هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۰:۰۸ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۱ سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۶
از اينا مي خواي؟!!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 115
آفلاین
پ.ن: من طرفدار هيچ كدوم از طرف هاي بحث نيستم.(منظورم مديران و كاربراي بلاك شدست)

جالبه... تا كجا بايد پيش بره اين جريان؟

مديران عزيز .. تا حالا توجه كرديد كه تعداد كساني كه تا به اينجا پست زدن خيلي زياده؟ هري عزيز يعني مي خواي اين همه رو بلاك كني؟! ايول ايول... استراتژي جالبيه... چطوره همه شناسه ها رو منحل كنيد دوباره از اول عضو بگيريد..

نقل قول:

توي سايت 1000 جور آدم هست كه 999 تاش رو راضي نگه داري يكي مياد ميبرت زير سوال . دو نفر با هم دعوا ميكنن مديرو ميندازن وسط كه مشكلشون حل شه آخرم كه همه چيز حل شد مدير ميشه آدم بده .

همينجوري الكي كه زير سوال نمي ره آدم... بعدشم اينجا موضوع فرق داره اون دو نفري هم كه ميگي مشكلشون حل نشده. شما تا حالا نديدي كه قاضي زير سوال بره؟... حتما قضاوت مشكل داشته.. من تخصصي در علم حقوق ندارم ولي الكي الكي اينطوري نمي شه! اون دو نفر هم اشتباه كردن.. خودمونو نمي خوايم گول بزنيم ..
كريچ جان مثل اينكه اشتباه تايپي تو پستت بوده.. عددا يه كم مورد داره

نقل قول:

واقعا تصویر میکنید که من صفا میکنم این شناسه ها رو بستم؟
جدا ننشستید پیش خودتون فکر کنید که چرا اینا رو باز نمیکنم؟
فک کردید مثلا خیلی افتخاره که این شناسه ها رو باز نکنم بعد فردا میتونم اینو به عنوان افتخارات مدیریتی خودم عنوان کنم در جایی؟
این بستن شناسه ها برای بنده فقط ضرره و به اصطلاح این روزی ها نبرد باخت باخت میباشد یعنی طرف برنده ندارد
مطمانا اگر شناسه ها رو باز میکردم یا کوتاه میومدم خیلی به نفعم بود. حداقل نفعش این بود که روزی نیم ساعت وقتم به نوشتن در این تاپیک تلف نمیشد.

پیش من یه برنامه و دیسیپلین بسیار خشکی وجود داره و به غیر از اینم به هیچ عنوان شما نمیتونی سایت اداره کنی. یعنی باید بشی مثل 99.9 درصد سایت ها که خاله بازی می باشند یا وبلاگ هایی که متکلم وحده هستند و خود میگویند و خود میشنوند . من برای خودم یه سری حد و مرز و برنامه تعریف کردم و به هیچ عنوان نمیتونم ازش بگذرم. وقتی به این نتیجه برسم که یه شناسه هرگز باز نشه دیگه به هیچ عنوان تغییرش نخواهم داد.

اگر قرار باشه من هر روز برناممو عوض کنم یا در برابر تصمیم عده ای دیگه تسلیم بشم هر دفه روی کارم میتونن انگشت بزارن.

من نمیدونم کسی که سه ساله شناسه داشته میتونه شناسه جدید باز کنه یا نه. من فقط راهی رو که در بین این استراتژی بسیار خشک بنده وجود داشت گفتم. انعطاف تا جایی امکان داره وقتی طنابو زیاد بکشی پاره میشه و دیگه نمیشه برش گردوند. و این طناب پاره شده.

چرا فكر كرديم هري جان درسته اين بازي دوسرش باخته نه براي شما خوبه نه براي كسي كه بلاك شده موضوع اينه كه اين باختها تا كجا ادامه داره ؟ و يا اين راه حل مناسبه؟ اشخاصي كه بلاك شدن رفتن شما هم مديري ولي اين باختها روي كل سايت تاثير گذاشته خوب نگاه كنيد..
نييم سااعت!! وقت زياديه؟ .. نيم ساعته اين تعداد پستي رو هم كه زده شده رو نمي شه خوند!!.. چه برسه بخوني و جواب بدي... البته شما به بعضي ها جواب مي ديد به بعضي ها نه... جواب سوال هايي رو كه خيلي مدت پيش من و سارا پرسيديم هنوز نداديد. اعضاي سايت خيلي بيشتر از نيم ساعت وقت گذاشتن.. (ما اينجا مس سابيديم يخ حوض شكونديم.. )تصور كنيد اگه هيچ كدوم از اعضا فعاليت نكنن چي مي شه؟ مدير خودش مياد فعاليت مي كنه... خيلي متاسفم كه بايد بگم سايت الان هيچ جذابيتي نداره ديگه... خيلي كم پست مي خوره.. منظورم پست با ارزشه وگرنه پست هاي بي ثمر زياده... علت اينكه اعضا هم به راحتي شناسه شونو به هم مي دن تا كس ديگه اي پست بزنه همينه.. برخلاف حرف پرسي و موافق نظر راجر و استابي دلبستگي در حد دلبستگي هري به جاي زخمشه ( راجر چطوري؟ )

اين ديسيپلين و قانون خشكتون رو احتمالا به تنهايي وضع كرديد... براي همين كه به جاي مو لاش تيرآهنم مي ره و اين ثمرات و باختها رو داره... اين باخت بازم مي گم همگانيه فقط شما دو گروه نباختيد.

در اين مورد من با شما موافقم اگه از حرفت برگردي به قدرت مديريتت صدمه وارد مي شه ولي قدرت واقعي اينه كه تا حد امكان از اين اتفاقات جلوگيري بشه. شما هم جلوگيري كرديد ولي يه جا نشت كرد لوله به طرز فجيعي تركيد. هنر اينه كه طنابتون پاره نشه چون اگه پاره بشه يقينا تقلبي بوده بايد جنس ارجينال انتخاب مي كرديد...!!

نقل قول:

حرف شما چیه؟
ما هویت نداشته باشیم همه چی حله؟ما خودمونو پشت یه شناسه دیگه قایم کنیم حله؟عزیز من اگه ما میخواستیم بترسیم و جا بزنیم که از اول شروع نمیکردیم.
دو حالت داره:یا میخواید باز کنین یا نمیخواید.
اگه میخواید که باز میشه میره پی کارش اگر هم نمیخواید اینقدر طاقچه بالا نذازید که شناسه دیگه بسازید ولی نگین که شما همونایین.یعنی به روی مبارکتون نیاریم که ما دوباره قدم در این سایت خفن گذاشتیم و دوباره میخوایم به گند بکشیمش.
شما دارید خودتون رو گول میزنین یا ما رو؟!
واقعا از این مدیریت قوی لذت میبرم!وقتی خودتون هم نمیدونین با یه عده که اومدن انتقاد میکنن و حرف میزنن چیکار کنین و پشت سر هم بلاک میکنین چه انتظاری از یه کاربر تازه وارد دارید؟چه انتظاری از ناظر دارید؟میگین یکی با یکی دعواش میشه مدیر مقصره.نه،مدیر هیچوقت تقصیر نداره.همیشه این کاربره که گناهکاره و باید مجازات بشه.هرکی از شما طرفداری کنه کاربر منطقی و ماه و گلیه و هرکی بیاد انتقاد کنه دروغگو و مایه ننگ اجتماع جادوگرانه.
.
.
.
آش اونقدر شور شد که صدای خان هم در اومد.

هويت كسي عوض نمي شه از قدرت يك انسان معمولي خارجه كه بتونه هويت كسي رو تغيير بده ... گاهي اوقات آدم بايد مثل گاليله به عقيده ش پشت كنه تا ديگران خوشحال بشن.. اين وسط اون شخص هم هيچ اهميتي نداره..!
نمي دونم چه حكمتي كه مديران هم با خودشون اختلاف دارن يكيشون ( حالا خوب نيست اسم ببريم!) مياد ميگه ديگه نبايد پاتونو تو جادوگران بذاريد بعدش هري مي گه پاتونو بذاريد ولي نگيد من كيم .. اسم خودتونو بذارييد اسمشونبر همه چيز حلله! چه خبره واقعا ؟ اين ها نشون مي ده كه مشكل نه از كاربراست نه از بلاكي نه از بلاك به طور كامل هم از مدير نيست. اينجا مشكلات اساسي اي وجود داره .. خواستيد من بهتون مي گم كه مشكل چيه ولي اينجا نمي شه.. ( هم رعايت خودمونو بايد بكنيم هم رعايت مديران ... حرف زيادي بزنيم شپلخ مي شيم )

ويولت جان همه جا اين قانون برقراره به جادوگران و مديران خرده نگير لطفا. همه جا رسم همينه كه بايد تابع قدرت حاكم باشي در اينصورت هركاري كردي مشكلي نيست و قصدت قصد قربت الي اله بوده و هيچ اشكالي بهش وارد نيست. ولي وقتي منصور حلاج حرف حقيقتو بزنه بايد به دار بكشنش! اين مشكل كل جامعه است.

آره آش خيلي شور بوده و اين براي همين اين تعداد خان صداشون در اومده.. لطفا همه چيز رو هم به مسئله ي آرشام وصل نكنيد .. چون اين يك ظاهربيني مطلقه كه بگيم همه ي اين قضايا به خاطره آرشام بوده.. اصلا آرشام اشتباه كرد بلاكش از اول بي برگشت نبوده آرشام همينجا حرفهايي زد كه افراطي بود تا حدي؛ ماندانگاس هم اخيرا همين كارو كرد ولي اينها دونفر بيشتر نيستن كه اينكارو كردن تعداد كسايي كه اينجا حرفي زدن از اين حرفا خيلي بيشتره..

نقل قول:

متاسفانه بحثای قدیمی وسط میکشید.
یک دلیل وجود نداره که شناسه آرشام باز بشه حتی یه دلیل اکر دلیلی وجود داشت من خودم در صف اول پیدا کردن اون بودم تا شناسش باز بشه

بنده دوباره از اول مرور میکنم
هر کسی یک دلیل این وسط پیدا کرد که این شناسه میتونه باز بشه عنوان کنه وگرنه مشخصه قضیه عده ای رفیق آرشام هستند و کور کورانه و بدون دلیل میخوان شناسش باز بشه.

یعنی یوزر میتونه به همه چی سایتع و مدیرشو غیره بفحش بده و بعدشم تا دو ماه معذرت خوواهی نکنه و بعدشم قلدر بازی در بیاره و تهدید کنه و رفیقاشو بریزه تو سایت و خودشو باز کنه.

روی هر دین و مذهب و مرامی و در هر سایت دیگه ای چنین کاری کرده بودن ما همون کارو میکنیم
یکی به شما فحش بده شما میگی چن تا دیگم روش بده و خیلی آدم توپی هستی.

بنده هم به شما مي گم كه من يكي حداقل دنبال اين نيستم كه شما شناسه ي آرشام رو باز كني ..من الان دنبال اينم كه به شما بگم اين همه شناسه كه تا حالا بستي و شهيدشون كردي ديگه كافيه سايت ديگه خلوت شد بسه لطفا به جاي اينكه صورت مساله ها رو پاك كنيد يه راه حل ديگه اي تدبير كنيد دنبال اين باشيد كه دليلي غير از موضوع آرشام براي اين وضع پيدا كنيد چون اين دلايلي وجود دارن. به اين عمليات شهادت طلبانه ي كاربرا با قدرت مديريتتون پايان بديد چون ما مثل چي توي گل مي مونيم و اصولا هيچي نمي فهميم هيچ راه حلي پيشنهاد نمي ديم!

من فكر نمي كنم متني كه آرشام توي بليتش نوشته به معناي فحش باشه اينم به دليل اينه كه من نمي فهمم..! صلاح مملكت خويش خسروان دانند به من چه ربطي داره!
راستي همينجا در جواب راجر كه گفت به كسي مربوط نيست كه مدير چي كار مي كنه بگم كه اتفاقا به همه مربوطه كه اينجا چه خبره . شما خودت نسبت به اتفاقاتي كه توي جامعه ات ميوفته هيچ حساسيتي نداري همه افراد به مسائل جامعه اشون حساسن البته تو ايران همچين خبري نيست شما هم ايراني هستي ديگه انتظار ديگه اي از خودمون نداريم

ما هم نگفتيم كه كاربر مي تونه فحش بده هري جان شما از زبون كدوم از اين افراد شنيديد كه كاربر بايد فحش بده؟

نقل قول:

تکرار میکنم اصلا به دلیل رفقای زیاد یه نفر کسی باز نمیشه گفتم شما دلیل منطقی بیارید و فقط قبل از تولد قبول خواهد شد الان اگر ملیون نفر بیان و درخواست باز شدن بکنن یا آرشام دو هزار مرتبه عذر خواهی کنه یا فحش بده هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. تموم شد میدونید یعنی چی یعنی تموم شد.

اداره سایت این نیست که ببینی اعضا چی میگن اون کارو بکنی. در این صورت اسمش دیگه مدیریت سایت نیست حمالی سایته. چون اگر قرار باشه شما مختو تعطیل کنی و اعضا برای سایت تصمیم بگیرن و فقط شما موارد رو اجرا کنی و پست پاک کنی و گروه عوض کنی این جز حمالی نیست. بنده مدیر سایتم و من از قوانینش با خبرم و من میتونم تفسیر اونا رو پیدا کنم و عنوان کنم که چه وقتی چه کسی پاشو از دایره قانون بیرون گذاشته و صلاح سایتو تشخیص بدم و کلا من برای همین کار اینجام.

اگر کسی در این موارد حرفای گذشتش رو تکرار کنه نشانه عدم قبول تصمیم مدیرانه و اگر این تکرار ها زیاد بشه شناسش بسته خواهد شد.
این اخطار عمومی به کسانی است که اینجا نوشتن از جمله پرسی ویزلی، اسکاور آنتونین دالاهف و بقیه.
بنده با کسی شوخی ندارم حرفاتونو زدید و چیزی برای گفتن ندارید در نتیجه در صورت ادامه دادن برخورد صورت خواهد گرفت و بعد برخورد شدیدتر میشه و بعد شدیدتر میشه و در نهایت به جایی میرسه که شناسه هرگز باز نخواهد شد.

اگر این سایت برای تفریحه برید و تفریحتونو بکنید و مسایل جدی رو به مدیران واگذار کنید مطمانما وقتی یکی میره در پارک بازی کنه نمیان مدیریت اون پارکم بدن به اون و اگر مدیر اون پارک صلاح ببینه ممکنه هر کاری با تفریح کنندگان بکنه و هرگز هم نمیاد از تمام برو بچی که تو پارک دارن بازی میکنن نظر سنجی کنه بعد طرفو از پارک بیرون کنه.
کاملا روشنه؟

همه چيز روشنه.. هم اخطار هم تهديد و ... اگه قرار به برداشت بدبينانه است پس من اينجور برداشت مي كنم كه شما هم با اين كلمه ي آخر گفتي كه تمام كساني كه اينجا پست زدن آدمهاي نفهمي هستن كه حرف آدم سرشون نمي شه. و البته و صد البته به يقين منظور شما همين بوده ... آرشام و ماندانگاس اگه به چندتا از مديران بي احترامي كردن و فحش دادن قبول نه تنها كاربر نبايد به مدير بي احترامي كنه بلكه هيچ كس نبايد به كس ديگه بي احترامي كنه ولي قرار نيست هركدوم يه چيزي به بقيه كاربرا بگيدا.. همونطور كه كاربر به مدير نبايد به مدير چيزي بگه مدير هم نياد اينجوري حرف بزنه..
مشكل اينه كه جاي تفريحي باقي نمونده و پارك شديدا زير بمبارونه شما از كدوم بازي حرف مي زنيد؟ شما خودتو جاي يك كاربر ساده بذار ببين مي توني بازي كني يا نه...اين آشوب اگه محصول بلاكي ها هست محصول مديرانم هست همه چيز رو تقصير كساني كه نيستن و جواب نمي تونن بدن نندازيد.

من كاملا سعي كردم كه قضاوتم و حرفام منصفانه باشه و به احدالناسي هم توهيني نكردم ولي اين حرف هري اصلا جالب نبود. اگه در دريچه ي چشم شما مدير با غير مدير فرق داره در دريچه ي چشم من همه يكسانند و اين چيزيه كه درسته...

ویرایش شده توسط سوروس اسنيپ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۲ ۱۱:۵۴:۳۹

عضو محفل ققنوس

چه چشمايي!!!!

[url=http://www.jadoogaran.org/userinfo.php?uid=11679]ادوارد بونز ! همون شناسه اي كه به خودش �

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
نه بنده به هیچ عنوان نیومدم بگم چون اون نظرسنجی اون شکلی شده شناسه ی آرشام رو باز کنید.

کی من این حرف رو زدم؟

حتی من نیومدم بگم که "شما توی تولد گفتی باز میکنم شناسه هارو"...حتی من این حرف رو نزدم چون من یه چنین چیزی تو تولد نشنیدم و وقتی چیزی رو نشنیدم نمیام بگم شنیدم!
من برای مسئله ی باز شدن آرشام فقط 1 پست زدم و توی اونم نگفتم به فلان "دلیل" شناسه هارو باز کنید...گفتم خواهشاً به خاطر اعضا باز کنید.

الکی حرف تو دهن من نذارین...

در مورد تفریح کردن و این حرفا:
دقیقاً من همین کارو دارم میکنم و هیچ مسئله ای رو جدی نگرفتم و اگرم حرفی دارم میزنم و کاری دارم میکنم فقط دارم به مثلاً آنتونیون اطلاعات عمومی میدم و بحثی با کسی ندارم. ولی امیدوارم از این حرف سوء استفاده نکنید و در هر صورت من به عنوان یه شخصیت حقیقی و حقوقی هر کاری که شما بگی نمیکنم. همه چیز اینجا دلبخواهیه...البته منظورم چیزاییه که خلاف قوانین نیست.

در مورد مینروا:
شما متوجه نیستی که حرف من چیه و چی دارم میگم و همین شکلی میای یه چیزی میپرونی!
من اگر در مورد مینروا نظر میدم و میگم فلان طوره نظر خودمه...یعنی حقیقت امر از دیدگاه من این شکلیه...
درسته شما بیشتر از من مینروا رو میشناختی...مینروا هم سه چهار ماه بعد از اومدن من تو این سایت از سایت رفت و اتفاقاً در روز آخر مدیریت منو ناظر کرد!(یادش بخیر)
من حرفم این بود که ایشون همه کار رو با هم میکرد. هر کاری که فکر میکرد خوبه...و نگفتم بر خلاف قوانین!

کجا نوشته شده که دموکراسی خلاف قوانینه؟...میشه اینو برای من اثبات کنی؟

------------------------------------

به آنتونیون:
من همون طور که گفتم میخواستم به شما اطلاعاتی در این مورد بدم نه بیشتر نه کمتر...
من فکر میکنم شما خلاف جهت حرکت میکنی و این هم به ضرر ماست هم به ضرر شماست...همون طور که گفتم چهره ی خودتونو خراب میکنید. من نمیگم شما به کسی تو این سایت نیاز دارید...هرگز اینطور نیست و اصلاً این حرف رو نزدم...ولی بد نیست که کسی خلاف جهت حرکت نکنه...بده؟

در ضمن تهمت زدی به من که من برای مدیریت هر کاری کردم که تهمت خوبی نیست و من قبولش ندارم و تکذیب میکنم. از من درخواست شد و من هم قبول کردم و میتونستم قبول نکنم. میتونی بیشتر در موردش تحقیق کنی بعداً نظرتو بگی...

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۲:۵۴ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۳۵:۵۹ پنجشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
اهم خواهشمندم کامل بخونید!
مثل اینکه خودتون هم قبول کردین در قوانین چی نوشته شده و کار خودتون اشتباه بوده

به ماندانگاس: من یادمه به یکی‌! تو جشن گفتم علی شناسه‌ها رو باز نمی‌کنه و البته فکر کنم فقط یه لحظه منو دیدی و اینا موقع بحث در مورد شناسه منظورمه
نه؟

همم و یه مشکلی هست
بعد از اخطار من! منتی از آنتونین توی چت‌باکس نبود!
اون کجا به آرشام فحش داد؟ اینو به من نشون بدین!

در مورد لی‌جردن!
بچه‌م خبر نداره خب!

یادآوری می‌کنم!
مطالبی که در مورد کالین بود؟ یادت میاد؟ که بعضیا حتی نمیدونن نام فامیلیش چیه؟
که من از چت‌باکس پاک کردم! و بارون به تو هم اخطار داد و در جا نوشتی: بارون و بقیه ببخشید!

ها؟

---
در مورد پست ماندانگاس
قسمت 1م:
در مورد مدیران سایت: فرض می‌کنیم حرف شما درست! بارون اشتباه کرد:
یه سناریو می‌تونست این باشه که:
بارون میومد و (آرشام اون پست رو نمی‌زد!) و بارون می‌گفت من بعد از سه روز تشخیص دادم (با صحبت‌های توی مسنجر مثلا) که شناسه‌ش باز بشه!
غیر از اینه؟

تو معتقدی علی داره با کلمات بازی می‌کنه، ولی خودت هم داری همینکارو می‌کنی
هر قضیه به هر صورتی می‌تونه در موردش بحث شه

قسمت 2م:
که بالا ذکر کردم

قسمت 3م:
نمی‌دونم چرا واقعا! شماها الکی می‌خواین به مسائلی که به شما مربوط!!! نیست وارد بشی!
سیاست سایت هم یکی از ایناست! هرچند درست یا غلط! سایت رو تا اینجا پیش برده، اگه فکر می‌کنی جاییش غلطه بگو!
مثلا چی؟ فلسفه‌ی وجودیه بلاک؟
علیرضا خودشون یادشونه در مورد شناسه‌ی فرگوس فینیگان! نه؟ کی میگفت بزن اینو بلاک کن! رفته رو روان ما و ...

در مورد نحوه‌ی برخورد با کاربرا:
بلیت وجود داره، که بقیه‌ی سایت از درگیری خارج باشه

تنها! قسمت قابل بحث حرف شما: صحبت‌های موقع تولده، که من توش شرکت نداشتم
اسامی رو بگو یه کنف بزاریم مشکلو حل می‌کنیم

قسمت 4م:
هم من نظری نمیدم چون اونجا نبودم!
فقط بعضی از حرفای رد و بدل شده (متقابل و اینا - بلاک بقیه‌ی افراد و ...) آشنا به نظر میاد!
ولی گفتم! فرد دیگه‌ای هم نبود

قسمت 5م:
طبق قوانین سایت: برخورد با کسی که بلاک شده استفاده از بلیت هست! اطلاع داری دیگه؟
پس شما داری برخورد ناصحیح انجام می‌دی
کاراتون الان در حد اسپمه!

!

پیام زده شده در: ۱۰:۲۱ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶

ارنی مک میلانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۳ جمعه ۱۷ آذر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۰۶ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶
از دوردست ترین قله
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 135
آفلاین
پرونده این ماجرا بسته شد. آخرین پست بنده در این سایت در جواب به مدیران، همه مسائل و مطرح کردم.

ماندانگاس نامه:

نقل قول:

با تشکر فراوان از علیرضای عزیز!

هری پاتر در مورد کدوم مشکل صحبت میکنی برادر من! شما حتی توانایی بحث کردن نداری گویا و فقط داری با کلمات به سبک ژانگولر واری بازی میکنی،‌ الان اینا رو گفتی که بگی خیلی قدری؟ الان همه ایفای نقش و این ملت و با چهارتا بچه یکی کردی، تو هنر نمایشنامه نویسی این ملت و زیر سوال بردی رسما؟ یعنی واقعا انقدر کوته اندیشی که میگی نمایشنامه نویسی بچه بازیه؟ میگی ایفای نقش ماله خاله زنک هاست؟

شما مدیریت میکنی برای کی و چی ؟

بزار من جوابت و بدم، شما برای این اعضا یعنی طرفداران هری پاتر و بخش نمایشنامه نویسی اون مدیریت میکنی نه برای سایت خودت و عشق خودت، شما وقتت و داری واسه کی میزاری؟ برای همین اعضا، برای کسانی که وقتشون و اینجا میزارن، فکر نکن فقط خودت اینجا فعالی، خیلی ها اینجا خط به خط خاطره دارن، حتی وقتی که تو توی چهار سال اینجا میزاری رو توی یک سال اینجا گذاشتن، شما معنی عشق به هری پاتر و تزریق این احساسات از طریق نمایشنامه رو درک نمی کنی، چون آخرین گزینه از عواطف شما بلاک کردن یک عده کاربر بدون دسترسی و علاقه مند به هری پاتره!

شما میگی قانون درست کردی، جالبه این قوانین به سرعت نور برای تغییر مدت زمان بلاک ها عوض میشه یعنی یک روز بارون تعیین بلاک سه روزه میکنه و یک روز شما میای میگی ایشون تو سایت نبوده و از قوانین جدید خبر نداشته، ما بلاک سه روزه رو حذف کردیم، یعنی قوانین رو شما می نویسی؟ کنفرانسی بین مدیرا مبنی بر تغییر قوانین صورت نمیگیره؟ یعنی مدیران از قوانین جدید آگاهی ندارن؟ ( برای ساخت چهارتا قانون تو انجمن ناظرا، یک کنفرانس میزارن بین ناظرا و مدیرای انجمن، جالبه که اگر بگی من خودم قوانین و میسازم)

یک سوال دیگه پیش میاد، شما اگر واقعا به اعضا و حقوق اونها توی این سایت اعتقاد داری واسه چی نظر اون‌ها رو در حد پشم دامبلدور حساب کردی، میشه این قسمت و توجیه کنی؟ میشه بپرسم هدفتون از توصیف نمایشنامه نویسی و ایفای نقش به پارک کودکان چی بود؟

اگر قوانین برای ما( یعنی کاربرا) نوشته شده، چرا نظر ما در مورد این قوانین نباید اعمال بشه،‌ یا حتی به نوعی تخفیفی صورت بگیره، شما نظر سنجی گذاشتی و باز اون و هم که یک مدرک معتبر بود گفتی مد نظر قرار نمیدی... این نشون میده کی توی تولد دروغ گفته و کی توی سایت حقیقت و مطرح کرده!

هری پاتر عزیز متاسفانه شما خودت با خودت درگیری داری، وقتش شده به این فکر کنی که اعضا چی دوست دارن، نه شما! میگم اعضا یعنی جمعیت زیادی از اون‌ها نه یک نفر!

اون شاهد زنده ات هم واسه خودت نگهداره که خوب دستمال دستش میگیره،‌ آنتونین دالاهوف و میگی دیگه؟نه؟
یه چند وقت دیگه اعلام میشه : آنتونین دالاهوف کاندید مدیریت ایفای نقش برنده جایزه دستمال بلوری، نماینده مردم شهید پرور یزد، رئیس اتحادیه دستمال سازان، کسب کننده مدال طلای سرعت مالش!

هری پاتر آخه چرا مسائل اینطوری مطرح میکنی، من گفتم اگر شناسه همه رو باز کنی من به تنهایی حاضرم این مسئله رو مطرح کنم، چرا این دیدگاهش و نمیگی،‌ چرا هدفت خراب کردن وجه یک کاربر مثل منه؟ یعنی انقدر روی اعصاب دارم قدم میزنم؟

من همچنان هم میگم، تمام صحبت های تولد برای باز شدن شناسه ای به جز بنده و آرشام بود چون‌که ایفای نقش این سایت و در حدی نمی دیدیم که لایق نمایشنامه های ما باشه، دلیلش هم مدیریت غلط شما مدیران به ظاهر خفن بود!

بنده و آراشام عذر خواهی های خودمون رو کردیم تا شناسه دیگران باز بشه، ولی هیچ اقدامی صورت نگرفته، ما تو تولد قرار شد کسانی که به آرشام توهین کردن و بعد از پیام راجر بحث و باز کردن رو هم بلاک کنیم، که شما هنوز متوجه نشدی حرف بنده چی بود، راجر توی نحوه برخورد گفته بود هر گونه بحث در این رابطه با برخورد رو به رو میشه ولی خیلی طول نکشید که بعد از این اخطار آنتونین دالاهوف به همراه لی جردن شروع به توهین کردن به آرشام کردن و قرار بود شما شناسه این افراد و ببندی که گویا لی جردن چند روز پیش با صراحت تمام گفت شناسه من اصلا و ابدا بسته نشده و من هیچ گونه عذر خواهی هم از کسی نکردم!

و جالبتر از اون این بود قرار بود شناسه همه افراد باز بشه و من قرار بود اگر شناسه ام باز شد بیام و رسما از شخص مدیریت سایت به خصوص پویان عزیز عذر خواهی کنم که گویا منطقی تر از بقیه است در این جمع و باز هم میگم که به این مسئله اشاره داشتم مدیریت سایت باید از ما عذر خواهی کنه، و این عین جمله من بود : رابطه باید متقابل باشه،‌ ما عذر خواهی وقتی کردیم مدیران سایت هم باید عذر خواهی کنند به دلیل سوء تفاهم هایی که پیش اومده.

نمیدونم دیگه چطوری باید به شما ثابت کنم، شما نه برای حرف ما، نه برای حرف اعضای سایت و حتی نه برای تیم مدیریت خودتون ارزش قائل نیستید. شما که میشنید مشکلات و طبقه بندی میکنید، بزارید من براتون طبقه بندی کنم:

1- توضیح شما در رابطه به حرکت بارون
پ.ن : شما گفتید بارون دیر به دیر به سایت میاید و از قوانین جدید بی خبر هست...باب مگه سایت حمومه که هر روز توش یک قانون مطرح بشه؟ به قول بارون من هر روز یکبار و میام توی سایت، بعد امکانش هست بارون از قوانین بی اطلاع باشه؟

2- عدم هماهنگی بین مدیران و برخورد نکردن با کاربر متخلف ( توهین کننده به آرشام )
پ.ن : راجر وقتی تاپیک و بست توی یک پست نوشت هر گونه بحث در رابطه با نحوه برخورد با برخورد رو به رو میشه یا یک همچین چیزی...یا نوشته بود ممنوع است...دقیقا یادم نیست، پس وقتی اونا اومدن بحث کردن باید باهاشون برخورد میشد، نیاز نبوده اخطار دوم داده بشه، در واقعیت اگر برخورد منطقی صورت میگرفت هیچ کدوم از این مسائل پیش نمیومد!

3- عدم احترام به کاربران و نظر آن‌ها
پ.ن: شما به شکل کاملا مستقیم حرف خودتون رو زدید، اینجا من دسترسی به منوی مدیریت دارم من سیاست های سایت و مشخص میکنم و من هستم که میگم سایت کیلو چنده، همه کاربرها در حد پشم دامبلدور هستن....

4- انجام نشدن هیچ کدام از وعده های هری پاتر که در تولد سایت مطرح شده بود:
پ.ن : در این راستا باید بگم که ما قبول کرده بودیم شناسه همه باز بشه، ما بیایم توی گفتگو با مدیران عذر خواهی کنیم، و شما هم بخاطر سوء تفاهم به شکل متقابل عذر خواهی کنید، اشخاصی که اولین توهین رو به آرشام کرده بودن بلاک بشن و کسانی که بعد از اخطار راجر بحث کردن هم بلاک بشن. از این گذشته قرار بود شناسه همه باز بشه، بازم میگم ما شرط عذر خواهی رو قبول کرده بودیم...و بنده به هری پاتر گفتم این مسئله باید متقابل باشه به خاطر استفاده نا صحیح از صفاتی چون رذل و پست برای آرشام!
هری پاتر شما در پایان بحث گفتید اگر اینطور منطقی کسی بحث میکرد، من از اول مشکل و حل میکردم ولی حالا زدی زیر همه چیز و همه مسائل و انکار میکنی، آخه دروغگویی و تخریب چهره یک کاربر بی دسترسی مثل من تا چه حد؟ وجدان اخلاقی شما تا چه حد دروغگویی رو میتونه تحمل کنه

5- عدم برخورد صحیح شما با ما!
پ.ن : ما داریم میایم بحث کنیم،‌ زرتی بلاک میشیم، این دقیقا یعنی شما در ملاعام آبروی ما رو ببری ولی ما حق دفاع نداشته باشیم،‌ اگر خیلی مردی بزاره این شناسه ها باز باشه تا ما از ذره ذره جملاتمون دفاع کنیم.

و در نهایت میگم،‌ اشتباه مدیریتی شما در این مکان سبب نشد چیزی از شما کم بشه به جز یک احترام خاص که خیلی ها براتون قائل بودن، دروغگویی شما در این جمع و عدم رعایت حقوق کاربرها و حتی زیر پا له کردن نظر اونها بیانگر تمام مسائل هست و خیلی خوشحالم که این مسائل تاثیر مستقیم خودشون رو روی ایفای نقش این سایت گذاشتن و بیشتر خوشحالم چون اعضا به شخصیت واقعی شما پی بردن، اگر بیشتر دقت کنید متوجه فرار نمایشنامه نویسان،‌ استعفای ناظران از این سایت میشی، خیلی ها که رول نویس های معتبری بودن مثل قطرات آب از این سایت رفتن ولی حالا مثل یک سیل شدن و دارن علاقشون به هری پاتر و توی سایت های تازه کار ارضا میکنن، شما اصلا به این مسائل آگاه هستی؟

و در پایان اضافه میکنم، خط منشی که برای سایت تعیین کردی به قدر زننده است که شما جایی واسه بحث دیگه نذاشتی، واسه اینکه روزی نیم ساعت وقت گران بهای شما تلف نشه،‌ من سعی کردم یکبار برای همیشه همه مسائل و توی این پست جای بدم و براتون ارسال کنم. این آخرین پست من خواهد بود و همچنان تقاضای احترام به کاربرای سایت و دارم، من تقاضامندم که شناسه افرادی که به سبب علاقه به ما و قرار دادن شناسشون به ما بسته شده باز بشه و من حاضر بعد از بازش در میتینگ رسمی یا حتی در خود سایت بابت این زحمت و لطفی که شما کشیدی به بهترین شکل و نحوه ای که شما بخوای ازتون تشکر کنم! باز هم میگم ما شناسه های خودمون رو نمیخوایم، فقط شناسه اعضا مطرح هست!

پ.ن : راجر تو نظر ندی اصلا کسی نمیگه خدایی نکرده این وسط تو خواب خرگوشی هستی، خوبه اخر تولد از خود تو پرسیدم، پس شناسه ها حله؟ گفتی آره ( الان بیا منکر این قضیه بشو، اون همه آدم اونجا وایستاده بودن، نمی توتی بزنی زیرش که)

هری پاتر عزیز با عرض پوزش که وقت عالی رو این مدت گرفتیم و روزی نیم ساعت !‌ از وقت با ارزشتون رو حروم کردیم،‌ امیدوارم بازم شما رو ببینم ولی این بار صدات ضبط میکنم

در پناه حق باشید،‌ آخرین پست من بود!
!

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر ( دانگ ) در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۱ ۱۰:۳۵:۲۰
ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر ( دانگ ) در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۱ ۱۰:۳۸:۱۴

پاتر , رولینگ خزیده کردت !!

پیام زده شده در: ۶:۲۴ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
نقل قول:

دقیقا وسط انجمن ضروریات تاپیکی هست با نام آیا با باز شدن شناسه آرشام موافقید . من رای های کاربران رو برای شما عنوان میکنم ، کورکورانه نیست ، هر کسی که بتونه ببینه ، اونجا رو میبینه و دلیل واضحی هست ! اگر مدیران تصمیم گرفتن و باید طبق دیسیپلین شما عمل کنن ، نه باید اونجا رای میدادن و شما هم نباید اون تاپیکو میزدی !

یعنی شما واقعا علت زدن اون تاپیکو نمیدونید. اون تاپیکو خود من زدم و قبل از زدنش نوشتم نتایجش هیچ ارتباطی به باز شدن آرشام نداره. دلیلش این بوده که خیال همه رو راحت کنم که با رای گیری و اینا چیزی عوض نخواهد شد. تا وقتی رای گیری نشده بود پست میزدید و رای گیری میخواستید. من گفتم اینم از رای گیری پس دیگه دلیلی برای زدن پست نیست یعنی باید ملت متوجه میشدن که واقعا همه چی تموم شده.

شما توجه نکردید تصمیم بدون بازگشت قبل از تولد گرفته شده بود.

خود ماندانگاس در تولد در آخرین صحبت ما وقتی من گفتم بیاد و پست بزنه که آرشام از شناسش سوء استفاده کرده قبول کرد و در کنار من افراد مختلف شاهد بودن.

بعد از تولد من و پویان به همراه لرد تاریکی (فرهاد) و مملی از سایت آکادمی فانتزی رفیتم جایی و صحبت مفصل کردیم ( نه در مورد این مسایل) که در حین اون بسته بودن این شناسم مطرح شد و من گفتم شناسه هرگز باز نخواهد شد

به اسکاور:
مدیریت مینروا بسیار عالی بود و هرگز هم طبق دموکراسی نبود بلکه طبق قانون سایت بود و افراد مختلف توسط ایشان بسته شده و شما اون موقع تازه وارد سایت شده بودی

تکرار میکنم اصلا به دلیل رفقای زیاد یه نفر کسی باز نمیشه گفتم شما دلیل منطقی بیارید و فقط قبل از تولد قبول خواهد شد الان اگر ملیون نفر بیان و درخواست باز شدن بکنن یا آرشام دو هزار مرتبه عذر خواهی کنه یا فحش بده هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. تموم شد میدونید یعنی چی یعنی تموم شد.

اداره سایت این نیست که ببینی اعضا چی میگن اون کارو بکنی. در این صورت اسمش دیگه مدیریت سایت نیست حمالی سایته. چون اگر قرار باشه شما مختو تعطیل کنی و اعضا برای سایت تصمیم بگیرن و فقط شما موارد رو اجرا کنی و پست پاک کنی و گروه عوض کنی این جز حمالی نیست. بنده مدیر سایتم و من از قوانینش با خبرم و من میتونم تفسیر اونا رو پیدا کنم و عنوان کنم که چه وقتی چه کسی پاشو از دایره قانون بیرون گذاشته و صلاح سایتو تشخیص بدم و کلا من برای همین کار اینجام.

اگر کسی در این موارد حرفای گذشتش رو تکرار کنه نشانه عدم قبول تصمیم مدیرانه و اگر این تکرار ها زیاد بشه شناسش بسته خواهد شد.
این اخطار عمومی به کسانی است که اینجا نوشتن از جمله پرسی ویزلی، اسکاور آنتونین دالاهف و بقیه.
بنده با کسی شوخی ندارم حرفاتونو زدید و چیزی برای گفتن ندارید در نتیجه در صورت ادامه دادن برخورد صورت خواهد گرفت و بعد برخورد شدیدتر میشه و بعد شدیدتر میشه و در نهایت به جایی میرسه که شناسه هرگز باز نخواهد شد.

اگر این سایت برای تفریحه برید و تفریحتونو بکنید و مسایل جدی رو به مدیران واگذار کنید مطمانما وقتی یکی میره در پارک بازی کنه نمیان مدیریت اون پارکم بدن به اون و اگر مدیر اون پارک صلاح ببینه ممکنه هر کاری با تفریح کنندگان بکنه و هرگز هم نمیاد از تمام برو بچی که تو پارک دارن بازی میکنن نظر سنجی کنه بعد طرفو از پارک بیرون کنه.
کاملا روشنه؟

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۱ ۶:۳۰:۲۲
ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۱ ۶:۳۲:۴۵
ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۱ ۶:۴۱:۰۳

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲:۱۹ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۳۵:۵۹ پنجشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
اول که با تمام حرفای عله موافقم

نقل قول:

شاید سوال بشه برات ولی میگم که چهره شما فقط یک آدم دروغگو و بی ثبات است که هیچ حرفی حتی حرف خودت و که در ملاء عام میزنی، قبول نداری! و جالبتر از اون اینه که اگر تو دسترسی نداشتی، به جرات میگم که حتی یک کاربر هم علاقه نداشت نزدیکت باشه و حتی نمایشنامه احمقانه ای که تو بنویسی رو ادامه بده.

میدونی چیه!؟ من الان حاضرم تمام پست‌های جاهایی مثل (سه دسته جارو، وزارت‌خونه، میخانه‌ی دیگ سوراخ، یا اون یکی نسخه‌ش، یا محفل به روایت فتح) رو 20 بار بخونم و از خنده بترکم! ولی اصلا سراغ پست‌های محفل و مرگ‌خوارای الان نرم!
که هری پاتر هم نویسنده‌ی قدیمیا بود.
اینو بزار به حساب قدیمی بودن! نه؟
پس از خودت حرف درنیار و از روی اون نتیجه گیری نکن

نقل قول:

یک جمله ای بود که خیلی با ارزش بود، میگفت خوبه آدم یادش باشه اگر به جایی رسید تنها نبوده، این سایت هم دقیقا همین حرف و داره میزنه، فکر نکن الان یک سایت معروف شده بخاطر تلاش های خفن شما بوده، این سایت و اعضا ساختن و اعضا هم نگ�%8

این ویژگیه سایت‌های فروم‌دار هستش که یهو فعالیتشون زیاد میشه، ما هنر زیادی نکردیم! آکادمی فانتزی مثلا که بحث‌هاش خیلی سطح بالاتره (در ژانر فانتزی!) بدون نمایشنامه و اینا هم تا دو سال دیگه همین طوری میشه!
در این نکته هم شما می‌تونی حرف نزنی عزیزم

نقل قول:

آقا جون تکلیف ما رو روشن کنین،یکی میگه پاشو برو شناسه بساز بیا فعالیت کن،یکی میگه باد به گوشم برسونه دوباره اومدی تو سایت حذف شناسه ات میکنم به کل و و و!

تکلیفتون روشن شده بود عزیزم! یه چیز به نام بلیت وجود داره که برای ارتباط بین شناسه‌های بسته شده با مدیران استفاده می‌شه!
و مثل اینکه شما کاملا از این پدیده‌ی زوپس بی‌خبری! نه؟

نقل قول:

ما هویت نداشته باشیم همه چی حله؟ما خودمونو پشت یه شناسه دیگه قایم کنیم حله؟عزیز من اگه ما میخواستیم بترسیم و جا بزنیم که از اول شروع نمیکردیم.

هر کسی هویت خودشو داره! شما الان ویولتی؟ توی شناسنامه و اینا؟ یه مدت پنسی نبودی؟ تغییر هویت دادی؟

این جالب بود گفتم اینجا جواب بدم
نقل قول:

یعنی اصلا امکان رول نویسی در حدی که شما می نوشتید با دیگران نبود، یادمه یک پست زدی در رابطه با کوییرل و بیل و کلا در این رابطه بود، من میگم اگر یکی مثل ما اون پست و اون زمان میزد بدون اخطار بلاک میشد! ولی شما فقط پستت پاک شد و اخطار گرفتی!

همین ققی که شما میگی! هر بار دوباره از اول شروع کرد! می‌دونی چند بار شناسه ساخته؟ به خاطر یه همچین چیزایی بود که شاید البته! فقط اخطار بود ولی بیشتر بهش گیر میدادن

نقل قول:

شما دارید خودتون رو گول میزنین یا ما رو؟!

شما داری خودتو فریب می‌دی که هنوز صورت‌مسئله رو نفهمیدی

نقل قول:

واقعا از این مدیریت قوی لذت میبرم!وقتی خودتون هم نمیدونین با یه عده که اومدن انتقاد میکنن و حرف میزنن چیکار کنین و پشت سر هم بلاک میکنین چه انتظاری از یه کاربر تازه وارد دارید؟چه انتظاری از ناظر دارید؟میگین یکی با یکی دعواش میشه مدیر مقصره.نه،مدیر هیچوقت تقصیر نداره.همیشه این کاربره که گناهکاره و باید مجازات بشه.هرکی از شما طرفداری کنه کاربر منطقی و ماه و گلیه و هرکی بیاد انتقاد کنه دروغگو و مایه ننگ اجتماع جادوگرانه.

ممکنه در بعضی موارد مدیر مقصر باشه! ولی در حال حاضر و الان! می‌تونم بگم عاقلانه‌ترین تصمیم بسته نگه‌داشتنه!

نقل قول:

اینو بدونین این مدل سایت داری نیستش برادر من!این راه و رسمش نیست.

شما برو سایت بزن منم میام عضو می‌شم فعال هم هستم به قانون هم احترام میزارم! ببینیم چطوری در میاری

نقل قول:

میگید ما هیچ کدوم مدیر نبودیم و اگه مدیر بشیم مثل چی میمونیم تو گل،ممکنه که ما سابقه مدیریت نداشته باشیم ولی حداقل کاری که بلدیم بکنیم اینه که حرف همه رو بشنویم و به خط به خط اعتراضا جواب بدیم و فقط قسمتی رو که خوشمون میاد و عشقمون میکشه رو جواب ندیم.این کاریه که دقیقا شما دارید میکنید.آقا حرف من غیر منطقیه؟!بیا بگو.به جای این که تند تند بلاک کنی بیا بگو بابا ویولت داری چرت میگی به این دلیل این دلیل و این دلیل.ملت هم که بلانسبت خر نیستن.میفهمن چی غلطه و چی درسته.همه که اشتباه نمیکنن

اولا که فردی که این حرف رو زد، قربونش برم دیگه مدیر نیست، پس نگو مدیران می‌گویند.
منم بلدم حرف همه رو بشنوم، بقال کوچه هم از سیاست سررشته داره، برو امتحان کن می‌بینی!
مشکل مدیر اینه که اون قسمتی که شما عشقت میکشه جواب ندی رو ما باید! جواب بدیم! که گاهی به خاطر سیاست‌های سایت، برخلاف رفیق بازی می‌شه
آره غیر منطقیه!
با صورت‌مسئله بیا مسنجر! برات دلیل میارم!
خیر ملت گاهی می‌تونن خر باشن! مثالش هم در قرآن هست برو نگاه کن!
با دنیای مجازی دارم قاطی‌ش می‌کنم چون می‌خوام مثال واضحی بزنم!

نقل قول:

خوبه گاهی هم آدم به جای این که از موضع هجومی بیاد جلو،یه نگاه منصفانه به خودتون بندازید و ببینین چیکار کردین که صدای این همه آدم در اومده.باور کنین سخت نیست.

حقیقت تلخه! دلیلش اینه

پست پرسی هم به خاطر طولانی شدن این پست کلا ندیده گرفته می‌شه! پیشنهاد می‌کنم اصلا نخونینش! ارزش غذایی نداره، به معلوماتتون هم چیزی اضافه نمی‌کنه

غیر از
نقل قول:

متاسفانه یا خوشبختانه ، اینجا اکثر کاربرا سایت دارن و مدیرن و مثل چی هم توی گل نموندن . حالا میخواد سایتی باشه که یه عضو داره یا یه میلیون عضو .

همین ماندانگاس که خطاب بهش حرف زدی ، هم خودش سایت داره و به بهترین نحو مدیریت میکنه اون رو ، هم کلی سایت رو که صاحبشون نیست مدیریت میکنه ، در عین جدیت ، هم به کارها میرسه ، هم با اعضا رفیقه و هم مشکلی باقی نمیزاره ! اوکی ؟

همم مسنجر لینک بده ببینم
و اکثر کاربرا نمی‌تونن مدیر بشن، جا کم میاد
دلیلش میشه رفیق بازی من دوستشم میرم تو سایتش ثبت نام میکنم و فعالیت! آخرش تا کی؟
گرچه! بعد از یه مدتی راه میفته! همون‌طور که گفتم این ویژگیه این سایت‌هاست

نقل قول:

دلبستگی من به شناسه پرسی ویزلی بیشتر از دلبستگی 27000 تا عضو به کل سایته !

دلبستگی من به شناسه‌ی راجر دیویس به اندازه‌ی دلبستگی نویل به چوب جاروئه (هری پاتری ) کاری نداره از صفر! شروع کردن

حرفای آنتونین و اسکی و آنتونین هم که کل‌کل بود
به ناظر فکر نکنم نیاز باشه وظایفت رو خاطر نشان کنم و اینا اگه می‌بینی این پست‌ها ربطی به اینجا نداره بپاکشون

!

پیام زده شده در: ۱:۲۹ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
از مدیرا معذرت میخوام ولی خوب ایشون چند وقتی میشه مدام سعی میکنه این قضیه شخصی ای که با من داره به گفتگو با مدیرا مربوط کنه من خواستم در حضور خودتون صحبتها گفته بشه تا ابهامی باقی نمونه
--------------------
نقل قول:
آنتونین منظور من دقیقاً "خلاف جهت بقیه ی اعضا" پیش رفتن...

مثال سادشم دقیقاً یه رودخونست!...آّب داره این سمتی میاد تو داری خلافش حرکت میکنی!...این میشه خلاف جهت حرکت کردن!

ما افراد زیادی داشتیم که به خاطر مخالفت با یه عده ی خیلی زیادی از اعضا(خلاف جهت حرکت کردن) هم محبوبیت خودشون رو در بین بقیه ی اعضا از دست دادن هم باعث مشکلات دیگه ای از قبیل "بحث های طولانی و بدون نتیجه"، "درست شدن گروهک های مختلف با نظرات متفاوت"، "دخالت های بی مورد" و غیره شدن...

یکی دو موردی هم که از تو یادمه یکی همون مسئله ای بود که گفتی(در جواب من پست زده بودی و اینا) باعث شد که طرز تفکر یه عده نسبت بهت عوض بشه...یعنی من چند نفری رو این شکلی دیدم حداقل...

مورد بعدی هم همین نظرسنجی در مورد باز شدن آرشام بود که خب مطمئناً نکته ی جالبش این بود که اعضا همه با باز شدن آرشام موافق بودن فقط شما مخالف بودی!...مخالف های دیگه همه مدیران بودن!

خب به نظرت این یه تناقض نیست؟

من نمیخوام در این مورد اصلاً بحثی بکنم و اگر دوست داری در این مورد بیشتر بدونی و برات از اعضای قدیمی سایت که یه چنین حرکاتی رو انجام دادن بگم مثالاشونو میتونی از طریق مسنجر یا "پیام شخصی" با من در ارتباط باشی تا بیشتر در موردش بحث کنیم.

خوب مشخصا منظورت رفیق بازیه ولی من اصلا از اول عضویتم تا حالا دنبال این مسائل نبودم هنوزم نیستم فقط شماره دو تا بچه هارودارم که اونم اگه ماهی یه بار اس ام اس بزنم خیلیه.
فکر کنم از طرز میتینگ اومدنم که غیر از جشن تولد با اینکه بارها بهم گفته شده میتینگ دیگه ای نرفتم معلوم باشه ،اصولا اخلاقم اینجوری نیست درسته تو مسنجر تا حد ممکن صمیمی یا احیانا شوخم ولی تو سایت نه اتفاقا بدم نیست چون همانطور که در جایگاه ناظر با دوستام یه طور برخورد میکنم با منتقدامم همونجوریم میتونی توی گفتگو با ناظرا ببینی.
در مورد نظرسنجی آرشام فقط من نبودم کریچر و کالین هم مخالف بودن و همینطور عده ای دیگه مشروط موافق بودن...بر خلاف تصور شما اون یک کلمه مخالفی که من نوشتم از روی پاچه خواری نبوده...من همون موقع هم که توی اوج اعتراضات بود توی گفتگو با مدیرا پست زدم و گفتم آرشام زیاده روی کرده و داره با جمع کردن دوستاش تهدید و توهین میکنه و اون انتقادات اغلبا بیهوده ای که از بارونم میگید نادرسته دلیلم برش آوردم...دلیل نمیشه که!اون موقع هم فقط کریچر و من پست زدیم این مسائلو عنوان کردیم.

نقل قول:
ه خاطر اینکه من فکر میکنم عده ای از اعضای سایت نمیفهمن که برای چی اومدن تو این سایت!...انگار یادشون رفته که اومدن تفریح بکنن!...انگار یادشون رفته که اومدن اوقات فراغتشون رو بگذرونن!...در حالی که این بدترین چیزه...به شما هم توصیه میکنم صددرصد اینو یادت نره...منم سعی کردم یادم نره و فکر میکنم الان کاملاً دارم تفریح میکنم چون فقط به فکر تفریح و گذروندن اوقات فراغت هستم.

اتفاقا همانطور که اغلبا قبول دارن نظارت کار طاقت فرسائیه و آش دهن سوزی نیست که من بخوام بخاطر نظارت بیام سایت(بر خلاف شما که چه کارها برای مدیر شدن قبلا نکردی و بصورت مستند ماوقعش در سایت موجوده)،یه بار دیگم تو نحوه گفتم هر کدوم از اعضا یا مدیران که من حتی یه بار مستقیم یا غیر مستقیم کوچکترین سوالی برای ناظر شدن ازشون پرسیدن بیان بگن روبرو میکنیم من دلیل اول اومدنم به سایت علاقه به کتابای هری پاتره نه رفیق بازی و در ثانی از جو سایت و فعالیتاش خوشم میاد هر چند اینم در نظر داشته باشیم که وقتی مسئولیتی به عنوان ناظر قبول کردم اولا موظفم انجامش بدم ثانیا حتما علاقه ای بوده که قبول کردم

نقل قول:
نکته ی نهایی و قابل تامل اینه که من فکر میکنم اگر شما با من بحث کنی میخوای هزارتا ننگ به من بچسبونی(مثل همین بد صحبت کردن!)...بیا...اینم یکی از مشکلاتی که ممکنه درست کنی!...منظورم دقیقاً همین جور چیزاست!

شما خیلی دوست داری با بقیه مخالفت کنی؟...اگر دوست داری پس ادامه بده ولی اگر دوست نداری من فکر میکنم بیای صحبت کنیم خیلی بهتر میشه چون من نه دشمنی ای با شما دارم نه قصد و قرضی داشتم از اون حرفم...فقط میخواستم بفهمی که اینطوریه و تفکرات بقیه این شکلیه

این دفعه چندمت بود که داشتی از روی غرض ورزی و کاری که بشه شاید عنوان موذی گری و خود شیرینی و تخریب کسی جلوی مدیرا روش گذاشت از من اسم آوردی و من خواستم بعد از مدتها سکوتمو بشکنم و جوابتو بدم تا اولا بدونی اگه جوابی بهت داده نمیشه بخاطر درست بودن صحبتات نیست و اگه کسی نمیاد تیکه های خیلی درشت توی چت باکس بارت کنه و جوابتو وقتی میگی تو از دستمالهای من استفاده میکنی نمیده اولا دون شخصیتش میدونه به شما و امثالتون جوابی بده ثانیا خیلی وقتا خاموشی برای بعضی اشخاص بهترین جوابه
------------------------------
درسته مدیر محترم حق داری اینجا نحوه نیست ولی طبق دلیلی که اول صحبتم گفتم باید در حضور خودتون اینم بحث انجام میشد هر چند پشیمونم که جواب دادم چون مجبور نمیشدم ادامش بدم و این پستم بزنم از این به بعد صد در صد رویه قبلیمو ادامه میدم خواستم بگم این باب نشه که هر کی هر چی خواست بیاد اینجا بگه و هری پاتر هم با متانت جواب بده و اینام دور بردارن فکر کنن حرفاشون درسته یه بار جواب نمیدن دوبار جواب نمیدن وقتی خود طرف بضاعت عقلیش نمیرسه بعضی وقتا بعضیا مثل من بعد از یه مدت زیاد شاید سکوتشونو بشکنن و بعضی صحبتاشونو بگن هر چند بازم پشیمونم از این کار،مدیرا و ناظرا باید پوس کلفت تر از این حرفا باشن و خیلی بچه بازیارم جدی نگیرن.
نکته آخر:اسکاور عزیز اگه میخواستی ادای مدیرارو دربیاری شما باید در جواب من پیام شخصی میزدی نه به من بگی اینکارو بکن ولی مطمئن باش این بحث به دلیل اینکه اینجا نحوه نیست و منم نمیخوام فردی باشم که باز کننده بحثی در نحوه باشه از جانب من ادامه داده نمیشه

ممنون

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۱ ۴:۰۷:۱۳

پیام زده شده در: ۲۳:۱۷ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام

متاسفانه من هنوز مشکل قدیمی خودم که باعث شده فونت بعضی جاها رو بزرگ ببینم رو دارم!...بالاخره معلوم نشد مشکل از فرهنگ نامه شروع شده یا نه؟

-------------------------------------------

آنتوهین منظور من دقیقاً "خلاف جهت بقیه ی اعضا" پیش رفتن...

مثال سادشم دقیقاً یه رودخونست!...آّب داره این سمتی میاد تو داری خلافش حرکت میکنی!...این میشه خلاف جهت حرکت کردن!

ما افراد زیادی داشتیم که به خاطر مخالفت با یه عده ی خیلی زیادی از اعضا(خلاف جهت حرکت کردن) هم محبوبیت خودشون رو در بین بقیه ی اعضا از دست دادن هم باعث مشکلات دیگه ای از قبیل "بحث های طولانی و بدون نتیجه"، "درست شدن گروهک های مختلف با نظرات متفاوت"، "دخالت های بی مورد" و غیره شدن...

یکی دو موردی هم که از تو یادمه یکی همون مسئله ای بود که گفتی(در جواب من پست زده بودی و اینا) باعث شد که طرز تفکر یه عده نسبت بهت عوض بشه...یعنی من چند نفری رو این شکلی دیدم حداقل...

مورد بعدی هم همین نظرسنجی در مورد باز شدن آرشام بود که خب مطمئناً نکته ی جالبش این بود که اعضا همه با باز شدن آرشام موافق بودن فقط شما مخالف بودی!...مخالف های دیگه همه مدیران بودن!

خب به نظرت این یه تناقض نیست؟

من نمیخوام در این مورد اصلاً بحثی بکنم و اگر دوست داری در این مورد بیشتر بدونی و برات از اعضای قدیمی سایت که یه چنین حرکاتی رو انجام دادن بگم مثالاشونو میتونی از طریق مسنجر یا "پیام شخصی" با من در ارتباط باشی تا بیشتر در موردش بحث کنیم.

ولی میدونی در کل چرا این حرفو زدم؟

به خاطر اینکه من فکر میکنم عده ای از اعضای سایت نمیفهمن که برای چی اومدن تو این سایت!...انگار یادشون رفته که اومدن تفریح بکنن!...انگار یادشون رفته که اومدن اوقات فراغتشون رو بگذرونن!...در حالی که این بدترین چیزه...به شما هم توصیه میکنم صددرصد اینو یادت نره...منم سعی کردم یادم نره و فکر میکنم الان کاملاً دارم تفریح میکنم چون فقط به فکر تفریح و گذروندن اوقات فراغت هستم.

و اینکه میگی من و پرسی ویزلی نمیدونم چی چی میگیم بد صحبت میکنیم، فکر میکنم یک مقدار داری دید اعضا رو به نسبت به من خراب میکنی...

میتونی بری توی همین بحث آخر توی نحوه ی برخورد بخونی پستارو!...همه داشتن بحث میکردن من اومدم به شوخی گفتم "برین کوچه بقلی توپ بازی کنین!"

یا مثلا همین بحث هایی که در مورد آرشام بود. کجا من اومدم بد صحبت کردم؟

یا مثلا بحثی که در مورد ویرایش پست های ترین ها بود. من ناراحت بودم و ناراحتیم رو کاملاً نشون دادم و بد صحبت نکردم بلکه سعی کردم هجومی صحبت کنم تا میزان ناراحتی من مشخص بشه...(در این مورد باید یک مقدار تو سایت فعالیت بیشتری داشته باشی...به طور مثال من تو این سه سال و پنج ماهی که تو سایت بودم فکر میکنم یکی از فعال ترین اعضای سایت بودم و لحن 99 درصد پست هارو میفهمم و میفهمم که چرا نویسنده به طور مثال فلان جا با عصبانیت صحبت کرده...چرا فلان جا جدی صحبت کرده....اینا یه کم تجربه میخواد...به هر حال باید درک بکنی قضیه رو...)

نکته ی نهایی و قابل تامل اینه که من فکر میکنم اگر شما با من بحث کنی میخوای هزارتا ننگ به من بچسبونی(مثل همین بد صحبت کردن!)...بیا...اینم یکی از مشکلاتی که ممکنه درست کنی!...منظورم دقیقاً همین جور چیزاست!

شما خیلی دوست داری با بقیه مخالفت کنی؟...اگر دوست داری پس ادامه بده ولی اگر دوست نداری من فکر میکنم بیای صحبت کنیم خیلی بهتر میشه چون من نه دشمنی ای با شما دارم نه قصد و قرضی داشتم از اون حرفم...فقط میخواستم بفهمی که اینطوریه و تفکرات بقیه این شکلیه

پیشنهاد میکنم بهم بعد از خوندن این پست پیام شخصی بزن!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۵ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
نقل قول:
مثلا همین آنتونیون دالاهوف مطمئنم بالاخره یه مشکلی درست میکنه!...مطمئنم!

خوب این چندین بار متوالی از مدتی پیشه که اسکاور یا پرسی ویزلی یا چندتای دیگه از اعضا اینجا در گفتگو با مدیران و سیریوس بلک بخصوص و همینطور خود اسکاور و البته پرسی ویزلی و تیکا و...در چت باکس به من اشاره کردن.

در مورد چت باکس من حتی یک پیام در جواب شماها ندادم چون همش حول و حوش دستمال های اسکاور دور میزد.

اما در مورد مشکل بوجود آوردن من میشه کاملا رک و راست بگی چه مشکلی قراره من بوجود بیارم؟

فکر نمیکنی مشکلو امثال خود شما یا پرسی ویزلی یل بقیه که لحن حرف زدن و اصرارهای پیاپیشان در اینجا کاملا مشخصه بوجود میارن؟و رک بگم اعضائی مثل من برای سایت خیلی مفیدترن!چرا؟...چون من چند وقتی میشه بنا به طرز فکر جدیدم فقط دارم کارهای نظارتیمو انجام میدم و الحق و الانصاف هم همه تلاشم و وقت گذاشتنم برای به نحو احسنت انجام دادن این وظیفم و البته علاقم به خود سایته...من خیلی وقته خیلی چیزا رو میشنوم و چیزی نمیگم از این به بعدم نخواهم گفت ولی شما اومدی یه چیزی گفتی خوب بیا دربارش بحث کنیم ببینیم هدفت فقط غرض ورزی شخصیه؟یا دلیل منطقی ای داری؟یا فرضا برمیگرده به جوابی که به پستت درباره پرفسور کوئیرل توی همینجا دادم؟

یه نمونه دیگه:پرسی گفت نمیشه یکی بیاد هر چی میخواد مثل آنتونین بگه و بعد بگه معذرت خواستم که البته جواب راجر دیویس عزیز هم به ایشون مشاهده کردیم که من نه کاری کردم نه معذرت خواهی ای!بعد دوباره ایشون اومدن گفتن نه من منظورم خود دعوا بود!!!
خوب مدیرا خیلی راحت میتونن متن اون موقع چت باکسو بذارن تا ببینیم چه چیزائی گفته شده.

اسکاور من منتظرم جوابتو درباره مشکلاتی که من قراره بوجود بیارم بشنوم

پیام زده شده در: ۲۰:۴۳ چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام ای مدیران!(اینو زدم که بگم من دارم مثلاً با مدیرا صحبت میکنم!)

ای مدیران!...مدیران!...مدیران!...دوستتون داریم خیلی زیاد...قدرتونو میدونیم!!!(نکته: تیکه ی جدید مجری های برنامه کودک کانال 1...خداوکیلی یه مجری باید به بچه ی کوچولو بگه "دوستت دارم خیلی زیاد، قدرتو میدونم"؟!!...واقعا شاهکاره!)

من اومدم اینجا "فقط و فقط" قسمتی از حرفهای کریچر رو تصدیق کنم.

من اصلاً باهاش موافق نیستم که دموکراسی برای جادوگران حرامه...اصلا!...تجربت اینو گفته؟...تو این دو سه سالی که مدیر بودی کجا مدیریت درستی داشتیم؟...کجا شما تجربه ی خوبی داشتی که حالا داری از اون تجربه حرف میزنی؟
یادت نمیاد زمان مدیریت های قدیمی دموکراسی چقدر انجام میشد؟...گیلیدی یادت نیست؟...به نظر من مظهر دموکراسی بود!
حتی مینروا مک گونگال و حاجی...به نظرم اونا هم تو کارشون خیلی دموکراسی داشتن!...حالا ممکنه الان تو یا عله بیاین بگین حاجی مدیریت خوبی نداشت ولی مینروا چی؟
حتی هنوزم که هنوز خود من مینروا رو بهترین مدیر سایت میدونم. آیا دموکراسی نبود؟...آیا خشونت داشت تو کارش؟...آیا اصن درگیر میشد با اعضا!؟
به نظر من این جای بحث زیادی داره!

ولی کاملاً با کریچر موافقم که از اون بالا تا پایین اعضا وقتی مدیر بشن مثل چی تو گِل میمونن!!...به واقع میتونم بگم کسی که برای بار اول ناظر میشه یه لذتی براش نظارت خواهد داشت و باعث میشه فعالیتش هم بیشتر بشه و حتی توی رول هم شرکت بکنه(چون داریم در مورد رول صحبت میکنیم منم فقط میگم رول)...ولی مدیریت کارهاشو سنگین تر میکنه...سایت بزرگ تر شده دوستان...پست زدن شدنیه ولی سخته...تمام پستارو خوندن سخته ولی شدنیه...انرژی زیادی میخواد...خیلی بزرگ شده سایت!(به کریچر: خودت خراب کردی!...من شاید مثلاً اهدافی مثل نزدیک کردن مدیرا به اعضا رو که قبل از مدیریت ازش حرف میزدم رو نتونستم انجام بدم ولی در زمان مدیریت شدیداً فعالیت میکردم برای همه ی کارها...نکته ای هم که وجود داره اینه که من به خاطر کم کاری یه بد مدیریت کردن از مدیریت برکنار نشدم، بلکه به خاطر دخالت دادن مسائل خصوصی تو مسائل مدیریت برکنار شدم!...نمیدونستی بدون!)

باز با این قسمت از حرفای کریچر که گفته 999 نفر مواقن ولی 1 نفر میاد ازت ایراد میگیره مخالفم چون تجربه ای که من تو اون چند وقت مدیریت دیدم یه چیزی غیر از این بود و اگر با اعضا مشکلی نداشته باشی مشکلی برات پیش نمیاد...خود تو کریچر...با کسی مشکلی نداشتی که...چرا از مشکلات حرف میزنی؟

ولی با این حرف که گفتی 90 درصد مشکلات از خود اعضائه موافقم...دقیقاً یکی پیدا میشه مثل پرسی ویزلی که دو ماه پیش میاد یه پست علیه حذب میزنه و اون همه مشکلات درست میکنه طوری که بحث ها به بلاک کردن و مدیر و اینا هم میکشه و همه چی خسته کننده میشه!(البته این فقط مثال بود مگرنه زیاد داریم از اینجور مسائل...مثلاً همین آنتونیون دالاهوف مطمئنم بالاخره یه مشکلی درست میکنه!...مطمئنم!)

به هر حال این نظر من بود و گفتگویی بود با مدیران!...دوستتون داریم خیلی زیاد...قدرتونو میدونیم!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.