هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس گياهشناسي
پیام زده شده در: ۲۱:۲۹ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۶

نیوت اسکمندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۶ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۵۹ یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۶
از دور دست ....
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 198
آفلاین
سلام استاد اين هم تكليف ما در پست شماره ي 34 !!!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۰ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۶

لاوندر براونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۴ چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۶:۴۳ شنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۶
از تو دفتر ِ مدیر ِ مدرسه!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 544
آفلاین
با سلام .
این جا هم لینک تکلیف منه .
با تشکر از تدریستون .

[font=Tahoma][size=large][b][color=3300FF]نیروی جوان > تفکر جوان > ایده های نو > امید ساحره ها و ج�

پیام زده شده در: ۱۹:۱۷ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
پست شماره 33!

ممنون از تدریس متفاوت!ایول ایول!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۲۶ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۶

پیتر پتی گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۹ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۶
از اوج!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 58
آفلاین
جلسه اول...کاشت مو!
پروفسور پیتر پتی گرو در حالی که آهنگ مورد علاقه اش را زیر لب زمزمه میکرد و با بازوی آهنی اش ور میرفت وارد گلخانه شد و خیلی سریع به طرف نیمکت رفت و نشست.
نگاهی سریع به دانش آموزان انداخت ، سپس با صدایی که زیر و بم آن نامشخص بود خطاب به آنها گفت : بهتره کوتاه در مورد خودم توضیحی بدم... شیوه درس دادن من همون طوری هست مدیریت هاگوارتز بهم گفته پس هیچ فرقی با شیوه درس دادن بقیه نمیکنه... با توجه به اینکه درس ، درس گیاه شناسی هست ، تکالیف به صورت عملی نوشته خواهد شد.
سرفه ای خشک کرد و ادامه داد :
_درس اول گیاه شناسی ما در رابطه با کم مویی یا بی مویی و راه چاره ای برای درمان بوسیله گیاهان است.
مشکل بی مویی ، در خیلی از آدمیان ( الی الخصوص جادوگران و ساحره ها ) یکی از مشکلاتی بود که در سده ی 11 جادوگری مورد توجه قرار گرفته بود!
_ کمی بعد این معذل توسط فردی به نام "پروفسور پورفاتسو" بوسیله مخلوط چند گیاه جادویی برطرف شد و از آن به بعد ، گیاهان مکمل زیادی برای این بیماری و برطرفی آن ساخته شدند.
سپس چوبش را بوسیله بازوی آهنی از ردایش در آورد و به تخته زد...
چندین خط در رابطه با گیاهانی در تخته ی سیاه و خاک گرفته حک شد که تقریباً برای تمام دانش آموزان نا آشنا بود.
_ این ها گیاهان اولیه برای ترمیم روند نامناسب مشکل رویش مو هست. به طوری پروفسور پورفاتسو نیز از این گیاهان برای ساخت اولین معجون گیاهی اش استفاده کرد!
1.چرک خیار سبز ( به صورت مایع و فقط برای استعمال خارجی )

2.بَبو! ( پست سر یک نوع جانور وحشی.پوست این جانور را ابتدا در آب گرم فرو کرده و سپس بر روی نواحی سر که میخواهیم مو رویش کند ( مانند کلاه گیس ) می گذریم. )

3.پیرنه ( گیاهی پنج برگ که قدرت جادویی زیادی دارد و فقط برای رویش مو به کار می رود.)

4.پهن گیاه کارالابلای بخار پز شده ( یکی از بهترین روش های تکثیر و رشد مو...! به طوریکه فقط یک قاشق از این پهن گیاه زنده باعث رشد چشمگیری در موای فرد خاطی خواهد شد. )
سپس پروفسور پتی گرو آهی از سر آسودگی کشید خطاب به بچه ها گفت : خب تکالیف شما این هست که از طریق این قدح اندیشه ...
و به یک قدح نسبتاً بزرگ اشاره کرد و ادامه داد :
_ به خاطره ی من در سازمان کاشت مو بروید و نتایجی رو که میبینید به عنوان تکلیف بنویسید و برای دو هفته ی آینده به من تحویل بدید.
-- -------- -------
خب امیدوارم تکلیف رو متوجه شده باشید...
ماجراهای کاشت مو
شما از طریق قدح اندیشه به خاطره من( پیتر پتی گرو جوان ) که در سازمان کاشت مو هست می روید ، سپس در اونجا پیتر پتی گرو مشغول به کاشت مو در سازمان کاشت مو هست...
ناگهان یک مشتری عجیب برای وی میاد و اون کسی نیست جز لرد ولدمورت که از بیماری بی مویی رنج می بره!
پیتر پتی گرو جوان او رو توسط سه گیاهی که توصیف کردم و چند گیاه دیگه ( اینجا از تخیلتون استفاده کنید ) مداوا میکنه ولی بعد از مدتی برمیگرده ولی نه تنها خوب نشده و دارای مویی مجعد و خوب نشده بلکه زشت تر از قبل هم شده.
پیتر پتی گرو جوان نیز نتیجه میگیره که مواد رو عوضی به کار برده و ممکنه لرد به یک چیز دیگه تغییر پیدا کنه و ...
البته شما هم در حال دیدن خاطره هستید پس باید توصیفات خودتون رو به صورت رول ادامه دار و طنزدر اون تاپیک بزنید.
نکته : پست اول رو خودم برای آشنایی بیشتر میزنم

پ.ن : لینک پست هاتون رو در این جا همراه با شماره پستتون قرار بدید

ویرایش شده توسط پیتر پتی گرو در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۲ ۱۷:۳۴:۵۳

تصویر کوچک شده
شناسه قدیم من : بورگین

پیام زده شده در: ۲۳:۰۸ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۶

پرد فوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۶
از در به در!خوابگاه برای من جا نداشت!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 136
آفلاین
دارويي برای از بين بردن ريش و معالجه­ی دائمی آن نام ببريد و طرز استعمال آن و مدت زمان درمان را در يک مقاله توضيح دهي
--------------------
برای از بین بردن ریش راه های زیادی وجود دارد:
1)استفاده از کرم موبر ماگلی
2)استفاده از وسایل برقی ماگلی همانند ریش تراش برای از بین بردن ریش .
3)استفاده از سیلونیکا

کرم های موبر ماگلی به صورت نرم هستند و هنگامی که بر سطح ریشه ی آن مالیده شوند می توانند به خوبی ریش را از سیر خود جدا نموده و باعث از بین رفتن ریش خواهد شد(البته برای 3 الی 4 ماه )

ریش تراش بهترین وسیله برای شماست.اگر چند بار با این وسیله ی ماگلی ریش های خود را اصلاح کنید دیگر نشانی از یک مو با نام ریش نخواهید داشت.مدت زمان اثر:بستگی به ریش دارد.ماندگاری:مدت ها.....

سیلونیکا:
فقط در دریاچه ی سیاه پیدا میشود و در کنار مرجان ها میروید.اگر سیلونیکا جوشانده شود و در ظرفی ریخته شود و از صافی رد شود خمیری زرشکی رنگ به دست خواهد آمد که تا 2 ماه تاریخ مصرف دارد و به این ترتیب اگر نوک ریش ها مالیده شود ریش ها به تدریج در عرض 5 دقیقه میسوزند و تا آخر عمر در نخواهند آمد به جز این که پوست یکبار کنده شود و عصاره ی سیلونیکا که اکنون جذب پوست شده در آورده شود.(پیشنهاد میشود این کار را نکنید.به دلیل خون ریزی جان می دهید!!!!!)

به نظر شما راه درمان شکم من چيست و چگونه مي­توان آن را درمان نمود. لطفاً از راه طب گياهی در يک مقاله توضيح دهيد.

برای این کار شما باید قرص های لاغری گیاهی از داروخانه ی ماگل ها خریداری نموده به صورت منظم مصرف نمایید یا می توانید با خوردن مخلوطی از گیاهان زیره،تخم افتاب گردان و خرمن دریایی این مشکل را حل کنید.(برای این کار باید این مواد را با هم مخلوط نموده و با آنان چای درست کنید و نوش جانتان بکنید)

تصویر کوچک شده

عضو رسمی محفل ققنوس

-------------------------------------
در مسابق

پیام زده شده در: ۱۵:۵۶ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

دارويي برای از بين بردن ريش و معالجه­ی دائمی آن نام ببريد و طرز استعمال آن و مدت زمان درمان را در يک مقاله توضيح دهي

برای از بین بردن ریش 3 راه وجود داره :

1- استفاده از ماده ماگلی موبر
2- استفاده از شیرایتا
3- استفاده از گل گاو زبان

با استفاده از مو بر و مالیدن اون رو ریش هاتون میتونه اونها رو از بین ببرید . بعد از زمانی حدود یک هفته

با استفاده از شرایتا که یک ماده جادویی هست و اولین ماده اصلیش هم مهر گیاه هست میتونید ریش هاتون رو برای همیشه از بین ببرید . بطوری که اگه تقویت کننده مو هم روی صورتتون بزنید دیگه ریش ها در نمیاد . بعد از یک دقیقه

و گل گاو زبان هم برای اینکه بیشتر ریش در آوردن ها به دلیل عصبی شدن افراد هست شما میتونید با استفاده از گل گاو زبان که گیاهی ساده هست ریش هاتون رو از بین ببرید ولی به ندرت ! بعد از 1 سال

به نظر شما راه درمان شکم من چيست و چگونه مي­توان آن را درمان نمود. لطفاً از راه طب گياهی در يک مقاله توضيح دهيد.

1- ورزش کردن
2- استفاده از دستگاه های ماگلی
3- بریدن چربی های اضافی

شما میتونید بعد از ورزش کردن هر روز خود کم کم وزن خود را کاهش دهید .

شما میتونید با استفاده از دستگاه های برقی ماگلی خودتون رو لاغر کنید

شما میتونید با بریدن چربی های اضافی تون خودتون رو لاغر کنید ، این کار به این صورت با جادو انجام میشه که باید ورد ساهتینا را بر زبان جاری نموده و چربی های خود را نشانه بروید .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۳:۳۴ دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۵

اما دابزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۹ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 457
آفلاین
1. دارويي برای از بين بردن ريش و معالجه­ی دائمی آن نام ببريد و طرز استعمال آن و مدت زمان درمان را در يک مقاله توضيح دهيد.

خب پروفسور، برای از بين بردن ريش دارويي هست به نام "تلچيز" .
مصرف اين دارو مي­تونه به صورت ماليدن بر روی ريش يا خوردن به صورت مخلوط باشه.
اخطار: اگر قصد خوردن اين دارو رو داريد مطلب زير رو نخونيد و چشم بسته سر بکشيد بالا چون اگه از ترکيبش با خبر بشيد مطمئناً منصرف خواهيد شد.
"تلچيز" در حالت معمولی نه جامده و نه مايع. مخلوطی است از(هنوز هم برای منصرف شدن از خوندن ترکيبش دير نشده­ها!) :
تخم قورباغه رو کوفته و با چلغوز جغد مخلوط ­مي­کنن. مقداری لجن که بايد حداقل يک سال از تشکيلش گذشته باشه رو با مخلوط قبلی مخلوط کرده و چند روز داخل ظرف­هايي که پر از تاپاله­ی اژدهاست ميذارن تا مخلوط نهايي که رنگ قهوه­ای چندش­آوری داره بدست بياد.
حالا با محلول صورتی رنگی که اَن هيپوگريف همراه با چلغوزش هست، رنگ داروی بدست اومده رو به صورتی خوش رنگی تبديل ميکنن.
اين دارو رو( البته اگه از مصرفش منصرف نشديد) بايد به مدت يک هفته هرشب بعد از مسواک دندون­هاتون بخوريد. در طول يک ماه ريش­هاتون به صورت تدريجی مي­ريزه و بعد از يک ماه ديگه اثری از ريش نيست.
اگر قصد مصرف به صورت ماليدن روی ريش رو داريد بدونيد که يک ماه بايد روی ريش بمونه؛ درسته که قيافه­ی مسخره­ای پيدا مي­کنيد اما در عوض مجبور به خوردن اون فضولات نمي­شيد.

2. به نظر شما راه درمان شکم من چيست و چگونه مي­توان آن را درمان نمود. لطفاً از راه طب گياهی در يک مقاله توضيح دهيد.

پروفسور، الان سال 2007 شده ديگه... کسی از راه طب گياهی چاقی رو درمان نمي­کنه که! اين همه رژيم غذايي، برنامه­ی ورزشی و طب سوزنی و اينا الکی طی اين سال­ها پيدا نشده که شما بريد دنبال طب گياهی!
به هر حال برای درمان شکمتون مي­تونيد از چای گياهی مشنگ­ها استفاده کنيد، اثر مستقيم نداره اما باعث ميشه اشتهاتون واسه خوردن و به دنبال اون چربی­های شکمتون کم بشه.

پیام زده شده در: ۲۰:۴۱ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۵

ادوارد بونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۵ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
از اینوره!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 475
آفلاین
1- دارویی برای از بین بردن ریش و معالجه دائمی آن نام ببرید و طرز استعمال آن و مدت زمان درمان را در یک مقاله توضیح دهید.(طنز باشد.)15 امتیاز
پرفسور شما مي تونيد از گياه خركله براي اين موضوع استفاده كنيد اين گياه در تمام جوقهاي آب سراسر دنياي خاكي و دنياي آبي يافت مي شود اين گياه به آبي پاك نياز دارد براي همين منظور در جوقها مي رويد اين گياه پياز بزرگي دارد كه به دليل بزرگي پياز آن بهش ميگن خركله ولي اگر آبي كه اين گياه ازش تغذيه كنه اين گياه مي سوزه براي همين بايد دقت فراواني داشته باشيد كه با تميز نگاه داشتن آبهاي روان ميان شهري و ميان دهاتي شرايطي مناسب براي رشد اين گياه فراهم كنيد و راه هايي كه مي توانبا آن آب جوقها را تميز نگاهداشت به اين شرح است :
استفاده از بيل : اين روش رو شما خيلي خوب بلديد استاد پس توضيح نمي دم اگه يادتون رفته از هدويگ بپرسيد يادتون مياد !!!
استخدام چندين كارگر افغاني براي محافظت از كليه ي جوق هايي كه به آنجا ختم مي شود : استاد تشريف ببريد سر كوچه اين روش را هم به وضوح مي بينيد!!!
روش سوم هم بي خيال شدن است يعني از خير اين گياه بگذري در عوض مي توني ريشاتو تن تن كني بعد بري حالشو ببري
و روش ديگه اينه كه از عوامل آلوده كننده جلوگيري كنيد حالا عوامل آلوده كننده چيه بهتون مي گم:
1- آلودگي هاي انساني : اين نوع آلودگي ها خيلي گوناگونند مثلا يكيشون اينه كه يه بنده خدايي از كافي شاپ برمي كرده بد احساس مستراح مي كنه مياد لب جوق و بوق........... يكي ديگه از عوامل اينه كه مش غلام سبزي فروش فرطي آشغالاشو ميريزه تو جوق و هزار و يكي ديگه
آلودگي حيواني : بي خيال حيوونه نمي فهمه گير نده
و.....
بابا ايها الناس جوقها رو آلوده نكنيد پرفسور مي خواد خر كله پرورش بده
خب پرفسور حالا فهميديد چه طوري با خركله ريشتونو از بين ببريد!!( نمونه اي منحصر به فرد از طنز)
راه دوم استفاده از موچينه بده يه نفر تك تك ريشاتو با موچين بكنه استاد خيالت راحت اصلا هم درد نداره
2-به نظر شما راه درمان شکم من چیست و چگونه میتوان آنرا درمان نمود.لطفا از راه طب گیاهی در یک مقاله توضیح دهید.(ترجیحا طنز)15 امتیاز
چند راه مختلف براي اين كار وجود داره :
1- برو ليپو ساكشن كن ( از اونجايي كه امكان مرگ در اين عمل زياده پس از امتحان آخر ترم نجات پيدا مي كنيم!!!
2- برو بدو نه يعني چيزه برويد سراغ ورزش ورزشكنيد خسته مي شيد بعد حوصله ي طرح سوال رو نداريد امتحان مي پره!!!
3- آب درماني خيلي خوبه خيلي كلاس داره فقط مشكلش اينه كه بايد تو مستراح جا بندازيد!!!! (پس امتحان مي پره!!!)
4- برو پيش يك دكتر مشنگ رژيم غذايي بگير لاغر مي شي!! امتحان مي پره؟؟!؟(‌چرا مي پره؟؟؟)

می تراود مهتاب..

"وقتش رسیده که همه‌ی ما بین چیزی که درسته و چیزی که آسونه، یکی رو انتخاب کنیم."
- پروفسور دامبلدور

كلاس گياهشناسي
پیام زده شده در: ۱۸:۲۸ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۵

ماتیلدا(طلا.م)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۰۱ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 271
آفلاین
جواب سوال اول:
شوما میتونی از تیغ های ژيلت به همراه خمیر ریش استفاده کنی!
خیلی خوبه چون بابای منم از اینا میزنه خیلی خوبه شومام امتحان کن!

جواب سوال دوم:
والا شما میتونی یه دونه تردمیل بخری (دو ثابت)بعدا"بری روش این قده بدویی که دیگه بشی یه تیکه چوب!
یا میتونی بری یه کاری کنی که تیروئیدتون پر کار بشه اون وقتی تمومه!دیگه تیروکسین زیاد ترشح میکنی و بعدش دیگه همه ی چربی هات برای بدنت و کوچکترین تحرکاتت مصرف میشه!

همینو بس!!!!

ویرایش شده توسط ماتیلدا استیونز در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۱۳ ۱۸:۳۲:۳۲

پیام زده شده در: ۱۳:۰۵ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۵

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
دارويي براي از بين بردن ريش و معالجه دائمي آن نام ببريد و طرز استعمال آن و مدت زمان درمان را در يک مقاله توضيح دهيد.
باید بگم که از ریش در اوردن شما بسیار ناراحت شدم پرفسور.
دارئهای زیادی برای از بین بردن ریش وجود دارد که در این جا با یکی دو نوع ان اشنا می شویم.
اولین روش این هست که یک ریش تراش از نوع ماگلی بگیرید و ان را روی درجه صفر بگذارید و از ته ریش خودتون را بزنید. البته استفاده از این روش زیاد موثر نیست برای اینکه دوباره بعد از 1 الی 2 روز دوباره درمیاد. ولی اگه می تونید درد را تحمل کنید یکی یکی ریش های خود را بکنید. این راه یکی از راه های مطمئن است.

دومین روش: استفاده از گیاه ریشیوس بردنیوس. این گیاه یکی از نادرترین گیاهان در کره زمین است. البته باید بگم که شما در گلخانه هاگوارتز ان را دارید. این را به ان دلیل گفتم که یادتون هست من و فرد ریش زیادی در اورده بودیم بعد معالجه شدیم. به وسیله همین گیاهی بود که شما به مادام پانفری داده بودید و اون جوشونده اون رو به ما داد و ما بهتر شدیم. در اینجا هم از شما تشکر میکنم پرفسور. ولی باید بگم که این روش برای شما چون زن هستید یکم متفاوت خواهد بود. شما باید انرا در طی دو هفته مصرف کنید. هر روز ریشتنان کمتر میشود و در روز اخر هیچ اثری از ریش روی صورتتان نیست.

به نظر شما راه درمان شکم من چيست و چگونه ميتوان آنرا درمان نمود.لطفا از راه طب گياهي در يک مقاله توضيح دهيد.
خوب من در اینجا هم چند روش را برای شما میگم که هر کدوم رو خواستید امتحان کنید. صد در صد تضمین شده است.

شما گفتید از راه طب گیاهی ولی از این روش مدت بسیار زیادی طول می کشد تا شکم شما به اندازه طبیعی خود برسد بخاطرهمین من هم یک روش معمولی و یک روش طب گیاهی رو پیشنهاد میکنم.

روش معمولی:
این روش امروزه برای کسانی که مشکل شما را دارند بسیار رایج است. پیاده روزی نیم ساعت میتواند در طی یک ماه اندازه شکم شما را نصف کند. ولی اگر میخواهید مشکل شما کاملا حل شود میتوانید در کلاسهای استپ ایروبیک که امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده شرکت کنید. چون فعالیت در این کلاسها بسیار زیاد است مطمئن باشید در طی یک ماه اثری از شکم شما نخواهد بود.

راه دوم. استفاده از طب گیاهی.
یکی از راه های لاغری استفاده از طب گیاهی است. با استفاده از گیاهانی مانند و یازده و .........
گیاه نی قلیون در گلخانه هاگوارتز موجود می باشد. ولی یازده که گیاهی بسیار کم یاب و حتی نایاب است در کشور فرانسه و درغارهای اون کشور رشد میکند.
گیاه نی قلیون اثر کمتری نسبت به یازده دارد. اگر این گیاه را طی یک ماه هروز دو نوبت درصبح و شب بخورید کم کم شکم شما به اندازه طبیعی خود باز می گردد.

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.