هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۸۶

پیتر پتی گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸
از کابان...مخوف ترین زندان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 333
آفلاین
سلام
من تو قسمت ارتباط با ناظران اتاق ضروريات يه مبحث ارائه دادم در مورد اين كه اعضا فايل هاي صوتي و تصويري هري پاتري ساخته خودشونو تو يه تاپيك با عنوان "مجموعه رسانه هاي هري پاتر ساخته شما" بذارن. دنيس عزيز جواب داد تا تو اين تاپيك من اينو مطرح كنم. اشكال نداره همچين تاپيكي رو باز كنم يا يكي از قسمت هاي سايت جادوگران مثلا قسمت دريافت فايل قرار بدين.مديريتشم تضميني از من كه اگه فايل ها خلاف بود بررسي كنم بعد يه جاي مطمئن آپلود كنم و بعد بذارم.مجوز مي دين؟

[b]تن�

پیام زده شده در: ۱۹:۵۷ جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
نوربرتا:
ببخشید ولی من در جریان این قضیه نیستم تا جواب بدم به نظر من بهتره از افراد دیگه در اون فروم بپرسید یا مدیران دیگه جواب بدن

در مورد potterpedia در امضام هست و این لینکا رو ببین:
http://www.jadoogaran.org/modules/news/article.php?storyid=2963

http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=180939#forumpost180939

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۹:۴۲ جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۸۶

نوربرتاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷
از رومانی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
دوباره پست قبلیمو می نویسم:
با سلام:
نمی دونستم مشکلمو باید کجا مطرح کنم ولی گفتم شاید این جا جای مناسب تری نسبت به جاهای دیگه باشه.

می خواستم در مورد تاپیک فروشگاه موجودات جادویی یه صحبتی بکنم. من 23 بهمن اومدم یه نمایشنامه نوشتم شاید خوب باشه و حیوونم بهم داده بشه. هر روز با این امید که جوابم داده شده وارد سایت شدم اما هر روز دیدم هیچ پاسخی داده نشده. گفتم شاید باید تعداد پست ها زیاد بشه و بعد یهو جواب همه رو بدن. صبر کردم و تعداد پست ها زیاد شد اما هنوز مسوولش که نمی دونم دنیس هستش یا آلفرد نیامده ما را تایید و یا رد کنه. وقتی کسی پستی می زنه که باید جواب اعضا رو هم بده باید در اون فعال باشه و همش در رفت و آمد باشه. خواهش می کنم یکی یه چیزی به اینا بگه تا بیان جوابمونو بدن.

موضوع مهم هم اینجاس که فقط خودشون عکس این حیوونا رو دارن و نمی شه به کس دیگه ای این پستو واگذار کرد. خواهش می کنم به این پست رسیدگی بشه.

با تشکر نوربرتا.

در ادامه به هری پاتر:
هری جریان این potterpedia چیه که بعضی ها دارن و بعضی ها ندارن. گفتم چون تو مدیرشی شاید بتونی منو راهنمایی کنی. منم می خوام اگه عضو شدنیه عضو شم و اگه نه زیر همون قسمتم بیاد. می شه توضیح بدی؟
با تشکر نوربرتا.

پیام زده شده در: ۱۶:۳۴ جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پرسی ویزلی:
ببین خود سایت کیو اسمایل ساسپند شده و تصاویرش نمیاد دیگه. معلومه که جزو سایتای باقالی میباشد که بی حساب رفته جلو بعد کم آورده.

به الستور مودی:
1- من راجع به چیزی که نمیدونستم نظر ندادم. اگر اون پست که من بهش جواب دادمو ( که فک کنم خود شما زدی) بخونید توش نوشته کالین که وزیره چرا در سایت نیست و حرفی راجع به ناظرتش نیست. و نوشته لاگین نکرده و منم جواب همونو دادم. بعد که نوشته شد نظارت هم داشته و در مدیران هم مطرح شد من تازه متوجه شدم.
حرف من در مورد رول که جای گفتنشم اینجا نیست این بوده و سه سال پیشم همین بوده که فرض کنید که یکی امروز وزیر شد و فرداش رفت زیر ماشین بعد همه شما باید بشینید و منتظر پست زدن این فرد باشید تا بتونید چیزی بنویسید. پس وای به حال افرادی که وابسته به فردن.

2- بلاک کردن الکی نیست که همینجوری یکی رو بلاک کنیم. در ضمن حرفای خصوصی و بلیت ها رو نمیتونم اینجا بنویسم. و گرنه نمیگفتیم بلیت بزنید میگفتیم همه همینجا بنویسن.
شما باید توجه داشته باشی که اینقدرام الکی نیست. شاید من از همه چی اطلاع نداشته باشم ولی مدیران دیگم هستن.

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۰ ۱۶:۳۶:۱۴

پیام زده شده در: ۱۵:۴۳ جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۸۶

نوربرتاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷
از رومانی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
با سلام:
نمی دونستم مشکلمو باید کجا مطرح کنم ولی گفتم شاید این جا جای مناسب تری نسبت به جاهای دیگه باشه.

می خواستم در مورد تاپیک فروشگاه موجودات جادویی یه صحبتی بکنم. من 23 بهمن اومدم یه نمایشنامه نوشتم شاید خوب باشه و حیوونم بهم داده بشه. هر روز با این امید که جوابم داده شده وارد سایت شدم اما هر روز دیدم هیچ پاسخی داده نشده. گفتم شاید باید تعداد پست ها زیاد بشه و بعد یهو جواب همه رو بدن. صبر کردم و تعداد پست ها زیاد شد اما هنوز مسوولش که نمی دونم دنیس هستش یا آلفرد نیامده ما را تایید و یا رد کنه. وقتی کسی پستی می زنه که باید جواب اعضا رو هم بده باید در اون فعال باشه و همش در رفت و آمد باشه. خواهش می کنم یکی یه چیزی به اینا بگه تا بیان جوابمونو بدن.

موضوع مهم هم اینجاس که فقط خودشون عکس این حیوونا رو دارن و نمی شه به کس دیگه ای این پستو واگذار کرد. خواهش می کنم به این پست رسیدگی بشه.

با تشکر نوربرتا.

پیام زده شده در: ۱۲:۴۶ جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

هوووم ، یکی دو روزی هست که شکلک های کوییک اسمایل توی سایت کار نمیکنند ! از چند نفر هم پرسیدم و همین مورد رو گفتن . مشکلی از چی میتونه باشه ؟

مثلا : تصویر کوچک شده

ویرایش : بالا آدرس کد کوییک اسمایل داده شد در "مثلا" ولی نمایش داده نمیشه ، برای درست بودن آدرس ، پست رو از قسمت ویرایش ببینید .

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۰ ۱۲:۴۷:۴۰

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۷:۳۴ جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
این تاپیک گفتگو با مدیرانه نه دعوای کاربران با همدیگه
من در پستم گفتم وزیر مسوولیتی نداره و لزومی نداره برای فعالیت فروم وزیری بیاد در سایت. وای به حال اون افرادی که در حالتی میتونن چیزی بنویسن که یکی دیگه بیاد براشون پست بزنه.

در مورد ناظر من اون موقع نمیدونستم کالین ناظر هم هست و کویریل در انجمن مدیران مطرح کرد که اینجام نوشت در حالیکه لزومیم نداره گفتگوی های خصوصی مدیران اینجا نوشته بشه.

قاعدتا برخورد با ناظری که به سایت نیومده بر عهده مدیره و کلا این مساله عمومی نیست و کسی نمیتونه برای مدیر تعیین تکلیف کنه. شما میتونید در مورد کم کاری در یه فروم اطلاع بدید انتقاد کنید و غیره ولی در مورد افراد دارای مسوولیت در سایت خود مدیران باید تکلیف تعیین کنن.

ناظر فقط رفتنش رو اطلاع میده. به طور خصوصی و اگر شما خبر دارید کالین رفتنش رو اطلاع نداده باید مشخص بشه از چه طریقی به اطلاعات خصوصی دست پیدا کردید.

در مورد فروم خصوصی برای محفل باید روش فکر کنم.

پیام زده شده در: ۴:۲۳ جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام

در رابطه با انجمن های خصوصی:
در حال حاضر مرگخواران دارای یک انجمن خصوصی هستن که برنامه ها و ماموریت ها وتمام کارهای سری و پنهانیشون رو در اون انجام میدن و به جز خودشون کس دیگری اون ها رو نمی بینه و به گوش هیچ یک از محفلی ها وارتشی ها هم نمیرسه. بعد از اون هم با خیال راحت و با برنامه ریزی قبلی که هیچ کس ازش خبر نداره وارد عمل میشن و ماموریتشون رو به خوبی انجام میدن.
من یک سوال دارم. چرا محفل نباید انجمن خصوصی داشته باشه؟ چرا محفل نباید از این امکانات برخوردار باشه؟ محفل هم این حق رو داره که انجمن خصوصی داشته باشه و کارهای محرمانش رو در اون انجام بده بدون اینکه مرگخوارها ازشون خبردار بشن. من یک تقاضا داشتم. اگر امکانش هست یک انجمن خصوصی هم برای محفلی ها درست بشه تا اینجوری اعتدال برقرار بشه و محفل هم بتونه کارهاش رو با اطمینان و راحتی بیش تری انجام بده.
درسته، توی کتاب مرگخواها کاراشون رو مخفیانه انجام میدن ولی محفلی ها هم همینجوری بودن. به جز خودشون هیچ کس از جلسات و کارهایی که می خواستن بکنن خبر نداشت.
در حال حاضر محفل و ارتش برای طرح یک ماموریت بدون اینکه مرگخواران خبردار بشن با پیام شخصی و مسنجر با هم ارتباط دارن که این یکم کار رو برای محفل و ارتش سخت کرده و مشکلات زیادی رو درست کرده. ممنون میشم درخواستم رو قبول کنید.

با تشکر

پیام زده شده در: ۲۳:۴۵ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
نقل قول:
مدیران محترم لطفا یه سری به تاپیک ( اگه در مقابل ولدرمورت قرار بگیری چه می کنی بزنین ) چون پستاش ارزشی شده بود و شناسه ی بسته شده سوروس اسنیپ گفته تاپیک قفل میشه ولی قفل نشده .

با اجازه مدیرا چون مطلب گفته شده مربوط به اقدام منه:

تاپیک اشاره شده رو من اول باز کردم و بعد از جادو و جادوگری منتقلش کردم به ضروریات،این هم که اشاره کردید ناظر قبلی اون تاپیکو بسته مربوط به مهر میشده من فکر میکردم الان شاید دوباره بتونه فعالیتی داشته باشه هر چند اگه مشکلی بوجود میامد یا بوجود بیاید حتما ناظر ضروریات اقدام لازمو انجام میده،وقتی دیدم این تاپیک مربوط به جادو و جادوگری نیست و بهتره بره به ضروریات از طریق انجمن ناظران بهشون اطلاع دادم و در جریان هستن حتما

پیام زده شده در: ۲۲:۳۱ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۸ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۰:۱۹ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
از هاگوارتز ، کلبه ی خودم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 157
آفلاین
مدیران محترم لطفا یه سری به تاپیک ( اگه در مقابل ولدرمورت قرار بگیری چه می کنی بزنین ) چون پستاش ارزشی شده بود و شناسه ی بسته شده سوروس اسنیپ گفته تاپیک قفل میشه ولی قفل نشده .

[size=medium][color=CC0000]اگر گروه های هاگوارتز به جز گریفیندور رو نشانه ی موس فرض کنیم و گریفیندور رو شکلک یاهو نتیجه می

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.