هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۳:۳۶ دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
ببین همگروهی عزیز،اول اینکه من نمیخواستم بجای مدیرا جواب بدم اینو پی نوشت پست قبلم نشون میده:

نقل قول:
اگه قصد هری پاتر و بقیه مدیرها از جواب ندادن به مرلین مک کنین خاتمه بحث بوده پست منو پاک کنید

اگه پست زدم بخاطر این بود که دیدم آقای نیلی گفته جواب نمیدم با خودم گفتم هر کسی هم جای اون باشه اینکه صد بار دوباره هی بیاد پست بزنه و یه چیزی رو تکرار کنه خسته میشه پس من هم بعنوان کسی که بعد از کمیل بیشتر از همه بحث کرد و حرف زد بیام بگم اونجا چی رخ داده چون خیلی اعتراضات بخاطر صحبتای همونجاس یا بعضیا رفتن اتفاقات اونجارو وارون جلوه دادن پس راس و حسینی بیام بگم چی شده اول پست قبلمو ببین:

نقل قول:
من بعنوان یه شاهد و کسی که شونه به شونه کمیل نشسته بودم و کاملا هم تو بحث شرکت داشتم و هم تو جریانش بودم چند موردو اصلاح کنم

----------------------
اینکه میگم من حافظم خوبه نمخوام بگم فلانم،منظورم این بوده همه چیز با جزئیات ریز تو نظرم میمونه بذار ثابت کنم اشتباه نگفتم نقل قولتو میذارم

نقل قول:
هه! واقعآ جالبه! دوش به دوش كميل! شما دوش به دوش علي نيلي هم بحث مي‌كرديد و هم نشسته بوديد. يه ور كميل من نشسته بودم يه طرف ديگه‌اش اول پرسي بود كه رفت بعد جاش اسكاور نشست! براي ياد‌اوري حافظه‌ي قوي‌تون مي‌گم!

بذار مستند توضیح بدم: من سمت چپ بلید نشسته بودم اینو شهادت گالری نشون میده: عکسای جشن تولد

من همونم که نیشش تا بناگوشش بازه،فکر نکنم توضیح بیشتری از مشخصاتم لازم باشه بعد بحث شروع شد و منم که دیدم از من اسم آورده شد گفتم بذار ببینم چه خبره که از بلید خواهش کردم جاشو با من عوض کنه،بعد از یه مدت خیی کوتاه سیریوس بلک که سمت چپ کمیل نشسته بود گفت این بحثا به من ربطی نداره و نمیخوام توش باشم و بلند شد رفت که منم رفتم جای اون در سمت چپ کمیل نشستم بازم شاهدو احظار میکنم :

عکسای جشن تولد

میبینی که من سمت چپ کمیلم و چهرم هم تو همه چون داشتن هی میگفتن تو با آرشام تو چت باکس پیام دادی سمت راست کمیلم خودتی سمت چپ منم پرسی ویزلیه جلوی ماهام معمولا علی نیلی و آقا پویان و رضا بودن ولی بعد از اون قضیه در اینجا میبینی روم گشادس:

عکسای جشن تولد

چون به خودم اطمینان داشتم که وقتی میگم حاضرم بلاکم کنید بیخود نمیگم.
توضیح از این بیشتر میخوای؟مثل خاله پیرزنا توضیح دادم تا جواب بقیه نقل قولاتم ارجاع بدم به همین قضیه که پست بلند نزنم و معلوم بشه حافظم خوب کار میکنه.

درآخر:بازم میگم من بعنوان یه شاهد هر چی دیده و شنیده بودم گفتم در پست قبلم میتونی ببینی که وقتی گفتی حرفی از باز کردن شناسه جدید نبود حرفتو تصدیق کردم و گفتم حداقل من نشنیدم.

ممنون

بدون نام
سلام
اول از همه بگم كه من نمي‌خواستم كسي به غير از علي نيلي جوابمو بده...

نقل قول:
من بعنوان یه شاهد و کسی که شونه به شونه کمیل نشسته بودم و کاملا هم تو بحث شرکت داشتم و هم تو جریانش بودم چند موردو اصلاح کنم

هه! واقعآ جالبه! دوش به دوش كميل! شما دوش به دوش علي نيلي هم بحث مي‌كرديد و هم نشسته بوديد. يه ور كميل من نشسته بودم يه طرف ديگه‌اش اول پرسي بود كه رفت بعد جاش اسكاور نشست! براي ياد‌اوري حافظه‌ي قوي‌تون مي‌گم!

نقل قول:
اصلا همچین چیزی گفته نشد کمیل گفت کسانی(محض خالی نبودن عریضه گفت کسان وگرنه منظورش فقط من بودم)که بعد از اخطار راجر پیام دادن باید بلاک شن بعد هری پاتر با ایشون بحث کرد و گفتید که من هم به همراه آرشام پیام دادم که من همونجا جلوی هری و آقا پویان و رضای عزیز گفتم که من خودم داوطلبانه قبول میکنم این قضیه رو و اصلا نه فقط چت باکسو که اگه من پست مساله داری حتی توی نحوه هم در این مورد زدم(من کلا در اون چند صفحه بحث نحوه یه پست بیشتر نزدم که جنبه دفاع از خودم رو داشتم و بحثم آروم شد با اون چون دوستانه بود و اینو جواب ملایمی که پرسی داد و معلوم میشد قانع شده نشون داد)منو بلاک کنید چنین بار هم با صدای بلند گفتم که بعدش کمیل گفت اگه اینکارو بکنید من میام معذرت خواهی میکنم توی فروم عمومی،دقیقا همینو گفت یعنی اصلا مساله ش باز شدن شناسش نبود مساله اصلیش بلاک شدن من بود!که بعدش که دید نه انگار من خیلی مطمئنم و دارم سفت وسخت میگم بلاکم کنید خواست قضیه رو جور دیگه بپیچونه و گفت آرشام اصلا پیام پویانو ندیده!چون دیر رفرش کرده!!و پویانم گفت من از قصد دوبار اخطار دادم که نتونه بگه ندیدم و باقی قضایا که اگه لازم شد میگم

مي‌دوني آنتونين حال مي‌كنم با اين كه اونجا بودي هيچي رو يا نفهميدي يا خودتو به جاده علي چپ زدي!

1- اتفاقآ يه همچين چيزي گفته شد و دقيقآ يادمه كميل از جاش پاشد رو به پويان و دو يا سه بار بلند گفت:
- شما اونايي كه بعد از اخطار پيام زدند و به آرشام توهين كردند رو بلاك مي‌كنيد ديگه؟! پويان گفت بررسي مي‌كنم، اره.
كميل باز گفت خب بعد توي فروم عمومي ميايم عذر خواهي مي‌كنيم!
پويان گفت: منم ميام عذر خواهي مي‌كنم!
باز دوباره كميل بلند اينو اعلام كرد!
وقتي بلاكند چه جوري بيان عذر خواهي؟! خودت سبك سنگين كن بعد يه حرفي رو بزن!

نقل قول:
(محض خالی نبودن عریضه گفت کسان وگرنه منظورش فقط من بودم)

2- دقيقآ منظورش شما و يكي ديگه بود! خيلي هم مستقيم و رك اينو گفت!

نقل قول:
من همونجا جلوی هری و آقا پویان و رضای عزیز گفتم که من خودم داوطلبانه قبول میکنم این قضیه رو و اصلا نه فقط چت باکسو که اگه من پست مساله داری حتی توی نحوه هم در این مورد زدم منو بلاک کنید چنین بار هم با صدای بلند گفتم

3- اين خيلي جالبه! داوطلبانه!!! شما كه همش مي‌گفتي من اين كارو نكردم! بعد از فشار‌هاي كميل و طبق قراري كه با مديران گذاشته شد گفتي باشه اگه من كردم بلاك كنيد! منم بودم تو اين شرايط اينو مي‌گفتم! يعني هر كي بود! نگو داوطلبانه كه خندم مي‌گيره!

نقل قول:
که بعدش که دید نه انگار من خیلی مطمئنم و دارم سفت وسخت میگم بلاکم کنید خواست قضیه رو جور دیگه بپیچونه و گفت آرشام اصلا پیام پویانو ندیده!چون دیر رفرش کرده!!

4- همينه مي‌گم توي بحث انگار نبودي! اين بحث نديدن پيام پويان كه اول بحث بود و حرف بلاك شدن تو يه بحث ديگه كه وسطاي بحث بود! و ديديم معني سفت و سخت رو!

نقل قول:
علی اقا اون موقع شرط گذاشته بود که باید تو فروم عمومی معذرت بخواین و بگید که آرشام از شناستون سو استفاده کرده که فکر میکنم با قضایا و بحثائی که بعدا همینجا بوجود آوردید دو حالت بوجود اومد:
1)کلا پشیمون شد که اینجا گفت معذرتم بخواین دیگه فایده نداره
2)از اول پیش بینی میکرد که که فایده نداره بخشش و کارتونو ادمه میدید که بقول خودش شرطی گذاشت که نتونید انجام بدید

اولآ كه علي نيلي همچين شرطي رو نذاشت! يعني شرط نذاشت همگي با هم به اين نتيجه رسيديم و قبول كرديم!
مجبوري هيچي يادت نيست بياي شهادت بدي اين وسط؟!
اصلآ حرف سوء استفاده نشد! هرچي تو اين تاپيك خورده رو داري واسه خودت شهادت مي‌دي؟!
به نظرم كار خوبي نكردي كه اين دو مورد رو بيان كردي چون كاملآ مشخص ميشه با‌ اين بچه‌ها مشكل داشتي و كينه ازشون داشتي!

نقل قول:
من نمیدونم شما رو چه حسابی این نقل قولا رو گفتید من حافظم خیلی خوبه اگه صحبتهائی یا اتفاقاتی بنظرم مهم بیاد برای چندین سال تو ذهنم میمونه ولی بهیچ عنوان حرفی از اینکه مدیران معذرت خواهی کنند !!وسط نیومد،اتفاقا کمیل گفت که اگه فلان بشه از پویان معذرت میخواد!

نمي‌دوني؟ فكر كنم بايد روي حافظه‌ات بهتر كار كني چون خيلي ضعيف شده!خيلي‌ها!
خود پويان شخصآ گفت باشه ما هم ميام عذر‌خواهي مي‌كنيم!
در ضمن خوبي نقل قولام اينه كه من مثل شما از خودم در نميارم!

نقل قول:
بله این ظاهر قضیه بود چون کمیل و بقیه فکر میکردن علی نیلی چون باشون دوستانه برخورد کرده زیاد جدی نمیگیره قضیه رو و بازشون میکنه در حالی که خود علی گفت که قضیه بیرون سایت و داخلش فرق داره و اینجا مدیره و وظایف خودشو داره که بعضی وقتام بخاطر اینکه مدیریت زیر سوال نره یا اینکه وظایف مدیریتیش اقتضا میکنه باید علیرغم میلش عمل کنه ایشون گفت که اونجا سعی کرده کاملا صمیمی باشه

ببين اصلآ به رفتار دوستانه‌ي علي نيلي ربطي نداره!
اصلآ تو باغ نيستي‌ها! بابا اون همه با هم حرف زدند و به نتايجي رسيدند بعد مياي مي‌گي به خاطر رفتار دوستانه‌ي علي نيلي خوشحال شدند؟!چه جالب!

نقل قول:
جواب این دو مورد نقل قول در صحبتای بالام هست

اولآ با حرف‌هاي شما مطمئن باش هيچ تاثيري روي حرفاي من به وجود نمياد! حتي اگه دروغگو محسوبم كني!
فعلآ كه مي‌بيني حرفاي من مستنديت و منطق بيشتري نسبت به ادعاي شما داره!

مي‌دوني چرا با اين لحن جوابتو دادم؟!
1- به موضوعي وارد شدي كه اصلآ بهت ربطي نداشت! نديدي؟! بلد كردم نوشتم فقط و فقط هري پاتر جواب بده؟! پس يعني من با بقيه كار ندارم! نمي‌دونم اين چه عادت بدي كه داري!
2- لحن پستت خيلي بد بود و همراه با كلي انكار الكي!
3- نقل قول آخرت تهمت بود!

انتونين يه كم ديگه دستمال بكشي مدير ميشي! ادامه بده! موفق مي‌شي!
پ.ن: اگه بلاك نشدم! به خودت زحمت نده و اينجا در مورد اين موضوع پست نزن كه پستت رو اصلآ ناديده مي گيرم و جواب هم نخواهم داد!

من هنوز هم مي‌گم من از تنها كسي كه مي‌خوام جوابمو بده هري پاتر (علي نيلي) هست!

پیام زده شده در: ۲:۵۴ شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین

نقل قول:
بلاك شدن افرادي كه به آرشام توهين كردند.(توسط مديران اينجوري بيان شد كه ما بررسي مي‌كنيم و اون افراد رو هم چون عدالت برقرار شه بلاك مي‌كنيم- ابتدا كمي بحث شد ولي آخر قبول كردند)

اصلا همچین چیزی گفته نشد کمیل گفت کسانی(محض خالی نبودن عریضه گفت کسان وگرنه منظورش فقط من بودم)که بعد از اخطار راجر پیام دادن باید بلاک شن بعد هری پاتر با ایشون بحث کرد و گفتید که من هم به همراه آرشام پیام دادم که من همونجا جلوی هری و آقا پویان و رضای عزیز گفتم که من خودم داوطلبانه قبول میکنم این قضیه رو و اصلا نه فقط چت باکسو که اگه من پست مساله داری حتی توی نحوه هم در این مورد زدم(من کلا در اون چند صفحه بحث نحوه یه پست بیشتر نزدم که جنبه دفاع از خودم رو داشتم و بحثم آروم شد با اون چون دوستانه بود و اینو جواب ملایمی که پرسی داد و معلوم میشد قانع شده نشون داد)منو بلاک کنید چنین بار هم با صدای بلند گفتم که بعدش کمیل گفت اگه اینکارو بکنید من میام معذرت خواهی میکنم توی فروم عمومی،دقیقا همینو گفت یعنی اصلا مساله ش باز شدن شناسش نبود مساله اصلیش بلاک شدن من بود!که بعدش که دید نه انگار من خیلی مطمئنم و دارم سفت وسخت میگم بلاکم کنید خواست قضیه رو جور دیگه بپیچونه و گفت آرشام اصلا پیام پویانو ندیده!چون دیر رفرش کرده!!و پویانم گفت من از قصد دوبار اخطار دادم که نتونه بگه ندیدم و باقی قضایا که اگه لازم شد میگم

نقل قول:
اصلآ بحث بلاك شدن كامل نبود! نه به شوخي نه به جد

علی اقا اون موقع شرط گذاشته بود که باید تو فروم عمومی معذرت بخواین و بگید که آرشام از شناستون سو استفاده کرده که فکر میکنم با قضایا و بحثائی که بعدا همینجا بوجود آوردید دو حالت بوجود اومد:
1)کلا پشیمون شد که اینجا گفت معذرتم بخواین دیگه فایده نداره
2)از اول پیش بینی میکرد که که فایده نداره بخشش و کارتونو ادمه میدید که بقول خودش شرطی گذاشت که نتونید انجام بدید

نقل قول:
صميم گيري بر اين شد كه دو طرفين از هم عذر خواهي كنند و تمام شناسه‌هاي بسته شده باز شه!( ماندي مخصوصآ دو يا سه بار اين موضوع رو با صداي بلند اعلام كرد و مديران تاييد كردند.)

من نمیدونم شما رو چه حسابی این نقل قولا رو گفتید من حافظم خیلی خوبه اگه صحبتهائی یا اتفاقاتی بنظرم مهم بیاد برای چندین سال تو ذهنم میمونه ولی بهیچ عنوان حرفی از اینکه مدیران معذرت خواهی کنند !!وسط نیومد،اتفاقا کمیل گفت که اگه فلان بشه از پویان معذرت میخواد!

نقل قول:
صحبتي از شناسه‌ي جديد ساختن نبود.(هر چند من به شخصه ديدم بعضي از بچه‌هاي بلاك شده كه شناسه‌ي جديد مي ساختند اجازه‌ي ورود به ايفاي نقش بهشون داده نمي‌شد و باز بلاك مي‌شدن

رو هون حساب حافظه و اینا:بله شما درست میگی تا جائی که من توی بحثا بودم در این مورد هیچ چیزی گفته نشد مگه اینکه توی صحبتای بعدی ای که علی آقا با فرهاد و مملی و پویانو و بقیه کرده چیزی گفته باشه که من تو جریان نیستم

نقل قول:
خيلي دوستانه اين موضوع تموم شد و همه خوشحال بودند.

بله این ظاهر قضیه بود چون کمیل و بقیه فکر میکردن علی نیلی چون باشون دوستانه برخورد کرده زیاد جدی نمیگیره قضیه رو و بازشون میکنه در حالی که خود علی گفت که قضیه بیرون سایت و داخلش فرق داره و اینجا مدیره و وظایف خودشو داره که بعضی وقتام بخاطر اینکه مدیریت زیر سوال نره یا اینکه وظایف مدیریتیش اقتضا میکنه باید علیرغم میلش عمل کنه ایشون گفت که اونجا سعی کرده کاملا صمیمی باشه

نقل قول:
صحبتي از اين كه افراد بليط بزنند و بگن كه آرشام از شناسشون سو استفاده كرده، نبود.

نقل قول:
خود ماندانگاس در تولد در آخرین صحبت ما وقتی من گفتم بیاد و پست بزنه که آرشام از شناسش سوء استفاده کرده قبول کرد و در کنار من افراد مختلف شاهد بودن.همون طور كه در بالا گفتم به هيچ عنوان بيان نشد! از من شاهد تر مي خوايد؟! يا منم دروغگو ام؟

جواب این دو مورد نقل قول در صحبتای بالام هست
--------------------------
یه نکته ای رو هم بگم ببینید بعضیا فکر میکنن من اگه یه موقع چیزی میگم عاشق چشم و ابروی مدیرام یا...ببینید دلیلش اینه که از وقتی ناظر شدم بیشتر سختی کار اینارو درک میکنم مثلا میان کلی کار میکنن بعد حالا تشکر لازم نیست ولی بجاش فحششونم میدن!یا اصلا بروی خودشون نمیارن بهترین و پرسابقه ترین اعضای سایتن بذارید توضیح بدیم مثلا هری پاتر که هیچی خودتون بهتر میدونید چه قدر وقت تو کار فرومه و توی بحث هری پاتری چه جوریه و اولین عضو سایت بوده و اگه نگیم همه بیشتر خبرای سایتو خودش ترجمه میکنه میذاره و پاتروپدیا و سوابقشو و کارای فنی سایت و فلان و غیره،اما مثلا در مورد بارون و کوئیرل و راجر:من یه مدت پیش کل صفحات گفتگوی ناظرا با مدیرارو خوندم در مورد بارون همین بس که اون وقع که کوئیرل هنوز کاربر عادی بوده و هنوز از طرف سرژ برای ناظر شدن مطرح نشده بوده مدیر انجمن و وبمستر بوده!
در مورد راجر هم که بقول خودش از اول تاسیس سایت ناظر ریون بوده؛
در مورد کوئیرلم که رنکاش نشون میده شاید اندازه همه مدیرا فعالیت و کار مفید کرده باشه و داره شدید هم ادامه میده همین مدیر پاتروپدیا که جدیدا شده کلی وقتشو گرفته فکر کنم در کنار رسیدگی به کار ناظرا و جواب دادن بلیتا و بقیه کارائی که من نمیدونم یا نمیبینم، خلاصه خب هر کی باشه ناراحت میشه ببینه دارید بهشون تهمت میزنید یا توهین میکنید البته انتقادای منطقی رو قبول دارم چون اگه بشه از کار مدیرا سوال کرد و این سولاتو به نشریات غربی تشبیه کنیم نتیجش سیاست مدارای غربی میشن که با کوچکترین خلاف اصلا خودشون استعفا میدن نیاز به برکناری نیست!و اگه اصلا جرات سوال نپرسیدن رو به نشریات داخلیمون تشبیه کنیم نتیجش همین میشه که خودتون میبینید،خلاصه بعضی تازه واردا جو نگیرتشون و سریع گارد نگیرن و احساساتی نشن که تا بعضیا میان میگن مدیرا فلانم فکر کنن اینا شمرو یزیدن و شاخ و دم دارن و بقیه لشکر مظلوم حسین.

سرتونو درد آوردم

پ.ن:اگه قصد هری پاتر و بقیه مدیرها از جواب ندادن به مرلین مک کنین خاتمه بحث بوده پست منو پاک کنید

بدون نام
سلام
نقل قول:
منتظر جواب من نباشید چون من حرفامو قبلا زدم
ستای قبلیمو بخونید

اول از همه بگم كه من نه تنها پستاي شما رو خوندم پست‌هاي بقيه رو هم خوندم نياز ندارم دوباره بخونمشون!
ولي متاسفانه به هيچ عنوان قانع نشدم!
دوم هم ميشه از اين حرف شما نتيجه‌هاي زير رو گرفت:
1- كاملآ حرفاي من درسته و شما هيچ اعتراضي به ذهنتون در اين مورد نمي‌رسه!
2- نمي‌خوايد وضع از اين خراب‌تر شه با اون حركتي كه توي پست قبليم گفتم ! كه بنظرم راه اشتباهي رو انتخاب كرديد!
اين مساله با در نظر نگرفتن يا كاراي ديگه درست نخواهد شد!
بايد پايه‌اي درست شه!
3- از من خوشتون نمياد!

و چيزهاي زياد ديگه...

در صورتي كه جواب به پست قبلي من نديد فكر كنم ترديدهاي خيلي بيشتري در سايت در مورد مديريت به وجود مياد!
* در صورتي كه خواستيد پاسخ بديد لطفآ جزء به جزء بديد!
* فقط شما هري پاتر عزيز جواب بده در صورت خواستن!

ممنون از توجه‌ي همه‌ي عزيزان به پستم

ويرايش:
حرف‌هاي جالبي شنيدم...
پرسي ويزلي ادعا كرده كه در بحث‌هاي سايت بوده و تمام اين حرف‌ها رو تكذيب كرده!
چه جالب!!!!!
من دقيقآ يادمه كه ايشون اول بحث‌ها بودند و بعد از 5 دقيقه پا شدند و به دو تا ميز اونور تر رفتند و اصلآ درون بحث نبودند! چه جوري توي اين 5 دقيقه همه‌ي حرفا رو شنيدند و تكذيب هم مي‌كنند نمي‌دونم! واقعآ خيلي جالبه!

به عنوان مدرك هم اگه خواستيد عكسي از گالري بياريد از همين الان بگم كه اين عكس براي ابتداي بحث‌ها بوده و همون 5 دقيقه بوده!

واقعآ كه ادم به هيچ كس ديگه نمي‌تونه اعتماد كنه!

ویرایش شده توسط مرلين مك كينن در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۲ ۱۷:۲۵:۵۲
ویرایش شده توسط مرلين مك كينن در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۲ ۱۸:۱۳:۲۴
ویرایش شده توسط مرلين مك كينن در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۲ ۱۸:۳۰:۰۶

پیام زده شده در: ۱۷:۰۶ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به پرسی ویزلی:
من خیلی منتظر بودم که یه نفر این درخواست رو بده که نداد والان وسط ترم هست و دیگه خیلی دیر شده... متاسفانه من دیگه وقت ساخت، تغییرات در هر هفته و قرار دادنش رو ندارم

پیام زده شده در: ۱۶:۴۲ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶

زحل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۴ جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۱۰ پنجشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۰
از اتاق آبی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 189
آفلاین
قانون اساسی ما نه برای انسان ها که برای فرشتگان آسمان ها نوشته شده است.
جور از حبیب بهتر کز مدعی رعایت...

خطاط اتاق آبی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۳ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

هر ترم بلاکی در بالا - راست انجمن ها مربوط به امتیازات هاگوارتز قرار میگرفت ، در صورتی که این ترم هم پرفسور کوییرل عزیز صلاح میدونن این بلاک و امتیازات رو قرار بدن .

ممنون

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۶:۴۸ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
منتظر جواب من نباشید چون من حرفامو قبلا زدم
ستای قبلیمو بخونید

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
سلام.. علاوه بر حرفای مرلین عزیز یا همون دانیال خودمون.. میخواستم بگم که...
ببینین آقایان مدیر... حرفای دانیال بدون هیچ غرض ورزی زده شده... چون چیزیو که دیده و شنیده بیان کرده... تو تولد منم یه گوشم و به طرف مدیرا میکردم یه گوشمو به طرف جماعت بلاک شده...

اینجا تا حالا من پستی زده بودم که کسی رو نقد کنم؟
حالا هم لطفا اینجا منو بی جواب نزارین. به احترام اینکه با متون رفیقم.. با رضا. متین. میلاد ... و من با مسعود و کمیل و دانیال هم رفیقم...

دوباره تاکید میکنم که حرفای دانیال دقیقترین حرفایی بود که گفته شد... و هیچ پیچشی درش نبود...
حالا من میگم....

نقل قول از علی آقا

اداره سایت این نیست که ببینی اعضا چی میگن اون کارو بکنی. در این صورت اسمش دیگه مدیریت سایت نیست حمالی سایته. چون اگر قرار باشه شما مختو تعطیل کنی و اعضا برای سایت تصمیم بگیرن و فقط شما موارد رو اجرا کنی و پست پاک کنی و گروه عوض کنی این جز حمالی نیست. بنده مدیر سایتم و من از قوانینش با خبرم و من میتونم تفسیر اونا رو پیدا کنم و عنوان کنم که چه وقتی چه کسی پاشو از دایره قانون بیرون گذاشته و صلاح سایتو تشخیص بدم و کلا من برای همین کار اینجام

علی جان انگار از این بحثا خسته شدی.. حقم میدم بهت.. نشونش اینه که داری جوابا رو به بچه ها میپیچونی و میدی... و دیگه تاب تحملت داره تموم میشه.. منم اگه توهین میکردن بهم از شما بدتر بودم.. ولی یه خورده دیگه صبوری کن و بزرگواری...

یه روایتی هستش که میگه یه نفر از یکی از امامان پرسید چرا شما انقدر برا مردم دلسوزی میکنین.. مردمی که حرفتونو نمیفهمن.. امام در جوابش میگه: مگه غیر از این است که چوبان برای گوسفندانه نه گوسفندان برای چوپان...
این یعنی چوپونه باید از گوسفندا نگهداری و نگهبانی کنه.. نه گوسفندا از چوپونه...
و این حرف شما درست نیست علی جان... شما باید کاری کنی که اعضا همه یکپارچه باشن...
به خدا قسم من قصد توهین به کسی رو ندارم... لطفا تشابه رو زیاد دقت نکنین.. نه بچه های سایت به جز بنده ی حقیر گوسفندن... نه مدیرا چوپون...

راجر جان من همیشه به نظرات شما ایمان داشتم.. لطفا با کمی تواضع بیشتر و انصاف.. شما قدمی جلو بزارو بچه ها رو راهنمایی کن.. چون بیشتر بچه ها شما رو دوست دارن... و بهتون احترام میذارن.. البته نه اینکه بخوایم با علی آقا ناسازگاری کنیم.. ایشون تحملشون تموم شده.. شما لطفی کن...

هو121

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

بدون نام
سلام به مديران و دوستاني كه پيگير اين بحث‌ها هستند.
اول از همه بگم كه من قصد توهين به هيچ كسي رو ندارم.
دومآ اين پستم صرفآ براي شفاف‌سازي و روشن كردن واقعيتي كه شخصآ و به طور مستقيم در تولد شاهدش بودم؛ هست.
براي ياد‌اوري دوستان يه نشوني‌ها و چيز‌هايي بيان مي‌كنم...
من دانيال يا همون مرلين مك كينن پسري با قد 176 يا بيشتر با چشم‌هاي سبز هستم و لباسي كه توي تولد پوشيده بودم يك كت قهوه‌اي و يه سويوشرت زيرش بود كه كلاش رو كت افتاده بود. اگه باز هم منو به ياد نيورديد فكر كنم حدود 10 تا عكس تو گالري دارم مي‌تونيد اونجا هم پيدام كنيد... اميدوارم همين نشوني و توضيح قدر كافي باشه.
من در تولد بغل دست ماندي تا آخر اين بحث بودم و چون خودم با علي نيلي اومده بودم تولد مي‌تونم بگم از اول اين بحثم بودم و كاملآ در جريان اين بحث‌ها هستم.
خلاصه و مفيد نتيجه‌هاي گرفته شده در تولد:
1- بلاك شدن افرادي كه به آرشام توهين كردند.(توسط مديران اينجوري بيان شد كه ما بررسي مي‌كنيم و اون افراد رو هم چون عدالت برقرار شه بلاك مي‌كنيم- ابتدا كمي بحث شد ولي آخر قبول كردند)
2- اصلآ بحث بلاك شدن كامل نبود! نه به شوخي نه به جدي!
3- تصميم گيري بر اين شد كه دو طرفين از هم عذر خواهي كنند و تمام شناسه‌هاي بسته شده باز شه!( ماندي مخصوصآ دو يا سه بار اين موضوع رو با صداي بلند اعلام كرد و مديران تاييد كردند.)
4- صحبتي از شناسه‌ي جديد ساختن نبود.(هر چند من به شخصه ديدم بعضي از بچه‌هاي بلاك شده كه شناسه‌ي جديد مي ساختند اجازه‌ي ورود به ايفاي نقش بهشون داده نمي‌شد و باز بلاك مي‌شدند.)
5- صحبتي از اين كه افراد بليط بزنند و بگن كه آرشام از شناسشون سو استفاده كرده، نبود.
6- خيلي دوستانه اين موضوع تموم شد و همه خوشحال بودند.
حالا كه مديران مي‌گويند اين چيزها اتفاق نيوفته يه چيز ديگه است.
يه نكته بگم كه اين حرف مديران رو نقص كنه...
اگه به نظرتون حرفام دروغه يا چرته به اين نكته فكر كنيد كه آيا مي‌شه اگر ما به نتيجه مطلوبمون نمي‌رسيديم دست از سر بحث حتي قبل رسيدن آرشام برداريم و تا آخر تولد ول كن اين قضيه باشيم؟! و وقتي آرشام اومد با خوشحالي پيشش بريم و بگيم موضوع حل شد تو هيچي نگو!!!!!!!!!! ميشه اين توهم فانتزي يا دروغ باشه؟!

بعد از تولد...
من نمي‌خوام روي اين دامن بزنم كه چرا فلاني اينو گفت يا فلاني اونو گفت.
اول اينو بگم كه وقتي يه مدير مياد يه تاپيك و همراه با نظر سنجي مي‌زنه و در پست اولش يه متني با همچين مضموني « لطفآ در مورد شناسه‌هاي ديگه نظر نديد، چون اگه آرشام باز شه همه اوتومات باز خواهند شد» مي‌زنه ديگه كسي نمياد اين تاپيك رو فكر كنه كه مدير اين تاپيك رو به عنوان يه عضو زده! خيلي ببخشيدا ولي اين خيلي مضحكه! يه مثال ميارم: فكر كنيد يه مدير اداره‌اي بياد به يكي از كارمندا بياد بگه اين كارو بكن بعد اگه يارو خفت شد و گلوي مدير رو چسبيد كه تو گفتي مدير بگه من به عنوان يه كارمند بهت گفتم اين كارو كن! مي بينيد كه مضحكه!

من بايد اين موضوع برام روشن بشه! علي نيلي يا هري پاتر خودمون براش ايفاي نقش مهمه يا نه؟! فكر كنم جواب اين سوال خيلي از چيز‌ها رو روشن كنه!

با صحبت‌هاي خيلي از عزيزان موافقم و چون از قبل بيان شده فعلآ نمي‌گمشون و اگر در آينده نيازي بود بيانش مي‌كنم.

فكر كنم كريچ اينو گفته:
نقل قول:
توي سايت 1000 جور آدم هست كه 999 تاش رو راضي نگه داري يكي مياد ميبرت زير سوال . دو نفر با هم دعوا ميكنن مديرو ميندازن وسط كه مشكلشون حل شه آخرم كه همه چيز حل شد مدير ميشه آدم بده .

اينو قبول دارم و قبول دارم كه هيچ وقت نميشه عدالت رو بين همه برقرار كرد ولي اين ضرب‌المثل رو هم قبول دارم « تا نباشد چيزكي مردم نگويند چيز‌ها» بعدشم مقياسي كه به كار بردي واقعآ فكر كنم اشتباه بوده! مي‌توني نمونه‌اش رو توي نظر سنجي اخير ببيني!

نقل قول:
یعنی باید بشی مثل 99.9 درصد سایت ها که خاله بازی می باشند یا وبلاگ هایی که متکلم وحده هستند و خود میگویند و خود میشنوند .

علي نيلي عزيز لطف كن منظور دقيقت از خاله‌بازي رو هم برام روشن كن كه با اين موضوع زياد كار دارم.

نقل قول:
یعنی شما واقعا علت زدن اون تاپیکو نمیدونید. اون تاپیکو خود من زدم و قبل از زدنش نوشتم نتایجش هیچ ارتباطی به باز شدن آرشام نداره.

من نوعي به هيچ عنوان همچين چيزي رو در اون تاپيك نديدم. فكر نكنم كس ديگه‌اي هم ديده باشه!

نقل قول:
شما توجه نکردید تصمیم بدون بازگشت قبل از تولد گرفته شده بود.

پس چرا توي تولد يه تصميم ديگه گرفته بوديد! قبل تولدم كه بلاك 3 روزه بوده! حالا قضيه به قول شما خبر نداشتن بارون از قوانين يه چيز ديگه است.

نقل قول:
خود ماندانگاس در تولد در آخرین صحبت ما وقتی من گفتم بیاد و پست بزنه که آرشام از شناسش سوء استفاده کرده قبول کرد و در کنار من افراد مختلف شاهد بودن.

همون طور كه در بالا گفتم به هيچ عنوان بيان نشد! از من شاهد تر مي خوايد؟! يا منم دروغگو ام؟

نقل قول:
اداره سایت این نیست که ببینی اعضا چی میگن اون کارو بکنی. در این صورت اسمش دیگه مدیریت سایت نیست حمالی سایته. چون اگر قرار باشه شما مختو تعطیل کنی و اعضا برای سایت تصمیم بگیرن و فقط شما موارد رو اجرا کنی و پست پاک کنی و گروه عوض کنی این جز حمالی نیست. بنده مدیر سایتم و من از قوانینش با خبرم و من میتونم تفسیر اونا رو پیدا کنم و عنوان کنم که چه وقتی چه کسی پاشو از دایره قانون بیرون گذاشته و صلاح سایتو تشخیص بدم و کلا من برای همین کار اینجام.

اول از همه اينو بگم علي نيلي!
شما بايد ببيني جو سايت و كاربرا چي لازم دارند وگرنه بازيد خداتايي اين سايت تا چند وقت ديگه نابود مي‌شه و همه چيز به پايان مي‌رسه! مدير سايت بايد در قوانيني كه تعيين مي‌كنه كاملآ انعطاف‌پذيري(چندين بار با خودت راجع بهش صحبت كردم ولي چون شايد به قولي تازه واردم جواباي سربالاي خوبي گرفته باشم) داشته باشه تا در صورت مشكل بتونه به راحتي مشكل رو حل كنه و قضايا وخيم نشه!
قوانين براي اين هستش كه بشه راحت‌تر چيزي رو كنترل كنند يا راحت‌تر كاري رو بكنند! البته 100 درصد قوانين خشك آدم رو به هيچ نتيجه‌اي نمي‌رسه! مگر در سربازي!
مدير هم بايد با اقتدار و مهرباني و گاهي اوقات چشم‌پوشي رفتار كنه، وگرنه همون طور كه عدم رعايت قوانين باعث مي‌شه سنگ روي سنگ بند نشه گاهي رعايت قوانين هم موجب همين امر ميشه! شما بايد طوري رفتار كني كه سايتت رو پا باشه نه اينكه از بين بره!-كلآ به اين قضايا كار ندارم در كل مي‌گم!

نقل قول:
اگر کسی در این موارد حرفای گذشتش رو تکرار کنه نشانه عدم قبول تصمیم مدیرانه و اگر این تکرار ها زیاد بشه شناسش بسته خواهد شد.
این اخطار عمومی به کسانی است که اینجا نوشتن از جمله پرسی ویزلی، اسکاور آنتونین دالاهف و بقیه.
بنده با کسی شوخی ندارم حرفاتونو زدید و چیزی برای گفتن ندارید در نتیجه در صورت ادامه دادن برخورد صورت خواهد گرفت و بعد برخورد شدیدتر میشه و بعد شدیدتر میشه و در نهایت به جایی میرسه که شناسه هرگز باز نخواهد شد.

هري پاتر عزيز به نظرم راه درستي رو انتخاب نكردي! بگو چرا!
چون با سركوب كردن هر چي اون چيز رو جري‌تر مي كني و بعد ضربه‌ي خيلي خيلي بدتر ازش مي‌خوري! همين طور كه مي‌بيني جو سايت خيلي بد شده خيلي‌ها از سايت دارن مي‌رند! هاگوارتز به صورت نيمه تعطيله! همه چيز بهم ريخته! همه و همه به دليل اين قوانينه! قانون رو كي ميسازه؟ من و امثال تو ديگه؟ ما يه انسانيم ! نمي‌تونيم هميشه قوانين رو بي‌نقص به وجود بيريم به اينم فكر كن!

نقل قول:
مطمانما وقتی یکی میره در پارک بازی کنه نمیان مدیریت اون پارکم بدن به اون و اگر مدیر اون پارک صلاح ببینه ممکنه هر کاری با تفریح کنندگان بکنه و هرگز هم نمیاد از تمام برو بچی که تو پارک دارن بازی میکنن نظر سنجی کنه بعد طرفو از پارک بیرون کنه.
کاملا روشنه؟

مثالي كه زديد غلطه چون:
1- اگه من از مدير تخلفي ببينم مي‌تونم برم شهرداري و بدم باباشو درارن!
2- حق همچين كاري رو اصلآ نداره كه كسي رو از پارك بيرون كنه! نيروي انتظامي چي كارست پس؟ تازه اونم نمي‌تونه هر كسي رو كه خواست بيرون كنه!
3- مدير پارك هر كاري صلاح بدونه با تفريح‌كنندگان نمي‌تونه بكنه ولي در مورد پارك مي‌تونه يه كارايي كنه نه اونم هر كاري!

اصلآ از بيان اين 3 مورد منظوري نداشتم فقط و فقط قصدم اين بود بگم كه اشتباه مثال زديد چون در اين جريانات مدير پاركو اينا هستم گفتم!

اگه به نظرتون اين پست ارزش جواب دادن رو داشت كه خواهش مي كنم فقط و فقط هري پاتر عزيز جواب بده!
و اگر به نظرتون ارزش جواب دادن رو نداره و بايد بلاك شم.
در هر دو صورت ازتون
ممنونم

پ.ن 1: فقط و فقط به خاطر خواهش دوستان اين چند وقت وارد اين بحث نشدم و اين موضوعات رو بيان نكردم.
پ.ن 2: موضوعات خيلي بيشتري براي بحث داشتم ولي به همينا فعلآ كفايت كردم.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.