هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: آیا جادو و جادوگری وجود دارد؟چرا؟
پیام زده شده در: ۲۳:۰۹ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
درسته جادو وجود داره ولی خب ما یه چوبدستی خانوادگی هم داشتیم متاسفانه از دستم افتاد موقع اجارای یه طلسم شکست .
ولی طلسم های ما شبیه طلسم های رولینگ نیست .
در ضمن موقع سرماخوردگی هم یه معجون درست میکنیم که فکر کنم از شیر و عسل و اینا درست شده .
ولی کلن بلیز راست میگه بابام نمیذاره من زیاد جادو کنم میگه تبل میشی دختر

پیام زده شده در: ۲۰:۲۵ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۸

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
منم گهگاهی از جادو در انجام کارهام استفاده میکنم ... ولی بیشتر سعی میکنم بدون کمک جادو، کارهامو انجام بدم چون جادو کردن بعد یک مدت یکجورایی آدمو تنبل میکنه.

پیام زده شده در: ۱۶:۲۷ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۸

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۱۱ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از ل مزل زوزولـه .. گاو حسن سوسولـه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 553
آفلاین
با جردن موافقم . اما این نمونه هایی که ایشون آوردن رو من در قرآن ندیدم و خواهشمندم از ایشون که حتما نام سوره و آیه ی اون ذکر بشه .
من تا بحال کتاب های زیادی در این رابطه خوندم . اما ! سرفصل یکی از گولاخ ترینش نوشته شده بود :

هر کس جادو بیاموزد ، خواه کم یا زیاد ، ملعون و مشرک به خداست و سزایش مرگ است . مگر آنکه توبه کند .

امیر المومنین علی (ع)

اما !

بعدشم نوشته بود که یه کسی میاد پیش امام صادق و می پرسه آیا یاد گرفتن جادو در دین ما مشکلی به وجود میاره ؟
ایشون جواب میدن که مشکلی به وجود نمیاره ، اما شما دنبال چیزی هستین که زیادش نایاب و کمش هم به کار نمیاد .

حرفای دوستان رو تصدیق می کنم . منم دوست دارم که بتونم از جادو و کارهای خارق العاده استفاده کنم اما ، این کار بسی سخته . چندی پیش اخبار اعلام کرده که یه مرتاز مکزیکی اگه اشتباه نکنم در راستای انتخاب آقای اوباما برای ریاست جمهوری آمریکا ، دو ساعت جلوی کاخ سفید دو متر روی هوا معلق می مونه و همه رو متعجب می کنه . اتفاقا گزارشش هم از تلویزیون پخش شد .

تو پست بعدی گزیده ای از بعضی کتابا رو براتون می زارم .

»»» ارزشـی متفکــر «««
.
.
.

باید که شیوه ی سخنم را عوض کنم!
شد..شد! اگر نشد دهنم را عوض کنم!!

I have updated a new yahoo account, plz add the last one!

پیام زده شده در: ۲۳:۵۲ شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۸

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
خوب ببینین.. من با دلیل و سند میگم که وجود داره..
1. تو قرآن اومده که دو تا فرشته اومدن و به دو نفر یاد دادن این رموز رو... ولی اونا بعدن با هم دیگه دشمن شدن و همدیگرو و مردمو به نابودی کشوندن.. به خاطر همین خدا اونارو تا قیامت در زیر زمین زنده نگه داشته...
2. هر فصل یک یا دو بار جادوگران کل جهان جمع میشن مرز بین روسیه و سیبری... یعنی همون شمال روسیه... و بدون گفتن یک کلام قدرتاشونو به نمایش میذارن...
البته جالب اینجاست که بدونین آیزن هاو(شعبده باز بزرگ و جادوگر کوچک) معروف هم زمانی که از سرزمینش دور میشه و میره سفر..به همینجا میره تا یاد بگیره...
و جالبتر اینکه دیوید کاپرفیلد هم در زمان جوانیش و قبل از اولین نمایشش به این مکان مخصوص رفته بوده...
به این صورت که اول میره ذهن خوانی رو یاد میگیره و بعدش میره اونجا و هرکی که وردی رو تو ذهنش مرور میکرده دیوید از ذهنش میخونده...
3. دوستان.. احادیث و روایات هیچ کدام از جادوگر بودن بزرگان یا جادو بودن کارهاشون حرفی نزده... اگه میخواین بدونین چطور این کارو میکردن با من تماس بگیرین تا شاید به بعضی ها که خودم میدونم بگم...
البته چیز زیاد سختی هم نیست. همه میتونن این کارو بکنن..
کافیه به قرآن یه نگاهی بندازین!!!

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۸:۳۴ شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۸

دوركاس ميدوز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۵۳ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از روز اول می دونستم ...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 178
آفلاین
مطمئن باشید وجود داره . من قدرتشو به چشم خودم دیدم . من طرز استفاده کردن از این نیرو رو نمی دونم اما دقیقا از دست کسی خیلی ناراحت بشم یه بلایی سرش می یاد . یا از تهه دلم یه چیزیو بخوام در لحظه اتفاق می افته . متاسفانه اگه از ته دلم از چیزی تعریف کنم یه اتفاقی براش می افته و قدرت آخرم دیدن آینده اس آلبته نه خیلی دور .
دوستام بهم می گن آدم نصفه .
شاهد هامم زنده ان .
از همین 4 تا قدرت استفاده می کنم ولی غیر از این شاید نیست شایدم من بلد نیستم استفاده کنم .

Can You Forgive Me Again, You're My One True Friend, And I Never Ment To Hurt You

[url=http://meadowsisadorc.livejournal.com/profile]حقایق ت

پیام زده شده در: ۱:۰۶ شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۸

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۰:۱۰ جمعه ۱۷ مهر ۱۳۸۸
از ایران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
به نظر من وجود داره
شايد همه ي ما جادوگراي كشف نشده هستيم
بهتره بريم خودمونو بكشفيم!

پیام زده شده در: ۱۸:۱۷ جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۸۸

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
من جواب اين سوال رو به صورت خيلی جامع، البته از نظر خودم بيان كردم. از اونجايی كه اين تايپيك، نياز داره يه نتيجه ی خوب ازش بيرون بياد، پس بحث رو بازتر ميكنيم...

نقل قول:
مطمئن باشید وجود داره . چرا که بزرگانمان بارها در احادیث به ما توصیه کرده اند از جادو دوری کنیم! در ضمن بد نیست چندتا کتاب از پائولو کوئلیو بخونید (مثل خاطرات یک مغ یا بریدا) وببینید چطور از جادو و جادوگری دفاع می کنه و آدم رو متقاعد می کنه که جادو وجود داره .

من اصلا" خوب نفهميدم شما چی ميگی. جادو يعنی چی؟ به اين فكر كردين؟ اصلا" خود كلمه ی جادو چه مفهومی رو ميرسونه. جادو تعاريف يا مفاهيم مختلفی داره. بعضيا به كارايی كه كاملا" مجازين، مثل جادوهای هری پاتر، ميگن جادو، بعضيا به نيروی همت آدما ميگن جادو، و خيلی مفاهيم ديگه كه از جادو وجود داره!

ما بايد نظرمون را راجع به يكی از تعاريف جادو بيان كنيم. اگه يكی بياد بگه جادو وجود داره، از نظر من گنگ گفته، منظورش چيه، چه جادويی رو ميگه؟

چون ما تو يه سايت هری پاتری هستيم، پس من هم نظرم رو در مورد جادويی ميگم كه رولينگ خلقش كرده. جادويی كه تو داستان های هری پاتر به خوبی باهاش آشنايی داريم...

اين طور كه به نظر ميرسه، اين نوع جادو وجود نداره. نمی تونم ثابت كنم وجود نداره، امكانش هست فردا يكی پيدا بشه و اين جادو رو انجام بده. به نظر من جادويی كه هری پاتر باهاش سر و كار داره، نمی تونه وجود داشته باشه مگر تو روياها و خيالات ما. تو تفكرات ما. به نظر من اين جادو فقط ميتونه اون جا وجود داشته باشه، البته امكانش هست كه اين جادو تو دنيايی كه توش زندگر ميكنيم هم وجود داشته باشه...

پس به نظر من جادويی كه هری پاتر باهاش سر و كار داره، فقط تو ذهنيات ما وجود داره. البته امكانش هست كه فردا يكی تو دنيای واقعی خودمون، نه تو رويا ها و تفكراتمون، رو همين زمينی كه داريم زندگی ميكنيم پيدا بشه و بتونه اين جادو رو انجام بده. من بدون شك ميگم جادوهای هری پاتری، توی ذهنيات ما وجود دارن، در اين شك نكنيد!

پیام زده شده در: ۱۷:۵۲ جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۸۸

سهراب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۴ یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۹:۲۶ شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۹
از خونمون
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 58
آفلاین
شاید وجود داشته باشه ولی اگر وجود داشته باشد خیلی محدود وجود داره

تصویر کوچک شده

[spoiler=hufflepuff]we love hufflepuff [/spoiler]

رفیق بی کلک:مادر [img

جادوگران فقط یه

پیام زده شده در: ۱۵:۳۸ جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۸۸

سیموس فینیگانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰
از خونمون
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 269
آفلاین
100درصد وجود داره.نمونه ي بارزش همين مرتازاي هندي كه با سختيه زياد تونستن فكرشونو كنترل كنن.ديويدكاپرفيلد هم هست ولي من زياد بهش اعتقاد ندارم چون بيشتر كاراش تردستيه.

[color=CC0000][b]قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!!!!!
ميجنگيم تا آخرين نفس !!!!
ميجنگي

پیام زده شده در: ۱۲:۱۵ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
كاشكي وجود داشته باشه . من دوست دارم يكي از اونا باشم و هر وقت دلم خواست با چوبدستي ام هر كاري خواستم بكنم .

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.