هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: مجله شايعه سازي!
پیام زده شده در: ۱۴:۰۱ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
ولدمورت مربی جدید تیم ملی کوییدیچ ایرلند

بالاخره بعد از باختهای پیاپی و متوالی تیم کوییدیچ ایرلند مسئولین در اقدامی بی سابقه مارکوس اریکسون مربی کهنه کار این تیم را اخراج و به پرداخت سه جاروی آذرخش جریمه کردند و در اقدام بسیار عجیبی لرد ولدموت قاتل پر سابقه جامعه جادوگری را مربیه تیم ایرلند کردند
یکی از مسئولین در مصاحبه با خبرنگار ما اینچنین گفت : در حال حاضر تیم ما در وضعیت بسیار بدی قرار داره و ما پس از مذاکرات لازم دیدیم که اریکسون رو از سمت خودش بر کنار کنیم و شخصی رو روی کار بیاریم که اراده قوی داشته باشه و بسیار پرجذبه و قدرتمند باشه
خبرنگار : منظور شما از قدرتمند چیست ؟
_ خب راستش ما با انتخاب مربیه جدید از تیمهای دیگه این انتظار رو داریم که خودشون ترک زمین کنند میدونید که منظورم چیه

ولدمورت دیشب از خانه ریدل ها عازم کشور زیبای ایرلند شده و از شنبه تمرینات خودش رو آغاز میکنه او در مصاحبه ای با خبرنگاران ما این چنین پاسخ داده :
من از سمت پیشین خودم کنار گیری کردم میدونید برای چی ؟ برای اینکه من یک طرفدار متعصب هستم من نمیتونم شاهد باخت تیمم باشم من اومدم که با همکاریه اعضای تیمم جام جهانی کوییدیچ رو فتح کنیم و هیچ چیزی هم مانع ما نمیشه از این به بعد هم به من نیمیگد لرد لدمورت
خبرنگاران : پس چی شمارو صدا بزنیم قربان ؟
ولدمورت : لرد سوباسا

پیام زده شده در: ۱۳:۳۰ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نارسیا بلک توسط لرد سیاه ربوده شد

بر طبق آخرین اخبار رسیده از مجله سفسطه باز این بار هم لرد سیاه قربانی دیگری را برای رسیدن به اهداف شوم خود ربوده است.به گفته خبرنگاران واحد مرکزی خبر نارسیا بلک همسر لوسیوس مالفوی چندی قبل توسط سیاه ترین جادوگر قرن دزدیده و تا کنون خبری از وی بدست نیامده است.
نارسیا بلک چندی قبل در قصر مالفوی توسط عده ای از کاراگاهان وزارت بشدت مجروح شده و عده ای گمان میکنند آن افراد مرگخواران لرد بوده باشند که بقصد خراب کردن وزارت خود را بشکل عده ای کاراگاه در آورده و وارد قصر خاندان مالفوی شده اند.
در آخرین خبری که چند دقیقه پیش بدستمان رسید عده ای بر این عقیده اند که لرد بخاطر اعتراضش مبنی بر برکناریش از مقام لردیت دست به چنین کاری زده است .لوسسیوس مالفوی در طی یک عمل انتحاری برای مایع کردن لرد خود را جانشین لرد سیاه خوانده و از تمامی جادوگران درخواست کرده که از این پس او را لرد بخوانند و لرد سابق میتواند خود را لوسیوس مالفوی همسر نارسیا بخواند و با اینکار ربودن همسر خودش متنفی شده و از نظر آسلام و منکرات وی هیچ جرمی محسوب نشده.
عده ای ساحره ها و جادوگران این عمل لوسیوس را کاری ناجوانمردانه خواندند و با پلاکهادهایی که برویش عناوین مختلفی مانند ما لرد میخوایم نه مالفوی در جلوی قصر مالفوی تجمع کرده و باعث صلب آشایش همه شده اند.باشد که این خبر فقط شایعه ای بیش نباشد

پیام زده شده در: ۱۵:۲۳ سه شنبه ۶ دی ۱۳۸۴

مارگاریتا اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۰ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۸ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
تصمیم کبری+دامبلدور
به گزارش خبر گزاری خانم همسایه(ه) دامبلدور پس از 9999 خواستگاری از کبری خانم بالاخره جواب بله رو گرفت.
مارگاریتا:راست میگی؟
خانم ه :آره جون تو.
مارگاریتا:ای ول پس عروسیه رو افتادیم

پیام زده شده در: ۱۵:۰۶ سه شنبه ۶ دی ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
به خاطر دير چاپ شدن اين مطلب از شما پوزش ميخواهيم!!!!!
وب مستر جديد!
به گزارش خبرنگار مجله شايعه سازي در پي يك حركت انتحاري ويليام ادوارد به عنوان وب مستر جديد سايت معرفي شد!
ديروز در جمعي از مديران اين تصميم اتخاذ شد كه به علت پولهايي كه ويليام ادوارد دارد او را به عنوان وب مستر جديد معرفي كنن!
در همين مقوله خبرنگار ما چند مصاحبه انجام داده كه به ديده مبارك شما ميرسانيم!
------------------------------------
خبرنگار:سلام آقاي ادوارد!تبريك ميگيم!شما به عنوان وب مستر جديد سايت انتخاب شدين.الان چه حسي دارين؟؟
ادوارد:من احساس ميكنم هنوز جا دارم.يعني ميتونم وب مستر جاهاي بزرگتري بشم.
خبرنگار:مثلا چه جاهاي؟؟
ادوارد:مثلا سايت ماگل نت....زيرآبيوس!!!.....و حتي مايكروسافت!!!
خبرنگار:ميشه در مورد وب مستر شدنتون بيشتر توضيح بدين؟
ادوارد:بله.من اول از همه اومدم و خودمو به عنوان يه عضو تازه وارد معرفي كردم در حالي كه من خيلي حرفه اي تر از اوني بودم كه بقيه فكر ميكردن.ناسلامتي من وب مستر gamespot بودما!بعد من رفتم گروه هافلپاف.اونجا يه ذره چرت و پرت گفتم تا ناظراشو امتحان كنم!بعد رفتم اعلام كردم كه ميخوام سايتو بخرم كه كسي حرفمو باور نكرد.حالا بهشون ميگم آي پي همشون بلاك ميشه
خبرنگار:ولي اين طوري كه ديگه كسي نميمونه.چون هيچ كس به حرفاي شما توجهي نميكرد.
ادوارد:مهم نيست.من ميخوام تعداد پستام بالا بره.براي فرقي نداره!
خبرنگار:بايد يه بار ديگه به شما به خاطر ثبت ركورد در كتابهاي گينس تبريك بگيم.نظرتون در مورد ثبت نام شما در كتاب گينس به خاطر ركورد پست زدن در سايت چيه؟؟
ادوارد:نظري ندارم!!تلاشام به نتيجه رسيد ديگه!
خبرنگار:آيا اين حقيقت داره كه شما با چند شناسه عضو سايت هستيد؟؟
ادوارد:نخير.دوستاي من ميان از كامپيوتر من ميرم تويه نت براي همين آي پيشون يكي ميشه!
خبرنگار:و حرف آخر؟؟
ادوارد:من پدر اين زاخارياس و سرژ تانكيان و كاراگاه ققنوس و ....رو در ميارم كه همه پستامو پاك ميكردن!
خبرنگار:خيلي ممنون از وقتي كه به ما دادين!

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۴:۵۷ سه شنبه ۶ دی ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
هاگوارتز آخرین مخفی گاه بن لادن !!!

دیروز دامبلدور رسما اعلام کرد : ما به بن لادن پناه دادیم . بن لادن تا زمانی که بخواد میتونه در هاگوارتز بمونه و بوش هم هیچ کاره ای نیست !!!!

این مصاحبه در حالی صورت گرفته که چندی پیش عده ای از دانش آموزان و اساتید هاگوارتز در مصاحبه با روزنامه پیام امروز اظهار داشتند که بن لادن را در هاگوارتز دیده اند

سبیل تریلانی : من تو اتاقم بودم داشتم فال میگرفتم که یکدفعه دیدم تصویر درون گویم داره حرکت میکنه من جلو رفتم و آروم توی آن را نگاه کردم میدونید چی رو دیدم ؟ بن لادن رو دیدم که داره با دامبلدور حرف میزنه

آلشیا اسپینت : من و کتی داشتیم از راهرو رد میشدیم یکدفعه دیدیم بن لادن از جلومون گذشت ولی وقتی برگشتیم که با دقت بیشتری نگاه کنیم دیدیم راهرو خالیه !!!!

هری پاتر : من داشتم به نقشه غارتگرم نگاه میکردم یکدفعه چشمم به نقطه ای افتاد که زیر آن نوشته بود بن لادن

اسنیپ : من از همون اولشم میدونستم بن لادن توی قصره میدونید که من ذهن جوی ماهری هستم نگرانیه من از اینه که نکنه دامبلدور میخواد درس دفاع در برابر جادوی سیاه رو به بن لادن بده!!!!!

پیام زده شده در: ۱۳:۴۹ سه شنبه ۶ دی ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
احداث خط مترو در هاگوارتز

یکی از مقامات ارشد وزارت هفته پیش پی اطلاعیه از تاسیس خط مترو در هاگوارتز خبر داد.
این خبر شایعه محسوب شد تا زمانی که دیشب آلبوس دامبلدور مدیر نا محترم مدرسه هاگوارتز این خبر را تائید نمود...

حال نظرات اساتید و مقامات ارشد هاگوارتز را می خوانیم:
اسنیپ: خیلی عالی شد....

اسپراوت: راه میرم....شنلم روی ریل مترو می مونه مترو تیکه تیکه ش میکنه....

هافلپاف: به کارای اساتید سرعت میده....

و اما ویلیام ادوارد
ویلیام ادوارد رئیس کل کره زمین در رابطه با این خبر گفت:
خیلی عالیه.....بلاخره بهونه گیرم اومد تا دابلدور رو بکشم....
==============================
خبر تائید شده توسط شایعه سازی و تکذیب شده توسط پیام امروز
فرستنده:
مایک لوری- 32 ساله

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

پیام زده شده در: ۱۰:۱۷ سه شنبه ۶ دی ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
دامبلدور مرگ خوار شد
ديشب در بيانيه اي از طرف وادمورت اعلام شد كه دامبلدور هم جزو دار و دسته اونهاست
ما از ولدمورت سوال كرديم كه اين اتفاق در چه موقعي افتاده است
وي در جواب ما
گفت:چند وقتي است شما نگران جامعه سفيد نباشيد
ما اومديم يك سوال ديگه بپرسيم كه ايشون زد خبرنگار ما رو كشت اين خبر به زحمت به دست ما رسيده است

----------------
خبر گفته شده توسط پيام امروز تکذیب شده ولي توسط مجله شايعه سازي تاييد شده

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۲۵ جمعه ۱۸ آذر ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
دامبلدور و ولدمورت به هم عشق می ورزند و دستشون تو یه کاسه است.

دیشب خبرنگاران مجله ما طی یافتن شایعه ای جدید به گریمولد رفتند و از پشت پنجره های خانه ی شماره ی 12 که محل اجتماع محفلی هاست عکس هایی گرفتند و مطالبی از گفتگوی میان ولدمورت و دامبلدور جمع کردند.

عکس هایی که عشق این دو رو به هم نشان میدهد و گفتگوهایی که نشانه دوستی میان آن دو می باشد:

دامبلدور: ولدی جون اگه میشه یک کم آروم صحبت کن وگرنه بروبچز محفل از خواب بیدار میشن میان تو با من اینجور عشقولانه می بینند کار خراب میشه ها...

ولدمورت: باشه...حالا بی خیال عشق که به هم داری مهمه...

دامبلدور: ما عاشق یکدیگر و با این عشق دنیا رو له می کنیم و آتیش می زنیم.

گزیده ای بود از گفتگویشان...

اما متاسفانه در مورد عکس هایی که گرفتیم سردبیر مجله به علت خفن مبتزل بودن این عکسای عاشقانه به ما اجازه انتشار ندادند.

===========================================
تکذیب شده توسط روزنامه ی پیام امروز

تائید شده توسط مجله ی شایعه سازی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۰ ۵:۱۵:۴۷

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

پیام زده شده در: ۱:۴۹ سه شنبه ۸ آذر ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
انفجار هاگوارتز توسط نيروهاي آمريكايي

طبق يك خبر موثق از يكي از كاركنان وزارتخانه ديشب هنگامي كه همه مشنگ ها در خواب ناز بودند انفجار هاگوارتز خواب را از چشم جادوگران گرفت. به گزارش پسر خالم...ا...ببخشد همون كارمند وظيفه شناس وقتي كه مقصر را دستگير و به وزارتخانه بردند متوجه شدند كه او يك مشنگ است. وي بعد از خوردن محلول راستي(البته به زور)اعلام كرد كه در ارتش آمريكا مشغول به كار است و7 تا بچه داره وزنش طلاق گرفته و... خلاصه وي اظهار داشت كه ديشب تولد يكي از بچه هاي ارتش بوده واونا خواستن با پرتاب يك موشك در خرابه اي نزديك لندن دوستشونو غافلگير كنند و همچنين قسم خورد كه در اونجا هيچ ساختمان با شكوهي نبوده(يعني اونا نديدند).خوشبختانه مدير مدرسه اعلام كرد كه جز ارواح مدرسه كسي در مدرسه حضور نداشته(وي از گفتن اينكه بقيه كجا بودندخودداري كرد و فقط به گفتن اينكه رفته بودن هواخوري راضي شد) هم اكنون دانش آموزان هاگوارتز جلوي درب وزارتخونه اعتصاب كردند0اعتصاب چي خدا ميدونه!ولي اين طور كه بوش مياد حالا حالا ها ادامه داره چون ذخيره ي غذايي سه ماهشونو آوردن.(وانگار خيلي هم بهشون خوش ميگذره!) رهبري اين گروه معتصب را هري پاتر ودوستان زبلش بر عهده دارند.خبر ديگري در دسترس نيست جز اينكه مجرم مشنگ پس از اصلاح حافظه اش ازاد شد!

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۹:۱۱ سه شنبه ۱ آذر ۱۳۸۴

ردلی پارکرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۳ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۸ سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۱
از لندن_ کوچه دیاگون_ شماره 15_ منزل پارکر پیر _ اگر کسی جواب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 40
آفلاین
آیا میدانستید پیش از تشکیل وزارت سحر جادو شورای جادوگران وجود داشته است.
( بدراک مالدون ) رییس شورای جادوگران در قرن چهاردهم اعلام کرد از آن تاریخ به بعد همه اعضای جامعه جادوگری که بر روی دو
پا راه میروند در گروه جانوران قرار دارند .
وی بعد از اینکه این حرف را تکذیب کرد به جرم چرت و پرت گفتن تبعید شد.

تصویر کوچک شده
جادوی پاتر:صحفه کتاب یا پرده سینما؟؟؟؟
[quote]اگر در دنیای عادی هری یک پسر بچه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.