من تو رو مي خوام معلومه غيرمستقيم!
-----------
من قول شرف مي دم يك هافلپافي واقعي باشم.... به خون اصيلم سوگند!

پیام زده شده در: ۱۶:۵۲ شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۸ شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۰۱ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3
آفلاین
نام: اوريك عجیب و غریب
گروه: گریفندور
جنس مرد
رنگ چشم:مشکی
مو : مشکی
چوب دستی:از جنس چوب درخت نار گیل،25 سانتی متر،انعطاف پذیر
علاقه ها : خدمت به هری پاتر
معرفی:اوريك عجیب و غریب در آشپز خانه ی هاگوارتز کار می کرد ومنتظر فرصتی بود تا هری پاتر را از نزدیک ببیند ولی فرصتی پیش نمی آمد تا این که جنگ با ولدمورت شروع شد و با در خواست کریچر دوستش به گروه انقلابیون جن ها که از هری دفاع می کردند پیوست.

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۳۰ ۱۲:۲۹:۵۹

پیام زده شده در: ۲۱:۰۷ چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۶

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
نام: نیکلاس فلامل گرین
گروه: گریفندور
جنس مرد
رنگ چشم:مشکی
مو : مشکی ،به موها اصلا روغن نمیزنم ،فرق باز کرده
لباس: یه کت که خیلی دوسش دارم
چوب دستی:چوب یاس کبود
کوییدیچ:فعلا قراره تست بدم
علاقه ها : تمام مفاهیم عمر طولانی ،از اپرا خوشم میاد
تواناییها: اشنا بودن به تمام ورد ها چون در تمام عصر ها زندگی کردم
با همسرم پرنل که 65 ساله شه زندگی میکنم در جایی به نام دیوون . سازنده سنگ کیمیا برای عمر طولانی هستم که لرد سیاه به دنبالش بود و کوییرل رو مامور کرده بود که اونو از مدرسه هاگوارتز به مدیریت دامبلدور بهترین دوست من بدزده ولی نتونست .

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۲۷ ۱۲:۲۴:۲۹

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.