هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
سلام!
من باز هم تو پیام شخصی ها به مشکل برخوردم!
وقتی دو تا پیام شخصی نخونده دارم و میخوام بهشون جواب بدم، دومین پیام فیلد های اتوماتیکش(اسم گیرنده و عنوان و نقل قول مطلب اصل پیام) پر نمیشه. در نتیجه اسم گیرنده میشه اولین کاربر توی لیست کاربران که اسمش !!! هست، عنوان خالیه و نقل قول پیام هم نوشته نشده.
دوباره کلیک کردن روی پاسخ هم همین نتیجه رو داره. امتحان نکردم که اگه برم بیرون از پیام شخصیا و برگردم تو آیا درست میشه یا نه، ولی خب تا وقتی توی خود پیام هستم تقریبا هر کاری به ذهنم میرسید رو امتحان کردم ولی نتیجه همونه.
آیا من تنها کسی ام که این مشکل رو داره؟

من از بچگی به مشکلات فضایی برخورد می کردم اصلا

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۰:۳۲ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴

کنت الاف old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۶ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۰۰:۴۹ جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲
از یتیم خانه های شهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 206
آفلاین
سلام خدمت مدیران عزیز

تاپیک ستاد های انتخاباتی چهارتان که اگر تو باکس ایفای نقش قرار بگیره واقعا جای زیادی رو اشغال میکنه.
پیشنهاد میکنم که مثل دوره های گذشته ستاد هارو بزارین تو باکس وزارتخونه که تاپیک های تازه پست خورده حیف نشوند.

با تشکرات

پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
با سلام خدمت دوستان!
من هر کاریمیکنم عکس پروفایلم عوض بشه نمیشه!
حجم عکس هم مشکلی نداره!
ممنون میشم رسیدگی کنید:)
ممنون!

ویرایش:.............................................

خود به خود درست شد :|

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۴:۰۰ چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ سه شنبه ۸ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۱ جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 239
آفلاین
من خودم شخصا این مشکل رو ندارم ، با یکی دو تا از مدیران دیگه هم که چک کردم این مشکل رو نداشتن.

شاید مشکل از بروزرت باشه ، کش ها و کوکی هاش رو پاک کن و اگر از فایرفاکس استفاده نمیکنی ، سعی کن از فایرفاکس استفادی کنی.

اگر بازم این ماجرا پیش اومد بعد از این عملیات ها ، دوباره بگو تا فنی تر باهاش برخورد کنیم.

پیام زده شده در: ۲۳:۵۰ سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۱۰:۲۴
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین
سلام.

دلور؟ من مدت‌هاست که یه مشکل رو مخی با سایت دارم. اونم اینه که خیلی وقتا مجبورم یه صفحه رو چندین بار رفرش بزنم تا بالاخره برام باز شه. یعنی وقتی می‌خوام وارد یه صفحه‌ای بشم، بدون اینکه کوچکترین زحمتی واسه لود به خودش بده یه چیزی تو مایه‌های صفحه سفید قبلنا پیش میاد با این تفاوت که صفحه سفید نیست و همون آخرین صفحه‌ایه که توش بودم.
لینک عوض میشه، تیترم آدرس صفحه جدید میشه، اما هیچ لودی در کار نیست و همون صفحه‌ی لود شده‌ی قبلی سرجاش می‌مونه. بعد از چند بار رفرش زدن بالاخره کار خودشو شروع می‌کنه و اتفاقا خیلیم سریع صفحه‌رو باز می‌کنه!

واتس در پرابلم؟ همه اینطورین یا فقط من مشکل دارم؟

این مشکلیم که گفتم با لپ تاپ بوجود میاد. یعنی با گوشی و اینا امتح نکردم بدونم! فقط می‌دونم که تنها با این سایت این مشکلو دارم.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۳ ۰:۴۱:۵۸

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۱۱ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
سلام

به زاخاریاس:

حدود چهار یا شاید پنج بار تلاش کردم که هک اسپویلر رو برگردوندم اما خیلی ناساگاری نشون میده روی نسخه های اخیر هسته سایت. اون موقع که برای جلوگیری از افشای کتاب هفتم این هک رو گذاشتن، نسخه هسته سایت قدیمی تر بود و سازگاری داشت. این تگ یه جورایی فراموش شده به نظر میاد چون ندیدم در نسخه های اخیر پلتفرم زوپس توسعه داده بشه. قولی نمیدم که شخصاً بتونم برش گردونم اما توی برنامه هام میذارم که با کمک یا خودم یه جوری احیا کنیم این هک رو.

در مورد قالب ها، همه قالب های قدیمی یه جورایی مورد دارن. باید مبتنی بر قالب فعلی سایت به روز رسانی بشن. متاسفانه بعد از مدت ها هنوز فرصت نکردم این کارو انجام بدم. کارهای فنی عقب افتاده زیادی در این سایت هستن که دونه دارم سعی میکنم حلشون کنم.

به وندلین:

مشکل گوشی رو من تا حالا بهش برخورد نکردم. البته حتما دیدی که قسمت پیام شخصی هنوز واکنش گرا نشده در موبایل و ممکنه از صفحه نمایش بزنه بیرون و نیاز به تاچ اسکرین و اسکرول به چ/راست داره. یه سری کلاس های قدیمی هست در سیستم زوپس که دردسر درست میکنن. حدس میزنم مشکلی که میگی هم با یه سری آپدیت در کلاس ها درست بشن. البته بازم میگم من در موبایل یا تبلت به این مشکلی که گفتی برخورد نکردم تا حالا در مورد پیام های شخصی. (در موبایل هم از کروم استفاده میکنم)

در مورد کلاه گروهبندی، باید بگم که یک سری سیاست ها هستن که مدیران ایفای نقش در موردش تصمیم میگیرن تا توازن بین گروه ها برقرار بشه. جدا از این مساله، کلاه گروهبندی با سیاست تدوین نشده خیلی. چون که به طور تصادفی بعد از چند روز دچار تغییر و تحولات میشه و با توجه به جواب های شما، گروه تعیین میکنه. به طور کلی برای هر چهار گروه به طور یکسان عمل میکنه اما مشخص نیست که رویکرد و هدفش چطوره (برای ما مشخصه) اما برای کاربران مشخص نیست و نخواهد شد. سوالات کلاه گروهبندی رولینگ و تیمش در پاترمور طراحی کردن. سوالات این کلاه هم تا 75% شباهت دارن به همون با کمی تغییرات. محدودیت زمانی هم داره چون قاعدتاً اگه به گروه واقعی تون تعلق داشته باشید، سریعاً میتونید جواب مربوط رو پیدا کنید. انتظار نداشته باشید کلاه کل روز بشینه پای سلیقه های شما !

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۲۱:۳۹ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
با سلام و خسته نباشی به دلو
دو تا مساله
اول اینکه توی گوشی برای باز کردن پیام شخصی باید روی اسم فرستنده کلیک کنیم تا روی عنوان کلیک بشه! یعنی لمس عنوان پیام که در حالت عادی پیام رو باز میکنه هیچ واکنشی بر نمی انگیزه و با لمس شناسه فرستنده تازه عنوان حالت hover میگیره. انحراف به راست داره

دوم در مورد کلاه. الان ما خیلی هیجان زده ایم و رفتیم تپ و تپ خودمونو گروه بندی کردیم. آیا کلاه میشمره تو هر گروه چند نفر انداخته؟ الان یه عالمه از اعضای ایفا رو انداخته هافل و ریون ولی خب ما خوومون گروه داشتیم، نباید شمرده بشیم قاعدتا.
بعد یه سری سوال در مورد کلاه هست مثل اینکه چرا محدویت زمانی داره هر سوال، و اینکه ماه رو دوست داریم یا ستاره چه تاثیری داره
همینا^-^ بازم خسته نباشی!

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۱۷:۳۹ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۲ پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۵:۰۱ شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 77
آفلاین
با سلام...

یک دو تا انتقاد داشتم( انتقاد نمیشه گفت بیشتر سوال هستن :دی)

تگ اسپویلر BB رو من توی اکثر سایت ها استفاده می کنم و یادمه همین وبسایت هم قدیما داشتش ولی امروز که می خواستم ازش استفاده کنم متوجه شدم خبری ازش نیست. تغییر کرده؟ حذف شده؟ یا من اشتباه دارم استفاده می کنم. آخه تگ بی آزار و به درد بخوری هم به نظر میمومد.

این مورد دوم شاید توقع بیجا باشه، قبلا تنوع قالب سایت خیلی بیشتر بود. علاوه بر قالب پیش فرض( همونی که حالت کاغذ پوستی قهوه ای داشت.) یه قالب ققنوس و یک قالب اسلیترین هم بود. الان یه قالب بیشتر نداریم. با همه ی اینا، حرف من سر تنوع قالب نیست. امکانش هست که قالب قدیمی(همون قهوه ای با سبک کاغذ پوستی) رو برگردونید؟( حداقل به عنوان آپشن) چون واقعا حسی که من نسبت به اون قالب داشتم یه چیز دیگه بود.

با تشکر

وقتی توی خونه ات موش رخنه میکنه، خونه رو دور نمی ریزی! موش رو بیرون میکنی!

پیام زده شده در: ۱۴:۵۵ پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴

جروشا مون old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۳۰ شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۸:۳۶ پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴
از شبنم عشق، خاک آدم گل شد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 67
آفلاین
سلام.
همونطور که می بینید رنگهای این یه جوریه که خیلی واضح نیست و دیده نمیشه:
تصویر کوچک شده

اگه رنگ هایلایتشو عوض کنین و یه روشن ترشو بذارین بهتره به نظرم.
ممنون.

_____
پاسخ:

با تشکر از یادآوری. انجام شد.

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۲۸ ۱۷:۳۷:۳۴

"عمه ریتا پاره ی تن من است! دوستش بدارید! ... فقط باهاش مصاحبه نرین، خطرناکه! "

تصویر کوچک شده
رستاخیز ققنوس!

تصویر کوچک شده
کاراگاه ارشد
ریاست دایره‌ی کاراگاهان

پیام زده شده در: ۱۸:۲۱ جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴

فلورانسو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 350
آفلاین
سلام

محفليا چقدر اينجا رفت و آمد دارن.

مدير عزيز، دوستان اطلاع دادن كه واس گذاشتن چند شکلک جدید، چندتا از قديمى ها رو که فکر مى کرديد کم استفاده مى شه پاک کرديد که از قضا يکى از اين شکلک هاى بخت برگشته فامیل ما بوده. شنيديد كه ما فاميل ها، گوشت همو بخوريم استخون همو دور نميندازيم.

لذا اومدم كه عرض كنم خدمتتون شما فقط يه شکلک اضافه کرديد که ايشونه و يه شکلک جايگزين کرديد که ايشونه که به جاى شکلک اضافه پسرعمه زا حذف شده. فامیل چرا نيست؟

بعد اينکه اين شکلک استفاده نمى شه. اين شکلک ها :kiss: کم استفاده مى شه. ببينيد حتى يه محفل تو اوج عشق اينو ميذاره نه اينو :kiss:. ما کلا تو کار راز و نياز نيستيم فقط دامبلدور که اونم با ساحره ها کارى نداره.

اين دو شکلک هم معنیش يکيه.

شکلک اضافه زياده لطفا فامیل رو بياريد.

من ديگه حرفى ندارم. :famil:

_____
پاسخ:

سلام. چت باکس محدودیت شکلک داره و نمیشه اضافه کرد بیشتر از این. اگر هم منظورت سایته (به غیر از چت باکس) که شکلک هاش فراوون. حقیقت اینه که شخصاً به هیچ عنوان دیگه از طرف هیچ کاربری قبول نخواهم کرد که بگه این شکلک کاربرد داره یا اون یکی نداره یا اضافه هست یا تکراری هست و اینها. هیچ شکلکی دیگه برداشته نمیشه و جایگزین هم نمیشه حتی. این موضوع به رول های سایت ضربه میزنه در آینده.

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۲۲ ۲۰:۰۳:۳۶

تصویر کوچک شده

I'm James.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.