هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۶:۰۵ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۰ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۴۵ جمعه ۱۸ دی ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 154
آفلاین
رپ جادوگری!!!
با عرض سلام .خبرگزاری مرگخواران چند روزی برای استراحت به مرخصی رفته بود ودر حال حاضر اماده باش است ....
رپ جادوگری !!!واژه ای اشنا برای رپ دوستان
خبرنگار ما گزارشی را تهیه دیده تا برای شما به اجرا در اورد:
"رپ با صدای جادوگران طرح خاصی برای موسیقی به راه انداخته اند.در حال حاضر البومی از این افراد بیرون نیامده و تا امدن ان باید دندان رو گوشت تسترال بگذارید....

با تشکر
یاکسلی:خبرگزاری مرگخوارها:

هری ا

پیام زده شده در: ۱۸:۲۱ سه شنبه ۱ آبان ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
جادوگران از کسالت در خواهد آمد !

گزارشات فراوانی مبنی بر کسل شدن جادوگران ارسال شد ، البته این گزارشات بیشتر از طرف عزیزانی بود که در بخش خوابگاه مختلط وزارت فعالیت میکردند ، همینک با آمدن وزیر جدید اوضاع تفاوت خواهد کرد و این کسالت رفع خواهد شد !

از همین الان مژده حذبی بیناموسی و بس قدرتمند تحت نظر بیناموسان سایت و دور از نظر مدیران به شما داده میشود ، باشد تا لذت ببرید و خوشحال بشید و برای بچه محلاتون تعریف کنید !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

بدون نام
صفحه‌ي اول، بالاي صفحه
كالين كريوي وزير شد!!

و بالاخره نتايج راي‌گيري وزارت طي اطلاعيه‌اي در وزارت سحر و جادو اعلام شد و طي نتايج بدست امده كالين كريوي با كسب (38) 58 % درصد از راي ملت جادوگران به كرسي وزارت نشست!

ايگور كاركاروف كه (27) 47% درصد از راي ملت جادوگران را بدست اورده بود ظهر امروز اعتراض شديد خود را بيان كرد و در ادامه بدين صورت جامعه‌ي جادوگران را تهديد نمود :
كابينه وزارت خونه امشب ترور ميشن..منتظر خشم من باشيد!

و طبق گفته‌ي خبرنگار ما كاركاروف علاوه بر تهديد بالا استرجس پادمور، يكي از مسئولان انتخابات را اينگونه زير سوال برد:
اي تو استرجس..تقلب كردي كه كالين وزير بشه خودت معاون..من ميدونم ديگه!

ايگور كاركاروف پس از تهديدها و زير سوال بردن يكي از مسئولان انتخابات تحت تعقيب قرار گرفت طبق گفته‌ي يكي از مسئولان بالا رتبه‌ي وزارت-كه خواستند اسمشان فاش نشود- ايگور در حال حاضر فراري است و به احتمال زياد بدنبال مقدمات ترور كابينه‌ي جديد وزارت است براي همين وزارت خانه به شدت عمليات‌هاي امنيتي ويژه‌اي در محل زندگي مديران جديد برپا نموده است كه عمليات‌هاي كاركاروف را خنثي نمايد!!

خبرنگار افتخاري پيام امروز
م.م.كنين

---------------------------------------------------------------------------
صفحه‌ي اول، پايين صفحه
بيانيه‌ي كالين كريوي
کابينه دولت خدمت بردار، ببُرُ ببَر ارزون ببَر ،خونه خاله کدوم وره ،قزوين راهش از اين وره، فعلا(بعدا ممکن است تغيير يابد اين ليست) عبارت است از:

1- نخست وزير خودم...که همانا من خودم وزيرم و کلاه دارم و کلاه بر سرم رفته است پس مسئول نظارت بر کارهاي ديگر وزرا مي باشم

2-وزير منکرات و آرشاد آسلامي: گراپ(که همانا همه شاهدند که هيچکس مثل گراپ آسلام را نمي داند)

3-وزير اقتصاد ودارايي:مانداناگاس(همه مي دانند که وي شخصي بسيار صديق است و بهترين گزينه براي اين کار مي باشد

4-وزير جنگ:گراپ(نه خداييش شما بگيد خشن تر و جنگ آور تر از گراپ هست؟)

5-وزير بهداشت:سوسک(همانا تميزترين موجود سايت است پس وزير بهداشتش مي کنيم)

6- وزير فرهنگ و هنر:سرافينا(همانا بر وي مي باشد که براي ما آواتاري طراحي کند که ديگر حرصش نگيرد...ولي بايد بداند که ما به اين آواتار عشق مي ورزيم واز وقتي عضويم اين آواتارمان است و بايد رنک ثابت ترين آواتار سايت را به ما مي دادند)

7-وزير حمايت از حقوق ساحره ها:بارتي کراوچ و گابريل دلاکور...همانا چون بارتي ساحره مي باشد و لي مردانه با اسم مردها ادامه مي دهد انتخابي بس شايسته است و گابريل نيز که نيمه پري مي باشد کلا صلاحيت اين کار را بسي داردي

8-وزير سرکوب اغتشاشات و نشان دادن آستکبار:استرجس پادمور(چون ما وي را استرس صدا ميکنيم و نامش بسيار استرس آور است)

9-وزير مصلحت نظام:چون مصلحت بسيار سخت است و احتياج به خيلي فکر دارد ما سه وزير براي آن مي نهيم...وزير حذب بيناموس:پرسي ويزلي
وزير حذب خود حذب:سرژ تانکيان...وزير حذب داش مشتي ها:داش آرشام

10- وزير ورزش:اسکاور:خداييش خيلي ورزشکار مي باشد

9-وزير مبارزه با آستکبار:سيريوس بلک(همانا وي فردي است آشنا به آستکبار)

11- وزير ارتباط با ماورا و خنديدن به ريش ديگران:پروفسور بينز(آنچه که عيان است چه حاجت به بيان است)

12-وزير رسيدگي به حيوانات:آراگوگ(بسي وي عنکبوتي خطر ناک است همي)
........

و حالا معاونان اصلي خود را آعلام مي نمايم :سيريوس بلک و استرجس پادمور...و از آنجا که خودم مديرم و احتياجي به نظارت اين انجمن ندارم پس ناظري به جاي خودم نيز آعلام ميکنم که به دو معاون ديگر کمک کند گراپ که همانا نماينده تام الاختيار من است...
مردم منتظر نظرات انتقادات و پيشنهادهاي.... مخرب ،سازنده،انتحاري، آستکباري، بوقي، آفتابه اي،مرليني و ... شما مي باشيم
با تشکر از ريش مرلين
کالين بن الکريوي

ویرایش شده توسط مرلين مك كينن در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱ ۱۷:۴۳:۵۹
ویرایش شده توسط مرلين مك كينن در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱ ۱۸:۰۲:۳۵

پیام زده شده در: ۲۲:۰۹ شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
دامبلدور كيست!؟

طي خبر هاي امروز كه به گوشمون رسيد كه حتما شما هم متوجه آنها شده ايد دامبلدور به يكسري جرم هاي از قبيل بازي با بچه و اينا متهم شده است..حتي رولينگ يكي از صاحب نظران در زمينه بازي با بچه ها كه خودش بار ها تجربه بازي كردن باهاش رو داشته است اين اتهام رو تاييد كرده است.

تام ريدل
يا همون اسمشو نبر به صورت در آمده و با تعجب رو به ملت گفت:

"يعني شما نميدونستيد دامبلدور چنين آدمي هست؟اون حتي به گريندل والد هم رحم نكرد اگرچه اصلا اون بچه نبود ديگه چه برسه به يك شخصيتي مثل هري پاتر كه حتي من رو هم وسوسه ميكنه كه جان پيچش كنم..در واقع دست سياه دامبلدور به همين خاطر بود چون قسمتي از روح سياه من در بدن هري قرار داشت..فكر كنم مدرك خوبي براي اثباتش باشه."

فنير گري بك و بقيه گرگينه ها هم با خشنودي كامل قول همكاري با دامبلدور رو داده اند و حتي قصد تاسيس مهد كودك رو دارن كه به كمك دامبلدور اونجا رو اداره بكنن..در حال حاضر دليل اعتماد دامبلدور به اسنيپ هم در حال مشخص شدن هست..

مينروا كه به شدت عصباني بود با ناراحتي تمام از هيچ گونه گزارش در مورد شوهرش امتناع كرد.اين شك ما رو بيشتر كرده است.

در همين بين خبري از خود بچه(پاتر)در دسترس نيست.اگر خبر تازه اي به دستمون رسيد در شماره ي فردا حتما به سمع و نظر شما خواهيم رساند.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۰:۰۳ پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه
"در ابتدا مقدم لرد سیاه را گرامی میداریم"مرگخواران گرامی به این اطلاعیه توجه فرمایید:
"در پی گفتگو با لرد جدید خبرنگار ما گزارشی را تدارک دیده اند که مضمون ان به شرح زیر است:
با عرض سلام و خیر مقدم به تمامی مرگخواران عزیزم.در پی اهداف مرگخواری هر مرگخوار باید توجه کند اصولی را رعایت کند که باعث سرافکندگی مرگخواران نشود .هر مرگخوار باید اماده باشد که در مواقع ضروری ...باز هم تکرار میکنم در مواقع ضروری
از شرافت مرگخواری اش دفاع کند .در این بین هر مرگخوار باید این را شعار خود قرار دهد که من باید همیشه و در همه ی مواقع اماده باشم...
در این بین لرد سیاه (ایوان)اعلام کرد باید مرگخواران عرضه ی خود را نشان بدهند."
این بود از متن خلاصه شده ای از لرد سیاه

خبرنگار واحد مرکزی مرگخواران "یاکسلی"

هری ا

پیام زده شده در: ۱۴:۴۱ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
هر گزارشی غیر از وزارت!

طبق فیلمهای ضبط شده و اسناد کتبی خبردار شدیم که مقدار صدهزار گالیون از حسابی نامعلوم به حساب استرجس پادمور ریخته شده است.

به موازات همین خبر از منبعی دیگر خبر رسید که مقدار دویست هزار گالیون از صندوق قرض الحسنه ی آسلامیون به حساب نامعلومی انتقال داده شده است.

همین الان هم از دوستانمان در واحد مرکزی خبر مستقر در جلو درب گرینگاتز شنیدیم که آبرفورث دامبلدور با صدهزار گالیون جیرینگی! از بانک خارج شد.

نوارهای تصویری ضبط شده از مباحثه ی شب قبل در ستاد مرکزی آسلام، حاکی از این امر است که فشار انتقاد بر روی اسکاور روز به روز بیشتر می شود و دستمال هایش هم در این امر هیچ کمکی به او نمی کند.
با توجه به شواهد موجود در فیلم، بحث روی جنسیت اسکاور بالا گرفته است و اسکاور بر اثر فشارهای افقی و عمودی انتقاد به هذیان گویی و دیوانه نمایی! روی آورده است.

بازی های فینال و رده بندی این دوره از مسابقات کوییدیچ بوی خون می دهند! بدون شرح...

با تشکر از همراهی ما، خبرگذاری محفل، واحد پناهگاه(Burrow)

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۳:۴۹ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
کشتار در راه وزارت سحر و جادو!!!

چندی پیش من با دو تن از نوچه هایم به دیدن ایگور رفته و بعد از دیدن او برق از کله مان پرید.ایگور در حالی که خون الود بر روی صندلی نشسته بود گفت:
"چندی پیش از طرفداران کالین به خونم هجوم اوردن و منو تهدید کردن که بخاطر کالین کنار برم....من هم با اونا درگیر شدم"
ما از این واقعه ی دردناک بسیار متاسف شدیم .چرا برای یک انتخابات ساده باید دوستی هایمان را ضایع کنیم.ایگور در این بین شکایتی را ترتیب داده است و در حال حاضر مدارکی برای اثبات جرم کالین وجود ندارد ...
در صورت بدست اوردن اخبار جدید شما را در جریان خواهیم گذاشت!!!

خبرگزاری واحد مرکزی مرگخوران "یاکسلی "

هری ا

پیام زده شده در: ۰:۲۰ چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۶

گراوپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۶ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۳۳ جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۲
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 112
آفلاین
گزارشی چند من باب احوالات وزارت جادوگران

همانا امروز عده ای چماق(غ) به دست جلوی درب ورودی وزارت سحر و جادو اجتماع کرده و با دادن شعارهای معترضانه خواستار استعفای وزیر سحر و جادو از سمت خود شدند اما پس از آنکه مسئولین انتخابات انان را توجیه کردند که هنوز انتخابات وزارت به پایین نرسیده و چند روز دیگر وزیر جدید به روی کار خواهد امد ، انها راه خانه در پیش گرفتند و قول دادند چند روز دیگر برای رسیدگی به خواسته خود دوباره در این مکان اجتماع کنند.

از سوی دیگر لشکر فداییان پرسی ویزلی برای ناکار کردن مسئولین انتخابات رهسپار ساختمان وزارت شدند که در راه به چماق(غ) به دستان معترض برخورد کردند و ضمن درگیری با انها به دادن شعار های ضد مدیریتی پرداختند و رد صلاحیت کاندیدای محبوب خود را به فعالیت مستکبرانه گردانندگان سایت نسبت دادند.

از زاویه ای دیگر پروفسور کوییرل به خاطر ناپدید شدن آبرفورث دامبلدور(کاندیدای محبوب پروفسور)بسیار خمشگین است و چند نفری را به جزایر بالاک هدایت کرده است ، وی ربوده شدن این کاندیدای محبوب را به لشکر فداییان پرسی ویزلی نسبت داده و منوی مدیریت خود را از جلو بسته است.

ایگور کارکاروف نیز که در ساعات ابتدایی انتخابات پشتش با خاک تشک وزارت آشنا شده بود طی یک عملیان ارزشی-ژانگولری موفق شد که موقعیت خود را تغییر دهد و دوشا و دوش حریف به مبارزه بپردازد.

وی اظهار داشت :تا ای پی چنجر هست باکی از کشتی گرفتن نیست.

کالین نیز در پی این اقدام ارزشی-ژانگولری به خبر نگار ما گفت:همانا تا افتابه مرلین در دست من است ، آسلام یاری ام خواهد کرد.

کارشناسان ما به صورت شبانه روزی در پی یافتن رابطه ای مابین این صحبت شیخ کالین و بحث ما بودند اما متاسفانه به نتیجه ای نرسیدند ما نتیجه گیری را به عهده خود شما میگذاریم.

به امید داشتن وزارتی مخوف و بی ای پی چنجر

واحد مرکزی روح جنمار

ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۵ ۰:۲۵:۰۹

آستكبار + رفيق بازي + قوانين مغيير ِ من درآوردي = كادر مديريت جادوگرن

پیام زده شده در: ۲۳:۲۶ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
انتخابات در حاشیه آغاز شد

بنابر اخبار رسیده از ستادهای انتخاباتی،جمعی از هوادارن پرسی ویزلی در مقابل درب ستاد ایشان دست به تجمع اعتراض امیز زدند.آنها که شعار میدادند:
"وزارت زور نمیخوایم،وزیر مزدور نمیخوایم"
از اقدام مدیران در جهت حذف کاندیدای محبوبشان انتقاد کردند.
نیروهای زوپس در یک اقدام انتحاری تمام تجمع کنندگان را دستگیر کرده و به بند صد و ده زندان آزکابان منتقل کردند.

همچنین جمعی از تازه واردان در نامه ای به هری پاتر،خواستار رسیدگی ایشان به وضعیت کاندیدای محبوب خود"ابرفورث دامبل"شدند.
خبر ها حاکی از اینست که ابرفورث دامبلدور پیش از ناپدید شدن با پرفسور کوییرل دیدار مخفیانه ای داشته است.
هنوز معلوم نیست بر سر او چه آمده اما منابع آگاه از دستگیر شدن او به دلیل نفوذ در امنیت زوپس،خبر دادند.

کالین یا ایگور
تغییر ناگهانی آرا ،تمامی دنیای جادوگری را بهت زده کرده است.رقابت سختی میانی کالین و ایگور جاریست و برخلاف پیش بینی های گذشته که کالین را برنده ی این مسابقه میدانست؛همینک ایگور کارکاروف پا به پای او حرکت میکند و هر لجظه امکان جلو افتادنش بیشتر میشود.

من از بین بد و بدتر ،انتخابم بده
این نظر من بود حالا خوبه یا که بده

این را یکی از فعالان سیاسی سایت که نخواست نامش افشا شود؛بیان کرد.

ویرایش شده توسط آرشام در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۴ ۲۳:۳۲:۳۶

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۲۰:۳۱ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
انتخابات لرد و وزارت!!!

با سلام .به گزارش خبرنگار ما در انتخابات وزارت سحر و جادو طوری شده که متوان پیش بینی کرد کالین رای ها را به خود اختصاص داده و در انتخابات لرد سیاه هنوز چیزی که بگیه چه کسی اوله معلوم نیست ...اما به قول بچه ها بازی 90 دقیقه است شاید کالین جاشو به ایگور بده هیچ چیزی معلوم نیست ....

یاکسلی "خبرنگار واحد مرکزی مرگخواران"

ویرایش شده توسط یاکسلی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۴ ۲۱:۰۰:۰۴

هری ا

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.