هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس پرواز و كوييديچ
پیام زده شده در: ۱۹:۱۴ چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹

پروتی پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۱۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱
از آغازی که پایانم بود...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 483
آفلاین
1. وصیت نامه ای مختصر از زبان خودتون بنویسید که قرار است با صدای بلند قبل از به پایین خم شدن جارو در لحظه سقوط بخوانید. جعبه سیاه جارو تون اینو گوش میده و به بازماندگان شما میرسونه پیام تون رو. در نتیجه میتونید به افشای حقایق و دسته گل ها بپردازین، جاسازهاتون رو لو بدین، یا حلالیت بطلبین! بهرحال ممکنه نتونید زنده برسین پایین.

گویا قراره به پایان بیاد این دفتر ولی حکایت همچنان تا چند دقیقه دیگه باقی است.
خدمت همه ی دوستان و عزیزانی که جمع شدن تا وصیت نامه ی اینجانب رو گوش بدن سلام عرض می کنم لطفا اگر میخواید مورد لعن و نفرین مرحومه ی مغفوره ی شادروان که بنده باشم قرار نگیرید همه ده قدم برید عقب بجز خواهرم پادما پاتیل، تکرار میکنم تا صدام برسه واضح دارم میگم پادما پاتیل.
خب پادما خوب گوش کن یادته رفته بودیم از این چیزای کوچیکی که مشنگا می ندازن تو تلفن هاشون که ماماناشون میگن ماسماسک خریدیم؟ اسمش سیم کارت بود. رمز کمدم، دفترچه خاطراتم و هرچیزی که خلاصه رمز داره تو زندگیم شماره ی همون سیم کارته. هرچیزی که دیدی ممکنه باعث لعن و نفرین بشه پاک کن، بذار تو خاطره ها خوب باقی بمونم. همیشه به خوبی ازم یاد کن خب؟ حالا به گریفی ها بگو بیان نزدیک.
ارشدای گریف، فنریر و آرتور ازتون حلالیت میخوام که انقدر خنثی بودم، ببخشید که هیچ وقت نبودم. من یه زمانی فعال بودم. میدونم که منو می بخشید وگرنه میدونید که منم شما رو نمی بخشم.
آرتور خان یادم هست از بس بچه داشتی جامون تو تالار تنگ بود. ببخش تا ببخشم.
جینی ویزلی عزیزم منو ببخش که هی تولدتو یادم می رفت خیر سرم دوستم بودی ولی من آلزایمری بودم. ولی میدونم که تو من می بخشی جز و ولز خاصی نمیکنم برای حلالیت، همه گل سرهای قشنگم که میدونی چه قدر دوستشون داشتم، همه ی قلم های پرم مال تو باشه.
سرکادوگان من همیشه از دور دوستت داشتم، میدونم چون بهت نزدیک نمیشدم شاید اینو نفهمیده باشی ولی واقعا همون چندباری که باهات دوئل کردم خیلی لذت بردم.
دوستان من دارم هرچه بیشتر به زمین نزدیک میشم وقت نیست دیگه تک تک بگم.
همه گریفی ها بدونید بودن در کنار شما افتخار من بوده، روزایی که افسردگی داشتم بودن تو جمع شما منو شاد می کرد. کمکم می کرد فکر و خیال نکنم. از همتون ممنونم تک تک شما همیشه از نظر من قهرمانید.
راستی بابت این که چند سال پیش که مسئول دادگاه گریفیندور بودم چپ و راست دادگاهیتون می کردم و هرچی می گفتید به جرم هاتون تو دادگاه اضافه میکردم، بابت تمام اون پرونده سازیا لطفا حلالم کنید. خودتونم خوب در جریانید که هیچ وقت حکم متناسب با اعمالتون ندادم.
بقیه ی اهل هاگوارتز والا الآن دارم پشت سر همه سکته میزنم یادم نیست چه بدی هایی کردم پس لطفا ببخشید دیگه.
راستی بچه ها دوباره فاصله بگیرید یه چیز به پادما...

گویا به پایان آمد این دفتر حکایت هم تموم شد.

2. بر حسب کرم و کرم و خلاقیت یا حتی دانش جادویی و ماگلی خودتان، دو مورد روش غلبه بر کشش g رو در حین لحظه سقوط از جارو نام برده و مختصراً شرح دهید. (2 امتیاز)

اولین روش نیاز به هماهنگی بسیار دقیق همه ی اعضای بدن داره به این شکل که با یه سرعت ثابتی دست و پا میزنیم و برای کسب نتیجه ی بهتر با همین ریتم پلک می زنیم به این روش اول "بال بال زدن با تمام جون و دل" می گویند.
دومین روشی که ممکنه جواب بده اینکه همون بالا در عرض چند ثانیه لاغر بشیم. البته شاید شنیدن این روش باعث بشه فکر کنید غیر ممکنه ولی اجراش در اون شرایط سخت نیست. اول وسایلی که باعث افزایش وزن میشه رو در آورده و به باد میدیم، و در مرحله ی بعد به ارتفاعی که داره کم و کمتر میشه زل می زنیم. به همین شکل پر های نداشتمون هم می ریزه چه برسه چربی هایی که تلنبار کرده بودیم روی هم. با همین کاهش وزن چند ثانیه ای وزنمون اونقدر کم خواهد شد که مثل پر در هوا غوطه ور خواهیم شد.

3.لینک از سه تصویر معادل با چهره احتمالی خودتون برای سه لحظه "از کار افتادن جارو"، "سقوط به همراه جارو رو به پایین و با سرعت بالا" و "لحظه اصابت شما به زمین" پیدا کرده (یا در صورت تمایل طراحی کنید) و به اشتراک بذارید. ( 3 امتیاز)
آغاز حکایت

وسطای حکایت با سرعت بالا و موهای رها شده در باد

به پایان آمد این دفتر و منم درون لایه های داخلی زمینم

ویرایش شده توسط پروتی پاتیل در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۸ ۱۹:۱۷:۳۴

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۱۵:۲۴ چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹

سوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۵ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۴:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۲
از هاگوارتز-تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 218
آفلاین
تکالیف کلاس پرواز و کوییدیچ:

* جلسه اول *

با تدریس پروفسور: حسن مصطفی

1. وصیت نامه ای مختصر از زبان خودتون بنویسید که قرار است با صدای بلند قبل از به پایین خم شدن جارو در لحظه سقوط بخوانید. جعبه سیاه جارو تون اینو گوش میده و به بازماندگان شما میرسونه پیام تون رو. در نتیجه میتونید به افشای حقایق و دسته گل ها بپردازین، جاسازهاتون رو لو بدین، یا حلالیت بطلبین! بهرحال ممکنه نتونید زنده برسین پایین. برین تو نقش! زور بزنید! اها! ووی ووی ووی! (5 امتیاز)

وصیت:
گند زاده ها لیاقت زندگی ندارن!
به گلدونم دست نزنید.
گوشیه ماگلیم رو بسوزونید !

2. بر حسب کرم و کرم و خلاقیت یا حتی دانش جادویی و ماگلی خودتان، دو مورد روش غلبه بر کشش g رو در حین لحظه سقوط از جارو نام برده و مختصراً شرح دهید. (2 امتیاز)

خب این پرسش دارای ابعاد مختلف است.
اولا آیا با توجه به محفلی بودن پروفسور گرانقدر ،استفاه از هر نوع جادویی مجاز است؟
با توجه به این موضوع که ایشان به علل مختلف اکنون قادر به پاسخگویی نیستند بر خود لازم میبینم پاسخ را طبق قوانین هاگوارتز و استنباطن اینگونه در نظر بگیرم : خیر! لا اقل نه در این کلاس.
بنا بر این با توجه به آموزه های جدیدمان در کلاس تاریخ ترجیح میدهم در مواقعی که چوب دستی در کار نیس از روش پیشینیان خود بهره بگیرم!
به روش دروئید ها در این رابطه کهgمشکل است باید با خود طبیعت او را برطرف کرد،بنا بر این بهترین روش این است که باد را برای پرواز به یاری گیرم.
و زمین را نیز با ایمان به مرلین و توکل به جادوی دروئیدی مُسَخر خود قرار میدهیم و با آرامش فرود میاییم.

3. لینک از سه تصویر معادل با چهره احتمالی خودتون برای سه لحظه "از کار افتادن جارو"، "سقوط به همراه جارو رو به پایین و با سرعت بالا" و "لحظه اصابت شما به زمین" پیدا کرده (یا در صورت تمایل طراحی کنید) و به اشتراک بذارید. ( 3 امتیاز)

زمان از کار افتادن جارو:

تصویر کوچک شده

سقوط به همراه جارو رو به پایین و با سرعت بالا":

تصویر کوچک شده

لحظه اصابت شما به زمین

تصویر کوچک شده

پ.ن: به دلایلی ارسال عکس ها به صورت لینک امکان پذیر نبود.

ویرایش شده توسط سوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۸ ۱۵:۳۵:۰۵

نه چون مومم نه چون سنگم،نه از رومم نه از زنگم،همان بی رنگ بی رنگم.....
به طلا همچو سنگ بنگر...
se.sn_sli

پیام زده شده در: ۱۲:۰۴ سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹

آرتمیسیا لافکین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۳:۱۳ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
از زیرزمین هافلپاف و خانهٔ شمارهٔ ۱۲ گریمولد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
1. وصیت نامه ای مختصر از زبان خودتون بنویسید که قرار است با صدای بلند قبل از به پایین خم شدن جارو در لحظه سقوط بخوانید. جعبه سیاه جارو تون اینو گوش میده و به بازماندگان شما میرسونه پیام تون رو. در نتیجه میتونید به افشای حقایق و دسته گل ها بپردازین، جاسازهاتون رو لو بدین، یا حلالیت بطلبین! بهرحال ممکنه نتونید زنده برسین پایین. برین تو نقش! زور بزنید! اها! ووی ووی ووی! (5 امتیاز)
هعی مرلین! خب وصیت من اینه که... یه خونه توی جزیره‌ای در بریتانیا هس که نسل به نسل چرخیده و در آخر به من رسیده. از الآن بگم هرکی که بخواد به زور وارد اونجا بشه یا وسایلاشو برداره یا جابجا کنه یه طلسم قوی روشون هس که اون فرد رو دچار می‌کنه و اگه اونو فوراً به سنت مانگو نرسونن طلسمش رو اون فرد ابدی می‌شه. خب این از این... دوم اینکه وصیت می‌کنم اگه مردم منو سریع تو کارت قورباغهٔ شکلاتی جاسازی کنین وگرنه من حوصله ندارم مثه یه روح سرگردون باشم. در آخر دیگه نبینم کسی به بروبچ هافلپاف الکی توهین کنه وگرنه بلایی به سرش میارم که فکرشم نمی‌تونه بکنه! خب اقوامی هم که ندارم که ازشون طلب داشته باشم و... و... و... عه... خب... همین دیگه چیزی به ذهنم نمی‌آد... کافیه دیگه نه... توصیه‌هامو که کردم هشدارم که دادم دیگه... همین.

یاد صد سال قبل می‌افتم وقتی که به خونهٔ دوست عزیزم که عاشق معجون‌ها بود رفته بودم و اون خیلی خوشحال دربارهٔ کشف جدیدش داش می‌گف... یه معجونی که از ماهی بادکنکی دریایی ساخته شده و وقتی اونو می‌خوردی مثه بادکنک برای یه مدتی سبک می‌شدی ومی‌تونسی تو هوا معلق بمونی اما خب اسمش یادم نمی‌آد و فک نکنم تو کتابی پیداش کنم!
یه روش دیگه هم بود باید فک کنم... آهان... اون روزی که داشتم دزدکی از پنجرهٔ خونهٔ یه ماگل به یه جعبه که توش تصاویری رو نشون می‌داد و اونا بش می‌گفتن تلویزیون نگا می‌کردم یه مرد وقتی که تو هواپیما بود بعد اون منفجر شد و مرده خودشو ازون تو پرت کرد بیرون و بعدش کیفی که رو دوشش انداخته بود رو باز کرد، بعدش یه چیزی ازش بیرون اومد و باز شد خیلی بزرگ و قشنگ بود و بعدش اون آروم روی زمین فرود اومد اسمشو دقیق نمی‌دونم ولی فک کنم اگه ما هم ازون کیفا داشته باشیم که از توش چرت نجات بیاد بیرون خیلی خوب می‌شه!

3. لینک از سه تصویر معادل با چهره احتمالی خودتون برای سه لحظه "از کار افتادن جارو"، "سقوط به همراه جارو رو به پایین و با سرعت بالا" و "لحظه اصابت شما به زمین" پیدا کرده (یا در صورت تمایل طراحی کنید) و به اشتراک بذارید. ( 3 امتیاز)
لحظۀ از کار افتادن جارو
لحظۀ سقوط به همراه جارو رو به پایین و با سرعت بالا
لحظۀ اصابت من به زمین

ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۷ ۱۲:۱۰:۴۰

پیام زده شده در: ۱۹:۴۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹

جرمی استرتون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۱ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۵۷:۲۷ پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۲
از کی دات کام
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 202
آفلاین
سلام استاد

تکالیف:

نقل قول:

تکلیف یک:

-به پدرم بگین خیلی دوستش داشتم. به شیلا بروکس بگین دوست خیلی خوبی بود. در ضمن من یه جاروی آذرخش دیگه هم دارم که زیر تختم واسه رو مبادا قایمش کرده بودم... بدینش به راجر... خیلی به دردش می خوره... در ضمن به پدرم هم بگین آتیش سوزی دو سال قبل مغازش کار من بود! راستی من شوهر عمه رو با جادو باد کردم... اون روز خیلی اذیتم کرد ولی خدا رو شکر کسی نفهمید... عههههههههه
شــــــتـــــرق!

تکلیف دو:

سر جارو رو بدیم بالا و هی زور بزنیم... حالا استشمام بوی بد مهم نیست مهم اون زوریه که میزنی اگه زیاد زور بزنی جارو از بوی بد حالش به هم میخوره و سریع به بالا حرکت می کنه تا دیگه زور نزنیم...

تکلیف سه:

عکس یک
عکس دو
تصویری که اون لحظه میبینم
عکس سوم

RainbowClaw

پیام زده شده در: ۱۲:۰۹ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹

ریونکلاو، مرگخواران

آیلین پرینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱:۳۲:۴۲
از من به تو نصیحت...
گروه:
مترجم
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 303
آفلاین
1. وصیت نامه ای مختصر از زبان خودتون بنویسید که قرار است با صدای بلند قبل از به پایین خم شدن جارو در لحظه سقوط بخوانید.

خب، وصیت نامه! به کسایی که کورشون کردم بگید خیلی کیف داد! به اونایی که بهشون کروشیو زدم هم همینو بگید. ولی بهشون نگید در اثر افتادن از بالا مردم بهشون بگید در راه ارباب مردم!
به اونایی هم که یه روزی در آینده قرار بود بکشمشون هم بگید به صورت خودکار بمیرن!
عه! من بال دارم!
هیچی!
اونایی که بال ندارن باید بمیرن!
یک
دو
سه

............................... Bird of death ................................

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۴۲ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

HarryFatima

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۴۰ شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۰:۳۵:۰۳ دوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین

تکلیف جلسه اول درس پرواز به معلمی پرفسور دادا حسن

نقل قول:
جواب سوال اول:

با نام و یاد دادا حسن که من را به این بالا فرستاد وصیتم را اغاز میکنم.
اول از همه سلام و خداحافظی میکنم از گوی یاد اوری که همیشه مایه ی زجر و بدبختی من بود.
اخه جسم انقدر بیکار؟
کار نداشتی دودستی چسبیده بودی به مغز فندقی و قشنگ من؟
باور کن یک روز ارزو به دل موندم قرمز نشی!
خب من خودم میفهمیدم چیز میز مهما رو یادم میره اما وقتی قرمز میشدی نمیفهمیدم چی یادم میره و همیشه دو دستی عذابم میدادی.

خب ...
از اینجا به بعدش قل بدید قیافمو شطرنجی میکنید!!!
دادا حسن!
ای تو که میدانی حافظه ی من قد ماهیه چرا وقتی دیدی گوی لامصب قرمز شد من را به این بالا فرستادی؟
چرا برای ازمایش های خفن و عجیبت وقتی هیچ کس جرات سوار شدن بر جاروی عجیب الخلقه ی تو را نداشت من را به زور سوار بر این جارو کردی؟

خب از همین جا اعلام میکنم که هر بلایی سرم اوردی اشکال نداره فقط بدون که دوسال پیش وقتی داشتی داوری کوییدیچ را انجام میدادی این من بودم که سنگ را بر سر تو کوباندم و تو تا یک ماه توهم داشتی که پاتیل اسنیپ با سرت برخورد کرده.
از همینجا حلالم کن.
اخه نمیدانید چه حالی میده وقتی حتی نمیفهمند که نویل قلم شکنجه ی امبیریج را برداشته.
ولی باز هم حلالم کنید.
ولی مثل اینکه اخرای عمرمه و تنها وصیتم اینه که گوی یاد اوری را نابود کنید یا ان را به جرج و فرد بدهید.
اخه جرج و فرد متخصص در ضد حال زدن به معلم ها هستند و از کجا معلوم بعد از رسیدن گوی به جرج و فرد دادا حسن وصیتش را نگوید؟

نقل قول:
جواب سوال دوم:

خب اگر تنها دو راه وجود داشته باشه دست منه.

راه اول : خب از ان جایی که کشش g ما رو به پایین میکشه ما هم باید ان را به پایین بکشیم .
چطوری؟
فقط کافیه دودستی بچسبه به جارومون و ما هم دودستی بچسبیم به بلاجر توی زمین کوییدیچ بعدش با اون بلاجر میریم پایین و کششg طوری هنگ میکنه که خود به خود گم و گور میشه.

راه دوم : فقط کافیه مثل من حافظتونو کم مدت کنید و بعدش از سر حواس پرتی ما حواسش پرت و دیوانه میشه.
و در نهایت ول میکنه و میره.

نقل قول:
جواب سوال سوم:

از کار افتادن جارو

سقوط جارو

اصابت من بد بخت با زمین (فاتحه یادتون نره)

پیام زده شده در: ۱۵:۲۳ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

ربکا لاک‌وود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۷ چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۳:۳۱ شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۲
از از تاریک‌ترین نقطه‌ی زیر سایه‌ی ارباب!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 326
آفلاین
1. وصیت نامه ای مختصر از زبان خودتون بنویسید که قرار است با صدای بلند قبل از به پایین خم شدن جارو در لحظه سقوط بخوانید. جعبه سیاه جارو تون اینو گوش میده و به بازماندگان شما میرسونه پیام تون رو. در نتیجه میتونید به افشای حقایق و دسته گل ها بپردازین، جاسازهاتون رو لو بدین، یا حلالیت بطلبین! بهرحال ممکنه نتونید زنده برسین پایین.
به نام ردای ارباب و عصای مرلین!
می‌گفتن عصای مرلین صدا نداره... راست می‌گفتن! صدا نداره واقعا. چند بار زدمش تو سر ماگلا ولی هیچ صدایی در نیومد ازش. شما نزنین. به مرلینم بگین از بس عصاشو برداشتم بهتره یه الکل بهش بزنه تا جرونا نگیره. من معذرت می‌خوام پیش پیش!
الان که احساس می‌کنم بیشتر به آغوش زمین نزدیک شدم باید یه اعترافی بکنم. فکر نکنم بدونین که من بودم که نصفه شب جیغ میزد تا همه حواسشون پرت شه. بعد می‌رفت سراغ کتابای ئلا. ئلا! نبخشیدی منو هنوز! وگرنه من که بال دارم چرا باید اینجا باشم!؟ یه سری بچه خفاش انداختم تو کیف شیلا. برشون دارین تا نصفه شب مخ شیلا رو نخوردن. نمی‌خوام روحم آزرده خاطر از پیشتون بره!
ارباااااااااب! بهم اجازه ندادین جیغ بزنم! دارم میرم! اجازه هست تو بهشت... اهم چیزه... منظورم اون دنیاست! جیغ بزنم؟
پسوورد گوشیمم اثر انگشتمه. حالا اگه تونستین بازش کنین. خب مثل اینکه اگه من بمیرم می‌تونین انگشتمو ببرین تا داشته باشینش پس لطفا بازش نکنین! نمی‌خوام اشتباهاتمو بزدایین!
دیگه هیچی ندارم بگم. باشد مورد توجه مرلین و ارباب قرار بگیرین!

2. بر حسب کرم و کرم و خلاقیت یا حتی دانش جادویی و ماگلی خودتان، دو مورد روش غلبه بر کشش g رو در حین لحظه سقوط از جارو نام برده و مختصراً شرح دهید.
من یه حالت فقط بلدم همون رو همیشه انجام میدم.
اسم مرلین رو با قدرت زیادی جیغ بزنین. شاید صداتونو شنید و اومد تا باهاتون هم به g قلبه کنه! اگرم نشنید، روحتان قرین رحمت مرلین!

3. لینک از سه تصویر معادل با چهره احتمالی خودتون برای سه لحظه "از کار افتادن جارو"، "سقوط به همراه جارو رو به پایین و با سرعت بالا" و "لحظه اصابت شما به زمین" پیدا کرده (یا در صورت تمایل طراحی کنید) و به اشتراک بذارید.
چرا کار نمیکنه؟
من که بال دارم، چرا دارم سقوط می‌کنم؟
مرلین بیامرزه ربکا رو!

Mon Grand Seigneur
fille française
♡ Only Raven ♡

پیام زده شده در: ۱۴:۰۴ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
وصیت نامه ای مختصر از زبان خودتون بنویسید که قرار است با صدای بلند قبل از به پایین خم شدن جارو در لحظه سقوط بخوانید.

با این آهنگ خوانده شود. https://music-fa.com/download-song/17496/

زاخی،تکرار غریبانه روز هایت چگونه گذشت؟
وقتی روشنی نظارتت
در پشت پرده های مه آلود فساد پنهان بود.
با مرگ بگو،از تک تک نظارت های کودکیت
از نظارت روی الف هایت
آیا میدانی در هجوم جاگسن و تسترال هایش
و در گیر و دار نظارت های خیالیت، مقام های روشن زیادی نهفته بود
زاخی اکنون آمده ام.
تا دست هایت را به دست های مرگ بسپاری
و در سرزمین نظارت هایت به پرواز در آیی
و اینک وزارت و ناظر شدن
در انتظار توست... در انتظار توست

برگرفته از کارتون : زاخاریاس،پسری با مو های بور

بر حسب کرم و کرم و خلاقیت یا حتی دانش جادویی و ماگلی خودتان، دو مورد روش غلبه بر کشش g رو در حین لحظه سقوط از جارو نام برده و مختصراً شرح دهید. (2 امتیاز)

1. میریم یه جا باد زیاد باشه باد میافته زیر جارومون جارو میره هوا. (میدونم میدونم. تشکر لازم نیست. )
2.استخدام لشگر پیکسی ها که هر وقت جارومون از کار افتاد بیان زیر جارو ، بزاریم رو دنده 2 ، هلش بدن تا موتور جارو روشن شه. اگه جارو روشن نشد سر کیسه رو شل میکنم پیکسی ها زحمت حرکتشو میکشن.

لینک از سه تصویر معادل با چهره احتمالی خودتون برای سه لحظه "از کار افتادن جارو"، "سقوط به همراه جارو رو به پایین و با سرعت بالا" و "لحظه اصابت شما به زمین" پیدا کرده (یا در صورت تمایل طراحی کنید) و به اشتراک بذارید. ( 3 امتیاز)

لحضه از کار افتادن جارو

لحضه سقوط با جارو

لحضه برخورد

هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۴۳ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹

مرلین old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۹ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۰:۰۱:۴۲ جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲
از بارگاه ملکوتی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 116
آفلاین
پاسخِ پرسش اول:

ابتدائاً خدمت جناب حسن مصطفی عرض می‌کنیم که تدریس ایشان به درد همان بادیه نشین های مصر می‌خورد نه لاکچری های لندن و حومه. ما پیامبریم، متوجه شو که نمیمیریم. حال اگر اصرار داری وصیت نامه ای تنظیم می‌کنیم برای آموزش به جوانان.

و اما بعد؛

به فینانوس، کارگزار مورد علاقه ام در بارگاه. همرزم عزیز، بعد از مرگم به داخل اتاق شخصیم برو(کلید را چند وقت پیش به خودت دادم) کمد سوم از راست. طبقه 38 ام یک پرونده محرمانه با جلد قرمز رنگ می‌بینی که بر روی آن نوشته شده است" متن مذاکرات سه جانبه مرلین، هِرا و پوسایدون". بدون آنکه بازش کنی سریعاً اقدام به سوزاندن آن کن!

به ادیسه، یار غار. از آن هنگام که پولیتیموس را به کمک یکدیگر شکست دادیم زمان زیادی می‌گذرد. لیک هیچگاه زمانه فرصت دوباره ای به ما نداد تا باری دیگر قدرت خود را به رخ جهانیان بکشیم. امیدوارم بعد از مرگ من، پرچمدار و میراث دار این قدرت الهی باشی.

به لردولدمورت، ارباب یگانه. هرچند که فرصت خدمت گذاری در محضر شما بسیار کوتاه بود ولی شیرینی آن بیشتر از زمان دویست ساله ای بود که در قصر فراعنه مصر گذراندم. امیدوارم خدمات اینجانب اولاً مقام الهی و دوماً شما را راضی و خشنود کرده باشد.

هیچ حقی هم برگردن کسی نداریم. بلکه این جهانیان هستند که وام دار ما می‌باشند.
در پناه مرلین بعدی.

پاسخ پرسش دوم:

ای نابخرد!
مردم در این مواقع به ما و ریش ما متوسل می‌شوند. حال از ما می‌پرسی ما چه می‌کنیم؟
ما اصلا این نیروی G را احساس نمی‌کنیم. یعنی می‌کنیم اما در شرایط و حالات دیگه ای که نمی‌شود اینجا ذکر کرد.
ما هروقت اراده کنیم بر خلاف نیروی جاذبه عروج کرده و به ملکوت می‌رویم. آن هم بدون استفاده از وسائلی چون جارو. حال یک خرابی جزئی نمی‌تواند مانع از آن شود که بر G غلبه کنیم. بهرحال پیامبری چیزی گفتن.
نابخرد.

پاسخ پرسش سوم:

ما در هر سه حالت همچین شمایلی داریم. به همان علت که گفتیم خرابی جارو برای ما شوخی بیمزه ای بیش نیست. اینکه چرا چشمانمان قرمز است هم به استاد درس پرواز ربطی ندارد.

شروع و پایان با ماست!

پیام زده شده در: ۱۷:۳۵ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹

لاوندر براون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۸:۲۴:۵۴ سه شنبه ۱۲ دی ۱۴۰۲
از عشق من دور شو!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
سلام پروفسور مصی

1-بچه ها من لاوندرم و سوار پاک جاروی مزخرفمم.دارم میفتم!اوه اوه اوه! هرماینی اون روز من بودم که دماغتو به گلابی تبدیل کردم! شرمنده! پروتی اون معجون عشق ها رو که میخواستی به هری بدی زیر تخته! پروفسور مصی! اون روز من بودم جاروتون رو نصف کردم! رون! من خیلی دوستت دارم! رون! روووووووووووووووووووون!
به زمین می افتد و دونیم میشود.

2-راه اول اینه که پیش از پرواز با جاروی مزخرفتون،هوای میان موهای وزوزی هرماینی رو تخلیه کرده و زیر بلوزتون جا بدین.
راه دوم اینه که با خلوص نیت به همون مرلینی متوسل بشین که اون برادرا بهش متوسل می شدن و قبول کنین مرگ حقه

3
من هنگام از کارافتادن جارو

من در حال سقوط

من بعد از سقوط
و درنهایت هرماینی وقتی منو می بینه که دارم میفتم(کنار رون هم دراز کشیده!)

تصویر کوچک شده

دختری تنها در میان باد و طوفان...

آیا او را رهایی خواهد بود از این شب غربت؟

یا مامانش دوباره او را به خانه راه خواهد داد؟

او در کوچه ی سرد قدم برمیدارد ومی اندیشد:

آیا ریختن آبلیمو در قهوه ی مادر کار درستیست؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.