هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

مجله شايعه سازي!
پیام زده شده در: ۱۴:۵۸ چهارشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
خودکشی ادی ماکای

ادی ماکای، استاد درس منکرات جادویی دیشب در حال خروج از محوطه ی هاگوارتز دست به عمل خودکشی زد...

شاهدان می گویند ادی ماکای در حال قدم زدن در محوطه بود که به طرف دریا و صخره رفت و پرید پایین...
گفته می شود ادی ماکای در نحوه دادن امتیازات اشتباه کرده و توسط پرفسور کوییرل، مدیریت جدید و نامحترم هاگوارتز سرزنش شده است..
از آنجا که ماکای نمی تواند هیچ سرزنشی را قبول کند دست به خودکشی زده است...

ادی ماکای مرحوم در یک نگاه:
متولد سال 1666 میلادی، چقدر پیر..
در قزوین...
تحصیل در حوزه علمیه قزوین به مدت 118 سال
وفات یافت در سال 2006 همین دیشب...
مرد خوبی بود...
طی عمر طولانی و غیر شریف خود 94 تا زن داشت....
با 147 تا پچه قد و نیم قد...
اینم صحنه ای از عکس خودکشی او که توسط عکاس ماهر، حاج کالین گرفته شده:
تصویر کوچک شده

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

مجله شايعه سازي!
پیام زده شده در: ۲۳:۱۰ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
در پی شایعه ی مسابقه فوتبال بین وزیر و سرژ تانکیان و همچنین حضور آلبوس دامبلدور به عنوان داور در این مسابقه آلبوس دامبلدور در میان جمعی از مشتاقان خود صحبتهایی را به میان آورد که شنیدنشان خالی از لطف نیست:

--------------------------------------------------------------------------
دامبلدور از پشت تریبون:من دولت تعیین میکنم!...من تو دهن این دولت میزنم!...من....

یکی از وسط جمعیت:بابا حرفتو بزن!...همش حرفای تکراری!

دامبلدور:خب بله...درسته!!....من این خبر رو کاملا تایید میکنم.دیروز در زمین شماره دو استادیوم جوادیه لندن(به تالار هافلپاف مراجعه شود!) بنده حضور داشتم و با جفت چشمای خودم سرژ رو دیدم که جفت پا به جای حساس وزیر زد!!

(شایعه جدید:وزیر بوووووق شد!)

دامبلدور:البته بنده به عنوان داور این مسابقه این حرکت رو کاملا غیرورزشی اعلام کردم و به خاطر اینکه کارت زرد برای این حرکت ناجوانمردانه کم بود یکی از تارهای سبیل سرژ رو کندم تا اون باشه که دیگه پسر مردم رو بوووق نکنه!

خبرنگار:شنیده شده که ناظر مسابقه نیز در حال خوردن تخمه ژاپنی بوده!...تکذیب میکنید؟!

دامبلدور:یه دونه رو نخواستیم تکذیب بکنیما!....خب بله!من با این جفت چشمای خودم دیدم که ناظر مسابقه داشت تخمه ژاپنی میشکست.تازه یکی از تماشاگرا هم قدش کوتاه بود!!

خبرنگار:مگه مسابقه پشت درای بسته نبود؟!!

دامبلدور:نخیر!....تکذیب میکنم!...پخش مستقیم بود.جادوگر تی وی بالون فرستاده بود اینجا داشت فیلمبرداری میکرد.

خبرنگار:زمین مسابقه چطور بود دامبل؟

دامبلدور:اول اینکه مگه داری با بابات صحبت میکنی؟!!....دامبل باباته و جد و آبادت!....دوما جریان از این قراره که من وقتی وارد استادیوم شدم دیدم زمین داره برق میزنه!...به وزیر گفتم:این بود اون قول و قرارایی که تویه انتخابات داده بودی؟...گفت:همینی که هست!....خلاصه مجبور شدیم اول میخ طویله هارو از تویه زمین بیاریم بیرون بعد مسابقه رو شروع کنیم!...

خبرنگار:و حرف آخر؟

دامبلدور:من همه چیزو تکذیب میکنم!...اصلا مسابقه ای در کار نبوده!

شایعه فردا:آلبوس دامبلدور دامبلدور به خاطر مصاحبه شیطنت آمیز خود به 2 سال حبس در آزکابان و یک هفته زندگی مجردی با گراپی و همچنین 3 روز پاچه خواری آتشفشان محکوم شد!

پی نوشت:بنده به عنوان نویسنده کل این خبر را تکذیب میکنم!!

شناسه ی جدید: اسکاور

Re: مجله شايعه سازي!
پیام زده شده در: ۲۰:۰۴ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
اختلاص در مزارت جادو

بر طبق اخبار رسیده از یک منبع آگاه در وزارت خونه
علت کسری بوجه ای که وزیر از ان سخن گفته اختلاص مالی دو تن از معاون های وزیر میباشد

بر طبق شنیده ها ققنوس و زامبینی که به تازگی به مقام معاون وزیر رسیده اند بخش قابل توجهی از بوجه ی وزارت خانه را به حساب های شخصی خود منتقل کرده اند

یکی از کارکنان وزارت خانه که خواست نامش فاش نشود در این مورد گفت

وزیر به قدری از این دو نفر حساب میبره که جرعت اعتراض به انها را ندارد و ان دو نفر معلوم الحال هر کاری که دلشان بخواهد در وزارت خانه میکنند

پیام زده شده در: ۱۹:۴۵ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
وزیر با سرژ تانکیان و البوس دامبلدور پشت درهای بسته جلسه گذاشتند
وزیر پشت درهای بسته با البوس وسرژ جلسه داشت نتیجه این جلسه 5 بر 4 به نفع وزیر تمام شد
البته سرژ اعلام کرد جرزنی صورت گرفته و وزیر یک توپ را در زمان تمام شدن بازی وارد دروازه سرژ کرده
همچنین البوس اظهار داشت که چون من پیر بودم من رو بازی ندادن ولی در عوض من نشستم تخمه خوردم و به بازی به حسرت نگاه کردم تا چشه وزیر و سرژ دراد
همچنین وزیر مردمی(تریپ گیلیدی)گفت:
من به دلیل گوش کردن به حرف های مربی خود پیروز شدم و همچنین سرژ گفت چون وضع نامناسب بود من پیروز نشدم
=================
این خبر توسط تمام روزنامه های کثیر الانتشار چاپ شد
و همچنین توسط پیام امروز و شایع سازی تایید شد

پیام زده شده در: ۱۹:۰۳ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴

آرامیس بارادا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از مخوفستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
وزارت خانه با کسری بودجه مواجه شد!

در پی وزیر شدن دراکو مالفوی, وزارت خانه سحر و جادو با این که مدت کمی از فعالیت دراکو مالفوی می گذرد اما به کسری بودجه رو به رو گردید.
این اولین باری است که وزارت خانه به این زودی با کسری بودجه مواجه می شود. دراکو مالفوی این امر را یک رکورد تلقی می کند و امیدوار است بتواند باز هم از این رکورد ها بزند.
خبرنگار مجله شایعه سازی پس از شنیدن این خبر خود را به وزارت خانه رساند و توانست وزیر بخت برگشته را گیر انداخته و او را سوال پیچ کند.

خبرنگار- چی شد که به این زودی به کسر بودجه برخوردین؟

وزیر- خب هزینه ها با درامد ها نمی خوند.

خبرنگار- بله. خودمون می دونیم کسری بودجه یعنی چی. چه هزینه هایی با درآمد ها نخوند؟

وزیر- خب ما برای انتخابات هزینه 50 گالیون رو پیش بینی کرده بودیم, ولی هزینه حدودا به 500 گالیون رسید.

خبرنگار- ببخشید شما با بودجه دولت واسه انتخابات تبلیغ کردین؟

وزیر- پس چی؟ فکر کردین از جیب خودم می دم؟

خبرنگار- اوه... بله شما درست می گین... واسه این کسری بودجه چه فکری کردین؟

وزیر- مالیات!

خبرنگار- شما واقعا باهوشین!

بهتر است جادوگران و ساحران مراقب خود باشند, چون وزیر می خواهد مالیات بگیرد!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۱۳ شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۴

ایلیدان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۱ شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
یه گروه از زندانیان آزکابان در پی وزیر شدن فرزند لوسیوس مالفوی خواستار بررسی دوباره پرونده های خود شدند البته جناب وزیر این موضوع را به وزیر شدن خود مربوط نمی داند ولی یکی از منابع ما اعلام داشت که دیروز ما هفت نسل پیشین ایشون را در هاگزهد یک جا دیده ایم.

منبع دیگری نیز به ما گفت که بعد از اعلام نتایج رای گیری جسد دامبلدور در قبر شروع به لرزیدن کرده و میت دوباره دچار سکته شدند اما هنوز در کمال سلامت درون قبر به سر میبردند.

همچنین رفت آمد های مشکوک وزیر با یک پیکان جوانان گوجه ای را برای یک سری گفتگو ها با این میت بر سر قبرشان شاهد بودیم.

ایشان اضافه کردند مثل این که این گفتگو ها نتیجه ای چندان مطلوبی در بر نداشته زیرا قبل از رفتن جناب وزیر قلوه سنگی را بر سر قبر آن مرحوم می کوبیده و اورادی نا شناخته زیر لب خوانده اند.

مانده از شب هاي دورادور، بر مسير خامش جنگل، سنگينچيني از اجاقي

پیام زده شده در: ۱۰:۰۲ جمعه ۲۸ بهمن ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
انفجار بمب در دفتر سرژ تانکیان

دیروز در خیابان اصلی هاگزمید، در ساختمان تایدز، در طبقه ی نهم در دفتر سرژ تانکیان انفجار بمبی صورت گرفت که موجب به شهادت 4 نفر شد.
این 4 شهید که از یاران و دوستا قدیمی آقای تانکیان بودند برای ملاقات با وی به دفترش آمده بودند که غافلگیر شدند و بمب ترکید و به افتخار شهادن نایل گردیدند. اما نکته در اینجاست که خود سرژ تانکیان در دفرش بوده و چند ثانیه قبل از انفجار از شیشه ههای دفترش به پایین پرید و با چتر مشنگی بر زمین فرو آمد. این صحنه توسط چند جادوگر عابر دیده شد. به محض آنکه آقای تانکیان به زمین رسیدند بمب در دفترشان منفجر شد. متاسفاانه روی تمامی عابران به طبقه نهم چرخید و آقای تانکیان از فرصت اتفاده کردند و غیب شدند.

بر اساس شواهدی که وجود داره به احتمال زیاد بمب گذاری کار خود جناب تانکیان است.

حال مسئول این پرونده و جنایت جناب مایک لوری فرمانده کل ژاندارمری هاگزمید و کارآگاهان وزارت می باشند. مصاحبه خبرنگار ما را با وی بخوانید:

خبرنگار: جناب فرمانده لوری، آیا بمب گذاری کار خود سرژ تانکیان است؟

لوری: خب نمیشه با اطمینان گفت اما اینطور که به نظر می رسه و با شواهد موجود میشه گفت تا 70% کار ایشون بوده است...

خبرنگار: اگر بمب گذاری کار تانکیان باشد به نظر شما انگیزه ی ایشون چه بوده؟

لوری: بمب گذار روانی بوده...مریض بوده باید دست اینجور روانی ها رو از دنیا کوتاه کرد و به اینجور اشخاص اجازه حیات بیشتر نداد...

خبر ارسال شده توسیط پیام امروز تکذیب و توسط شایعه سازی تائید شد.

پیام زده شده در: ۱۹:۴۰ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴

برتا جورکینزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۴ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۹ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵
از بوشهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 73
آفلاین
دامبلدور فراری یا .....
به نقل از ستاد خبرگزاری مجله وزین شایعه سازی و خبرنگار خوش ذوق و خوش اندام و خوش چهره برتا جورکینز گزارش می دهد:
پرفسور دامبلدور هم اینک در حال خروج از مرز می باشد و به کشور فرانسه رفته تا با کودتا مدیریت مدرسه خانم المپ ماکسیم را بعهده بگیرید پس از سخنرانی ارزشی این شخص وی اذئان داشت :هر چه زودتر من بر خواهم گشت ولی با عظیم ترین قدرت نظامی.
دیگر شایعه ام ته کشیده...

در پی رای گیری وزارت
در پی رای گیری وزارت سحر و جادو خبرنگار خوش اندام و جذاب این مجله به نقل از این سرویس خبرگزاری گزارش می دهد:
مسئولین وزارت سحر و جادوی ریکا استکبار جهانی از جامعه جادوگران خواستند تا به پای تاپیک های رای نروند تا ببینند که این دولت بدون ملت هیچ است همچنین این رئیس وزارت خارجه اعلام کرد حضور بی شکوه شما باعث سر افرازی ما می باشد وی اذئان داشت:
ندادن رای = آزادی و ماهانه هفتاد هزار دلار

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۳ ۱۲:۱۵:۰۹

[img al

پیام زده شده در: ۱۶:۲۳ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اخطار ویلیام ادوارد

ویلیام ادوارد مشهورترین بشر موجود، دیشب در کاخ شخصی خود بعد از ضیافت مراسم شام در کنار سیاستمداران و وزرای سابق نظیر گیلدی و کینگزلی اخطار مثلا خیلی جدی ای به وزارت سحر و
جادو و حذب و کلیه کسانی که در انتخابات نقش اساسی ای داشتند کرد.

وی چنین اظهار کرد:

سر ادوارد: من دولت تعیین می کنم....
کینگزلی: درسته.....
سر ادوارد: من تو دهن این دولت میزنم...
کینگزلی: درسته.....
سر ادوارد: من به پشتوانه خودم دولت تعیین می کنم
کینگزلی:درسته......
سر ادوارد: خفه شو دیگه کینگزلی جون.....

حال می خوانیم مصاحبه خبرنگار ما را:

خبرنگار: جناب سر ادوارد دلیل اصلی تون رو برای این اظهارات میگید؟

سر ادوارد: چرا باید بگم؟؟؟

خبرنگار: همینجوری دور هم باشیم...

سر ادوارد: باشه....من نه کاندیدا رو قبول دارم و نه مسئولین برگزاری انتخابات رو به همین دلیل
این انتخابات رو تحریم می کنم و از همین لحظه خودم را وزیر جادوگران می نامم.
می خوام ببینم که حریفم میشه....؟؟؟

خبرنگار: اصولا با قدرتی که شما دارید باید گفت هیچ کس...

سر ادوارد: بسه دیگه زیاد خود شیرینی نکن..پاشو برو زیادی مصاحبه کردی..

و جناب سر ادوارد خبرنگار ما را از کاخ شخصی شون شوتیدن بیرون...
خبر ارسالی توسط پیام امروز تکذیب و توسط شایعه سازی تائید شد.

پیام زده شده در: ۱۳:۱۳ شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۴

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
بلیز زابینی به جرم جاسوسی و زد و بند انتخاباتی دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ما در وزارتخانه، بلیز زابینی عضو اتحاد اسلیتیرن و رییس دفتر مبارزه با اشیا ماگلی امروز صبح در دفتر خود دستگیر شد و سریعا به آزکابان انتقال یافت. این دومین دستگیری در طی دو هفته اخیر می باشد.

به گفته یک شاهد عینی در حالی که کارآگاهان وزارتخانه، بیل ویزلی و هلگا هافلپاف، شدیدا تلاش می کردند که بلیز را آرام نگه دارند فریاد میزد: «نامردا شما زیر دست من بودید، ولم کنید وگرنه اخراجتون میکنم، ای مایک لوری بوق ... مایک تو منو اغفال کردی ... تو برای من پاپوش درست کردی ای مایک بوق»

مسوولین وزارتخانه از هرگونه توضیحی در این باره خودداری کردند. اما بیل ویزلی یک عضو دفتر کارآگاهان به سوالات خبرنگار ما پاسخ داد:

خبرنگار: جرم بلیز چی بوده؟
بیل: می دونید که انتخابات در پیشه و قرار وزیر جدید انتخاب بشه. دفتر کارآگاهان و ژاندرمری هاگزمید شدیدا فعالن و همه نیرو ها در حال آماده باش به سر می برن.

خبرنگار: اینایی که میگی چه ربطی به سوال من داشت؟
بیل: هیچی. خب بریم سر اصل مطلب. امروز به ما اطلاع داده شد که بلیز از یکی از کاندیداها پول دریافت می کرده و اخبار محرمانه جلسات داخلی اسلیترن رو براش می برده. یعنی جاسوسی می کرده. ما هم اول وقت در دفتر خودش دستگیرش کردیم.

خبرنگار: باور کردنش خیلی سخته. اون کاندیدا کی بوده؟ چرا اونو دستگیر نکردید؟
بیل: خب ... آخه ... می دونید ... اون بیچاره که خبر نمی برده . بلیز می برده. اسمش رو هم نمی تونم بهتون بگم.

خبرنگار:اخه یعنی چی؟ آیا به نظر شما اسم این کار شما طرفداری از یک کاندیدا نیست؟ مایک لوری این وسط چی کارست؟ چرا بلیز اسم اونو برد؟؟؟!!!
بیل: اینش دیگه به شما ربطی نداره. این مسائل محرمانس. ما خودمون می دونیم چی کار کنیم. اصلا بیا برو بیرون ببینم. کی تو رو راه داده بیای تو؟

خبرنگار: آخ، نه، ولم کن. آخ، خیلی خوب رفتم.

و بدین ترتیب خبرنگار ما به روش ماگلها مورد تفقد دوستانه قرار گرفت و با یک اردنگی جانانه از ساختمان وزارت خونه به بیرون پرتاب شد.

چرا دفتر کارآگاهان بلیز را دستگیر کرد؟؟؟ ایا این موضوع ربطی به کاندیدا شدن مایک لوری دارد؟؟؟!!!

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.