هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۷:۳۵ دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
سلام!

ملت مدیر...ما هافلی ها بعد از بحث و بررسی و تفحص و تعمق و اینا،به این نتیجه رسیدیم که بیاییم یه چیزی بگیم!

عرض شود که ما با سیاست گروهبندی حال حاضر مشکل شدید و غیر قابل اغماض داریم!
وقتی که این رویکرد رو مدیریت اتخاذ کرد برای گروهبندی،اعضا یا حداقل مطمئنا اعضای هافلپاف بیخبر بودن از این موضوع!
فکر کنم خودتون هم باید بدونید که با این شرایط،هیچ تازه واردی نصیب هافل نخواهد شد...چون همه میدونن اولویت هیچکس هافل نیس...اولویت دوم هم نیس...لامصب اولویت سوم هم نیس!

من فرضا تازه وارد...معمولا یا طرفدار سفیدیم،یا سیاهی...اولویت اولم یا گریفندوره یا اسلیترین...بعد چون باهوشم و دانش آموز سمپادم و تیزهوشان درس میخونم،راوونکلاو!
یا اولویت اول و دوم اسلی و گریف با هم!

حالا شما اگه میگین که ما ظرفیت گذاشتیم،که اونم به درد نمیخوره...ظرفیت تکمیل باشه،تازه وارد بدون گروه میشه...بازم چیزی نصیب هافل نمیشه!
منم با این قوانین سخت گیرانه در مورد تغییر گروه ها،اگه تازه وارد بودم ترجیح میدادم دو ماه بدون گروه باشم(شایدم کمتر) و بعد برم گروهی که دوس دارم...نه هافل!هافلی که تو کتاب هیچی در موردش صحبت نشده...هافلی که هیچ میزه ای نداره...توی شعر کلاه میگفت گودریک گفت شجاعا،روونا گفت باهوشا،سالازار گف خون اصیلا،هلگا گفت بقیه!یعنی الان مشخصه هافل "بقیه اس" توی ذهن ملت!

در کل سیاست گروهبندی به شدت تبعیض آمیز و ظالمانه اس در قبال گروه ما!
نمیدونم...شاید کسی که این رویکرد رو پیشنهاد کرده،یادش رفته اصلا چرا گروهبندی و کلاه پاش به سایت باز شد...مگه غیر این بود که قرار بر این بود با وجود کلاه تازه وازد ها مساوی به تالار ها داده بشن،هدف اولیه اش مگه عضو دادن به هافل و راوون مگه نبود؟!
حالا تسترال خور...مساوی نخواستیم...ولی با این رویکرد برای گروه بندی ما هیچی،به معنای واقعی کلمه هیچی تازه وارد گیرمون نخواهد اومد...9 ماه غیر تابستون به طور قطع و تابستون هم به احتمال هفتاد،هشتاد درصد هافل صفر نفر تازه وارد بهش میرسه!

میدونم...خودم گفتم که هیچ راهی نیست برای این موضوع(گروهبندی) که همه قانع بشن،هیچ راهی نیست که بدون ایراد باشه...همه راه حل ها بدی هایی خواهد داشت...ولی اگه قبلیا بد بود،این بدتره...بد که بهتر از بدتره!

میتونم بپرسم در طول سال ما چنتا تازه وارد گیرمون میاد توی نه ماه غیر تابستون؟!
الان کلا،کل اعضای فعال سایت زیاد نیستیم!
اگه مثلا گریفندور به روش پیشین یا پیشترش معترض بود،الان ما هم معترضیم...مگه گریفندور خونش قرمزتر از ماست؟!یا اسلی؟!یا راون؟!خون ما زرده؟!بچه های ما شما بچه اس،بچه ی ما توله سگه؟!دی:

نمیدونم،میخوایین بحث کنید در ملا عام یا در خفا بین خودتون،بررسی کنید،پیشنهاد بگیرین،نمیدونم...من به شخصه نظرم همون رویکرد یه سال پیشه که یه شخص هوشمند(یکی از اعضا)پشت کلاه باشه و با توجه به شرایط تقسیم کنه تازه وارد ها رو...اون روش کم اشکال تر و منصفانه تر بود از نظر من!

حالا ما منتظریم...اگه اصلا هافل به درد منمیخوره براتون،ببندیم گروه رو بره پی کارش!
اگه میگین به تازه واردا فشار نیاد،اونایی که تازه وارد نیست رو بفرستین گروه ما(که من مخالفم!)
اگه میگین که شما باس نگه دارین تازه واردین رو که اگه جدول تناسب ببندین میبینید هافل نسبت به بقیه گروه ها در این امر موفق تره!
در کل یه چاره ای باید اندیشیده بشه...ما هافلی ها به شدت ناراضییم!

همین دیگه...منتظریم،با تشکر!

پیام زده شده در: ۱۵:۱۸ دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴

مادام پامفری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۴ دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵
از ازاون دور دورا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 58
آفلاین
نقل قول:
ممکنه سرعتتون پایین باشه و همینطور اشکال از مرورگرتونه.مرورگرو عوض کنید.بعضی وقتا این اتفاقا میافته ولی در نهایت چت باکس سالمه دلیلی نداره که بهش دسترسی نداشته باشید.

مروگر هم عوض کردم نشد فکر نکنم تقصیر سرعت اینترنت باشه مینویسه نام یا رمز اشتباه است.

پیام زده شده در: ۱۸:۲۶ شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
نقل قول:

مادام پامفری نوشته:
سلام ببخشید من چت باکسم مشکل داره هیج جوری نمیشه ازش استفاده کرد.

ممکنه سرعتتون پایین باشه و همینطور اشکال از مرورگرتونه.مرورگرو عوض کنید.بعضی وقتا این اتفاقا میافته ولی در نهایت چت باکس سالمه دلیلی نداره که بهش دسترسی نداشته باشید.

ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۱۶ ۲۰:۱۱:۲۱

پیام زده شده در: ۱۱:۵۷ شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴

مادام پامفری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۴ دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵
از ازاون دور دورا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 58
آفلاین
سلام ببخشید من چت باکسم مشکل داره هیج جوری نمیشه ازش استفاده کرد.

پیام زده شده در: ۱۷:۳۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
گبریل دلاکور

سولام علیکم گبری

مشکل خاصی نیستش و نیاز نیست نگران باشی. این اتفاق بعضی وقتا که از یک اکانت چند تا درخواست ایجاد میشه می افته و صرفا به خاطر ورود از چند آیپی نیست.

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

پیام زده شده در: ۱۱:۳۷ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴

گبریل دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۲ شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۷:۵۹ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹
از محبت خار ها گل می شود
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین
با سلا و احتراما
تصویر کوچک شده

طبق عکس که بالا گذاشتم من صبح امدم دیدم دو تا از خودم انلاین که البته اگه فقط این بود می گفتم خب لابد اشتباه شد پیش میاد ولی مشکل اینه که روی بیش تر که زدم (همون طور که در عکس ملاحظه می فرماید منو زده پروفایل توسعه یافته) درحالتی که اگه به صفحه نگاه کنید من تو صفحه اصلی انجمنم + تعداد اعضا انلاین زده 3 نفر یعنی منو دوتا شمرده (نمی دونم ولی فکر کنم تعداد شمارش ها بر اساس ای پی ها و اگه ای پی دوتا گبریل که تو انلاین نمایش داده یکی بود دیگه نباید می زد 3 عضو انلاین باید می زد دو عضو انلاین ) یه بار بعد هی این صفحه اون صفحه کردم درست نشد بازم دوتا بودم این شد گفتم بیام بپرسم من اخه من ذاتا انسانی خیلی بدبینم (البته بعدش من رمزم عوض کردم خروج زدم بعد دوبار وارد شدم دوبار یکی شدم ولی من خیلی شکاکم تا نپرسم راحت نمیشم واقعا ببخشید اصلا دست خودم نیست)
باز ببخشید اگه این نه انتقاد نه پیشنهاد خیلی گشتم تایپیکی واسه این که سوالم مطرح کنم نیافتم.

ویرایش شده توسط گبریل دلاکور در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۱۹ ۱۱:۴۲:۲۷
ویرایش شده توسط گبریل دلاکور در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۱۹ ۱۲:۰۰:۰۲

[Steve Jobs]
Ooh, everybody knows Windows bit off apple

[Bill Gates]
I tripled the profits on a PC

[Steve Jobs]
All the people with the power to create use an apple!

[Bill Gates]
And people with jobs use a PC

[Steve Jobs]
You know I bet they made this beat on an apple

[Bill Gates]
Nope, Fruity Loops, PC

[Steve Jobs]
You will never, ever catch a virus on an apple

[Bill Gates]
Well you could still afford a doctor if you bought a PC

پیام زده شده در: ۱۲:۰۱ پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴

اورلا کوییرکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 477
آفلاین
ممنون از پاسخ گویی تون و این که بی خیال بشین.

این گوشی من بازیش گرفته بود و بعد این که جواب رو خوندم، دومرتبه امتحان کردم و بله... درست شده!

حالا بازم دستتون درد نکنه و من دیگه برم گوشمو خفه کنم!

خودم، آخرین چیزی بودم که برایم باقی می‌ماند تصویر کوچک شده

Onlyتصویر کوچک شدهaven
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۵۷ پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۵:۰۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
گیبن:
آر یو کیدینگ می؟
هافلپافی جماعت به پشتکارش معروفه، بعد قصد داری زدن یه پست ساده واسه درخواست نقد رو به کل حذف کنی؟
حقیقتا مسئله‌ای که مطرح کردی چیز سخت یا حادی نیست که بخواد واسش نیروی انسانی(!) و مالی(!) گذاشته بشه. تو که زحمت می‌کشی رول می‌زنی، یه پست تک خطی واسه درخواست نقد هم بزن دیگه. کجاش سخته که بخوایم وقت ملتی رو برای ایجادش بگیریم؟

ضمن اینکه ممکنه وقتی درخواست نقد می‌دی، سوالی چیزی داشته باشی... سخنی با نقدکننده... اون موقع اینو کجای دلمون بذاریم؟

رودولف:

ادی:
لایک و دیسلایک روی سیستم فعلی زوپس قابلیت پیاده‌سازی نداره. اگه هم بخوایم سیستم رو عوض کنیم هرچی هست و نیست می‌پره.

اورلا:
مدیران مختلفی درگیر این کار شدن.
یه نفر با تبلیت و دو نفرمون با گوشی امتحان کردیم و برای هر سه‌مون مشکلاتی که گفتی وجود نداشت. البته من خودمم مشکل عکسی که فرستادی رو داشتم، ولی کافیه صفحه رو بگیری بکشیش اینور اونور، اونوقت می‌تونی متنی که تیکه‌ایش جا نشده رو پیدا کنی و بخونی. یعنی تنها مشکل اینه که تمام پست تو صفحه جا نشده که با یه جا به جایی صفحه حل می‌شه!
ولی بولد و ایتالیک و... تماما برای هرسه‌مون جواب داد. با توجه به اینکه می‌گی مرورگراتم عوض کردی و باز مشکل حل نشده، جدا حرفی برای زدن ندارم.
حالا باز به مدیر فنی می‌گیم، اگه راه حلی برات داشت جواب می‌ده. چون مشکلی که گفتی برای بقیه وجود نداره که بخوایم بگیم مشکل از خود سایته.

پیام زده شده در: ۲۰:۴۴ چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴

اورلا کوییرکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 477
آفلاین
یه سوال دارم از مدیران...

ببخشید چرا جدیدا با گوشی نمیشه نوشته ها رو بُلد کرد. درواقع هیچ کاری رو نوشته ها نمیشه کرد؛ مثلا کجشون کنی. قبلا میشد ولی الان نمیشه. راستی بعضی موقع ها هم که با گوشی میای تو سایت بعضی پست ها از کادر مشخص شده خارج میشن و نمیشه تو گوشی اونا رو کامل خوند. مثل این!
من بیشتر مروگر ها مثل فایرفاکس و کروم رو روی گوشی امتحان کردم ولی این مشکلاتی که گفتم درست نشد.

برای کسانی که با گوشی میان تو سایت این مشکلات کمی آزار دهنده اس البته من نمیدونم شاید این مشکلات فقط برای من باشه ولی خوهشا رسیدگی کنید.

ویرایش شده توسط اورلا کوییرک در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۵ ۱۰:۴۸:۲۵

خودم، آخرین چیزی بودم که برایم باقی می‌ماند تصویر کوچک شده

Onlyتصویر کوچک شدهaven
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴

ادی کارمایکل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۰:۴۸ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
از گولاخ خانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 122
آفلاین
منم اومدم پیشنهاد بدم تازه، چی فک کردین؟

نمی شه یه سیستم لایک و دیسلایک بذارین؟

+سیستم عاو ا داون هم بزارین قبوله :)))))

He is Nostro dis Parter
Nostr' alma Mater...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.