هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۳۲ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
هومک تا دوباره پستا ادامه پیدا نکردن جواب منو بدین

در حال حاضر چتر باکس که هیچی اصلا بروز نمیشه و وسط ها هم ییهو میبینم که از سایت پرت شدم بیرون و اینا...اینارو بیخیال!!

مشکل اصلی من در حال حاضر اینه که وقتی پست خودم یا کسی رو یه بار ویرایش کردم و موردی پیش اومد و خواستم دوباره ویرایش کنم، به طور کلی ویرایش قبلیمو نمیبینم!! یا مثلا طرف تغییری تو پستش داده باشه وقتی من ویرایش کردم اون تغییر از بین میره!!
فولدر کوکیز هم به طور مشکوکی خالیه!! یعنی چیزی نیست که من بخوام پاکش کنم تا درست بشه مشکلم!

فعلا به کنترل اف پنج متوسل شدم! ولی نمیشه اینجوری ادامه داد که! تازه بعضی وقتها کنترل اف پنج رو که بزنم از سایت پرت میشم بیرون!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۰:۲۹ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
عذر میخوامب ه شدت اما طی یه عملیات ژانگولری من رفتم توی اخبار نظر بدم و مشاهده کردم که چهار تا پست پشت سر هم خورده خودم هم دسترسی به پاک کردنش نداشتم خواشه مندم اضافی ها رو پاک کنید تا مشکلی پیش نیاد.....

این پستم پس از خوندن پاک کنید

ممنون پاک شد. در ضمن نیازی نیست وقتی اطلاعی میدید بگید پستم پاک بشه وگرنه چه نیازی به ارسال پست در این تاپیک بود میتونستید در پیام شخصی و یا مسنجر بگید...موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۱۱:۳۷:۳۹

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

پیام زده شده در: ۲:۵۹ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
نقل قول:

.Faramir نوشته:
میشه بدونم شناسه دکتر حمیدو واسه چی بستید؟

به خود دکتر حمید بگو بلیت بزنه تا نسخشو بپیچیم!

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱:۱۲ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
به اش
قرار نیست هر کس بلاک شد بیایم توی سایت اعلام کنیم توی بلیت به خود فرد توضیح داده شده اگرم بلاک شدن ققنوس اعلام شد یک هشدار بود برای بقیه که حواسشون باشه

به الستور
لازم نیست بری شناسه بسازی و بیای اینجا اعلام کنی بارها گفتیم مدیران به همه ی بلیتا رسیدگی میکنن

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۰:۰۰ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

اش‌ویندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۲ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۵۹ چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
سلام....بنده اینبار مستقیما از مدیریت انتقاد دارم.
چه تفاوتی میان دو نفر وجود داره؟
شما وقتی ققنوس رو بلاک میکنید،دلیلش رو اعلام میکنید و حداقل یه پست در مورد این موضوع میزنید تا همه اگاه بشن.
ولی الان الستور رو بدون ذکر دلیل بلاک کرده اید.
خب ما همین چیزا رو دیدیم که میگیم اندازه ی جادوگران برای افراد مختلف متفاوته.......
باید یاد اوری کنم که لحن نوشته های الستور در سطح لحن پست های سایرین است.یه کم هم دقت کنید،الستور خيلي بهتر از کلمات استفاده کرده بود تا ققنوس!

ویرایش شده توسط اش ویندر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۰:۱۱:۱۰

[b][size=small][color=660000]گریه میکردم که کفش ندارم،یکی را دیدم ، پا نداشت[/c

پیام زده شده در: ۲۱:۵۰ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

نیلوفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۹ جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۰
از دریاچه ی سکوت
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 62
آفلاین
سلام خسته نباشید.
من می خواستم که شناسم بسته شه.البته از یکی پرسیدم گفت واسه رفتن از ایفای نقش باید تو لیست انتظار بگم.از اون جایی که من خیلی حرف گوش کنم (!) اینجا گفتم.
دلیلشم اینه که شاید با یه شناسه ی جدید بعدا بیام.
خیلی ممنون میشم اگه این کار سریع تر انجام بشه.
(و ببخشید اگه جاش این جا نبود.)

" مادام مالکین"

شناسه ها بدون دلیل در سایت بسته نمیشن.شما هر وقت اومدی و یه شخصیت جدید گرفتی میتونی با این شناست برای مدیران بلیت ارسال کنی تا این شناسه شما بسته بشه...ممنون

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۱ ۲۲:۳۴:۳۸

سکوتم از هر فریاد گویاتر است...

پیام زده شده در: ۲۰:۰۵ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

اندرومیداold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از معلوم نیست!دوره گردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 660
آفلاین
اعتراض!اعتراض!

گفتند به ما اعتراض کن!چرا ساکت نشستی!؟ گفتیم چشم! اقا جان اعتراض!

یعنی چی؟ نه واقعا یعنی چی؟

به عنوان یه عضو بیش تر از دو ساله دارم می گم!یعنی چی؟ حس نمی کنین شورش رو یه عده ای درآوردن؟ جادوگران یا ....؟ ارزش سایت زیر سوال نرفته؟ نشده یه جایی برای عقده پراکنی یه عده از دوستان؟
به نظرتون چرا سایت باید این قدر کم آدم رو به سمت خودش جذب کنه؟ کم نه؟ اره شاید کم نیست اما نه به اندازه ی گذشته! بی رودربایستی باید گفت سایت افت کرده!
واقعا چرا باید چنین سایتی افت کنه؟ نباید دید دلیلش چی؟ سایتی که یه روزگاری در مجله ی وزین بچه ها گل آقا (!!) تبلیغ شد؟ ( شاید بگین بچه ها گل اقا کیلو چنده! ولی خب!چند کیلویی محسوب می شه!!)
چرا باید بین کاربرها با توجه به مسائل دوستی و همشهری ای محل داده بشه و یک سری از تازه واردها به دلیل برخوردن به برخی مشکلات از سایت زده بشن؟
چرا باید سایت دست عده ای از دوستان بچرخه و مسائلی که در شئن و فرهنگ ایران و ایرانی نیست مطرح بشه؟ ( آقا نخند!جدی دارم می گم!)
چرا باید به راحتی و باپررویی تمام و صدالبته با افتخار به بعضی از مدیران بی توجه به جایگاه فرد توهین بشه؟
به هر حال!این سایتی نیست که بود!کارهایی که در اون انجام می شه بر ضد ارزش های اصلی ای هستن که هستن یا شاید بهتره گفت بودن هست!! از ما گفتن بود و از شما ....

یک عضو که به فکر سایت مورد علاقه اش می باشد!!

" در جهان چیزی به نام آغاز و پایان وجود ندارد. زندگی امروز خود را به گونه ای بگذرانید که گویی همه چیز در همین یک روز است ... "

پیام زده شده در: ۱۹:۴۷ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
سارا اوانز:
در مورد سوال دوم...دسترسی تا وقتی مفیده که بتونه مورد استفاده های خوب قرار بگیره نه اینکه هر کس هر جور دلش بخواد مثلا بیاد ناظر تعیین کنه و یا یه ناظر رو حذف کنه! اینجاست که اختلاف نظر ها بوجود می آد و عده ایی ناراضی می شن

منظورتون رو دقیق متوجه نشدم! فقط این رو بگم که انتخاب ناظران سایت توسط مدیران انجمن (کوییرل، اسکاور و کریچر) صورت میگیره.اضافه کردن و یا برداشتن یه ناظر در صورتیکه یه مدیر مخالف باشه به هیچ عنوان صورت نمیگیره

ممنون

پیام زده شده در: ۱۷:۲۴ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

Dr.hamid.r.d.a.sabegh

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۵ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱:۰۰ یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۷
از karaj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
میشه بدونم شناسه دکتر حمیدو واسه چی بستید؟

پیام زده شده در: ۱۶:۰۲ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
با سلام خدمت تمامی مدیران عزیز و زحمت کش!

من خوش حالم که دارم توی تاپیک گفتگو با مدیرا حرفامو می نویسم...چون اینجا احساس می کنم این صحبت ها فقط جنبه پیدا کردن راه حل خواهد داشت!
خب مشکلی که این دو سه روز اخیر بوجود اومده چیزی نیست جز چند تا سوال بی جواب...سوالایی که جواب هاش توی قوانین واضحه اما توی سایت نه...و فقط یه علامت سواله بزرگه!

اما من فقط اومدم اینجا تا تنها چند تا سوال بپرسم...سوالایی که ممکنه هر کس جوابشو بدونه!

سوال اول...چرا باید بر خلاف قوانین سایت به مدیران توهین بشه و هیچ کس هم نباشه که برخورد کنه؟ البته برخورد از لحاظ مقرراتی نه رول پلینگی!
سوال دوم...چرا باید کسانی در سایت که من نمی دونم در این سایت چه هدفی دارن دسترسی هایی داشته باشن که باعث یه مشکلات این چنینی بشه؟
و سوال سوم...چرا باید توی این سایت این همه تفرقه و دشمنی ایجاد بشه و حالا که ایجاد شده کسی نیاد برطرفش کنه و یه جورایی همه بر اساس یه احساس قدرت مجازی برای خودشون فتوا بدن؟

اما یه مقداری هم توضیح در مورد این سوال ها :

در مورد سوال اول ....منظور من اینه که چرا باید اجازه داده باشه هرکسی چه قدیمی و چه تازه وارد پست هایی مبتذل بزنن و هیچ کس هم هیچی بهشون نگه چون اونها مثلا اینجورین و یا اون جوری! و یا هر کس به امید اینکه پشتش گرمه بیاد حرفی بزنه و یکی هم بر اساس اون یه چیز دیگه بگه و بلاک بشه؟
ما نمی گیم حقوق مساوی...بله چون ممکنه اینجا یکی خیلی از اون یکی بیشتر زحمت کشیده باشه و حقش بعضی چیز ها باشه...اما همه ی اینها در محدوده قانون نه بیشتر!
در مورد سوال دوم...دسترسی تا وقتی مفیده که بتونه مورد استفاده های خوب قرار بگیره نه اینکه هر کس هر جور دلش بخواد مثلا بیاد ناظر تعیین کنه و یا یه ناظر رو حذف کنه! اینجاست که اختلاف نظر ها بوجود می آد و عده ایی ناراضی می شن!
و در مورد سوال سوم....این تفرقه ها دشمنی ها از زمانی ناشی می شه که ققنوس از وزارت استعفا داد نه؟ هر کس مطابق میل خودش پیش رفت و حالا وضح اینجوریه! یه نفر می آد از چیزی شکایت می کنه و یه عده ایی می ریزن و می گن به تو چه...سرت توی کار خودت باشه وگرنه از سایت حذفی!

و در کل :

ما نمی گیم که حذب نباشه...باشه اما در محدوده ایی که براش تعیین شده...یه تاپیک مثل تاپیک های دیگه...مانند سایر تاپیک ها که پست های خارج از قوانین ازش پاک می شه! در هر جایی و مخالف هر چیزی همیشه رو به رو هایی وجود دارن و این بد نیست...اما وقتی از حد گذشت باعث مشکلات میشه!
وقتی که یه نفر می تونه سر یه مدیر داد بکشه و بگه حق نداری به من بگی چرا این پست رو زدم و بعد هم با تمام غرور راه بره و بگه مدیرا نتونستن به من چیزی بگن چون من پارتی دارم! و یا مثلا کسی رو تهدید کنن که اگه بخوای بر خلاف ما باشی باید بری و همین جوری کسانی بودند که رفتن اون وقته که دشمنی و قدرت برتری های بی مورد هویدا می شه!

در نتیجه :

اینجا یه سایت هری پاتریه نه موضع سیاسی و یا بحث های اجتماعی و رفتاری! سایت جادوگران یه فضایی هست برای بحث کردن در مورد هری پاتر و مواضع اون..نه داد و فریاد کردن در مورد رفتار ها و شخصیت هایی که وارد سایت می شن! در یک کلام...همه باید بر طبق قوانین باشن و هرکس بخواد برخلاف اون رفتار کنه باید بره! حالا چه مدیر ، چه ناظر ، چه عضو قدیمی و چه عضو تازه وارد!
البته باید این رو هم گفت که تمام این مشکلات به خاطر ناهماهنگی و متحد نبودن مدیران عزیز هست! قبول ندارید؟

بهر حال ما امیدواریم که این عدالت توی سایت برقرار بشه! و همه با هم و در کنار هم بتونیم سایت خوبی بسازیم...بدون دشمنی ها و کینه ها!

منتظر جواب های منطقیتان برای سوال هایم هستم! مطمئن باشید که برای هر یک از این سوال ها مدرک هایی نیز وجود دارند!

با تشکر فراوان از مدیران محترم که این پست طولانی من را خواندند!
سارا اوانز...یک عضو ساده!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.