هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۷:۲۱ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
با سلام...

هري پاتر مي گن شما به اين سايت علاقه زيادي داريد و دلتون هم نميخواد كه بسته بشه!
اگر واقعا اينطوره ( كه البته ما داريم همش خلاف اين رو مي بينيم ) جناب هري پاتر اين دوست داشتن نيست!

توهين به كابراي سايت و تهديد به انواع مجازات هاي نتي براي اينكه بتونيد سايتي كاملا زير دستتون بسازيد ، براي اينكه يه عده اي رو با وعده هاي بي ارزش غلام حلقه گوش كنيد تا هركاري كه خواستين براتون انجام بدن تا بتونيد سايت رو نگه داريد ، هيچ روش درستي براي اثبات اين دوست داشتن نيست!

دوست داشتن اينه كه حاضر باشيد از خودتون بگذريد ، كوتاه بياييد و حتي شده بعضي وقت ها سكوت كنيد براي اينكه مشكلي پيش نياد ، ولي هميشه خلاف اين بوده! مخصوصا در مورد خود شما!

بله راجر عزيز، اينجا يك حكومت نيست، پس هيچ كسي هم حق دستور دادن و نطق كشيدن رو نداره!
اينجا هر كاربر حق خودشو داره ، احترام خودشو داره و يه منطقه ممنوعه و حفاظت شده خودشو!
وقتي پرفسور كوييرل دوست ندارن كسي به اين محدوده وارد بشه چرا بقيه بايد دوست داشته باشن؟

جناب هري پاتر اينجا واقعا يك مملكت نيست ، ولي مي تونم به صراحت بگم كه اگر هم بود شما صلاحيت و سياست ادارشو نداشتيد!

يك مثال ساده!
الآن اين بحث رنك و شناسه الستور و آرشام ، در برابر رضايت كاربران و آرامش سايت چه ارزشي داره كه حاضريد به خاطر زيرپا نگذاشتن يك غرور بيجا و رفتار هاي خصلتي خودتون و حفظ كردن يك سري قوانين بي سر و ته كه معلوم نيست چقدر عوض شده و چند بار عوض خواهد شد تا بشه اوني كه هري پاتر رو قدرتمند تر از هميشه و مي كنه و نگه داشتن اقتداري كه هيچ وقت نداشتيد و گفتن اينكه من مدير اصلي سايتم همه بايد از من اطاعت كنن ، كار رو به اين بحث ها بكشيد؟

مطمئنا عوض شدن دوباره قانون اين سايت اون قدر نه وقتي مي گيره و نه اعتراض و هاي و هوي كردني به اين اندازه! ولي مهم خواستنه!

اينكه شما و يا يك مدير ديگه بياد و بگه اين رنك به شناسه الستور منتقل شد ، انقدر سخته و انقدر مرتبه و والا مقامي خيالي تونو پايين مي آره كه اينجوري خودتون و تنها خودتون باعث متشنج شدن جو مي شيد؟

مي دونيد يك سايت اينترنتي يعني چي؟

يعني يك محيط مجازي كه چند نفر دور هم جمع مي شن و با فعاليت در مورد موضوع مورد علاقشون از اوقات فراغتشون لذت ميبرن! براي اينكه كسي هم به خلاف قوانين وضع شده وارد نشه يه مدير هم انتخاب مي كنن داراي اختياري براي آرام كردن و نگه داشتن جو!

ولي اين به اين معني نيست كه اون مدير حق انجام هركاري رو داره!
همونطور كه با شورش مردم يك سرزمين مي شه حاكم رو عوض كرد ، با همكاري چند تا از دوستان هم مي شه در سايت رو براي هميشه تخته كرد! چرا اينو باور نداريد؟؟

هميشه مردم طرفدار حاكمي هستند كه دوستش داشته باشن و اونم با حق و انصاف قضاوت كنه! وقتي اينجوري نبود عوضش مي كنن! خيلي راحت!!

اينجا نه به شما و ساير مديران حقوقي مي دن تا سايت رو اداره كنيد و نه به ما كاربرا چيزي مي دن تا فعاليت كنيم!

اما احترام گذاشتن و رعايت حقوق همديگه و مشاركت ، نيازي به پول خرج كردن نداره!

اگر شما و كسايي كه دارن بر مبناي خود مختاري و جاه طلبي و خودن حق ديگران پيش مي رن ، اين رو نمي تونيد رعايت كنيد ، زكي باب!

مطمئنا جواب شما اينه :
اينجا حقي براي كاربراي سايت وجود نداره! و هركسي هم كه فكر مي كنه در قبال فعاليت كردنش حقي شاملش مي شه كاملا در اشتباهه و مي تونه از سايت بره!

اينطور نيست؟

ولي اين حرف چه معني مي تونه داشته باشه؟ شما تم سايت و عكس ها و شكلك هاشو دوست داريد يا فعاليتشو؟
فعاليت رو كي انجام مي ده؟ شما يا مديرا؟

سايت يعني عده اي كه با هم فعاليت ميكنن ، يعني عده اي كه دور هم هستن و اين اونان كه سايت رو مي سازن نه شما!
شما و مديران هم داريد زحمت مي كشيد و فعاليت خودتونو مي كنيد. ولي هيچ وقت به يك مدرسه بدون دانش آموز كه فقط مدير و ناظم و دفتر و دستك داره نمي گن مدرسه!

همه چيز بايد با هم باشه! ما تا وقتي احترام ها رو حفظ كرديم كه فكر مي كرديم در مقابل همه ( همه يعني همه كاربرا ، همه كسائي كه توي سايت هستن ) داراي احترام و ارزش بوديم!

وقتي ديديم نه! تا تقي به توقي خورد و ديگه فايده اي نداريم و از نظر مديران بي ارزشي شديم و بايد دور ريخته بشيم صدامون در اومد.

شما كه اصلا هيچي! قدرت مطلق! چرا از تفكراتتون بيرون نمي آييد ؟ چرا واقع بين نمي شيد؟

اين چه منطقيه كه مي گه در يك سايتي كه در بودنش هم مديرا دخالت دارن و هم كاربرا ، فقط مديرا حق نظر دادن دارن؟ در حالي كه نقش كاربرا چندين برابر مديراست!
چون اگه اين افرادي كه الان مدير هستند هم نباشن يه عده ديگه مدير مي شن! ماشاال... اوني كه زياده مخ كامپيوتر و زوپس!

اگر منطقي هستيد ثابت كنيد و با منطق جواب بديد!

و يه صحبت ديگه براي اتمام پست :

ببينيد جناب هري پاتر اگر اين سايت براتون ارزش نداره و اوني كه شنيديم شايعه بوده و وجود اين سايت منفعتي نداره ( به قول خودتون ) و بحثاش وقت شما رو مي گيره و نمي زاره به اون 10 به توان 6 تا كارتون برسيد چه اصراري داريد كه اين سايت وجود داشته باشه؟ هان؟

آدم تا وقتي از دور دو تا بال رو براي پرواز مي بينه براي رسيدن بهش تلاش مي كنه و تا وقتي تلاش مي كنه كه اونو مي بينه! وقتي از جلوي چشماش محو شد ، شايد كمي ناراحت بشه ولي بعد از يه مدتي بي خيالش مي شه و فراموشش مي كنه!

اين مثال از دو جنبه توي سايت مصداق داره!
يكي فعليت براي رسيدن به مرتبه و جايگاه بالاتر ( كه يك خيال خام بيشتر نيست ) و پيدا كردن دوست هاي خوب و فعاليت مفيد و كلي چيزهاي ديگه ...
و ديگري رسيدن به حق و گرفتنش تا وقتي كه اميدي براي گرفتنش داشته باشه!

اين بحثا و اين اهداف تا وقتي كه سايت برقرار باشه وجود خواهد داشت و ادامه پيدا خواهد كرد ...
مطمئن باشيد با بلاك ده نفر و 15 نفر هم به سرانجام نخواهد رسيد!

منتظر جواب هاي منطقي شما هستم... البته اگه اين پست از نظر شما ارزش خوندن داشته باشه!

در مورد رنك :

لطف كنيد رنك دوره هاي قبل رو قرار بديد! همه يكمي فتوشاپ كه بلدن ، فقط بايد يكمي اسماشو تغيير بديد... مطمئنا كاري نداره!
اين رنك در تم سايت ناپيداست... اصلا معلوم نيست كه بالاي سر طرف يه رنكي هم وجود داره!

با تشكر از همه به خاطر زحماتشون ... و شرمنده بخاطر اين پست طولاني!
موفق باشيد.

ویرایش شده توسط سارا اوانز در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۵ ۱۷:۲۵:۰۳

پیام زده شده در: ۱۴:۵۰ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
1- در مورد آرشام! قبول دارین که ما اگه الان الستور مودی رو آرشام در نظر بگیریم باید شناسه‌شو ببندیم؟

2- این قانون رو قدیما گذاشته بودن!! (من دخالتی نداشتم نمیدونم هری تایید کرده بود یا نه) که ملت میتونن شناسه‌ی جدید بگیرن ولی قبلیه بسته شه و ...
که وقتی من اومدم برداشتیمش!

3- فک نکنم اون موقع توی صحبت با همدیگه این موضوعات مطرح شده بود و این موضوع که هری نمی‌تونست همه‌ی پست‌ها رو در همه جا بخونه و...! اطلاع نداشت! و الان داره

4- در مورد نظرسنجی!
آرشام: خطایی مرتکب شده بود! که خطاش بخشیده نشد! حتی با رای اعضا
رنک: چیزیه که شما باید خوشتون بیاد! مثل تم سایت! اگه راضی نیستین باید عوض بشه!

نمدونم کجاش ناواضحه!

5- در مورد همون خدمت هری به اعضای سایت! عزیزم شما اینجا رو با حکومت اشتباه میگیری! و البته! وقتی هم که بخوایم مثال حکومتی بیاریم میگین اینجا کشور نیست!
شما مالیات بده! ما خدمت میکنیم!

!

پیام زده شده در: ۱۲:۴۹ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نقل قول:
بنده به هميشه كار ندارم و فقط و فقط همين كه مي گم درسته و همين بايد انجام بشه و بايد انجام مي شده!

هری پاتر عزیز این سبک صحبت کردن از مدیر یک سایت واقعا بعیده !
همونطور که واقعا لحن صحبت سامانتا نفرت انگیز بود لحن صحبت تو هم بود و این عین غروره ! یعنی تو واقعا فکر می کنی هیچکس جز تو وجود نداره ! تو همه رو ( حتی بقیه مدیران سایت رو) زیر دست خودت می دونی در حالی که کمترین و تازه وارد ترین کاربران هم زیر دست تو نیستن بلکه تو زیر دست اونهایی و باید بهشون خدمت کنی !
و تو در واقع داری به من و امثال من فحش میدی (من دوست ندارم مثل تو و سامانتا صحبت کنم اگر نه خیلی عالی بلدم ) که یکبار شناسه رو عوض کردم و رفتم به شناسه مورفین گانت و تازه داستان اینجا جالب میشه که وقتی می خواستم به شناسه پیوز برگردم کوئیرل گفت باید با هری پاتر مشورت بشه و گویا مشورت هم شد و بعد دوباره پیوز رو به من برگردوندید !
چطور اون موقع همین نبوده و شما با تغییر شناسه من موافقت کردی ؟

واقعا از مدیر یک سایت چنین انتظاری نمیره ! من تا به حال هیچوقت توی این درگیری ها شرکت نکرده بودم ! به نظرم مسخره است ! ما میایم اینجا که تفریح کنیم ! نه شما اگر کوتاه بیاین و رنک رو به اون بنده خدا بدید چیزی ازتون کم میشه نه اون اگه کوتاه بیاد و مشاجره نکنه چیزی ازش کم میشه ! این اولین بار و اخرین باری بود که اینجا پست می زدم !

به امید مدیرانی با شعور تر !
پیوز

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۲:۴۵ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷

سامانتا ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۹ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۰۸ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
از ما که گذشت!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 248
آفلاین
اگه منافعي نداري چرا سايت رو نمي بندي هان ؟
تو كه به نظرات هيچ كس به غير از خودت عمل نمي كني و حرف حرف خودته و هيچ كس قدرت هيچ انتخابي نداره ، فقط بازش گذاشتي كه حرف خودت رو به كرسي بشوني و دائم ياد آوري كني سايت رو تو راه انداختي و مال تو هست !

در مورد جمله اولت :

براي چي نظر سنجي گذاشته بشه؟
تو كه به هيچ نظر سنجي اهميت نمي دي و آخرش مي گي اين تصميم مديرا و در حقيقت خودت هست!
مديرا كه نصفشون در حد هويج باهاشون برخوردمي شه و كاره ايي نيستن!
وقتي به نظرات سايرين اهميت نمي دي براي چي وقتشون رو تلف مي كني؟
نظر سنجي قبلي در مورد باز شدن شناسه آرشام رو كه خودت تازه خودت تاپيكش رو زدي و در نتيجه فقط براي مسخره كرده بيشتر از 50 نفر از كاربراي قديمي سايت بود چه ارزشي براي تو يا ساير مديران داره؟
ما وقت اضافه نداريم كه در همچنين نظر سنجي هايي كه هيچ سر و تهي نداره و مدير مي خواد فقط يه ابراز وجود كنه شركت كنيم!
من مسئول طراحيش نيستم شما كه ترين ها رو راه انداختي يا باهاش موافقت كردي بايد به فكر اين قسمت هاشم باشي !
بعدشم فكر مي كنم بعضي مديرا تو انجمن مديران كشك تشريف ندارن!

از دفتر خاطراتم :

از او می ترسم... گاه تصور می کنم با هیبتی عظیم در مقابل من ایستاده و م

پیام زده شده در: ۱۲:۱۳ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
اینکه اعضا از رنک خوششون نیومده من در موردش حرفی ندارم اعضا حق دارن از هر چیزی خوششون نیاد یا بیاد.
اگر اکثریت خوششون نیومده حتما باید این رنک تغییر کنه. متاسفانه الان کسی نمیتونه چیز جدید طراحی کنه کوییریل هم نیست لطفا رنک مورد نظر رو طراحی و برای سایت بفرستید تا قرار بگیره
بهتره قبلش براش نظر سنجی بزارید.

سامانتا:
در مورد سایر چیزایی که نوشتی حرفی ندارم. چیزایی که نوشتم طبق قوانین سایته (برای من بگید برای چی ما اصلا این همه سنگ جلوی تغییر کردن یه شناسه گذاشتیم؟) و نه نیازی به اثبات خودم برای کسی مخصوصا در این سایت دارم و نه از اعضای سایت چیزی بهم میرسه که بخوام مجیزشونو بگم یا کاری بکنم

من خودم نفهمیدم منافع شخصی من در این سایت چیه

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۱:۴۸ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷

سامانتا ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۹ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۰۸ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
از ما که گذشت!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 248
آفلاین
با سلام!

بايد بگم كه اين دومين بار هست كه در طول عضويتم در اين تاپيك پست مي زنم...يك بار الان و دفعه قبل دو سال پيش در همين روز!

يه نگاه بكن...نه خواهشا يه نگاه بكن... به من نه! به اون بالا...
آخه اين يه سيخ استخون با دو پاره پر هم شد رنك ؟

به پروفسور كوييرل :

باب يه كم سليقه...آخه زرد هم شد رنگ يا جغد شد حيوان؟

شما كه مي خوايد يه رنك براي ماه بعد بسازيد خب الان يه قشنگ بسازيد... خواهشا به درخواست هاي من مبني بر ساختن اين رنك جديد جامه عمل پوشانده شود :

1- رنكي در ابعاد 10 سانت در 10 سانت!
2- حيوان ترجيحا اژدها كه از دهنش آتيش بياد وقتي هم كه مي ياد صفحه بلرزه و اسم منو پونصد دفعه تكرار كنه تا ملت خوب ملتفت بشن!( صدا گذاشتن روش اختياريه... كمبود وقتتون رو در اين قسمت در نظر مي گيرم!)
3- رنگ هاي سير انتخاب شه كه تو صفحه معلوم باشه و به آبي كمرنگ بياد.
4- چشم هاي اژدها هم قرمز باشه!
5- خلاصه من نمي دونم خيلي توپ باشه( بقيش رو مي تونيد از خودتون ابتكار به خرج بديد!)

شايد بعضي قسمت هاشم با كم و كيفش با هم كنار اومديم!

خلاصه من يه رنك خوب مي خوام...بعد از دو سال كه اولين باره داريد به اين كاربر محترمتون يه رنك مي ديد اين يكي رو اصلا قبول ندارم...در واقع متوجه شديد كه هيچ كس قبول نداره...

لطفا پيچونده نشه و دو دقيقه بعد نيايد يه خط بنويسيد و خودتون رو خلاص كنيد به طور مثال : " من وقت ندارم!" " من بلد نيستم!" يا در دلتان زمزمه هايي مانند : " عمرا براي شماها رنك بسازم"...و يا احساساتي مانند " من با همتون لجم !"... از اين بهانه ها نياريد!

بعدشم يادم نمي ياد تا حالا از مديران سايت درخواستي داشته باشم....

نقل قول:
هري پاتر نوشته :
بنده به هميشه كار ندارم و فقط و فقط همين كه مي گم درسته و همين بايد انجام بشه و بايد انجام مي شده!

از بسته هاي لپ لپ چه چيزا كه بيرون نمي ياد...

من اگر بخوام در مورد همين يه جمله يو هم بحث كنم از يه ميليون كارت باز مي موني بعد ممكنه صدمات جبران ناپذيري از يه عده ذايل بشه كه بنده به شخصه قلبم به درد مي ياد و راه نفسم بسته مي شه!

ام ...فقط مي تونم اينو بگم كه روشنفكري به خوندن دو كلاس و داشتن پيكو ابسيلون سواد نيست ، آدم بايد شعورش برسه و جملاتش رو يك بار بخونه و بعد اونا رو بنويسه و هم زمان بايد متوجه باشه كه صحبت با يك كاربر ( حالا يا پرسي يا هر كي مي خواد باشه ) ، صحبت با كل كاربراي سايت هست و صحبت با يك كاربر به معناي صحبت با زيردستتون نيست البته آدم بايد آدم باشه تا آدما رو آدم بدونه و شخصيت و درك و شعور و فرهنگش برسه و قدرت هجي كردن ذهنش رو داشته باشه!

من نمي خوام الان برخورد شخصي داشته باشم با اين حال كه هيچ وقت نداشتم اما بايد بگم كه دفعه آخرت باشه با كاربراي سايت به اين سبك صحبت مي كني!

متاسفم نمي خواستم اين جملات رو بگم اما كسي كه برخورد شخصي با كاربرا داره بايد قدرت تحمل برخورد شخصي رو هم از ديگران نسبت به خودش داشته باشه!

بد حرف زدن كاري نداره ... كسي كه اين طوري برخورد مي كنه بايد همين طوري باهاش بر خورد بشه!...ديگه هيچ كس الان به برج ميلاد هم نگاه نمي كنه چون تكراري شده و ديگه براي كسي اهميتي نداره!

الان چهار سال پيش نيست كه تعداد كاربرا از انگشتاي دست هم تجاوز نكنه و آدم اگر ظرفيت داشتن يه سايت بزرگ داره بايد جنبه و احترام رو هم نسبت به تك تك اعضاي اون داشته باشه!

متاسفم كه مجبوري براي اين كه ديگران بهت احترام بذارن دائم به خودت با جمله هاي بي سرو ته كمبود ديگران رو از طرف خودت جبران كني!

ارزشمند بودن آدما به اينه كه ديگران رو ارزشمند بدونن...

آرشام با كل برو بچسشون اگه مي خواست كل سايت رو براي هميشه تعطيل مي كرد اما به شما و پروفسور كوييرل خيلي لطف كرد ، نتونست نسبت به علاقه بعضي ها نسبت به سايت بي تفاوت باشه ، مثل شما دو نفر نبود كه اگه يكي جلوتون جون هم بده راتونو كج مي كنيد بريد و فقط به فكر منافع شخصي خودتون هستيد تا جايي كه پروفسور كوييرل خودش به تنهايي حاضره براي اين كه مدير سايت بمونه روزي 10 بار از تك تك اعضا عذر خواهي ، تقاضاي بخشش و التماس كنه فقط چون كه در دنياي واقعي سمتي نداره و...( بقيش رو دوست ندارم بگم!) نتونست مثل شما دو تا يخ و بي تفاوت باشه و فقط به خودش فكركنه !

در پايان :

كاربراي سايت دائما در مقابل جملات شما دو مدير سكوت كردن و صبوري به خرج دادن كه جرئت مي كنيد چنين جملاتي به سبك رضاخاني و هيتلري بنويسيد اما مي خواستم بهتون ياد آوري كنم اينجا سر گردنه نيست...اميدوارم به خوبي در حافظتون بمونه!...هنوز اميدي به عوض شدنتون هست...ما باز هم فرصت مي ديم چون همه به خاطر همديگه و خاطراتشون موندن نه صرفا به خاطر سايت شما!

از دفتر خاطراتم :

از او می ترسم... گاه تصور می کنم با هیبتی عظیم در مقابل من ایستاده و م

پیام زده شده در: ۱۱:۳۵ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
در مورد رنک تکرار میکنم شناسه اهمیت داره. به هیچ عنوان نباید نوشته های یک شناسه در سایت پای یک شناسه دیگه گذاشته بشه

اگر به بارون خون آلود رنک بعد از تغییر شناسه داده شده این کار غلط بوده و باید به شناسه قبلیش داده میشد

دسترسی های نظارتی و مدیریتی ربطی به شناسه ای که فرد توش در سایت مینویسه نداره من به عنوان مدیر سایت میتونم ده شناسه داشته باشم و با همش لاگین کنم کما اینکه شناسه هایی برای تست و غیره داریم.

ما ارشام رو بلاک کردیم یعنی کسی که پشت کامش نشسته بود
شناسه جدید رو ما فرد جدید تصور میکنیم یعنی انگار این فرد جدید عضو سایت شده و تمام کارای قبلیش مربوط به آرشام بوده که از نظر ما یه فرد دیگس در واقع ما چشممون رو بستیم و رو هم گذاشتیم و انگار از اول میخواد یکی شروع کنه

ولی اگر دوست دارید ما تصور کنیم این همون آرشامه میتونیم همین کارو بکنیم و ببندیمش

فهم این موارد اینقدر مشکله؟

پیام زده شده در: ۰:۵۹ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
الستور پست شما دیلیت شد. شما حق پست زدن تو گفتگو با مدیران نداری
در بلیتم برات نوشته بودم سه ماه پیش که شما حق پست زدن در گفتگو با مدیران نداری هیچ پستی متاسفانه گوش نکردی

فعلا شناسه رو نبستم پست بعدی که ایمنچجا ازت ببینم بسته ای
قبلا باهات اتمام حجت کردم. گفتگوی شما با مدیران فقط از طریق خصوصی و بلیته اینجا و هر جای عمومی چیزی ببینم بسته ای
فقط پست در رول و فروم

همونطور که گفتم رنک کسی که به عنوان بهترین زننده تاپیک هست به کسی که واقعا تاپیکو زده تعلق میگیره و اون شناسه کسیه که تاپیکو زده
اگر تا کنون این رنک عوض میشده اشتباه و خلاف قوانین بوده

کسی حق نداره شناسه عوض کنه اگر این کارو کرد هیچ امتیازی بهش نباید تعلق بگیره
تمام قوانین سایت بر طبق این مورد چیده شده که کسی شناسه عوض نکنه و اگر عوض کرد از تمام حقوق محروم میشه و این باید عمل بشه و اگر عمل نمیشده تقصیر مدیران سایته
بنده یک ملیون (یک ملیون شیش تا صفر داره) کار در زندگی دارم و به همین خاطره که این سایت مدیر و ناطر و عضو و اینا داره وگرنه خودم همرو بیرون میکردم و تمام کارا رو خودم انجام میدادم. در نتیجه اگر کاری سه ساله غلط انجام میشه تقصیر من نیست باید درستش کنید
برید تمام رنکای سه سال پیش تا الانو درست کنید.

پرسی ویزلی:
بنده به همیشه کار ندارم فقط و فقط همین که میگم درسته و همین باید انجام بشه و باید انجام میشده

تکرار میکنم کسی که شناسه عوض میکنه از نظر مدیران سایت کاملا محکومه و همه رقمم بهش فحش باید بدن و داده بشه و یعنی هیچی بارش نبوده و نتونسته یه شخصیتو نگه داره و باید از تمام حقوق محروم بشه و صفر بشه و خودشو از صفر دوباره بیاره بالا اگر حاضره میتونه شناسه عوض کنه
شناسه عوض کردن عینا مثل بسته شدن شناسه قبلی و باز کردن شناسه جدیده
اگر کسی به شناسه قبلیش اشاره کنه یا بخواد از شهرت شناسه قبلیش سود ببره باید فورا بسته بشه و باهاش برخورد شدید صورت بگیره
خونه خاله نیست که هر کسی عشقش کشید ورداره شخصیت عوض کنه. اگر عوض کرد باید شدیدا پای لرزش بشینه و گفتم این فرد کاملا محکومه

چنین پستی از من سه سال پیش و سال های قبلترش هم زده شده

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۵ ۱:۰۴:۲۲
ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۵ ۱:۰۶:۵۵

پیام زده شده در: ۰:۳۶ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
انتقاد!

اين چه رنكيه باب!؟اين همه رنك هاي زيبا و با شكوه براي عنوان هاي دو ماه دو ماه اونوقت سر رنك سال كه زحمت يه سال افراد هست يه چنين رنكي؟اصلا قشنگ نيست!

لطفا عوضش كنيد هرچه سريعتر!

ممنون!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۰:۳۸ یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

با اینکه این موضوع به من ارتباطی نداره باید بگم که ، هری پاتر عزیز ،همیشه با تغییر شناسه شخص ، رنک به شناسه جدید منتقل میشد ! فکر میکنم پرفسور کوییرل در این مورد اطلاعشون کامل باشه

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.