هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: و چه خالي ميرفت !
پیام زده شده در: ۱۸:۲۶ پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
برید کنار...ولم کنید...اء میگم ولم کن بوقی بوق زاده.... هان؟فحش بیناموسی میدی به من...بزنم حذف کاربرت کنم هان؟...بابا میخوام حرف بزنم...آی خفم کردی...برو کنار گنده بک ...

آخیش...اوه...آخ ...به به...بزار دو دقیقه نفس بکشم... واااای چی؟من؟با من بودی؟ هووی مگه خودت ناموس نداری به من اینطوری ذل زدی...چشماتو درویش کن...آدم اینجام امنیت نداره...

خیله خب بابا الان میگم...اهم اهم ...چی میخواستم بگم...صبر کن... آها...بزار یه لیوان آب بخورم...قورت قورت...صدای چی بود؟...آها خودم بودم ...نترسید دوستان چیزی نبود ...

خب...بله ...عرضم به خدمتون که ...آقا اصلا از اول...من الان تمرکز ندارم...همه چی یادم رفت... اء بی تربیت چرا حرف بد میزنی؟...آقا دارم میگم دیگه چرا هولم میدی...

اهم اهم...آقا من اعتراض دارم...به چی؟... به همه چی... به حذب به آداس به آجاس به ساحره به جادوگر به خودم به تو ... به اون دامبلدور که معلوم نیست اصلا کجاست بابا بیا لیست شخصیتاتو به روز کردن... به اون ققی با اون کارش که آبروی سایتم برد آخه برادر من حیف آنیتا نبود که دادیش به آلبوس...به اون سدریک که عضو حزبم هست که خودش هنوز در کف این گروه مونده و یه علامت تعجب زده تنگ شناسش...به اون سرژ که نمیره ریششو کوتاه کنه بیا حداق این دفتر اتاق مدیرو یه جارو بزن با ریشات بلکم به یه دردی خورد...به اون برادر حمید که بعد از صد سال تازه یاد شریکاش افتاده بابا دمت گرم...به اون هری پاتر با اون پست کذاییش تو حزب آخه تو دیگه چرا؟؟؟... به اون ولدمورت که تازگیا پروانه ای شده و به فکر مرگخوارا، جون من بیا یه جنگ راه بندازیم پس کوشی؟الووووو...

بازم بگم...آره؟... باشه ... مطمئنی؟... بعد نرین تو نحوه برخورد بگین کوییرل به ما گفت... سانسور شد... هان؟... باشه ...پس ادامشو داشته باشه...

به اون دراکو مالفوی که یه مدت اومد و الحق هم خوب فعالیت کرد ولی بعد نیست و نابود شد اگه فکر خودت نیستی حداق به اون آنیتا یه رحمی بکن کی قراره خرجشو بده؟حزب؟عمرا... به اون تابلو روی دیوار که داره لبخند میزنه آخه مرلین وکیلی به تو میاد بری مرگخوار بشی؟آخه دلت میاد کسی رو بکشی؟... به اون بنده خدایی که غلط املایی داره بعد میگه نه اشتباه تایپی بوده.بابا با تو نیستم چرا عصبانی میشی... به او نقطه هایی که هی راه به راه عین ویروس میرن رو مخ یه عده بعدم تقصیرش می افته گردن یه عده دیگه ... به اون حاجی که فقط آسلام رو گسترش داد بعدم غیب شد برادر من بیا که آسلام عجیب در خطر است ... به اون هایی که هی ثانیه به ثانیه شناسه جدید باز میکنن فکر میکنن هم که مدیرا بوقن نمیفهمن آخه مگه آزار داری... به اون هایی که پیام شخصی میزنن با این عنوان که میای با من دوست بشی بچه برو مرلین روزیت رو یه جا دیگه حواله کنه...به اون هایی که پشت سر دیگران یه چیزی میکن بعد جلوش یه چیزه دیگه واقعا که! خجالت نمیکشی؟... به اون...

چی؟؟؟ با من که نبودی احتمالا...آره؟به من گفتی ارزش بوق هم ندارم؟...آخه چرا؟ اوا ...اء اء اء تو روز روشن بین این همه جادوگر و ساحره داره به من میگه... صبر کنین بابا...هنوز که حرفم تموم نشده...گوجه پرتاب میکنی؟هان؟... اصلا میدونی کیلو چنده؟...آی...چند نفر به یه نفر ... همتون حذبی هستین؟...نه!؟...مــــامــــان...

*این پست در جهت فعال کردن تاپیک و فاقد هرگونه ارزش میباشد.لطفا آن را جدی نگیرید.

و چه خالي ميرفت !
پیام زده شده در: ۲:۰۹ جمعه ۵ خرداد ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
یه روزی بود میگفتم:
ای قطار خالی!...چرا خالی میروی؟...پر برو!

ولی امروز باید بدین شکل شروع کرد:
------------------------------------------------------------------------

ای قطار تهی!...دیگر کاری نمیتوانی برای خود بکنی...ما هم نمیتوانیم برایت کاری انجام دهیم....پس بی خیال!

درست که چو و همراهش، هوق، میگویند(!!) سیاهی رفت و ماموریتهای 4 تا 4 تایشان(شان=مرگخواران) به خاطره ها پیوست....اما چه سود که سیاهی دل سپیدی را با خود به اسارت برد!!

درست که سپیدان و ملت جادوگر (از هر نوع...ارزشی...غیر ارزشی....اما تاکید برا ارزشی!)* از دست سیاهان راحت شدند، اما آن کسی که با طلسم فرمان سیاه شده بود و دیگر نیست چه؟

(*شرودینگر فیزیکدان اتریشی مدل کوانتمی اتم خودش را بر اساس رفتار دوگانه اتم(موجی-ذره ای) و با تاکید بر رفتار موجی اتم ارائه داد...ما نیز همانگونه عمل میکنیم!!!)(جو امتحانا همه را میگیرد!!)

آیا ولدمورت ولدمورت بود؟!
آیا مرگخوارانش مرگخواران راستین بودند؟
آیا سیاهی همان سیاهی خالص بود؟

نه....نبودند!

من به عنوان کسی که موظف است به عنوان نفر اول در برابر سیاهی بایستند به همه ی سپیدان و ملت جادوگر هشدار میدهم!

یک استدلال:

سیاهی+سپیدی---->>>جنگ....دعوا...خون و خونریزی

حال اگر سیاهی سیاهی واقعی نباشد چه؟

سیاهی غیرواقعی+سپیدی---->>هیچ و پوچ!

پس ما هر کار میکردیم هیچ و پوچ بود و بر سر خودمان میزدیم!

آی ملت!!
بدانید که ما را میگولانند و سیاهی قلابی به ما میچپانند!!!
از این به بعد حواسمان را جمع کنیم تا سیاهی واقعی را بیابیم و با آن مبارزه کنیم!

پس دقت کنیم!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۵ ۲:۱۶:۴۱

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۰:۳۲ چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
دیدید؟! دیدید ولدی با ما چه کرد؟! دیدید؟!

اینک ولدیست که خویشان و دوستان را به جنگ هم می اندازد! دیدید سرانجام ماموریتهای 4 تا 4 تای مرگخوارانش چه شد؟
آری ای سیاهان،بترسید و بلرزید از هایی که اونزانه(evanzane) به سوی شما سرازیر می شود! دیدید چگونه خود در دیگ پختید و آتش سوزان خشم ولدی شما را به کنتاکیهای دو طرفه ای بدل ساخت!؟
هوی تو ای ولدی، ندیدی چگونه چترباکس(chatrbox) از غلظت فوق اشباع سفیدیت منفجر گردید!؟
ای پیتر، تویی که یکی میزنی هوا میره، نمیدونی تا کجا میره، کجایی که خواهر دو ساله هوق بس هوس بازی با تو دارد!
همینک ای سیاهان، بترسید و بلرزید که دیگر رنگ مشکین تاژ را به روی خود نخواهید دید!!!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۳ ۱۰:۳۶:۴۶

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۰:۴۶ پنجشنبه ۲۹ دی ۱۳۸۴

رومسا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۰ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
آی ملت..مردم...مسئولین...غیر مسئولین...
یکی به داد ما جوانان و نوجوانان و کودکان و خردسالان و...برسد که بهمان بها داده نمی شود تا استعداد هایمان را در عرصه های گوناگون اجتماعی وفرهنگی و ...شکوفا سازیم!
همهش پارتی بازی(چه از نوع بیچامه پارتی و چه از نوع خشکه اش!!!) ، بوروکراسی و ...در این ادارات ( بخوانید انجمن ها ) راه انداخته اید فکر می کنید ملت نمی فهمند؟!؟!؟!
جواب این همه جوان(بخوانید کاربر!) بی کار را که می دهد؟
بعد هم می گویند چرا ارزشی بازی و خاله بازی و ... در جامعه زیاد شده است!
آقا یکی صدای ما را به گوش این مسئولین و مدیران و ناظران برساند...ما تلف شدیم...استعدادهایمان شکوفا نشده پژمرده شد...آآآآآییییییی ایها جادوگرررر.....
« سخنان یک جادوگر مظلوم،جلوی موئسسه کاریابی!!!»
---------------------------------------------------------------------------
این پست رو زیاد جدی نگیرید، گفتم منم از یه جایی شروع کنم!!!

پیام زده شده در: ۱۸:۴۰ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴

مریدانوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۲ سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲
از قعر فراموشی دوستان قدیمی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 190
آفلاین
ای ملت !
من چیزای زیادی از اینا می دونم ، رازهای نهفته !!!
واسه همین اینا به زودی منو ترور می کنن ...
ولی شما به راهتون ادامه بدین و فقط عشق رو ترویج بدید !!!
دیوانه ساز ها رو ، مرگخوار ها رو ، زندانیای آزکابان رو ول کنید به حال خودشون رهاشون کنین ، اصلا ولشون کنید و فقط به هم محبت کنین !!!
زندگی گلستان میشه ، اونا نمی خوان این اتفاقا بیفته چون از همه مادیات میفتن ، مادیاتتونو به من بسپرید و معنوی زندگی کنید !!!

یک مازوخیست فوق آنارشیست تووووووپ استرسی !!!

و چه خالي ميرفت !
پیام زده شده در: ۲۳:۴۱ دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اي قطار خالي....چرا خالي ميروي؟....پر برو!

اي كه حرفهاي حساب را به سطل و حرفهاي ناحساب را به آرشيو ميبري!
اي كه دوست داري همه بر فرش و تو بر عرش باشي!
اي كه فوران كردن را دوست ميداري!
اي كه در دهان ما خداي رول بودنت را انداخته اي!

ما را بدرك!(منظور درك بكن است!)
چرا نميدركي؟(درك نميكني؟)

و اي كساني كه فوران كردن را دوست ميداريد و خوراكتان آتشفشان است!
بدانيد كه آستاكبار هيچ غلطي نميتواند بكند!
بدانيد كه بدون فكر هيچ چيز تغيير نميكند و همه در زير سلطه آستاكبار شهادت يكديگر را تسليت ميگوييم!
بدانيد و بفهميد كه همه ي ما گوليده شديم!(گول خورديم)

و اي نامرد مردان كه بر عليه حرف حق مي ايستي!
اي دني كوبريك!
بدان كه موضع خود را بد انتخاب كردي!
ما ميدانيم و ميفهميم كه پشت پرده خبريست!
خشكه هايي را در پشت پرده حساب كرده اند كه در آخر همين ها مارا به درك واصل خواهد كرد.

نكنيد!
نكنيد!
ولي اگر مجبور شديد بكنيد!...فقط بدون سر و صدا و آروم بكنيد!
كسي نفهمه!

-دامبلدور در ميان جمعي از ريش سفيدان قديمي-

توضيح:تمامي مسائل روز سايت به صورت كاملا سكرت نوشته شده است كه عقل درست و حسابي و هوش زياد براي فهميدنشان لازم است!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۱ دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
آهای ملت جادوگر به دادم برسید.خسته شدم از این همه بی عدالتی.از این همه بی توجهی.دیگه نمیتونم تحمل کنم.یادش بخیر در زمان وزرات چوچانگ اصلا اوضاع به این بدی نبود درسته که زمان وزارتش کوتاه بود وکاری برامون نکرد اما به کارمون هم کاری نداشت می رفتیم می اومدیم کسی به همون گیر نمیداد اما الان چی؟
حکومت در دستان قدرتمندانه.اونان که به ما دستور میدند بهمون ظلم میکنن مارو تحت فشار میزارن آخه تا کی؟ما بالاخره کی باید از زیر دست این حکامان زور گو خلاص شیم؟کی میتونمیم برای خودمون زندگی کنیم؟
تا حالا هزار بار به جادوگران در شهرهای مختلف نامه فرستادم بعضی هاش پست برگشت خورد بعضی هاش اصلا خونده نشد و به قعر فراموشی سپرده شد و تعدادی هم که جواب دادن فقط نوشتن رسیدگی میشه
مگه تا کی میشه تحمل کرد پس این وزیر جدیر که حذب قولشو داده بود چی شد؟
هر روز تعداد زیادی دارن از کشور میرن اونا معتقدند که تو جامعه ای که عدالت وجود نداره حتی نمیشه نفش کشید.چند ماه قبل رهبر سیاهان کنار کشید چون احساس کرده بود قدرت اینهایی که مملکت ر غصب کردن از اون بیشتره.بیچاره دچار یاس شده بود البته حقم داشت با وجود بیگانگان نمیشه کاری کرد حال هم که رهبر سفیدان استعفا داده و فردا بقیه اعضای مجلس
من دارم از الان روزی رو میبینم که همه جادوگران مانند برده در زیر دست حکامان بیگانه زجر میکشند.پس ای جادوگران ای ساحره ها برای نجات خود قیام کنید قبل از اینکه در زیر فشار انها نابود شوید.

پیام زده شده در: ۱۳:۱۴ دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۴

مریدانوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۲ سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲
از قعر فراموشی دوستان قدیمی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 190
آفلاین
و چه خاليست هر چه از سياست سر چشمه ميگيرد و ميکوبد بر سر اين ملت مظلوم! !اصلاً آدم تا خودش توي مردم نباشه نمي فهمه که اين استکبار چه جوري مثل زالو روي مردم سايه يه خودشو افکنده !!! ملت بدبخت پول اکانت ندارن بیان پست بزنن ، گیلدروی می ره بی جامه پارتی و ازین قرتی بازیا در میاره ، ، جوونام همون یه تف پولی که از مامان باباهه می گیرن می رن می دن واسه بی جامه پارتی ، پول اکانت ندارن نتیجه شم اینه ==> پست بی پست !!! میرن بی جامه ... "استغفرالله !
معتاد می شن ، انگل جامعه می شن ، "می رن تو آنسوی توهم معروف میشن " ، این وزارتخونه هم وام نمی ده !
هی می گن بودجه نداریم ، معلومه آدم می ره سراغ ولدی که همین جوری داره از خودش وام در می کنه !!! اونوقت وزارتخونه میاد می گه وزیر end شه !!!
اصلاحاتو برید تو کارش ! بیابالا !

یه بشر end دموکراسی جو زده ، حزب کارگر !

پیام زده شده در: ۲:۰۹ دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۴

ابرکسس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۳۱ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۳ جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
سیاست سیایت سیاست.... چیزی نیست که همه ازش سر در بیارن یه عده از گنده سرا با سیاستی که در پیش گرفتن سیاست پلیدشون رو پوشش میدن عده دیگه با قدرتی که دارن از بروز دادن سیاست خودشو هیچ واحمه ای ندارن جای دوری نریم همین لاکهارت خودمون دم از ازادی و دموکراسی و رو به راه کردن وضع و اوضای جامعه می زد اما مگه خود ایشون نبودن بی جامه پارتی رو بعد از موفقیت در انتخابات راه انداختن و الان دارن می خوره و می خوابه چه خیری به ملت جادوگران داشت ملت روز به روز دارن افسرده تر میشن خود اقا بالا سرا هم همدست ش بودن تعداد ارائ رو دست کاری کردن بیچاره حق سوروس اسنیپ این وسط خورده شد، رازهای دیگه ای هم در باره بی جامه پارتی لاکهارت هستش که فاش کردنش در اینجا مساویست با رفتن سرت به بالای دار.
افرادی هم مخفیانه پشت پرده با لاکهارت همکاری میکردن خود چوچانگ با استکباری که به راه انداخت وضع رو از اونم که بود بدتر کرد مردم هم از ترسشون هیچ کاری نتونستن بکنن از خود تعریف نباشه من که جلوش واسادم اما تنهایی نتونستم کاری از پیش ببرم این حرفها تو دلم مونده بود حالا که تونستم حرف دلم رو بزنو باید منتظر این باشم که کی سر به نیستم میکنن

به امید روزی که بتونیم بفهمیم کی هستیم

و چه خالي ميرفت !
پیام زده شده در: ۲۲:۲۰ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
آهاي آستاكبار!
جواب منو بده!
د لامصب جواب بده!

منو نگاه!
از اين به بعد حق نداري زور بگي!
از اين به بعد بد نگاه كني به ماها من ميدونم با تو!

اين آستاكبار هيچي نوفهمه!
اگه بخواين اين شكلي با ما جر و بحث كنيد مجبور ميشيم باهاتون عملي برخورد كنيم!(كپي از صحبت رئيس جمهور در دومين نشست با خبرنگاران)

آقا اين چه وضع جامعست*!
هر كسي از راه ميرسه ميگه پول زور وده*!
آقا من اعتراض دارم!
اين چه كسايي نشستن به مسند قدرت!
اينارو بايد بركنار كنين!(الان من منظورم با حذب بود؟)

آقا وزير نداريم كه نداريم!
به درك!
ولي ديگه بايد بقيه دولت رو درست كنن!
يعني چي آخه؟

گفتن انتخابات...گفتيم چشم!
گفتن راي زور ودين....گفتيم چشم!
گفتن وزير رو تحمل كنين....گفتيم چشم!
گفتن تمركز كنين*....گفتيم چشم!
گفتن دولتمردان* رو تحمل كنين....نه ديگه نشد!...اين يكي نميشه!
اعتراض....تظاهرات....تحريم!!!....والسلام نامه تمام!

معني دوني!:
------------------
آستاكبار=كساني كه به جان سايت افتادند و بوقققق!
جامعه=سايت و فرومها و تاپيكها
پول زير دادن=پست زدن!
تمركز كنين=تاپيكارو متمركز كنين!
دولتمردان=مديران!
=====================================
كوييرل جان اينجا كه رول پليينگ نيست!
اين تاپيك خارج از رول پليينگه و سبك نوشتنش اين طوري نبود ولي خب به هر حال ديدم جالب نوشتي پس ما هم خودمونو بندازيم وسط!
فقط اگه يه خورده علامت سوالاش بيشتر شد...اصلا به شما چه؟...دوست دارم علامت سوال بزنم!...ولي جدي اونايي كه علامت سوال دارن با حالت داد و هوار و جيغ خوانده شود!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۶ ۲:۱۷:۴۰
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۶ ۲:۱۹:۴۵

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.