هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظر انجمن شهر لندن
پیام زده شده در: ۲۳:۰۸ دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۸۵

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
با عرض سلام خدمت ناظران محترم!

اين پست را براي اعلام درخواست مجوز يك تاپيك زدم. تاپيكي با عنوان انجمن همبستگي ساحره هاي بي باك كه فكر مي كنم در همين انجمن بايد زده بشه. هدف از زدن اين تاپيك مقابله با جادوگر مردان به اصطلاح بزرگ مي باشد كه تاپيكشون رو ملاحظه مي كنيد. اگرچه دو ناظر اينجا مرد مي باشند و به هيچ وجه نمي تواند احساس يك ساحره پر توان را در برابر اين اتفاق درك كنند اما با اين حال من در خواستم را همين جا اعلام مي كنم.
در ضمن مي دونم كه يك همچين تاپيكي به نام انجمن دفاع از حقوق ساحره ها وجود دارد ولي فكر مي كنم زمان دفاع به پايان رسيده و اكنون زمان جنگ است. در ثاني تنها چيزي كه من در آنجا مشاهده نمي كنم پرداختن به ساحره ها و وجود آنهاست. جادوگران آنجا فعاليتشان بيش تر است. چيزي كه در تاپيك درخواستي من در مقابل اون قرار داره. موضوع تاپيك من بسيار با موضوع اون تاپيك فرق داره و فرقش رو هم خواهم گفت!
در صورت پذيرفته شدن اين درخواست شما مي توانيد اسم تاپيك مذكور را بعد از اتمام موضوع در حال ادامه به اسم درخواستي تغيير و يا اگر فكر مي كنيد روند داستاني اون تاپيك فعلا زيبا و مورد نظر همه ست بعدا تاپيك جديد ايجاد شده رو مي تونيد با اين تاپيك ادغام كنيد و يا اصلا به طور جداگانه عنوان جديد باز كنيد!
در اينجا نحوه كار در اين انجمن را متذكر مي شم:
اين تاپيك كار خودشو مي تونه از هر جايي آغاز كند . در معناي ديگر اينكه هر اتفاق و يا داستاني كه در آن رخ مي دهد مي تواند مربوط به يكي از انجمن ها باشد و ما به اين صورت عمل مي كنيم:
براي مثال كوچه دياگون:
در اين كوچه رفت و آمد هاي زيادي وجود دارد. در اين بين اتفاقاتي رخ مي دهد كه باعث اختلاف ميان دو گروه مونث و مذكر مي شود. اين اتفاقات به جاهايي مانند مغازه ها و بانك گرينگوترز كشيده شده و باعث خرابي و يا مشكلات ديگر مي شود و اين ها موجب تنفر دو گروه از هم ميشود!
اين مي تواند خلاصه ايي از يك داستان باشد كه البته ما زياد به گروه مقابل نمي پردازيم و تنها با نقشه ها و حوادثي كه در طول داستان رخ مي دهد مي توانيم پوز طرف را به خاك بماليم....ببخشيد كه اين طور صريح صحبت مي كنم!!!
در اينجا بايد به صراحت بگم كه اين تاپيك هيچ ربطي به هري پاتر نداره و تنها از مكان ها و يا استفاده از جادو مي تونيم به اون ربطش بديم! اميدوارم منظورمو كاملا بفهميد!
شرط حضور هم مربوط به ساحره هايي كه عضو اين انجمن در ابتداي كار مي شوند مي شود و هيچ يك از گروه مذكر حق پست زدن در اين تاپيك را نخواهند داشت. آن ها مي توانند در تاپيك خود به مقابله بپردازند.
هدف ديگر ايجاد اين عنوان مي تواند متحد كردن تمام ساحره هاي پر قدرت عضو ايفاي نقش در سايت مي باشد كه در هر زمينه ايي مي توانند از يك ديگر دفاع كنند البته ما سعي مي كنيم اين اختلافات در سطح دو تاپيك نگه داريم و موضوعات مربوط به جنگ ميان دو جبهه سياه و سفيد را از داخل آن خارج و از آن فاصله بگيريم......من اين اطمينان را از طرف گروه ساحره مي دهم....اون طرفي ها هم بريد از خودشون قول بگيريد!

با تشكر و با اميد درك حقايق
سارا اوانز!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۴ شنبه ۶ خرداد ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
سلام به ناظرهای گل این انجمن

ما تو انجمن شهر لندن تاپیکهای واقعا جالبی داریم و همشون از سوژه های خوبی برخوردارن . یکی از اینها تاپیکها انجمن دفاع از حقوق ساحره هاست . که فعالترین تاپیک هم هست . این تاپیک حالت حذبی داره و دلیل فعال بودنش هم همینه . به نظر من میشه فعالیت این تاپیک رو گسترش داد و از تک قطبی بودن درش آورد و علیهش گروهی تشکیل داد . ( شاید یکی مثل من نخواد از ساحره ها حمایت کنه ) البته کاملا در محدوده رول و کل کل های دوستانه .
تا چند وقت پیش تاپیک آنتی ساحریال به مدیریت ققی بر علیه اداس فعالیت میکرد ولی به دلایل کاملا سری این تاپیک قفل شد . البته خود ققی خواست که این تاپیک تعطیل بشه .

در خواستها من :

- من با ققی صحبت کردم و قرار شد تاپیک آنتی ساحریال رو دوباره فعالش کنیم و یک تشکیلات مخوف به نام " اعتلاف مردسالاران جوات " بر علیه آداس اونجا تشکیل بدیم . با خیلی های دیگه هم صحبت کردم و تقریبا به هر کسی گفتم استقبال کرد . پس خیالتون از بابت فعال بودن اونجا راحت باشه .

- شما فقط اسم اونجا رو تغییر بدین و قفلشو باز کنین ، بقیه کارها با من . اگر هم با اسم " ائتلاف مرد سالاران جوات " مشکل دارین اشکال نداره . میتونین اسمشو بزارین : " ائتلاف مردسالاران " یا همون " آنتی ساحریال "

- اگه در توانتون باشه و اجازه زدن یک تاپیک جدید رو به من بدین خیلی عالی میشه . اگرم نه ، توی همون تاپیک آنتی ساحریال فعالیت میکنیم . ( جون من اجازه زدن یه تاپیک جدید رو بدین . بجون خودم از فعالیت زیاد میترکه . )
نگران ارزشی شدنش هم نباشین ، اگرم ارزشی شد با اختیار تام بزنین پاکش کنین یا پستهارو ویرایش کنین .

- در مورد فعالیتهای این ائتلاف هم باید بگم : بجز عضوگیری و جلسات اعضا بقیش روله و اجازه نمیدم از محدوده رول خارج بشه .

خیلی ها از الان هم در خواست عضویت توی ائتلاف رو دادن و مطمئن باشین فعال میشه و رول سایت رو میترکونه . به هیچ وجه هم کسی اجازه زدن پستهای بی ناموسی رو نداره .

هدف من از زدن این تاپیک هم فقط و فقط فعال شدن رول پلیینگ سایته . به جون خودم راست میگم

ممنون و متشکر .
بلرویچ .

==================================
ویرایش ناظر گل !
خب ، بلرویچ عزیز !
من این تاپیک آنتی ساحریال رو یه نگاهی بهش کردم . پست های قدیمی داشت توش ! ( خب ، معلومه ، تاپیک قدیمیه ! ) به نظر من این تاپیک همین طور قفل بمونه بهتره .
چون اگر بخوام اون تاپیک رو باز کنم ، باید یه پاک سازی بشه و این درست نیست !
خب ، من میگم می تونی تاپیک جدید بزنی ، ولی نظر دایی هم شرطه !
پس تاپیک جدید رو می تونی بزنی ، با نظر دایی ، ولی نظر من مثبته !
به شرطی که من رو هم توی این تاپیک عضو کنی ! و عضو گیری رو بذاری وقتی که همه امتحاناشون تموم شده باشه
در مورد اسم تایپک ، به مونتاگ هم یه سری بزن !
ناظر انجمن - ماروولو گانت

ویرایش شده توسط ماروولو گانت در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۷ ۱۱:۵۹:۵۰

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

پیام زده شده در: ۱۴:۴۰ پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
این نظر رو پیام شخصی دادم. دیدم دایی جواب نداده و برای اینکه کس دیگه ای روی مجلس فکر نکنه، این رو اینجا زدم.
من یک نظر کاملا باحال دارم راجع به مجلس. اما متاسفانه به دلیل داشتن امتحاناتی خفن(!) نمی تونم فعلا عملیش کنم. پس من نظرم رو میگم، تا تو هماهنگی های لازمه رو انجام بدی، بعدش من در تاریخ 24 خرداد ماه، این نظر رو پیاده میکنم. پس برای این پیام شخصی زدم تا قول مجلس رو به کسی ندی!
نظریه ی من از این قراره:
1- این مجلس به دیار عدم یا قدح میره. ( زیاد الزامی نیست، اما به خاطر فضاش گفتم.)
2- تاپیکی به نام " مجلس شوربای اسلوموشن" جایگزین مجلس فعلی میشه.
3- اعضای مجلس، اعضای خوب و با سابقه و فعال سایت هستند، مثل دامبل، سرژ، کرام، حاجی و غیره. یعنی هر کسی نمیتونه عضو مجلس بشه. رئیسش هم فکر کنم خودم باشم.چون احساس میکنم میتونم ادارش کنم. حالا مهم نیست فعلا.
4- هدف این مجلس: فعال کردن دوباره ی تاپیک های خاک خورده و توبیخ تاپیکهای الکی. اما الزاما مورد اول. البته رسیدگی به بجثهای هری پاتری در اولویت هست.
** روند مجلس:
1- تاپیکی به نام " کمسیون بررسی مجلس شوربای اسلوموشن" ایجاد میشه. ناظرهای انجمن های مختلف، موظف هستند لینک و سوژه ی کلی تاپیکی رو که مورد نظرشون هست و خاک خوردست، رو در این تاپیک قرار بدند.
رئیس کمسیون رسیدگی، که فکر کنم رئیس مجلس باشه بهتره، وظیفه داره که تاپیک ها رو اولویت بندی کنه.
2- تاپیکی که در کمیسیون رسیدگی قرار بر این شد تا بره به مجلس، به مجلس فرستاده میشه! اونجا رئیس مجلس سوژه ی کلی تاپیک به علاوه ی لینک، بعلاوه ی چند سوال که می تونن ایناها باشند" چرا تاپیک یه موقع پر پست بوده؟ چرا حالا خاک می خوره؟ باید پاک بشه؟ چرا؟ نباید پاک بشه، چرا؟!" و از این قبیل سوال ها رو از نمایندگان مجلس می پرسه.
3- وظیفه ی نمایندگان و خود رئیس مجلس اینه که به این سوالات پاسخ بدهند. طی 3 یا 4 روز.
4- تجربه به من نشون داده که داشتن یک مدیر برای تاپیک، خیلی میتونه فعال کننده باشه. من و اوتو( البته 90 درصد من!) شدیم مدیر الف دال. و الان الف دال به فعال ترین زمانش رسیده. بنابراین، اعضای مجلس، باید اگر با باقی موندن تاپیک موافقند، یک مدیر رو هم براش پیشنهاد بدن. البته، باید سوژه هم برای برپایی دوبارهی تاپیک بدن.
5- رئیس مجلس در پایان روز سوم، یک نتیجه گیری کلی میکنه. اعضا میتونن تا فرداش برای رای اعلام شده اعتراض کنند.
6- تاپیکی به نام " ابلاغیه های مجلس شوربای اسلوموشن" در وزارت سحر و جادو ایجاد میشه. رئیس مجلس نتیجه ای رو که از مجلس حاصل شده، در اون تاپیک هم میزنه. وظیفه ی وزارت اینه که با کمک ناظر اون انجمن، مدیری رو از مدیران پیشنهادی انتخاب کنند و بر مدیریت تاپیک مربوطه بگمارند. و در ابلاغیه های مجلس، نتیجه رو اعلام می کنند.
7- در اینجا تاپیکی به نام " کمسیون رسیدگی مجلس شوربای اسلوموشن" در همین شهر لندن تاسیس میشه. رئیس مجلس موظفه که نتیجه ی هر مجلس و هر ابلاغیه رو در اون بزنه و نام مدیر تاپیک رو هم قید کنه. از اون به بعد، مدیر تاپیک موظفه که هر هفته یا هر دوهفته( نمیدونم) یک گزارش کار بنویسه. بعد رئیس مجلس و ناظرین اون انجمن، با توجه به کار کرد مدیر تاپیک، به اون نمره میدن.
8- هر هفته، تاپیک برتر و مدیر برتر با توجه به نمره های داده شده، شناخته میشه.
9- حالا کار مدیریت سایت هست که اون گوشه، سمت راست که نوشته " قهرمان هاگوارتز" ، اونجا بنویسه،
" تاپیک برتر به مدیریت فلان" و لینک هم بده. تا همه مشتاق بشن و ببینن که چه خبره.

*** نکات
نکته 1- باید سعی بشه در هر هفته، دو تاپیک، یکی در رول پلینگ و یکی در بجثهای هری پاتری به مجلس بیان و حداکثر 2 روز بعد از تصویب مجلس، تاپیک دوباره راه اندازی بشه.

نکته 2- ناظر هر انجمنی که تاپیکش در حال بررسی در مجلس هست، موظفه که در اون جلسه شرکت کنه تا بعدا اعتراضی نباشه.

نکته 3- این تاپیک تقریبا رول پیلینگ هست اما نه زیاد. فقط در حدی که خیلی خشک و رسمی نباشه.

نکته 4- این طرح، تقریبا یک طرح فعال سازی هست که فکر میکنم خیلی خیلی موثر باشه.

نکته 5- همه ی ناظرین انجمن ها باید با ما همکاری کنند تا همه ی تاپیکها فعال بشن.
خب! فکر میکنم چشمات در اومد تا خوندیش!! اما فکر میکنم ارزشش رو داشت. چونکه:
دیشب در حالی که داشتم برای امتحان فیزیک( خوشبختانه آسون بود!) درس می خوندم، این فکر یهو به سرم زد. و از ساعت 45/7 تا 45/10 شب، روش کار کردم.
و فکر نمی کنم نظری از این کاملتر پیدا کنی!
با پیام شخصی نظرت رو به من بده، تا من در 24 خرداد، پس از هماهنگی هایی که بر روی دوش تو هست(!) ( آخه فکر کنم به حرف تو بهتر گوش بدن! و در ضمن من از همین حالا بابام نمی ذارن بیام پای کامپیوتر) این کارها رو عملی کنم. باید توجه کنی که تابستون وقت خوبیه برای فعال ساختن سایت.

خلاصه شرمنده اگر اطناب و درازه گویی کردم، چون می خواستم که طرح رو از همه ی جهات بررسی کنی.
با تشکر فراوان
ارادتمند، آنیتا

================================
اردتمند ماروولو !!
خب ! طبق گفته ی قبلی من و توافق قبلی در این مورد ، این تاپیک برای فعال سازی به شما واگذار می شود !! ولی بعد از امتحانات ! تا اون موقع نمیشه !! ممنون که این رو گفتی که کسی دیگه فکر مجلس رو نکنه !
رسیدگی شد ! ماروولو گانت ! ناظر انجمن !

ویرایش شده توسط ماروولو گانت در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۴ ۱۴:۵۶:۰۰

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۳:۱۱ چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۸۵

الیور وودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۶ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
از پادلمیر یونایتد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 146
آفلاین
خوب من یه درخواست داشتم برای دادن مجوز برای زد تاپیک بیمارستان سوانح جادویی سنت مانگو این یه تاپیک نمایش نامه نویسی که توش همه جور میشه نوشت طنز ، جدی و...
و کار ما فقط درمان بیماران هستش .
در پایین اطلاعاتی در باره ی این بیمارستان نوشته شده .

بیمارستان سوانح وبیماری های
جادویی سنت مانگو
(st mungo s Hospital for
Magicial maladies & injuries)

بیمارستان سنت مانگو بیمارستان جادویی انگلستان مکانی برای درمان زخم ها و بیماری های جادویی می باشد . به پزشکان این بیمارستان به جای پزشک (( شفادهنده )) گفته می شود . آنها رداهایی به رنگ سبز کم رنگ میپوشند . دانش آموزان هاگوارتز برای تبدیل شدن به شفادهنده باید در درس های تغییر شکل ، معجون سازی ، وردها ، گیاه شناسی و دفاع در برابر جادوی سیاه رتبه ی بالایی داشته باشند .
این بیمارستان در لندن واقع شده و برای ورود به آن فرد باید ابتدا وارد ساختمان مغازه ای خرابه به نام پرگ و داوس شود . این رهگذر جادویی به نوعی شبیه دیوار جادویی ایستگاه قطار کینگ کراس در سکوی نه و سه چهارم است . ساختمان خارجی کثیف و بد شکل بیمارستان در تضادی شدید با داخلش که بسیار مدرن و شش طبقه است ، طبقات و بخش های مختلف بیمارستان به شرح زیر از هم متمایز می شوند :
طبقه ی هم کف : پذیرش ( که به محض ورود به آن پلامپ یک جادوگر بلوند ، به شما خوش آمد می گوید ) و شوانح مصنوعی ، طبقه ی اول : جراحت های موجودات اغوا شده ، طبقه ی دوم : آفات و میکروب های جادویی ، طبقه ی سوم : مسمومیت ها با معجون ها و گیاهان سمی ، طبقه ی چهرم : آسیب ورد ها ، طبقه ی پنجم : کافی شاپ ها و فروشگاه بیمارستان ، این بیمارستان توسط مانگو بانم ، یک شفا دهنده ی مشهور در دهه ی 1600 ساخته شد و نشان اش یک چوب دستی جادوی است که توسط یک استخوان قطع شده است .

----------------------------------------------------------------------
امید وارم اطلاعاتم خوب باشه و اجازه ی تاپیکو بدین .

ویرایش ناظر : با اجازه از دایی گلم !
خب دوست گرامی ، شما اگر به صفحه ی اصلی انجمن لندن یه سری بزنی ، میبینی که یه تاپیک داریم به اسم سنت مانگو که آخرین پستشم فکر کنم حسن مصطفی زده . پس اجازه ی زدن تاپیک دیگه داده نمیشه ! ولی اگر می خوای می تونی مسئولیت اون تاپیک رو بر عهده بگیری و در این مورد کمال همکاری با شما خواهد شد !
موفق و موید باشی . ناظر انجمن - ماروولو گانت

===================================
وود : خوب من این کارو میکنم ولی لطفا اجازه بدین سیستمشو یه مقدار تغییر بدم . خوب من کارمو شروع میکنم .

دو پست یکی شد !!!!

ویرایش شده توسط ماروولو گانت در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۳ ۱۷:۱۴:۳۰
ویرایش شده توسط ماروولو گانت در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۴ ۱۳:۳۱:۵۵

پیام زده شده در: ۱۳:۳۳ دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۸۵

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۰ دوشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۲ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 286
آفلاین
با عرض سلام خدمت ناظرین خوب لندن
با عرض پوزش اومدم بگم که دیگه نمیتونم گیم نتو اداره کنم چون امتحاناتم شروع شده و همیچنین نمیتونند با پستهایی که توش زده میشه خودمو وفق بدم به همین خاطر اداره کردنشو بدین به یه کس دیگه
باز معزرت میخوام که نتونستم اونجا رو خوب اداره کنم.

===================================
ویرایش ناظر : ممنون از توجه شما . رسیدگی خواهد شد .
ماروولو گانت

ویرایش شده توسط ماروولو گانت در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱ ۱۵:۰۷:۱۶

فعلا با این حال میکنیم...

شخصیت جدید

پیام زده شده در: ۱۱:۵۹ پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۵

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
خوب...سلام...!
من اومدم "صلاح مصلحت"..!!! ميگم اين ويرايش كرام رو خوندم...! ناراحت شدم...!...
متاسفانه نمي زارن استعداداي ملت شكوفا بشه ديگه...نمي ذارن...
خوب... من نمي دونم...! هركاري مي كنين بكين...!من فكر مي كردم مشكل فقط از اسمشه، ولي متاسفانه ديدم بكلا به تاپيكه گيزرداده شده...!
من نمي دوننم آقا...!ببينين هرجور صلاحه بكنين...!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۴۵ شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۵

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
دستت درد نکنه دایی جون...فقط یه چیزی...من وقت ندارم الآن خیلی حرف بزنم و تا یه ماه هم نمی تونم بیام تو سایت...از این رو، خواهشمندم فعلا تاپیکم سالم بمونه تا من بیام با هم صلاح مصحلت کنیم...فقط گفتم که بدونین هنوز زنده ام!!!و تا÷یکم رو خدانکرده پاک نکنین...!!!
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Roger That !
از مديران و همكار خودم هم ميخوام كه تاپيك معدن نفت رو نه باز كنند و نه پاك كنن تا رونان بياد صلاح مصلحت (!) معمولا ميگن مشورت! كنيم تا ببينيم چي ميشه
با تشكر
ماندانگاس

اوکی !

ویرایش شده توسط دايي ماندانگاس در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۱۷ ۱۹:۱۹:۱۹
ویرایش شده توسط ماروولو گانت در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۱۹ ۱۶:۰۸:۲۴

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۳۰ سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۵

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۹ دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۲۴ پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱
از كوچه ناكترن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 136
آفلاین
رونان عزيز
تاپيك شما رو بازيابي كردم
فعلا قفله ، ميتونيد پست هاي كرام و حاجي رو ببينيد
توسط كرام هم قفل شده! تاپيكي كه كرام زيرش اونجوري مينويسه
و بعدش قفل ميكنه فكر نكنم لازم بشه تا بمونه!
ولي تو درست ميگي! كرام هم يكم تند رفته ! منم تند تر رفتم! برنده شدم
فعلا تاپيكتو ببين بگو چه كنيم! بازش كنيم ! پاكش كنيم! مجوزشو بگيريم پاره كنيم! درشو پلمب كنيم!

مونتاگ جان منم متشكرم!
ماندانگاس

پیام زده شده در: ۲۰:۱۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
سلام

اول از همه از شما ( دایی و ماروولو) برای توجهتون به اون پست بالا تشکر میکنم

راستش اول یه نکته ی کوچیک رو بگم
این تاپیک قرار بود رول نویسی باشه و با اون طرحی که من داشتم به درد همین جا میخورد

من برای اون تاپیک یه طرحی داشتم که بعد روش فکر کردم و دیدم به کار بیشتری احتیاج داره و با توجه به اینکه داریم به فصل امتحان ها هم نزدیک میشیم بهتر دیدم فعلا این بحث کنسل بشه تا تابستون که همه وقت آزاد دارن

باز هم متشکرم

پیام زده شده در: ۱۶:۰۶ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۵

مایکل آنجلو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۹ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۸ یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۸۶
از اینجا تا شیراز راه درازیست!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
سلام
منم در همين مكان در همين لحظه موافقت خودمو به عنوان يه عضو فوق ارزشي با زدن يه تاپيك مخصوص ارزشي بازي اعلام ميكنم و تا آخرين قطره ي خونم از ارزشي بازي حمايت ميكنم و يه ارزشي خواهم مرد(حالا بگو كي نظر تو رو خواست)
من ازتون خواهش ميكنم با زدن اين تاپيك موافقت كنيد
من قول ميدم اگه اين تاپيك راه بيفته خودم به شدت توش فعاليت كنم

تحقق بخشیدن به افسانه ی شخصی یگانه وظیفه ی آدمیان است.
[size=medium]همه چیز تنه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.