هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: کمیته انضباطی ( اعتراضات به داوری )
پیام زده شده در: ۱۳:۵۴ دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
منظور کلی من از پستم رو درک نکردی و فکر کردی که من دارم از تو ایراد میگیرم!...نه!...من اصن خیلی وقته حوصله ی جر و بحث و جار و جنجال تو این سایتو ندارم! چون قبلنا اگر جر و بحثی بود باعث پیشرفت تو سایت میشد ولی الان متاسفانه مدیریت انجمن های غلطه و کاری از دست ما برنمیاد!...اگر بتونی پستمو دوباره بخونی بدون دیدگاهی که قبلاً ًداشتی خیلی بهتر میشه چون منظور منو متوجه نشدی...

من درک میکنم عزیز من ، برای منم از این مشکلات زیاد پیش اومده ، ولی نمیدونم دیگه چه کاری میشه کرد ؛ الان فونت نکته ها رو هم بولد کردم !

بارها گفتم که مهمترین جای ارتباطی ناظر با بازیکنان اطلاع رسانی هست ، چک کردن مرتب اونجا به نفع همه هست ، چون ممکنه یه اتفاقی بیفته و من نیازی نباشه پست بزنم و پست های قبل رو ویرایش کنم .

در مورد جر و بحثی که گفتی درسته ؛ قبلا وقتی ایرادی از ناظر گرفته میشد ، خیلی دوستانه برخورد و رسیدگی میکرد ؛ الان متاسفانه یه جوی هست که خودت بهتر میدونی ، ناظر فکر میکنه اگه به حرفه دیگران گوش بده ، به نوعی مسخره شده و حرفش بی ارزش شده و این مسائل ... هر چند من سعی میکنم اینطوری نباشه ، مشکلی توی پستت نبود و من متوجه شدم منظورت رو ، تنها مشکلی که بود این بود که کار دیگه ای از دست من بر نمیاد به جز اینکه من بگم پست اول تاپیک مسابقات دقیق هست و ساعت و تاریخ دقیق توش هست .

نقل قول:
من در اسرع وقت که بلیز رو دیدم بهش میگم که پست آخری رو که نوشته بود رو توی دفتر نظارت بزنه...لطفاً شما هم منتظر بمونین که ما پستمون رو بزنیم بعد داوری برای تیم ما(تیم حریف رو نمیدونم) بکنین...ممنون!

من پست آخر رو میخونم ، ولی نمیتونم توی نتایج تاثیری بدم ، چون سوژه رو شما تموم نکردید در پستهاتون ... دو لیگ قبل تیمی که سوژه رو کم نمیکرد 60 امتیاز ازش کم میشد ؛ برای اینکه حق تیم هایی که زحمت کشیدن ضایع نشه و ارزش کارشون کم ، احتمالا یک چهارم یا کمتر از این امتیاز کم میشه از تیمی که سوژه رو تموم نکرده ؛ دقت کنید که احتمالا ، مشخص نیست !

باید نتایج رو بزنم و ببینم چطور میشه

موفق باشی

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۲۷ ۱۵:۳۱:۰۷

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

کمیته انضباطی ( اعتراضات به داوری )
پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
میدونم پرسی جان میدونم!

من هیچ بحث منطقی ای نمیتونم بکنم چون از لحاظ منطقی مشکل از ما بوده و حرفایی که من زدم، تو هیچ کدومش اشاره ای به اینکه از لحاظ قانونی و منطقی شما اشتباه کردید نبوده...کلاً از هیچ لحاظی اشکالی از طرف شما نبوده!

متاسفانه اشکال از من و بقیه ی بازیکن هام بوده که از اول لیگ تا الان دیگه نگاهی به تاپیک "اطلاع رسانی" ننداختیم و کلاً دقت نکردیم به این موضوع...

منظور من بیشتر این بود که "اطلاع رسانی در مورد اون نکته ها" ضعیف بوده!...یعنی به اون نکته های توجه نشده...باور کن همین الانم هنوز بیشتر بازیکن های دیگه ی لیگ هنوز اون نکته ها رو ندیدن!

به قول یکی دیگه از بازیکن های تیمم: شیش هزارتا تاپیک اونجاست!...سرعت اینترنت پایینه!...حجم سایت بالاست!...تو تاپیک بازیم به زور میرم!

و از این قبیل مشکلات که امیدوارم درک بکنی!

منظور کلی من از پستم رو درک نکردی و فکر کردی که من دارم از تو ایراد میگیرم!...نه!...من اصن خیلی وقته حوصله ی جر و بحث و جار و جنجال تو این سایتو ندارم! چون قبلنا اگر جر و بحثی بود باعث پیشرفت تو سایت میشد ولی الان متاسفانه مدیریت انجمن های غلطه و کاری از دست ما برنمیاد!...اگر بتونی پستمو دوباره بخونی بدون دیدگاهی که قبلاً ًداشتی خیلی بهتر میشه چون منظور منو متوجه نشدی...

-------------------------------------------------------------------------

من در اسرع وقت که بلیز رو دیدم بهش میگم که پست آخری رو که نوشته بود رو توی دفتر نظارت بزنه...لطفاً شما هم منتظر بمونین که ما پستمون رو بزنیم بعد داوری برای تیم ما(تیم حریف رو نمیدونم) بکنین...ممنون!

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۵:۲۳ جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
با توجه به برنامه ریزی کوییدیچ و فشرده بودن برنامه ها ، من فرصت پرداخت به عقب رو ندارم ! یعنی نمیتونم که یه بار توی کمیته داوران ، یه بار توی مسنجر به بازیکنان معترض و یه بار اینجا به پست ها بپردازم و توضیح بدم ! به استثنا نمونه ای از فضاسازی هایی که توی ریش سفیدان هست رو میزارم اینجا :

نقل قول:
پس از چند دقیقه اعضای تیم به جیمز که هنوز مشغول مالیدن گردنش بود رسیدند. نور‌ افکنهای ورزشگاه که بصورت جادویی درآسمان معلق نگاه داشته شده بودند، بسیار نزدیک به نظر می رسیدند. کم کم سکوت دورشان را فرا گرفت. اندکی بعد صدای یکدیگر را نیز نمیشنیدند.آنها هم اکنون در محیطی بودند که توسط جادویی تبدیل به یک شبه آب شده بود تا مشنگهایی را که توسط کشتی به آنجا می امدند از آنجا دور کند.اما این مانع قطعا" برای مشنگهایی که همیشه دلایلی سر هم می کردند و واقعیتها را نمی دیدند،مانع خوبی نبود و این را دیوار روبرویشان ثابت میکرد. ریموس چوبش را در آورد. به دیوار ضربه ای زد و بعد کنار رفت. اعضای تیم یکی یکی وارد شدند و در راهرویی طویل به سمت اتاقی که روی آن رختکن ریش سفیدان نوشته شده بود رفتند.

نقل قول:
قدم به زمین گذاشتند و با دهان باز به منظره شگفت انگیز روبرویشان چشم دوختند. زمین ورزشگاه به جای چمن، مثل استخری بود که با آب جادویی پر شده بود و درکمال تعجب مردم زیر آب نیز حضور داشتند. بجای تیرهای دروازه دهان نهنگ و به جای صندلی نیز لاک های متعلق به لاک پشت ها قرار داده شده بود که باعث دلخوری مایکل شد

نقل قول:
درست در آخرین لحظات ، قبل از آنکه استخوانهای جیمز در اثر برخورد با سنگ هاي آب نمای جادویی پودر شود، صدای وحشتناکی در ورزشگاه طنین انداخت. تونلی که محل ورود بازیکنان قرار داشت دیگر دیده نمیشد! گراوپ روی زمین شیرجه رفته و در اثر لیز بودن آب نما نتوانسته بود خودش را کنترل کند.

اینها نمونه ای از فضاسازی این تیم هست که فقط مربوط به زمین کوییدیچ هست ! سایر فضاسازی ها رو نقل قول نمیکنم ... هر چند همونطور که نوشته شده ، سه امتیاز بابت اینکه فضاسازی کاملتری در مورد زمین به کار نبردند کم شده !!!

اینجا فضاسازی در مورد زمین خیلی مهم هست ، مثل این میمونه که میخوای از بازدید از یه موزه گزارش بنویسی و توش در مورد موزه فضاسازی نکنی و توضیحی ندی و به جاش بیای به شوخیایی که با دوستات توی موزه کردی بپردازی !!!

من با این دلایل و با توجه به اینکه داور مسابقات هستم امتیاز دادم ، اگر قرار باشه برای هر نظری که دارم بخوام به همه گزارش بدم غیر از کمیته داوران که هیچی دیگه !

فکر میکنم کافی باشه
موفق باشی

پیام زده شده در: ۱۴:۵۹ جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
درجه اول اهمیت داره ، فضاسازی زمین بازی ، توصیف بازی ، پرداختن به تماشاچیا ، گزارشگر و این موارد هست

نقل قول:
شما توی بازی با ریش سفیدان چهار تا پست زدید ، پست اول که هیچی کلا اصلا ارزش پرداخت نداره ، وقتی توی سه تا پست سوژه میدید و به زمین میرید و فضا سازی میکنید و بازی رو تموم میکنید نباید انتظار داشته باشید در برابر شش هفتا پست که روشون کار شده و نکات مثبتشون سه برابر تیمه شماست ببرید ! قبلا هم گفتم ، برای من سابقه مهم نیست ، یعنی فرقی نمیکنه که هری پاتر بنویسه یا مالدبر ، محتوای پست هر کدوم بهتر باشه امتیاز بیشتری میگیره !

تو نقل قول اولت گفتي ورزشگاه و اينا مهمه ولي اينجا 7 پست ريش سفيدان رو به رخ ما ميكشي كه در واقع فقط دو پست آخرشون در مورد بازي و ورزشگاه بوده!در واقع ما سه تا پست در مورد ورزشگاه زديم و اونا دو تا..بازم ميگم يه دور ديگه بخون.

در ضمن توصيف ورزشگاه فقط در پست ششم توسط تد ريموس لوپين انجام شده و اونم در حد يه خط بعد سريع رفتن تو بازي!

در حالي كه ما اول بازي رو به زيباترين حالت ممكن شروع كرديم و كلي توصيف كرديم اون تيكه شو.

با اين حال به اونا براي اين بخش چه امتياز داده شده و به ما چه امتيازي داده شده!

در ضمن ما ساعت 10 شب فهميديم شما اشتباه كردي،ميشه بپرسم تو يه روز من چجوري ميتونم اعضا رو بكشونم كه رول بنويسن در حالي كه يكيشون به اميد اينكه ديگه بازي تمومه دسترسي به نت نداره بقيه هم مدرسه دارن و سرشون شلوغه؟

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۲۴ ۱۵:۰۷:۵۶

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۳۸ جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

پستت رو ویرایش کردم ، از اونجایی که هیچ علاقه ای به پاک کردن پست ندارم ، پاکش نکردم ، تو که توی انجمن نظارتت از زدن شکلک اشکال میگیری و بی احترامی حسابش میکنی ، باید نحوه پست زدن رو یاد گرفته باشی !!

نقل قول:
شما ورزشگاه جديد زدي كه ما اگر خواستيم از توصيف صحنه ش استفاده كنيم تا رولمون قشنگ بشه ولي تو اين بازي ما ديديم بدون استفاده از اين بخش هم ما ميتونيم بهتر عمل كنيم و رولامون قشنگ ميشه..هميشه اين مشكلات چرت و پرت سر داوري ها داريم كه يه شخصيت يه چيز تو ذهنشه بعد انتظار داره ما هم حتما اونو اجرا كنيم..آزادي رول پس چيه؟چرا يه تيم نخواد مثلا فضا سازي ورزشگاه نكنه در عوض جاي ديگه فضا سازي كنه ازش امتياز كم ميشه؟

صد بار گفتم ، اینجا کوییدیچ هست ، چیزی که در درجه اول اهمیت داره ، فضاسازی زمین بازی ، توصیف بازی ، پرداختن به تماشاچیا ، گزارشگر و این موارد هست ... اینکه داورای قبلی نمیتونستن این مورد رو درک کنن و همونطور که به یه پست رول توی خوابگاه گریفیندور امتیاز میدادن به رول های کوییدیچ هم دادن مشکل من نیست . در ضمن ، از 15 امتیاز ، 10 امتیاز به فضاسازی زمین بازی و 5 امتیاز به فضاسازی غیره مربوط هست !

نقل قول:
تسلط داري؟شما چسبيدي به حرف خودت و نميخواي كوتاه بيايي!

اگر قرار بود به حرفه شما و بازیکنا بخوام امتیاز بدم ، من داور کوییدیچ نبودم ، هر کسی که بیاد توی ایفای نقش با این روال میتونه پست بزنه و داوری کنه ! متاسفانه ، اون چیزهایی که من در مورد موارد مثبت و منفی پست مینویسم رو کسی بهش توجه نمیکنه ؛ تیمی که توی بازی ای برنده بشه ، فکر میکنه داور ، بهترین داور هست ! تیمی که برنده نشه ، میگه نه داور از این چیزا سر در نمیاره !

نقل قول:
در حال حاضر شما تاكيد زيادي داري به ريش سفيدان كمك كني قهرمان بشه..اول از همه كه تاريخ بازي رو تو دفتر نظارت به بارتي اشتباه گفتي و كل تيم مارو بهم ريختي!بعدشم كه به بليز اشتباه گفتي.

در مورد تیم شما اشتباهی صورت گرفت ، وقت اضافه هم داده شد و من برنامه کلی رو به خاطر اینکه حق تیم شما پایمال نشه بهم ریختم ؛ وقتی کاپیتان تیم شما میگه ما مشکلی نداریم ، پس مشکلی نیست .

در مورد بلیز هم ، به من ربطی نداره ، وقتی 7 تا بازیکن نمیتونن به پستی که توسط من زده شده و تاریخ دقیق توش گفته شده اطمینان داشته باشن ، یا بخوننش ، این مشکل اونهاست .

در ضمن ، من انقدر بیکار نیستم که یک هفته همه وقتم رو برای داوری سه تا بازی بزارم و با طرفداری از یه تیمی که هیچ ارتباطی با من نداره بیام چهار تا اعتراض بی ارزش بازیکنان رو که فقط برای اینه که پیروز نشدن و گرنه مشکلی ندارن رو بشنوم !

نقل قول:
ميخواي كاري كني يه تيم قهرمان بشه از اول بگو كه ما اينقدر خودمون رو خسته نكنيم تا رو رولامون كار كنيم..برو همون طرف ريش سفيدان رو بگير و به كمك الستور سعي كنين قهرمانش كنين كه مثلا به يه چيزي برسين!

خسته نباشید !

شما توی بازی با ریش سفیدان چهار تا پست زدید ، پست اول که هیچی کلا اصلا ارزش پرداخت نداره ، وقتی توی سه تا پست سوژه میدید و به زمین میرید و فضا سازی میکنید و بازی رو تموم میکنید نباید انتظار داشته باشید در برابر شش هفتا پست که روشون کار شده و نکات مثبتشون سه برابر تیمه شماست ببرید ! قبلا هم گفتم ، برای من سابقه مهم نیست ، یعنی فرقی نمیکنه که هری پاتر بنویسه یا مالدبر ، محتوای پست هر کدوم بهتر باشه امتیاز بیشتری میگیره !

در ضمن ، شما که یه بازیکنتونم وقت بازی نداره ، یکیش هم نیست و به من میای میگی این شرکت نمیتونه بکنه امتیاز کم نکن و من قبول میکنم ، دیگه نباید این حرف رو بزنی !

من توی این لیگ تا اونجایی که جا داشت آزادی دادم ، برنامه ها رو به خاطر اعتراض یا اشتباهات بهم ریختم ، گفتم رولی که مینویسید هر چیزی میتونه داشته باشه و ... باز هم انقدر اعتراض میکنید !

باز هم میگم ، تیمی که اعتراض میکنه صرفا به خاطره این هست که فکر میکرد میبره و نبرده !

پیام زده شده در: ۱۴:۱۲ جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
من ورزشگاه جدید زدم تا تیم ها بخشی از توانایی خودشون در نویسندگی رو در فضاسازی زمین کوییدیچ ارائه کنن !

شما ورزشگاه جديد زدي كه ما اگر خواستيم از توصيف صحنه ش استفاده كنيم تا رولمون قشنگ بشه ولي تو اين بازي ما ديديم بدون استفاده از اين بخش هم ما ميتونيم بهتر عمل كنيم و رولامون قشنگ ميشه..هميشه اين مشكلات چرت و پرت سر داوري ها داريم كه يه شخصيت يه چيز تو ذهنشه بعد انتظار داره ما هم حتما اونو اجرا كنيم..آزادي رول پس چيه؟چرا يه تيم نخواد مثلا فضا سازي ورزشگاه نكنه در عوض جاي ديگه فضا سازي كنه ازش امتياز كم ميشه؟

نقل قول:
من زمانی که خودم روی نحوه امتیاز دهی و قوانینی که برای پست ها در نظر دارم تسلط دارم نیازی نیست مشورت کنم

تسلط داري؟شما چسبيدي به حرف خودت و نميخواي كوتاه بيايي!

-------------
در حال حاضر شما تاكيد زيادي داري به ريش سفيدان كمك كني قهرمان بشه..اول از همه كه تاريخ بازي رو تو دفتر نظارت به بارتي اشتباه گفتي و كل تيم مارو بهم ريختي!بعدشم كه به بليز اشتباه گفتي.

ميخواي كاري كني يه تيم قهرمان بشه از اول بگو كه ما اينقدر خودمون رو خسته نكنيم تا رو رولامون كار كنيم..برو همون طرف ريش سفيدان رو بگير و به كمك الستور سعي كنين قهرمانش كنين كه مثلا به يه چيزي برسين!

توسط ناظر ویرایش شد !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۲۴ ۱۴:۲۲:۴۹

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۳:۱۵ جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

اسکاور :
نقل قول:
ولی خودمونیم!...من دو سالیه تو لیگای کوییدیچ بودم هنوز نمیدونستم اون تاریخی که نوشته میشه قبلش ملاکه

مهم نیست که تو این دو سال چطوری بوده ، من تاریخ هایی که در اطلاع رسانی زدم ، زیرش تحت عنوان نکته 2 گفتم که چطور هستن تاریخ ها ... همینطور توی تاپیک های مسابقه پستی زده شده و زمان پایان مسابقه اعلام شده !
نمیدونم من ! من توی تاپیک های مسابقه زمان رو اعلام میکنم که نه اشتباهی بشه ، نه کسی سوال کنه ، نه کسی اشتباه کنه و نه اینکه آخر سر مشکل و اعتراضی پیش بیاد ! ولی گویا بعد از هر بازی برای مواردی که از قبل اعلام شده هم باید بحث بشه !
در هر صورت من توی تاپیک ها اعلام کردم ، توی اطلاع رسانی هم از قبل گفتم که سوال و مشکلی بود توی دفتر مشکلات بازیکنان ، حالا اینکه شما به این موارد توجه نکردید کاری از دست من برنمیاد .

نقل قول:
ما زحمت کشیدیم که تموم کنیم و تنها مانع ما برای تموم کردن نمایشنامه هامون که براش زحمت کشیدیم "اطلاع رسانی گیج کننده" بود که برامون یه باختی که باخت نیست رو به ارمغان آورد

اگر اطلاع رسانی غلط بود ، الان همه تیما باید مشکلی براشون پیش میومد و پسته نزده براشون میموند .

وقتی روش خوندن زمان توی اطلاع رسانی هست و بهتر از اون خود تاپیکش هست ، دیگه نمیشه چنین حرفی زد .

نقل قول:
یک سوال: اگر حرف های منو در بالا قبول ندارید(تاکید میکنم!...اگه قبول ندارید!...اگه قبول دارید اینو جواب نمیخواد بدین!)، میخواستم ببینم که ما تو لیگ های قبلی میتونستیم بعد از ساعت 24 هم بازی ها رو تموم کنیم(یعنی دقیق یادم نمیاد این قانون رو که چه شکلی بود) و خب اگر بعد از ساعت 24 تموم میکردیم ازمون امتیاز کم میشد!...ولی خب چرا الان قفل میکنید؟...حداقل بذارید ما بازیمون رو تموم کنیم و نمایشنامه هامون نتیجه داشته باشه!

همین الان که من سعی میکنم به بهترین شکل اطلاع رسانی کنم ، با پست اول و آخره مسابقه ، میبینی که کلی مشکل هست ! البته مشکلی نیست ، فقط اعتراض هست ! اگر من پست آخر بازی ها رو نزارم و به اصطلاح قفل نکنم بازی رو که ، میبینی تیما ده تا پست دیگه میزنن و بعدش اگه حساب نشه ، میان اینجا !
ولی خوب ، نمیشه این کار رو نکرد ، اگر خواستید شما ، میتونید ادامه پستهاتون رو توی دفتر نظارت بزارید ، من پست آخره تیمتون رو ویرایش کنم و اضافه کنم بهش .

قرار بود توی این تاپیک منطقی !!! بحث بشه ، نه اینکه بازیکنان بی توجهی خودشون به پست اول مسابقه رو کم کاری داور بدونن !!

ایگور :
فضاسازی هایی که گذاشتی رو دیدم ، نیازی نبود که بگردی ، من اطلاع دارم و انقدر پست ها رو میخونم که کلیات پست ها یادم هست ؛ بارها گفتم فقط وقتی از چیزی اطمینان دارید اعتراض کنید ... فضاسازی هایی که کردید از کلیات نمایشنامه هست ، من گفتم :
نقل قول:
با توجه به اینکه چهره پستهای تیم شما خیلی مناسب نبود و فضا سازی در مورد زمین کوییدیچ هم خیلی ضعیف بود ، من میتونم 20 امتیاز کم کنم از شما ، بدون هیچ مشکلی ؛ ولی همونطور که برای سایر تیم ها این مورد انجام نشد ، برای شما هم در نظر گرفته نشد !

من ورزشگاه جدید زدم تا تیم ها بخشی از توانایی خودشون در نویسندگی رو در فضاسازی زمین کوییدیچ ارائه کنن ! هر چند بابت همین فضاسازی ها به شما امتیاز داده شده ، ولی بخشی از 15 امتیاز فضاسازی کم شده .

نقل قول:
من نظرم اينه خودت كه ميگي حرف خودت درسته،از يكي كمك بگير مثلا همين اسكاور!با اينكه براي تيم حريف ماست ولي من قبولش دارم..نظرش رو بدون تو پيام شخصي!يعني به نظرم از چند نفر نظر در مورد رولهاي تيم ما بپرس و ببين چي ميگن!شايد تو اين يه مورد اشتباه ميكني و رول هاي ما اين مواري كه تو گفتي و رعايت كرده باشه.

من زمانی که خودم روی نحوه امتیاز دهی و قوانینی که برای پست ها در نظر دارم تسلط دارم نیازی نیست مشورت کنم ؛ هر چند اگر نیازی باشه با افرادی مثل اسکاور ، سیریوس ، چو و ... که قبولشون دارم در این زمینه مشورت میکنم ؛ داور خوب کسی نیست که بگه من فقط خودمم و خودم ، کسیه که مشورت هم بکنه ، ولی در مواقع لازم .

ویرایش : زمانبندی اطلاع رسانی ویرایش شد و به طرز کودکانه پایان بازی ها مشخص شد !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۲۴ ۱۳:۱۸:۱۸

پیام زده شده در: ۲۳:۵۹ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
داور عزيز دقت كن..توپ تانك فش فشه داور ما بوقه!

ببين من ميگم زيبايي رول هاي ما خيلي خوب بود و فضا سازي هم تا اونجا كه لازم بود و به تاكتيك تيم ما آسيب نميزد نوشتيم!

من نظرم اينه خودت كه ميگي حرف خودت درسته،از يكي كمك بگير مثلا همين اسكاور!با اينكه براي تيم حريف ماست ولي من قبولش دارم..نظرش رو بدون تو پيام شخصي!يعني به نظرم از چند نفر نظر در مورد رولهاي تيم ما بپرس و ببين چي ميگن!شايد تو اين يه مورد اشتباه ميكني و رول هاي ما اين مواري كه تو گفتي و رعايت كرده باشه.

نمونه اي از فضا سازي هاي ما:

نقل قول:
ابتدای مسیر ورودی بسیار تاریک می نمود. اما پس از چندی پیاده روی به راهروی روشنی رسیدند. این راهرو یا بهتر بگوییم اتاق کار یک میز طلایی داشت که پشت آن کسی نبود جز پرسي!

نقل قول:
نسیم ملایم صبحگاهی پشت موهای بازيكنان ريش سفيدان را به پرواز در می آورد و با ریش های رقاص دامبلدور(در بين تماشاچي ها نشسته بود و در حال انتخاب ميان يكي از بازيكنان دو تيم بود) در می آویزاند.
درست هنگامی که مرلين و ايگور سر يكي از دخترا كه جز تماشاگرا بود دعوا ميكردن پرچم این تیم در تابلوی ورزشگاه نمایان شد. آفتابه طلایی و درخشان آن که به نقطه هایی به رنگ سبز و قهوه ای تزئین شده بود هر تماشاگری را یاد بدهکاری هایش می انداخت!!
زنجیرهایی در آسمان ظاهر شد که جمله زیر را تشکیل میداد:
به امید روزی که هر جادوگر يك داف داشته باشد!!!

ممنون!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

کمیته انضباطی ( اعتراضات به داوری )
پیام زده شده در: ۲۳:۴۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
مهم اینه که ما برنده ایم و پیروزی های این شکلی هیچ ارزشی نداره و ارزشی هم از ارزش های مادی و معنوی و قهرمانی و ملیِ تیم ما کم نمیکنه!!

ولی خودمونیم!...من دو سالیه تو لیگای کوییدیچ بودم هنوز نمیدونستم اون تاریخی که نوشته میشه قبلش ملاکه!

پرسی گفت "چیزی که تو اطلاع رسانیه ملاکه" و من هم رفتم اونو دیدم که نوشته 23 و خب بلیز هم بهم گفت که پرسی بهش گفته تا 23 وقت هست و خب من فکر میکنم شاید با گفتن "بازیتون فردا شب تموم میشه" بهتر میتونستین منظور رو برسونین!

ولی کلا این جوری نباید بشه...این همه زحمت بکشی و تیمو هماهنگ کنی و سوژه رو هماهنگ کنی و تاکتیک رو بچینی و از درست بزنی بشینی پست بنویسی و دو تا تست بیشتر یاد نگیری به خاطر بازی تیمت بعد این شکلی باشه!
تازه ما تیمی هستیم که نظم و انضباط خودمون رو تو بازیامون نشون دادیم و همیشه سعی کردیم همه ی بازیامون رو بازی کنیم و داستان و نمایشنامه هامون هم به بهترین نحو ممکن شروع کنیم و تموم کنیم!

یعنی یه مسابقه ی جوانمردانه بدیم!

نه میشه اینجا گفت که ما نخواستیم بازیمونو تموم کنیم و نه میشه گفت ما نمیتونستیم بازی رو تموم کنیم!
ما زحمت کشیدیم که تموم کنیم و تنها مانع ما برای تموم کردن نمایشنامه هامون که براش زحمت کشیدیم "اطلاع رسانی گیج کننده" بود که برامون یه باختی که باخت نیست رو به ارمغان آورد!

---------------------------------------------------------

یک سوال: اگر حرف های منو در بالا قبول ندارید(تاکید میکنم!...اگه قبول ندارید!...اگه قبول دارید اینو جواب نمیخواد بدین!)، میخواستم ببینم که ما تو لیگ های قبلی میتونستیم بعد از ساعت 24 هم بازی ها رو تموم کنیم(یعنی دقیق یادم نمیاد این قانون رو که چه شکلی بود) و خب اگر بعد از ساعت 24 تموم میکردیم ازمون امتیاز کم میشد!...ولی خب چرا الان قفل میکنید؟...حداقل بذارید ما بازیمون رو تموم کنیم و نمایشنامه هامون نتیجه داشته باشه!
شاید اصلاً یکی که کوییدیچ بازی نمیکنه بخواد پستای مارو بخونه و دوست داشته باشه آخر داستانی که ساختیم رو بفهمه چیه...قفل کردنش غلطه خب!...یعنی نظر من اینه...نظر شما چیه؟(!!!...خیلی وقت بود از این شکلکه نزده بودم!)

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۲۳:۳۴ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

نقل قول:
استفاده از - در اول براي نوشتن ديالوگ ضرري نداره و مشكلي نيست و اتفاقا رول رو قشنگ تر ميكنه تا اسم يارو رو بنويسيم و ديالوگش جلوش!حالا نظر شما متفاوت ممكنه باشه ولي در كل نبايد امتياز كم كني!علامت تعجب هم استفاده زيادي ازش تو رول هاي ما نشده..من خودم 3 دور اون رولها رو خوندم و مطمئنم شما در اين مورد اشتباهي كردي..يه بار ديگه رسيدگي كن.

هووووم ، باید بگم که ، من برای نقد پست ها موارد زیادی رو تحت عنوان نکات مثبت و منفی مطرح میکنم ، مواردی که مطرح میشن جزو نقد هستن و دلیل نیست که هر موردی که به عنوان نکته منفی نوشته میشه امتیاز کم میکنه ! مثلا من برای تیم ایکس نوشتم ، عدم استفاده از شکلک ، ولی امتیازی کم نکردم ، یا نهایتا یک امتیاز کم شده .

در مورد این مورد هم باید بگم ، استفاده از - برای دیالوگ ضرری نداره ، ولی مواقعی به کار میره که میخوایم دیالوگی از فردی ناشناس بنویس یا اسم فرد رو نیاریم ! اینکه از اول تا آخر همه دیالوگ ها با - مطرح بشن جالب نیست و از ارزش پست کم میکنه ، هر چند شاید برای اشکال علائم نگارشی کلا یک یا دو امتیاز کم کرده باشم .

استفاده از علامت تعجب به دفعات زیاد صورت گرفته ، ولی برای این مورد امتیازی کم نشده .

نقل قول:
خب پست خودم به شخصه توش فضا سازي بسيار قشنگي از نمايش هاي دو تيم و اينا هست و فكر نكنم اشتباهي توش صورت گرفته باشه..در ضمن خود رولينگ هم تو كتاباش ورزشگاه رو هميشه توصيف نميكنه و ما هم دليلي نميبينيم خود ورزشگاه رو به صحنه بياريم!

فضاسازی همونطور که میدونی یکی از ارکان اصلی نمایشنامه هست ، این فضاسازی هم در مورد بازی باید به کار بره و مهمتر از اون در مورد زمین بازی ! یعنی زمین بازی خیلی خوب توصیف بشه ، من به توصیف زمین بازی اهمیت زیادی میدم و حتی اگر زیاد هم باشه ارزش داره و خسته کننده از نظر من تلقی نمیشه . تیمی که فضاسازی در مورد زمین بازی نداشته باشه ازش امتیاز کم میشه و اینکه فضاسازی 15 امتیاز از زیبایی نمایشنامه رو به خودش اختصاص میده .

در مورد رولینگ هم کاری ندارم من ، اینجا انجمن کوییدیچ هست ، رولینگ کتاب هری پاتر نوشته ، نه کتاب کوییدیچ !

همونطور که در قوانین اومده ، فضاسازی 15 امتیاز داره ، سوژه و ایده 15 امتیاز و چهره پست 5 امتیاز !

با توجه به اینکه چهره پستهای تیم شما خیلی مناسب نبود و فضا سازی در مورد زمین کوییدیچ هم خیلی ضعیف بود ، من میتونم 20 امتیاز کم کنم از شما ، بدون هیچ مشکلی ؛ ولی همونطور که برای سایر تیم ها این مورد انجام نشد ، برای شما هم در نظر گرفته نشد !

در کل من سعی میکنم در امتیاز دهی بیشتر به نکات مثبت پست ها نگاه کنم تا نکات منفی .

اگر مشکل دیگه ای هست در خدمتم

موفق باشی

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.